Uitslagen van Meppel City Run 2015

4 Engelse Mijlen

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 1 - 250 of 1081 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Wilfred van Holst M 1 (20:17) 20:17
2 » Henry Rutgers 1977 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 1 M 1377 (20:21) 20:21
3 » Jordy Dikkers Enschede M 176 (21:09) 21:09
4 » Erik Lindenholz 1983 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 1 M 1375 (21:17) 21:17
5 » Riekele Kobus 1986 Run2Day Hoogeveen/Emmen 1 M 1243 (21:26) 21:27
6 » Bastian Zandbergen 1995 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 2 M 1382 (21:40) 21:40
7 » Niels de Rijk 1989 Run2Day Hoogeveen/Emmen 1 M 1245 (21:46) 21:46
8 » Erik Bolding Tuk M 89 (21:49) 21:49
9 » Erwin Akkerman 1979 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 1 M 1381 (21:59) 21:59
10 » Leon van der Lans 1988 Run2Day Hoogeveen/Emmen 1 M 1246 (22:09) 22:09
11 » Alwin Hoorn 1994 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 2 M 1378 (22:10) 22:10
12 » Jannes Dolfing Westerbork M 810 (22:42) 22:42
13 » Jan Bouwknegt 2001 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 2 M 1374 (23:05) 23:06
14 » Dave Hulzebos 1996 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 2 M 1376 (23:07) 23:08
15 » Niels Dolstra 1981 Fysio de Commissaris M 1144 (23:13) 23:14
16 » Maarten Nieuwenhuis Zwolle M 505 (23:29) 23:29
17 » Jorik van der Staaij 1980 TM Contact M 1236 (24:07) 24:07
18 » Patrick Postma De Blesse M 555 (24:13) 24:13
19 » Samuel Hofman 1999 Ruinen M 636 (24:20) 24:20
20 » Harold Hofenk 1973 TM Contact M 1234 (24:20) 24:20
21 » Jerry Schutte 1975 TM Contact M 1233 (24:25) 24:25
22 » Eelco van der Heide 1988 BENK PROJECTS M 1107 (24:52) 24:53
23 » Pepijn Bijsterbosch 1989 M 878 (23:59) 25:04
24 » Ine Snoeken 1978 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 1 F 1383 (25:06) 25:07
25 » Rolf De Gier 1968 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 2 M 1380 (25:08) 25:10
26 » Erik Kort Meppel M 407 (25:11) 25:12
27 » Redmar Eekhof Meppel M 200 (25:16) 25:16
28 » Louwrents Sprietsma 1981 BENK PROJECTS M 1105 (25:19) 25:20
29 » Jelmer Meijerink Meppel M 470 (25:18) 25:23
30 » Antien Vegt van der 1977 DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 1 F 1379 (25:24) 25:24
31 » Erik Dambrink 1968 TM Contact M 1237 (25:25) 25:25
32 » Lars Antonides Meppel M 33 (25:26) 25:26
33 » arjan Hoeve Meppel M 287 (25:24) 25:28
34 » Marco Noordhuis Emmen M 839 (25:25) 25:29
35 » Jasper Lubbers 1997 Run2Day Hoogeveen/Emmen 1 M 1244 (25:30) 25:30
36 » Mark Luiting Leek M 456 (25:28) 25:31
37 » Stefan Oostra Wolvega M 522 (25:26) 25:32
38 » Jarno Takens Zwolle M 668 (25:33) 25:35
39 » Jan Ype Holtrop 1984 BENK PROJECTS M 1106 (25:38) 25:39
40 » Kasper Kombrink 1981 TM Contact M 1235 (25:38) 25:39
41 » Arjan de Geus 1971 Rabobank Team 3 M 1194 (25:35) 25:43
