Uitslagen van Drechtstadloop 2015

10km prestatieloop M

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 1 - 250 of 384 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Timo de Geus 1990 AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland) M 881 34:07 (34:08)
2 » Jente Samson 1991 Berlare M 1800 34:59 (35:00)
3 » Joost van Wijngaarden 1994 Nijmegen M 1229 35:21 (35:24)
4 » Youri Haasbroek 1988 Rotterdam M 1284 36:30 (36:32)
5 » Marcel de Vette 1971 AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland) M 1355 36:33 (36:35)
6 » Patrick Cromsigt 1975 Sponsoorloop M Sponsoorloop 832 36:38 (36:46)
7 » W. Papenhove 1982 AV 40 M 2073 36:48 (36:50)
8 » Robert de Korte 1990 EDO sport M 1394 37:11 (37:13)
9 » Martijn Verwoerd 1984 Zwijndrecht M 1194 38:02 (38:04)
10 » Lars Roosken (Ned) 1977 PAC (Rotterdam) M 2227 38:07 (38:08)
11 » Hans van Zwienen 1987 Ridderkerk M 1253 39:19 (39:21)
12 » Harco Haandrikman 1983 Zwijndrecht M 900 39:28 (39:32)
13 » Jurgen Neele 1983 Sint Philipsland M 1321 40:10 (40:12)
14 » Jan van Gerwen 1961 Loopvereniging TOF (Breda) M 1278 40:26 (40:28)
15 » Tristan Sint Nicolaas 1993 Dordrecht M 2076 40:33 (40:41)
16 » Nick Tameris 1988 Hellevoetsluis M 1343 40:51 (40:56)
17 » Pieter Wils 1984 Dordrecht M 1368 41:00 (41:03)
18 » Bert Westerbeek 1979 Dordrecht M 1222 41:02 (41:07)
19 » Wouter De Jong 1982 PAC (Rotterdam) M 1270 41:06 (41:30)
20 » Michael Blommers 1989 Utrecht M 794 41:25 (41:32)
21 » Harold Dekkers 1972 Tienen M 2030 41:51 (41:54)
22 » Tim Poelman 1991 Utrecht M 1073 41:58 (42:03)
23 » Marc van den Bruwaene 1965 Torrac M 2052 42:05 (42:16)
24 » Mitchell Teeuw 1989 Dordrecht M 2248 42:07 (42:25)
25 » Colin Kamen 1991 Ridderkerk M 1296 42:36 (42:40)
26 » Peter van der Ark 1957 Scorpio (Oosterhout) M 762 42:52 (43:25)
27 » Maurice van der Wijst Hardlooppas M 844 43:10 (43:25)
28 » Arno Mulder 1966 Sponsoorloop M Sponsoorloop 1042 43:15 (43:26)
29 » Maarten Danckaarts 1986 DK en AV Hercules (Dordrecht) M 1268 43:18 (43:21)
30 » Rik Mouissie 1981 Dordrecht M 1819 43:25 (43:48)
31 » Stanley Matena 1983 Dordrecht M 2247 43:27 (43:47)
32 » Johan Verheij 1969 Dordrecht M 1182 43:28 (44:04)
33 » Michael de Wolf 1971 Roosendaal M 1369 43:34 (43:37)
34 » Lesley Holstein 1969 Dordrecht M 1912 43:36 (43:48)
35 » Melvin Klok 1989 Zuid Beijerland M 967 43:37 (43:42)
36 » Martijn van Oort 1976 Hendrik-Ido-Ambacht M 1058 43:46 (44:05)
37 » Niels Stuij 1986 Molenaarsgraaf M 1143 43:54 (44:14)
38 » Sebastiaan Gesquierre 1981 tvs'90 M 1837 44:05 (44:08)
