Uitslagen van 11e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2016

Witteveen+Bos 10 km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Dames 10% correctie in teamtijd. Uitslagen op netto volgorde , prijsuitreiking op volgorde binnenkomst.


Displaying uitslagen 1751 - 2000 of 2089 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1751 » Hans Smeets 1969 Apeldoorn M40 12245 1:01:55 (1:10:34)
1752 » Valentijn van leersum 1975 Deventer M40 12249 1:01:56 (1:10:47)
1753 » Ingrid de Lange-Oomen 1972 Staalbouw Boom 1 V40 11546 1:01:56 (1:08:04)
1754 » Edo Kuiper 1972 Amsterdam M40 10737 1:01:58 (1:01:58)
1754 » Agnes Verkerke 1985 Apeldoorn Vsen 11799 1:01:58 (1:09:03)
1756 » Babette van Rij Deventer V40 12390 1:01:59 (1:10:37)
1757 » Anke van Middendorp 1964 Carinova 4 V50 11951 1:01:59 (1:09:11)
1758 » Esther de groot 1975 Deventer V40 11691 1:02:00 (1:08:41)
1759 » Jeroen van Dijk 1967 Zwolle M40 11724 1:02:01 (1:10:02)
1760 » Jelle Smeets 1991 Drukwerkdeal.nl 3 Msen 10609 1:02:03 (1:05:54)
1761 » Florien Weijn 1993 Apeldoorn Vsen 11822 1:02:05 (1:09:27)
1762 » René Siertsema 1966 Deventer M40 11954 1:02:06 (1:09:52)
1763 » Fleur Korving 2000 Schalkhaar Vsen 11847 1:02:07 (1:09:59)
1764 » Harry Littink 1952 Deventer M60 10760 1:02:07 (1:03:56)
1764 » Emma Ebenau 1991 Deventer Vsen 12197 1:02:07 (1:10:30)
1766 » Anne Bezemer 1991 Joppe Vsen 12198 1:02:07 (1:10:30)
1767 » Simone Korving 1971 Schalkhaar V40 11848 1:02:08 (1:10:01)
1768 » Peter Nijenhuis 1982 Apeldoorn Msen 11974 1:02:10 (1:10:01)
1769 » Karel Hoogeboom 1950 Warnsveld M60 11447 1:02:12 (1:07:54)
1770 » Karlijn Molenbroek 1992 AV '34 Vsen 11662 1:02:13 (1:09:36)
1771 » Marian Schrijver 1954 Lemelerveld V60 11497 1:02:13 (1:07:56)
1772 » Manon Romate 1983 Nijverdal Vsen 12201 1:02:14 (1:11:22)
1773 » Mila Groot 1974 Deventer V40 11947 1:02:15 (1:09:41)
1774 » Edwin Baas 1970 Deventer M40 11275 1:02:15 (1:07:02)
1775 » Ina Thijs 1959 Raster / Sam&Ko 1 V50 12066 1:02:16 (1:10:55)
1776 » Frank Abrahamse 1985 Beekbergen Msen 12140 1:02:19 (1:11:40)
1777 » Gerda Wellenberg 1956 Lierderholthuis V60 11827 1:02:21 (1:10:30)
1778 » Frieda Veldhuis 1979 Klarenbeek Vsen 11795 1:02:22 (1:09:37)
1779 » Ineke Rabelink 1964 Deventer V50 12031 1:02:22 (1:10:52)
1780 » Annemarie Fiechter 1986 Deventer Vsen 12124 1:02:24 (1:10:06)
1781 » Monique Eilander 1978 Deventer Vsen 12131 1:02:27 (1:10:58)
1782 » Erica van Kempen 1968 AV '34 V40 12109 1:02:27 (1:11:25)
