Uitslagen van Drechtstadloop 2015

10km prestatieloop

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 251 - 500 of 638 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
251 » Dick Groen 1980 Dordrecht M 891 53:11 (53:22)
252 » Johannes Kramer - Zeroual 1982 Rotterdam M 1396 53:16 (54:20)
253 » Karin Verheij 1986 Sliedrecht V 1183 53:17 (53:41)
254 » Cor van der Wulp 1957 Papendrecht M 1235 53:19 (54:13)
255 » Aimy Tameris 1992 Spijkenisse V 1342 53:20 (53:27)
256 » Yonne Huissoon 1987 Den Haag V 736 53:21 (53:21)
257 » Sandra Borger 1989 Dordrecht V 801 53:29 (53:36)
258 » Johan Veth 1976 Dordrecht M 1195 53:29 (54:03)
259 » Jan van Santen 1965 Dalem M 1331 53:29 (54:03)
260 » Gijs van Efferen (Ned) 1961 Dordrecht M 2087 53:31 (53:46)
261 » André Schram 1966 Dordrecht M 1114 53:32 (54:27)
262 » Lysanne Snijders 1986 Wageningen V 1125 53:34 (53:59)
263 » Maarten Vogelezang 1941 Hercules M 684 53:34 (54:29)
264 » Josje Ottevanger (Ned) 1986 Ameide V 1391 53:39 (54:52)
265 » Peter ten Zijthoff 1955 Hendrik-Ido-Ambacht M 1245 53:40 (54:17)
266 » Ad Glimmerveen 1969 Dordrecht M 1828 53:41 (54:39)
267 » Louis Ottevanger 1995 Gorkum M 1390 53:41 (54:54)
268 » Alex van Poorten 1976 Dordrecht M 1075 53:43 (54:54)
269 » Michel van Buuren 1967 Haarlem M 1264 53:44 (54:00)
270 » Niko Oertel 1979 Rotterdam M 1055 53:46 (54:58)
271 » Gijs Kruit 1984 Dordrecht M 994 53:47 (54:58)
272 » Erwin Kuipers 1965 Dordrecht M 2273 53:49 (53:49)
273 » Sandra Bruggeman - Groen 1969 Sponsoorloop V Sponsoorloop 821 53:51 (53:58)
274 » Janate Hoegee (Ned) 1969 Dordrecht V 1372 53:51 (54:00)
275 » Pim Zandwijk 1956 AV Parthenon (Dordrecht) M 1240 53:52 (54:43)
276 » Jessie Jager 1981 Arnhem V 1294 53:55 (55:00)
277 » Eric van Veen 1971 Barendrecht M 1175 53:59 (54:11)
278 » Robert -Jan Koolstra 1973 AV Parthenon (Dordrecht) M 982 54:04 (54:31)
279 » Jeffrey Berkhout 1992 Rotterdam M 781 54:05 (54:50)
280 » Michel Berkhout 1978 Hendrik Ido Ambacht M 779 54:06 (54:51)
281 » Maarten van der Kruijff 1985 Dordrecht M 1307 54:06 (55:21)
282 » Lucia Hanstede Hardlooppas V 902 54:08 (54:22)
283 » Amanda Henderson 1991 Spijkenisse V 908 54:08 (55:03)
284 » Amarjit Ram 1970 Barendrecht M 1081 54:09 (54:57)
285 » Jaco van der Meijde 1970 'S-Gravendeel M 1033 54:11 (54:31)
286 » Martin Buijk 1970 Hardinxveld-Giessendam M 824 54:12 (54:33)
287 » Ad de Snoo (Ned) 1946 Dordrecht M 1913 54:13 (54:44)
288 » Matilde Koning de 1974 Heerjansdam V 1904 54:14 (54:44)
288 » Steven Spiessens 1969 Delfgauw M 1129 54:14 (54:47)
290 » Ronald de Lange 1973 Gorinchem M 2220 54:16 (54:22)
