Uitslagen van STAS BEATRUN Waregem 2015

Boone & Partners 10km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Resultaten volgorde op NETTO. Tijd passeren startlijn en finishlijn.


Displaying uitslagen 501 - 750 of 1032 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
501 » Yves Francois Bodyfarmteam M 3053 53:04 (53:28)
502 » Axel Devos 1993 Team Dobbels-Lefevere M 3932 53:06 (54:55)
503 » Arnaud Dobbels 1993 Team Dobbels-Lefevere M 3933 53:06 (54:53)
504 » Valerie De Cabooter 1980 Bodyfarmteam F 3049 53:07 (53:15)
504 » Guillaume Vander Stichele 1992 Team Dobbels-Lefevere M 3937 53:07 (54:54)
506 » Stefanie Roobrouck 1983 Tiegem F 858 53:07 (53:37)
507 » Victor Talpe 1993 Heestert M 926 53:08 (54:54)
508 » Henk Wekking 1974 Geluwe M 1263 53:08 (53:41)
509 » Lindsay Vandenbussche 1973 Geluwe F 1064 53:09 (53:41)
510 » Joyce De Preester 1978 Franky - Bourgon F 3534 53:11 (53:37)
511 » Katrien Malaise 1973 on2wheels F 3742 53:12 (53:40)
512 » Florence Van Colenberghe 1990 Comfort Cleaning F 3191 53:12 (53:37)
513 » Matthias Deprez 1992 Devos-Caby M 3395 53:17 (54:24)
514 » Sofie Van Heucke Hays F 3590 53:17 (55:05)
515 » Wim Kuilboer 1975 Faram M 3490 53:21 (53:35)
516 » Maxim Maebe 1992 Team Dobbels-Lefevere M 3935 53:22 (55:09)
517 » Charlotte Vercruysse 1989 Waregem F 1192 53:28 (55:11)
518 » An Neirinck 1975 newog F 3728 53:33 (53:55)
519 » Benjamin Van Wesemael 1982 Delhaize 10 M 3347 53:33 (53:44)
520 » Babs Vercruysse 1979 newog F 3731 53:34 (53:55)
521 » Pavel Goeminne 1989 Bleu diamonds M 3046 53:34 (55:06)
522 » Isabelle Dobbels 1977 CONTAINERDIENST WYFFELS F 3205 53:34 (53:50)
523 » Ellen Moerman 1982 Wielsbeke F 752 53:36 (53:56)
524 » Marleen Ducatteeuw 1957 Sint-Eloois-Vijve F 520 53:37 (54:28)
525 » Geert Vanhoutte 1962 Beveren-Leie M 1125 53:38 (53:38)
526 » Jeannique Meurisse GIKS TEAM 10 km F 3564 53:38 (53:45)
527 » Leen Vanderhaeghen 1981 Otegem F 1082 53:39 (54:10)
528 » Claudine Christiaens 1987 Kortrijk F 149 53:39 (54:02)
529 » Caroline De Rekeneire 1968 Ouwegem F 270 53:40 (54:48)
530 » Tony De Neve 1974 tony M 263 53:43 (53:57)
531 » Jurgen Parmentier 1971 Anzegem M 803 53:47 (54:04)
532 » Stijn Bleyaert 1981 Endless M 3455 53:49 (55:17)
533 » Messelis Hanne 1980 Callens & EMK 10 F 3152 53:52 (53:54)
534 » Bram Van De Maele 1978 Meditra M 3719 53:52 (54:40)
535 » Stijn Devos Callens & EMK 10 M 3150 53:53 (53:54)
536 » Karen Pollefeyt 1979 Beweegpunt izegem F 820 53:54 (54:30)
