Uitslagen van Nedereindsebergloop 2015
UItslagen
5km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 94
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Paul Zwama
1987
IJsselstein
M
688
(19:12)
19:13
2
»
Jasper Buddeke
1982
IJsselstein
M
610
(19:22)
19:24
3
»
Arne van der Heijden
1977
M
693
(19:32)
19:32
4
»
Joris Bosch
1980
Utrecht
M
608
(19:50)
19:50
5
»
Sjerp van der Ploeg
1963
Utrecht
M
654
(19:50)
19:51
6
»
Leen Noltes
1971
Utrecht
M
649
(19:52)
19:52
7
»
Anne Van Wendel De Joode
1984
Houten
F
683
(19:54)
19:54
8
»
harm Welleweerd
2006
Westbroek
M
682
(20:11)
20:13
9
»
Jan-Hildo van Ballegooijen
1971
M
427
(20:36)
20:36
10
»
Chris Lassooij
1988
Utrecht
M
642
(21:13)
21:18
11
»
Ruben Noordam
1989
Benschop
M
650
(21:30)
21:36
12
»
Gerrit Visser
1962
M
695
(21:36)
21:40
13
»
Sam Relyveld
2003
Houten
M
655
(21:46)
21:48
14
»
Marlous Vermeulen
1983
IJsselstein
F
669
(21:47)
21:49
15
»
Willem Arts
2005
M
691
(22:31)
22:40
16
»
Arjan Barbier
1965
Odijk
M
605
(22:57)
22:58
17
»
Douwe Corel
1996
IJsselstein
M
613
(22:53)
23:14
18
»
Herbert Nieuwenhuis
1964
Nieuwegein
M
648
(23:35)
23:46
19
»
leendert de Vos
1966
Nieuwegein
M
678
(23:54)
24:02
20
»
Aniek Barbier
2001
Odijk
F
603
(24:44)
24:45
21
»
Steven Boogert
1979
M
689
(24:46)
24:48
22
»
Menno Visser
1990
De Meern
M
674
(24:39)
24:48
23
»
Daantje Klomp
2005
F
694
(24:49)
24:51
24
»
Gijs Lammers
2003
IJsselstein
M
641
(24:48)
24:53
25
»
Quint Ammerlaan
2004
IJsselstein
M
600
(24:49)
24:53
26
»
Ronald Koehorst
1966
M
698
(25:03)
25:06
27
»
marinus de Vos
1996
Nieuwegein
M
676
(24:57)
25:06
28
»
Frank Rosenberg
1955
Nieuwegein
M
659
(25:09)
25:20
29
»
Sebastiaan Nutters
1981
Zeist
M
652
(25:19)
25:37
30
»
Anne van den Brink
1987
Nieuwegein
F
609
(25:24)
25:40
31
»
Wilco Weijs
1987
Nieuwegein
M
681
(25:24)
25:40
32
»
Diede Bakkers
1990
F
696
(26:08)
26:27
33
»
Lotte van Rooijen
1991
F
697
(26:09)
26:28
34
»
Annemarie Penders
1986
Utrecht
F
102
(26:15)
26:37
35
»
Joost Driehuis
1992
De Meern
M
617
(26:37)
26:46
36
»
Esther van Renswoude-de Leeuw
1970
F
690
(26:50)
27:01
37
»
Mirjam Nagel
1981
IJsselstein
F
647
(26:50)
27:02
38
»
Richard Wink
1968
IJsselstein
M
686
(27:06)
27:09
39
»
Marloes van Overhagen
1990
IJsselstein
F
653
(27:11)
27:20
40
»
Stephanie Boogert
1979
Nieuwegein
F
607
(27:09)
27:22
41
»
Tanja Slagter
1973
Zwolle
F
661
(27:11)
27:32
42
»
Myro Ammerlaan
1971
IJsselstein
M
601
(27:40)
27:45
43
»
Enno de Haan
1966
Gouda
M
625
(27:35)
27:52
44
»
Jasper Huijbregtse
2006
IJsselstein
M
630
(27:43)
28:00
45
»
Wim Huijbregtse
1969
IJsselstein
M
629
(27:44)
28:00
46
»
Wil Vleerlaag
1946
Nieuwegein
M
675
(27:39)
28:04
47
»
Marcel van Doremalen
1971
