Uitslagen van 11e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2016

Salland Zorgverzekeringen 5 km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Dames 10% correctie in teamtijd. Uitslagen op netto volgorde , prijsuitreiking op volgorde binnenkomst.


Displaying uitslagen 501 - 750 of 2137 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
501 » Steven van de Graaf 1963 Jobcenter BV 3 M50 5193 26:03 (36:03)
502 » Sander Isik 1975 Deventer M40 5266 26:03 (34:51)
503 » Elma Pols-Tummers 1973 Deventer V40 3993 26:04 (30:09)
504 » Edwin Wien 1966 Loopgroep Jan Strijker M50 3434 26:05 (27:03)
505 » Daan Wesselink 2004 Daventria M4-16 3111 26:05 (26:15)
505 » Anita Kamp 1974 Dimence 1 V40 4212 26:05 (28:25)
507 » Nico Koerhuis 1957 Fysio-10 1 M50 3510 26:06 (28:36)
508 » Menno Simons 1979 Deventer Msen 3640 26:06 (26:53)
509 » Gidde Tuitert 1996 Lochem Msen 5366 26:08 (35:19)
510 » Arno Kamminga 1973 Twello M40 3509 26:09 (32:15)
511 » Rachid Ben-Ali 1976 LIMOR 2 M40 4358 26:10 (36:24)
512 » Enrico Gronouwe 1981 Zutphen Msen 4750 26:10 (33:17)
513 » Lisa Smeitink 1999 Deventer V4-16 4658 26:10 (32:58)
514 » WG Schukken 1988 Deventer Msen 4708 26:11 (34:31)
515 » Maarten Wielick 1991 Jobcenter BV 2 Msen 5205 26:12 (36:08)
516 » Jaring Steenstra 1990 Deventer Msen 4379 26:12 (34:32)
517 » Andrea Schutte 1993 Twello Vsen 4446 26:12 (31:02)
518 » Gert Hutten 1971 Tauw bv 3 M40 3581 26:12 (28:25)
519 » Marlies Trip 1989 Zutphen Vsen 3542 26:13 (26:54)
520 » Marijn van Vliet 2014 Apeldoorn M4-16 4387 26:13 (30:48)
521 » Jenny Lagerweij 1968 Wilp Gld V40 5321 26:13 (28:50)
522 » Hugo Sandorp 1962 Deventer M50 3740 26:13 (27:54)
523 » Gerard van Bussel 1967 Deventer M40 3774 26:14 (29:20)
524 » Kees Koelmans 1958 Deventer M50 4584 26:15 (32:51)
525 » Remon Modderman 1989 Holten Msen 3406 26:16 (26:37)
526 » Klaske Kik 1975 HCDO 2 V40 3769 26:16 (29:13)
527 » Niek Roosendaal 1973 Deventer M40 3747 26:16 (28:59)
528 » Fleur Bakker Schut 2002 Triathlon V4-16 3665 26:17 (27:45)
528 » Milan Draaijer 2006 Deventer M4-16 3263 26:17 (26:19)
530 » Janette Tieltjes 1969 Schalkhaar V40 3937 26:17 (29:10)
531 » Roy Alferink 1988 Deventer Ziekenhuis 2 Msen 4598 26:18 (32:10)
532 » Coen de Jong 1991 Witteveen+Bos 2 Msen 4483 26:18 (29:27)
533 » Renzo Vriezekolk 1985 Duurzaam Inzetbaarheid Centrum Msen 5330 26:19 (28:38)
534 » Nick Schoenaker 1991 Klarenbeek Msen 3671 26:21 (28:28)
535 » Geertjan Schotpoort 1988 Deventer Msen 4419 26:21 (31:29)
536 » Jay-Cee Klees 1998 Nijverdal Msen 3558 26:21 (27:51)
537 » Gijs Meijer 1977 Deventer Msen 4758 26:21 (29:28)
538 » Berry Nijland 1981 Deventer Msen 4042 26:21 (31:55)
