Uitslagen van 11e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2016

Salland Zorgverzekeringen 5 km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Dames 10% correctie in teamtijd. Uitslagen op netto volgorde , prijsuitreiking op volgorde binnenkomst.


Displaying uitslagen 1 - 250 of 2137 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Tim Bolink 1992 AAC Msen 3002 15:45 (15:45)
2 » Seb Wiggemans 1992 Daventria Msen 3003 16:14 (16:14)
3 » Ard Vlooswijk 1979 AV '34 Msen 3006 16:35 (16:35)
4 » Taco Schaaf 1987 Utrecht Msen 3008 16:47 (16:47)
5 » Simon Vos 1998 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 1 Msen 3058 16:51 (16:51)
6 » Casper van Leeningen 1993 Runnersworld Apeldoorn 1 Msen 3009 16:51 (16:51)
7 » Dick Elzenga 1966 Runnersworld Apeldoorn 1 M50 3012 17:13 (17:13)
8 » Ronald Derksen 1971 Runnersworld Apeldoorn 1 M40 3010 17:13 (17:13)
9 » Patrick Bos 1987 Run2Day Deventer 1 Msen 3018 17:17 (17:17)
10 » Ronald Kuin 1987 Daventria Msen 3007 17:19 (17:19)
11 » Melchior van de Pol 1967 Run2Day Deventer 1 M40 3019 17:23 (17:23)
12 » Oxo van Kempen 1998 Daventria Msen 3017 17:27 (17:27)
13 » Lasse Wiggemans 1995 Daventria Msen 3016 17:28 (17:28)
14 » Pepijn Stegeman 1989 Deventer Msen 3037 17:52 (17:58)
15 » Martijn Jansen 1980 Twello Msen 3015 18:03 (18:04)
16 » Stefan Vries 1998 Daventria Msen 3022 18:06 (18:06)
17 » Karel Nieukoop 1998 Groningen Msen 3044 18:14 (18:15)
18 » Jesper Roekevisch 2000 Deventer M4-16 3030 18:16 (18:21)
19 » Gerwin In t Veld 1998 Groningen Atletiek Msen 3029 18:23 (18:23)
20 » Martijn Hoff 1970 PHBDeventer B.V. 4 M40 3611 18:33 (20:23)
21 » Jesper ten Hoeve 1994 Daventria Msen 3031 18:37 (18:37)
22 » Davied Meerstra 1992 Daventria Msen 3036 18:37 (18:37)
23 » Roland Besselink 1971 Runnersworld Apeldoorn 1 M40 3011 18:48 (18:48)
24 » Lennaart Lamers 1989 Tauw bv 2 Msen 3130 18:50 (18:53)
25 » Buitenhuis Niels 2002 Deventer M4-16 3060 18:51 (18:52)
26 » John Blankhorst 1971 Raalte M40 3034 18:54 (18:54)
27 » Pavel Palyanov 1998 Marathon Pim Mulier Msen 3079 18:54 (18:55)
28 » Lieve Tollet 1980 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 1 Vsen 3033 18:55 (18:55)
29 » Arjan Bruins 1996 Hasselt Msen 3195 18:55 (19:12)
30 » Thomas Bennink 1997 Broekland Ov Msen 3039 18:56 (18:57)
31 » Sander de Wit 1976 Deventer Msen 3052 18:58 (19:02)
32 » Sander Bennink 1997 Broekland Ov Msen 3038 18:58 (18:59)
33 » Floortje Gierman 1970 Doetinchem Vsen 5221 19:00 (19:01)
33 » Fthawi Okubasenbet Teweldebrhan 1992 Nederland Msen 3882 19:00 (21:33)
35 » Frank Bod 1963 Oosterhout Gld M50 3051 19:11 (19:13)
36 » Andy de Jong 1975 Holten M40 3054 19:12 (19:14)
