Uitslagen van 6e Leo Ammerlaanloop 2016

10km M

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Op de LCD schermen stond de tijd aangegeven van de laatste doorkomst.


Displaying all 190 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Michael Woerden 1975 Mijdrecht M 656 (35:47) 35:49
2 » Thijs Boogert 1980 Rotterdam M 25 (37:01) 37:02
3 » Evert de Graaf 1963 Berkel en Rodenrijs M 62 (38:09) 38:10
4 » bart roefs 1968 Berkel en Rodenrijs M 636 (39:00) 39:03
5 » Mike Zijlmans 1983 Berkel en Rodenrijs M 201 (39:12) 39:16
6 » Rob Spruyt 1979 Rotterdam M 156 (39:18) 39:21
7 » Coen Zoon 1980 Berkel en Rodenrijs M 659 (39:51) 39:54
8 » Leon Stolk 1972 Berkel en rodenrijs M 162 (40:08) 40:11
9 » Jack van Schie 1969 Bleiswijk M 147 (40:27) 40:30
10 » Ruben Buis M 707 (40:30) 40:32
11 » Wim Korff de Gidts 1964 Den Haag M 92 (40:46) 40:47
12 » Dirk Rietberg 1977 Den Haag M 138 (41:03) 41:08
13 » Klaas van der Knaap M 719 (41:19) 41:21
14 » Dick Kant M 665 (41:21) 41:23
15 » Youri Dijkxhoorn 1982 Den haag M 46 (41:23) 41:24
16 » Samir Amghar 1985 Berkel en Rodenrijs M 4 (41:28) 41:31
17 » Eric van der Sande M 595 (41:30) 41:33
18 » Bas Van der Kraan 1975 'S Gravenzande M 97 (41:42) 41:44
19 » Frans Woerden 1970 Mijdrecht M 197 (41:48) 41:51
20 » Alessandro Verkley 2000 Berkel en Roderijs M 183 (41:53) 41:59
21 » Wouter van Straalen 1981 hoek van holland M 165 (42:02) 42:06
22 » Johan de Rover 1986 Sliedrecht M 638 (42:03) 42:07
23 » Mario Wesdorp 1971 Rotterdam M 653 (42:12) 42:14
24 » raymond zwarteveld 1975 Bleiswijk M 203 (42:13) 42:16
25 » Richard Advocaat 1980 Gouda M 2 (42:11) 42:20
26 » merijn stok 1987 Den Haag M 159 (42:06) 42:21
27 » Jan Cammeraat 1951 Zoetermeer M 39 (42:23) 42:25
28 » Dennis van der Kleij 1979 Delfgauw M 80 (42:58) 43:01
29 » Gert Anker 1979 Gouda M 207 (43:08) 43:12
30 » Josta Knoester 1988 Rotterdam M 625 (43:15) 43:25
31 » Sonny Moerenhout M 663 (43:23) 43:34
32 » Marc de Boer 1966 Nootdorp M 21 (43:22) 43:36
33 » Niek Vogelaar 1967 Pijnacker M 187 (43:28) 43:40
34 » Dennis Kompier 1977 Boskoop M 87 (43:54) 43:58
35 » jaap breugem 1970 bleiswijk M 604 (43:53) 44:00
36 » Marcel van der Linden 1975 bleiswijk M 105 (43:58) 44:07
37 » Erwin van Veldhoven M 711 (43:52) 44:09
38 » Martin Hoekstra M 721 (44:02) 44:12
39 » Corné Verhoeven 1975 Werkendam M 648 (44:12) 44:14
40 » Ron Ammerlaan 1965 BLEISWIJK M 5 (44:20) 44:23
41 » Wesley Devilee 1987 Rotterdam M 44 (44:37) 44:40
42 » Rob Peeters 1972 Bleiswijk M 634 (44:47) 44:53
43 » Remco Lemstra 1977 Den Haag M 104 (44:47) 44:55
44 » Stefan Scholtes 1985 'S-GRAVENZANDE M 149 (44:47) 44:56
45 » Roy Sijgers 1969 Utrecht M 641 (44:55) 45:03