1783 » Manon Bey 1992 Apeldoorn Vsen 11685 1:02:28 (1:08:35)
1784 » Rien Jalink 1955 Apeldoorn M60 11136 1:02:28 (1:07:19)
1784 » Donald Snor 1959 Winsum Gn M50 12214 1:02:28 (1:10:57)
1786 » Annet Buitenhuis 1960 Apeldoorn V50 12264 1:02:29 (1:10:57)
1787 » Marjola salemon 1966 Apeldoorn V40 12091 1:02:29 (1:11:25)
1788 » Marike Wierink 1994 Apeldoorn Vsen 11472 1:02:32 (1:09:04)
1789 » Daniel Voortman 1995 Salland Zorgverzekeringen 6 Msen 11202 1:02:33 (1:08:05)
1790 » Maikel Schepers 1998 Deventer Msen 12093 1:02:34 (1:11:11)
1791 » Daniel Dziubek 1979 HollandZorg 3 Msen 12054 1:02:35 (1:02:53)
1791 » Donald Greven 1964 Dieren M50 12145 1:02:35 (1:10:52)
1793 » Jeffrey Siebelink 1989 Thermen Bussloo 3 Msen 12151 1:02:36 (1:11:27)
1794 » Myrna Greven 1989 Infense Advocaten B.V. 1 Vsen 11931 1:02:38 (1:10:54)
1795 » Vincent Leferink 1985 Apeldoorn Msen 11904 1:02:39 (1:10:18)
1796 » Agnes Kieftenbelt 1958 Raalte V50 11075 1:02:39 (1:02:56)
1797 » Boukje Musch 1981 Warnsveld Vsen 12029 1:02:39 (1:11:34)
1798 » Silvia Beuving 1974 Vierlingsbeek V40 12187 1:02:40 (1:10:29)
1799 » Thijs Musch 1978 Warnsveld Msen 12030 1:02:41 (1:11:34)
1800 » Cora Mur 1956 Kiers Advocaten & Mediators 3 V60 12357 1:02:41 (1:11:56)
1801 » Lisa Westerlaken 2003 Gelre Vsen 12120 1:02:41 (1:10:55)
1802 » Ineke de Haan 1956 Deventer V50 12074 1:02:42 (1:10:16)
1803 » Ans Achterkamp 1958 Deventer V50 12063 1:02:44 (1:11:42)
1804 » Sannie Alblas-Smit 1978 Algemene Bathmense SV Vsen 11180 1:02:44 (1:07:17)
1805 » Jolinde Dinkelberg 1961 Deventer V50 11606 1:02:45 (1:09:27)
1806 » Jeroen van Gessel 1959 Apeldoorn M50 11902 1:02:46 (1:09:48)
1807 » Robert Bongertman 1968 Roosendaal M40 11501 1:02:47 (1:07:46)
1808 » Paul van der Linden 1960 Diepenveen M50 11913 1:02:47 (1:08:39)
1809 » Emiel Alloo 1961 Almere M50 11274 1:02:47 (1:07:46)
1810 » Adrie van Bennekom 1959 Deventer Ziekenhuis 12 M50 11523 1:02:48 (1:09:49)
1811 » Lucia Holleboom 1962 JP van den Bent Stichting 4 V50 12260 1:02:48 (1:11:45)
1812 » Arjan Busser 1977 Hanzesport Msen 10443 1:02:50 (1:11:29)
1813 » Maartje Mulder 1988 Deventer Vsen 10813 1:02:51 (1:05:05)
1814 » Martijn Jansman 1975 Heino M40 11753 1:02:51 (1:06:07)
1815 » Arnoud Jansen 1967 Dimence 5 M40 10052 1:02:52 (1:05:56)
1816 » Christa Vlas 1981 Apeldoorn Vsen 12234 1:02:59 (1:11:40)
1817 » Paul Maatman 1964 Deventer M50 12142 1:03:01 (1:04:23)
1818 » Bauke Vlas 1957 Apeldoorn M50 12233 1:03:02 (1:11:40)
