Uitslagen van Ronde van West 2015

5km

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 1 - 250 of 276 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Michel van der Klein M 475 (16:32) 16:32
2 » Teun v.d. Meulen M 32013 (16:33) 16:33
3 » Cornelis Verboom 1986 Av Start M 663 (16:53) 16:53
4 » Tijn Huberts M 423 (17:14) 17:15
5 » Eelco Riemens 1992 Zwijndrecht M 618 (17:21) 17:21
6 » Marcel Boere 1983 Rotterdam M 497 (17:38) 17:38
7 » Yvo Oudman 1984 Rotterdam M 606 (17:53) 17:53
8 » Gerben Solleveld 1987 Rotterdam M 640 (18:01) 18:02
9 » Simon Hattinga Verschure M 32245 (18:31) 18:31
10 » Kevin Chaudron M 700 (18:37) 18:37
11 » Bennie Muller 1977 Zegveld M 602 (18:39) 18:41
12 » Rolf van Lieshout 1994 Rotterdam M 586 (19:03) 19:04
13 » Edwin Cornelisse 1964 Rotterdam M 508 (19:05) 19:06
14 » Jan Verwijs M 466 (19:13) 19:15
15 » Peter Koedood M 434 (19:17) 19:17
16 » Michel Sas 1983 Dordrecht M 625 (19:21) 19:21
17 » Peter Kempers 1981 Capelle aan den ijssel M 567 (19:25) 19:25
18 » Bastiaan van Wendel de Joode 1981 Barendrecht M 679 (19:23) 19:26
19 » Moesy Zemichael 1987 Delft M 686 (19:47) 19:49
20 » Bart Spaans 1999 Capelle aan den IJssel M 642 (20:08) 20:11
21 » Marieke Schouten 1988 Barendrecht F 636 (20:33) 20:37
22 » Elke Hagenaars F 431 (20:42) 20:42
23 » Clemens Van de Gevel 1998 Capelle aan den ijssel M 533 (20:53) 20:55
24 » M. de Jong M 696 (20:57) 20:57
25 » Danielle Groeneveld 1973 krimpen aan den ijssel F 537 (20:57) 20:59
26 » Juan Javier Caeiro Mouzo M 32181 (20:54) 21:00
27 » Marco Jansen van Galen M 32020 (20:52) 21:08
28 » Tycho van Schaijk M 452 (21:28) 21:31
29 » Lars Hulstkamp M 429 (21:24) 21:39
30 » Marc Schroeder M 32019 (21:47) 21:50
31 » J. Caeiro Mouzo M 450 (21:51) 21:54
32 » Ron Haanstra 1949 Rotterdam M 541 (21:56) 21:56
33 » Wim van Beuzekom M 32040 (22:03) 22:03
34 » Fleur Berkhof 1992 Rotterdam F 488 (22:10) 22:11
35 » Brett Lee 1990 Rotterdam M 583 (22:12) 22:19
36 » Jorn van Steen M 32173 (22:18) 22:19
37 » Ton Hoozemans 1948 Rotterdam M 559 (22:17) 22:20
38 » Leendert de Heer M 427 (22:24) 22:29
39 » Roel van der Voort 1980 Rotterdam M 675 (22:27) 22:30
40 » Nanda Blom 1980 Delft F 494 (22:34) 22:36
41 » Hans Veenhof 2000 Capelle aan den IJssel M 660 (22:43) 22:44
42 » Margriet Zijderlaan 1980 Zegveld F 687 (22:51) 22:53
43 » Kelly van Hoof F 693 (22:59) 22:59
44 » Ruud Busscher M 451 (22:57) 23:02
45 » Sven van der Zee M 460 (22:46) 23:09
46 » Leo van Meel 1952 Nieuwerkerk aan den IJssel M 599 (23:24) 23:26
47 » Loes Kamermans F 437 (23:27) 23:32
48 » Erwin Koolmees 1985 Capelle aan den IJssel M 575 (23:27) 23:36
49 » Xandra van Etten 1988 rotterdam F 524 (23:06) 23:37
50 » Sander Schooff 1995 Oud-Alblas M 633 (23:26) 23:38
51 » Patrick Jalink 1990 Rotterdam M 561 (23:31) 23:38