539 » Mitsah Mazeland 1978 Deventer Msen 4534 26:22 (30:28)
540 » Marjet van der Lecq 1970 Apeldoorn V40 3656 26:23 (28:53)
541 » Julia Zeen 1977 Deventer Vsen 3506 26:23 (27:01)
542 » Manouk Balk 1994 Diepenveen Vsen 3604 26:24 (27:28)
543 » Paula Nijenhuis 1981 Timing Uitzendteam B.V. 1 Vsen 3780 26:24 (29:46)
544 » Janouk Roekevisch 1992 Deventer Vsen 3262 26:24 (26:29)
545 » Thijs Brinkman 2012 Schalkhaar M4-16 4589 26:26 (33:18)
546 » Freddie Markvoort 1981 Twello Msen 5314 26:27 (36:35)
547 » Annelieke Le Net van Bruggen 1969 Deventer V40 4097 26:29 (30:23)
548 » Tijmen Bakker 2006 Deventer M4-16 5028 26:30 (35:01)
548 » Jermaine Hoogeveen 2005 Deventer M4-16 4574 26:30 (35:02)
550 » Janiek Pott 1999 Colmschate V4-16 3275 26:30 (26:56)
551 » Fred Neuteboom 1973 Wolters Kluwer 1 M40 3866 26:30 (29:17)
552 » Mees Bouwman 2004 Deventer M4-16 4269 26:31 (32:06)
553 » Yda van Oosten 1973 Dimence 2 V40 3368 26:31 (28:51)
554 » Katrien Wolfert 1993 Thermen Bussloo 2 Vsen 3448 26:31 (29:09)
555 » Jan van den Brink 1969 Eerbeek M40 3638 26:31 (28:10)
556 » Evy de Krieger 2000 Fysio-10 1 V4-16 3476 26:31 (28:57)
557 » Nanda Diekerhof 1977 Ruitenberg Ingredients B.V. 1 Vsen 3497 26:31 (28:27)
558 » Dennis Jansen 1974 Deventer M40 3664 26:32 (28:31)
558 » Kiki Dee Konter 1994 De Boerhaave 1 Vsen 4006 26:32 (30:06)
560 » Janneke Peterse 1979 HCDO 2 Vsen 3559 26:33 (28:14)
561 » Chanique Klein Swormink 1997 Schalkhaar Vsen 3689 26:33 (27:10)
562 » Lot van Westerveld 2000 Twello V4-16 4815 26:33 (33:35)
562 » Maxime Meussen 1996 Deventer Vsen 3615 26:33 (27:10)
564 » Jonne Elck 2005 Daventria M4-16 3120 26:33 (27:45)
565 » Guus van Elck 1975 Deventer M40 3537 26:34 (27:44)
565 » Sven Jansen 2004 Deventer M4-16 4371 26:34 (32:03)
565 » Aldina Nimani 1991 Pool Service BV 1 Vsen 3375 26:34 (29:08)
568 » Edwin Clijsen 1972 Oosterberg BV 2 M40 4304 26:34 (32:47)
569 » Aswin Vos 1970 Deventer M40 3592 26:34 (27:44)
570 » Niels Groenhuizen 2012 Daventria M4-16 3311 26:35 (26:44)
571 » Geert Klein Lebbink 1966 VDR Bouwgroep B.V. 2 M40 3657 26:36 (28:06)
572 » Nicoline Lustig 1989 Zeist Vsen 3431 26:37 (27:38)
573 » Tessa Veneboer 2011 Deventer V4-16 4252 26:37 (31:00)
573 » Tess Commandeur 2014 Deventer V4-16 4003 26:37 (31:00)
575 » Kristie Hofman 1994 Diepenveen Vsen 3899 26:38 (30:07)
576 » Edwin Ebbink 1970 HollandZorg 1 M40 4626 26:38 (27:56)
577 » Marjorie Scholten 1969 Sallcon 1 V40 3730 26:38 (28:09)
578 » Martijn van den Berg 1991 Fysio-10 2 Msen 4217 26:39 (32:42)
579 » Danny Wiggemans 1983 Bosch Thermotechniek B.V. 2 Msen 3752 26:40 (29:15)
580 » Ellen Aalpoel 1963 Deventer V50 3458 26:40 (27:51)
