Zoek wedstrijd
Uitslagen van Ronde van West 2015
UItslagen
Leaderboard
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 500
of
524
in total
Page:
<
1
2
3
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Hans Kruijt
2014
Capelle aan den IJssel
M
216
(50:22)
50:34
252
»
Jean-Paul Defesche
1976
Den Haag
M
77
(49:17)
50:34
253
»
Thea de Piet
F
41850
(50:12)
50:35
254
»
Frank de Prez
M
41851
(50:11)
50:35
255
»
Ed Bakker
M
41858
(50:14)
50:38
256
»
Silvio Duncan
1989
Roosendaal
M
97
(49:23)
50:41
257
»
Patrick van der Spek
M
41830
(49:48)
50:44
258
»
Nathalie Verbeek
F
41836
(50:05)
50:44
258
»
Lydia Van Krimpen
1999
Capelle aan den IJssel
F
215
(49:43)
50:44
260
»
Sander Bor
1986
Rotterdam
M
40
(49:51)
50:51
261
»
Susanne Duijzer
1978
capelle aan den IJssel
F
94
(49:53)
50:55
262
»
jeffrey derkx
1987
hendrik ido ambacht
M
79
(50:01)
51:00
263
»
Barbara Barendrecht
1987
Rotterdam
F
15
(50:45)
51:03
264
»
Harrie Kapsenberg
1964
Rotterdam
M
187
(50:36)
51:06
265
»
Theo Cummins
M
41861
(50:23)
51:06
266
»
Adri Pols
1988
Krimpen aan den IJssel
M
294
(50:25)
51:14
267
»
Remko Hoving
1972
Ridderkerk
M
168
(50:42)
51:17
268
»
Ron Budding
1964
Vlaardingen
M
62
(50:58)
51:18
269
»
Norbert Tol
1978
Spijkenisse
M
356
(51:08)
51:18
270
»
Martin Vermeulen
1964
Schiedam
M
385
(50:10)
51:20
271
»
Sofie Mani
1979
Rotterdam
F
251
(50:35)
51:21
272
»
Bart Scheepers
M
41896
(50:34)
51:22
273
»
Hans Molenaar
M
32072
(51:00)
51:22
274
»
Carola Geurts
1974
Dordrecht
F
119
(50:49)
51:22
275
»
Karin Draisma
F
32028
(50:54)
51:24
276
»
Ronald Schotman
1978
oud beijerland
M
320
(51:25)
51:25
277
»
Tim Duijverman
1988
Vlaardingen
M
92
(50:26)
51:26
278
»
Frits Drost
M
41898
(51:02)
51:28
279
»
chris karremann
1966
zoetermeer
M
189
(51:14)
51:28
280
»
lourens Groenendijk
1968
Nieuwerkerk aan den ijssel
M
123
(51:16)
51:28
281
»
Henk Berkhof
1953
Rotterdam
M
28
(51:15)
51:31
282
»
Rita Doolhof
1968
Capelle aan den IJssel
F
87
(51:30)
51:32
283
»
Jerrel Wijnaldum
1964
Capelle aan den IJssel
M
406
(51:30)
51:32
284
»
Vince Böke
1974
Krimpen aan den IJssel
M
38
(50:47)
51:34
285
»
Kees prins
1982
SLIEDRECHT
M
297
(50:31)
51:34
286
»
Peetje Jansen
1975
Rotterdam
F
174
(51:12)
51:34
287
»
Arjan Leliveld
1974
Rotterdam
M
236
(50:53)
51:35
288
»
Arie Terlouw
M
32058
(51:06)
51:40
289
»
Gommert Leune
M
41887
(51:10)
51:43
290
»
Marco de Vree
M
41866
(51:23)
51:44
291
»
Isabelle Heemskerk
1982
Rotterdam
F
141
(51:21)
51:46
292
»
Jeroen Janssen
1982
Capelle aan den IJssel
M
176
(50:56)
51:48
293
»
Gerben Kok
1991
Capelle aan den IJssel
M
204
(50:34)
51:50
294
»
Marco te Veldhuis
M
32067
(51:17)
51:56
295
»
Daniel Brugmans
1979
Rotterdam
M
56
(51:01)
51:57
296
»
Remco Hoefnagel
1979
Rotterdam
M
153
(51:01)
51:57
297
»
Judith Gulpers
1980