52 » Ivanna Heijboer 1981 Capelle aan den IJssel F 545 (23:53) 23:57
53 » Marlyn van Klaveren 1988 Ridderkerk F 571 (23:59) 23:59
53 » Henriette Westerhof F 32250 (23:59) 23:59
55 » Guido Cornet M 470 (23:59) 24:03
56 » Maurice Willemsen M 426 (23:59) 24:09
57 » Berdine Bakker 1988 Rotterdam F 485 (24:22) 24:28
58 » Mart Muller M 32258 (24:22) 24:29
59 » Ruben de Koning M 471 (24:27) 24:30
60 » Judith Eitjes 1986 Waddinxveen F 521 (24:14) 24:31
61 » Ernst Hulstkamp M 428 (24:21) 24:35
62 » Menno van Leenen 1978 CAPELLE AAN DEN IJSSEL M 584 (24:24) 24:36
63 » Evelien Deurloo 1991 Rotterdam F 514 (24:30) 24:36
64 » Luc Veenhof 2002 Capelle aan den Ijssel M 661 (24:35) 24:36
65 » Edwin Blaak 1987 Ridderkerk M 31 (24:29) 24:37
66 » Olaf Dreierink M 32252 (24:31) 24:40
67 » Klaas van Linschoten M 472 (24:13) 24:42
68 » Thomas Ohm 1993 Nieuwerkerk aan den IJssel M 604 (24:41) 24:43
69 » Wout Hoevenaars 1972 Capelle aan den IJssel M 552 (24:27) 24:43
70 » Paco Luz Roodbol M 436 (24:43) 24:49
71 » Otto Doosje 1964 rotterdam M 519 (24:22) 24:52
72 » Richard Schinkel 1985 Capelle aan den IJssel M 631 (24:47) 24:55
73 » Nicolet Timmers 1986 Den Haag F 653 (24:52) 24:56
74 » Pieter Poelstra M 32174 (25:03) 25:04
75 » Oscar The M 430 (24:42) 25:06
76 » Mario Jongmans 1973 Capelle aan den IJssel M 565 (24:49) 25:15
77 » Marjoke van Ommen F 449 (25:08) 25:17
78 » jeremy visscher 1985 capelle aan den ijssel M 670 (25:08) 25:17
79 » Michel Schinkel 1987 Capelle aan den IJssel M 630 (25:10) 25:18
80 » Lennart Mans 1998 Ridderkerk M 595 (24:37) 25:20
81 » Pascal Hagemeijer 1985 Capelle aan den IJssel M 542 (25:24) 25:31
82 » Bart Lunenborg 1993 Alblasserdam M 591 (25:22) 25:32
83 » Shirley Berkhout-van Beers F 32038 (25:20) 25:35
84 » Lars van der Zee M 457 (25:14) 25:37
85 » Joke Broekmans 1983 Rotterdam F 503 (25:23) 25:42
86 » Kayung Cheung 1979 Rotterdam F 504 (25:23) 25:42
87 » Teus Schouten 1991 Sliedrecht M 637 (25:10) 25:46
88 » Danielle v.d. Klein F 474 (25:43) 25:47
89 » Daan de Reus M 698 (25:33) 25:48
90 » Edwin v.d. Brink M 699 (25:34) 25:49
91 » inge Hengstmengel 1973 Rotterdam F 548 (25:44) 25:49
92 » Marjolein Koster F 439 (25:31) 25:50
93 » Jacqueline Toonen 1970 Berkel en Rodenrijs F 656 (25:46) 25:54
94 » Arjan Ouwens 1980 Ouderkerk aan de ijssel M 608 (25:20) 25:54
95 » Lynda Stevens F 467 (26:07) 26:11
96 » Arjenne Bastiaansen F 32029 (25:56) 26:13
97 » Anetha van Meel 1988 breda F 598 (25:54) 26:15
98 » Lotte Bakker 1993 Utrecht F 484 (25:56) 26:16
99 » Ingrid Doornhein 1969 Capelle aan den IJssel F 518 (26:14) 26:20
100 » DaniĆ«lle Van Klaveren 1991 Ridderkerk F 572 (26:13) 26:21
101 » marion sprengers 1978 capelle aan den ijssel F 646 (26:02) 26:22
102 » Krista Gijzen 1978 Capelle aan den IJssel F 121 (26:06) 26:27
103 » Aad Bokx M 463 (26:26) 26:32