537 » Evelyn Degrendele 1987 EFC ITC M 3441 53:55 (54:31)
537 » Dimitri Vanneste 1981 Darco Pack M 1146 53:55 (55:33)
539 » Jenzy Heyse 1983 Machelen M 602 53:57 (55:35)
540 » Steven Aernout 1980 Oostrozebeke M 7 53:58 (54:52)
540 » Steven Pattijn DCT Runners M 3266 53:58 (55:16)
542 » Anouk Himpe 1990 KPMG 10 KM F 3640 53:58 (54:14)
543 » Renzo Verlinde 1989 Oostrozebeke M 1211 54:01 (54:53)
544 » Jan Vandenberghe 1974 Kuurne M 1052 54:04 (54:45)
545 » Katrijn Mestdach TUBO PROJECTS F 3968 54:05 (55:24)
546 » D├ęborah Vansuyt 1983 Wevelgem F 1161 54:06 (54:31)
547 » Bram Peirs 1991 b-inside M 3027 54:09 (54:51)
548 » Pieter De Merlier 1985 Waregem M 256 54:10 (55:08)
549 » Hans Lefevre 1976 HLF Solutions M 675 54:10 (55:54)
550 » Hendrik Destoop 1987 Deerlijk M 469 54:12 (55:02)
550 » Emile Carpentier 1995 FRANCO BELGE M 3529 54:12 (54:31)
550 » Siegfried Carpentier 1963 FRANCO BELGE M 3530 54:12 (54:31)
553 » Nick Rogge TUBO PROJECTS M 3971 54:13 (55:32)
554 » Burt Eeckhout 1974 Dottenijs M 528 54:14 (55:52)
555 » Joke Poelvoorde 1986 Carto Ladies F 818 54:16 (54:58)
556 » Angelo Claeys Running JDS 2 M 3818 54:17 (54:46)
556 » Bart Dewijn TUBO PROJECTS M 3966 54:17 (55:33)
558 » Joost Busschaert Running JDS 2 M 3817 54:17 (54:46)
559 » Davy Vanhauwaert 1981 Machelen M 1113 54:18 (55:56)
560 » Barbara Melsens 1984 Carto Ladies F 731 54:18 (54:59)
561 » Kevin Vanherweghe 1982 Waregem M 1121 54:18 (56:07)
562 » Lies Vanhauwere 1985 Wandman F 1114 54:19 (55:41)
563 » Alexandre Deronne 1986 Machelen M 438 54:20 (55:59)
564 » Barbara Verhenne 1972 Q-Man bvba F 1201 54:20 (54:34)
565 » Stef Dewulf 1970 Q-Man bvba M 499 54:21 (54:34)
566 » Sophie Somville 1989 Antwerpen F 901 54:25 (55:33)
567 » Johan Cottens 1962 Zulte M 187 54:27 (54:36)
568 » Mathieu Laroy 1985 Laroy M 665 54:28 (55:17)
569 » Lode Vermeersch 1994 Dewaele Vastgoed M 3417 54:28 (55:32)
570 » Farah Schakman 1983 Izegem F 874 54:28 (54:28)
571 » Laurens De Baere 1989 Waregem M 218 54:30 (56:01)
572 » Julie Libeert 1988 Sportdienst 10 F 3864 54:32 (55:27)
573 » Robbe Van Assche 1994 Waregem M 960 54:34 (54:41)
574 » Katrijn Titeca 1977 Sportdienst 10 F 3865 54:34 (55:28)
575 » Valerie Vande Vyvere 1989 Delhaize 10 F 3348 54:36 (54:47)
576 » Tuur Defoer 1985 Sint-Baafs-Vijve M 343 54:38 (56:15)
577 » Tine Degloire 1974 Deerlijk F 347 54:39 (55:09)
578 » Pieter Tyberghien 1978 Waregem M 948 54:41 (55:54)
579 » Delphine Vercruysse Dewaele Vastgoed F 3427 54:41 (55:45)
580 » Philippe Meire 1989 Antwerpen M 728 54:41 (56:14)