39 » Jeroen Huizingh 1986 Rotterdam M 1292 44:05 (44:19)
40 » Robin Koeken 1984 Dordrecht M 977 44:06 (44:31)
41 » Cyril Schijndel van 1973 de Koplopers M 1835 44:09 (45:03)
42 » Fred Smits 1969 Hendrik Ido Ambacht M 1123 44:14 (44:56)
43 » Richard Willemse 1982 Dordrecht M 1367 44:18 (45:10)
44 » Renee Krijgsman 1981 Hendrik-Ido-Ambacht M 1306 44:22 (45:08)
45 » Jarno Pons 1989 Zwijndrecht M 1074 44:24 (44:28)
46 » Sikko Hoekzema 1962 Sponsoorloop M Sponsoorloop 916 44:25 (44:34)
47 » Casper Veltenaar 1979 Rotterdam M 1178 44:28 (45:33)
48 » Frank Wolff 1996 Papendrecht M 1232 44:31 (44:56)
49 » Stefan Rovers 1965 Parthenon M 1829 44:31 (44:42)
50 » Sven Tak 1982 Hendrik-Ido-Ambacht M 1146 44:37 (45:43)
51 » Gerard Schoonderwoerd 1979 Nieuw-Lekkerland M 1104 44:44 (45:57)
52 » D.M. Dees 1971 AV56 (Goes) M 2215 44:46 (44:49)
53 » Jan Moeskops 1961 Baarle-Nassau M 1319 44:48 (45:45)
54 » Benno van Wijk 1980 Woudrichem M 1366 44:52 (45:29)
55 » Arjan van der Weijde 1971 Dordrecht M 1215 44:57 (45:26)
56 » Jacquot Odijk 1973 Dordrecht M 2274 45:06 (45:33)
57 » Paul van Lieshout 1960 Hoogvliet Rotterdam M 1016 45:08 (45:12)
58 » Martijn Zoeteman 1992 Dordrecht M 1247 45:12 (45:24)
59 » Peter van der Vliet 1973 Dordrecht M 681 45:13 (46:03)
60 » Hans Trompert 1957 Rotterdam Atletiek (Rotterdam) M 1345 45:17 (45:25)
61 » Mark Lagendijk 1986 Rotterdam M 1834 45:18 (45:22)
62 » Fokko de Vries 1990 Den Haag M 1362 45:35 (45:54)
63 » Jeroen Luning 1977 Dordrecht M 1024 45:44 (46:36)
64 » Dennis Grooten 1992 Papendrecht M 1283 45:52 (47:01)
65 » Paul Duurland 1982 Breda M 125 45:57 (46:25)
66 » Peter Stam 1967 Dordrecht M 2225 45:59 (46:53)
67 » Erik Roosken 1982 Dordrecht M 2243 46:00 (47:12)
68 » Jelmer Stoppelenburg 2000 Ridderkerk M 1340 46:00 (46:22)
69 » Chris Nijkamp 1977 Dordrecht M 1049 46:01 (46:31)
70 » Kees Tak 1952 avVN M 1145 46:17 (46:20)
71 » André Blok 1964 Roosendaal M 2189 46:17 (47:08)
72 » Robert Reincke (Ned) 1981 Hellevoetsluis M 1898 46:20 (47:10)
73 » Albert Martens 1964 DK en AV Hercules (Dordrecht) M 1316 46:21 (46:41)
74 » John Keus 1968 Dordrecht M 2082 46:23 (47:06)
75 » Ernstjan Overduin 1968 Dordrecht M 1062 46:32 (46:38)
76 » Fabrice Couzon 1973 Hercules M 1797 46:42 (47:03)
77 » Nico Loopik 1957 Dordrecht M 1023 46:44 (47:03)
78 » Robin Toscani 1993 Nieuwerkerk Aan Den Ijssel M 1161 46:46 (46:59)
79 » Wybe van Toorn 1980 Rotterdam M 1158 46:55 (47:44)
80 » Ronald Jager 1964 Dordrecht§ M 1254 46:56 (47:04)
81 » Johan Holster 1970 Breda M 920 46:58 (47:05)
82 » André Pronk 1959 Hendrik Ido Ambacht M 1078 47:00 (47:11)