42 » Petra Hasper Meppel F 263 (25:57) 25:57
43 » Charles Camilleri Drachten M 145 (26:06) 26:07
44 » Bart van Deel 1985 Fysio de Commissaris M 1140 (26:06) 26:09
45 » Arjo Koekoek 1992 Run2Day Hoogeveen/Emmen 2 M 1250 (26:12) 26:12
46 » janneke Molenhuis Meppel F 487 (26:11) 26:12
47 » Henri Spijkerman Ruinerwold M 639 (26:20) 26:21
48 » Thomas Ijspeert Meppel M 824 (26:09) 26:22
49 » Joris van Kasteel 2002 Marketing Drenthe M 1074 (26:20) 26:22
50 » Dieter Kroek Meppel M 418 (26:34) 26:38
51 » maurice Veijer Staphorst M 852 (25:50) 26:43
52 » Eugene Postma Deventer M 552 (26:40) 26:44
53 » Roelof Sondaar 1953 Scania 3 M 1286 (26:44) 26:46
54 » Bas Spliet 2000 Gemeente Meppel M 1324 (26:49) 26:52
55 » Martijn Boesjes Wanneperveen M 85 (26:58) 27:00
56 » Johan Ten Kate Nijeveen M 345 (27:00) 27:03
57 » Fabian de Wee Staphorst M 752 (27:02) 27:04
58 » Simon van der Gun Wapse M 252 (27:02) 27:06
59 » Gijsbert Klaassen Utrecht M 367 (26:03) 27:06
60 » Jaco Mourik 1980 Run2Day Hoogeveen/Emmen 1 M 1247 (27:06) 27:06
61 » Hans Noppers 1985 Alliance Healthcare 6 M 1216 (27:09) 27:09
62 » Karel Prins 1969 Rendo 1 M 1219 (27:09) 27:10
63 » Anne Minnema Zwolle M 483 (27:20) 27:23
64 » Lars Peterson Meppel M 840 (27:24) 27:28
65 » dirk Kuiers Staphorst M 423 (26:25) 27:29
66 » Pasquale Vittorioso Meppel M 859 (27:29) 27:30
67 » Aran Ten Hoeve Meppel M 289 (27:34) 27:34
68 » Cor Knipmeijer Meppel M 379 (27:39) 27:42
69 » egbert Vink Steenwijk M 718 (27:42) 27:44
70 » Michiel Frankema Meppel M 813 (27:04) 27:51
71 » Albert de Boer Meppel M 77 (27:51) 27:53
72 » Geke Hartsuiker 1952 Venrooy1 F 1112 (27:23) 27:53
73 » Sander Dost 1953 Scania 5 M 1263 (27:23) 27:54
74 » Dirk Jan van der Meulen 1977 Fysio de Commissaris M 1143 (27:50) 27:55
75 » Hielke Heijs Meppel M 819 (26:38) 27:56
76 » Rein van der Kamp 1979 Harskamp M 1330 (27:44) 27:56
77 » andre Kroek Giethoorn M 417 (27:50) 27:57
78 » Rob Westenbrink 1984 Astava Never stop running M 1170 (27:45) 28:00
79 » Maarten Scholing 2000 M 870 (27:09) 28:10
80 » Rinze van der Hoop Meppel M 304 (28:09) 28:14
81 » Frits Zondag 1989 Alliance Healthcare 6 M 1215 (28:12) 28:16
82 » Willem Kruithof 1966 SMC Prima Life M 1238 (28:10) 28:22
83 » Frans van Ramshorst 1970 Onderwijsbureau 1 M 1008 (27:46) 28:22
84 » Ruben Schuinder 1994 de toppers M 1061 (27:58) 28:23
85 » Leon van Weenen 1971 Ten Brink 1 M 1342 (28:24) 28:32
86 » Andries Hooijsma 1964 Onderwijsbureau 1 M 1007 (28:14) 28:36
87 » Bouke Scholtens Nijeveen M 605 (28:23) 28:37
88 » Marcel Rook 2000 Gemeente Meppel M 1323 (28:17) 28:39
89 » Bernard Oldengarm Hoogeveen M 515 (28:42) 28:44
90 » Maarten Gubler 1991 Fysio de Commissaris M 1141 (28:41) 28:45
91 » Corne Berends 1990 SMC Prima Life M 1242 (28:39) 28:48
92 » Jeroen Huis In 'T Veld Meppel M 308 (27:54) 28:49
93 » Tamara de Vries Meppel F 744 (28:50) 28:52