37 » Anatoliy Palyanov 1975 Marathon Pim Mulier M40 3070 19:14 (19:16)
38 » Menno verplak 1994 Oijen Msen 3150 19:18 (19:21)
39 » Yorick van Beek 1984 Apeldoorn Msen 3048 19:24 (19:28)
40 » Friso Zeelenberg 2012 Deventer M4-16 3125 19:24 (19:30)
41 » Loek Gijzen 2000 Breda M4-16 3043 19:26 (19:29)
42 » Harold van den Enk 1976 Rabobank Salland 1 M40 3049 19:31 (19:32)
43 » Ad van Munster 1960 Loopgroep Aart Stigter M50 3041 19:32 (19:33)
44 » Bart Gietema 1970 Deventer M40 3106 19:35 (19:47)
45 » Rene van Weezep 1964 ACO Van Elderen M50 3040 19:36 (19:36)
46 » Teun Kluck 1998 Tauw bv 1 Msen 3544 19:39 (19:43)
47 » Wilbert Stevens 1996 Wilp Gld Msen 3108 19:42 (19:47)
48 » Henry Toerse 1970 Balkbrug M40 3053 19:44 (19:44)
49 » Jurek de Jong 2002 AV Holten M4-16 3160 19:44 (19:46)
50 » Tess van Randtwijk 2004 Tauw bv 1 V4-16 3164 19:45 (19:46)
51 » Olivier van Noort 2004 Daventria M4-16 3080 19:46 (19:50)
52 » Maurice Roeterd 1972 Schalkhaar M40 3124 19:48 (19:51)
53 » Jeroen Daggenvoorde 1987 Algemene Bathmense SV Msen 3137 19:51 (19:57)
54 » Nander van der Plicht 1979 Tauw bv 1 Msen 3050 19:51 (19:53)
55 » Remco Roozendaal 1973 Deventer M40 3064 19:54 (20:07)
55 » Nick Duinkerken 2005 De Spartaan M4-16 3155 19:54 (19:55)
57 » Michael van den Berg 1986 Cialfo Msen 3045 19:56 (19:58)
58 » Elbert Voogt 1956 Runnersworld Apeldoorn 1 M50 3090 19:57 (19:58)
59 » Jeroen Schwartz 1978 Wesepe Msen 3165 20:12 (20:21)
60 » Jan Hendrik de Groot 1972 Tauw bv 3 M40 3678 20:15 (20:20)
61 » Wietse Koot 1997 Daventria Msen 3023 20:16 (20:16)
62 » Aniek Mars 2012 Raalte V4-16 3191 20:17 (20:18)
63 » Wessel Geerlink 2000 Staatvandienst 1 M4-16 3092 20:19 (20:25)
64 » Sterre Kuijper 2006 Deventer V4-16 3186 20:23 (20:24)
65 » Jasper Schmitz 1994 Nijmegen Msen 3057 20:24 (20:31)
66 » Hasan al Jasem 1989 Nederland Msen 3885 20:28 (23:00)
67 » Gianna den Hertog 2013 Schalkhaar V4-16 3236 20:29 (20:32)
68 » Björn Kelderman 1991 Oldenburg Msen 3237 20:30 (20:49)
69 » Niels Maas 1989 Sika Nederland B.V. 1 Msen 3178 20:32 (20:47)
70 » Jorrit Draaijer 1999 Deventer M4-16 3032 20:32 (20:34)
71 » Thijs de Vos 1996 Deventer Msen 3063 20:35 (20:35)
72 » Daniël van Velsen 2001 Daventria M4-16 3082 20:37 (20:40)
73 » Martin Koot 1965 Bosch Thermotechniek B.V. 1 M50 3173 20:46 (20:49)
74 » Bo van Heeringen 1971 Apeldoorn Vsen 4076 20:47 (20:48)
75 » Timo de Vrijer 1992 Holten Msen 3046 20:50 (20:53)
76 » Daniel Huisman 1986 Kampen Msen 3145 20:53 (21:00)
77 » Christiaan Hüskens 1984 Zwolle Msen 3149 20:58 (20:58)
78 » Raymond Veldhuis 1975 Apeldoorn M40 3107 21:01 (21:14)
79 » Bas Ruiter 1986 Deventer Msen 3055 21:02 (21:11)
80 » Roelof Wiebing 2012 Deventer M4-16 3221 21:03 (21:06)
