Uitslagen van 11e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2016

Salland Zorgverzekeringen 5 km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Dames 10% correctie in teamtijd. Uitslagen op netto volgorde , prijsuitreiking op volgorde binnenkomst.


Displaying uitslagen 1751 - 2000 of 2137 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1751 » Renate Walgemoet 1975 Vorden V40 5222 34:09 (43:42)
1752 » Nicole Lipholt 1998 Deventer Vsen 4158 34:09 (39:11)
1753 » Ria Wossink 1961 Vaessen-Schoemaker BV 1 V50 4299 34:10 (40:49)
1754 » Jackelyn Scholtz 1964 Wilp Gld V50 5373 34:11 (43:41)
1755 » Mirjam van Gerrevink 1981 HCDO 1 Vsen 4791 34:11 (39:56)
1756 » Corine Bakker 1969 Vaessen-Schoemaker BV 1 V40 4135 34:11 (40:48)
1757 » Elise Frederiks 1968 Deventer V40 5362 34:11 (43:41)
1758 » annelies Derksen 1979 Topicus 1 Vsen 4472 34:13 (40:46)
1759 » Vera Bruijn 1983 Deventer Vsen 4743 34:14 (41:41)
1760 » Josien Kuipers 1986 C-mark BV 1 Vsen 4205 34:15 (40:38)
1761 » Natasja Wolters 1972 Deventer V40 4808 34:15 (43:08)
1762 » Hanne de Vries 1986 Deventer Vsen 5219 34:16 (43:00)
1763 » Wendy van Dijk 1967 RRZ V40 5382 34:16 (43:55)
1764 » Myriam Trip 1954 Zutphen V60 4326 34:17 (34:58)
1765 » Wubbo Trip 1954 Zutphen M60 3538 34:18 (34:59)
1766 » Rose Schleedoorn 1991 Deventer Vsen 5139 34:21 (43:27)
1767 » Didem Dinckal 1983 Deventer Vsen 4376 34:22 (40:31)
1768 » Rint Ozinga 1973 Staatvandienst 1 M40 3975 34:24 (38:11)
1769 » Henk Geerlink 1965 Staatvandienst 1 M50 3922 34:25 (38:11)
1770 » Edwin Diks 1970 Deventer M40 5129 34:25 (41:33)
1771 » Harm Thiessens 1980 Nederland Msen 4481 34:25 (41:33)
1772 » Robin Jansen 1997 Olst Vsen 5123 34:25 (43:54)
1773 » Mirjam Rappel 1967 Twello V40 4741 34:26 (41:42)
1774 » Gondy de Wilde 1971 HCDO 1 V40 5070 34:26 (40:12)
1774 » Vera Pol 2002 Deventer V4-16 5011 34:26 (43:10)
1776 » Andrea ten Kate 1977 Bathmen Vsen 4549 34:27 (41:38)
1777 » Milou renssen 2003 Deventer V4-16 5151 34:27 (43:10)
1778 » Janke Wassink 1955 Veluwe V60 5421 34:27 (44:06)
1779 » Mariska Harmsen 1967 Carinova 1 V40 3567 34:28 (36:43)
1780 » Jort ten Dam 2004 Twello M4-16 5156 34:28 (43:54)
1781 » Wilma Frans-Meijer 1965 SV Veendam V50 5063 34:28 (44:04)
1781 » Bas Post 1974 Apeldoorn M40 4698 34:28 (43:31)
1783 » Annemieke Helder 1981 Deventer Vsen 5015 34:29 (43:38)
1784 » Suzanne Glazenburg 1972 Deventer V40 4775 34:30 (41:41)
1785 » Zadik Gelici 1991 Trajectplanner 1 Msen 4792 34:31 (42:10)
1785 » Leonie van Leersum 1977 Deventer Vsen 5317 34:31 (39:12)
1787 » Regina Morsman 1950 Deventer V60 4671 34:31 (41:09)
1788 » Anita Cornelissen 1972 Zutphen V40 5014 34:32 (44:19)
