Uitslagen van Nesseloop 2016

7km F

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying all 173 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » susanne duijzer 1978 Capelle aan Den IJssel F 464 (31:22) 31:22
2 » magda hoogeveen 1967 Rotterdam F 138 (31:31) 31:35
3 » Fleur Berkhof 1992 Rotterdam F 60441 (31:50) 31:51
4 » Rachelle Verkaik 1992 Rotterdam F 60426 (31:58) 31:58
5 » Lisa van Turnhout 1994 Steenbergen F 60485 (32:01) 32:09
6 » carla grootaers 1961 Capelle aan Den IJssel F 480 (32:23) 32:33
7 » Petra Vos 1966 Rotterdam F 60555 (33:04) 33:06
8 » Kristianne Vlasblom 1988 Rotterdam F 386 (33:10) 33:16
9 » mislaela hessels 1985 Rotterdam F 60583 (34:19) 34:53
10 » Amy van Wichen 1987 Rotterdam F 402 (35:20) 35:21
11 » Francisca De Jong-broeder 1974 Nieuwerkerk aan Den IJssel F 494 (35:23) 35:27
12 » Gonnie Paulides 1962 Gouda F 60551 (35:21) 35:27
13 » Lygia Pengel 1971 Spijkenisse F 60506 (35:25) 35:56
14 » Carola Kruithof 1986 Rotterdam F 195 (35:57) 35:57
15 » Priscilla Doense 1991 Capelle aan Den IJssel F 90 (35:55) 36:10
16 » Daphne de Vos 1998 Nieuwerkerk aan Den IJssel F 459 (36:24) 36:31
17 » Lynda Stevens 1969 Nieuwerkerk aan den IJssel F 60511 (37:14) 37:18
18 » Marleen ten Vergert 1975 Rotterdam F 340 (37:18) 37:29
19 » Carola de Held-Kester 1977 Rotterdam F 129 (37:40) 37:53
20 » valery kas 1991 Rotterdam F 167 (37:53) 37:56
21 » Anneke Burger 1970 Rotterdam F 68 (38:00) 38:08
22 » Marjolijn van Tol 1978 Zevenhuizen F 60537 (38:05) 38:10
23 » Manuela Bartolovic 2001 Zevenhuizen F 18 (38:18) 38:24
24 » laura weber 1961 rotterdam F 395 (38:18) 38:24
25 » Leonie van der Stel 1988 Papendrecht F 60518 (38:26) 38:29
26 » Annelous van der Klauw 1969 Capelle aan den IJssel F 60540 (38:27) 38:37
27 » Karianne Tieleman 1971 Rotterdam F 60617 (38:24) 38:51
28 » Esther Janse 1969 Rotterdam F 60618 (38:26) 38:53
29 » Kim Lanting 1983 Rotterdam F 206 (38:46) 38:55
30 » nathalie Buiting 1982 Rotterdam F 64 (38:18) 38:56
31 » Lisa Sikkes 1991 Den Haag F 309 (38:37) 39:06
32 » Joyce de Kort 1984 Rotterdam F 183 (38:41) 39:11
33 » Heleen vander Linden 1972 Rotterdam F 216 (39:05) 39:18
34 » Lucille Telting 1971 Capelle aan den IJssel F 60634 (38:52) 39:25
35 » Dianne van der Kleij 1983 Bergschenhoek F 60581 (38:45) 39:26
36 » Caroline Roerade 1971 Capelle aan Den IJssel F 284 (39:24) 39:39
36 » Aletta Karstens 1976 Capelle aan den IJssel F 166 (39:25) 39:39
38 » Carla Onderdijk-de Leeuw 1973 Capelle aan Den IJssel F 252 (39:25) 39:39
39 » Mirjam Datema 1979 Amersfoort F 455 (39:20) 39:40
40 » Elly Schuit 1953 Rotterdam F 60572 (39:41) 39:51
