Uitslagen van Meppel City Run 2015
UItslagen
Leaderboard
4 Engelse Mijlen
F
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
1 - 250
of
512
in total
Page:
<
1
2
3
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Ine Snoeken
1978
DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 1
F
1383
(25:06)
25:07
2
»
Antien Vegt van der
1977
DE GIER BLOEMEN-RUNNERSWORLD 1
F
1379
(25:24)
25:24
3
»
Petra Hasper
Meppel
F
263
(25:57)
25:57
4
»
janneke Molenhuis
Meppel
F
487
(26:11)
26:12
5
»
Geke Hartsuiker
1952
Venrooy1
F
1112
(27:23)
27:53
6
»
Tamara de Vries
Meppel
F
744
(28:50)
28:52
7
»
Marisha Boer
1987
Onderwijsbureau 1
F
1005
(29:57)
30:20
8
»
danielle Slomp
1973
Vriend Sport en Fashion
F
1252
(30:38)
30:51
9
»
Annemiek Bathoorn
Peize
F
982
(29:44)
31:11
10
»
Saskia Boverhof
1968
Olijslager enkelaars
F
1319
(30:53)
31:13
11
»
Marjanne Kattenberg
1978
Isala- Diaconessenhuis 2
F
1163
(31:06)
31:15
12
»
Yvonne Van Van Asselt
Deventer
F
688
(30:29)
31:26
13
»
Esme van der Kamp
1994
SMC Prima Life
F
1239
(31:16)
31:29
14
»
Lilian Kroon
1975
Comperio - de Lantscheene
F
1012
(31:02)
31:38
15
»
Peter Scheper
1953
Scania 11
F
1267
(31:25)
31:42
16
»
Maaike Hattink
Meppel
F
264
(31:41)
31:42
17
»
petra Lunenborg
Hoogeveen
F
457
(31:47)
31:51
18
»
Ilze Busscher
F
138
(30:54)
31:54
19
»
Erik Bouknecht
1968
Drenthe College 1
F
1080
(31:38)
32:04
20
»
Marina Beijer
1962
Buurtzorg Meppel
F
1045
(32:23)
32:40
21
»
Anna Hofstra
Wanneperveen (Niederlande)
F
295
(31:43)
32:42
22
»
Ramonja Van der Wal
Meppel
F
749
(31:34)
32:45
23
»
Maria Redder
1982
Onderwijsbureau 1
F
1006
(32:10)
32:46
24
»
Petra Steenbergen
Emmen
F
652
(31:43)
32:49
25
»
Marloes Wildeboer
Meppel
F
779
(31:45)
32:51
26
»
Gwenda Bolding
1988
PCBO Plus 4
F
1025
(32:24)
32:54
27
»
susan Stam
Sintjansklooster
F
644
(31:43)
32:56
28
»
Gre Piso
Meppel
F
540
(31:42)
32:58
29
»
Claire van der Veen
Meppel
F
699
(31:22)
33:03
30
»
Wilma Hooijer
1970
Run2Day Hoogeveen/Emmen 2
F
1249
(32:47)
33:12
31
»
Thérèse Menke
1980
Onderwijsbureau 2
F
1004
(32:36)
33:13
32
»
Charlotte Driesen
Doldersum
F
193
(31:33)
33:20
33
»
Chantal Witte
Meppel
F
789
(33:20)
33:20
34
»
Bianca Piest
1953
Scania 12
F
1288
(33:07)
33:24
35
»
Linda Jonker
F
333
(32:33)
33:30
36
»
mariska Stam
Belt Schutsloot
F
645
(32:16)
33:34
37
»
Joke Klamer
1966
Isala- Diaconessenhuis 2
F
1166
(33:24)
33:34
38
»
Annemart Kleijn
Meppel
F
370
(32:49)
33:37
39
»
Monica Scheper
Ruinen
F
842
(32:22)
33:43
40
»
Leonie van der Kolk
Balkbrug
F
386
(31:41)
33:49
41
»
Gerda Tissingh
Ansen
F
678
(32:55)
33:49
42
»
Lucienne de Jonge
1953
Scania 11
F
1259
(33:31)
33:50
43
»
Nanke Dekker
1953
Scania 12
F
1273
(33:35)
33:51
44
»
Kim Kikkert
Nieuwlande
F
358
(33:05)
33:52
45
»
Lummie Kikkert
Nieuwlande
F
356
(33:05)
33:52
46
»