81 » muluken van den Hengel 2003 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 1 M4-16 3146 21:04 (21:05)
82 » Chris Jan Geugies 1986 Deventer Msen 3100 21:05 (21:09)
83 » Rutger Smit 1980 Rabobank Salland 1 Msen 3122 21:07 (21:19)
84 » Arjan Olde Bijvank 1988 Deventer Msen 3076 21:07 (21:21)
85 » Rene van Eijden 1984 Ardagh Group 1 Msen 3241 21:07 (21:22)
86 » Karel Wiersma 1970 Sallcon 1 M40 3875 21:09 (24:14)
87 » Achraf Eisenga 1996 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 1 Msen 3059 21:09 (21:13)
88 » Joost Koolhof 1986 Salland Msen 3151 21:10 (21:12)
89 » Nico Hemmer 1964 Daventria M50 3089 21:12 (21:14)
90 » Wietse Sterk 1982 Deventer Msen 3304 21:13 (22:03)
91 » Anika Klunder 1981 Hellas Vsen 3143 21:15 (21:22)
92 » Edwin Leenes 1968 Rabobank Salland 1 M40 3235 21:17 (22:04)
93 » Rietveld 1985 Topicus 1 Msen 4507 21:22 (27:46)
94 » Theo Leerkes 1956 Daventria M50 3147 21:23 (21:24)
95 » Melle Snijder 1993 Apeldoorn Msen 3133 21:23 (21:25)
96 » Luc Visser 1986 Salland Zorgverzekeringen 2 Msen 3211 21:26 (21:40)
97 » Vincent Hendriks 1986 Salland Zorgverzekeringen 2 Msen 3215 21:26 (21:40)
98 » Ole Diepenmaat 2003 Deventer M4-16 3513 21:27 (21:58)
99 » Sebastian van Ledden 1988 Duurzaam Inzetbaarheid Centrum Msen 5318 21:29 (23:48)
100 » Kai Petrat 1983 Timing Uitzendteam B.V. 1 Msen 3848 21:29 (24:46)
101 » Dick. Wierdsma 1987 Deventer Msen 3096 21:30 (21:30)
102 » Ward van der Vegt 2012 Deventer M4-16 3317 21:30 (21:53)
103 » Iris Achtereekte 2015 Deventer V4-16 3276 21:32 (21:34)
104 » Bart Jansen 1990 PHBDeventer B.V. 2 Msen 3577 21:33 (23:23)
105 » Tomas van Leeuwen 2011 Daventria M4-16 3177 21:36 (21:36)
105 » Harry Grevers 1966 Tauw bv 2 M40 3148 21:36 (21:44)
107 » Eline Jansen 2008 Deventer V4-16 3138 21:36 (21:41)
108 » Mark Westerink 1992 BYK Cera 2 Msen 3635 21:36 (22:11)
109 » Maarten Aalberts 1986 Apeldoorn Msen 3256 21:38 (21:48)
110 » Alwin Modderman 1986 Westfalen Medical BV 1 Msen 3407 21:40 (21:59)
111 » Wouter Nalis 1975 SchoeBroek advocaten 2 M40 4068 21:42 (21:56)
112 » Thomas Kamps 1984 Apeldoorn Msen 3553 21:42 (22:21)
113 » Stefan Reefhuis 1970 PHBDeventer B.V. 1 M40 3473 21:46 (23:40)
114 » Bas van der Hall 1991 Deventer Msen 3074 21:46 (21:54)
115 » Niels Schwaanhuyser 1972 Ommen M40 3207 21:47 (21:59)
116 » Sjoerd Gijzen 2010 Breda M4-16 3069 21:49 (21:52)
117 » Koen van Ginneke 2001 Baarn M4-16 3184 21:49 (22:04)
118 » Pim Ritzen 1984 Arnhem Msen 3056 21:51 (22:05)
119 » William Diks 1963 Apeldoorn M50 3443 21:53 (22:45)
120 » Rutger wendrich 1985 Zutphen Msen 3468 21:53 (22:42)
121 » Jasmijn van Wissen 2003 Ciko '66 V4-16 3246 21:53 (21:53)
122 » Jelle Berning 2000 Deventer M4-16 3180 21:54 (21:58)