41 » Leontien Schuit 1984 Rotterdam F 60571 (39:41) 39:51
42 » Jiska Schatz 1984 Amsterdam F 60477 (40:01) 40:01
43 » Nancy van Bergen 1970 Moordrecht F 60524 (39:43) 40:12
44 » Wendy Westerink 1980 rotterdam F 399 (40:14) 40:23
45 » Lenie de Visser 1957 Schiedam F 378 (40:17) 40:33
46 » Alie van Wijk 1962 Krimpen a/d IJssel F 60433 (40:38) 40:43
47 » Corine van Milligen 1965 krimpen aan den ijssel F 60410 (40:37) 40:44
48 » Hanita Hooijmans 1963 Rotterdam F 490 (40:19) 40:46
49 » Jeltsje Bult 1989 Capelle aan den IJssel F 66 (40:17) 40:48
50 » Patricia van Bol-Es 1970 Rotterdam F 60509 (40:48) 40:51
51 » Anouk Faassen 1977 Rotterdam F 98 (40:36) 40:52
52 » Annelie Oostland 1991 Rotterda. F 256 (40:19) 40:59
53 » Mellisa Westdijk 1989 Rotterdam F 60512 (40:54) 41:01
54 » Mariska Pentenaar 1970 Gouda F 60542 (41:03) 41:14
55 » Mirjam Kooiman 1962 Rotterdam F 180 (41:05) 41:19
56 » Rinske de Vries 1982 Rotterdam F 393 (41:25) 41:30
57 » Conny van Ginneke F 60539 (41:22) 41:31
58 » Mim Faro 1970 Krimpen aan de Lek F 100 (41:03) 41:37
59 » Quanita Emnes 1977 Rotterdam F 60568 (41:31) 41:51
60 » Lisette Verhage 1981 Rotterdam F 60613 (41:37) 41:55
61 » Jolanda van Leeuwen 1963 Zevenhuizen F 210 (41:46) 42:09
62 » Joyce van Rooij 1988 Rotterdam F 60576 (41:42) 42:17
63 » Ruena Tahitu 1990 Zevenhuizen F 337 (41:56) 42:20
64 » Sophie Hooijmans 1986 Rotterdam F 488 (42:01) 42:29
65 » Sanny Van der meer 1975 Rotterdam F 354 (42:21) 42:29
66 » Sahida Vermaas-Bilal 1973 Rotterdam F 371 (42:26) 42:34
67 » Ankie Hulsteijn 1963 Rotterdam F 144 (42:27) 42:35
68 » Jessika Scinkel 1975 Rotterdam F 305 (42:32) 42:42
69 » Astrid Velt 1973 Rotterdam F 365 (42:27) 42:49
70 » Bregina De Oude 1968 Nieuwerkerk aan den IJssel F 259 (42:50) 42:55
71 » Ingrid Van der Kruit 1962 Rotterdam F 60466 (42:49) 42:55
72 » Mirjam van Straalen 1989 Alphen aan den Rijn F 327 (42:23) 42:55
73 » Christina Burgmans 1974 Rotterdam F 60451 (42:50) 42:56
74 » Jeannette van Dijk 1967 Rotterdam F 60453 (42:25) 43:01
75 » Shanta Mati 1975 Capelle aan den IJssel F 60548 (43:06) 43:11
76 » Audrey Westmaas 1985 Maassluis F 400 (43:06) 43:17
77 » Stephanie Jeanine Roggeveen 1992 Rotterdam F 286 (43:06) 43:18
78 » Irene van Koppen 1964 Rotterdam F 499 (42:54) 43:28
79 » Petra van Munster 1978 Rotterdam F 242 (43:22) 43:29
80 » Netty Wetenbaan 1957 Rotterdam F 60566 (42:54) 43:31
81 » Selma Went 1971 Rotterdam F 398 (43:13) 43:32
82 » Esther Oosterom 1990 Nieuwerkerk ad IJssel F 255 (43:29) 43:37
83 » Mieke Hüskens 1969 Rotterdam F 492 (43:11) 43:38
84 » Jolanda Jongste- de Haas 1964 Barendrecht F 155 (43:13) 43:39