1789 » Koos Visser 1980 Schalkhaar Msen 5164 34:33 (43:49)
1790 » Mick van der Zouw 2007 Apeldoorn M4-16 4607 34:33 (42:08)
1791 » Gea Hiemstra 1988 Deventer Vsen 4692 34:33 (42:19)
1792 » Moniek Goorhuis 1992 Zutphen Vsen 5045 34:34 (44:06)
1793 » Gerdien Ligterink 1976 Vorden V40 5196 34:34 (44:08)
1794 » Michel Kamphuis 1974 Deventer M40 4663 34:36 (41:47)
1795 » Dennis Louwarts 1981 Utrecht Msen 4148 34:36 (39:36)
1796 » Marten Schaake 1966 Westfalen Medical BV 1 M50 3969 34:38 (38:53)
1797 » Scilla Riphagen 1965 Deventer V50 5149 34:38 (41:19)
1798 » Matthew Broekman 1988 Sallcon 2 Msen 4767 34:38 (42:23)
1799 » Delilah Castelein 1992 Apeldoorn Vsen 4939 34:38 (41:27)
1800 » Marleen Kuipers 1977 Deventer Vsen 4556 34:39 (42:05)
1801 » Linda Reins 1981 Diepenveen Vsen 5154 34:40 (37:02)
1802 » Melissa Slooven 1983 Deventer Vsen 4288 34:40 (39:27)
1803 » Chantal Rijnders 1994 Deventer Vsen 4504 34:45 (38:37)
1804 » Maureen Brinkhof 1995 Deventer Vsen 4170 34:45 (40:11)
1805 » Marieke Haverkort 1980 Deventer Vsen 5359 34:46 (44:33)
1806 » Erwin Brinkhof 1965 Deventer M50 4785 34:46 (40:10)
1807 » Nancy Draaijer 1971 Deventer V40 3744 34:48 (37:06)
1808 » Heleen Veldhuyzen v Zante 1966 Topicus 3 V40 3998 34:48 (41:25)
1809 » Babs Pennings 2008 Fysio-10 4 V4-16 4010 34:48 (41:18)
1810 » Marleen Schmitz 1952 Oirsbeek V60 4612 34:50 (42:28)
1811 » Conny Kolkman 1976 Thoma PostJr Makelaars 1 Vsen 4826 34:50 (38:55)
1812 » Evelien Huidink 1975 Deventer V40 4911 34:51 (42:55)
1813 » Brenda Pennings 1978 Fysio-10 4 Vsen 4308 34:51 (41:21)
1814 » Jeannette frieling 1963 Deventer V50 4800 34:52 (41:39)
1815 » Annemiek sluiter 1988 Bathmen Vsen 4377 34:53 (40:06)
1816 » Jack Windt 1956 Deventer M50 4235 34:54 (40:53)
1817 » Rosanne Nawijn 1994 Hulphond Nederland 3 Vsen 4067 34:56 (41:28)
1818 » Ros Willem Nawijn 1959 Hulphond Nederland 1 M50 3787 34:56 (41:28)
1819 » Moniek westhof 1969 Zutphen V40 5279 34:58 (43:03)
1820 » Patricia Stulp 1975 Deventer V40 3737 34:58 (37:09)
1821 » Desiree Zwerver 1967 Zutphen V40 4993 34:58 (43:03)
1822 » Cato Stet 1998 Deventer Vsen 5385 34:59 (44:05)
1823 » Sara de Leeuw 2014 Nederland V4-16 3113 34:59 (35:02)
1824 » Lotte Koolhof 1984 Raalte Vsen 3517 34:59 (36:25)
1825 » Barthold Dijkers 1973 Fiévez Advocaten 1 M40 4335 34:59 (40:13)
1826 » Pamela Wiering 1985 Apeldoorn Vsen 4813 34:59 (42:49)
1827 » Ria Kruiper 1960 Nederland V50 3094 34:59 (35:02)
1828 » Janny van Wijk 1963 Apeldoorn V50 3521 35:00 (35:52)
1829 » Sacha Albach 1969 Deventer V40 4081 35:00 (39:44)
1830 » Petra Lenting 1975 Fiévez Advocaten 1 V40 4783 35:00 (40:13)
1831 » Daniëlle Kamphorst 1990 Olst Vsen 5108 35:01 (44:12)
1831 » Bertha Voorhorst 1954 Twello V60 4255 35:01 (39:44)
