Uitslagen van Ronde van West 2015

10km F

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying all 140 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Marlies Jongerius 1979 Wateringen F 181 (36:42) 36:43
2 » Carla Ophorst 1958 Honselersdijk F 281 (39:15) 39:15
3 » Iris Meerts 1972 Rotterdam F 258 (40:38) 40:38
4 » Janneke Verhorst 1986 Zwammerdam F 381 (41:42) 41:54
5 » zohreh Moshkelgosha 1955 Rotterdam F 265 (41:53) 42:07
6 » Annick Taselaar F 32031 (42:19) 42:20
7 » Melanie Vermaat 1989 Krimpen aan de Lek F 383 (42:14) 42:20
8 » Anne Groenewege 1980 Rotterdam F 125 (43:48) 43:48
9 » aug├╝sta van hoogdalem 1976 vlaardingen F 161 (44:42) 44:42
10 » Caroline Den Hartog 1973 Krimpen aan den ijssel F 136 (44:46) 45:10
11 » Roodenrijs F 32063 (45:53) 46:08
12 » Graziella Longo F 41833 (47:09) 47:23
13 » Dominique Martens 1987 Rotterdam F 253 (47:08) 47:27
14 » Marjolein Deurloo 1991 Rotterdam F 81 (47:17) 47:29
15 » Esther v. Loenen F 41832 (47:03) 47:58
16 » Hester Rodenburg F 41859 (47:47) 48:08
17 » carla grootaers 1961 CAPELLE AAN DEN IJSSEL F 127 (47:41) 48:20
18 » Sonja Jansen F 32062 (47:37) 48:31
19 » Nathalie van den Tempel F 32010 (48:34) 48:45
20 » annemiek deurloo 1993 capelle aan den ijssel F 80 (48:38) 48:51
21 » Suzanne Kanters F 32055 (48:31) 49:04
22 » Marcella Fernald 1981 Rotterdam F 110 (48:37) 49:17
23 » Melanie Zevenbergen 1985 Spijkenisse F 418 (49:10) 49:29
24 » Martha van Hal 1946 Rotterdam F 132 (49:39) 49:39
25 » Lisette Lansbergen 1985 Rotterdam F 228 (49:12) 49:42
26 » Wijnanda Heupink 1968 Vlaardingen F 149 (48:41) 49:52
27 » Irene Edens 1962 Krimpen aan den IJssel F 99 (49:41) 50:20
28 » Anneke Kruyen 1988 Rotterdam F 219 (49:47) 50:23
29 » Thea de Piet F 41850 (50:12) 50:35
30 » Nathalie Verbeek F 41836 (50:05) 50:44
30 » Lydia Van Krimpen 1999 Capelle aan den IJssel F 215 (49:43) 50:44
32 » Susanne Duijzer 1978 capelle aan den IJssel F 94 (49:53) 50:55
33 » Barbara Barendrecht 1987 Rotterdam F 15 (50:45) 51:03
34 » Sofie Mani 1979 Rotterdam F 251 (50:35) 51:21
35 » Carola Geurts 1974 Dordrecht F 119 (50:49) 51:22
36 » Karin Draisma F 32028 (50:54) 51:24
37 » Rita Doolhof 1968 Capelle aan den IJssel F 87 (51:30) 51:32
38 » Peetje Jansen 1975 Rotterdam F 174 (51:12) 51:34
39 » Isabelle Heemskerk 1982 Rotterdam F 141 (51:21) 51:46
40 » Judith Gulpers 1980 Capelle aan den IJssel F 128 (51:14) 52:00
41 » Silvia Brechler 1968 Rotterdam F 48 (51:40) 52:29
42 » Eva van Beek 1977 Rotterdam F 17 (51:45) 52:30
43 » sandra de geus 1981 capelle aan den ijssel F 120 (52:15) 52:34
44 » Inez Lutter 1968 Rotterdam F 248 (52:12) 52:38
45 » Eefke van der Meer F 41916 (52:20) 52:41
46 » Biaca Beijer 2014 Capelle aan den IJssel F 22 (51:52) 52:49
47 » Danielle Hoppzak F 41837 (52:34) 53:13