291 » Sonja Mostert 1965 Berkel en Roderijs V 2221 54:21 (54:26)
292 » Leo Fioole 1961 AV Parthenon (Dordrecht) M 871 54:22 (54:48)
293 » Elianne Fioole 1989 Hendrik-Ido-Ambacht V 870 54:23 (54:48)
294 » Robert Verduin 1975 Gorinchem M 1350 54:26 (55:08)
295 » Isidro De Paz Garcia 1973 Leiden M 106 54:29 (55:48)
296 » Wies Blommers 1959 AV Passaat (Papendrecht) V 793 54:31 (54:53)
297 » Brian Boumans 1980 Rotterdam M 807 54:32 (55:17)
298 » Saskia Mortier 1971 Sponsoorloop V Sponsoorloop 1040 54:32 (55:49)
299 » Marja Verheijen 1969 Papendrecht V 1184 54:33 (54:46)
300 » Daniel Lansaat 1992 Soest M 1310 54:34 (55:27)
301 » Angeline Bosma 1987 Papendrecht V 803 54:37 (55:50)
302 » Joeri Vliegenthart 1991 Rotterdam M 1201 54:39 (55:44)
303 » Jeroen van Kooten 1969 Dordrecht M 1301 54:40 (55:45)
304 » Jasper Stoppelenburg 1977 Ridderkerk M 1139 54:40 (55:06)
305 » Ron Klinkien 1966 Dordrecht M 2241 54:41 (55:04)
306 » Manuel Jumelet 1981 Maasdam M 952 54:41 (55:31)
307 » Albert van Nijnatten 1956 Dordrecht M 1050 54:41 (55:17)
308 » Hans de Groot 1969 AV Fortuna (Vlaardingen) M 896 54:42 (55:06)
309 » Alexander Meijer 1984 Dordrecht M 2235 54:42 (55:00)
310 » Shirley Koremans 1989 Kwintsheul V 983 54:44 (55:32)
311 » Brita van den Bos 1989 Barendrecht V 802 54:45 (55:32)
312 » Jeffrey Thoma 1987 Vlaardingen M 1149 54:45 (56:09)
313 » Leon Alderliesten 1974 Dordrecht M 759 54:46 (55:44)
314 » Marcel van Houten 1966 Dordrecht M 925 54:46 (55:58)
315 » Dirk Franssens 1955 AV Parthenon (Dordrecht) M 1276 54:48 (55:24)
316 » Arthur Attema 1981 Breda M 764 54:49 (55:36)
317 » Freek Huisman 1987 Oud-Beijerland M 2092 54:51 (56:12)
318 » Joost van der Poel 1984 Nieuwerkerk Aan Den Ijssel M 1072 54:53 (55:40)
319 » Martina Den Breejen 1970 Capelle Aan Den Ijssel V 813 54:54 (55:11)
320 » Theo Schefers 1946 AV Parthenon (Dordrecht) M 1100 54:54 (56:09)
321 » Arean Groenevelt-Spiessens 1967 Delfgauw V 895 54:55 (55:50)
322 » Ron Bijl 1963 Dordrecht M 785 54:56 (55:47)
323 » Michel Kershof Hardlooppas M 959 55:01 (55:01)
324 » Katrien Wauters 1977 Sponsoorloop V Sponsoorloop 1214 55:03 (55:12)
325 » Christian van Well 1976 Dordrecht M 1217 55:04 (55:45)
326 » Henry Dol 1970 Capelle A/D Ijssel M 847 55:09 (55:35)
327 » Rik Leijsen 1999 Dordrecht M 1011 55:12 (56:14)
328 » Ank de Jong 1962 Dordrecht V 946 55:12 (55:45)
329 » Yvonne Troost 1964 Dordrecht V 1164 55:13 (55:46)
330 » George Hamel 1957 Prinsenbeek M 2099 55:14 (56:34)
331 » Leendert Naaktgeboren 1958 Dordrecht M 1044 55:17 (55:38)
332 » Angelina van den Akker 1972 Rijswijk V 2198 55:18 (55:27)