Suzanne Diever
2000
Toyota van der Linde 1
F
1349
(33:32)
33:57
47
»
Dianne Zijlstra
1953
Scania 11
F
1272
(33:30)
34:01
48
»
Liesbeth Veraart
Meppel
F
716
(32:34)
34:02
49
»
Monique de Goede
1980
BENK PROJECTS
F
1104
(33:39)
34:03
50
»
Sandra Mondria
1976
Rabobank Team 3
F
1195
(33:58)
34:11
51
»
Geertje Engel
1970
Alliance Healthcare 4
F
1210
(34:15)
34:17
52
»
Christel Fransen
1986
Rendo 1
F
1221
(33:48)
34:19
53
»
Kiki Kroeze
Meppel
F
419
(33:20)
34:21
54
»
Angela de Ruiter
Meppel
F
591
(33:01)
34:22
55
»
Ingrid van Calker
F
142
(33:27)
34:23
56
»
Ragnild Zonneveld
1974
PCBO Plus 3
F
1022
(33:55)
34:25
57
»
Anne Looijmans
Groningen
F
452
(32:57)
34:25
58
»
Annemiek Pastoor
Hoogeveen
F
530
(33:00)
34:33
59
»
Renate Kikkert
1977
F
868
(32:47)
34:33
60
»
Mirjam Borghuis
1987
Fysio de Commissaris
F
1142
(34:02)
34:37
61
»
Frederiek Veld
Balkbrug
F
853
(32:31)
34:39
62
»
Willemijn Kuiper
Meppel
F
428
(33:42)
34:42
63
»
Annet Krol
F
48
(33:49)
34:43
64
»
Marieke Westmaas
Nieuw-Vennep
F
863
(33:51)
34:47
65
»
Kim de Jong
1984
F
877
(33:47)
34:53
66
»
Diana van Wijhe
Staphorst
F
771
(33:46)
34:55
67
»
Anne-Fleur Zandbergen
Ijhorst
F
864
(33:38)
34:56
68
»
Marjan de Boer
Meppel
F
75
(33:05)
34:57
69
»
Romy Schuring
Meppel
F
618
(34:56)
34:57
70
»
Lammita Bos
Nijeveen
F
101
(33:08)
34:58
71
»
Harriejette Bloemert
Ijhorst
F
66
(32:57)
35:01
72
»
Lisa Mengerink
Den Haag
F
472
(33:23)
35:04
73
»
Yvonne Bosma
Hoogeveen
F
106
(34:19)
35:14
74
»
Tamara Lokhorst
Staphorst
F
451
(33:13)
35:16
75
»
Liesbeth Hillebrand
1965
Isala- Diaconessenhuis 1
F
1159
(35:08)
35:18
76
»
Ida Kroes
1968
Isala- Diaconessenhuis 2
F
1164
(35:09)
35:18
77
»
Anita Albers
Meppel
F
30
(34:04)
35:25
78
»
Margot Smit
1967
Alliance Healthcare 3
F
1201
(35:23)
35:25
79
»
Erna van Bezoen
Ruinen
F
802
(34:04)
35:26
80
»
Suzan Vaessen
Meppel
F
685
(33:58)
35:28
81
»
Cora Bosch-De Groot
Noordwolde
F
104
(33:45)
35:29
82
»
Madeleine Dijkman
Meppel
F
173
(34:22)
35:29
83
»
Marga Jager
1983
Drenthe College 2
F
1082
(35:03)
35:29
84
»
margreet Klomp
Wanneperveen
F
376
(33:43)
35:29
85
»
Agnes Lotstra
2000
Toyota van der Linde 1
F
1353
(35:06)
35:30
86
»
Christa Zyp
Meppel
F
801
(34:15)
35:34
87
»
Angret Berendsen
1976
Rabobank Team 3
F
1193
(35:25)
35:37
88
»
Rianne Daan
Steenwijkerwold
F
154
(34:15)
35:40
89
»
Alet De Boer
1970
Isala- Diaconessenhuis 2
F
1165
(35:32)
35:43
90
»
Eline Boogaerdt
Meppel
F
92
(34:44)
35:45
91
»
Tamara De Boer-Overbeek
Meppel
F
161
(35:38)
35:46
92
»
Marjo Koldeweij
1953
Scania 12
F
1305
(35:30)
35:53
93
»
Danielle Schonewille
Giethoorn
F
606
(33:59)
35:54
94
»
Anita van der Wal
Harlingen
F
748
(35:04)
35:55
95
»
Henny Steenbergen
Beilen
F
653
(34:54)
36:02
96
»
marye Veenstra
Ruinen
F
700
(34:51)
36:06
97
»
Elian Doze
Meppel
F
191
(35:54)