48 » Naomi van Praag F 41893 (52:37) 53:15
49 » Geralda Blijenburg 1967 Krimpen aan den ijssel F 34 (52:38) 53:16
50 » Annelous van der Klauw 1969 Capelle aan den IJssel F 197 (52:36) 53:17
51 » Francis Leenderts 1970 Rotterdam F 231 (52:41) 53:19
52 » mellisa Westdijk 1989 ROTTERDAM F 400 (52:51) 53:50
53 » Esther Stutvoet 1970 Mijnsheerenland F 349 (53:19) 54:07
54 » laura weber 1961 rotterdam F 396 (53:44) 54:11
55 » Tineke de Bree 1963 Nieuwerkerk aan den IJssel F 49 (53:45) 54:13
56 » Ingrid Broeren 1983 Moordrecht F 53 (54:19) 54:34
57 » Diane Heuvelman 1974 Krimpen aan den Ijssel F 151 (53:56) 54:43
58 » Cornelieke Rehorst 1988 Bleiswijk F 301 (54:24) 54:52
59 » N. van der Male F 41891 (54:38) 55:17
60 » josien broos 1988 rotterdam F 54 (54:22) 55:37
61 » Mirjam Hokke 1961 Rotterdam F 157 (55:16) 55:39
62 » Diana Asowata-Menheere 1968 Capelle aan den IJssel F 7 (54:48) 55:42
63 » Ellen Weggeman 1969 Capelle a/d IJssel F 398 (55:17) 55:43
63 » Nikita De Beer 1990 Rotterdam F 20 (54:41) 55:43
65 » Lenny Koot 1986 Rotterdam F 209 (55:52) 56:14
66 » Rahma Rahoui F 41878 (55:28) 56:36
67 » Jennifer Meer F 41842 (56:15) 56:36
68 » Janine Stip 1981 Capelle aan den IJssel F 347 (55:35) 56:45
69 » Marijke van der Wel-de Beer 1959 Capelle aan den IJssel F 399 (55:42) 56:50
70 » Pmj Van de Laar 1968 Capelle aan den ijssel F 222 (55:42) 56:51
71 » Carlota Berea Barral 1980 ROTTERDAM F 23 (55:41) 56:51
72 » UXIA PEREZ BOUBETA 1979 rotterdam F 289 (55:48) 56:51
73 » Jeska van Rotterdam 1963 Rotterdam F 312 (56:20) 56:52
74 » wilma slobbe 1964 Schiedam F 336 (55:53) 57:04
75 » Anne van Kuik 1965 Schiedam F 221 (55:53) 57:05
76 » Elma Wijnen 1963 Krimpen aan den IJssel F 408 (56:25) 57:05
77 » Laurien Oudesluys 1987 Rotterdam F 286 (56:16) 57:06
78 » Aimee van der Linden 1990 Rotterdam F 241 (56:17) 57:06
79 » Juliette Buiten F 41852 (56:23) 57:16
80 » Quxian Zhang 1986 Rotterdam F 419 (56:23) 57:23
81 » Denise Eekhof 1995 Capelle aan den IJssel F 100 (57:42) 57:43
82 » Marcella van Zuijdam 1985 Rotterdam F 422 (57:00) 57:48
83 » Ans Koetsenruijter F 32086 (57:31) 57:54
84 » Jacqueline van Beek F 52500 (57:31) 57:55
85 » Lenie de Visser 1957 Schiedam F 392 (58:01) 58:01
86 » Helma Vermeer F 41855 (56:52) 58:03
87 » miranda hendriks 1996 krimpen aan de lek F 146 (57:22) 58:13
88 » Jenny Krijnen 1969 Rotterdam F 214 (57:11) 58:14
89 » Trudie Geerts-Wibbelink 1960 Capelle aan den Ijssel F 115 (57:43) 58:20
90 » Anna van Linschoten 1993 Krimpen aan de Lek F 242 (57:51) 58:34
91 » Sabine Berends 1985 Rotterdam F 24 (57:46) 58:40
92 » Chantal Geelhoed 1978 Capelle aan den Ijssel F 114 (57:53) 58:47
93 » Ellen Verweij F 32068 (57:57) 58:57
94 » Sofia De Keijzer 1986 Rotterdam F 191 (58:11) 58:58
95 » Ingrid v.d. Kamp F 32066 (58:21) 59:02