1833 » Hermien Put 1954 Deventer V60 5004 35:01 (43:39)
1834 » Amanda Diks 1977 Twello Vsen 5346 35:01 (41:57)
1835 » Ron Stet 1966 Deventer M50 3660 35:01 (44:08)
1836 » Lewi Seleky 1995 Deventer Msen 3494 35:04 (36:01)
1837 » Marcel Bulteel 1968 Deventer M40 4636 35:05 (42:15)
1838 » Antoinette Bulteel 1971 Deventer V40 4637 35:06 (42:15)
1839 » FInn Otten 2003 Epse M4-16 5360 35:07 (44:51)
1840 » Lotte Korderijnk 2006 Diepenveen V4-16 4994 35:07 (43:03)
1841 » Marit Zwerus 2006 Diepenveen V4-16 5060 35:07 (43:03)
1842 » Annemieke Huisman 1967 Epse V40 5374 35:09 (44:55)
1843 » Mustafa Kalayci 1995 OCD Opleidingen BV 2 Msen 5236 35:10 (44:47)
1844 » Petra Ellenbroek 1978 Deventer Vsen 4825 35:10 (41:56)
1845 » Melanie Hammink 1971 Deventer V40 4723 35:11 (38:04)
1846 » Eefje Bijl 1985 Fiévez Advocaten 1 Vsen 5034 35:11 (40:27)
1847 » Marlou van der Zouw 1974 Apeldoorn V40 4604 35:11 (42:47)
1848 » Hanke Gielen 1972 Deventer V40 4165 35:12 (40:06)
1849 » Tess Baas 2006 Diepenveen V4-16 5056 35:12 (43:08)
1850 » Renate Neeuwveld 1975 Deventer V40 3786 35:12 (38:48)
1851 » Jacqueline Vloedgraven 1960 Deventer V50 4687 35:12 (38:04)
1852 » Hester Kramers-Nijland 1978 Deventer Vsen 4806 35:13 (43:11)
1853 » Marjan Brinkman 1955 Deventer Ziekenhuis 5 V60 5051 35:13 (44:31)
1854 » Marco Mensink 1966 Deventer M40 4103 35:14 (38:02)
1855 » Laura de Wijs 1992 Haaksbergen Vsen 5211 35:14 (44:30)
1856 » Irene Huis in 't Veld 1965 Deventer V50 4480 35:14 (38:02)
1857 » Floortje de WIjs 1994 Haaksbergen Vsen 5212 35:14 (44:31)
1857 » Monique Poelakker 1985 Fiévez Advocaten 1 Vsen 4706 35:14 (40:27)
1859 » Sandra van Oosten-van der Weijden 1973 Steenderen V40 5082 35:15 (44:36)
1860 » Shona Bobbink 1988 Zutphen Vsen 4668 35:17 (42:04)
1860 » Jan Verdonk 1984 Zutphen Msen 4679 35:17 (42:04)
1862 » Roland Pool 1958 PwC 1 M50 4667 35:17 (42:51)
1863 » Bianca Bauhuis-Mulder 1974 Apeldoorn V40 4517 35:18 (39:57)
1864 » Tamara van Leeuwen 1977 Convenient4U 1 Vsen 5316 35:18 (45:24)
1865 » Evelien Schotpoort 1983 Deventer Vsen 4901 35:22 (43:20)
1866 » Jenny Tamboer 1991 Apeldoorn Vsen 4951 35:23 (38:17)
1867 » Carolien ten Dam 1969 Twello V40 5157 35:27 (45:13)
1867 » Jacqueline Hendriks 1970 Deventer V40 5013 35:27 (44:06)
1869 » Lianne Buddingh 1986 Schalkhaar Vsen 3771 35:29 (39:52)
1870 » Marlies Kleiboer 1989 Schalkhaar Vsen 4286 35:29 (40:16)
1871 » Barbara van Raaij 1988 Arnhem Vsen 4693 35:29 (40:49)
1872 » Iris Velthof 1994 de Jong & Laan accountants 1 Vsen 5405 35:29 (44:51)
1873 » Manoek Roelofs 1990 de Jong & Laan accountants 1 Vsen 5404 35:30 (44:52)
1874 » Conchita Delsink 1995 Deventer Vsen 3854 35:30 (39:24)