46 » Johannes Pastoor 1968 Leidschendam M 633 (44:58) 45:12
47 » Dennis Dessenjen M 722 (45:10) 45:14
48 » Reinier Mak 1970 Nootdorp M 632 (45:17) 45:23
49 » Piet Broekharst 1958 Rotterdam M 31 (45:18) 45:26
50 » Marc van Nassau 1977 Berkel en Rodenrijs M 123 (45:42) 45:50
51 » Mats Oranje M 730 (45:54) 46:07
52 » Richard Ruijgrok 1968 Zoetermeer M 143 (46:04) 46:08
53 » Chris Hollenberg 1983 Berkel en Rodenrijs M 73 (46:04) 46:08
54 » Johan Kolk 1964 Bergschenhoek M 85 (45:57) 46:12
55 » Jeroen Koot 1973 Berkel en Rodenrijs M 90 (46:17) 46:17
56 » Steven Gras M 596 (46:05) 46:24
57 » Gerard Smouter M 597 (46:24) 46:29
58 » Niels Bom 1968 Zoetermeer M 23 (46:29) 46:35
59 » Vincent Rensen 1974 Standddaarbuiten M 137 (46:33) 46:40
60 » Maarten van den Berg 1975 Bleiswijk M 18 (46:38) 46:51
61 » Jacco Snoek 1982 Schiedam M 642 (46:48) 46:52
62 » Tom Ouwerling 1985 's-Gravenzande M 132 (47:12) 47:20
63 » Aad van Ravesteijn 1963 Berkel en Rodenrijs M 136 (47:09) 47:30
64 » Koert Kouwenhoven 1965 Pijnacker M 627 (47:19) 47:33
65 » Lennart Bol 1989 De Lier M 22 (47:27) 47:41
66 » Etienne Struijs 1971 Berkel en Rodenrijs M 167 (47:28) 47:50
67 » Marco Pluijm 1966 Weesp M 134 (47:50) 47:52
68 » Tim Kouwenhoven M 727 (47:52) 47:55
69 » Joeri Kouwenhoven M 718 (47:48) 47:55
70 » Cor van der Wel M 717 (47:48) 47:58
70 » Kees van der Wel 1996 Utrecht M 190 (47:48) 47:58
72 » Coen Damen 1966 Zoetermeer M 42 (47:48) 48:01
73 » Arnold Veersma 1975 Bleiswijk M 176 (48:00) 48:10
74 » Jacco Post 1972 Bleiswijk M 135 (48:00) 48:10
75 » Pieter Jan de Vries M 709 (48:01) 48:15
76 » Bert de Rover 1987 Hardinxveld-Giessendam M 639 (48:31) 48:35
77 » Leo Doornhein 1962 Capelle aan den IJssel M 50 (48:38) 48:45
78 » Bob van der Breggen 1961 Berkel en Rodenrijs M 29 (48:42) 48:47
79 » Harry Oosterveen 1964 Den Haag M 130 (48:41) 48:51
80 » Geertjan Kuyper 1958 Haarlem M 99 (48:45) 48:54
81 » Andre Arbman 1956 Bergschenhoek M 208 (48:46) 48:55
82 » Sjoerd Ooms 1983 Amsterdam M 128 (48:35) 48:56
83 » Tim Damen 1998 Zoetermeer M 41 (48:42) 48:56
84 » Wilbert Stoutjesdijk 1976 Bergschenhoek M 164 (48:57) 49:01
85 » Hans Buitendijk 1949 Krimpen aan den IJssel M 36 (48:58) 49:09
86 » Ronald Landa 1983 Rotterdam M 628 (48:49) 49:12
87 » Hans Wils 1955 Rijswijk M 654 (49:06) 49:16
88 » Brian Piepenbroek 1995 Zoetermeer M 133 (49:13) 49:19
89 » Hans van der Ham 1947 Zoetermeer M 67 (49:38) 49:45
90 » Michiel van Westrenen 1982 Ridderkerk M 192 (49:38) 49:49
91 » Paolo Atzei 1968 Delft M 12 (49:45) 49:56
92 » Ton Methorst 1964 Den Haag M 112 (49:55) 50:03
93 » Harold Jansma 1974 Bleiswijk M 77 (49:55) 50:08
94 » Karel Welten 1962 Epe M 652 (49:44) 50:11
95 » Pieter Bos 1969 Pijnacker M 601 (50:23) 50:35