581 » Steven Bothuyne 1976 Schilderwerken BO! M 82 54:43 (55:54)
582 » Celine Nuyttens 1990 Eco2team F 3438 54:45 (55:09)
583 » Linsey Van Pottelberg 1981 Belsele F 1011 54:46 (54:55)
584 » Sarah De Brabandere 1986 Machelen F 224 54:46 (56:26)
585 » Tom Versyp 1978 Machelen-Zulte M 1241 54:48 (56:26)
586 » Wouter Vermoere 1979 Wielsbeke M 1219 54:48 (55:35)
587 » Janie De Splenter 1986 Machelen F 287 54:49 (56:26)
588 » Wim Duprez 1978 Velzeke M 524 54:51 (56:24)
589 » Ronny Delaere 1979 Dentergem M 374 54:52 (56:38)
589 » Mathieu Himpe 1989 Deblaere-Blancke M 3315 54:52 (56:24)
591 » Liesbet Olbrechts 1972 Wortegem-Petegem F 787 54:53 (55:17)
592 » Jonathan De Nys 1984 Zottegem M 266 54:53 (56:25)
593 » Sofie Desimpelaere 1992 Danis NV F 3243 54:53 (55:04)
594 » Hooghe Sara 1989 VBS Avelgem F 4073 54:53 (55:06)
595 » Akim Bultinck 1974 BLUSH M 98 54:56 (56:20)
596 » Stefaan Verbouw 1985 Aalter M 1181 54:57 (56:14)
596 » Hanne Bossuyt 1977 BLUSH F 77 54:57 (56:20)
598 » Joke Rogge 1976 Kruishoutem F 846 54:58 (54:59)
599 » Yves Buysens 1965 Deerlijk M 99 54:58 (56:10)
600 » Lore Vanderstichele 1992 Delhaize 10 F 3351 54:58 (55:07)
601 » Karel Vyverman 1981 Machelen M 1261 54:59 (56:44)
602 » Ivan Haerinck 1964 Deerlijk M 592 54:59 (56:10)
603 » Maxim Van Hauwaert 1986 Sint-Martens-Latem M 992 55:03 (55:20)
604 » Dieter Vyncke 1978 Harelbeke M 1260 55:03 (56:43)
605 » Dieter Balcaen 1981 Waregem M 43 55:03 (56:43)
606 » Jasmien V Vandewalle 1993 Waregem F 1098 55:03 (56:01)
607 » Sarah Demey 1984 Bissegem F 402 55:05 (55:54)
608 » Benedikt Torney 1988 Gistel M 941 55:06 (56:36)
609 » Katrien Vyverman 1978 Oeselgem F 1262 55:06 (56:51)
610 » Liene Veys 1989 HLF Solutions F 1246 55:09 (56:53)
611 » Elke Baeke 1977 Oudenaarde F 29 55:10 (55:58)
612 » Ilse Speleers 1977 Sint Eloois Vijve F 904 55:10 (55:29)
613 » Jurgen Noreilde 1971 Dakgroep Naessens M 3210 55:12 (56:30)
614 » Diederik Van Neste 1986 Diedrivan M 1007 55:12 (55:30)
615 » Jasmien Arryn 1989 Waregem F 23 55:13 (56:11)
616 » Petra Messiaen 1976 Grammene F 737 55:13 (56:58)
616 » Filip De Smul 1974 Grammene M 284 55:13 (56:58)
618 » Kathleen Vens 1973 Geluwe F 1172 55:14 (55:48)
619 » Koen Messiaen 1972 Waregem M 735 55:14 (56:59)
620 » Thibaut Faveere 1989 Waregem Gaver Tennisclub M 4121 55:14 (56:47)
621 » Marietje Vanluchene 1990 Devos-Caby F 3407 55:14 (56:16)
622 » Lander Robberecht 1987 Waregem Gaver Tennisclub M 4124 55:15 (56:51)