1818 » Marijke Nieuwenhuis 1962 Deventer V50 12313 1:03:02 (1:12:09)
1820 » Lilian ouwerkerk 1975 Schalkhaar V40 11090 1:03:03 (1:09:06)
1821 » Jessy Wulff 1966 Enschede M40 12080 1:03:05 (1:12:02)
1822 » Andrea Wielens 1982 Apeldoorn Vsen 11528 1:03:05 (1:08:26)
1823 » Truus Schuurman 1966 Dutch Runners V50 11448 1:03:08 (1:09:10)
1824 » Jacco Henzen 1970 Apeldoorn M40 11676 1:03:10 (1:09:30)
1825 » Erik Geerts 1965 Epse M50 11649 1:03:10 (1:10:03)
1826 » Ramon van der Ben 1980 Deventer Msen 11209 1:03:12 (1:07:45)
1827 » Sabine Weustink 1972 Staatvandienst 2 V40 12239 1:03:13 (1:11:03)
1828 » Sibel Sahingoz 1997 Twello Vsen 11117 1:03:16 (1:08:04)
1829 » Frank Wevers 1948 Deventer M60 11854 1:03:17 (1:11:37)
1830 » Kiki Bakker 1983 Dutch Runners Vsen 12085 1:03:17 (1:12:16)
1831 » Tosca Ardaseer 1957 Apeldoorn V50 12259 1:03:19 (1:11:42)
1832 » Marjolijn Donkers 1972 Zutphen V40 12196 1:03:26 (1:09:49)
1833 » Dilek Sahin 1978 AVV Vsen 11714 1:03:29 (1:10:45)
1834 » Matilde Verhagen 2000 Schalkhaar Vsen 12289 1:03:30 (1:12:33)
1835 » Eveline de Beer 1971 Schalkhaar V40 12287 1:03:30 (1:12:35)
1836 » Saskia Verhagen 1998 Schalkhaar Vsen 12290 1:03:31 (1:12:34)
1837 » Ans Drost 1958 Veluwe V50 11579 1:03:33 (1:10:49)
1838 » Christian Scherpenzeel 1980 GD 5 Msen 10218 1:03:33 (1:04:51)
1839 » Mijke Toeset - Wolbert 1976 Tauw bv 9 Vsen 11846 1:03:34 (1:10:42)
1840 » Wim Jeurnink 1951 Deventer M60 11935 1:03:35 (1:10:45)
1841 » Melanie Haveman Apeldoorn Vsen 12393 1:03:35 (1:11:51)
1842 » Marleen Strik 1984 Apeldoorn Vsen 11769 1:03:36 (1:11:13)
1843 » Joke van der Lem 1961 Kiers Advocaten & Mediators 3 V50 12358 1:03:39 (1:12:52)
1844 » Marije Vlaswinkel 1978 Daventria Vsen 12291 1:03:40 (1:10:36)
1845 » Carin Broekman 1964 Daventria V50 11922 1:03:42 (1:10:28)
1846 » Remi Händel 1977 Apeldoorn Msen 11129 1:03:42 (1:08:16)
1847 » Jan Woestenenk 1955 Deventer M60 11113 1:03:48 (1:08:49)
1848 » Anke Nieuwenhuis-Kornet 1960 Daventria V50 12075 1:03:48 (1:10:43)
1849 » Jelly Canrinus 1956 Diepenveen V50 12168 1:03:49 (1:11:38)
1850 » Judith Hoekstra 1985 Nijmegen Vsen 11588 1:03:49 (1:10:27)
1851 » Piet Voogd 1983 Deventer Msen 11520 1:03:50 (1:10:24)
1852 » Herco Louwerse 1979 Almelo Msen 11920 1:03:55 (1:11:30)
1853 » Marianne Bisseling 1965 Hall V50 12087 1:03:55 (1:11:42)
1853 » Ingrid Buitink 1967 Deventer Ziekenhuis 16 V40 11667 1:03:55 (1:11:42)