Capelle aan den IJssel
F
128
(51:14)
52:00
298
»
Henk Lagerwaard
1957
Krimpen aan den ijssel
M
224
(51:34)
52:09
299
»
gerard hindriks
1967
Ridderkerk
M
152
(51:36)
52:10
300
»
Ed Roggeveen
1968
Capelle aan den IJssel
M
307
(51:24)
52:13
301
»
sujesh kalloe
1975
rotterdam
M
186
(51:40)
52:16
302
»
Alexander Schrage
M
41876
(51:40)
52:17
303
»
I. van den Heuvel
M
41889
(51:46)
52:18
304
»
Remco van Hijnen
M
41890
(51:06)
52:22
305
»
Willem Hoogen Stoevenbeld
M
41888
(51:56)
52:28
306
»
Silvia Brechler
1968
Rotterdam
F
48
(51:40)
52:29
307
»
Eva van Beek
1977
Rotterdam
F
17
(51:45)
52:30
308
»
sandra de geus
1981
capelle aan den ijssel
F
120
(52:15)
52:34
309
»
Inez Lutter
1968
Rotterdam
F
248
(52:12)
52:38
310
»
Fred van Erkel
M
695
(52:26)
52:39
311
»
Eefke van der Meer
F
41916
(52:20)
52:41
312
»
Bart van Kalkeren
1968
Dordrecht
M
185
(52:07)
52:41
313
»
Robin Lausberg
M
41872
(52:24)
52:43
314
»
mart fens
1973
capelleadijssel
M
108
(52:19)
52:43
315
»
Eddy da Dilva
M
32022
(52:37)
52:44
316
»
Rob Broeren
1952
Schiedam
M
52
(52:45)
52:45
317
»
Jacco Feenstra
1975
Rotterdam
M
105
(52:41)
52:45
318
»
Hans van Vlaanderen
M
41838
(52:02)
52:47
319
»
Biaca Beijer
2014
Capelle aan den IJssel
F
22
(51:52)
52:49
320
»
Boudewijn Brobbel
1978
Rotterdam
M
51
(52:17)
52:51
321
»
l. Buiting
M
41911
(52:16)
52:52
322
»
Daan jelle Hol
1981
Rotterdam
M
158
(52:17)
52:53
323
»
Andre Arbman
1956
Bergschenhoek
M
6
(51:45)
52:54
324
»
Pieter Holkamp
1959
Capelle aan den IJssel
M
159
(52:17)
52:56
325
»
Eddie Polhuijs
M
41918
(52:20)
53:01
326
»
Michel van der Wielen
1972
Schiedam
M
404
(52:38)
53:02
327
»
J.C. Nell
M
41892
(52:41)
53:03
328
»
Iwan Gerbes
1977
Amsterdam
M
118
(52:29)
53:05
329
»
Martijn Schuring
1975
Capelle aan den IJssel
M
327
(52:04)
53:06
330
»
Stephan Kanters
M
32056
(52:35)
53:09
331
»
Einar van Beek
1947
Rotterdam
M
18
(53:07)
53:12
332
»
Martijn van der Graaf
M
32017
(52:52)
53:13
333
»
Danielle Hoppzak
F
41837
(52:34)
53:13
334
»
Ron Ferdinandus
1957
Rotterdam
M
109
(52:24)
53:13
335
»
Naomi van Praag
F
41893
(52:37)
53:15
336
»
Ferdi Backer
1989
ROTTERDAM
M
8
(52:18)
53:15
337
»
Geralda Blijenburg
1967
Krimpen aan den ijssel
F
34
(52:38)
53:16
338
»
Annelous van der Klauw
1969
Capelle aan den IJssel
F
197
(52:36)
53:17
339
»
Francis Leenderts
1970
Rotterdam
F
231
(52:41)
53:19
340
»
Lems
M
32057
(53:15)
53:24
341
»
Detlev Konig
1950
GOUDA
M
206
(52:57)
53:26
342
»
Erik Klop
1976
Oud-Beijerland
M
201
(53:24)
53:38
343
»
M.S. Goedvok
M
41853
(53:24)
53:39
344
»
Elwin Plouvier
1982
Rotterdam
M
292
(53:14)
53:44
345
»
mellisa Westdijk
1989
ROTTERDAM
F
400
(52:51)
53:50
346
»
Matteo driessen
1989
ROTTERDAM
M
88
(52:51)
53:50
347
»
Jordi Roer
1993
Capelle aan den Ijssel
M
306
(52:48)
54:03
348
»
Heykoop A.S.