1875 » Benthe Zwiers 1984 Deventer Vsen 5302 35:31 (40:52)
1876 » Tine van der Zwan 1965 s-Gravenhage V50 4611 35:34 (35:36)
1877 » Rob Schraa 1959 Beekbergen M50 4942 35:34 (44:35)
1878 » Wietske Bannink 1988 Fysio-10 4 Vsen 4190 35:34 (35:34)
1879 » Rik Tijdink 1992 Tauw bv 4 Msen 4229 35:36 (41:30)
1880 » Timothy de Nies 1994 Tauw bv 4 Msen 4058 35:36 (41:30)
1881 » Jelma Norbruis 1995 Tauw bv 4 Vsen 4012 35:36 (41:30)
1882 » Peter Kamphuis 1951 Vaassen M60 4853 35:37 (44:04)
1883 » Reinier Avenarius 1971 Thoma PostJr Makelaars 2 M40 5166 35:37 (43:27)
1884 » Jolanda veltman 1979 Deventer Vsen 5094 35:38 (44:38)
1885 » Darja Kamphuis 1977 Twello Vsen 4854 35:38 (44:04)
1886 » Kim Veenendaal 2008 Twello V4-16 4847 35:38 (44:04)
1887 » Remco van de Sande 1989 Deventer Msen 4913 35:38 (43:05)
1888 » Dea Stam 1970 Holten V40 4870 35:39 (44:17)
1888 » Wilco Buitenhuis 1969 Deventer M40 5183 35:39 (44:10)
1890 » Michelle Brinkman 1993 Deventer Vsen 4777 35:39 (43:05)
1891 » Thomas Veenendaal 2003 Twello M4-16 4846 35:40 (44:05)
1891 » Bente de Geus 2005 Apeldoorn V4-16 4786 35:40 (43:38)
1893 » Carla Vroklage 1994 Deventer Vsen 4709 35:41 (41:05)
1894 » Kimberley Scholtens 1995 Deventer Vsen 3851 35:42 (39:32)
1894 » Marloes Viveen 1980 Zwolle Vsen 4700 35:42 (43:48)
1896 » Alexandra hoedeman 1978 Epe Vsen 5297 35:43 (45:35)
1897 » Mariska de Vries 2001 Deventer V4-16 4837 35:43 (43:50)
1897 » Annelot Bos 1974 Twello V40 5106 35:43 (45:29)
1899 » Toos de Bruijne 1953 HollandZorg 2 V60 4621 35:43 (37:05)
1899 » Marijke Brinkman 2013 Deventer V4-16 4780 35:43 (43:50)
1901 » Kees van den Oosterkamp 1951 Vaassen M60 5270 35:43 (45:35)
1902 » marjolein Fransen 1964 Kiers Advocaten & Mediators 1 V50 4311 35:43 (43:30)
1903 » Helmich Waaijenberg 1968 Apeldoorn M40 3610 35:44 (36:33)
1904 » Elske van der Borgh 1994 Apeldoorn Vsen 5112 35:45 (45:18)
1905 » Ilona de Bruijne 1982 HollandZorg 2 Vsen 4622 35:48 (37:05)
1906 » Wilma Baas 1969 Tandartsencentrum Deventer 1 V40 4675 35:48 (42:59)
1907 » Annika Rekers 1989 Saxion Academie Mens en Arbeid 1 Vsen 3337 35:50 (41:36)
1908 » Loek Debets 1957 Diepenveen M50 4498 35:50 (42:09)
1909 » Marlies de Geus 1973 Apeldoorn V40 4784 35:50 (43:49)
1910 » Sarah van Keulen 1986 Zutphen Vsen 3738 35:51 (37:37)
1911 » Ria Frankort 1969 Tandartsencentrum Deventer 1 V40 4670 35:51 (42:59)
1912 » Lize Reitsma 1985 Zwolle Vsen 4933 35:53 (43:49)
1913 » Nynke Reitsma 1983 Zwolle Vsen 4932 35:53 (43:49)
1914 » Jitske Galgenbeld 1987 Schalkhaar Vsen 4650 35:56 (43:57)
1915 » Tom Jansen Vreling 1979 Sallcon 1 Msen 4799 35:56 (44:49)
1915 » Pieter Loppersum 1953 HollandZorg 2 M60 4624 35:56 (37:16)
