Uitslagen van Vlasakkerloop 2015

Keskin Halve Marathon

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying all 152 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Lars Cazander Huis ter Heide M HM 794 (1:16:44) 1:16:44
2 » David Claus 1982 Triathlon M HM 936 (1:17:48) 1:17:49
3 » Michel Besseling 1974 Triathlon M HM 912 (1:18:46) 1:18:46
4 » Sjoerd Veenma 1974 Altis M HM 972 (1:20:24) 1:20:25
5 » Mark van Hoorn 1974 Amersfoort M HM 950 (1:22:13) 1:22:13
6 » Robert Jan de Kraker 1964 Altis M HM 967 (1:22:22) 1:22:22
7 » Raymond Laseur 1974 Altis M HM 929 (1:22:25) 1:22:25
8 » Rubert Rietkerk 1961 Altis M HM 923 (1:26:26) 1:26:27
9 » Wouter Zondervan 1967 Triathlon M HM 969 (1:27:10) 1:27:10
10 » Caspar van Capelleveen 1971 Amersfoort M HM 905 (1:28:17) 1:28:18
11 » Joos de Bakker 1971 Amersfoort M HM 944 (1:28:20) 1:28:21
12 » Jeroen van de Calseijde 1969 Triathlon M HM 964 (1:28:45) 1:28:49
13 » Johan-Peter Troost 1977 Amersfoort M HM 864 (1:28:59) 1:29:01
14 » Jon Ragetli 1976 Amersfoort M HM 940 (1:29:26) 1:29:27
15 » Maarten Hienekamp 1964 Triathlon M HM 946 (1:29:50) 1:29:51
16 » Johan Nijhof 1974 Athlos M HM 888 (1:30:06) 1:30:06
17 » Arjan Stegeman 1963 Triathlon M HM 866 (1:30:28) 1:30:30
18 » René van der Veen 1975 Triathlon M HM 801 (1:30:31) 1:30:31
19 » Dennis Coorn 1983 Amersfoort M HM 813 (1:31:00) 1:31:03
20 » Adrie van Graafeijland 1952 Triathlon M HM 919 (1:32:04) 1:32:04
21 » Pim Veldhuijzen 1982 Clytoneus M HM 803 (1:32:32) 1:32:33
22 » Durk de Haan 1963 Amersfoort M HM 922 (1:32:42) 1:32:48
23 » jack belt soest M HM 982 (1:33:12) 1:33:16
24 » Arjan Spiering 1980 Athlos M HM 889 (1:33:21) 1:33:21
25 » Bernard van den Berg 1960 Triathlon M HM 802 (1:33:29) 1:33:33
26 » Piotr Zubek 1980 Walbrzych M HM 883 (1:33:37) 1:33:38
27 » Jeroen Hilwig 1973 Triathlon M HM 849 (1:33:49) 1:33:52
28 » Jos van de Pol 1978 Leusden M HM 844 (1:34:02) 1:34:03
29 » Jos de Vries 1973 Amersfoort M HM 885 (1:34:05) 1:34:06
30 » Sebastiaan Wendt 1973 Amersfoort M HM 933 (1:34:21) 1:34:23
31 » Stef Rasch 1957 Pijnenburg M HM 904 (1:35:00) 1:35:01
32 » Vincent van Leent 1959 Pijnenburg M HM 951 (1:35:07) 1:35:08
33 » André Koeslag 1954 Triathlon M HM 932 (1:36:07) 1:36:08
34 » Daan van Doorn 1984 Soest M HM 857 (1:36:26) 1:36:31
35 » Caspar Bolscher 1979 Leusden M HM 943 (1:39:45) 1:39:48
36 » Peter Ploegmakers Putten M HM 983 (1:39:44) 1:40:03
