Zoek wedstrijd
Uitslagen van Ronde van West 2015
UItslagen
Leaderboard
10km
F
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 140
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Marlies Jongerius
1979
Wateringen
F
181
(36:42)
36:43
2
»
Carla Ophorst
1958
Honselersdijk
F
281
(39:15)
39:15
3
»
Iris Meerts
1972
Rotterdam
F
258
(40:38)
40:38
4
»
Janneke Verhorst
1986
Zwammerdam
F
381
(41:42)
41:54
5
»
zohreh Moshkelgosha
1955
Rotterdam
F
265
(41:53)
42:07
6
»
Annick Taselaar
F
32031
(42:19)
42:20
7
»
Melanie Vermaat
1989
Krimpen aan de Lek
F
383
(42:14)
42:20
8
»
Anne Groenewege
1980
Rotterdam
F
125
(43:48)
43:48
9
»
augüsta van hoogdalem
1976
vlaardingen
F
161
(44:42)
44:42
10
»
Caroline Den Hartog
1973
Krimpen aan den ijssel
F
136
(44:46)
45:10
11
»
Roodenrijs
F
32063
(45:53)
46:08
12
»
Graziella Longo
F
41833
(47:09)
47:23
13
»
Dominique Martens
1987
Rotterdam
F
253
(47:08)
47:27
14
»
Marjolein Deurloo
1991
Rotterdam
F
81
(47:17)
47:29
15
»
Esther v. Loenen
F
41832
(47:03)
47:58
16
»
Hester Rodenburg
F
41859
(47:47)
48:08
17
»
carla grootaers
1961
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
F
127
(47:41)
48:20
18
»
Sonja Jansen
F
32062
(47:37)
48:31
19
»
Nathalie van den Tempel
F
32010
(48:34)
48:45
20
»
annemiek deurloo
1993
capelle aan den ijssel
F
80
(48:38)
48:51
21
»
Suzanne Kanters
F
32055
(48:31)
49:04
22
»
Marcella Fernald
1981
Rotterdam
F
110
(48:37)
49:17
23
»
Melanie Zevenbergen
1985
Spijkenisse
F
418
(49:10)
49:29
24
»
Martha van Hal
1946
Rotterdam
F
132
(49:39)
49:39
25
»
Lisette Lansbergen
1985
Rotterdam
F
228
(49:12)
49:42
26
»
Wijnanda Heupink
1968
Vlaardingen
F
149
(48:41)
49:52
27
»
Irene Edens
1962
Krimpen aan den IJssel
F
99
(49:41)
50:20
28
»
Anneke Kruyen
1988
Rotterdam
F
219
(49:47)
50:23
29
»
Thea de Piet
F
41850
(50:12)
50:35
30
»
Nathalie Verbeek
F
41836
(50:05)
50:44
30
»
Lydia Van Krimpen
1999
Capelle aan den IJssel
F
215
(49:43)
50:44
32
»
Susanne Duijzer
1978
capelle aan den IJssel
F
94
(49:53)
50:55
33
»
Barbara Barendrecht
1987
Rotterdam
F
15
(50:45)
51:03
34
»
Sofie Mani
1979
Rotterdam
F
251
(50:35)
51:21
35
»
Carola Geurts
1974
Dordrecht
F
119
(50:49)
51:22
36
»
Karin Draisma
F
32028
(50:54)
51:24
37
»
Rita Doolhof
1968
Capelle aan den IJssel
F
87
(51:30)
51:32
38
»
Peetje Jansen
1975
Rotterdam
F
174
(51:12)
51:34
39
»
Isabelle Heemskerk
1982
Rotterdam
F
141
(51:21)
51:46
40
»
Judith Gulpers
1980
Capelle aan den IJssel
F
128
(51:14)
52:00
41
»
Silvia Brechler
1968
Rotterdam
F
48
(51:40)
52:29
42
»
Eva van Beek
1977
Rotterdam
F
17
(51:45)
52:30
43
»
sandra de geus
1981
capelle aan den ijssel
F
120
(52:15)
52:34
44
»
Inez Lutter
1968
Rotterdam
F
248
(52:12)
52:38
45
»
Eefke van der Meer
F
41916
(52:20)
52:41
46
»
Biaca Beijer
2014
Capelle aan den IJssel
F
22
(51:52)
52:49
47
»
Danielle Hoppzak
F
41837
(52:34)
53:13
48
»
Naomi van Praag
F
41893
(52:37)
53:15
49
»
Geralda Blijenburg
1967
Krimpen aan den ijssel
F
34
(52:38)
53:16
50
»
Annelous van der Klauw
1969
Capelle aan den IJssel
F
197
(52:36)
53:17
51
»
Francis Leenderts
1970
Rotterdam
F
231
(52:41)
53:19
52
»
mellisa Westdijk
1989
ROTTERDAM
F
400