123 » Quinten Nierkens 2000 Tauw bv 1 M4-16 3072 21:54 (21:59)
124 » Vincent de Bruyn 1988 Deventer Msen 3061 21:54 (22:06)
125 » Muhterem ozdemir 1961 Deventer M50 3356 21:54 (22:38)
126 » Robert Tutert 1969 Deventer M40 3281 22:02 (22:37)
127 » Kristiaan Timmer 1985 Ardagh Group 1 Msen 3102 22:02 (22:18)
128 » Annelien Hoff 1970 PHBDeventer B.V. 4 V40 3551 22:03 (23:52)
128 » Corné Spil 1962 Pactum Jeugd- en Opvoedhulp 1 M50 3212 22:03 (22:05)
130 » Boaz Dingemanse 2011 Deventer M4-16 3280 22:04 (22:31)
131 » Danielle Hoff 1970 PHBDeventer B.V. 4 V40 3631 22:04 (23:52)
132 » Karel Mars 1964 Raalte M50 3300 22:07 (22:27)
132 » Johan Rikkert 1984 Bosch Thermotechniek B.V. 1 Msen 3156 22:07 (23:05)
134 » Mark Greveling 1998 Diepenveen Msen 3230 22:09 (22:15)
135 » Gerald Veeneman 1966 Deventer M50 3099 22:09 (22:22)
136 » Lianne Stevens 1992 Wageningen Vsen 3170 22:11 (22:23)
137 » Freek Knapen 1982 Deventer Msen 3315 22:12 (23:11)
138 » Paul Klopper 1983 Ardagh Group 2 Msen 3298 22:13 (23:17)
139 » Daen Bonthuis 2006 Daventria M4-16 3189 22:16 (22:18)
140 » Koen Kuijpers 2004 Schalkhaar M4-16 3093 22:17 (25:19)
141 » Jake Paauw 1998 VDR Bouwgroep B.V. 2 Msen 3240 22:17 (23:15)
142 » Jeroen Kluck 1966 Tauw bv 3 M40 3416 22:18 (24:43)
143 » Ticho Krijt 2012 Deventer M4-16 3293 22:19 (22:49)
144 » Mathieu de Meijer 1987 Deventer Msen 3546 22:19 (23:34)
145 » Daniel Kellner 1974 Deventer M40 3154 22:19 (22:35)
146 » Bart Meijerink 1988 Deventer Msen 3650 22:20 (24:25)
147 » Koen Kuijpers 1990 SOWECO NV 1 Msen 4208 22:20 (27:53)
148 » Matthijs Klaasboer 2004 Daventria M4-16 3098 22:21 (22:27)
149 » Chiel van Mourik 1999 Terwolde Msen 3270 22:22 (22:55)
150 » Mathieu Steenbergen 1982 JP van den Bent Stichting 1 Msen 3194 22:23 (22:42)
151 » Femke Assink 2016 Diepenveen V4-16 3024 22:26 (22:31)
152 » Jeroen Görtzen 1988 Schalkhaar Msen 3162 22:29 (22:36)
153 » Jan Arend Buxtorff 1959 Saxion Academie Mens en Arbeid 1 M50 3213 22:30 (22:36)
154 » Emma Beekman 2004 AV '34 V4-16 3580 22:30 (23:13)
155 » Agnes Doedens 1963 Schalkhaar V50 3274 22:31 (23:02)
156 » Luke Heinen 1999 Amersfoort M4-16 3193 22:32 (22:41)
157 » Jeremy Sinke 1987 Deventer Msen 3157 22:33 (22:53)
158 » Guus Dimmendaal 1992 Deventer Msen 5126 22:34 (22:46)
159 » Bert Nollen 1963 Diepenveen M50 4041 22:34 (26:11)
160 » Coen Dingemanse 1966 Deventer M40 3168 22:35 (22:52)
161 » Luuk Timmer 1998 Deventer Msen 3279 22:37 (23:04)
162 » Margot Kamp 1990 Sika Nederland B.V. 1 Vsen 3187 22:38 (22:53)
163 » Paul Baars 1976 Saxion Academie Mens en Arbeid 2 Msen 3219 22:39 (22:47)
164 » Stan Boschman 1996 Nijmegen Msen 3492 22:39 (23:34)
165 » Rob Paijmans 1969 Apeldoorn M40 3144 22:40 (22:42)