M
32052
(53:01)
54:05
349
»
Esther Stutvoet
1970
Mijnsheerenland
F
349
(53:19)
54:07
350
»
O. Sprenger
M
41886
(53:11)
54:08
351
»
Tom Nederpelt
1986
Capelle aan den IJssel
M
270
(53:27)
54:09
352
»
laura weber
1961
rotterdam
F
396
(53:44)
54:11
353
»
Tineke de Bree
1963
Nieuwerkerk aan den IJssel
F
49
(53:45)
54:13
354
»
Marc Berghuis
M
41915
(53:01)
54:15
355
»
Barend Koekkoek
M
32098
(54:07)
54:15
356
»
Gène Kerpen
1967
Rotterdam
M
193
(53:13)
54:18
357
»
L. van Ballegooijen
M
32097
(53:32)
54:29
358
»
Ingrid Broeren
1983
Moordrecht
F
53
(54:19)
54:34
359
»
Henk de Kater
M
41905
(53:32)
54:38
360
»
Adrie van Schaik
1970
Krimpen aan den IJssel
M
314
(53:35)
54:39
361
»
Piet van de Wetering
1968
Barendrecht
M
402
(53:34)
54:40
362
»
Ronald Kruyt
1962
Rotterdam
M
220
(54:23)
54:40
363
»
Raymond van den Berg
1991
Vlaardingen
M
1
(53:43)
54:42
364
»
Diane Heuvelman
1974
Krimpen aan den Ijssel
F
151
(53:56)
54:43
365
»
Cornelieke Rehorst
1988
Bleiswijk
F
301
(54:24)
54:52
366
»
Nico de Held
1966
Capelle aan den IJssel
M
145
(54:24)
54:54
367
»
Hans van Lieshout
M
32039
(54:50)
55:00
368
»
Timon Dieterich
1980
Bleiswijk
M
82
(54:37)
55:10
369
»
Rik van der Linden
1979
Capelle aan den IJssel
M
240
(54:57)
55:16
370
»
N. van der Male
F
41891
(54:38)
55:17
371
»
Brent van der Putten
M
41912
(54:28)
55:17
372
»
Wilbert Knol
M
41913
(54:28)
55:18
373
»
Wesley Eland
M
41908
(54:19)
55:19
374
»
Marcel de Man
M
32079
(55:06)
55:24
375
»
Arie van Os
1971
Krimpen aan den IJssel
M
282
(54:42)
55:28
376
»
jelle den Dunnen
1987
rotterdam
M
98
(54:21)
55:34
377
»
Martijn van der Valk
M
41914
(54:26)
55:35
378
»
josien broos
1988
rotterdam
F
54
(54:22)
55:37
379
»
Ben Veenhof
1971
Capelle a/d IJssel
M
368
(55:26)
55:37
380
»
Marcel Ras
M
32076
(54:47)
55:38
381
»
Mirjam Hokke
1961
Rotterdam
F
157
(55:16)
55:39
382
»
Diana Asowata-Menheere
1968
Capelle aan den IJssel
F
7
(54:48)
55:42
383
»
Ellen Weggeman
1969
Capelle a/d IJssel
F
398
(55:17)
55:43
383
»
Nikita De Beer
1990
Rotterdam
F
20
(54:41)
55:43
385
»
Lobker
M
41917
(54:55)
55:51
386
»
Jos Wijnen
1960
Krimpen aan den IJssel
M
407
(55:20)
56:06
387
»
Erik Snijders
1965
Krimpen a/d IJssel