333 » Diantha Meiring 1968 Dordrecht V 1317 55:19 (56:04)
334 » Erwin Schuil 1971 Papendrecht M 1117 55:19 (55:44)
335 » Wil Van der Voort 1963 Leiden Road Runners Club (Leiden) V 23 55:26 (55:37)
336 » Martine Versluis 1978 Dutch Runners V 1192 55:33 (56:04)
337 » Bas Aikema 1976 Zwijndrecht M 756 55:37 (55:44)
338 » Marinus Gijzen 1961 Dordrecht M 1279 55:38 (56:24)
339 » Pieter Hamming 1959 Rotterdam M 167 55:38 (56:15)
340 » Jacqueline Latumahina-Hollander 1959 Dordrecht V 1311 55:39 (56:44)
341 » Margret Teeuwen 1961 Rotterdam V 452 55:39 (56:16)
342 » Linda van Kruijsbergen 1985 Dordrecht V 1845 55:39 (55:59)
343 » Leyla Yalcin 1971 AV Parthenon (Dordrecht) V 1237 55:39 (55:56)
344 » Barry Tuithof 1976 Dordrecht M 1165 55:42 (56:09)
345 » Jonathan de Reus 1983 AV Parthenon (Dordrecht) M 1088 55:44 (56:46)
346 » Denis Ancel 1972 Dordrecht M 694 55:49 (56:58)
347 » Jan Willem Baas 1958 Raamsdonk M 1256 55:53 (56:32)
348 » Kim Graaf de 1973 Energie V 1896 55:54 (56:26)
349 » Claire van de Ree 1988 Rotterdam V 1082 55:55 (56:37)
350 » Nikki Pellikaan 1993 Rotterdam V 1067 55:55 (56:37)
351 » Carmel Klein-Kelly 1957 Rotterdam V 963 55:56 (56:34)
352 » Julian Driesse 1991 Dordrecht M 855 56:00 (56:47)
353 » Frank Verschure 1968 Zwijndrecht V 1190 56:05 (56:45)
354 » Sjaak Sanders 1952 Zwijndrecht M 1099 56:17 (56:29)
355 » Arjan Bachman 1970 Schiedam M 768 56:18 (56:39)
356 » Ellen Visser 1963 Parthenon V 2236 56:23 (56:37)
357 » Constantijn Papaioannou 1973 Dordrecht M 1325 56:23 (56:31)
358 » Hanneke Vermeulen 1984 Dordrecht V 1188 56:23 (57:30)
359 » Lianne Boer 1984 Sliedrecht V 73 56:28 (56:37)
360 » David Pap 1995 Dordrecht M 1064 56:30 (57:02)
361 » Edwin Melger 1971 Dordrecht M 2037 56:32 (56:57)
362 » Suzanne Welschen 1987 Vlaardingen V 1218 56:34 (56:45)
363 » Luciën Maat 1978 Goes M 2259 56:36 (56:46)
364 » Marieke Weststrate 1974 Papendrecht V 1364 56:36 (57:45)
365 » Remko Hoving 1972 Ridderkerk M 927 56:37 (57:23)
366 » Peter Fontijn 1968 Overig M 877 56:38 (57:13)
367 » Paulina Ziaja 1991 Zwijndrecht V 1243 56:39 (56:54)
368 » Karolina Kosmyk 1988 Dordrecht V 1303 56:40 (56:55)
369 » Robbin Molenaar 1988 H.I. Ambacht M 1038 56:42 (57:27)
370 » Arianne Blankemeijer 1968 Bleskensgraaf V 789 56:44 (57:42)
371 » Sonja de Graaff 1971 DK en AV Hercules (Dordrecht) V 1281 56:48 (57:26)
372 » Barbara Hebels 1974 Gorinchem V 1286 56:49 (57:31)
373 » Jeroen Zijderveld 1967 Zwijndrecht M 1244 56:49 (57:55)
374 » Wilko Kleinman 1962 Parthenon M 1848 56:51 (57:45)
375 » Gerben Eijkelenboom 1987 Papendrecht M 862 56:51 (57:02)
