Uitslagen van 11e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2016

Salland Zorgverzekeringen 5 km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Dames 10% correctie in teamtijd. Uitslagen op netto volgorde , prijsuitreiking op volgorde binnenkomst.


Displaying uitslagen 2001 - 2137 of 2137 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
2001 » Sofie van de Laar 2001 Deventer V4-16 4194 37:19 (42:05)
2002 » Vera Hazelaar 1993 Wilp Gld Vsen 4712 37:20 (45:31)
2003 » Arjan van de Laar 1975 Deventer M40 4195 37:22 (42:05)
2004 » Monique Welberg 1966 Deventer V40 3282 37:31 (47:21)
2005 » Olga Staal 1978 Apeldoorn Vsen 4356 37:34 (38:42)
2006 » Mariska van Geemen 1990 Apeldoorn Vsen 4350 37:35 (42:03)
2007 » Monique van geemen 1989 Apeldoorn Vsen 4391 37:35 (42:03)
2008 » Marjan Velthuis 1967 PRINT4TEXTIEL 1 V40 5288 37:36 (47:32)
2009 » Rene Spit 1957 Vriezenveen M50 4872 37:37 (43:49)
2010 » Erwin Velthuis 1965 PRINT4TEXTIEL 1 M50 5289 37:37 (47:32)
2011 » Esther van der Wal 1989 Deventer Vsen 5280 37:38 (47:36)
2012 » Herman van der Wal 1962 Deventer M50 5282 37:39 (47:37)
2013 » Jomima rahael 1983 Apeldoorn Vsen 5168 37:40 (46:49)
2014 » Sheila Spijkerman 1976 JP van den Bent Stichting 2 Vsen 3718 37:42 (40:29)
2015 » Jaap Lambooij 1966 VHD Alarmcentrale 1 M40 4189 37:46 (43:26)
2016 » Lesley Wouters 1997 Deventer Vsen 5111 37:50 (47:40)
2017 » Marika Stenfert Kroese 1956 Radiotherapiegroep 1 V60 5062 37:54 (40:24)
2018 » Wilma Laar 1964 Loopgroep Oegstgeest V50 4794 37:55 (41:40)
2019 » Deborah van Gemmert 1969 Gorssel V40 4186 37:56 (43:10)
2020 » Jan Santman 1951 Deventer M60 5296 38:01 (43:30)
2021 » Nicole Hesselink 1988 Deventer Vsen 4946 38:02 (46:08)
2022 » Denise Ligtenbarg 1989 Markelo Vsen 4162 38:04 (39:41)
2023 » Nickey Vlierhuis 1988 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 1 Vsen 3970 38:05 (40:54)
2024 » Marijke Hengstmengel 1961 Bathmen V50 4699 38:08 (46:25)
2025 » Wijnanda van Holland 1965 Schalkhaar V50 5160 38:09 (47:50)
2026 » Erna Bannink 1962 Deventer V50 5161 38:09 (47:49)
2027 » Maud Brandwagt 2015 Deventer V4-16 4950 38:10 (45:45)
2028 » zeynep usta 2002 Daventria V4-16 3075 38:12 (38:44)
2029 » Oscar Pannekoek 1974 Deventer M40 5016 38:12 (38:12)
2030 » Theo Sieberichs 1953 Deventer M60 4395 38:12 (43:46)
2031 » Miranda Jansen-Jannink 1972 Olst V40 5122 38:16 (47:45)
2032 » René Wopereis 1957 Deventer M50 4226 38:17 (44:35)
2033 » Debby Brandwagt 1977 Deventer Vsen 4676 38:17 (45:52)
2034 » Anneke Uijtdewilligen 1950 Tilburg V60 4320 38:19 (43:52)
2035 » Ank Koning- Kulik 1958 Deventer V50 5159 38:19 (47:45)
2036 » Babette teijgeler 2003 Apeldoorn V4-16 5237 38:19 (38:34)
2037 » Peter Nijkamp 1963 Deventer M50 5348 38:36 (48:38)
2038 » Marianne mensink Broekland Ov V40 5427 38:41 (48:30)
2039 » Ad Visbeen 1962 Amsterdam M50 5223 38:41 (47:31)
2040 » Angelique Kamphuis 1972 Haaksbergen V40 5105 38:42 (48:31)
2041 » Wanda Voortman 1969 Deventer V40 4100 38:43 (43:31)
2042 » Esmee Broekhuis 1994 Jobcenter BV 2 Vsen 5194 38:44 (48:47)