623 » Katrien Coussement 1969 Go4it F 3565 55:17 (55:28)
624 » Virginie Philippaerts IMMO BEGUIN F 3606 55:19 (55:22)
625 » Stephan Van Assche 1964 Waregem M 959 55:20 (55:27)
626 » Stijn Plovier 1973 Waregem M 815 55:21 (56:18)
627 » Florence De Potter 1994 Constantia Hockeyclub Dames 1 F 3196 55:22 (55:50)
628 » Jeroen Debrouwere 1982 Ooigem M 308 55:22 (56:17)
629 » Koen Callewaert 1977 Deerlijk M 119 55:26 (55:56)
630 » Christ Carlier 1970 Ooigem M 135 55:26 (56:19)
631 » Pieter Masureel Franky - Bourgon M 3540 55:27 (55:35)
632 » Patrick Beels 1955 SED ARTE BVBA M 3827 55:28 (55:30)
633 » Kelly De Cnuydt 1980 Wielsbeke F 233 55:28 (55:31)
634 » Ann-Sophie Tuytens 1989 TVH 10km F 4014 55:31 (56:21)
635 » Elke Dhooms 1977 Deerlijk F 508 55:31 (56:01)
636 » Laure Herpoel 1988 VBS Avelgem F 4071 55:32 (55:44)
637 » Celine Lietaer 1990 Nokere F 686 55:34 (56:40)
638 » Laurence De Meulemeester 1990 Desselgem F 257 55:38 (56:05)
639 » Axelle Cannaert 1992 Sint-Eloois-Vijve F 126 55:38 (56:05)
640 » Nele Veys 1984 Waregem F 1247 55:39 (56:06)
641 » Stephanie Denoulet 1992 Sportdienst 10 F 3862 55:40 (56:35)
642 » Charlotte Deknudt 1992 F 370 55:40 (56:05)
643 » Marianne Deknudt 1990 Gentbrugge F 369 55:42 (56:44)
644 » Sophie Himpe 1988 SV Peerdeke F 3911 55:42 (56:42)
645 » Bart Jacobus Running JDS 2 M 3819 55:44 (56:13)
646 » Lien Vanwynghene 1993 Zwevegem F 1163 55:45 (56:28)
647 » Pieter Himpe 1991 SV Peerdeke M 3912 55:48 (56:48)
648 » Carly Vanderschelden 1982 Waregem M 1085 55:48 (56:20)
649 » Laurent De Ruyck 1978 Encore Group VZW - Hype-O-Dream M 3450 55:51 (57:31)
650 » Wendy Roose 1974 Waregem F 860 55:51 (56:41)
651 » Annemie Verhelst IMMO BEGUIN F 3612 55:51 (56:11)
652 » Charlotte Verwee IMMO BEGUIN F 3610 55:52 (56:11)
652 » Sophie Destrooper 1989 Lo F 470 55:52 (56:56)
654 » Dries Demeyer 1982 b-inside M 3015 55:54 (56:12)
655 » Anthony Goesaert 1985 SV Peerdeke M 3910 55:55 (56:57)
656 » Arne Dhuyvetter 1988 b-inside M 3018 55:55 (56:13)
657 » Fanny Vervaecke 1970 Zwevegem F 1242 55:56 (57:22)
658 » Elise Ghekiere 1995 Constantia Hockeyclub Dames 1 F 3197 55:56 (56:23)
659 » Geert Sabbe 1967 Sint Eloois Vijve M 868 55:58 (56:23)
660 » Sven Demeyere 1981 Menen M 408 55:59 (57:38)
661 » Eline Sabbe 1993 Sint Eloois Vijve F 869 56:00 (56:23)
662 » Nele Haeyaert 1984 Rekkem F 594 56:00 (57:38)
663 » Ine Meurisse 1991 Laroy F 738 56:01 (56:50)
664 » Pascal Maelfait 1972 Devos-Caby M 3402 56:06 (57:12)
665 » Cato Pluym 1996 Spartacus Runners F 3851 56:11 (57:36)