376 » Willem Pankow 1956 Hercules M 2180 56:53 (57:32)
376 » Joke Liempd van 1957 Hercules V 1902 56:53 (57:32)
378 » Rob Voois 1965 Hoek Van Holland M 1206 56:56 (57:48)
379 » Elmer Schollmeijer 1955 Rozenburg M 1103 56:59 (57:09)
380 » Remco Risseeuw 1980 Alblasserdam M 1328 57:02 (57:31)
381 » Hermen Kranendonk Kranendonk 1984 'S-Gravendeel M 1304 57:04 (58:13)
382 » Timo van de Lagemaat 1969 Dordrecht M 999 57:09 (58:16)
383 » Fabian Stolk (Ned) 1988 Parthenon M 2230 57:09 (58:13)
384 » Albert Stroomberg 1958 Papendrecht M 1142 57:10 (58:13)
385 » Nita Ribeiro 1965 Dordrecht V 1089 57:17 (57:34)
386 » Sandy Verduin 1975 Gorinchem V 1349 57:18 (57:59)
387 » Albert Hollemans 1983 Schoonhoven M 1288 57:18 (57:58)
388 » Madelon Kranendonk 1989 Nieuw Beijerland V 1305 57:18 (58:35)
389 » Carlien van der Lienden 1969 RCB Breda V 2077 57:20 (58:26)
390 » Johan Versloot 1974 Dordrecht M 1191 57:20 (57:45)
391 » Petra Kroos-Kerpershoek 1976 Hendrik Ido Ambacht V 992 57:20 (58:04)
392 » Magdalena Sempel 1976 Dordrecht V 1118 57:21 (58:00)
393 » Saskia Ligt 1986 Dordrecht V 2091 57:21 (58:41)
394 » Remco Lintner 1965 Dordrecht M 1018 57:22 (58:22)
395 » Annet Torsy 1970 H.I.Ambacht V 1160 57:23 (58:06)
396 » Maarten Krijgsman 1953 Dutch Runners M 272 57:23 (57:47)
396 » Shirly Theuns 1971 Bergen Op Zoom V 1148 57:23 (58:12)
398 » Esther Span Idem V 1128 57:24 (58:05)
399 » Annemieke den Ouden 1978 'S-Gravendeel V 1324 57:25 (58:41)
400 » Wim Span 1960 Rotterdam M 1127 57:27 (58:05)
401 » Ineke Wosten 1956 AV Parthenon (Dordrecht) V 1371 57:27 (58:04)
402 » Erwin Stam 1987 Dordrecht M 1133 57:29 (58:39)
403 » Jasper Smit 1990 Zwijndrecht M 1337 57:32 (57:50)
404 » Nicolaj Yaroshenya 1960 Sponsoorloop M Sponsoorloop 1238 57:33 (57:40)
405 » Erik de Ruiter 1964 Oud Alblas M 1395 57:37 (58:22)
406 » Nienke van Gehem - Verschure 1975 Sponsoorloop V Sponsoorloop 878 57:37 (58:55)
407 » Govert Boon 1946 Zwijndrecht M 2284 57:38 (59:02)
408 » Ton Roos 1951 Delft M 1096 57:39 (58:17)
409 » Fenna De Boer 1978 Dordrecht V 1259 57:39 (57:39)
410 » Winfred Beyersbergen Van Henegouwen 1970 Leiden M 783 57:40 (58:59)
411 » Leo Petersen 1968 Numansdorp M 1326 57:41 (58:35)
412 » Jos Boon 1961 H.I.Ambacht M 798 57:44 (58:58)
412 » Jos Boon 1961 Hendrik Ido Ambacht M 799 57:44 (58:58)
414 » Krista Harteveld 1976 Rotterdam V 903 57:44 (58:53)
415 » Edwin de Visser 1970 Parthenon M 2278 57:45 (58:26)
416 » Marienne de Knegt 1969 Rotterdam V 2277 57:45 (58:26)
417 » Natascha den Hoed 1979 Hendrik Ido Ambacht V 915 57:47 (58:36)
418 » Marjan Bax-Wats 1968 Dordrecht V 772 57:47 (57:52)