83 » Douwe Klijnsoon 1988 Dordrecht M 966 47:02 (48:05)
84 » Wander Jansen 1983 Den Haag M 937 47:14 (48:18)
85 » Sander Peek 1980 Zwijndrecht M 1066 47:17 (47:25)
86 » Jos van Schendel 1962 Breda M 1333 47:17 (48:02)
87 » Erik Voskuil 1974 Overig M 1360 47:18 (47:28)
88 » Jan Koffijberg 1960 Krimpen Aan Den Ijssel M 2190 47:20 (48:15)
89 » Marcel Calkhoven 1974 Hendrik Ido Ambacht M 829 47:22 (47:25)
90 » Marcel van der Kolk 1970 Dordrecht M 980 47:23 (47:56)
91 » Ruben Timmermans 1986 Sliedrecht M 1897 47:35 (48:48)
92 » Mark Roos 1987 Papendrecht M 389 47:36 (48:48)
93 » Ferdinand Hogerbrug 1983 Gorinchem M 919 47:37 (48:03)
94 » Remco Schouten 1993 Rotterdam M 1336 47:46 (49:02)
95 » Jarke Ter Beke 1981 Dordrecht M 1147 47:51 (48:19)
96 » Bart Jeurnink 1982 Zwolle M 942 47:52 (48:20)
97 » Quarles van der Mije 1996 AV Parthenon (Dordrecht) M 1318 47:56 (48:08)
98 » Erik Van Der Kolk 1972 Bergschenhoek M 2197 48:03 (48:36)
99 » Frank Wetstijn 1962 Barendrecht M 1380 48:12 (49:00)
100 » Siegfred Dijkhuis 1970 Capelle Aan Den Ijssel M 845 48:17 (48:39)
101 » Alex van Vught 1981 Dordrecht M 2279 48:21 (48:43)
102 » Michel van Doorn 1976 Zwijndrecht M 850 48:21 (48:21)
103 » Frederik Reimers 1974 Dordrecht M 1085 48:22 (48:43)
104 » Max de Lange 1992 Dordrecht M 1002 48:27 (49:39)
105 » Jan Vermeulen 1963 Sponsoorloop M Sponsoorloop 1187 48:31 (48:37)
106 » Juriaan Roede 1978 Dordrecht M 1329 48:32 (49:06)
107 » David Jacobse 1986 Dordrecht M 934 48:32 (49:53)
108 » Maurice van Schijndel 1973 Hendrik Ido Ambacht M 1334 48:34 (48:57)
109 » Koos Lagendijk 1958 Ridderkerk M 1833 48:34 (49:05)
110 » Piet Keller 1950 AV Parthenon (Dordrecht) M 1297 48:36 (49:17)
111 » Roland Leering 1972 Rhoon M 2258 48:39 (49:58)
112 » Niek den Hals 1960 Dordrecht M 162 48:40 (49:36)
113 » Dushantha Perera 1964 Sponsoorloop M Sponsoorloop 1068 48:42 (48:49)
114 » Peter van der Bilt 1959 Rotterdam M 788 48:45 (49:15)
115 » Eli de Jager 1981 Dordrecht M 1905 48:50 (49:26)
116 » Dennis Kanselaar 1974 Dordrecht M 954 48:52 (49:15)
117 » Sjoerd ter Riet 1968 Strijen M 1831 48:55 (49:26)
118 » Stefaan van der Spek 1969 Parthenon M 2256 49:06 (49:13)
119 » Jeroen van der Beek 1989 Rotterdam M 1923 49:08 (50:08)
120 » Evert Weijden van der 1977 Dordrecht M 2038 49:12 (49:24)
121 » Jeroen van Poppel (Ned) 1973 Dordrecht M 1836 49:14 (49:49)
122 » John van de Laar 1967 Rhoon M 997 49:28 (50:46)
123 » Erik van Valen 1973 Sliedrecht M 1915 49:32 (50:34)
124 » Thijs Visser 1996 Dordrecht M 1197 49:33 (50:32)