1855 » Elisabeth Gruppen 1982 Apeldoorn Vsen 10807 1:03:57 (1:07:17)
1856 » Yvonne Hafkamp 1986 Apeldoorn Vsen 11350 1:03:58 (1:08:02)
1857 » Yannick Wemmenhove 1983 Apeldoorn Msen 10686 1:03:58 (1:07:16)
1858 » Johanna Wemmenhove 1979 Apeldoorn Vsen 10694 1:03:58 (1:07:17)
1859 » Gerard Zuidam 1966 Deventer M40 12334 1:03:59 (1:13:05)
1860 » Anne Mulder 1978 Schalkhaar Vsen 11963 1:04:01 (1:11:00)
1861 » Ingrid Bruggeman 1988 Heino Vsen 12149 1:04:03 (1:12:04)
1862 » Ernst Lettink 1970 Apeldoorn M40 11906 1:04:04 (1:09:06)
1863 » Ria Willemse 1964 Raalte V50 12122 1:04:09 (1:13:00)
1864 » Ben Engel 1952 Algemene Bathmense SV M60 12160 1:04:10 (1:12:20)
1865 » Elise Rood 1969 Deventer V40 12203 1:04:10 (1:12:49)
1866 » Marjolein Mulder 1977 AV '34 Vsen 12155 1:04:12 (1:13:08)
1867 » Susan wanrooy 1975 Bathmen V40 12238 1:04:14 (1:04:33)
1868 » Edita Buinauskaite 1987 HollandZorg 3 Vsen 12056 1:04:16 (1:04:33)
1869 » Dani Hendriksen 2002 Apeldoorn Msen 11390 1:04:16 (1:08:25)
1870 » Frieda van de Wiel 1950 Twello V60 11624 1:04:17 (1:10:59)
1871 » John van Vreeswijk 1962 Deventer M50 11811 1:04:18 (1:10:33)
1872 » Beryl Kostverloren 1975 Deventer V40 12302 1:04:19 (1:13:25)
1873 » Cynthia Bruins 1969 Enschede V40 11338 1:04:20 (1:08:47)
1874 » Anja Reterink 1960 De Bilt V50 11696 1:04:20 (1:09:24)
1875 » Istwan de Boer 1988 HollandZorg 4 Msen 12050 1:04:21 (1:13:30)
1876 » Cynthia Jansen 1987 Olst Vsen 12100 1:04:21 (1:13:13)
1876 » Ilse de Zwart 1971 Apeldoorn V40 11868 1:04:21 (1:11:44)
1878 » Carla Westerlaken 1963 Hanzesport V50 11855 1:04:22 (1:12:34)
1879 » Patrick de Boer 1972 HollandZorg 4 M40 12051 1:04:22 (1:13:30)
1880 » Sebastiaan Maas 1977 Deventer Msen 11925 1:04:23 (1:12:56)
1881 » Lucia Derickx 1972 Hall V40 12086 1:04:25 (1:12:12)
1882 » Ertugrul Ozdil 1969 Bosch Thermotechniek B.V. 4 M40 11444 1:04:26 (1:09:26)
1883 » Irma Schouwenaars 1979 Drukwerkdeal.nl 2 Vsen 11730 1:04:28 (1:11:53)
1884 » Jeanine van de Groep 1979 Vaessen-Schoemaker BV 2 Vsen 11944 1:04:29 (1:12:27)
1885 » Dré Waelput 1961 Vaessen-Schoemaker BV 2 M50 11818 1:04:30 (1:12:27)
1886 » Linda Lablans 1980 Deventer Vsen 11886 1:04:33 (1:11:58)
1887 » Angela van der Mast-Onvlee 1974 Veluwe V40 11933 1:04:38 (1:11:55)
1888 » Sonja Tieks 1952 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 4 V60 11683 1:04:41 (1:12:43)
1889 » Michiel Stomphorst 1986 Apeldoorn Msen 11929 1:04:43 (1:12:34)
1890 » Claudia Holtkamp-Karman 1976 Apeldoorn Vsen 12161 1:04:44 (1:07:00)