M
339
(55:20)
56:07
388
»
Lenny Koot
1986
Rotterdam
F
209
(55:52)
56:14
389
»
Bert Kofung
M
41864
(55:09)
56:17
390
»
Kees Vermeulen
1966
Krimpen aan den IJssel
M
386
(55:48)
56:19
391
»
Maarten de Nijs
1963
krimpen aan den ijssel
M
274
(55:23)
56:20
392
»
Patrick Bosman
1981
Rotterdam
M
42
(55:38)
56:23
393
»
Chris Hagoort
1957
Schiedam
M
131
(55:26)
56:30
394
»
Jaap van Adrighem
1960
krimpen aan den ijssel
M
3
(55:55)
56:30
395
»
Aart Nieuwpoort
1962
krimpen a/d ijssel
M
273
(55:50)
56:30
396
»
Devia Bijkerk
M
32053
(55:50)
56:32
397
»
Rahma Rahoui
F
41878
(55:28)
56:36
398
»
Jennifer Meer
F
41842
(56:15)
56:36
399
»
Janine Stip
1981
Capelle aan den IJssel
F
347
(55:35)
56:45
400
»
Erwin van Beek
M
32085
(56:25)
56:50
401
»
rick balkhoven
1951
Rotterdam
M
13
(55:41)
56:50
402
»
Marijke van der Wel-de Beer
1959
Capelle aan den IJssel
F
399
(55:42)
56:50
403
»
Pmj Van de Laar
1968
Capelle aan den ijssel
F
222
(55:42)
56:51
404
»
Carlota Berea Barral
1980
ROTTERDAM
F
23
(55:41)
56:51
405
»
UXIA PEREZ BOUBETA
1979
rotterdam
F
289
(55:48)
56:51
406
»
Jeska van Rotterdam
1963
Rotterdam
F
312
(56:20)
56:52
407
»
Felix van Duin
1986
Rotterdam
M
96
(55:47)
57:00
408
»
Ed Hartskeerl
1961
Rotterdam
M
138
(56:08)
57:01
409
»
Jan Busscher
1982
Rotterdam
M
64
(55:58)
57:04
409
»
wilma slobbe
1964
Schiedam
F
336
(55:53)
57:04
411
»
Anne van Kuik
1965
Schiedam
F
221
(55:53)
57:05
412
»
Elma Wijnen
1963
Krimpen aan den IJssel
F
408
(56:25)
57:05
413
»
Laurien Oudesluys
1987
Rotterdam
F
286
(56:16)
57:06
414
»
Aimee van der Linden
1990
Rotterdam
F
241
(56:17)
57:06
415
»
jeroen grondijs
1961
capelle aan de ijssel
M
126
(56:24)
57:10
416
»
Juliette Buiten
F
41852
(56:23)
57:16
417
»
Paul Geleijnse
1980
Capelle aan den IJssel
M
117
(56:39)
57:22
418
»
Quxian Zhang
1986
Rotterdam
F
419
(56:23)
57:23
419
»
Jannie de Kraker
M
41845
(57:03)
57:29
420
»
Ru Schram
1984
Rotterdam
M
324
(56:46)
57:34
421
»
Mark van der Wilt
1977
Heerjansdam
M
411
(56:23)
57:36
422
»
Denise Eekhof
1995
Capelle aan den IJssel
F
100
(57:42)
57:43
423
»
Marcella van Zuijdam
1985
Rotterdam
F
422
(57:00)
57:48
424
»
Edwin van Stein
M
32096
(57:50)
57:50
425
»
Ans Koetsenruijter
