Uitslagen van Nesseloop 2016

14km

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying all 183 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Menno Lieven 1082 Capelle aan den IJssel M 60530 (50:16) 50:16
2 » Harmen Den Boer 1977 Berkel en Rodenrijs M 33 (50:34) 50:34
3 » Bart Korteweg 1979 Rotterdam M 184 (52:25) 52:26
4 » Kevin Chaudron 1985 Capelle aan den IJssel M 60629 (53:39) 53:39
5 » Ton Schippers 1989 Rotterdam M 60531 (55:48) 55:48
6 » Bradley Van der Avort 1996 Rotterdam M 60438 (56:23) 56:23
7 » niels van der wal 1985 Capelle aan Den IJssel M 421 (46:23) 56:34
8 » Reinier Schep 1982 Utrecht M 60478 (56:36) 56:38
9 » Ruben van Kesteren 1990 Spijkenisse M 60632 (56:41) 56:42
10 » Tijs van Gemert 1973 Zevenhuizen M 60538 (58:44) 58:45
11 » Perry Kleinjan 1960 Rotterdam M 60625 (59:51) 59:55
12 » Bas Essink 1993 Capelle aan den IJssel M 60623 (1:00:33) 1:00:36
13 » Michael Kerkhof 1991 Rotterdam M 60465 (1:00:44) 1:00:44
14 » stephan de melker 1991 Capelle aan Den IJssel M 235 (1:00:48) 1:00:51
15 » Abdelaziz Gaga 1974 Rotterdam M 476 (1:01:05) 1:01:06
16 » Rien van Vossen 1959 HALSTEREN M 392 (1:01:13) 1:01:13
17 » Dennis Doerga 1973 Rotterdam M 91 (1:01:46) 1:01:54
18 » Fedor Hoogenes 1970 Berkel en Rodenrijs M 137 (1:02:04) 1:02:09
19 » Remco Hogenbirk 1976 Capelle aan Den IJssel M 486 (1:02:17) 1:02:22
20 » Jacques van Kleef 1960 Den Haag M 60652 (1:02:20) 1:02:24
21 » Kevin Hagen 1980 M 60614 (1:02:21) 1:02:25
22 » Menno Boerema 1967 Rotterdam M 35 (1:03:03) 1:03:07
23 » Carlo Meerman 1980 Vlaardingen M 60472 (1:03:29) 1:03:31
24 » Merijn de Ruijter van Steveninck 1983 Utrecht M 83 (1:03:33) 1:03:42
25 » Gert Henchiksen 1970 Ede M 60528 (1:03:40) 1:03:53
26 » Sebastiaan de Roode 1974 Rotterdam M 60476 (1:04:10) 1:04:24
27 » Jermain George 1976 Rotterdam M 477 (1:04:27) 1:04:31
28 » Erik in 't Groen 1983 Capelle aan den IJssel M 60650 (1:04:56) 1:04:57
29 » Wilco Hogenbirk 1985 Aarle-Rixtel M VVR 485 (1:05:02) 1:05:07
30 » Simon van Staveren 1980 Rotterdam M 60626 (1:04:57) 1:05:11
31 » Matthijs Versteegt 2001 Rotterdam M 60516 (1:05:32) 1:05:40
32 » Paul Dekker 1958 Rotterdam M 84 (1:05:51) 1:05:54
33 » Rene van de Laar 1967 Rotterdam M 203 (1:05:53) 1:06:01
34 » Bianca de Breij 1976 Rotterdam F 60447 (1:06:05) 1:06:07
35 » Rene v d Laar 1967 Rotterdam M 202 (1:06:00) 1:06:08
36 » Steven van Ardenne 1997 Rotterdam M 8 (1:06:09) 1:06:09
37 » Hok Ming Liu 1984 Rotterdam M 217 (1:06:13) 1:06:32
38 » roel steenbeek 1956 rotterdam M 320 (1:06:50) 1:06:56
39 » Tijn Hoendervangers 2009 Rotterdam M 186 (1:06:55) 1:07:20
40 » Joris van Caspel 1987 Den Haag M 437 (1:07:06) 1:07:25
41 » Hubert van der Planken 1957 Berkel en Rodenrijs M 430 (1:07:22) 1:07:33
42 » Emiel Geelen 1987 Rotterdam M 418 (1:07:24) 1:07:36
43 » Joris van der Niet 1982 Rotterdam M 60619 (1:07:37) 1:07:42
44 » Robin Martens 1987 Rotterdam M 60409 (1:07:36) 1:07:52