419 » Bianca van der Lienden-Stieding 1969 Dordrecht V 1015 57:51 (58:56)
420 » Mieck de Haan 1954 Dordrecht M 898 57:53 (58:30)
421 » Johan Velde van de 1966 Dordrecht M 2250 57:53 (58:43)
422 » Rob Van Kruijsbergen 1959 Dutch Runners M 993 57:53 (58:12)
423 » Jacco van den Boogaart 1976 AV Passaat (Papendrecht) M 797 57:53 (58:34)
424 » Eline De Jonge 1975 Dordrecht V 949 57:54 (58:58)
425 » Marcelle De Jong 1979 Hendrik Ido Ambacht V 948 57:54 (58:24)
426 » Michel Vogel 1965 Achterhoekse Sport Vereniging (Eibergen) M 1204 57:57 (58:31)
427 » Jaap Korteweg 1963 Dordrecht M 1302 58:00 (58:51)
428 » Ad De Wit 1992 Dordrecht M 838 58:02 (58:44)
428 » Sam Visser 1973 DK en AV Hercules (Dordrecht) V 1198 58:02 (58:44)
430 » Jeremy Wessel 1997 DK en AV Hercules (Dordrecht) M 1220 58:03 (58:44)
431 » Natalie in 't Veld 1980 Barendrecht V 1177 58:06 (59:09)
432 » Elisabeth De Lange 1971 Amsterdam V 837 58:10 (58:38)
433 » Guillaume Kortekaas 1971 Papendrecht M 984 58:10 (59:22)
434 » M Nugteren van 1982 Dordrecht V 2022 58:11 (1:00:42)
435 » Paul nvt Joor 1986 Zwijndrecht M 1295 58:11 (59:01)
436 » Loekie Leiwakabessy 1953 Krimpen A/D Ijssel M 1012 58:12 (58:45)
437 » M Verhagen 1962 Dordrecht V 2021 58:13 (1:00:42)
438 » Marnix Rottier 1972 Zwijndrecht M 1097 58:13 (58:56)
439 » Rutger Schreuder 1976 Zwijndrecht M 1116 58:14 (59:13)
439 » Monique Steenhoek 1977 Dordrecht V 1134 58:14 (59:13)
441 » Kit de Leeuw 1980 AV Parthenon (Dordrecht) V 1008 58:14 (58:52)
442 » Bastiana den Besten 1977 AV Sprint (Breda) V 782 58:15 (58:26)
443 » Ria van Dijk 1970 Dordrecht V 842 58:17 (58:34)
444 » Sandy Ferouge 1981 Rockanje V 2193 58:18 (59:08)
445 » Dennis Boogaard 1985 Dordrecht M 1260 58:19 (58:37)
446 » Anke Horstink 1983 Dordrecht V 1290 58:19 (58:37)
447 » Ilse van Assen 1973 CAV Energie (Barendrecht) V 763 58:21 (58:53)
448 » Mijke van der Pijl (Ned) 1983 Dordrecht V 714 58:22 (59:27)
449 » Ton Van Dijk 1973 Lage Zwaluwe M 1272 58:22 (59:27)
450 » Piet Kok Lekkerkerk M 979 58:28 (59:08)
451 » Wim van der Laan 1964 Dordrecht M 1827 58:32 (59:31)
452 » Debita Zwanenburg 1977 Overig V 1252 58:37 (59:01)
453 » Annemarie Schipper 1978 Dordrecht V 1101 58:37 (59:01)
454 » Jan van Dalen 1952 Hercules M 1373 58:39 (59:04)
455 » Helja van der Elst 1966 Rhoon V 864 58:46 (59:18)
456 » Arie Nugteren 1975 Ridderkerk M 1054 58:48 (59:15)
457 » Jos Nieuwland 1958 AV Parthenon (Dordrecht) M 1048 58:49 (59:49)
458 » Marjon Striegel 1964 Zwijndrecht V 1341 58:49 (59:50)
459 » Karen van der Ree 1984 Rotterdam V 1083 58:52 (59:44)