1917 » Sophie Oosterlaan 1990 Dimence 3 Vsen 5021 35:57 (44:36)
1918 » Sanne Sturrus 1987 Schalkhaar Vsen 4639 35:57 (43:57)
1919 » Renate Horst 1989 Utrecht Vsen 4463 35:58 (40:58)
1920 » Rebecca Haan 1975 Deventer extra 1 V40 3398 35:58 (39:01)
1921 » Nicky Adams 1971 Hull V40 3777 36:00 (39:59)
1922 » Jamie Keurntjes 1996 Nederland Vsen 3878 36:00 (38:58)
1923 » Claire Blanco 2004 Toneelschap Beumer&Drost 1 V4-16 3952 36:02 (39:08)
1924 » Marita Ockerse 1981 Tempo-Team 1 Vsen 4036 36:03 (41:59)
1925 » Miriam Minis 1985 Deventer Vsen 4742 36:03 (43:51)
1925 » Hetty Bon 1986 Tempo-Team 1 Vsen 4505 36:03 (41:59)
1927 » Marianne Homringhausen 1960 Veluwe V50 4168 36:04 (40:41)
1928 » Annemarie Hessels 1979 Apeldoorn Vsen 4666 36:06 (43:27)
1929 » Nienke Voortman 1989 Arnhem Vsen 4678 36:06 (43:45)
1930 » Elzo Bol 1943 Ten Boer M60 4660 36:07 (43:20)
1931 » Mohammed Ez-edin 1998 Nederland Msen 3884 36:08 (39:06)
1932 » Yvonne Bourgondien 1968 Twello V40 4980 36:08 (42:10)
1933 » Hussain Sulaiman 1995 Nederland Msen 3886 36:09 (39:07)
1934 » J. Waggeveld 1959 Van Veen Plaatwerk BV 1 V50 5217 36:11 (45:39)
1935 » Antoinet Zwerus 1976 Diepenveen V40 5061 36:11 (44:07)
1935 » G. Waggeveld 1958 Van Veen Plaatwerk BV 1 M50 5218 36:11 (45:38)
1937 » Moniek Plette 1968 Olst V40 5012 36:12 (45:42)
1938 » Jolande Korderijnk Snel 1973 Diepenveen V40 4995 36:12 (44:07)
1938 » Karin Willemsen 1962 Deventer V50 4989 36:12 (45:12)
1940 » Anne Nijland 1981 Bergschenhoek Vsen 4722 36:14 (44:12)
1941 » René Willemsen 1963 Deventer M50 4988 36:15 (45:12)
1942 » Ans Mellink 1957 Deventer V50 4754 36:18 (45:00)
1943 » Maria pool 1961 Deventer V50 5172 36:18 (45:35)
1944 » Nynke van Dijk 2001 Deventer V4-16 4905 36:19 (43:21)
1945 » Willeke van Dijk 1965 Deventer V50 4902 36:19 (43:21)
1946 » Marieke Kooijmans 1983 Apeldoorn Vsen 4544 36:20 (44:22)
1947 » Marja v/d Hoeven - Groen 1958 HollandZorg 2 V50 4623 36:20 (37:42)
1948 » Danielle Zweers 1979 GD 3 Vsen 3988 36:21 (44:02)
1949 » Gerrit Stap 1966 Sika Nederland B.V. 2 M40 4608 36:22 (44:04)
1950 » Silvia Katerbarg 1977 Deventer Vsen 4859 36:22 (44:45)
1951 » Jacqueline Lorijn 1970 Deventer V40 3912 36:22 (39:11)
1952 » Roul Sapakoly 1955 Deventer M60 5304 36:22 (42:41)
1953 » Chantal Thomassen 1991 Fysio-10 2 Vsen 5058 36:24 (45:36)
1954 » Martin Brand 1964 Bathmen M50 4223 36:24 (41:33)
1955 » Ilse Voskens 1971 Deventer V40 5220 36:25 (45:39)
1956 » Connie Jansen 1973 RPC Promens 1 V40 4884 36:25 (45:08)
1957 » Kim Huizing 1985 Deventer Vsen 4307 36:27 (41:28)
1958 » Dominique Sik 1988 Salland Zorgverzekeringen 1 Vsen 4635 36:28 (43:55)
1959 » Daphne Julius 1997 Salland Zorgverzekeringen 1 Vsen 4641 36:29 (43:56)