45 » Ron Kronenburg 1987 Rotterdam M 193 (1:07:58) 1:08:01
46 » Jelle Vrooman 1963 M 60616 (1:07:53) 1:08:04
47 » Aat van Dalen 1958 Rotterdam M VVR 60647 (1:08:05) 1:08:06
48 » Lorenzo Verkley 1998 Berkel en Rodenrijs M 369 (1:08:06) 1:08:21
49 » Roland Doeser 1961 Spijkenisse M 92 (1:08:28) 1:08:30
50 » Rob Stofberg 1957 Zegveld M 60636 (1:08:37) 1:08:43
51 » Ron Huizer 1960 Spijkenisse M 60517 (59:06) 1:08:47
52 » John van Zweeden 1955 Den Haag M 424 (1:08:53) 1:08:54
53 » Kees van Geel 1960 Roosendaal M 429 (1:08:49) 1:08:59
54 » Dolf Pasma 1971 Rotterdam M 266 (1:08:51) 1:09:04
55 » Bastiaan Been 1986 Bergschenhoek M 22 (1:08:55) 1:09:10
56 » Christopher Bakker 1986 Rotterdam M 13 (1:09:10) 1:09:12
57 » Willem Zaadnoordijk 1959 Rotterdam M 60491 (1:09:12) 1:09:29
58 » Abdelaziz Imossaten 1962 Rotterdam M 493 (1:09:31) 1:09:33
59 » Nicolien van der Have 1987 utrecht F 351 (1:09:43) 1:09:52
60 » Cees Methorst 1945 Zegveld M 60637 (1:09:46) 1:10:00
61 » Hans Bruins 1964 Rotterdam M 61 (1:09:48) 1:10:07
62 » Sandro Gomes 1980 Rotterdam M 111 (1:09:53) 1:10:09
63 » Fred-Jan Nesselaar 1966 Nieuwerkerk aan Den IJssel M 246 (1:10:16) 1:10:29
64 » Thea Bosman 1984 Rotterdam F 238 (1:10:33) 1:10:34
65 » Corrie Bosman 1960 Bergschenhoek F 59 (1:10:35) 1:10:35
66 » Peter Bergman 1964 Zwijndrecht M 427 (1:10:44) 1:10:54
67 » Tim Duijverman 1988 Vlaardingen M 60457 (1:11:03) 1:11:05
68 » Joost van Lier 1981 Rotterdam M 215 (1:10:54) 1:11:08
69 » Bart van Dodeweerd 1974 Rotterdam M 89 (1:11:08) 1:11:26
70 » Peter Zevenbergen 1961 Rotterdam M 412 (1:11:24) 1:11:26
71 » Suzanne Kanters 1996 Waddinxveen F 60615 (1:11:26) 1:11:30
72 » Stephan Kanters 1979 Rotterdam M 164 (1:11:30) 1:11:34
73 » Raymond van Wichen 1959 Gouda M 401 (1:11:19) 1:11:36
74 » Monique van Leeuwen 1987 Zevenhuizen F 207 (1:11:34) 1:11:37
75 » Yvonne van Hoven 1969 Rotterdam F 143 (1:11:30) 1:11:39
76 » Richard van der Lugt 1974 Vlaardingen M 223 (1:11:27) 1:11:43
77 » Stephan Reket 1970 Nieuwerkerk aan den IJssel M 283 (1:11:27) 1:11:43
78 » George van der Beek 1978 Zevenhuizen M 21 (1:11:52) 1:12:01
79 » gerard janssen 1969 Capelle aan Den IJssel M 151 (1:12:01) 1:12:06
80 » Erik van Dorp 1990 Rotterdam M 463 (1:12:07) 1:12:10
81 » anita van rozendaal 1984 Rotterdam F 293 (1:12:12) 1:12:26
82 » Frans Gielen 1983 Rotterdam M 106 (1:12:12) 1:12:26
83 » Pieter Kop 1969 Rotterdam M 181 (1:12:28) 1:12:32
84 » Peter Visscher 1991 Rotterdam M 376 (1:12:27) 1:12:33
85 » Teun Visscher 1958 Nieuwerkerk aan Den IJssel M 377 (1:12:27) 1:12:33
86 » Jules Kentin 1964 Capelle aan den IJssel M 435 (1:12:50) 1:13:01
87 » Joël van der Wal 1997 Krimpen aan Den IJssel M 60490 (1:12:42) 1:13:03
88 » Joan Alomar 1982 ROTTERDAM M 6 (1:12:44) 1:13:06
89 » Yolanda Kaijser 1966 Rotterdam F 162 (1:13:03) 1:13:10
90 » Michel Izelaar 1973 Rotterdam M 147 (1:13:10) 1:13:20
91 » Aad de Visser 1961 Barendrecht M 428 (1:13:08) 1:13:22
92 » ERROL SEYMONSON 1953 Lekkerkerk M 307 (1:13:25) 1:13:36