125 » Arco Verbeek (Ned) 1973 Dordrecht M 1838 49:34 (50:09)
126 » Dirk van den Eijkel 1962 Dordrecht M 2033 49:35 (49:50)
127 » Stefan Kattemölle 1988 Dordrecht M 958 49:37 (50:33)
128 » Marcel de Koning 1968 Heerjansdam M 1903 49:38 (50:07)
129 » Jan Brilman 1959 AV Parthenon (Dordrecht) M 816 49:39 (50:02)
130 » Willem Weijden van der 1980 Dordrecht M 2039 49:40 (49:51)
131 » Jos van Leeuwen 1965 Nieuwerker Ad Ij M 1009 49:54 (50:21)
132 » Wim de Gans 1975 AV AAA (Alblasserdam) M 138 50:01 (50:30)
133 » Paul Boon 1973 Zwijndrecht M 2283 50:06 (51:28)
134 » Andy Hensen 1973 Zwijndrecht M 909 50:13 (50:19)
135 » Eric Kweekel 1968 Dutch Runners M 1308 50:16 (50:25)
136 » Michel Van der Wielen 1972 Schiedam M 1225 50:16 (50:36)
137 » Pieter Verweij 1948 AC Waterland (Landsmeer) M 1354 50:22 (50:50)
138 » Nck Visser 1992 Papendrecht M 1356 50:23 (51:32)
139 » Johan Brilman 1952 Zoetermeer M 2075 50:28 (50:51)
140 » Patrick van Santen 1970 Gorinchem M 1332 50:35 (51:11)
141 » Ewout Middelkoop 1975 Sliedrecht M 1914 50:35 (51:36)
142 » Edward Hoogendoorn 1965 Dordrecht M 922 50:38 (51:13)
143 » Patrick Jansen 1973 Zwijndrecht M 692 50:39 (51:05)
144 » Jorik Fok 1978 Dordrecht M 875 50:41 (51:59)
145 » Erik Flier 1968 Dordrecht M 874 50:41 (52:00)
146 » Camiel Lintner 2000 Dordrecht M 1019 50:46 (51:44)
147 » Marc van de Ree 1988 Rotterdam M 1810 50:50 (51:29)
148 » Arie van Meeteren 1952 Grootammers M 1032 50:56 (50:56)
149 » Ronald van Strien 1972 Dordrecht M 1140 50:59 (51:56)
150 » Norwin Mingaars 1969 DK en AV Hercules (Dordrecht) M 1037 51:00 (51:56)
151 » Kennard van der Bijl 1968 Climax (Ede) M 786 51:03 (51:19)
152 » Minnekus De Groot 1967 Sponsoorloop M Sponsoorloop 1269 51:11 (51:22)
153 » Frank van der Linden 1980 Dordrecht M 1313 51:12 (51:41)
154 » Maarten van Veen 1979 Klundert M 1347 51:13 (51:41)
155 » Eelco Dieks 1982 Dordrecht M 1271 51:17 (51:56)
156 » Emiel van Antwerpen 1975 Hendrik-Ido-Ambacht M 761 51:18 (52:17)
157 » Theo van Wijland 1971 Papendrecht M 2249 51:23 (51:47)
158 » Paul Roos 1989 Papendrecht M 388 51:24 (52:35)
159 » Steven Weijers 1987 Ridderkerk M 1216 51:25 (51:39)
160 » Frank Steenwijk 1982 Sponsoorloop M Sponsoorloop 1135 51:26 (51:31)
161 » Kees Prins 1982 Sliedrecht M 1077 51:27 (51:27)
162 » Dennis Buijser 1981 Dordrecht M 1804 51:28 (52:04)
163 » Danny Nederlof 1987 Dordrecht M 1047 51:30 (52:54)
164 » Rudy den Otter 1986 Dordrecht M 1323 51:34 (52:12)
165 » Tom Laurijssens 1977 Dordrecht M 1312 51:35 (52:16)
166 » Harry van der Wees 1963 DK en AV Hercules (Dordrecht) M 1363 51:37 (52:15)