1891 » Richard Cornelissen 1988 Topicus 7 Msen 11673 1:04:45 (1:11:49)
1892 » Henk Sluiter 1953 Deventer Ziekenhuis 9 M60 11641 1:04:46 (1:09:51)
1893 » Nanda Klaver 1982 Apeldoorn Vsen 11801 1:04:46 (1:11:54)
1894 » Johan Vosmeijer 1937 Deventer M60 12193 1:04:47 (1:10:03)
1895 » Inez Baylé 1963 Deventer V50 12199 1:04:48 (1:13:03)
1896 » Jeanine Hamstra 1970 Nagele V40 11668 1:04:49 (1:11:55)
1897 » Wiebke de Boer 1991 Almelo Vsen 12200 1:04:52 (1:05:42)
1898 » Mandy Bolink 1986 Deventer Vsen 11723 1:04:52 (1:12:36)
1899 » Daphne Duenk 1991 Topicus 6 Vsen 11779 1:04:56 (1:12:23)
1900 » Reinie van der Pol 1962 Zutphen M50 10895 1:04:56 (1:06:47)
1901 » Ilonka Mulder 1980 Bathmen Vsen 12312 1:04:56 (1:13:53)
1902 » Lia van der meer 1957 Amsterdam V50 11680 1:04:58 (1:12:06)
1903 » Henny Bilderbeek 1969 Toldijk V40 12345 1:04:59 (1:14:01)
1904 » Unver Farimaz 1966 Ardagh Group 4 M50 11253 1:05:01 (1:10:13)
1905 » Hans ten Berge 1987 Wierden Msen 11648 1:05:03 (1:11:50)
1906 » Gerard Boom 1955 Deventer M60 12217 1:05:03 (1:14:09)
1907 » Steven Entius 1969 Arnhem M40 11431 1:05:04 (1:10:05)
1908 » Laurens Potters 1956 VDR Bouwgroep B.V. 5 M50 12016 1:05:05 (1:12:56)
1909 » Irma Kleverwal 1964 Veluwe V50 12178 1:05:06 (1:13:46)
1910 » Ineke Feenstra 1960 Deventer V50 12349 1:05:06 (1:11:45)
1911 » Anke Kieviet 1964 Daventria V50 11190 1:05:07 (1:09:45)
1912 » Dennis Klein Koerkamp 1975 Wolters BV 1 M40 11524 1:05:08 (1:11:07)
1913 » Robin Dunnink 1992 Schalkhaar Vsen 11511 1:05:10 (1:11:39)
1914 » Silvya Boterbloem 1973 Apeldoorn V40 11817 1:05:11 (1:10:00)
1915 » Joyce van der Stroom 1974 Deventer V40 11155 1:05:12 (1:10:01)
1916 » Marlon Mekers 1987 Dimence 4 Vsen 10788 1:05:12 (1:08:01)
1917 » Harm-Jan Wolters 1978 Epse Msen 12125 1:05:12 (1:13:44)
1917 » Tanja Bos 1981 Apeldoorn Vsen 12108 1:05:12 (1:13:44)
1919 » Marlies Klein Tank 1971 Apeldoorn V40 12185 1:05:13 (1:13:41)
1920 » Eddy van den Burg 1965 Deventer M50 11982 1:05:13 (1:11:52)
1921 » Peter Baken 1963 RPC Promens 4 M50 11908 1:05:14 (1:13:41)
1922 » Patty de Lange 1981 Deventer Vsen 12309 1:05:17 (1:14:36)
1923 » Sanne Nalbent 1982 Deventer Vsen 11344 1:05:18 (1:09:39)
1924 » Frits van der Kuip 1944 Daventria M60 12083 1:05:18 (1:13:46)
1925 » Marion Hoogenboezem 1988 Nunspeet Vsen 12090 1:05:18 (1:14:12)
1926 » Charlotte Bouma 1992 Nunspeet Vsen 12118 1:05:20 (1:14:12)
1927 » Sven van den Brink 1992 Apeldoorn Msen 11585 1:05:23 (1:11:32)