96 » corne zwinkels 1959 rockanje M 204 (50:23) 50:35
97 » Koen van Schie 1985 Den Haag M 645 (50:38) 50:42
98 » Casper van der Harst 1978 Zoetermeer M 69 (50:27) 50:43
99 » Dirk van der Kraan 1989 Den Bosch M 96 (50:41) 50:55
100 » Wilco van de Wijnboom 1980 Rijswijk M 195 (51:02) 51:04
101 » Hans van Dongen 1979 Rotterdam M 49 (51:09) 51:16
102 » Fred Monté 1949 Brielle M 119 (51:10) 51:21
103 » Ton Bouwmeester 1959 Bleiswijk M 603 (51:13) 51:22
104 » Peter Ebeli 1980 Bleiswijk M 52 (51:07) 51:25
105 » René van der Putten 1955 Berkel en Rodenrijs M 635 (51:20) 51:29
106 » Daniël Schols 1953 Den Haag M 79 (51:24) 51:33
107 » Evert van der Wel 1979 Bleiswijk M 173 (51:13) 51:36
108 » Piet Kouwenhoven 1954 Bleiswijk M 94 (51:32) 51:40
109 » Bert Berghout 1954 berkel en rodenrijs M 19 (51:37) 51:43
110 » Daniel Bieniuszewir M 564 (51:45) 51:47
111 » Leon de Vries 1997 Bleiswijk M 610 (51:46) 51:49
112 » Stefan van Hamburg 1991 Bergschenhoek M 68 (51:36) 51:56
113 » Gerard van Dierendonck M 563 (51:46) 51:58
114 » Eddy van Vliet 1982 Rotterdam M 186 (51:42) 52:01
115 » Melvin Lots 1982 Den Haag M 631 (52:02) 52:09
116 » Michel Pasman M 715 (51:59) 52:17
117 » Ernst Verhage 1963 Delft M 179 (52:13) 52:19
118 » Peter de Beer 1969 Bergschenhoek M 15 (52:18) 52:31
119 » Richard Schoonens 1960 ZOETERMEER M 150 (52:27) 52:33
120 » Herman Sluijs 1963 Montfoort M 153 (52:22) 52:34
121 » Karnik Blok 1966 Leiden M 210 (52:31) 52:38
122 » Bert-Jan Zondag 1978 Bergschenhoek M 202 (52:24) 52:43
123 » Michel Hoogelander M 723 (52:40) 52:45
124 » Nick van Vliet 1986 Den Haag M 651 (52:31) 52:49
125 » René Bekkers M 662 (52:40) 52:54
126 » arjan veerman 1958 rotterdam M 175 (52:41) 52:57
127 » Lennard Konijnendijk 1975 Berkel en Rodenrijs M 88 (52:49) 52:58
128 » Hiro Asakura 1963 Nieuwerkerk a.d. IJssel M 11 (52:42) 53:00
129 » johan kompier 1949 Nieuwerbrug aan Den Rijn M 86 (53:00) 53:03
130 » Dave Houben 1985 Zoetermeer M 74 (52:58) 53:05
131 » Michiel Taminiau 1978 Zoetermeer M 169 (52:59) 53:06
132 » Arie van der Ham 1952 Zevenhuizen M 613 (52:51) 53:08
133 » Pieter Datthijn 1971 Culemborg M 43 (52:53) 53:09
134 » Fabian van Hagen 1982 Den Haag M 66 (52:55) 53:12
135 » Raymond Scheepens 1979 Maassluis M 146 (53:02) 53:18
136 » Rino Treurnier 1957 Berkel en rodenrijs M 171 (53:23) 53:34
137 » Rien Breevaart 1981 Rotterdam M 28 (53:15) 53:37
138 » James Paul Gnanasekaran 1980 Voorburg M 58 (53:40) 53:47
139 » Fred van der Gon Netscher 1948 Den Haag M 59 (53:42) 53:52
140 » Peter van Wouwe 1956 Leimuiden M 658 (53:35) 53:53
141 » Peter Akerboom 1949 Oude Wetering M 206 (53:35) 53:53
142 » Marc Van Ophemert 1979 Kruimelen aan den IJssel M 131 (53:43) 53:55