166 » Hendry Oolbekkink 1982 Holten Msen 3373 22:41 (24:02)
167 » Gemma Groenewoudt 1989 Deventer Vsen 3257 22:43 (22:52)
168 » Wencke Beerens 1979 Raalte Vsen 3251 22:43 (22:48)
169 » Ruben Ribbink 2004 Twello M4-16 3681 22:43 (25:07)
169 » Matthijs van der Zwan 2004 Haag Atletiek M4-16 3183 22:43 (22:47)
169 » Mandy Duinkerken 2004 De Spartaan V4-16 3239 22:43 (22:44)
172 » Geerte Hoeke 1990 Leiden Vsen 3371 22:44 (23:46)
173 » Feike Aantjes 1985 Deventer Msen 3081 22:45 (22:53)
174 » Jasper Klein Lebbink 1998 VDR Bouwgroep B.V. 2 Msen 3232 22:45 (23:43)
175 » Elco Jansen 1990 PHBDeventer B.V. 2 Msen 3429 22:45 (24:37)
176 » Daniel Hoedeman 1983 Staatvandienst 1 Msen 3250 22:48 (23:38)
177 » Erik Jan Langkamp 1964 Daventria M50 3182 22:49 (22:54)
178 » Robert Vijn 1956 Radiotherapiegroep 1 M50 3301 22:50 (23:43)
179 » Michel Brans 1970 Drukwerkdeal.nl 1 M40 3200 22:50 (23:00)
180 » Jeroen de geus 1973 Apeldoorn M40 3446 22:51 (23:21)
181 » Lennart Nicolaas 1983 Vaassen Msen 3068 22:52 (22:59)
182 » Hendri Schutte 1984 LIMOR 2 Msen 4405 22:53 (29:06)
183 » Jos Dimmendaal 1992 Deventer Msen 5124 22:53 (26:22)
184 » Esther Soer 1972 Deventer V40 3196 22:55 (23:12)
185 » Hannah Drost 2004 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 2 V4-16 3757 22:55 (24:32)
186 » Waldi Bjarnason 2000 Deventer M4-16 4581 22:56 (30:39)
187 » Sander Veenstra 1982 Witteveen+Bos 1 Msen 3198 22:56 (23:11)
188 » Sjoerd Obbink 1981 Deventer Msen 3643 23:00 (25:05)
189 » Ingmar Noort 2002 Daventria M4-16 3067 23:02 (23:07)
190 » Hans Kleinsman 1962 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 1 M50 3218 23:03 (23:22)
191 » Joep Dikmans 1969 SOWECO NV 1 M40 4019 23:03 (28:33)
192 » Mike Timmermans 1993 Witteveen+Bos 1 Msen 3117 23:03 (23:36)
193 » Hans Pelgrom 1963 Deventer M50 3533 23:03 (23:29)
194 » Daan Dimmendaal 1990 Deventer Msen 5127 23:06 (23:16)
195 » Marc Rikken 1993 BYK Cera 2 Msen 4500 23:07 (23:43)
196 » Wouter Kolkman 1994 Olst Msen 3271 23:07 (24:10)
197 » Inge Kolkman 1991 Olst Vsen 3265 23:08 (24:10)
198 » Pieter Straathof 1974 Wolters Kluwer 1 M40 3761 23:09 (26:01)
199 » Gijs Pennings 2006 Fysio-10 2 M4-16 4009 23:09 (25:18)
200 » Luka Egbring 2003 Deventer V4-16 3231 23:10 (23:27)
201 » Simeon Schulze 1988 Deventer Msen 3430 23:10 (23:45)
202 » Frans Hooghiemstra 2003 Deventer M4-16 3618 23:11 (23:52)
203 » Koen Scholten 2013 Deventer M4-16 5422 23:12 (23:15)
204 » Jasper Rottier 1992 Deventer Msen 3223 23:13 (23:32)
205 » Teun van Dam 2000 Deventer M4-16 3462 23:14 (24:14)
206 » Mayke Heering 1984 BYK Cera 1 Vsen 3153 23:14 (23:48)
207 » Sem Brunsveld 2015 Deventer M4-16 3062 23:14 (23:14)
207 » Toon Woertman 1955 Daventria M60 3220 23:14 (23:15)