37 » Cees Pol 1958 Triathlon M HM 949 (1:40:13) 1:40:15
38 » Hans van Snellenberg 1962 Dutch Runners M HM 901 (1:40:27) 1:40:28
39 » Yvonne Troost 1971 Triathlon V HM 948 (1:40:41) 1:40:45
40 » Rutger Rienks 1979 Amersfoort M HM 966 (1:40:49) 1:40:58
41 » kees greidanus bilthoven M HM 977 (1:41:55) 1:41:58
42 » Kevin Naarden 1985 Roosendaal M HM 895 (1:41:56) 1:42:02
43 » Henri Bolk 1963 Altis M HM 840 (1:41:56) 1:42:03
44 » Martin Nieuwerf 1956 Noordkop M HM 939 (1:42:19) 1:42:21
45 » Lars Janse 1981 Utrecht M HM 954 (1:42:14) 1:42:28
46 » Christl Foekema 1969 Triathlon V HM 814 (1:42:27) 1:42:30
47 » Arno Priem 1960 Pijnenburg M HM 968 (1:42:35) 1:42:36
48 » Nico Wessel 1959 Heerhugowaard M HM 960 (1:42:41) 1:42:45
49 » Anja vd Gugten Amersfoort V HM 980 (1:43:18) 1:43:22
50 » René Verhage 1961 Amersfoort M HM 890 (1:43:28) 1:43:39
51 » Ben Hartman 1966 Hoogland M HM 941 (1:43:34) 1:43:40
52 » Pawel Smigielski 1983 Oswiecim M HM 871 (1:43:37) 1:43:44
53 » Henk-Jan Wieberdink 1985 Ermelo M HM 893 (1:43:58) 1:44:00
54 » Anton Hofslot Soest M HM 976 (1:44:11) 1:44:11
55 » Joost Korsten 1974 Baarn M HM 915 (1:44:17) 1:44:24
56 » Henk Pieters 1970 Amersfoort M HM 874 (1:45:15) 1:45:17
57 » Jochem Smits 1988 Amsterdam M HM 938 (1:45:27) 1:45:35
58 » Peter-Paul de Winter 1962 Bilthoven M HM 942 (1:45:47) 1:45:50
59 » Roderick J. Brandse 1960 Amersfoort M HM 811 (1:45:48) 1:45:52
60 » Hans van den Bighelaar 1963 Dutch Runners M HM 910 (1:45:54) 1:45:55
61 » Karel Bos 1958 Triathlon M HM 921 (1:45:59) 1:46:00
62 » Charles Laurey 1954 U-Track M HM 815 (1:46:01) 1:46:01
63 » Jimmy van Luttikhuizen 1981 Apeldoorn M HM 859 (1:45:55) 1:46:04
64 » Tom Kooijker 1988 Bunschoten-Spakenburg M HM 970 (1:45:54) 1:46:12
65 » Maurice de Wilde 1975 Wijk bij Duurstede M HM 882 (1:46:44) 1:46:53
66 » Iwan Wassink 1978 Leusden M HM 873 (1:46:44) 1:46:54
67 » Gerco Huisman 1982 Nijmegen M HM 867 (1:46:54) 1:47:04
68 » Mariska van Middelaar 1977 Hooglanderveen V HM 877 (1:47:16) 1:47:21
69 » Eelco Weijland 1969 Amersfoort M HM 817 (1:47:20) 1:47:30
70 » Patrick Laan 1970 Soest M HM 962 (1:47:34) 1:47:38
71 » Marcel Folgerts 1969 Amersfoort M HM 900 (1:47:40) 1:47:45
72 » Leon Versteeg 1977 Hilversum M HM 953 (1:47:48) 1:47:59
73 » Paul Vastenburg 1981 Amersfoort M HM 808 (1:48:02) 1:48:05
74 » Edgar Smit 1970 Soest M HM 884 (1:48:30) 1:48:34
75 » Michiel van Lierop 1986 Amersfoort M HM 937 (1:48:26) 1:48:36