581 » Eric Beumer 1965 Deventer M50 3890 26:41 (29:54)
582 » Jakob Schulting 1954 Fysio-10 3 M60 4410 26:42 (29:13)
583 » Djoeke Bekkema 1989 Amsterdam Vsen 4937 26:42 (35:08)
584 » Marjolein Alofs 1974 Deventer V40 4169 26:42 (31:42)
585 » Stephan Blom 1970 Deventer M40 4013 26:43 (32:13)
586 » Wolf van Straalen 2011 Deventer M4-16 5369 26:43 (30:34)
587 » Robin Tijs 1990 Apeldoorn Msen 3908 26:44 (29:56)
588 » Mattijs Erberveld 1975 Deventer M40 3118 26:44 (29:12)
589 » Matthieu de Krieger 1967 Fysio-10 4 M40 3456 26:45 (29:12)
590 » Laura Jonker 1997 Deventer Vsen 3253 26:48 (26:55)
591 » Joep te Wieske 2003 OCD Opleidingen BV 1 M4-16 5214 26:48 (28:28)
592 » Philippe Middelbeek 1982 Ruitenberg Ingredients B.V. 1 Msen 5410 26:49 (32:37)
593 » Isaias Liefers 1989 Apeldoorn Msen 3014 26:49 (26:58)
594 » Emiel Pol 1981 Deventer Msen 3862 26:50 (29:44)
595 » Vivian Liebers 1976 Deventer V40 3797 26:50 (30:05)
596 » Chantal Schrijver 1976 Tauw bv 1 V40 3593 26:50 (28:35)
596 » Alex Brinkmans 1982 Apeldoorn Msen 3339 26:50 (27:53)
596 » Femke Bootsma 1999 Colmschate V4-16 3264 26:50 (27:15)
599 » Eef Scheltinga 1961 Olst M50 3684 26:51 (28:39)
600 » Costas Darlas 2011 Daventria M4-16 4928 26:51 (34:43)
601 » Mike van Beek 2013 Deventer M4-16 4411 26:51 (31:06)
602 » Kristianne Span 1999 Deventer V4-16 4655 26:51 (33:40)
603 » Lian Damman 1999 Deventer V4-16 4484 26:52 (31:05)
604 » Jessy Rietdijk 1990 Witteveen+Bos 2 Vsen 3976 26:53 (30:00)
605 » Chrystel Dumond 1982 Wilp Gld Vsen 5101 26:54 (36:03)
606 » Mirjan Bonhof 1971 Wilp Gld V40 5131 26:55 (36:03)
607 » Jan Vloedgraven 1951 Speciaal onderwijs De Linde 5 M60 5285 26:56 (31:04)
607 » Mariëtte Schoorlemmer 1964 Heeten V50 3123 26:56 (29:05)
609 » Jesse van Dijck 1997 Speciaal onderwijs De Linde 5 Msen 5337 26:56 (31:03)
610 » Jens Dijkslag 2011 Diepenveen M4-16 4375 26:56 (31:52)
611 » Guus Stol 2013 Twello M4-16 3729 26:56 (28:26)
612 » Jessica Rothman 1983 Deventer Vsen 4473 26:57 (31:53)
613 » Leo Koster 1966 Tandartsencentrum Deventer 1 M40 4669 26:57 (34:01)
614 » Tom Lanz 1997 Tandartsencentrum Deventer 2 Msen 4176 26:57 (32:30)
614 » Ilse Hoogstad 1979 Apeldoorn Vsen 4915 26:57 (35:08)
616 » Jeannette Kakkenberg 1972 Rabobank Salland 3 V40 3812 26:58 (29:56)
617 » Sterre Lanz 1998 Tandartsencentrum Deventer 2 Vsen 4177 26:58 (32:30)
618 » Ben van Beek 1957 Salland Zorgverzekeringen 4 M50 3662 26:59 (29:19)
619 » Jennifer Akihary 1957 Ede Gld V50 3439 26:59 (27:30)
620 » Rob Wiggers 1971 Deventer extra 1 M40 5415 26:59 (29:16)
621 » Lynn Kwant 2000 Colmschate V4-16 3269 27:00 (27:26)
621 » Martin Janssen 1978 Deventer Msen 3421 27:00 (28:16)