94 » Henk Oosterveen 1963 Vriend Sport en Fashion M 1253 (28:33) 28:52
95 » Rick Wessel 2000 Toyota van der Linde 4 M 1367 (28:40) 28:56
96 » Daan Kamans Meppel M 337 (28:52) 28:56
97 » Gertjan Hulzinga 1983 SMC Prima Life M 1240 (28:48) 28:58
98 » Andre Sok 2000 Toyota van der Linde 4 M 1368 (28:41) 28:58
99 » Peter Hooijer 1966 Run2Day Hoogeveen/Emmen 2 M 1251 (29:00) 29:02
100 » Jorrit Neele 1982 PCBO Plus 5 M 1030 (28:36) 29:03
101 » Daniel van Faassen Utrecht M 212 (27:44) 29:05
102 » Alex van Oosten Meppel M 871 (28:02) 29:09
103 » Henri Grotenhuis 1958 Isala- Diaconessenhuis 1 M 1162 (29:03) 29:12
104 » Joost Venema Meppel M 713 (28:17) 29:16
105 » Rynk van der Togt 1989 PCBO Plus 5 M 1033 (28:51) 29:20
106 » Erik Wielink Staphorst M 767 (28:17) 29:22
106 » Luca Broers M 888 (28:20) 29:22
108 » Michael Noordanus 1984 SMC Prima Life M 1241 (29:14) 29:24
109 » Jan Compagner Rouveen M 149 (29:24) 29:32
110 » Jan Mulder 1971 Meppel M 992 (28:29) 29:33
111 » Marcel Hoes 1968 Rabobank Team 1 M 1187 (28:59) 29:33
112 » Frans Castermans 1988 SNS Meppel M 1040 (29:30) 29:35
113 » Mannes Hofsink Meppel M 292 (28:43) 29:35
114 » Timo Kip Meppel M 365 (28:46) 29:36
115 » Johan Orsel 1965 Isala- Diaconessenhuis 1 M 1158 (29:30) 29:40
116 » Christiaan Kodde 1978 Stadtmüller Orthopedie 1 M 1386 (29:04) 29:41
117 » Roy Mekkring 1980 Harskamp M 1329 (29:31) 29:44
118 » Jasper Piso Meppel M 542 (28:30) 29:45
119 » Senay Tekeli 1953 Scania 4 M 1280 (29:09) 29:45
120 » Niels Hilgenga Meppel M 281 (28:08) 29:47
121 » Hendrik Koekoek 1996 M 990 (27:57) 29:50
121 » Jaap Sterken Zwolle M 845 (29:42) 29:50
123 » Arjan Koster 1975 Vriend Sport en Fashion M 1254 (29:36) 29:51
124 » Rudi Nagengast 1971 Marketing Drenthe M 1073 (29:54) 29:55
125 » Patrieck Eilander Meppel M 202 (29:02) 29:57
126 » Kevin Schapelhouman Meppel M 600 (28:09) 29:59
127 » Cor Antonides Meppel M 34 (29:55) 30:00
128 » Vincent Kuik Meppel M 832 (28:47) 30:02
129 » Renato Zwolle 1974 Harskamp M 1333 (29:54) 30:02
130 » Carlo Koops Stadtmüller Orthopedie 1 M 1388 (29:57) 30:03
131 » Foppe Peterson Hoogeveen M 536 (29:07) 30:05
132 » derk Jensema Meppel M 321 (30:04) 30:08
133 » Bas ter Voorde 1991 Alliance Healthcare 6 M 1214 (30:07) 30:11
134 » Johnny Hulst Staphorst M 311 (29:22) 30:12
135 » bjorn de Vries Meppel M 738 (28:50) 30:13
136 » Wilco Egbertzen 1953 Scania 9 M 1309 (29:58) 30:14
137 » Rudo Tiemens Meppel M 674 (30:11) 30:17
138 » Tepper Niek 1998 de toppers M 1059 (29:54) 30:19
139 » Marisha Boer 1987 Onderwijsbureau 1 F 1005 (29:57) 30:20
140 » Marcel Zijlstra 1953 Scania 2 M 1306 (29:50) 30:20
141 » Gerald Wolf 1972 Rabobank Team 1 M 1186 (29:46) 30:21
142 » Henk de Jong 1970 Vriend Sport en Fashion M 1255 (30:17) 30:30
143 » Simon Dijk Meppel M 171 (28:22) 30:31
144 » Sebastiaan Schwierz 1953 Scania 4 M 1284 (30:17) 30:35
145 » Gerard Jan Oord 1982 Ten Brink 1 M 1340 (30:34) 30:40