2043 » Sebastiaan van Dijk 1980 Topicus 4 Msen 4429 38:45 (45:20)
2044 » Rachel Wesseler 1974 Deventer V40 5079 38:45 (44:23)
2045 » Stijn de Graaff 2005 Deventer M4-16 5191 38:49 (47:48)
2045 » Petro IJzerman 1964 Deventer M50 5249 38:49 (47:48)
2047 » Linde van Emmerik 1994 Lieren Vsen 4819 38:52 (42:01)
2048 » Marie - Josee 1963 Culemborg V50 5239 38:52 (45:36)
2049 » Gini Sambre 1980 Deventer Vsen 5253 38:54 (48:07)
2050 » Margriet Broekhuijsen 1964 Deventer Ziekenhuis 5 V50 5044 38:56 (48:01)
2051 » Anita Kruitbosch 1977 GD 2 Vsen 3478 38:59 (41:06)
2052 » Esmeralda van der Burg 2011 Speciaal onderwijs De Linde 6 V4-16 5310 38:59 (43:01)
2053 » Kimberley Brinks 1997 Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 2 Vsen 4774 39:01 (46:57)
2054 » Miranda Klomparends 1979 Saxion Academie Mens en Arbeid 2 Vsen 5162 39:06 (48:43)
2055 » Liselotte Kamps 2004 Apeldoorn V4-16 5233 39:08 (39:22)
2056 » Sjef Kamps 1956 Apeldoorn M60 4818 39:11 (39:26)
2057 » Puck te Wieske 2006 OCD Opleidingen BV 1 V4-16 5178 39:14 (48:48)
2058 » Danielle Prinsen 1982 Apeldoorn Vsen 5007 39:19 (48:10)
2059 » Micha te Wieske 1975 OCD Opleidingen BV 1 M40 5246 39:20 (48:58)
2060 » Wim van den Ooijen 1970 HollandZorg 1 M40 4619 39:20 (40:40)
2060 » Josefien Trienekens 1951 Daventria V60 5232 39:20 (48:56)
2062 » Ellen Middelburg 1980 Deventer Vsen 5037 39:23 (48:06)
2063 » Hannah Zwiers 1971 OCD Opleidingen BV 2 V40 4848 39:25 (47:42)
2064 » Joyce wesselink 1981 Deventer Vsen 5078 39:25 (49:00)
2065 » Larissa Preuter 2001 Speciaal onderwijs De Linde 5 V4-16 5306 39:26 (43:38)
2065 » Bjarni Ketilsson 1966 Deventer M40 5095 39:26 (48:53)
2067 » Klaas Anjo Tamminga 1966 Deventer M40 5344 39:31 (49:41)
2068 » Margreet Tamminga-Dijkhuis 1967 Deventer V40 5343 39:32 (49:41)
2069 » Jasper Dolman 1998 Eefde Msen 5370 39:33 (49:44)
2070 » Jolanda Kamps 1970 OCD Opleidingen BV 1 V40 5234 39:33 (49:11)
2071 » Tesi Dijkstra 1977 Deventer Vsen 5294 39:35 (48:30)
2072 » Jurriën Braamburg 1995 Ermelo Msen 5152 39:43 (49:17)
2073 » Olga van Sonsbeek 1973 Wilp Gld V40 5377 39:48 (49:30)
2074 » Henny Beumer 1970 Drukwerkdeal.nl 1 V40 4132 39:51 (41:43)
2074 » Marjo de Vente 1964 Zwolle V50 5002 39:51 (41:43)
2076 » Anne van der Borgh 1992 Eefde Vsen 5114 39:56 (49:30)
2077 » Marlon Simons 1992 Deventer Ziekenhuis 3 Vsen 3798 39:59 (43:20)
2078 » Diane van Lohuizen 1984 Deventer Ziekenhuis 3 Vsen 3802 40:01 (43:22)
2079 » Marloes Jansen 1988 Deventer Ziekenhuis 2 Vsen 4610 40:01 (43:23)
2080 » Jeroen Schoppema 1969 Deventer extra 1 M40 5135 40:05 (49:09)
2081 » Annita de Lange 1957 Schalkhaar V50 5200 40:10 (48:09)
2082 » Yvonne van Wenkop 1962 Apeldoorn V50 5267 40:11 (46:21)
2083 » Anniek Konijnenberg 1993 AV '34 Vsen 5188 40:12 (48:43)
2084 » Marianne de Krosse 1969 Epse V40 5165 40:20 (48:50)
2085 » Anja Klijnvelderman 1971 HollandZorg 1 V40 4618 40:23 (47:54)
2085 » Arina Smies 1978 Deventer Vsen 5353 40:23 (47:37)
2087 » Sia Eefting 1982 Diever Vsen 4330 40:26 (47:12)
2088 » Sandra Boskamp 1973 Carinova 2 V40 3353 40:29 (42:43)