104 » Vincent Dekker M 476 (26:26) 26:33
105 » Rano Marsaip 1984 Capelle aan den IJssel M 597 (26:22) 26:34
106 » Jan Groenendijk 1977 Rotterdam M 536 (26:11) 26:35
107 » Arie Graafland 1965 Lekkerkerk M 535 (26:21) 26:36
108 » Bianca Lammens F 32050 (26:33) 26:38
109 » Ramon Pappaioannou 1975 Rotterdam M 610 (26:46) 26:50
110 » Sheila Wildeboer 1986 Capelle aan den IJssel F 683 (26:48) 27:00
111 » Dennis Kluth 1964 Capelle aan den IJssel M 574 (26:47) 27:00
112 » Jan Vermeulen 1971 Capelle aan den IJssel M 666 (26:38) 27:02
113 » Perry van Amerongen M 32037 (26:50) 27:07
114 » Rene van Steen M 32172 (26:53) 27:09
115 » Kirsten Kortram 1985 Rotterdam F 577 (27:08) 27:14
116 » marleen ten vergert 1975 Rotterdam F 664 (26:50) 27:20
117 » Carmen Geense 1983 ROTTERDAM F 531 (27:01) 27:22
118 » Davy Vervoorn 1976 Rdam M 667 (27:16) 27:23
119 » marcella derkx 1987 hendrik ido ambacht F 513 (27:16) 27:35
120 » Ewald de ruiter 1974 Rotterdam M 622 (27:18) 27:37
121 » Leonie F 459 (27:32) 27:43
122 » Nicole Heinerman 1989 ridderkerk F 547 (27:29) 27:46
123 » Karen Haanstra F 32094 (27:31) 27:47
124 » Nick van Loon 1966 Tilburg M 589 (27:35) 27:48
125 » Leander Vlastuin 1973 Capelle aan den IJssel M 673 (27:07) 27:51
126 » Nathalie Woortman 1986 Hekelingen F 685 (27:38) 27:53
126 » Dick Frijlink 1961 Nootdorp M 530 (27:25) 27:53
128 » Martin Arnoldus 1982 Hekelingen M 481 (27:39) 27:54
129 » Abel Tasma M 461 (27:43) 27:54
130 » Michel Ruigendijk M 454 (27:38) 27:55
131 » Marieke Maas 1980 Hendrik ido ambacht F 592 (27:39) 27:56
132 » Paul van Vliet M 458 (27:35) 27:58
133 » Kitty Ton 1954 Ridderkerk F 655 (27:58) 28:03
134 » Andja v.d. Berg F 32246 (27:25) 28:07
135 » Michel Kershof 1960 Zoetermeer M 568 (27:53) 28:09
136 » Lucia Hanstede 1967 Zoetermeer F 543 (27:53) 28:10
137 » Rens Suurland M 473 (27:55) 28:13
138 » Jan van der Keur 1958 Rotterdam M 570 (27:45) 28:17
139 » Marjolijn Hooijmeijer 1990 Heerjansdam F 558 (28:05) 28:18
140 » Nicole Bolte 1991 Nieuwerkerk aan den IJssel F 498 (28:08) 28:19
141 » Luc Bosman 1999 Capelle aan den IJssel M 502 (27:59) 28:27
142 » Vincent Hokke 1986 Capelle aan den IJssel M 554 (27:56) 28:29
143 » Guillo Marsaip 1978 Capelle aan den IJssel M 596 (28:30) 28:37
144 » Toni Rociola 1984 Rotterdam M 620 (28:28) 28:39
145 » Laura van Etten 1986 capelle aan den ijssel F 523 (28:12) 28:40
146 » Menno Verschoor M 32060 (28:08) 28:45
147 » Cees Assmann M 32034 (28:19) 28:45
148 » Esmay van Vliet-Slijngard 1970 Capelle aan den ijssel F 674 (28:04) 28:46
149 » Olga de Man 1988 Strijen F 594 (28:39) 28:47
150 » Elco Vlag 1984 Rotterdam M 672 (28:38) 28:48
151 » Luuk Janssen M 464 (28:35) 28:53
152 » Halmar Heijnen M 32009 (28:33) 28:54
153 » Harrie Janssen M 462 (28:35) 28:54
154 » Saskia Moret F 435 (28:57) 29:04