76 » Peter Maaskant 1968 Altis M HM 907 (1:48:30) 1:48:37
77 » Niels Minnen 1981 Leidschendam M HM 862 (1:48:37) 1:48:49
78 » Koos Rademaker 1945 Triathlon M HM 955 (1:48:59) 1:49:02
79 » Berry Burghout 1970 Heteren M HM 831 (1:49:15) 1:49:24
80 » Maarten Werkman 1981 Zeist M HM 881 (1:50:02) 1:50:09
81 » Michiel Reessink 1980 Amersfoort M HM 920 (1:49:57) 1:50:10
82 » Rene Meijer 1972 Hooglanderveen M HM 833 (1:50:00) 1:50:12
83 » Dagmar Chel 1989 Amersfoort V HM 918 (1:50:25) 1:50:30
84 » Tanja de Boer 1986 Utrecht V HM 838 (1:50:36) 1:50:42
85 » Rien Kraaikamp 1966 Altis M HM 852 (1:51:07) 1:51:14
86 » bas van vlodrop utrecht M HM 978 (1:51:28) 1:51:30
87 » Wai Keung Man 1968 GAC Hilversum M HM 952 (1:51:41) 1:51:53
88 » Volkan Bugur 1991 Rotterdam M HM 959 (1:43:58) 1:52:03
89 » Ruud van Zijl Ijsselstein M HM 979 (1:52:01) 1:52:08
90 » Marcel van Beek 1968 Amersfoort M HM 843 (1:52:34) 1:52:36
91 » Sven Lambeck 1968 Leidschendam M HM 903 (1:53:37) 1:53:44
92 » Nasztazia Potapenko 1989 Utrecht V HM 924 (1:53:41) 1:53:49
93 » Toon de Clercq 1985 Amsterdam M HM 825 (1:54:01) 1:54:07
94 » Ali Ozkaraaslan 1975 Amersfoort M HM 856 (1:54:00) 1:54:17
95 » Bas Baakman 1988 Utrecht M HM 958 (1:54:31) 1:54:37
96 » Bote Engweeda Amersfoort M HM 984 (1:54:29) 1:54:38
97 » Nancy Mettes 1960 Hoogland V HM 965 (1:54:47) 1:54:58
98 » Jan Bunt 1964 Altis M HM 898 (1:55:17) 1:55:27
99 » Marco Folpmers 1969 Soest M HM 848 (1:55:17) 1:55:27
100 » Hans van der Geest 1959 Altis M HM 930 (1:55:27) 1:55:34
101 » Xandra Leuverink 1974 Soest V HM 963 (1:55:50) 1:55:55
102 » Niels Hartman 1985 Amersfoort M HM 842 (1:56:27) 1:56:35
103 » Hayri Keskin Amersfoort M HM 974 (1:56:40) 1:56:56
104 » Tony Gaillard 1944 Pijnenburg M HM 956 (1:57:15) 1:57:23
105 » Michiel Willemse 1981 Rolde M HM 880 (1:57:25) 1:57:32
106 » Stijn Creemers 1983 Eindhoven M HM 892 (1:57:42) 1:57:47
107 » Jaap Bijl 1964 Amersfoort M HM 878 (1:57:47) 1:58:05
108 » Robert Jan Keiman 1963 Veenendaal M HM 826 (1:58:07) 1:58:15
109 » Arjan van de Kamp 1984 Almere M HM 896 (1:58:34) 1:58:46
110 » Anja van Kamperdijk 1974 Almere V HM 902 (1:58:37) 1:58:55
111 » Timo Koenderink 1985 Nijkerk Gld M HM 824 (1:59:00) 1:59:11
112 » Egbert Smit 1978 Leusden M HM 925 (1:59:16) 1:59:32
113 » Pieter Breugem 1994 Rotterdam M HM 917 (1:59:25) 1:59:34
114 » Michiel Linders 1970 Houten M HM 853 (1:59:52) 2:00:02
