Uitslagen van Nedereindsebergloop 2015
UItslagen
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 165
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Boudewijn Happé
1969
Nieuwegein
M
43
(36:52)
36:52
2
»
Jos Schinkel
1963
IJsselstein
M
120
(39:06)
39:06
3
»
Erwin van der Ham
1977
IJsselstein
M
42
(39:52)
39:53
4
»
Marcel Kegler
1980
Amersfoort
M
62
(39:57)
39:58
5
»
jelle Koerselman
1977
Utrecht
M
73
(40:21)
40:25
6
»
Tijmen Joppe Muller
1981
Utrecht
M
93
(40:54)
40:55
7
»
Ron Bol
1986
Utrecht
M
7
(41:27)
41:32
8
»
Ron Daalhuizen
1967
IJsselstein
M
20
(41:32)
41:32
9
»
Ronald Valkenburg
1958
M
430
(41:45)
41:46
10
»
Jeffrey Hoogendoorn
1995
IJsselstein
M
122
(42:50)
42:57
11
»
Kees Boogert
1951
M
177
(42:58)
43:03
12
»
Richard Klomp
1969
Tienhoven
M
72
(43:01)
43:08
13
»
Patrick Kinds
1973
IJsselstein
M
65
(43:00)
43:11
14
»
Rob Ruigrok
1978
IJsselstein
M
114
(43:13)
43:13
15
»
Anoek van der Heijden
1973
IJsselstein
F
49
(43:13)
43:20
16
»
Wilco Schouten
1970
Maartensdijk
M
121
(43:34)
43:41
17
»
Cor van de Bilt
1964
M
180
(43:59)
44:00
18
»
R de Haan
1976
M
413
(44:24)
44:37
19
»
Patrick VInk
1978
M
176
(44:43)
44:48
20
»
Henk Klok
1956
IJsselstein
M
70
(44:41)
44:49
21
»
Peter Legters
1981
IJsselstein
M
84
(44:43)
44:49
22
»
Rob van Dijk
1972
Nieuwegein
M
26
(44:56)
44:56
23
»
Tom van Oekelen
1987
IJsselstein
M
99
(45:36)
45:39
24
»
Martijn Takken
1971
M
418
(45:47)
45:55
25
»
Mandy Verbakel
1990
Woerden
F
147
(46:30)
46:31
26
»
Laylla Hassine
1969
IJsselstein
F
47
(46:49)
46:49
27
»
Erwin de Wolff
1961
M
425
(46:49)
47:00
28
»
Wilco Termeer
1972
Buren
M
140
(46:59)
47:06
29
»
Orlando Ronny Hellings
1970
IJsselstein
M
50
(47:04)
47:10
30
»
Marco Blind
1968
IJsselstein
M
5
(47:15)
47:16
31
»
Mario Willemsen
1975
De Meern
M
172
(47:38)
47:41
32
»
Rob de Keijzer
1960
Houten
M
63
(47:21)
47:46
33
»
Henk de Wit
1965
M
422
(47:45)
47:58
34
»
Hans Elgeti
1964
Nieuwegein
M
37
(47:51)
48:00
35
»
Ruud Hoogeveen
1963
M
424
(47:57)
48:08
36
»
Rob Post
1966
IJsselstein
M
105
(48:00)
48:08
37
»
Jos Van Schaik
1990
Utrecht
M
119
(48:09)
48:16
38
»
Jozef Waanders
1991
IJsselstein
M
162
(48:17)
48:20
39
»
Rob Dijksterhuis
1960
Nieuwegein
M
29
(48:21)
48:21
40
»
Jan van den Boom
1953
Utrecht
M
9
(48:25)
48:26
41
»
Werner Somer
1969
Oudewater
M
130
(48:31)
48:32
42
»
Eline van Buren
1992