(52:51)
53:50
53
»
Esther Stutvoet
1970
Mijnsheerenland
F
349
(53:19)
54:07
54
»
laura weber
1961
rotterdam
F
396
(53:44)
54:11
55
»
Tineke de Bree
1963
Nieuwerkerk aan den IJssel
F
49
(53:45)
54:13
56
»
Ingrid Broeren
1983
Moordrecht
F
53
(54:19)
54:34
57
»
Diane Heuvelman
1974
Krimpen aan den Ijssel
F
151
(53:56)
54:43
58
»
Cornelieke Rehorst
1988
Bleiswijk
F
301
(54:24)
54:52
59
»
N. van der Male
F
41891
(54:38)
55:17
60
»
josien broos
1988
rotterdam
F
54
(54:22)
55:37
61
»
Mirjam Hokke
1961
Rotterdam
F
157
(55:16)
55:39
62
»
Diana Asowata-Menheere
1968
Capelle aan den IJssel
F
7
(54:48)
55:42
63
»
Ellen Weggeman
1969
Capelle a/d IJssel
F
398
(55:17)
55:43
63
»
Nikita De Beer
1990
Rotterdam
F
20
(54:41)
55:43
65
»
Lenny Koot
1986
Rotterdam
F
209
(55:52)
56:14
66
»
Rahma Rahoui
F
41878
(55:28)
56:36
67
»
Jennifer Meer
F
41842
(56:15)
56:36
68
»
Janine Stip
1981
Capelle aan den IJssel
F
347
(55:35)
56:45
69
»
Marijke van der Wel-de Beer
1959
Capelle aan den IJssel
F
399
(55:42)
56:50
70
»
Pmj Van de Laar
1968
Capelle aan den ijssel
F
222
(55:42)
56:51
71
»
Carlota Berea Barral
1980
ROTTERDAM
F
23
(55:41)
56:51
72
»
UXIA PEREZ BOUBETA
1979
rotterdam
F
289
(55:48)
56:51
73
»
Jeska van Rotterdam
1963
Rotterdam
F
312
(56:20)
56:52
74
»
wilma slobbe
1964
Schiedam
F
336
(55:53)
57:04
75
»
Anne van Kuik
1965
Schiedam
F
221
(55:53)
57:05
76
»
Elma Wijnen
1963
Krimpen aan den IJssel
F
408
(56:25)
57:05
77
»
Laurien Oudesluys
1987
Rotterdam
F
286
(56:16)
57:06
78
»
Aimee van der Linden
1990
Rotterdam
F
241
(56:17)
57:06
79
»
Juliette Buiten
F
41852
(56:23)
57:16
80
»
Quxian Zhang
1986
Rotterdam
F
419
(56:23)
57:23
81
»
Denise Eekhof
1995
Capelle aan den IJssel
F
100
(57:42)
57:43
82
»
Marcella van Zuijdam
1985
Rotterdam
F
422
(57:00)
57:48
83
»
Ans Koetsenruijter
F
32086
(57:31)
57:54
84
»
Jacqueline van Beek
F
52500
(57:31)
57:55
85
»
Lenie de Visser
1957
Schiedam
F
392
(58:01)
58:01
86
»
Helma Vermeer
F
41855
(56:52)
58:03
87
»
miranda hendriks
1996
krimpen aan de lek
F
146
(57:22)
58:13
88
»
Jenny Krijnen
1969
Rotterdam
F
214
(57:11)
58:14
89
»
Trudie Geerts-Wibbelink
1960
Capelle aan den Ijssel
F
115
(57:43)
58:20
90
»
Anna van Linschoten
1993
Krimpen aan de Lek
F
242
(57:51)
58:34
91
»
Sabine Berends
1985
Rotterdam
F
24
(57:46)
58:40
92
»
Chantal Geelhoed
1978
Capelle aan den Ijssel
F
114
(57:53)
58:47
93
»
Ellen Verweij
F
32068
(57:57)
58:57
94
»
Sofia De Keijzer
1986
Rotterdam
F
191
(58:11)
58:58
95
»
Ingrid v.d. Kamp
F
32066
(58:21)
59:02
96
»
Cindy Spinders
2014
Capelle aan den IJssel
F
343
(58:17)
59:25
97
»
Rosanne Blijenburg
1993
Krimpen aan den ijssel
F
33
(58:47)
59:27
98
»
Christine van Adrighem
1963
krimpen aan den ijssel
F
2
(58:47)
59:27
99
»
Suzanne Zomer
F
442
(58:20)
59:33
100
»
Caroline Colijn
1981
Gorinchem
F
70
(58:32)
59:37
101
»
Jannie van Eck
1982
Rotterdam
F
364
(59:13)
59:39
102
»
Astrid Roeten
F
32081
(59:12)
1:00:17
103
»
Marloes Koolmees
1987
Rotterdam
F
208
(59:47)
1:00:36
104
»
Vicky Theodossiou
1975
Vlaardingen
F
353
(59:49)
1:00:39
105
»
Renee van Luijk
1961
Rotterdam
F
247
(59:59)
1:00:46
106
»
Kristel van der Beek
1970
..