1960 » Rachel Schilder 1989 Apeldoorn Vsen 4691 36:29 (43:14)
1961 » Natalie Grieving 1986 Laren Gld Vsen 4125 36:30 (41:39)
1962 » Geert Wind 1942 Deventer M60 5069 36:30 (45:47)
1963 » Donna van Eldik 1995 Ede Gld Vsen 5235 36:31 (41:54)
1963 » Shila Mulah Khalil 1989 Bosch Thermotechniek B.V. 2 Vsen 4230 36:31 (43:30)
1965 » Jurgen Antonissen 1975 Deventer M40 5176 36:33 (45:42)
1966 » Kirsten walburg 1971 Olst V40 5086 36:33 (43:24)
1967 » Lisa Antonissen 2006 Deventer V4-16 5173 36:33 (45:42)
1968 » Miranda Seesink 1975 SISU V40 5335 36:36 (46:30)
1969 » Ellen Klein Koerkamp 1988 Speciaal onderwijs De Linde 2 Vsen 4263 36:37 (40:37)
1970 » Ersin Akin 2007 Speciaal onderwijs De Linde 2 M4-16 5040 36:37 (40:37)
1971 » Ronald van der Wal 1993 Deventer Msen 5281 36:39 (46:35)
1972 » Marina Romeijn 1980 Deventer Vsen 4485 36:41 (41:10)
1973 » Marieke Albers 1984 HCDO 1 Vsen 4927 36:44 (42:29)
1974 » Mayke Nijland 2000 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 2 V4-16 4721 36:49 (44:45)
1975 » Patricia Krijt 1982 Deventer Vsen 4478 36:50 (40:14)
1976 » Nienke Schraa 1993 Nijmegen Vsen 4952 36:52 (45:52)
1977 » Kimberley Gorres 1992 Deventer Vsen 4772 36:53 (44:40)
1978 » Agnes Huidink 1973 Deventer V40 4912 36:54 (44:56)
1979 » Henny Griesdoorn 1965 Beekbergen V50 5042 36:55 (46:07)
1980 » Betty Eenkhoorn 1969 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 2 V40 4954 36:57 (44:56)
1981 » Lury da Silva 1980 JP van den Bent Stichting 2 Msen 4346 36:58 (43:37)
1982 » Babette van Asselt 1985 Apeldoorn Vsen 4453 37:01 (42:07)
1983 » Jolanda Timmerman 1975 JP van den Bent Stichting 2 V40 4817 37:02 (43:37)
1984 » Anet de Haan 1968 Deventer V40 4990 37:02 (44:56)
1985 » Wouter de Bas 1978 Dimence 3 Msen 4701 37:05 (45:40)
1986 » Magnolia Klees 1982 Nijverdal Vsen 3599 37:09 (38:35)
1987 » Lies Venekamp 1993 Apeldoorn Vsen 5224 37:09 (46:32)
1988 » Kate Verdonk 2006 Nederland V4-16 5412 37:10 (47:02)
1989 » Cees Verdonk 1959 Nederland M50 5413 37:10 (47:03)
1990 » Dorette Venekamp 1963 Apeldoorn V50 5225 37:10 (46:31)
1991 » Talitha Aalten-Samar 1976 Vleuten V40 3503 37:12 (38:38)
1992 » Marije Denekamp 1983 Deventer Vsen 5256 37:13 (45:47)
1993 » Elmy Krukkeland 1967 Lettele V40 5204 37:15 (45:30)
1994 » Miloe van der Woldt 1984 Tilburg Vsen 5024 37:15 (44:10)
1995 » Marije Woertman 1977 Deventer Vsen 5250 37:15 (46:34)
1996 » Rianne Boerman 1988 Apeldoorn Vsen 3589 37:17 (38:08)
1997 » Emine Bayyurt 1984 Amsterdam Vsen 5261 37:17 (46:26)
1998 » Milka Zandvliet 1966 Carinova 3 V40 3561 37:18 (39:33)
1999 » Betsie Kappert 1961 PwC 1 V50 4681 37:18 (44:51)
1999 » Daphne Bulo 1981 Deventer Vsen 5182 37:18 (46:27)