Schoonhoven
F
16
(48:22)
48:33
43
»
Jacob Bosma
1968
M
423
(48:21)
48:36
44
»
Richard Dijker
1968
IJsselstein
M
28
(48:31)
48:40
45
»
Andre Konjer
1976
Nieuwegein
M
76
(48:42)
48:42
46
»
Hugo Van Vledder
1963
IJsselstein
M
146
(48:36)
48:42
47
»
Rob van der Hoeven
1958
Utrecht
M
53
(48:31)
48:45
48
»
Thijs Dikhoff
1983
Zaandam
M
30
(48:26)
48:52
49
»
Eric Cats
1961
IJsselstein
M
17
(48:44)
48:53
50
»
Rik van Breukelen
1962
IJsselstein
M
14
(48:59)
49:03
51
»
Mario Hartog
1959
Lopik
M
44
(48:58)
49:03
52
»
Petra van der Schaar
1967
Nieuwegein
F
118
(49:07)
49:13
53
»
René Steinmann
1959
IJsselstein
M
135
(49:02)
49:17
54
»
Gijs ten Hoeve
1977
Montfoort
M
51
(49:16)
49:30
55
»
willemijn Boskma
1989
Utrecht
F
11
(49:24)
49:32
56
»
Wouter Kuin
1986
Utrecht
M
77
(49:30)
49:47
57
»
rolf Klarenbeek
1974
Nieuwegein
M
66
(49:33)
49:48
58
»
Liane Bras
1975
IJsselstein
F
13
(49:55)
49:56
59
»
Marc Tersteeg
1982
IJsselstein
M
142
(49:47)
50:02
60
»
Arjan Tersteeg
1977
IJsselstein
M
141
(49:48)
50:02
61
»
Hans van der Wal
1967
IJsselstein
M
163
(50:16)
50:18
62
»
Marjan Verduijn
1963
Nieuwegein
F
148
(50:08)
50:20
63
»
Rinke Nijland
1979
IJsselstein
M
98
(50:17)
50:34
64
»
Dick Nebbeling
1951
Nieuwegein
M
94
(50:31)
50:38
65
»
jeannette Roosen
1957
IJsselstein
F
111
(50:27)
50:38
66
»
Norma van Rij
1961
IJsselstein
F
108
(50:42)
50:49
67
»
Danny Geubbelmans
1968
Nieuwegein
M
40
(50:56)
50:59
68
»
Marcelo Tyszler
1980
Nieuwegein
M
144
(51:06)
51:24
69
»
Emil Löwik
1998
IJsselstein
M
87
(51:22)
51:26
70
»
rico Roelofs
1971
Utrecht
M
110
(51:21)
51:30
71
»
astrid Welleweerd
1971
Westbroek
F
165
(51:34)
51:38
72
»
Sietske Boers
1983
Utrecht
F
6
(51:42)
51:43
73
»
petra van Leeuwen
1955
Nieuwegein
F
81
(51:35)
51:47
74
»
Cunie de Groot
1963
F
421
(52:03)
52:03
75
»
Jos Dikhoff
1955
IJsselstein
M
32
(51:43)
52:07
76
»
Remco van Dijk
1971
Nieuwegein
M
27
(52:04)
52:07
77
»
Peter van der Schaar
1960
Nieuwegein
M
117
(52:18)
52:21
78
»
Rene Dokter
1965
IJsselstein
M
34
(52:28)
52:28
79
»
Lilian Meuwsen
1973
Nieuwegein
F
89
(52:29)
52:29
79
»
Ilse Claessen
1972
Nieuwegein
F
18
(52:28)
52:29
81
»
Belinda Anton
1972
F
178
(52:29)
52:30
82
»
Michel Andreas
1966
IJsselstein
M
1
(52:22)
52:32
83
»
Niels Bruin
1981
Utrecht
M
15
(52:57)
53:06
84
»
Diana Hartog
1963
IJsselstein
F
46
(52:59)
53:08
85
»