623 » Mark Bouwhuis 1986 Wijhe Msen 4184 27:00 (30:25)
624 » Jasper Ponsteen 1987 Wijhe Msen 4450 27:00 (30:25)
625 » Willeke Hammink 1983 Laren Gld Vsen 3990 27:01 (31:23)
626 » Kristel Pahlplatz 1980 HCDO 2 Vsen 3354 27:01 (29:58)
626 » Rineke Janson-Flapper 1981 Warnsveld Vsen 4368 27:01 (31:58)
628 » Bertjon Hekkert 1967 Deventer M40 3344 27:02 (31:11)
629 » Machiel Dijkslag 1973 Diepenveen M40 4402 27:02 (31:59)
630 » Sjoerd Harmsen 1981 Thoma PostJr Makelaars 1 Msen 3717 27:03 (28:40)
631 » Niels Kappert 1976 Rabobank Salland 4 Msen 4328 27:03 (34:23)
632 » Selma Beer 1985 Deventer Vsen 4312 27:04 (29:16)
633 » Martin Leussink 1970 Bobeldijk Food group 1 M40 4164 27:04 (33:11)
634 » Peter Zadelhof 1966 Deventer M50 4039 27:05 (32:43)
635 » Marianne megens 1981 Heeten Vsen 3420 27:06 (27:58)
635 » Elco Evers 1989 Deventer Msen 3803 27:06 (30:57)
637 » Anne de Jonge 1996 Wageningen Vsen 3158 27:07 (27:17)
638 » Mark Tensen 1968 Bosch Thermotechniek B.V. 3 M40 3920 27:08 (29:43)
639 » Marit Eggink 2014 Deventer V4-16 4302 27:09 (31:40)
640 » Thijs Suer 2008 Sika Nederland B.V. 3 M4-16 4093 27:09 (32:35)
641 » Menny Vellener 1958 De Boerhaave 1 M50 3977 27:09 (30:45)
642 » Eric Klein Nagelvoort 1966 Deventer extra 1 M40 3442 27:10 (29:24)
642 » Joyce Bakker Schut 2005 Triathlon V4-16 3673 27:10 (28:39)
644 » Monique Engelkes 1989 Hulphond Nederland 3 Vsen 3417 27:10 (29:26)
645 » Floor Bonestroo 1988 Hulphond Nederland 1 Vsen 3860 27:10 (29:27)
646 » Fay van Rooijen 2008 Deventer V4-16 3535 27:10 (27:37)
647 » André Staal 1972 Apeldoorn M40 3566 27:10 (28:18)
647 » Erika van Dongen 1980 Deventer Vsen 3574 27:10 (27:55)
649 » Alfons van Gurp 1960 Steenenkamer M50 3795 27:11 (31:49)
650 » Gerben van Harn 1977 Deventer Msen 3703 27:11 (34:05)
651 » Liesbeth de Wild 1983 Zutphen Vsen 3357 27:11 (33:41)
652 » Frank Holtkamp 1971 Deventer M40 5147 27:11 (35:43)
653 » Robin Westerbeek 1977 Schalkhaar Msen 3283 27:11 (27:37)
654 » Carolien Meijer 1981 Deventer Vsen 4115 27:12 (31:32)
655 » Rob Zuethof 1965 Dimence 2 M50 3452 27:12 (28:46)
656 » Linda Oplaat 1984 Nederland Vsen 3654 27:13 (34:44)
657 » Ramon Rouwers 1992 de Jong & Laan accountants 1 Msen 5401 27:13 (36:32)
658 » Qian Schiphorst 2003 Speciaal onderwijs De Linde 3 M4-16 3536 27:13 (31:17)
659 » Rianne Haspels 1991 Deventer Vsen 3225 27:14 (27:32)
660 » Vera Bommeljé 1996 Deventer Vsen 4102 27:14 (31:49)
661 » Neele Hesselink 2005 Daventria V4-16 3136 27:14 (27:41)
662 » Frank IJsseldijk 1963 Twello M50 3482 27:15 (27:49)
663 » Marian Reinders 1968 Hanzesport V40 3877 27:16 (30:29)
664 » Clara Drenth 1992 Deventer Vsen 4342 27:16 (31:33)