F
32086
(57:31)
57:54
426
»
Jacqueline van Beek
F
52500
(57:31)
57:55
427
»
Ton Selders
1945
Rotterdam
M
330
(56:59)
57:57
428
»
Lenie de Visser
1957
Schiedam
F
392
(58:01)
58:01
429
»
Helma Vermeer
F
41855
(56:52)
58:03
430
»
Johan Visser
1964
Barendrecht
M
391
(58:07)
58:07
431
»
miranda hendriks
1996
krimpen aan de lek
F
146
(57:22)
58:13
432
»
Chris Esseboom
M
41868
(58:08)
58:13
433
»
Jenny Krijnen
1969
Rotterdam
F
214
(57:11)
58:14
434
»
Hans Schrammeijer
1943
Rotterdam
M
325
(57:03)
58:17
435
»
Trudie Geerts-Wibbelink
1960
Capelle aan den Ijssel
F
115
(57:43)
58:20
436
»
Cees Schutt
1965
ZEVENHUIZEN ZH
M
328
(57:13)
58:23
437
»
Maarten Krijgsman
1953
Rotterdam
M
213
(57:50)
58:33
438
»
Anna van Linschoten
1993
Krimpen aan de Lek
F
242
(57:51)
58:34
439
»
Gerard van Os
1950
Capelle aan den IJssel
M
283
(58:19)
58:38
440
»
Sabine Berends
1985
Rotterdam
F
24
(57:46)
58:40
441
»
anton wustrow
1940
rotterdam
M
417
(57:59)
58:41
442
»
Chantal Geelhoed
1978
Capelle aan den Ijssel
F
114
(57:53)
58:47
443
»
Ellen Verweij
F
32068
(57:57)
58:57
444
»
Sofia De Keijzer
1986
Rotterdam
F
191
(58:11)
58:58
445
»
Ingrid v.d. Kamp
F
32066
(58:21)
59:02
446
»
Otto van Franeken
M
41862
(58:32)
59:13
447
»
Cindy Spinders
2014
Capelle aan den IJssel
F
343
(58:17)
59:25
448
»
Rosanne Blijenburg
1993
Krimpen aan den ijssel
F
33
(58:47)
59:27
449
»
Christine van Adrighem
1963
krimpen aan den ijssel
F
2
(58:47)
59:27
450
»
Suzanne Zomer
F
442
(58:20)
59:33
451
»
Ard Molenaar
1977
Capelle aan den IJssel
M
264
(58:22)
59:33
452
»
Caroline Colijn
1981
Gorinchem
F
70
(58:32)
59:37
453
»
Jannie van Eck
1982
Rotterdam
F
364
(59:13)
59:39
454
»
Bjorn Casteleijn
1980
Streefkerk
M
66
(58:50)
59:57
455
»
Anton Schuurman
M
32087
(59:39)
1:00:11
456
»
Astrid Roeten
F
32081
(59:12)
1:00:17
457
»
Henk van Dillen
1969
Capelle aan den IJssel
M
85
(1:00:14)
1:00:26
458
»
Marloes Koolmees
1987
Rotterdam
F
208
(59:47)
1:00:36
459
»
Vicky Theodossiou
1975
Vlaardingen
F
353
(59:49)
1:00:39
460
»
Marinus van Splunder
1961
Capelle aan den IJssel
M
366
(59:37)
1:00:45
461
»
Renee van Luijk
1961
Rotterdam
F
247
(59:59)
1:00:46
462
»
Kristel van der Beek
1970
..