460 » M. Leenheer 1964 Alphen Aan Den Rijn V 1005 58:53 (59:54)
461 » Maruschka Kinds H.I.Ambacht V 1844 58:55 (58:55)
462 » David Toonen 1992 Soest M 1157 58:57 (59:48)
463 » Joost Melse 1951 AV Passaat (Papendrecht) M 1034 58:59 (1:00:17)
464 » Jan Maarten Dank 1969 Heinenoord M 835 59:00 (59:41)
465 » Marleen Maas-Fremerij 1979 Hendrik Ido Ambacht V 1025 59:01 (59:45)
466 » Mark Monster 1975 Zwijndrecht M 2240 59:01 (59:48)
467 » Marco de Jong 1976 Rotterdam M 1808 59:01 (59:49)
468 » Jan Kocken 1974 Hoogvliet M 976 59:03 (59:08)
469 » Myriam Ligtenberg 1965 AV Parthenon (Dordrecht) V 1017 59:11 (59:56)
470 » Ton Stolk (Ned) 1957 Parthenon M 2229 59:15 (1:00:19)
471 » Corine Brandwijk 1970 Sponsoorloop V Sponsoorloop 812 59:16 (59:24)
472 » Yvonne Vorthoren 1980 Dordrecht V 1208 59:18 (1:00:26)
473 » Laura Main 1972 Dordrecht V 2252 59:19 (1:00:27)
474 » Thea Houweling 1965 Oud Alblas V 926 59:19 (1:00:05)
475 » Vanessa Zebel-Aantjes 1978 AV Parthenon (Dordrecht) V 1242 59:19 (1:00:19)
476 » Demi Drieman 1993 Dordrecht V 854 59:20 (1:00:06)
477 » Christine van Tienhoven 1987 Dordrecht V 1150 59:23 (1:00:11)
478 » Heleen de Boer 1965 Dordrecht V 795 59:25 (1:00:11)
479 » Linda Reemst 1989 Rotterdam V 1924 59:29 (1:00:29)
480 » Tiziano Quintarelli 1966 Zwijndrecht M 1080 59:29 (59:49)
481 » Martin Voetee 1977 Zwijndrecht M 1203 59:32 (1:00:12)
482 » Esther van Opijnen (Ned) 1974 Krimpen a/d Ijssel V 2068 59:35 (1:00:37)
483 » Elvira Schipper 1974 ROTTERDAM V 2067 59:35 (1:00:37)
484 » Reindert van den Engh 1958 Dordrecht M 865 59:40 (1:00:55)
485 » Wendy de Rijk 1978 Dordrecht V 1090 59:42 (59:54)
486 » Arie Vermeij 1964 Dordrecht M 1351 59:46 (1:00:36)
487 » Frank Roos 1957 Rotterdam M 1095 59:46 (1:00:45)
488 » Margaret Baarsma 1977 Dordrecht V 766 59:47 (1:00:32)
489 » Dinie Hermens 1958 Sponsoorloop V Sponsoorloop 912 59:47 (59:54)
490 » Leon van den Engh 1990 Dordrecht M 2088 59:48 (1:01:04)
491 » Robert Brouwer 1966 Hardinxveld Giessendam M 817 59:52 (1:01:12)
492 » Marianka Brouwer 1974 Hardinxveld Giessendam V 818 59:52 (1:01:12)
493 » Ria Herkelman 1969 Steenbergen V 910 59:56 (1:01:20)
494 » Toby Braat 1945 Dordrecht M 1263 59:57 (1:00:07)
495 » Ronald van Oort 1970 Dordrecht M 1057 59:59 (1:01:12)
496 » Koen Bolder 1997 Bergen op Zoom M 1818 1:00:00 (1:01:15)
496 » Maurice van der Klaauw (Ned) 1996 Dordrecht M 1817 1:00:00 (1:01:15)
498 » Claudia Laak van de 1971 Fortuna 67 V 2060 1:00:04 (1:00:45)
499 » Ruud Wolff 1965 AV Passaat (Papendrecht) M 1233 1:00:04 (1:00:29)
500 » Priscilla Kloostra 1985 Rotterdam V 969 1:00:06 (1:01:03)