666 » Gunther De Groote 1983 Deinze M 243 56:12 (56:50)
667 » Elise Rickaert 1991 Kruishoutem F 842 56:15 (56:41)
668 » Nicolas Van Bockstael 1988 Nicolas Van Bockstael M 964 56:16 (56:53)
668 » Ronald De Rycke 1986 Lede M 276 56:16 (56:53)
670 » Jurgen Clocheret 1988 Wetteren M 164 56:16 (56:53)
671 » Veronique De Wit 1974 Pauwels Consulting F 3748 56:18 (56:21)
672 » Els Vandendriessche 1974 Deerlijk F 1069 56:22 (57:34)
673 » Fabrice Stragier 1986 Rekkem M 914 56:23 (56:49)
674 » Griet Verstraete 1980 newog F 3734 56:23 (56:47)
675 » Els Desmet 1967 Deerlijk F 462 56:24 (57:34)
676 » Maxim De Vriese 1976 Waregem M 295 56:24 (58:03)
677 » Vincent Herman 1969 Wielsbeke M 600 56:24 (56:47)
678 » Angelique Coreelman 1976 Deerlijk F 179 56:24 (57:36)
679 » Christa Deprez 1966 Deerlijk F 430 56:25 (57:36)
680 » Danny Pareyt 1963 Menen M 800 56:29 (56:45)
681 » Jean-Claude Craeye 1966 Desselgem M 194 56:30 (57:04)
682 » John Vercruysse 1981 1891 M 3003 56:31 (57:20)
683 » Nike Delhaeye SOMIVAL 10 KM M 3830 56:32 (56:46)
684 » Sanne Vanhauwaert 1984 Wandman F 1112 56:35 (57:56)
685 » Wim Vanbrabant 1967 Waregem M 1033 56:37 (57:39)
686 » Marianne Declerck 1969 Waregem F 317 56:37 (57:38)
687 » Matthias Rammeloo 1995 Spartacus Runners M 3852 56:37 (58:02)
688 » Johan Rogiers 1967 51-club M 849 56:38 (57:06)
689 » Nathalie Clauwaert 1971 Waregem F 158 56:38 (57:38)
690 » Hellen Vanderbeke 1982 Darco Pack F 1080 56:39 (58:16)
691 » Flore Decavel 1987 Dewaele Vastgoed F 3412 56:40 (57:44)
692 » Koen Versyp 1981 Dewaele Vastgoed M 3430 56:41 (57:44)
693 » Lieselotte Lampaert 1979 Luvali F 3705 56:41 (57:36)
694 » Joni Desloovere 1986 Waregem M 452 56:42 (57:46)
695 » Margot Balcaen 1996 Spartacus Runners F 3849 56:43 (58:07)
696 » Frederik Van Canneyt 1978 Faram M 3492 56:43 (56:58)
697 » Els Degraeve Franky - Bourgon F 3537 56:44 (57:59)
698 » Wim Verstraete 1974 newog M 3733 56:46 (57:07)
698 » Joachim Lavent 1987 Aalter M 668 56:46 (56:55)
700 » Jan Mommaerts 1979 Gistel M 756 56:49 (57:10)
701 » Olivier Nuytten 1989 Sulmon - Den Draad M 3908 56:50 (58:12)
702 » Brecht Lippens 1980 CBS M 4189 56:50 (58:31)
703 » Mike Vandenbussche 1989 Moorsele M 1063 56:52 (58:21)
704 » Joke Van Hastel 1978 Carto Ladies F 990 56:55 (57:37)
705 » Bouckaert Vincent 1976 Callens & EMK 10 M 3160 56:55 (57:02)
706 » Joke De Vos 1976 Zulte F 294 56:55 (58:04)
707 » Hein Beirlaen 1973 DCT Runners M 3257 56:55 (57:17)
707 » Katrijn Eggermont 1991 Waregem F 532 56:55 (58:13)