155 » Shireen Tol 1979 Spijkenisse F 654 (28:52) 29:04
156 » Marissa Trouwborst F 32249 (28:51) 29:05
157 » Dunja Dogan 1996 Rotterdam F 517 (28:34) 29:08
158 » Leon de Laat M 456 (28:47) 29:08
159 » Nathalie Hoogendoorn 1988 Capelle aan den IJssel F 556 (28:54) 29:09
160 » R. den Boer M 32036 (28:54) 29:09
161 » Danielle Hooijmeijer 1985 Ridderkerk F 557 (28:58) 29:11
162 » Jennifer Sondag 1986 Utrecht F 641 (28:57) 29:16
163 » Lina Chu 1979 Oudewater F 507 (28:58) 29:16
164 » Frank Boxem M 697 (29:08) 29:17
165 » Annemarie Boudesteijn F 425 (29:08) 29:17
165 » Harold van der Ent 1947 Barendrecht M 522 (28:35) 29:17
167 » Jolanda Roethof 2014 Capelle aan den IJssel F 621 (29:14) 29:17
168 » Richard Krug 1964 Rotterdam M 579 (29:00) 29:20
169 » Anouk Faassen 1977 Capelle aan den IJssel F 525 (28:52) 29:23
170 » MARTA LOPEZ FERNANDEZ 1986 Papendrecht F 590 (28:52) 29:27
171 » Monique Vroom 1967 Nieuwerkerk aan den IJssel F 676 (29:02) 29:33
172 » Denise Qualm 1978 Rotterdam F 617 (29:24) 29:33
173 » Marja den Besten 1967 Capelle aan den IJssel F 490 (29:36) 29:41
174 » Amy Groeneveld 1994 Zevenhuizen F 538 (29:18) 29:58
175 » laura heuvelman 1983 krimpen Ad ijssel F 551 (29:48) 29:59
176 » Peter van Dijk 2014 Capelle aan den IJssel M 515 (29:25) 29:59
177 » Anne Schooff 1997 Oud-Alblas F 634 (29:50) 30:01
178 » Alex Scheel 1971 Rotterdam M 628 (29:49) 30:07
179 » Anja Kortman 1955 Bergambacht F 576 (29:51) 30:13
180 » Christiaan Flikweert 1988 Nieuwendijk M 526 (29:36) 30:13
181 » Tessa den Hartog 2014 Capelle aan den IJssel F 544 (30:05) 30:14
182 » Kate Flikweert 1982 Littleton, Colorado USA F 527 (29:36) 30:15
183 » Gertjan Flikweert 1981 Littleton, Colorado USA M 528 (29:37) 30:15
184 » Bianca Geeratz 1990 Capelle aan den IJssel F 532 (29:54) 30:18
185 » Sandra Middel F 453 (30:01) 30:27
186 » Evandro Gomes 1980 Capelle aan den IJssel M 534 (30:30) 30:32
187 » Maurice Hoogendam M 32018 (30:08) 30:32
188 » Susan Suijker 1972 Capelle aan den IJssel F 350 (30:14) 30:47
189 » Vera Corono 1975 Roosendaal F 509 (30:28) 30:57
190 » Marjolein Goossensen F 32016 (30:32) 30:59
191 » Gabi Baartman 1971 KRIMPEN AD LEK F 483 (30:29) 31:05
192 » Ilona van Zuidam 1981 Capelle aan den IJssel F 688 (30:49) 31:11
193 » Crisolita Dias F 32176 (30:46) 31:12
194 » Saskia Zwaan 1991 Capelle aan den IJssel F 690 (30:50) 31:13
195 » Rob Zwaan 1958 Capelle aan den IJssel M 689 (30:51) 31:13
196 » Laura Zwaan F 32255 (30:53) 31:13
197 » Karin Boogert 1962 Rotterdam F 499 (31:23) 31:23
198 » Amber Pierot 1982 Rotterdam F 614 (31:12) 31:24
199 » anja baartman 1970 krimpen aan de lek F 482 (30:50) 31:26
200 » Ilse Wolfs 1983 Willemstad F 684 (31:18) 31:30
201 » Linda de Bode 1993 Capelle aan den IJssel F 496 (30:56) 31:32
201 » Ilona de Bode 1987 Nieuwendijk F 495 (30:54) 31:32