146 » Ruud van Venrooy 1965 Venrooy3 M 1117 (29:56) 30:42
147 » Jaco Schrauwen Meppel M 612 (30:41) 30:43
148 » Jordy Kreeft Meppel M 413 (29:43) 30:43
149 » Jan Albert de Vries 1993 McDonald's 2 M 1135 (30:11) 30:48
150 » Harold de Jong 1971 Drenthe College 4 M 1088 (30:22) 30:51
151 » danielle Slomp 1973 Vriend Sport en Fashion F 1252 (30:38) 30:51
152 » kevin de Bruijn De Krim M 806 (29:55) 30:52
153 » Ron Bottema 1989 Isala- Diaconessenhuis 1 M 1161 (30:48) 30:56
154 » Bart Uiterwijk Winkel Ruinen M 684 (30:09) 31:09
155 » Annemiek Bathoorn Peize F 982 (29:44) 31:11
156 » Saskia Boverhof 1968 Olijslager enkelaars F 1319 (30:53) 31:13
157 » Dennis Brandenburg Steenwijk M 126 (30:14) 31:14
158 » Sven Jonker 2000 Toyota van der Linde 2 M 1356 (30:54) 31:14
159 » Marjanne Kattenberg 1978 Isala- Diaconessenhuis 2 F 1163 (31:06) 31:15
160 » harry Beenen Meppel M 44 (30:23) 31:16
161 » Jan-Willem Oliedam De Wijk M 518 (30:22) 31:17
162 » Machiel Diever 2000 Toyota van der Linde 1 M 1351 (31:03) 31:20
163 » Evert-jan van der Kamp Meppel M 338 (31:08) 31:22
164 » Wim van der Kamp 1979 Harskamp M 1332 (31:14) 31:23
165 » Peter van Ittersum 1972 Rovecom 1 M 1229 (31:03) 31:24
166 » Luca Mullerl Nijeveen M 496 (29:57) 31:25
167 » Yvonne Van Van Asselt Deventer F 688 (30:29) 31:26
168 » Niek Dunnink 1953 Scania 9 M 1282 (31:12) 31:27
169 » Niels Metselaar 1994 McDonald's 2 M 1132 (30:50) 31:28
170 » Esme van der Kamp 1994 SMC Prima Life F 1239 (31:16) 31:29
171 » Anne Tilma Meppel M 676 (31:22) 31:30
172 » Wijnand Tromp 1953 Scania 6 M 1274 (31:20) 31:36
173 » Edwin Smit 1953 Scania 3 M 1265 (31:23) 31:36
174 » Willem Van der Steeg Meppel M 647 (30:20) 31:37
175 » Lilian Kroon 1975 Comperio - de Lantscheene F 1012 (31:02) 31:38
176 » Rob Gasthuis 1964 Astava Never stop running M 1168 (31:25) 31:38
177 » Maarten Rietman Meppel M 568 (30:22) 31:38
178 » Jeroen Schurink Meppel M 619 (29:54) 31:41
179 » Peter Scheper 1953 Scania 11 F 1267 (31:25) 31:42
180 » Maaike Hattink Meppel F 264 (31:41) 31:42
181 » edwin Maat Zwolle M 460 (30:23) 31:43
182 » Jeroen Vriend Meppel M 861 (30:48) 31:45
183 » Youri Reinink 1996 Toppers2 M 1065 (31:24) 31:46
184 » Justin Kiers Staphorst M 354 (30:39) 31:47
185 » Rudy Folkerts 1973 Rendo 1 M 1220 (31:14) 31:48
186 » Kees Ruijter Meppel M 588 (31:44) 31:50
187 » petra Lunenborg Hoogeveen F 457 (31:47) 31:51
188 » Wilco Heinhuis Meppel M 268 (29:37) 31:52
189 » Chris Vos 1988 M 865 (30:32) 31:52
190 » Martijn Groot Nibbelink Meppel M 247 (29:45) 31:53
191 » André Bijker Meppel M 59 (30:57) 31:54
192 » Ilze Busscher F 138 (30:54) 31:54
193 » Tim Postma Almere M 554 (31:04) 31:55
194 » Sander Alberts Koekange M 21 (30:41) 31:56
195 » Fabian van den Berg 1988 Ten Brink 2 M 1336 (31:50) 31:57
196 » Rowan Visscher Meppel M 857 (30:36) 31:59
197 » Marc Groten 1953 Scania 5 M 1316 (31:27) 32:00