96 » Cindy Spinders 2014 Capelle aan den IJssel F 343 (58:17) 59:25
97 » Rosanne Blijenburg 1993 Krimpen aan den ijssel F 33 (58:47) 59:27
98 » Christine van Adrighem 1963 krimpen aan den ijssel F 2 (58:47) 59:27
99 » Suzanne Zomer F 442 (58:20) 59:33
100 » Caroline Colijn 1981 Gorinchem F 70 (58:32) 59:37
101 » Jannie van Eck 1982 Rotterdam F 364 (59:13) 59:39
102 » Astrid Roeten F 32081 (59:12) 1:00:17
103 » Marloes Koolmees 1987 Rotterdam F 208 (59:47) 1:00:36
104 » Vicky Theodossiou 1975 Vlaardingen F 353 (59:49) 1:00:39
105 » Renee van Luijk 1961 Rotterdam F 247 (59:59) 1:00:46
106 » Kristel van der Beek 1970 .. F 19 (1:00:08) 1:00:55
107 » Marjolien Hasselbaink 1972 Capelle aan den IJssel F 139 (1:00:46) 1:01:21
108 » Marija Josipovic 1979 Capelle aan den IJssel F 183 (1:00:47) 1:01:38
109 » Wendy van Hamersvelt 1977 Capelle aan den IJssel F 134 (1:00:49) 1:01:46
110 » Jo-ellen Schotman 1983 oud beijerland F 319 (1:01:30) 1:02:06
111 » Lisanne Krul 1989 Capelle aan den IJssel F 218 (1:01:14) 1:02:15
112 » Romy van den Houten 1985 Rotterdam F 166 (1:01:47) 1:02:35
113 » Gerdy Heek F 41885 (1:01:57) 1:02:41
114 » sissi van den Bergh 1984 rotterdam F 27 (1:02:40) 1:02:53
115 » patricia steevens 1983 spijkenisse F 346 (1:02:40) 1:02:53
116 » Anne Marie Matti 1970 Rotterdam F 254 (1:02:36) 1:02:55
117 » Hetty Wiegman F 41910 (1:02:02) 1:02:56
118 » Mandy de Roock 1978 Rotterdam F 76 (1:02:34) 1:03:16
119 » Anouk Veenstra 1980 Bergschenhoek F 369 (1:02:39) 1:03:18
120 » Mirjam Heek 1979 Schiedam F 140 (1:02:36) 1:03:18
121 » Wilma van Efferink 1976 Rotterdam F 365 (1:03:15) 1:03:22
122 » Cindy Hofman 1975 Rotterdam F 156 (1:03:15) 1:03:22
123 » Angelique Verdoold 1985 Capelle aan den ijssel F 377 (1:02:19) 1:03:24
124 » Andrea Christ 1967 Rotterdam F 68 (1:02:47) 1:03:25
125 » Margit Laurs 1989 Rotterdam F 229 (1:03:09) 1:03:30
126 » Mariska Loomans 1967 Rotterdam F 244 (1:03:01) 1:03:33
127 » Daphne Woudenberg 1975 Rotterdam F 413 (1:03:08) 1:04:09
128 » Alicia Tiggeloven 1992 Delft F 354 (1:04:05) 1:04:48
129 » A. Gouwens F 41877 (1:04:21) 1:04:59
130 » Michelle De Bruijn 1993 Capelle ad IJssel F 59 (1:04:27) 1:05:07
131 » Netty De Bruijn 1967 Capelle ad IJssel F 60 (1:04:30) 1:05:08
132 » Cynthia Hallensleben 1974 Capelle aan den IJssel F 133 (1:04:20) 1:05:22
133 » Patricia Catsburg 1985 krimpen aan de lek F 67 (1:04:54) 1:05:34
134 » Marianne Kromwijk F 41826 (1:05:37) 1:06:32
135 » Sandra Golverdingen F 41825 (1:05:38) 1:06:32
136 » Marja Ursinos F 41902 (1:06:04) 1:06:56
137 » jolanda Twigt 1961 Krimpen aan den IJssel F 358 (1:06:50) 1:07:43
138 » Homeira Khoyniha 1975 capelle a/d ijssel F 196 (1:08:36) 1:08:50
139 » Brigit Hehemann 1970 Capelle aan den IJssel F 142 (1:09:15) 1:10:18
140 » Anneke Van Wurmond 1951 Schiedam F 416 (1:12:08) 1:12:47