IJsselstein
M
616
(28:29)
28:34
48
»
Petra Elgeti
1964
Nieuwegein
F
622
(28:27)
28:54
49
»
Gert Jan Romijn
1957
Montfoort
M
656
(29:08)
29:10
50
»
Hendrik Ijff
1971
Boven-Leeuwen
M
631
(28:53)
29:17
50
»
Thierry Belliot
1993
IJsselstein
M
606
(29:14)
29:17
52
»
Karlijn Speller
1991
IJsselstein
F
665
(29:16)
29:17
53
»
Marcella van Dijk
1977
F
692
(28:58)
29:17
54
»
Anita Janssen
1965
Baarlo Lb
F
633
(29:10)
29:29
55
»
rosan de Vos
1994
Nieuwegein
F
677
(29:22)
29:29
56
»
Richard Corel
1967
IJsselstein
M
612
(29:11)
29:33
57
»
Margot Kijlstra
1975
Nieuwegein
F
637
(29:18)
29:34
58
»
Bianca Klein
1972
IJsselstein
F
638
(29:38)
29:44
59
»
Sandy van Mil
1977
F
699
(29:39)
29:44
60
»
Angela Versluis
1995
Oudewater
F
670
(29:53)
29:57
61
»
Samantha Janssen
1989
Oudewater
F
634
(29:54)
29:59
62
»
Pascal Dorsman
1975
M
429
(30:35)
30:56
63
»
Luuk van Dijk
1972
Nieuwgein
M
615
(30:35)
30:57
64
»
Izabela Walas
1972
Nieuwegein
F
679
(31:20)
31:32
65
»
Fiona Foskett
1986
Gouda
F
624
(31:50)
32:05
66
»
Nicole Dusée
1991
IJsselstein
F
618
(32:06)
32:09
67
»
Ronald van Soest
1959
Nieuwegein
M
664
(31:57)
32:10
68
»
Ruth Löwik
1996
IJsselstein
F
645
(32:00)
32:13
69
»
Sophia Visser
1971
Nieuwegein
F
673
(32:11)
32:25
70
»
Wesley de Heus
1985
Lopikerkapel
M
627
(32:09)
32:31
71
»
Ilse van der Craats
1989
Utrecht
F
614
(32:23)
32:44
71
»
Rineke Van der Sluijs
1992
Utrecht
F
663
(32:24)
32:44
73
»
Elise Kompier
1961
IJsselstein
F
639
(32:40)
32:59
74
»
Rosé Russell
1967
Nieuwegein
F
660
(32:40)
33:01
75
»
Mirjam Westra
1987
IJsselstein
F
685
(33:28)
33:33
76
»
Yvon Jonkers
1958
Kockengen
F
636
(33:12)
33:35
77
»
Sharida Versluis-Waterval
1982
IJsselstein
F
671
(33:14)
33:39
78
»
Bram van Veenendaal
2005
IJsselstein
M
667
(33:35)
33:52
79
»
Elly van Veenendaal
1949
IJsselstein
F
668
(33:34)
33:52
80
»
Anne Claasen
1992
IJsselstein
F
611
(33:47)
34:03
81
»
Judith Werkman
1988
Utrecht
F
684
(34:03)
34:27
82
»
Christel Minks
1968
IJsselstein
F
646
(34:08)
34:28
83
»
Carla Barbier
1964
Odijk
F
604
(34:07)
34:32
84
»
Marianne Löwik
1962
IJsselstein
F
644
(34:23)
34:36
85
»
Lucia Verstappen
1970
IJsselstein
F
672
(34:26)
34:53
86
»
Robbie Vermeulen
1985
M
428
(34:57)
35:03
87
»
Jeroen van Kouwen
1973
IJsselstein
M
640
(35:31)
35:53
88
»
John van Zantvliet
1969
IJsselstein
M
687
(35:31)
35:54
89
»
Aris Jan van Ek
1961
IJsselstein
M
621
(35:44)
36:08
90
»
Michel van Tuijl
1978
IJsselstein
M
666
(36:43)
37:01
91
»
Sandra Van der Hoeff
1980
Nieuwegein
F
628
(37:50)
38:12
92
»
Carola Slappendel-Berkenvelder
1972
Nieuwegein
F
662
(37:52)
38:14
93
»
Alfea Foskett
1982
Gouda
F
623
(39:55)
40:10
94
»
Max Nutters
1947
Zeist
M
651
(41:49)
42:07