93 » Wim Beekman 1955 Zoetermeer M 432 (1:13:28) 1:13:39
94 » Casper Tolenaars 1976 Sliedrecht M 344 (1:13:41) 1:13:45
95 » Thomas Brands 1993 Rotterdam M 48 (1:13:33) 1:13:55
96 » Jeroen van den Berg 1988 Berkel en Rodenrijs M VVR 28 (1:13:53) 1:14:05
97 » Esther Bakker 1975 Rotterdam F 14 (1:13:56) 1:14:06
97 » Jan-Joris Bol 1978 Schiedam M 38 (1:13:46) 1:14:06
99 » Martin Buijtendijk 1970 Rotterdam M 60649 (1:14:41) 1:14:48
100 » Arjan van der Leij 1972 Rotterdam M 60467 (1:14:51) 1:15:08
101 » Bart Lubbers 1990 Ridderkerk M 222 (1:14:56) 1:15:08
102 » Tony Gibson 1970 Schiedam M 478 (1:15:12) 1:15:17
103 » Kishan Manish Dhoenmoen 1998 rotterdam M 461 (1:15:34) 1:15:41
104 » Siu Mei Man 1983 Rotterdam F 227 (1:15:25) 1:15:48
105 » Bart Herfst 1980 Rotterdam M 131 (1:16:00) 1:16:09
106 » Hsiung Ming Bruins 1998 Capelle aan Den IJssel M 62 (1:16:12) 1:16:32
107 » Emiel Jongerius 1976 Rotterdam M 153 (1:16:16) 1:16:34
108 » Karin van Leeuwen 1983 Leiden F 208 (1:16:43) 1:16:52
109 » Friso van Abbema 1975 Rotterdam M 2 (1:16:42) 1:17:01
110 » Mark Goetgebuer 1953 rotterdam M 109 (1:16:46) 1:17:07
111 » Guus Koelman 1950 Rotterdam M 498 (1:17:06) 1:17:22
112 » Bart Waaijer 1987 Ridderkerk M 394 (1:17:11) 1:17:23
113 » Jacqueline Gomes-Santana Andrade 1979 Rotterdam F 112 (1:17:29) 1:17:48
114 » Charlene van Belle 1990 Waddinxveen F 24 (1:17:37) 1:17:52
114 » Gerard Peeman 1982 Rotterdam M 267 (1:17:30) 1:17:52
116 » René Kroondijk 1960 Zevenhuizen M 194 (1:17:39) 1:17:55
117 » Davie Berkhout 1992 Capelle aan den IJssel M 60504 (1:18:19) 1:18:23
118 » Dennis Zevenbergen 1975 Rotterdam M 60653 (1:18:06) 1:18:28
119 » Marlous van der Mee 1980 Hendrik Ido Ambacht F 60559 (1:18:24) 1:18:31
120 » Sabrina Henneberg 1981 Hendrik Ido Ambacht F 60557 (1:18:24) 1:18:31
121 » Melissa van der Sar 1994 Rotterdam F 299 (1:18:37) 1:18:40
122 » Peter Hofwegen 1968 Rotterdam M 136 (1:18:20) 1:18:41
123 » Astrid bottenberg 1969 Rotterdam F 46 (1:18:42) 1:18:51
124 » Stephan Eijer 1983 Kinderdijk M 93 (1:19:04) 1:19:15
125 » Rob Burghout 1961 Rotterdam M 69 (1:19:04) 1:19:15
126 » Jochem van Loon 1980 Rotterdam M 219 (1:18:53) 1:19:17
127 » Helga Maanster 1968 Rotterdam F 225 (1:19:21) 1:19:28
128 » Eldert van der Leij 1978 Zwijndrecht M 60468 (1:19:30) 1:19:48
129 » Jeroen Poldervaart 1986 Nootdorp M 274 (1:19:30) 1:19:50
130 » Danielle Hemink 1973 Den Haag F 423 (1:19:52) 1:20:01
131 » Dominique frerichs 1981 Rotterdam M 104 (1:19:39) 1:20:01
132 » Carlos Gomes 1981 Rotterdam M 110 (1:19:48) 1:20:06
133 » Albert Logtenberg 1979 Amsterdam M 218 (1:20:04) 1:20:17
134 » Bastiaan van der Sluis 1987 Rotterdam M 355 (1:19:59) 1:20:22
135 » Koen van Viegen 1989 's Gravenhage M 362 (1:19:59) 1:20:22
136 » Silvia van den Bogaerdt 1971 Rotterdam F 37 (1:20:44) 1:20:50
137 » Mirjam Struckman- De Leeuw 1965 Rotterdam F 331 (1:20:45) 1:20:50
138 » Michael Klaasse 1981 Schiedam M 174 (1:20:52) 1:21:03