209 » Djamell van Veen 2002 Steenenkamer M4-16 3588 23:15 (23:18)
210 » Robert Rodriguez Gonzalez 1989 Bosch Thermotechniek B.V. 1 Msen 3233 23:15 (24:13)
211 » David Hartjes 1991 Thermen Bussloo 2 Msen 3377 23:17 (25:56)
212 » Gerda Nij Bijvank 1958 Haarle gem Hellendoorn V50 3319 23:18 (23:49)
213 » Teun Oostenrijk 2004 Deventer M4-16 3175 23:19 (23:36)
214 » Vincent Brons 1991 Thermen Bussloo 2 Msen 3489 23:21 (26:03)
215 » Dirk de Geus 2015 Apeldoorn M4-16 3450 23:22 (23:51)
216 » Lindsey Janssen 2002 Deventer V4-16 3366 23:22 (24:39)
217 » Yvar Schukken 2013 Deventer M4-16 3192 23:24 (23:33)
218 » Daniël Savelkoel 2013 Deventer M4-16 3226 23:24 (23:44)
219 » Thom Slinkman 2006 Schalkhaar M4-16 4244 23:25 (28:53)
220 » Milo Felida 1990 Pool Service BV 1 Msen 3433 23:25 (25:59)
221 » Bas Klein Lebbink 2003 VDR Bouwgroep B.V. 2 M4-16 3647 23:26 (24:56)
222 » Antoin Bakelaar 1982 Deventer Msen 3807 23:27 (26:40)
223 » Peter Kooijmans 1983 Deventer Msen 3471 23:27 (24:17)
224 » Martin Ribbink 1968 Twello M40 3682 23:27 (25:51)
225 » Nick van Dun 1964 Dutch Runners M50 3228 23:27 (23:39)
225 » Erwin Haagsma 1989 Ens Msen 3386 23:27 (24:31)
225 » Mariëtte Assink 1971 Nicolaasschool 1 V40 3720 23:27 (24:49)
228 » Robin Wiltink 2001 Deventer M4-16 3244 23:27 (23:46)
229 » Yannick Nierkens 2010 Tauw bv 1 M4-16 3172 23:28 (23:34)
230 » Jean Nieukoop 1962 Groningen M50 3320 23:30 (24:00)
231 » Willem van der Lee 1987 Bergen op Zoom Msen 3181 23:30 (23:50)
232 » Simon Schutte 2003 Schalkhaar M4-16 3273 23:31 (23:51)
233 » Julian martens 2001 Deventer M4-16 4130 23:31 (27:45)
234 » Frank Smelt 1987 Rabobank Salland 1 Msen 3312 23:31 (24:18)
235 » Ben Smidt 1984 Holten Msen 3582 23:32 (24:06)
236 » Anouk Wissing 1990 Schalkhaar Vsen 3227 23:34 (23:41)
237 » Margo Koster Topicus 4 Vsen 5429 23:34 (29:53)
238 » Shehrazade de Zwager 1995 Run2Day Deventer 1 Vsen 3142 23:34 (23:39)
239 » Jeroen van der Veer 1966 C-mark BV 1 M40 3127 23:35 (23:40)
239 » Daan Gestel 2002 Daventria M4-16 5417 23:35 (23:35)
241 » Gavin Roesink 2013 Deventer M4-16 3461 23:35 (24:46)
242 » Sietse Hylkema 1983 C-mark BV 1 Msen 3121 23:36 (23:42)
243 » Rogier Teunis 1985 Almelo Msen 3704 23:36 (24:59)
244 » Frits Dimmerndaal 1970 PHBDeventer B.V. 3 M40 3629 23:37 (25:35)
245 » Ruud Meulenbroek 1986 Hengelo Ov Msen 3208 23:38 (25:36)
246 » Bart Nijenkamp 1989 Rabobank Salland 1 Msen 3210 23:39 (24:25)
247 » André van Kuijk 1964 Witteveen+Bos 1 M50 3817 23:39 (24:12)
248 » Roos Goorman 2001 Deventer V4-16 3380 23:40 (24:15)
249 » Iris Folbert 1970 PHBDeventer B.V. 1 V40 3423 23:40 (25:34)
250 » Carlijn van Essen 1994 Amsterdam Vsen 3568 23:40 (24:51)