1928 » Henri Ververs 1960 Apeldoorn M50 12232 1:05:23 (1:14:07)
1929 » Leonie Evers 1993 Infense Advocaten B.V. 1 Vsen 12301 1:05:25 (1:13:32)
1930 » Netty Koetsier 1959 Eerbeek V50 11829 1:05:28 (1:13:56)
1931 » Mindy van Wattingen 1979 Apeldoorn Vsen 10721 1:05:28 (1:08:47)
1932 » Hans Mulder 1954 Diepenveen M60 11486 1:05:30 (1:11:28)
1933 » Niels Mentink 1974 Deventer M40 11326 1:05:30 (1:10:10)
1934 » Yoshi Olthof 1985 Salland Zorgverzekeringen 5 Vsen 12269 1:05:32 (1:14:43)
1935 » Brenda Modderman 1974 Terwolde V40 12179 1:05:37 (1:13:55)
1936 » Esther Bulten 1978 Sinderen Vsen 11977 1:05:38 (1:12:48)
1937 » Jeannette Kamperman 1961 Apeldoorn V50 12186 1:05:38 (1:14:06)
1938 » Astrid kruisweg 1972 Terwolde V40 12129 1:05:39 (1:13:55)
1939 » Nadine Arendsen 1974 Arnhem V40 11738 1:05:39 (1:13:40)
1940 » Merlin Wensink 1989 Deventer Vsen 12299 1:05:44 (1:14:49)
1941 » Puck Eelderink 1989 Epe Vsen 11794 1:05:45 (1:11:49)
1942 » Renate Janssen-Passchier 1969 Deventer V40 12146 1:05:47 (1:12:34)
1943 » Liselotte de Lange 1994 Emmeloord Vsen 11650 1:05:48 (1:12:54)
1944 » Marc van Opbergen 1960 Deventer M50 11989 1:05:48 (1:13:31)
1945 » Cara van Beek 1972 Deventer V40 11716 1:05:49 (1:13:28)
1946 » Jan Ligtenberg 1963 Almelo M50 12253 1:05:50 (1:14:20)
1947 » Marjorie Vloedgraven 1979 Duiven Vsen 11519 1:05:51 (1:13:33)
1948 » Silvia Bloemberg 1973 Dimence 7 V40 11670 1:05:52 (1:12:04)
1949 » Karen Kaatman 1983 Bathmen Vsen 12221 1:05:57 (1:14:32)
1950 » Debbie Klopman 1985 Apeldoorn Vsen 12236 1:06:02 (1:14:20)
1951 » Linda Buiting 1982 Apeldoorn Vsen 12265 1:06:03 (1:14:20)
1952 » Godie Vierbergen 1959 Deventer V50 11800 1:06:07 (1:13:08)
1953 » Gerard Hulshof 1962 Dieren M50 11576 1:06:11 (1:12:40)
1954 » Vincent van ginkel 1977 Veluwe Msen 11305 1:06:11 (1:12:39)
1955 » Bianca Hulshof 1967 Dieren V40 11581 1:06:13 (1:12:39)
1956 » Janet van Ginkel 1971 Veluwe V40 11304 1:06:13 (1:12:39)
1957 » John Zweverink 1972 Leusden M40 11870 1:06:14 (1:12:28)
1958 » Michel Gougon 1965 Deventer M50 12310 1:06:15 (1:15:35)
1959 » Esther Lubberts 1977 Deventer Vsen 12254 1:06:15 (1:15:39)
1960 » Rob Eeuwhorst 1968 Deventer M40 12230 1:06:16 (1:15:40)
1961 » Angelina Meijer 2007 Deventer Vsen 12340 1:06:20 (1:15:42)
1962 » Priscilla de boer 1994 Deventer Vsen 12339 1:06:20 (1:15:42)
1963 » Lara Akihary 1990 Veenendaal Vsen 12346 1:06:22 (1:14:35)
1964 » Wim Groot Koerkamp 1965 Olst M50 11865 1:06:24 (1:14:13)