84 » Philène Jongste 1997 Barendrecht F 154 (43:13) 43:39
86 » Wil Bravenboer 1953 Vlaardingen F 49 (43:31) 43:40
86 » nancy Houkes 1969 Schiedam F 140 (43:31) 43:40
88 » Simone Schraepler 1969 Vlaardingen F 60421 (43:32) 43:41
88 » Jolanda van Esch 1967 Vlaardingen F 472 (43:31) 43:41
90 » Cheryl Breddels 1983 Vlaardingen F 50 (43:33) 43:42
91 » Janneke Vandeursen 1987 Den Haag F 363 (43:27) 43:56
92 » Kjille Meijer 1979 Rotterdam F 234 (43:29) 43:57
93 » Elvira de Haan 1988 Zevenhuizen F 20 (44:00) 44:07
94 » Marian Maas 1959 Rotterdam F 60643 (43:34) 44:12
95 » Jannie van der Klift 1959 Rotterdam F 177 (44:28) 44:33
96 » Annemarie Swaak 1973 Rotterdam F 332 (44:09) 44:47
97 » linsey herrebout 1990 rotterdam F 132 (44:25) 44:48
98 » Jolijn de Roest 1992 Rotterdam F 285 (44:18) 44:50
99 » Anja de Vliegh 1963 Barendrecht F 387 (44:22) 45:03
100 » Daniela Ros 1968 Rotterdam F 60651 (44:31) 45:07
101 » Yolanda Brouwer 1961 Rotterdam F 60644 (44:30) 45:07
102 » Elisabeth Boosten 1953 Rotterdam F 60527 (45:02) 45:07
103 » Marjo Bellel 1960 Rotterdam F 26 (45:02) 45:08
104 » Naomi Tuininga 2000 Rotterdam F 60628 (44:34) 45:08
105 » gerda nossent 1953 Rotterdam F 60413 (44:59) 45:14
106 » Alexandra Bak 1992 Rotterdam F 11 (44:36) 45:16
107 » Natalie Simon 1962 Rotterdam F 310 (45:10) 45:26
108 » Cherie Kneefel 1968 Rotterdam F 178 (45:15) 45:28
109 » Christien Ligtenberg 1971 Snelrewaard F 60406 (45:33) 45:33
110 » Bea Pengel 1966 Rotterdam F 60520 (45:00) 45:34
111 » Rachel van Pelt 1983 Vlaardingen F 268 (45:11) 45:39
112 » Ria Pluimgraaff 1954 Vlaardingen F 60521 (45:39) 45:46
113 » Sonja IJzerman 1958 Zevenhuizen F 60492 (45:42) 46:00
114 » Christa van Houwelingen 1969 Rotterdam F 142 (45:44) 46:03
115 » Lottilde reijm 1987 nieuwerkerk ad IJssel F 282 (45:41) 46:07
116 » Carla Willmes 1959 Rotterdam F 406 (45:36) 46:18
117 » Ilona van Puffelen 1985 Pernis F 278 (45:59) 46:24
118 » Joyce Tuijthoff 1982 Rotterdam F 60425 (46:12) 46:27
119 » Nicolette Appelman 1972 Rotterdam F 439 (46:15) 46:27
120 » Ans Smits 1976 Rotterdam F 60422 (46:16) 46:27
121 » Emily Van den Hondel 2002 Rotterdam F 487 (45:47) 46:27
122 » Mandy Robinson 1986 Rotterdam F 60419 (46:11) 46:31
123 » Stephanie Copier 1986 Rotterdam F 75 (46:29) 46:32
124 » Patricia Paludanus 1982 Rotterdam F 265 (46:26) 46:48
125 » Dyantha Cobet 1982 Ridderkerk F 74 (46:24) 46:54
126 » Ingeborg de Vries 1972 Rotterdam F 60549 (46:20) 46:58
127 » Suzanne Kragten 1983 Rotterdam F 189 (46:20) 47:00
128 » elizabeth anne daymond 1965 rotterdam F 456 (47:03) 47:03
129 » Arwa Rangwala 1983 Rotterdam F 60418 (47:03) 47:03