2089 » Annelien Bleijswijk 1988 Apeldoorn Vsen 5347 40:29 (50:35)
2090 » Jet Stokvis 1956 Diabeter-Oost 3 V50 5398 40:39 (50:45)
2091 » Claudia Lans 1977 Eerbeek Vsen 5054 40:42 (49:42)
2092 » Frank Willem Hogervorst 1965 Diabeter-Oost 2 M50 5396 40:43 (50:45)
2093 » Coen Hogervorst 2001 Diabeter-Oost 2 M4-16 5395 40:44 (50:45)
2094 » Jannie de Ruiter 1959 Apeldoorn V50 5351 40:47 (51:03)
2095 » Andrea Winkel 1970 Deventer V40 4887 40:54 (48:22)
2096 » Kim esselink 1983 Deventer Vsen 5215 40:55 (48:03)
2097 » Conny Sanders 1974 Arnhem V40 4685 40:55 (48:22)
2098 » Lydia de Jongh 1974 Deventer V40 5116 41:15 (50:48)
2099 » Pieter Bakhuijsen 1963 Deventer M50 5197 41:20 (50:47)
2100 » Merel van Hoeve 1994 Terwolde Vsen 5262 41:20 (50:47)
2101 » Damian de Koningh 1991 Hall Msen 5328 41:21 (50:47)
2102 » Armin Blom 1993 Deventer Msen 5017 41:25 (50:10)
2103 » Robert Tiggelman 1992 Deventer Msen 5367 41:25 (50:10)
2104 » Jordana Timisela 1977 Deventer Vsen 4661 41:30 (49:50)
2105 » Daan Fens 1963 Deventer M50 4903 41:32 (50:17)
2106 » Carla Beuving 1977 Deventer Vsen 5039 41:37 (50:19)
2107 » Leonard Dost 1957 Eefde M50 4348 41:38 (46:04)
2108 » Lydia Beekman 1978 Apeldoorn Vsen 3630 41:41 (42:32)
2109 » Ria prinsen 1962 Nieuw-Vennep V50 5170 41:41 (51:03)
2110 » Diana Bolink-Mooi 1958 Bathmen V50 4424 41:41 (46:07)
2111 » Lotte Bolink 1994 Hulphond Nederland 1 Vsen 3706 41:42 (49:05)
2112 » Monique Bolink 1957 Hulphond Nederland 1 V50 3736 41:43 (49:05)
2113 » Joke van der list 1967 Apeldoorn V40 5274 41:46 (42:01)
2114 » Edith Garritsen 1973 Vorden V40 5203 41:49 (51:31)
2115 » Maarten Beumer 1972 Arnhem M40 4998 41:58 (49:29)
2116 » Petra van der Velde 1967 Twello V40 5226 42:05 (51:50)
2117 » Anne-beth sorgdrager 1977 Deventer Vsen 4873 42:06 (50:19)
2118 » Patricia sneller 1976 Deventer V40 4875 42:07 (50:21)
2119 » Sophie Woolderink 2007 Speciaal onderwijs De Linde 5 V4-16 5325 42:09 (46:22)
2120 » Esther Hoffer 1988 Apeldoorn Vsen 5341 42:27 (52:23)
2121 » Michael Bouwmeester 1985 Apeldoorn Msen 5327 42:27 (52:24)
2122 » Muriël Gijzen 1998 Epe Vsen 5048 42:33 (52:16)
2123 » Ben Gijzen 1963 Epe M50 5050 42:37 (52:21)
2124 » Carla Gijzen 1965 Epe V50 5049 42:38 (52:21)
2125 » Josje van den Ende 1979 Olst Vsen 5364 42:52 (53:00)
2126 » Joyce Daalmeijer 1979 Olst Vsen 5356 42:53 (53:00)
2127 » Angélique Schiphorst 1970 Apeldoorn V40 4306 43:10 (47:46)
2128 » Ingrid Riegman 1963 Deventer V50 5342 43:31 (53:46)
2129 » Josanne Zweers 1990 Speciaal onderwijs De Linde 3 Vsen 3847 43:48 (47:57)
2130 » Eveline Henneke 1976 Deventer V40 3605 43:48 (45:58)
2131 » Roy Haaxman 1952 AV '34 M60 5271 45:24 (55:35)
2132 » Kelly Haaxman 1988 Deventer Vsen 5272 45:24 (55:35)
2133 » Erva Deveci 2007 Speciaal onderwijs De Linde 6 V4-16 5340 45:33 (49:35)
2134 » Ralph Nieuwboer 1978 Apeldoorn Msen 4944 45:34 (53:49)
2135 » Marjon Rensen 1987 Speciaal onderwijs De Linde 4 Vsen 4518 45:34 (49:36)
2136 » Stefan Hidma 1987 Apeldoorn Msen 4943 45:35 (53:50)
2137 » Ulla Hogenstijn 1980 Deventer Vsen 5375 46:19 (56:01)