665 » Anouk Diks 1989 Apeldoorn Vsen 4087 27:16 (28:09)
666 » Gemma Diks 1965 Apeldoorn V50 3385 27:17 (28:12)
667 » Marije Bootsma 2007 Colmschate V4-16 3272 27:18 (27:43)
668 » Mathilde Sanders 1983 Parantion 1 Vsen 4457 27:18 (33:09)
669 » Kristen Eijkelhoff 1986 Deventer Vsen 3393 27:18 (27:51)
670 » Karin Bugter 1971 Rabobank Salland 2 V40 3852 27:18 (30:21)
671 » Danny Wongsowirono 1994 Deventer Msen 3424 27:19 (28:14)
672 » Dennis Jansen 1974 Deventer M40 3334 27:19 (27:48)
673 » Rens Klaverstijn 1958 Deventer M50 4289 27:20 (32:19)
674 » Maartje Slotman 1982 de Jong & Laan accountants 1 Vsen 5406 27:20 (36:39)
675 » Daan Keulen 2001 Speciaal onderwijs De Linde 3 M4-16 3584 27:20 (29:07)
676 » Dylan Vosselman 2002 Apeldoorn M4-16 3197 27:22 (27:23)
677 » Tamara Tump 1982 Deventer Vsen 4341 27:22 (28:24)
678 » Gunnar Meijberg 1987 Pool Service BV 1 Msen 3531 27:22 (29:56)
679 » Geralda van der Meer 1995 Ruitenberg Ingredients B.V. 1 Vsen 3422 27:25 (29:18)
680 » Martin Scholten 1972 Apeldoorn M40 3906 27:27 (30:10)
681 » Wendy Ponsteen 1971 Salland V40 3992 27:27 (33:07)
682 » Chantal de Boer 1977 Holten Vsen 3980 27:28 (30:43)
683 » Hans Albers 1967 Deventer M40 3943 27:29 (30:40)
684 » Cees Oldenhof 1972 Deventer M40 3365 27:29 (28:15)
685 » Melissa de Beurs 1997 Schalkhaar Vsen 4760 27:29 (34:10)
686 » Demi Wilson 1996 Tempo-Team 1 Vsen 3603 27:30 (29:29)
686 » Mohsan Khan 1983 LIMOR 2 Msen 4094 27:30 (37:44)
688 » Melanie van der Hulst 1986 Deventer Vsen 4421 27:30 (32:52)
689 » Terry stempher 2010 Deventer M4-16 5245 27:30 (36:04)
689 » Loraine van der Hulst 1988 Deventer Vsen 5134 27:30 (32:52)
691 » Sylvia Otten 1968 Rabobank Salland 4 V40 4645 27:31 (34:30)
692 » Gerben van Riessen 1981 Bosch Thermotechniek B.V. 2 Msen 3753 27:31 (30:05)
693 » Gerben Koops 1969 Ede Gld M40 3141 27:31 (28:48)
694 » Tamara Spit 1988 Deventer Vsen 4361 27:33 (33:40)
695 » Ron van Eldik 1965 Ugchelen M50 4417 27:33 (33:11)
696 » Gerard Harleman 1947 Daventria M60 3749 27:33 (30:56)
697 » Joep Rijsman 1999 Deventer M4-16 4400 27:34 (33:04)
698 » Liset Overgoor 1986 Veiligheidsregio IJsselland 1 Vsen 5300 27:34 (29:20)
699 » Irene Boven 1990 LIMOR 1 Vsen 4202 27:35 (33:49)
700 » Sanne Bakkenist 2002 Twello V4-16 3804 27:35 (30:43)
701 » Stef van Dam 2004 Deventer M4-16 5167 27:36 (36:17)
702 » Daan Ottink Topicus 4 Msen 5430 27:36 (34:00)
703 » Mark Verwoolde 1978 Rabobank Salland 3 Msen 3814 27:36 (30:35)
704 » Ruth Bouwstra 1979 GD 2 Vsen 3502 27:37 (29:41)
704 » Evelien Mourmans 2004 Twello V4-16 3765 27:37 (30:45)
706 » David Hutten 2000 Deventer M4-16 5254 27:37 (36:19)
707 » Jerre Koelmans 1996 Deventer Msen 4137 27:37 (32:28)