Paul Vorstermans
1971
Buren
M
160
(53:10)
53:13
86
»
Harry de Vries
1963
Nieuwegein
M
161
(53:08)
53:18
87
»
wim Welleweerd
1967
Westbroek
M
164
(53:17)
53:20
88
»
Esther Westerveld
1980
IJsselstein
F
167
(53:12)
53:28
89
»
Mariella Sonnevelt
1980
IJsselstein
F
131
(53:20)
53:29
90
»
Tim van Wijngaarden
1998
IJsselstein
M
171
(53:34)
53:38
91
»
Jasper Swagers
1967
IJsselstein
M
138
(53:32)
53:47
92
»
Bas van der Laan
1986
IJsselstein
M
78
(53:54)
54:00
93
»
Aad van der Sman
1957
Nieuwegein
M
126
(53:47)
54:02
94
»
Rogier Vlig
1969
Nieuwegein
M
155
(53:54)
54:05
95
»
paul Roosen
1955
IJsselstein
M
112
(53:58)
54:09
96
»
henny van Doorn
1950
IJsselstein
M
36
(54:04)
54:24
97
»
Tom Neij
1982
IJsselstein
M
95
(54:11)
54:25
98
»
Niels Spijkerman
1973
IJsselstein
M
132
(54:22)
54:39
99
»
Guus Beltman
1979
M
426
(54:21)
54:41
100
»
Rozemarijn Spruit
1992
Haastrecht
F
133
(54:43)
54:55
101
»
Inge Platzbeecker
1980
IJsselstein
F
104
(54:44)
55:00
102
»
Ronald Versluis
1965
Oudewater
M
151
(54:59)
55:00
103
»
Theo Blankestijn
1955
IJsselstein
M
4
(54:52)
55:02
104
»
Willem Hoogendoorn
1963
IJsselstein
M
54
(54:55)
55:03
105
»
Rob Versluis
1959
Oudewater
M
149
(55:07)
55:08
106
»
Hennie van Wijk
1950
Nieuwegein
M
170
(54:58)
55:10
107
»
Marian Van Soest
1964
Nieuwegein
F
129
(55:04)
55:17
108
»
jitske Schaapveld
1979
Nieuwegein
F
116
(55:24)
55:38
109
»
Femke Stekelenburg
1979
IJsselstein
F
136
(55:24)
55:40
110
»
Paula Kager
1956
IJsselstein
F
60
(55:26)
55:44
111
»
Han Dolmans
1967
IJsselstein
M
35
(55:35)
55:49
112
»
Remco Oldebesten
1981
Nieuwegein
M
100
(55:38)
55:57
113
»
Armin Grasmaijer
1985
IJsselstein
M
41
(55:51)
56:03
114
»
Jolanda Muilenburg
1980
Maarssen
F
92
(55:42)
56:05
115
»
Pédro Klomp
1970
IJsselstein
M
71
(56:08)
56:22
116
»
Ed Hooijer
1967
Nieuwegein
M
55
(56:19)
56:23
117
»
Marieke Teernstra
1963
Nieuwegein
F
139
(56:21)
56:28
118
»
Andrea van der Vaart
1971
IJsselstein
F
145
(56:30)
56:37
119
»
Wim Ruigrok
1956
IJsselstein
M
115
(56:36)
56:38
120
»
Erwin Vlot
1983
Nieuwegein
M
157
(56:29)
56:44
121
»
René van Wijk
1970
IJsselstein
M
169
(56:57)
57:02
122
»
Laurens Klok
1990
IJsselstein
M
69
(56:46)
57:03
123
»
Arjan Koning
1971
IJsselstein
M
75
(56:47)
57:04
124
»
Ivonne Leenhouwers
1975
Utrecht
F
80
(56:59)
57:11
125
»
Bernadette de Vogel
1973
Nieuwegein
F
158
(57:01)
57:12