203 » Joep van Schaverbeke 1947 Capelle a/d IJssel F 627 (31:33) 31:33
204 » Wing San Cheung 1981 Barendrecht F 506 (31:29) 31:39
205 » Wim de Borst 1980 Capelle aan den IJssel M 500 (31:00) 31:40
206 » marleen oranje 1978 capelle aan den ijssel F 605 (31:12) 31:44
207 » Rob van Wijk 1972 Capelle aan den IJssel M 682 (31:42) 31:52
208 » Patrick koster 1998 Krimpen aan de Lek M 578 (31:18) 31:53
209 » Lucy Schouten F 444 (31:41) 31:58
210 » Marjolein Leenderts F 438 (31:52) 31:59
211 » Petra Zwaans 1961 Capelle ad IJssel F 691 (31:40) 32:04
212 » Daniel Seijkens M 32043 (31:27) 32:09
212 » Isabelle Visser F 32023 (31:30) 32:09
214 » Angela van Pelt 1985 Vlaardingen F 612 (31:45) 32:11
214 » Rachel van Pelt 1983 Vlaardingen F 611 (31:46) 32:11
216 » Vladimir Savic 1983 Rotterdam M 626 (31:46) 32:11
217 » Suzanne Jalink 1991 Rotterdam F 563 (31:37) 32:11
218 » Frank Jalink 1963 Rotterdam M 562 (31:43) 32:17
219 » Marcel Dekker 1961 Ridderkerk M 512 (31:40) 32:21
220 » Corien van Klaveren 1968 Ridderkerk F 573 (31:41) 32:21
221 » Kim van der Touw 1989 Rotterdam F 657 (31:53) 32:26
222 » Diego Westdijk 1994 Rotterdam M 680 (31:53) 32:26
223 » Lynn Nanning 1995 capelle aan den ijssel F 603 (32:35) 32:48
224 » Sven Spoor 1994 Krimpen aan den ijssel M 645 (32:35) 32:48
225 » Roxy de Jong 1993 Rotterdam F 564 (32:27) 32:52
226 » Karin Herman 1971 Capelle aan den IJssel F 550 (32:17) 32:57
227 » patricia keitz 1988 Rijpwetering F 566 (32:45) 33:05
228 » Katinka Ouwens 1984 Ouderkerk aan den IJssel F 607 (32:30) 33:06
229 » Dyantha Cobet F 32257 (32:42) 33:09
230 » Kim Blokland 1981 Capelle aan den IJssel F 493 (32:56) 33:16
231 » Danny Selders M 32251 (32:38) 33:18
232 » Rick Lenting 1955 Capelle aan den IJssel M 585 (33:22) 34:02
233 » Beanne Maliepaard 1983 Rotterdam F 593 (33:22) 34:02
234 » Annemieke Soeteman 1965 Rotterdam F 639 (33:23) 34:02
235 » carla vd starre 1961 capelle aan den ijssel F 648 (33:30) 34:03
236 » Wilma Schinkelshoek 1984 Capelle aan den IJssel F 632 (33:43) 34:16
237 » Mirella Stander 1975 Rotterdam F 647 (34:07) 34:26
238 » Lisa van den Berg 1968 Krimpen aan den IJssel F 487 (34:04) 34:27
239 » Tessa Huizer 2000 Capelle aan den IJssel F 560 (34:17) 34:32
240 » Kees Luijt M 468 (34:10) 34:34
241 » yolanda van eijk 1966 krimpen aan den ijssel F 520 (34:32) 34:47
242 » Ineke Bunnik F 446 (34:17) 34:47
243 » Mieke Vissers F 447 (34:18) 34:48
244 » Liza Hoogendijk 1996 Capelle aan den ijssel F 555 (34:09) 34:48
245 » Arien Baas F 32033 (34:16) 34:54
246 » Renate Gouwers F 32210 (34:33) 34:55
247 » Desire Mons F 478 (34:59) 35:36
248 » Rowenna Tiggeloven 1987 Barendrecht F 652 (35:08) 35:37
249 » Magali Deege 1989 Bergschenhoek F 511 (35:08) 35:37
249 » Romy Miltenburg 1986 Berkel en Rodenrijs F 601 (35:08) 35:37