1965 » Remy van Amerongen 1989 Zutphen Msen 12158 1:06:28 (1:14:15)
1966 » Remco Koenen 1971 Uden M40 11820 1:06:33 (1:12:15)
1967 » Harriet Warnas 1972 Olst V40 12294 1:06:35 (1:15:34)
1968 » Richard Schiphorst 1962 CaseWare Nederland B.V. 2 M50 11646 1:06:44 (1:13:37)
1969 » Lonneke Senger 1970 Apeldoorn V40 11742 1:06:45 (1:11:32)
1970 » Joop Meijer 1982 Salland Zorgverzekeringen 5 Msen 11941 1:06:45 (1:15:56)
1971 » Betty de Groot 1965 Apeldoorn V50 12194 1:06:45 (1:15:27)
1972 » Harry Kamphuis 1962 Terwolde M50 12107 1:06:46 (1:15:30)
1973 » Sjaan Rattink 1981 Schalkhaar Vsen 12175 1:06:50 (1:14:56)
1974 » Suzanne de Vries 1985 Dimence 4 Vsen 10731 1:06:52 (1:09:41)
1975 » Margreet Schoterman 1965 Daventria V50 12154 1:06:53 (1:14:55)
1976 » Paula Mulder 1994 Apeldoorn Vsen 11965 1:06:59 (1:15:18)
1977 » Ineke Wiering-Kok 1961 Apeldoorn V50 11838 1:07:01 (1:14:03)
1978 » Melissa Weijers 1990 Apeldoorn Vsen 12298 1:07:04 (1:16:22)
1979 » Patrick Sohilait 1972 Amsterdam M40 11751 1:07:06 (1:14:57)
1980 » Tamara Mulderij 1977 Bathmen Vsen 11563 1:07:13 (1:13:23)
1981 » Leen van den Berg 1957 Ede Gld M50 10726 1:07:14 (1:10:14)
1982 » Eline van der Eijk 1989 Den Helder Vsen 11798 1:07:17 (1:13:47)
1983 » Heleen Timmermans 1978 Apeldoorn Vsen 12303 1:07:19 (1:16:16)
1984 » Maarten van Saeftinghe 1974 Deventer M40 11713 1:07:21 (1:14:09)
1985 » Markus Wegert 1968 Apeldoorn M40 12375 1:07:22 (1:13:44)
1986 » Jacq Thuss 1965 Deventer V50 12042 1:07:27 (1:15:54)
1987 » Aletta Berghuis 1979 Deventer Vsen 12248 1:07:32 (1:16:13)
1988 » Laurens Havenaar 1988 Utrecht Msen 12342 1:07:34 (1:15:41)
1989 » Kirsten Reezigt 1975 Apeldoorn V40 12274 1:07:39 (1:16:57)
1989 » Petra Ong 1971 Apeldoorn V40 12164 1:07:39 (1:12:35)
1991 » Astrid Bugter 1965 Daventria V50 12159 1:07:40 (1:14:35)
1992 » Dick Groendijk 1942 Deventer M60 12191 1:07:42 (1:16:19)
1993 » Marielle Popping 1988 Epse Vsen 11749 1:07:43 (1:15:07)
1994 » Carlijn van Hees 1988 Deventer Ziekenhuis 9 Vsen 11671 1:07:44 (1:14:18)
1995 » Annejasmijn van kleef 1987 Voorst gem Voorst Vsen 11269 1:07:45 (1:11:40)
1996 » Marieke Olthuis 1989 Apeldoorn Vsen 11566 1:07:46 (1:14:23)
1997 » Peter Spikker 1961 Apeldoorn M50 12218 1:08:03 (1:17:24)
1998 » Veerle Blom 1992 Deventer Vsen 12003 1:08:14 (1:16:10)
1999 » Jan Blom 1959 Deventer M50 11997 1:08:15 (1:16:10)
2000 » Fenna Hiemstra 1961 Lemelerveld V50 12032 1:08:15 (1:15:28)