139 » Mike den Otter 1985 Rotterdam M 60475 (1:20:51) 1:21:03
140 » Jeroen Mulder 1984 Dordrecht M 60411 (1:20:51) 1:21:04
141 » Wendy van Hamersvelt 1977 Capelle aan Den IJssel F 481 (1:21:09) 1:21:16
142 » Ron Kegel 1964 Moordrecht M 169 (1:20:57) 1:21:16
143 » Patricia Leijdekker 1970 Nieuwerkerk aan den Ijssel F 60469 (1:21:33) 1:21:39
144 » sita Dhoenmoen 1972 Rotterdam F 462 (1:21:40) 1:21:46
145 » Jaap van den Hooven 1967 Westmaas M 491 (1:21:34) 1:21:46
146 » Inge Zomerdijk 1986 Amsterdam F 413 (1:21:39) 1:21:59
147 » Emma Van Stolk 1985 Nieuwerkerk aan den ijssel F 323 (1:22:17) 1:22:22
147 » Marco de Jong 1976 Rotterdam M 60561 (1:22:05) 1:22:22
149 » Rick Brouwer 1964 Vlaardingen M 415 (1:22:52) 1:23:10
150 » karin de kramer 1966 Barendrecht F 500 (1:23:07) 1:23:14
151 » arno fransen 1975 Ridderkerk M 474 (1:23:07) 1:23:14
152 » trudy hess 1961 Nieuwerkerk ad IJssel F 133 (1:23:10) 1:23:17
153 » Wouter Bos 1997 Eindhoven M 60446 (1:23:01) 1:23:22
154 » Neline de Wild 1998 Krimpen aan Den IJssel F 404 (1:23:16) 1:23:30
155 » Ilse Meijer 1975 Rotterdam F 233 (1:23:16) 1:23:38
156 » Kees Korenhoff 1949 Rotterdam M 182 (1:23:24) 1:23:39
157 » Nellie Broer 1970 Rotterdam F 57 (1:23:57) 1:24:13
158 » Hans Bakker 1953 Scheveningen M 434 (1:24:07) 1:24:17
159 » Ferdy Franssen 1980 Rotterdam M 475 (1:24:14) 1:24:21
160 » Edwin Fennema 1960 Den Haag M 436 (1:24:45) 1:24:55
161 » Maartje Brandemann 1997 Krimpen aan den IJssel F 47 (1:24:47) 1:25:01
162 » Lieneke Maurik 1948 Capelle a/d IJssel F 60470 (1:25:39) 1:25:45
163 » Giuditta Farci 1979 Schiedam F 473 (1:25:50) 1:25:51
164 » Regina Dijkshoorn 1976 Capelle a/d IJssel F 60454 (1:26:05) 1:26:12
165 » Gerrie Muhren 1964 Rotterdam M 60655 (1:26:23) 1:26:44
166 » Dennis Duijzer 1977 Capelle aan den IJssel M 60638 (1:26:29) 1:26:52
167 » Irene Peters 1984 Rotterdam F 270 (1:27:13) 1:27:28
168 » Niek Barendregt 1962 Oud-Beijerland M 17 (1:27:44) 1:27:58
169 » Tineke zondervan 1963 Rotterdam F 60533 (1:28:01) 1:28:09
170 » Anda Noordhuis 1964 Berkel en Rodenrijs F 249 (1:28:20) 1:28:28
171 » Wilco Visser 1967 Capelle aan den IJssel M 60488 (1:28:22) 1:28:29
172 » Martijn van Kasteren 1981 Rotterdam M 168 (1:28:34) 1:28:53
173 » Peter de Valois 1952 Zoetermeer M 60452 (1:28:58) 1:29:10
174 » Cees Nobel 1980 Rotterdam M 60580 (1:29:09) 1:29:34
175 » Jens Henrichs 1976 Rotterdam M 130 (1:29:36) 1:29:49
176 » sabine winterwal 1959 Rotterdam F 408 (1:29:31) 1:29:51
177 » lotte godijn 1988 capelle aan den ijssel F 108 (1:29:34) 1:29:54
178 » Sijtze Wijnhold 1948 Rotterdam M 403 (1:32:50) 1:32:54
179 » Romy Schatz 1986 Oudbeijerland F 60582 (1:36:59) 1:37:24
180 » James Schatz 1953 Oudbeijerland M 60654 (1:37:00) 1:37:25
181 » Waikit Cheung 1989 Zwijndrecht M 72 (1:39:44) 1:40:02
182 » Manyee Cheung 1986 Zwijndrecht F 70 (1:39:44) 1:40:02
183 » Gert Daams 1958 Capelle aan Den IJssel M 453 (1:41:41) 1:42:05