36:06
98
»
Geke Hofstra
Wanneperveen (Niederlande)
F
294
(35:09)
36:08
99
»
Saskia Knol
2000
Toyota van der Linde 3
F
1362
(35:45)
36:09
100
»
Ronneke Van der Molen
Beilen
F
838
(34:11)
36:11
101
»
Mirjam Welbergen
Meppel
F
756
(34:02)
36:14
102
»
Deborah Vd Valk
Oldemarkt
F
846
(35:10)
36:18
103
»
Nadine Bohemen
F
803
(35:02)
36:22
104
»
Sejla Trebo
1953
Scania 12
F
1294
(36:06)
36:24
105
»
Jolanda Visscher
1973
F
876
(35:06)
36:25
106
»
Ingrid Strijker
1981
Rendo 2
F
1223
(36:08)
36:27
107
»
Geralda Blokzijl
1977
F
887
(34:15)
36:33
108
»
Hannah Kroes
2000
Toyota van der Linde 4
F
1366
(36:17)
36:42
108
»
Joanne van der Linde
2000
Toyota van der Linde 5
F
1369
(36:42)
36:42
110
»
Riette Smit
2000
Toyota van der Linde 2
F
1355
(36:17)
36:43
111
»
Sandra Bouwknegt
1971
OBS de Woldstroom
F
1068
(36:23)
36:46
112
»
Susan Gansekoele
Meppel
F
234
(35:31)
36:46
113
»
Brenda Grooters
Meppel
F
250
(35:49)
36:47
114
»
Esther Ten Caat
Nieuw Dordrecht
F
807
(35:14)
36:47
115
»
Marloes Kok
Meppel
F
385
(35:31)
36:48
116
»
Anja Ottens
Emmen
F
527
(35:58)
36:52
117
»
Bianca Nagengast
1969
Marketing Drenthe
F
1075
(36:37)
36:54
118
»
nienke Bolding
Frederiksoord
F
87
(35:37)
36:55
119
»
ilona de Ruiter
Meppel
F
590
(35:13)
36:55
120
»
Janneke Lamberink
1961
PCBO Plus 5
F
1032
(36:17)
36:58
121
»
Rulande Veenstra
Drachten
F
848
(35:50)
37:03
122
»
Hillien van Dijk
1970
Vriend Sport en Fashion
F
1256
(36:51)
37:09
123
»
ELLEN Van der Steeg
Meppel
F
648
(35:52)
37:10
124
»
Tanja Fokker
Tuk
F
227
(35:45)
37:11
125
»
Annemarijn van der Vliet
Rouveen
F
723
(35:48)
37:11
126
»
Marijke Barten
Meppel
F
43
(35:45)
37:13
127
»
Esther Klein-Boogaart
Meppel
F
827
(37:04)
37:13
128
»
Loes van Iersel
Dwingeloo
F
316
(35:42)
37:16
129
»
Mirjam Daan
Oldemarkt
F
155
(35:52)
37:17
130
»
Irene Barten
Meppel
F
42
(35:55)
37:23
131
»
Christine Jonker
Dedemsvaart
F
330
(35:29)
37:23
132
»
Suzan Boerhof
Meppel
F
82
(35:56)
37:24
133
»
Emma Leeftink
Meppel
F
438
(35:48)
37:27
134
»
Karen Seijdell
Ede
F
622
(35:53)
37:29
135
»
Marit Krikken
Zuidwolde
F
416
(35:25)
37:30
136
»
Stefanie Jansen
2000
Gemeente Meppel
F
1325
(36:52)
37:32
137
»
Anouk Freijee
Nieuweroord
F
231
(36:28)
37:32
138
»
Wieske Van de Belt
Meppel
F
47
(35:21)
37:33
139
»
froukje Oord
Steenwijkerwold
F
519
(36:09)
37:34
140
»
Vera van Venrooy
1983
Venrooy2
F
1115
(36:56)
37:38
141
»
Sandra Vos
1974
Drenthe College 4
F
1087
(37:11)
37:39
142
»
Marjet Zegeren
2000
Toyota van der Linde 2
F
1354
(37:16)
37:40
143
»
Ineke Hensing
F
820
(36:13)
37:42
144
»
Ingrid Luning
1963
Alliance Healthcare 2
F
1196
(37:39)
37:42
145
»
annemarie Leenders
Uffelte
F
439
(35:54)
37:43
146
»
Selma Fredriks
Rotterdam
F
230
(35:42)
37:46
146
»
Irene Kikkert
1977
SNS Meppel
F
1041
(37:37)
37:46
148
»
Renate Buma