130 » Suzan De Winter 1973 Nieuwerkerk aan den IJssel F 407 (46:31) 47:08
131 » Debbie van Strien 1974 Rotterdam F 329 (46:51) 47:10
132 » monique markesteijn 1968 rotterdam F 229 (46:45) 47:10
133 » kirsten metaal 1988 rotterdam F 236 (46:44) 47:11
133 » Ineke Harms 1952 Nieuwerkerk aan den IJssel F 123 (46:34) 47:11
135 » Marleen van Kester 1959 Nieuwerkerk ad IJssel F 171 (46:34) 47:11
136 » Martine van Popering 1969 Nieuwerkerk aan Den IJssel F 275 (46:34) 47:11
137 » Bianca Visser 1972 Schiedam F 380 (46:40) 47:24
138 » Jeannette Deurloo 1954 Rotterdam F 87 (47:17) 47:24
139 » Carolina Pardo 1975 Capelle aan den IJssel F 60569 (47:11) 47:34
140 » Maria Borisenko 1981 Rotterdam F 42 (47:24) 47:49
141 » Tamara Boogaard 1983 Sliedrecht F 39 (47:21) 47:51
142 » Henriette Van der Klauw 1957 Moordrecht F 60486 (47:28) 47:51
143 » Lisa Stigt Thans 1988 Rottedam F 60482 (47:50) 47:53
144 » Marlies Janssen 1973 Rotterdam F 60503 (47:35) 47:55
145 » Sandra Slok 1974 Spijkenisse F 312 (47:58) 48:04
146 » Mirella Stander 1975 F 60585 (47:27) 48:09
147 » Bianca van Tongeren 1976 Rotterdam F 361 (47:48) 48:14
148 » Jac Hemmes 1969 Vlaardingen F 60461 (48:06) 48:16
149 » Maartje Nagtzaam 1983 Capelle aan Den IJssel F 243 (47:42) 48:21
150 » Claudia Van der Kraan 1978 Nieuwerkerk Ad Ijssel F 188 (48:10) 48:37
151 » Corrie Voogt 1953 Rotterdam F 390 (48:30) 48:45
152 » Mariëlle Sonnema 1975 Rotterdam F 315 (48:48) 49:31
153 » Agnita Rolleman 1974 Lekkerkerk F 287 (48:49) 49:31
154 » Marianne Hofwegen 1962 F 60508 (49:16) 49:50
155 » Dio Martis 1983 Rotterdam F 60584 (49:29) 50:04
156 » Ingrid van Leeuwen 1988 Nieuwerkerk a/d IJssel F 211 (49:37) 50:07
157 » Alexia IJntema 1984 Rotterdam F 145 (49:49) 50:14
158 » Marion Hooijmans 1958 Rotterdam F 489 (49:54) 50:21
159 » Gerda Sterk 1968 Vlaardingen F 322 (50:18) 50:29
160 » Matea Babic 1990 Rijeka F 441 (50:34) 50:34
161 » Charlotte Louwers 1984 Rotterdam F 221 (50:42) 51:22
162 » Thea Sekeris-Russner 1960 Rotterdam F 306 (51:25) 51:40
163 » Kim Heezen 1990 Rotterdam F 60460 (51:54) 52:00
164 » Patricia Vink-Vermeegen 1980 Rotterdam F 375 (51:52) 52:25
164 » jacqueline ooms 1979 Rotterdam F 253 (51:53) 52:25
166 » Jacqueline Bus 1993 Rijswijk F 451 (52:30) 52:34
167 » Mahsa Fahimnia 1982 Capelle aan Den IJssel F 99 (52:19) 52:57
168 » Vanessa Tjin 1983 Den Haag F 342 (52:51) 53:24
169 » Jennifer Blokland 1971 Rotterdam F 31 (52:51) 53:25
170 » Angelique Tankos 1983 Rotterdam F 338 (53:21) 53:40
171 » Els Toscani 1966 Nieuwerkerk aan Den IJssel F 345 (53:43) 54:04
172 » Katie Yip 1988 Zwijndrecht F 411 (55:33) 56:00
173 » Kuijp vd Susan 1942 Rotterdam F 419 (56:54) 57:08