143 » Malte Verleg 1989 Delft M 649 (53:54) 54:08
144 » Djearago Timisela 1976 Velserbroek M 170 (53:45) 54:11
145 » Alfred van Veen M 598 (54:06) 54:16
146 » Ad Kraal 1960 Moerkapelle M 95 (54:37) 54:42
147 » Chrit van Ewijk M 712 (54:40) 54:54
148 » Steven Krul M 710 (55:01) 55:16
149 » Michiel Kodde 1980 Berkel en Rodenrijs M 84 (55:04) 55:24
150 » Diederik van Daal 1962 Rotterdam M 40 (55:10) 55:25
151 » Hans Koster 1961 Bergschenhoek M 93 (55:21) 55:33
152 » ab huisman 1957 Bleiswijk M 619 (55:28) 55:40
153 » Peter van der Zijden 1963 Den Haag M 200 (55:34) 55:43
154 » Sandor Beckmann 1971 Bleiswijk M 209 (55:41) 55:54
155 » Erwin Kuipers M 708 (56:12) 56:28
156 » Timon Dieterich 1980 Bleiswijk M 45 (56:21) 56:28
157 » Henk Moesman 1940 Den Haag M 116 (56:18) 56:29
158 » patrick van der helm 1978 pijnacker M 70 (56:13) 56:33
159 » Cas van Ockenburg M 724 (56:32) 56:39
160 » Peter Burghouwt 1967 Den Haag M 606 (56:36) 56:41
161 » Martijn van Velzen 1984 Waddinxveen M 177 (56:43) 56:58
162 » Michel van der Wielen 1972 Schiedam M 194 (57:01) 57:19
163 » Rob Broere 1961 Rotterdam M 32 (57:19) 57:28
164 » Rien van Elswijk 1953 Bleiswijk M 54 (57:11) 57:28
165 » Loekie Leiwakabessy 1953 Krimpen a/d IJssel M 103 (57:46) 58:07
166 » Marcin Miska 1980 Haarlem M 115 (58:11) 58:14
167 » eric verboon 1984 den haag M 178 (57:59) 58:15
168 » Gino van Schaik 1988 uithoorn M 145 (58:13) 58:17
169 » John Ammerlaan 1962 Bleiswijk M 6 (58:21) 58:23
170 » Aad de Wit 1965 Schiedam M 655 (58:35) 58:54
171 » Ruud van den Berg 1974 Bleiswijk M 17 (58:43) 59:04
172 » Frank Brons 1971 Pijnacker M 34 (58:53) 59:10
173 » Ernst-Jan Elzinga 1964 Woerden M 55 (59:05) 59:12
174 » Peter de Valois 1952 Zoetermeer M 644 (59:04) 59:29
175 » Dick Molenaar 1962 ROTTERDAM M 117 (1:00:07) 1:00:25
176 » Erik de Jong M 720 (1:00:36) 1:00:48
177 » Daniel van den Eijnden 1982 Bleiswijk M 53 (1:00:40) 1:00:52
178 » Andre de Koning 1985 Bleiswijk M 89 (1:00:46) 1:00:54
179 » Paul van Heukelum 1951 Zoetermeer M 71 (1:01:01) 1:01:07
180 » Glenn Van Heukelum 1984 Zoetermeer M 72 (1:01:15) 1:01:22
181 » Jorn Aagaard 1980 Rotterdam M 1 (1:01:44) 1:01:56
182 » Albert Abee 1955 Hendrik-Ido-Ambacht M 205 (1:02:51) 1:02:56
183 » john buitendijk 1963 berkel en rodenrijs M 35 (1:04:39) 1:04:53
184 » Peter Touw 1962 TER AAR M 643 (1:04:40) 1:05:04
185 » Robert Siekmann M 725 (1:05:17) 1:05:29
186 » Arie Alblas 1960 Bleiswijk M 3 (1:05:43) 1:06:04
187 » Nicky Mayer 1990 Spijkenisse M 108 (1:05:59) 1:06:09
188 » Rene Guiaux 1959 Bergschenhoek M 64 (1:06:34) 1:06:54
189 » Iwan Klein 1973 Rotterdam M 623 (1:07:03) 1:07:14
189 » Leen Klein 1962 M 622 (1:07:02) 1:07:14