F
19
(1:00:08)
1:00:55
107
»
Marjolien Hasselbaink
1972
Capelle aan den IJssel
F
139
(1:00:46)
1:01:21
108
»
Marija Josipovic
1979
Capelle aan den IJssel
F
183
(1:00:47)
1:01:38
109
»
Wendy van Hamersvelt
1977
Capelle aan den IJssel
F
134
(1:00:49)
1:01:46
110
»
Jo-ellen Schotman
1983
oud beijerland
F
319
(1:01:30)
1:02:06
111
»
Lisanne Krul
1989
Capelle aan den IJssel
F
218
(1:01:14)
1:02:15
112
»
Romy van den Houten
1985
Rotterdam
F
166
(1:01:47)
1:02:35
113
»
Gerdy Heek
F
41885
(1:01:57)
1:02:41
114
»
sissi van den Bergh
1984
rotterdam
F
27
(1:02:40)
1:02:53
115
»
patricia steevens
1983
spijkenisse
F
346
(1:02:40)
1:02:53
116
»
Anne Marie Matti
1970
Rotterdam
F
254
(1:02:36)
1:02:55
117
»
Hetty Wiegman
F
41910
(1:02:02)
1:02:56
118
»
Mandy de Roock
1978
Rotterdam
F
76
(1:02:34)
1:03:16
119
»
Anouk Veenstra
1980
Bergschenhoek
F
369
(1:02:39)
1:03:18
120
»
Mirjam Heek
1979
Schiedam
F
140
(1:02:36)
1:03:18
121
»
Wilma van Efferink
1976
Rotterdam
F
365
(1:03:15)
1:03:22
122
»
Cindy Hofman
1975
Rotterdam
F
156
(1:03:15)
1:03:22
123
»
Angelique Verdoold
1985
Capelle aan den ijssel
F
377
(1:02:19)
1:03:24
124
»
Andrea Christ
1967
Rotterdam
F
68
(1:02:47)
1:03:25
125
»
Margit Laurs
1989
Rotterdam
F
229
(1:03:09)
1:03:30
126
»
Mariska Loomans
1967
Rotterdam
F
244
(1:03:01)
1:03:33
127
»
Daphne Woudenberg
1975
Rotterdam
F
413
(1:03:08)
1:04:09
128
»
Alicia Tiggeloven
1992
Delft
F
354
(1:04:05)
1:04:48
129
»
A. Gouwens
F
41877
(1:04:21)
1:04:59
130
»
Michelle De Bruijn
1993
Capelle ad IJssel
F
59
(1:04:27)
1:05:07
131
»
Netty De Bruijn
1967
Capelle ad IJssel
F
60
(1:04:30)
1:05:08
132
»
Cynthia Hallensleben
1974
Capelle aan den IJssel
F
133
(1:04:20)
1:05:22
133
»
Patricia Catsburg
1985
krimpen aan de lek
F
67
(1:04:54)
1:05:34
134
»
Marianne Kromwijk
F
41826
(1:05:37)
1:06:32
135
»
Sandra Golverdingen
F
41825
(1:05:38)
1:06:32
136
»
Marja Ursinos
F
41902
(1:06:04)
1:06:56
137
»
jolanda Twigt
1961
Krimpen aan den IJssel
F
358
(1:06:50)
1:07:43
138
»
Homeira Khoyniha
1975
capelle a/d ijssel
F
196
(1:08:36)
1:08:50
139
»
Brigit Hehemann
1970
Capelle aan den IJssel
F
142
(1:09:15)
1:10:18
140
»
Anneke Van Wurmond
1951
Schiedam
F
416
(1:12:08)
1:12:47