198 » Erik Bouknecht 1968 Drenthe College 1 F 1080 (31:38) 32:04
199 » Richard Bruins 1976 Astava Keep on running M 1181 (31:51) 32:06
200 » Jeroen Esselbrugge Meppel M 811 (31:06) 32:06
201 » Jesse Bakker Meppel M 39 (31:19) 32:08
202 » Hajo van der Helm Meppel M 274 (32:05) 32:11
202 » Harry de Jonge 1953 Scania 1 M 1297 (31:57) 32:11
204 » Jille Groeneveld 1971 Rabobank Team 1 M 1185 (31:35) 32:12
205 » Marten Hofland Lijnden M 290 (31:13) 32:13
206 » Sander Van de Belt Meppel M 49 (31:13) 32:13
207 » Gerwin Prins 1964 Ten Brink 1 M 1343 (31:45) 32:16
207 » Niels Bentum 1988 Laboralis M 1125 (31:44) 32:16
209 » Harrie van Faassen Meppel M 211 (30:56) 32:16
210 » Roger Blezell 1953 Scania 8 M 1290 (31:51) 32:17
211 » Walter Buijs Meppel M 136 (31:36) 32:17
212 » Henk Veldkamp 1955 Run2Day Hoogeveen/Emmen 2 M 1248 (32:10) 32:18
213 » Dave Zijlstra 1989 Astava Never stop running M 1171 (32:03) 32:18
214 » Allard Van Essen Meppel M 209 (31:22) 32:19
215 » Auke Postma Meppel M 556 (31:38) 32:28
216 » Hilbrand Bodewits Hoogeveen M 71 (31:36) 32:29
217 » wim Wijntjes Meppel M 775 (31:39) 32:29
218 » Tijn Lenstra Meppel M 441 (30:52) 32:31
219 » Henk Kin Zwartsluis M 363 (32:26) 32:32
220 » Merwin Luth 1987 V&D Meppel 1 M 1156 (32:06) 32:32
221 » Max Have 1997 V&D Meppel 1 M 1154 (32:05) 32:33
222 » Andre Postma Almere M 553 (31:43) 32:35
223 » Michiel Harwig 1953 Scania 3 M 1307 (31:52) 32:37
224 » Eddy de Ruiter Meppel M 592 (31:15) 32:38
225 » Marina Beijer 1962 Buurtzorg Meppel F 1045 (32:23) 32:40
226 » Joran Kroesen 1994 HAC 63 M 890 (31:24) 32:40
227 » Jacques Scholte Meppel M 843 (31:29) 32:40
227 » Kars Rozema 1994 PCBO Plus 3 M 1021 (32:07) 32:40
229 » Lukas Hulzentop Hoogeveen M 313 (31:44) 32:41
230 » Jans Kikkert 1953 M 869 (30:57) 32:42
230 » Anna Hofstra Wanneperveen (Niederlande) F 295 (31:43) 32:42
232 » Bert Kikkert Hoogeveen M 359 (31:43) 32:42
233 » Raymond Richardson Meppel M 567 (31:23) 32:42
234 » Allard Kuik Meppel M 426 (31:43) 32:44
235 » Daan Fehse Meppel M 217 (31:45) 32:44
236 » Gerben Hoeve M 288 (31:44) 32:45
237 » Ramonja Van der Wal Meppel F 749 (31:34) 32:45
237 » René Donker 1953 Scania 8 M 1298 (32:30) 32:45
239 » David Boerhof Meppel M 81 (30:53) 32:46
240 » Bart Fehse Havelte M 219 (31:47) 32:46
241 » Richard Stegeman 1981 Astava Keep on running M 1182 (32:34) 32:46
242 » Maria Redder 1982 Onderwijsbureau 1 F 1006 (32:10) 32:46
243 » Bastiaan Nijmeijer 2000 Toyota van der Linde 5 M 1372 (32:30) 32:49
244 » Lucas Haralt 2000 Toyota van der Linde 5 M 1373 (32:29) 32:49
245 » Petra Steenbergen Emmen F 652 (31:43) 32:49
246 » Roelof Pieters 1953 Scania 8 M 1287 (32:19) 32:50
247 » Marloes Wildeboer Meppel F 779 (31:45) 32:51
248 » Julian van der Linde 1997 Toppers2 M 1064 (32:28) 32:51
249 » Wessel Steinhaus 1994 de toppers M 1060 (32:29) 32:52
250 » Gert Borneman Meppel M 100 (30:55) 32:52