709 » Tanja Versluys 1982 Oudenaarde F 1232 56:55 (57:16)
709 » Cottenier Xavier 1967 Callens & EMK 10 M 3161 56:55 (57:03)
711 » Jill Francois 1982 Waregem F 549 56:56 (57:18)
712 » Filip Beirlaen 1979 DCT Runners M 3258 57:01 (57:46)
713 » Marie Melis 1979 Faram F 3491 57:03 (57:20)
714 » Lander De Stoop 1989 Sulmon - Den Draad M 3906 57:08 (58:30)
715 » Christophe De Cabooter 1984 Sint-Eloois-Vijve M 227 57:09 (58:40)
716 » Maayke Lagae 1990 Rekkem F 650 57:10 (57:37)
717 » Steven Van Buggenhout 1983 Kluisbergen M 965 57:16 (58:00)
718 » Ann Valepijn 1965 Kluisbergen F 956 57:17 (58:01)
719 » Wim Vansteenkiste 1969 Vets Waregem M 4096 57:17 (59:00)
720 » Cherif Zitouni 1966 Vets-Waregem M 4097 57:18 (59:00)
721 » Bart Van Overwaele 1976 Oudenaarde M 1009 57:18 (58:02)
722 » An Notebaert 1972 Vets Waregem F 4093 57:19 (59:02)
723 » Bruno Vercaemst 1972 MOLLY@RUN M 3724 57:20 (58:06)
724 » Christophe Cuvelier 1973 MOLLY@RUN M 3720 57:21 (58:06)
725 » Lamiroy Lobke 1982 Oudenaarde F 693 57:21 (58:08)
726 » Bruno Callens 1971 Vets Waregem M 4092 57:22 (59:04)
727 » Jurgen Van Hove 1982 SV Peerdeke M 3915 57:22 (58:24)
727 » Ineke Lamiroy 1984 Oudenaarde F 655 57:22 (58:09)
729 » Laurenz Vandewalle 1984 SV Peerdeke M 3916 57:23 (58:24)
730 » Bernard Parmentier 1976 Waregem M 805 57:24 (57:53)
731 » Stan Lemayeur 1977 Wortegem M 679 57:25 (57:55)
732 » Alexander Lapeirre 1979 Elsegem M 660 57:26 (57:40)
733 » Bram Baptiste 1975 Kortrijk M 46 57:28 (59:07)
734 » Sara Santens Deinze F 1293 57:29 (58:47)
735 » Krist De Jaegher 1966 Waregem M 246 57:30 (59:13)
736 » Jo Vroman 1967 Waregem M 1255 57:31 (57:43)
737 » Gaetane Vermeeren 1988 Carto Ladies F 1215 57:32 (58:24)
738 » Francis Verrue 1989 Heestert M 1224 57:33 (58:11)
739 » Anthony Carlier 1987 Dottenijs M 137 57:34 (59:08)
740 » Lieselot Dupont 1987 Sportdienst 10 F 3863 57:40 (58:35)
741 » Jonathan Vaernewyck 1986 M 950 57:45 (58:08)
742 » Kris Verbouw 1979 Blankenberge M 1180 57:46 (59:04)
743 » Dimi Vandeputte 1974 Brakel M 1077 57:46 (58:35)
744 » Wladimir Duyck 1968 World Runners Belgium M 4128 57:51 (57:51)
745 » Pascale Vandenbroucke 1979 Deerlijk F 1060 57:51 (58:01)
746 » Charlotte Van De Velde 1985 Aalter F 973 57:53 (58:49)
747 » Evi Van Hoecke 1987 Berlare F 995 57:54 (58:50)
748 » Doris Goesaert 1962 Oostrozebeke F 579 57:54 (58:43)
749 » Inge Gevaert 1980 materrunners F 562 57:56 (58:44)
750 » Koen Van Oost 1964 Deerlijk M 1008 57:58 (59:08)