1973
Onderwijsbureau 2
F
1002
(37:11)
37:48
149
»
Marjanne Schapelhouman
Meppel
F
599
(35:59)
37:48
150
»
Roelina Steenbergen
Meppel
F
649
(36:31)
37:49
151
»
Alinda Kloosterman
1971
F
866
(36:10)
37:50
152
»
Mariska Meijerink
F
469
(36:32)
37:51
153
»
Marielle Van Iersel
F
692
(36:23)
37:54
154
»
Kim de Jong
1981
Rovecom 1
F
1230
(37:31)
37:56
155
»
Liz van Dongen
Meppel
F
185
(36:40)
37:57
156
»
Els de Goede
1963
Drenthe College 2
F
1084
(37:33)
38:01
157
»
Karin Berg
Emmen
F
55
(36:22)
38:03
158
»
Joke Mangroelal
Meppel
F
462
(36:30)
38:06
159
»
Gera Noppers
F
509
(36:52)
38:07
160
»
Ingrid Biemolt
Meppel
F
58
(36:53)
38:07
161
»
ingrid Boswinkel
Hoogeveen
F
110
(37:06)
38:12
162
»
Laura Van Leusen
Zwartsluis
F
693
(36:47)
38:14
163
»
Marijan Van Dam
1971
Isala- Diaconessenhuis 2
F
1167
(38:06)
38:17
163
»
Miranda Doedens
Meppel
F
177
(36:59)
38:17
165
»
Margriet Koekoek
1945
F
989
(36:27)
38:21
166
»
Vera Post
1991
Alliance Healthcare 5
F
1213
(37:45)
38:25
167
»
Ginette Lok
1979
Diversi Foods
F
1175
(38:05)
38:25
168
»
Catrien Brinkman
2000
Toyota van der Linde 2
F
1357
(38:01)
38:26
169
»
Gabrielle Boersema
2000
Toyota van der Linde 5
F
1370
(38:01)
38:26
170
»
Yvonne Cornax
1976
Marketing Drenthe
F
1072
(38:10)
38:27
171
»
Loes Berkenbosch
Meppel
F
57
(36:35)
38:27
172
»
Kim Scheper
Meppel
F
602
(36:53)
38:33
173
»
Alie Eissen
1966
Rabobank Team 2
F
1189
(37:58)
38:35
174
»
Veronika Heinhuis
Nieuwleusen
F
269
(37:02)
38:35
175
»
Linda Westenbrink
1968
Rabobank Team 2
F
1191
(38:00)
38:36
176
»
Alinda Bakker
1970
Rabobank Team 3
F
1192
(38:02)
38:37
177
»
Marieke Boonen
1982
OBS de Woldstroom
F
1070
(38:17)
38:40
178
»
Constance de Jonge
1953
Scania 11
F
1258
(38:27)
38:46
179
»
Leonie van Middelkoop
Hoogeveen
F
481
(37:15)
38:48
180
»
Danielle Eissen
Meppel
F
203
(37:40)
38:51
181
»
Jacolien Knobbe
Meppel
F
380
(36:44)
38:54
182
»
Grytsje Havenga
1981
Drenthe College 2
F
1083
(38:26)
38:54
183
»
Annemieke Riksen
Meppel
F
571
(37:31)
38:56
184
»
Roelien Middelveld
Hoogeveen
F
482
(37:33)
38:57
185
»
Harriet Veenstra
Wolvega
F
851
(37:52)
38:59
186
»
Manon Philipse
1990
Buurtzorg Meppel
F
1047
(38:34)
39:01
187
»
Roxanne Schuman
1984
V&D Meppel 2
F
1146
(38:34)
39:01
188
»
Danique Meppelink
Dalerveen
F
474
(37:46)
39:02
189
»
Liane van Elp
Meppel
F
206
(37:22)
39:02
190
»
Renata Brinkhof
1966
Ten Brink 2
F
1335
(38:28)
39:03
191
»
Renske Jonker
Dedemsvaart
F
335
(37:11)
39:04
192
»
Monique Kaasjager
1984
PCBO Plus 4
F
1028
(38:36)
39:05
193
»
Simone de Leeuw
1982
Rovecom 1
F
1231
(38:41)
39:05
194
»
Marianne Alberts
1986
OBS de Woldstroom
F
1069
(38:45)
39:08
195
»
Wendy Hereijgers
Meppel
F
276
(37:55)
39:08
196
»
Anita de Rijke
Giethoorn
F
570
(37:13)
39:09
197
»
Jeanet Bloemert
Meppel
F
68
(38:06)
39:13
198