708 » Esther Brendel 1980 Deventer Vsen 3921 27:38 (30:45)
709 » Luud Wissing 1959 Deventer M50 3727 27:38 (29:13)
710 » Germen Huijser 1992 PwC 1 Msen 3512 27:38 (30:03)
710 » Nicole Bazuin 1973 Deventer V40 3909 27:38 (29:26)
710 » Isa Evers 2001 Nederland V4-16 3077 27:38 (27:38)
713 » Tom van Dam 2004 Deventer M4-16 5265 27:39 (36:22)
713 » Reinder Kerkdijk 2005 Nederland M4-16 3087 27:39 (27:40)
715 » Anouk Bovenkerk 1972 HCDO 2 V40 4209 27:39 (30:36)
716 » Saskia Kroonen 1971 Diepenveen V40 3466 27:39 (28:03)
717 » Jurjen Eikenaar 1991 PwC 1 Msen 3653 27:40 (30:05)
718 » Frank Houweling 1977 Apeldoorn Msen 4456 27:40 (32:28)
719 » Robin Heitbrink 2001 Nederland V4-16 3088 27:40 (27:41)
720 » Lieske van der Klis 1983 Deventer Vsen 3687 27:41 (30:29)
721 » Marcel Dik 1974 Pool Service BV 1 M40 3587 27:42 (30:18)
722 » Wilma Lesscher 1957 Atletics Nijverdal V50 3712 27:43 (29:25)
723 » Miriam Maat 1969 Salland V40 4138 27:43 (33:23)
724 » Hans Valent 1946 Den Helder M60 3893 27:43 (31:09)
725 » Ingemarie Hofmeijer 1975 Deventer V40 4497 27:44 (31:00)
725 » Erwin Schrotenboer 1984 BYK Cera 1 Msen 3163 27:44 (28:21)
727 » Bert Hageman 1956 Deventer M50 4061 27:44 (32:45)
728 » Rob Brinkman 1975 Schalkhaar M40 4590 27:45 (34:37)
729 » Marcel de Boef 1974 SchoeBroek advocaten 1 M40 3625 27:45 (30:13)
730 » Dave Stoelinga 1983 Schalkhaar Msen 3850 27:46 (31:22)
731 » Henk Klunder 1953 Deventer M60 4271 27:47 (32:33)
732 » Paul Albrecht 1963 Rabobank Salland 2 M50 3614 27:47 (30:03)
732 » Frank Rijsman 1967 Deventer M40 4502 27:47 (33:24)
734 » Gerard Tielbeke 1950 Ardagh Group 2 M60 3288 27:48 (28:54)
734 » Elsbeth Tijssen 1981 Deventer Vsen 3824 27:48 (31:21)
736 » Chris Vosmeijer 1967 Zutphen M40 3836 27:49 (31:34)
737 » Vincent Lieftink 1985 Zaandam Msen 4591 27:50 (35:22)
738 » Mauritz Booij 2002 Daventria M4-16 3679 27:50 (29:16)
739 » Ellen Jipping-Stegeman 1977 Deventer Vsen 4362 27:50 (33:54)
740 » Karin van der Sangen 1985 Duurzaam Inzetbaarheid Centrum Vsen 5339 27:51 (30:08)
741 » Isa Boschma 2005 Deventer V4-16 4140 27:51 (31:45)
742 » Rick Lubbers 1989 Deventer Msen 4145 27:51 (31:19)
743 » Ernst Rob 1970 Deventer M40 3892 27:52 (31:12)
744 » Fleur van Dam 1990 Nijmegen Vsen 3467 27:52 (28:56)
745 » Lotte van Herwaarden 1983 Witteveen+Bos 1 Vsen 3692 27:52 (30:09)
746 » Corine Drieenhuizen 1975 Apeldoorn V40 4339 27:53 (33:25)
747 » Dorien Timmer 1964 Saxion Academie Mens en Arbeid 2 V50 3721 27:53 (29:25)
748 » Vera Roetert Steenbruggen 1998 Wijhe Vsen 3570 27:53 (28:47)
749 » Gerald preuter 1973 Deventer M40 3989 27:55 (32:34)
750 » Kenji preuter 2008 Deventer M4-16 4185 27:55 (32:34)