167 » Roland Aken 1965 Rotterdam M 757 51:51 (53:07)
168 » Marc van Honschoten 1970 Dordrecht M 921 51:54 (52:24)
169 » Martin Albeda 1969 Dordrecht M 550 51:56 (52:55)
170 » Frans Blankemeijer 1965 Bleskensgraaf M 790 51:58 (52:55)
171 » Jaap van Duijn 1958 Sponsoorloop M Sponsoorloop 857 52:02 (52:22)
172 » Jaap-Jan van Toor 1976 Hendrik-Ido-Ambacht M 1344 52:07 (53:02)
173 » Karel Klaasse 1975 M 237 52:07 (52:54)
174 » Rens Huisman 1992 Alblasserdam M 929 52:13 (53:35)
175 » Harm Van der Meer 1958 Dordrecht M 1031 52:14 (54:46)
176 » Edwin Brouwers 1969 Dordrecht M 819 52:15 (54:46)
177 » Johan Kruger 1966 Dutch Runners M 1825 52:15 (52:19)
178 » Rene Coenradie 1963 Barendrecht M 831 52:19 (52:30)
179 » Frank Verbeek 1973 Hendrik Ido Ambacht M 1180 52:19 (53:39)
180 » Mark de Witte 1979 DK en AV Hercules (Dordrecht) M 1231 52:26 (53:03)
181 » Nico Roskam 1964 Purmerend M 1330 52:29 (53:12)
181 » Klaas Arie Westland 1978 Arnhem M 1223 52:29 (53:45)
183 » Reinder De Vries 1977 AV Parthenon (Dordrecht) M 1212 52:30 (52:52)
184 » Ronald van der Lienden 1967 Dordrecht M 1014 52:30 (53:36)
185 » Ger van der Lienden (Ned) 1960 Etten-leur M 2078 52:30 (53:36)
186 » Hassan Laasri 1961 Dutch Runners M 998 52:31 (52:50)
187 » Dennis Vondermans 1971 Dordrecht M 1359 52:32 (53:50)
188 » Erik Baan 1987 Nieuw Beijerland M 1255 52:32 (53:49)
189 » Fatih Karasahin 1988 Zwijndrecht M 955 52:37 (52:56)
190 » Leo Bruggeman 1967 Sponsoorloop M Sponsoorloop 820 52:39 (52:46)
191 » Erik van den Heuvel 1980 Dordrecht M 1287 52:45 (53:45)
192 » Rene van Kwawegen 1963 Loopgroep PK (Dodewaard) M 995 52:47 (53:19)
193 » Walter Kranendonk 1968 'S-Gravendeel M 990 52:48 (52:48)
194 » Bert Visser 1959 AV Passaat (Papendrecht) M 1196 52:52 (53:40)
195 » Marco te Veldhuis 1961 Capelle aan den IJssel M 1386 52:54 (53:48)
196 » Hans Pankow 1956 Hercules M 744 52:55 (53:32)
197 » R. Spier 1983 Zwijndrecht M 1816 52:58 (53:59)
198 » Jan Staat (Ned) 1962 Zwijndrecht M 1815 52:58 (53:59)
199 » Bert Visser 1954 Dordrecht M 1357 53:06 (53:33)
200 » Jeroen Tijhuis 1990 Dordrecht M 1154 53:06 (53:59)
201 » Laurens Tijhuis 1990 Dordrecht M 1152 53:07 (53:59)
202 » Jan Gerrit Tijhuis 1957 Dordrecht M 1153 53:07 (53:59)
203 » Hans Pagels 1961 Nieuwerkerk Aan Den Ijssel M 1063 53:10 (53:46)
204 » Dick Groen 1980 Dordrecht M 891 53:11 (53:22)
205 » Johannes Kramer - Zeroual 1982 Rotterdam M 1396 53:16 (54:20)
206 » Cor van der Wulp 1957 Papendrecht M 1235 53:19 (54:13)
207 » Johan Veth 1976 Dordrecht M 1195 53:29 (54:03)
208 » Jan van Santen 1965 Dalem M 1331 53:29 (54:03)