»
Ellie Akse
Meppel
F
27
(36:58)
39:13
199
»
Hetty Geerling
Zuidwolde
F
815
(37:19)
39:17
200
»
Iris Meijering
Beilen
F
836
(37:18)
39:17
201
»
Grietje Klomp
De Wijk
F
377
(38:27)
39:17
202
»
Judith Kappert
Ruinen
F
341
(37:33)
39:19
203
»
Bianca van Haaren
Meppel
F
259
(37:30)
39:22
204
»
Astrid Grasmeijer
Meppel
F
243
(37:17)
39:22
205
»
Gonnie Room
Frederiksoord
F
579
(38:07)
39:23
206
»
Anja Wachtmeester
1964
Rovecom 1
F
1228
(38:59)
39:24
207
»
Trea Van Beek
F
689
(37:46)
39:24
208
»
Marjolijn Dijkstra
Koekange
F
174
(37:26)
39:29
209
»
Anneriet Florack
Maastricht
F
225
(37:43)
39:31
210
»
Karin Visscher
Zwartsluis
F
856
(37:54)
39:31
211
»
Irene Post
Bovensmilde
F
550
(38:18)
39:33
212
»
Bernadette Klamer
Meppel
F
368
(37:59)
39:33
213
»
Margot Lambers
1970
Rabobank Team 2
F
1188
(39:24)
39:35
214
»
Saskia van Iersel
Havelte
F
317
(38:03)
39:36
215
»
Harma Wolbers
Meppel
F
790
(38:45)
39:36
216
»
Richèl Hulzebosch
Meppel
F
312
(38:25)
39:37
217
»
elles van Moorsel-Ramhorst
Meppel
F
488
(37:50)
39:37
218
»
Annemieke Knol-Vd Hof
Meppel
F
382
(37:50)
39:38
219
»
Bärbel LB Poelert
Meppel
F
547
(38:26)
39:38
220
»
Lisa van der Meulen
Meppel
F
478
(37:42)
39:38
221
»
Marleen Rumph
1981
Diversi Foods
F
1328
(39:19)
39:38
222
»
Coby Nuis
2015
Werkplan 2nd
F
1098
(39:28)
39:40
223
»
Houda Jadib
1981
Werkplan team 3
F
1095
(39:29)
39:41
224
»
Ingrid Slagter
1967
F
867
(38:20)
39:42
225
»
Myrthe de Jong
1953
Scania 11
F
1260
(39:11)
39:42
226
»
Berdien Korten
Ruinen
F
408
(37:37)
39:43
227
»
Henriet Lubbinge
1975
F
881
(37:57)
39:43
228
»
Leonie Peeks
Meppel
F
534
(38:35)
39:43
229
»
Cynthia Bouma
F
111
(37:51)
39:44
230
»
Danielle Leffers
1996
V&D Meppel 3
F
1150
(39:17)
39:44
231
»
Patricia Leffers
1991
V&D Meppel 3
F
1149
(39:18)
39:44
232
»
Marjan Koppers
Giethoorn
F
403
(37:52)
39:46
233
»
Linda Schra
Meppel
F
609
(37:43)
39:46
234
»
Esther Hulzebosch
2000
Toyota van der Linde 2
F
1358
(39:23)
39:47
235
»
Paulien Wijntjes
Meppel
F
774
(38:55)
39:47
236
»
Jenny van der Linde
2000
Toyota van der Linde 3
F
1360
(39:22)
39:47
237
»
Diane Tuin
1971
Meppel
F
872
(39:11)
39:47
238
»
Jacqueline Wouda
Meppel
F
796
(37:30)
39:48
238
»
Klaske de Hoop
Soest
F
302
(37:53)
39:48
240
»
Berit Mulder
Meppel
F
490
(38:55)
39:49
241
»
Mirjam Spoelder
1986
PCBO Plus 2
F
1017
(39:18)
39:49
242
»
Iris de Boer
Meppel
F
74
(38:02)
39:50
242
»
Henrike Offeringa
F
512
(37:55)
39:50
244
»
Hedwig Oevermans
Geesbrug
F
511
(38:01)
39:51
245
»
Roelie Oevermans
Geesbrug
F
510
(38:00)
39:51
246
»
Andrea van Rosmalen
Meppel
F
582
(38:30)
39:52
247
»
Alien Wesselink
Meppel
F
759
(38:13)
39:53
248
»
Marinda Kors
Zwolle
F
406
(38:18)
39:53
249
»
Henny Strijker
Zuidwolde
F
662
(38:01)
39:57
250
»
Lianne Boerma
Hoogeveen
F
83
(38:17)
39:58
Page:
<
1
2
3
>