F
19
(1:00:08)
1:00:55
463
»
J. Evers
M
41849
(1:00:03)
1:00:57
464
»
Michel bvan Heijzen
1975
Rotterdam
M
143
(1:00:22)
1:00:57
465
»
Oogen
M
32030
(1:00:35)
1:01:03
466
»
Peter van Mullem
2014
Capelle aan den IJssel
M
267
(1:00:09)
1:01:13
467
»
Richard Kloos
M
41831
(1:00:08)
1:01:14
468
»
H. Uittenbogaart
M
32084
(1:00:20)
1:01:17
469
»
Marjolien Hasselbaink
1972
Capelle aan den IJssel
F
139
(1:00:46)
1:01:21
470
»
Joey Stuivenberg
1994
Chapelle aan den IJssel
M
348
(1:00:07)
1:01:21
471
»
Deepak Kesarsing
1991
Capelle aan den ijssel
M
195
(1:00:07)
1:01:22
472
»
Marc Rijsdijk
1973
Hendrik Ido Ambacht
M
304
(1:00:10)
1:01:23
473
»
Joop Vermeer
1947
Capelle aan den Ijssel
M
384
(1:00:53)
1:01:28
474
»
Marija Josipovic
1979
Capelle aan den IJssel
F
183
(1:00:47)
1:01:38
475
»
Richard den Ouden
1975
Lekkerkerk
M
285
(1:00:23)
1:01:39
476
»
Wendy van Hamersvelt
1977
Capelle aan den IJssel
F
134
(1:00:49)
1:01:46
477
»
Bart Verschuur
1960
Rotterdam
M
387
(1:00:48)
1:01:53
478
»
Jo-ellen Schotman
1983
oud beijerland
F
319
(1:01:30)
1:02:06
479
»
Peter van Houwelingen
1974
Capelle a/d IJssel
M
167
(1:00:55)
1:02:11
480
»
Lisanne Krul
1989
Capelle aan den IJssel
F
218
(1:01:14)
1:02:15
481
»
Gert Daams
1958
Capelle aan den IJssel
M
72
(1:01:06)
1:02:20
482
»
Romy van den Houten
1985
Rotterdam
F
166
(1:01:47)
1:02:35
483
»
Dennis duijzer
1977
Capelle aan den IJssel
M
93
(1:01:34)
1:02:37
484
»
Gerdy Heek
F
41885
(1:01:57)
1:02:41
485
»
v. Delft
M
41869
(1:02:29)
1:02:44
486
»
sissi van den Bergh
1984
rotterdam
F
27
(1:02:40)
1:02:53
487
»
patricia steevens
1983
spijkenisse
F
346
(1:02:40)
1:02:53
488
»
Anne Marie Matti
1970
Rotterdam
F
254
(1:02:36)
1:02:55
489
»
Hetty Wiegman
F
41910
(1:02:02)
1:02:56
490
»
Mandy de Roock
1978
Rotterdam
F
76
(1:02:34)
1:03:16
491
»
Anouk Veenstra
1980
Bergschenhoek
F
369
(1:02:39)
1:03:18
492
»
Mirjam Heek
1979
Schiedam
F
140
(1:02:36)
1:03:18
493
»
Hans Faaij
M
41827
(1:02:19)
1:03:20
494
»
Paul Cabrita
1968
Nieuwerkerk aan den IJssel
M
65
(1:03:03)
1:03:20
495
»
Wilma van Efferink
1976
Rotterdam
F
365
(1:03:15)
1:03:22
496
»
Cindy Hofman
1975
Rotterdam
F
156
(1:03:15)
1:03:22
497
»
Angelique Verdoold
1985
Capelle aan den ijssel
F
377
(1:02:19)
1:03:24
498
»
Andrea Christ
1967
Rotterdam
F
68
(1:02:47)
1:03:25
499
»
Margit Laurs
1989
Rotterdam
F
229
(1:03:09)
1:03:30
500
»
Mariska Loomans
1967
Rotterdam
F
244
(1:03:01)
1:03:33
Page:
<
1
2
3
>