209 » Gijs van Efferen (Ned) 1961 Dordrecht M 2087 53:31 (53:46)
210 » André Schram 1966 Dordrecht M 1114 53:32 (54:27)
211 » Maarten Vogelezang 1941 Hercules M 684 53:34 (54:29)
212 » Peter ten Zijthoff 1955 Hendrik-Ido-Ambacht M 1245 53:40 (54:17)
213 » Ad Glimmerveen 1969 Dordrecht M 1828 53:41 (54:39)
214 » Louis Ottevanger 1995 Gorkum M 1390 53:41 (54:54)
215 » Alex van Poorten 1976 Dordrecht M 1075 53:43 (54:54)
216 » Michel van Buuren 1967 Haarlem M 1264 53:44 (54:00)
217 » Niko Oertel 1979 Rotterdam M 1055 53:46 (54:58)
218 » Gijs Kruit 1984 Dordrecht M 994 53:47 (54:58)
219 » Erwin Kuipers 1965 Dordrecht M 2273 53:49 (53:49)
220 » Pim Zandwijk 1956 AV Parthenon (Dordrecht) M 1240 53:52 (54:43)
221 » Eric van Veen 1971 Barendrecht M 1175 53:59 (54:11)
222 » Robert -Jan Koolstra 1973 AV Parthenon (Dordrecht) M 982 54:04 (54:31)
223 » Jeffrey Berkhout 1992 Rotterdam M 781 54:05 (54:50)
224 » Michel Berkhout 1978 Hendrik Ido Ambacht M 779 54:06 (54:51)
225 » Maarten van der Kruijff 1985 Dordrecht M 1307 54:06 (55:21)
226 » Amarjit Ram 1970 Barendrecht M 1081 54:09 (54:57)
227 » Jaco van der Meijde 1970 'S-Gravendeel M 1033 54:11 (54:31)
228 » Martin Buijk 1970 Hardinxveld-Giessendam M 824 54:12 (54:33)
229 » Ad de Snoo (Ned) 1946 Dordrecht M 1913 54:13 (54:44)
230 » Steven Spiessens 1969 Delfgauw M 1129 54:14 (54:47)
231 » Ronald de Lange 1973 Gorinchem M 2220 54:16 (54:22)
232 » Leo Fioole 1961 AV Parthenon (Dordrecht) M 871 54:22 (54:48)
233 » Robert Verduin 1975 Gorinchem M 1350 54:26 (55:08)
234 » Isidro De Paz Garcia 1973 Leiden M 106 54:29 (55:48)
235 » Brian Boumans 1980 Rotterdam M 807 54:32 (55:17)
236 » Daniel Lansaat 1992 Soest M 1310 54:34 (55:27)
237 » Joeri Vliegenthart 1991 Rotterdam M 1201 54:39 (55:44)
238 » Jeroen van Kooten 1969 Dordrecht M 1301 54:40 (55:45)
239 » Jasper Stoppelenburg 1977 Ridderkerk M 1139 54:40 (55:06)
240 » Ron Klinkien 1966 Dordrecht M 2241 54:41 (55:04)
241 » Manuel Jumelet 1981 Maasdam M 952 54:41 (55:31)
242 » Albert van Nijnatten 1956 Dordrecht M 1050 54:41 (55:17)
243 » Hans de Groot 1969 AV Fortuna (Vlaardingen) M 896 54:42 (55:06)
244 » Alexander Meijer 1984 Dordrecht M 2235 54:42 (55:00)
245 » Jeffrey Thoma 1987 Vlaardingen M 1149 54:45 (56:09)
246 » Leon Alderliesten 1974 Dordrecht M 759 54:46 (55:44)
247 » Marcel van Houten 1966 Dordrecht M 925 54:46 (55:58)
248 » Dirk Franssens 1955 AV Parthenon (Dordrecht) M 1276 54:48 (55:24)
249 » Arthur Attema 1981 Breda M 764 54:49 (55:36)
250 » Freek Huisman 1987 Oud-Beijerland M 2092 54:51 (56:12)