115 » Willem-Jan Megens 1974 Loopgroep Aart Stigter M HM 869 (1:59:57) 2:00:10
116 » Theo Vrolijks 1954 Weesp M HM 851 (2:00:09) 2:00:24
117 » Harun Keskin Amersfoort M HM 975 (2:01:01) 2:01:17
118 » Sabina van de Ree 1974 Geertruidenberg V HM 830 (2:01:21) 2:01:29
119 » Jaap Tuijp 1955 Amersfoort M HM 860 (2:01:26) 2:01:35
120 » Sebastiaan Wijnen 1977 Amersfoort M HM 908 (2:02:17) 2:02:29
121 » Rune Aresvik 1959 Arnhem M HM 926 (2:02:27) 2:02:34
122 » Steven Gadellaa 1982 Leusden M HM 935 (2:02:32) 2:02:48
123 » Leon Hemels 1983 Amersfoort M HM 947 (2:02:33) 2:02:49
124 » Enno Ploem 1965 Leusden M HM 875 (2:03:16) 2:03:27
125 » Dirk Zijp 1944 Triathlon M HM 863 (2:03:31) 2:03:34
126 » Wessel Troost 1973 Delft M HM 931 (2:05:34) 2:05:48
127 » Yolanda Goselink 1963 Trecho V HM 836 (2:06:30) 2:06:43
128 » Kristina Sedeke 1989 Praag V HM 827 (2:06:42) 2:06:50
129 » Paul Hoefsloot 1965 Amersfoort M HM 818 (2:06:50) 2:07:07
130 » Jeroen Velthuis 1973 Amersfoort M HM 841 (2:06:56) 2:07:10
130 » Vincent van Welij 1972 Amersfoort M HM 834 (2:06:56) 2:07:10
132 » Erna Couperus 1967 Ermelo V HM 927 (2:07:23) 2:07:32
133 » Andre Groenenboom 1961 Amersfoort M HM 822 (2:08:52) 2:09:09
134 » Roderick Moolenaars 1971 Amersfoort M HM 816 (2:09:53) 2:10:03
135 » Lizzie Belt Hoogland V HM 981 (2:10:20) 2:10:24
136 » Thijs Klein 1989 Mijdrecht M HM 854 (2:10:24) 2:10:29
137 » Sandra Ruizendaal Amersfoort V HM 973 (2:10:41) 2:10:55
138 » Paul vd Weijden 1964 Amersfoort M HM 823 (2:11:40) 2:11:53
139 » Rene van der Smitte 1977 Amersfoort M HM 899 (2:12:26) 2:12:45
140 » Christelle Southey-Telgt 1976 Almere V HM 909 (2:12:28) 2:12:46
141 » Hermy Ploem 1967 Leusden V HM 876 (2:13:20) 2:13:30
142 » Isidro de Paz Garcia 1973 Leiden M HM 913 (2:06:34) 2:14:01
143 » Wilma de Groot 1971 Houten V HM 961 (2:15:26) 2:15:30
144 » Ron van Burgsteden 1966 Amersfoort M HM 809 (2:17:53) 2:18:09
145 » Lena Snoek 1988 Leusden V HM 957 (2:17:58) 2:18:14
146 » Saskia Vermeulen 1980 Amersfoort V HM 812 (2:18:29) 2:18:46
147 » Lisanne den Oudsten 1987 Trecho V HM 839 (2:21:35) 2:21:47
148 » Jan de Muinck Dezentje 1980 Amersfoort M HM 928 (2:21:57) 2:22:13
149 » Jan Musch 1964 Hoogland M HM 820 (2:24:59) 2:25:18
150 » Patries Maaskant 1970 Steyl V HM 945 (2:26:13) 2:26:21
151 » Johan Oostindien 1965 Scherpenzeel Gld M HM 971 (2:30:39) 2:30:52
152 » Gormah Dade 1974 Almere V HM 911 (2:32:08) 2:32:28