126
»
Chantal Nengerman
1977
Nieuwegein
F
97
(57:13)
57:14
127
»
Richard Westerhof
1960
IJsselstein
M
166
(57:42)
57:49
128
»
marc Rosenboom
1973
Mijdrecht
M
113
(57:53)
57:57
129
»
Kees Steenbergen
1955
Tiel
M
134
(58:04)
58:13
130
»
Sanne Wiegand Bruss
1999
IJsselstein
F
546
(58:22)
58:29
131
»
Peter-Jan Arends
1966
Rheden
M
2
(58:06)
58:30
132
»
Han den Hartog
1959
Houten
M
45
(58:10)
58:35
133
»
Gert van Leeuwen
1968
IJsselstein
M
82
(58:35)
58:58
134
»
Stephan de Kievit
1975
IJsselstein
M
64
(58:35)
58:58
135
»
Sjon Sluys
1975
IJsselstein
M
125
(58:45)
59:11
136
»
Paul Looren De Jong
1962
IJsselstein
M
86
(59:10)
59:17
137
»
Siebe Wouda
1968
IJsselstein
M
174
(59:09)
59:18
138
»
Ilse Jansen
1982
Utrecht
F
58
(58:57)
59:18
139
»
Martin Punter
1963
Driebergen
M
106
(59:17)
59:19
140
»
Marcel Sijbrandij
1966
IJsselstein
M
124
(59:08)
59:20
140
»
Nicole Kegler
1978
Nieuwegein
F
61
(59:18)
59:20
142
»
Alison Neinhuis
1988
Utrecht
F
96
(59:42)
59:47
143
»
Liz van Engelen
1974
Hengelo Ov
F
38
(59:32)
59:55
144
»
Sander Kok
1972
Helmond
M
74
(59:54)
1:00:05
145
»
Anita Boom
1970
IJsselstein
F
10
(1:00:06)
1:00:18
146
»
Jasper van Muijden
1952
IJsselstein
M
91
(1:00:26)
1:00:34
147
»
Mirjam van de Brand
1970
Nieuwegein
F
12
(1:00:37)
1:00:37
148
»
Mariska van Leeuwen
1970
IJsselstein
F
83
(1:00:26)
1:00:47
149
»
Christian Rodriguez
1979
IJsselstein
M
109
(1:00:42)
1:00:47
150
»
Frits Dikhoff
1954
Zaandam
M
31
(1:01:13)
1:01:35
151
»
Jessica Marugg
1973
Vianen
F
88
(1:01:55)
1:02:04
152
»
Ans Daalhuizen
1969
IJsselstein
F
21
(1:02:29)
1:02:37
153
»
Nicole Gelissen
1985
F
419
(1:02:29)
1:02:50
154
»
Alida ten Hoeve
1976
Montfoort
F
52
(1:02:48)
1:03:02
155
»
Shirley van den Hoorn
1974
IJsselstein
F
56
(1:03:47)
1:04:03
156
»
Joost Delen
1953
Houten
M
24
(1:04:22)
1:04:30
157
»
Sigrid Wijfje
1970
IJsselstein
F
168
(1:04:10)
1:04:38
158
»
Remon Wilms
1973
Soest
M
173
(1:04:21)
1:04:50
159
»
Marc Vooges
1961
IJsselstein
M
159
(1:04:58)
1:05:26
160
»
Monique Van Vlist
1983
Heteren
F
156
(1:05:46)
1:06:12
161
»
Mauzeen WIzjomengol
1974
F
420
(1:06:48)
1:06:50
162
»
Ron van Eck
1966
IJsselstein
619
(1:06:58)
1:06:58
163
»
Antoine Dankers
1958
Eindhoven
M
22
(1:07:25)
1:07:27
164
»
Bianca van Vliet
1973
IJsselstein
F
154
(1:08:16)
1:08:31
165
»
ernst Visser
1944
Mijdrecht
M
153
(1:12:07)
1:12:13