Uitslagen van Grachtenloop 2016

5km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Prijsuitreiking op volgorde van binnenkomst ( bruto ), Uitslagen op netto.


Displaying uitslagen 1 - 250 of 1259 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Bram Prins 1992 Lisse M 2534 16:07 (16:08)
2 » Jasper Boot 1993 Haarlem M 2050 16:29 (16:29)
3 » Dominic Bersee 1990 Delft M 2009 16:44 (16:44)
4 » Chris van Hensbergen 1995 IJmuiden M 2005 16:54 (16:54)
5 » johan prins 1992 Lisse M 2535 17:30 (17:31)
6 » Fanos Tekle Opmeer F 2049 17:53 (17:53)
7 » Maurice Vriend Oogst2 M 2212 17:53 (17:55)
8 » Johan Neve 1957 Haarlem M 2008 18:12 (18:12)
9 » Marcel Wierenga 1978 Rijnsburg M 2051 18:22 (18:23)
10 » Niels Havenaar 1986 Beinsdorp M 2593 18:29 (18:58)
11 » Martin Hoogervorst 1964 Haarlem M 2520 18:38 (18:40)
12 » Ruben Smelik 1982 Den Haag M 2503 18:43 (19:14)
13 » Peter Derk Wekx 1973 M 2502 18:51 (19:20)
14 » mike groeneveld 1990 Haarlem M 3897 18:51 (19:20)
15 » Cor van Baar 1985 Hoofddorp M 2589 18:59 (19:29)
16 » Bas Van Aken 1973 Haarlem M 2526 19:05 (19:34)
17 » Niels Van Vliet 1999 Bloemendaal M 2528 19:08 (19:45)
18 » Gustaaf Weber 1965 Heemstede M 2010 19:19 (19:20)
19 » luka lavranos 1999 M 2509 19:21 (19:51)
20 » Jeroen Lappenschaar 1987 M 2516 19:28 (19:58)
21 » rob ter haar 1979 zwolle M 2506 19:34 (20:18)
22 » Wouter van Krieken 1990 Haarlem M 2507 19:35 (19:35)
23 » Otto Korstenbroek Zorgspecialist1 M 2142 19:39 (19:56)
24 » Dennis van der Aar 1977 Haarlem M 2631 19:41 (20:10)
25 » Stefan Duistermaat 1993 Amsterdam M 2536 19:47 (20:14)
26 » Marco Brouwer RSM 3 M 2234 19:56 (20:24)
27 » Pieter Carton 2003 IJmuiden M 3881 20:00 (22:33)
28 » Melissa Kaasenbrood 1993 Velserbroek F 2887 20:02 (20:35)
29 » Fa Adda 1972 Amsterdam F 2522 20:04 (20:04)
30 » andreas Kranenburg 2001 Halfweg M 2523 20:06 (20:41)
31 » Rody Stolk 2002 Velsen-Zuid M 3843 20:12 (23:09)
32 » Luca Reniers 1998 Hoofddorp F 2003 20:18 (20:18)
33 » Hassan Marroun 1988 Amsterdam F 3465 20:25 (21:39)
34 » Joey van Esveld 1988 Clusius College Castricum M 3735 20:26 (21:46)
35 » daniel andriessen 1993 castricum M 3902 20:29 (22:29)
36 » roelof breukhoven 1988 Capelle aan Den IJssel M 2530 20:34 (21:06)
37 » Nanejda Weels Vanhier in beweging F 2129 20:38 (20:40)
38 » Marco de Boer RSM 4 M 2240 20:49 (20:54)
39 » Tijs Lips 1991 Haarlem M 2510 20:51 (21:20)
40 » Cindy Pool 1990 Badhoevedorp F 2590 20:53 (21:22)
41 » Luca Dellenbag 2001 Heemstede M 3408 20:54 (23:30)
42 » Kirsten Jochems 1970 Zandvoort F 5 20:56 (20:58)
43 » Peter Tauber 1964 Santpoort Noord M 3788 20:58 (24:14)
44 » Jorn Rabenberg 1988 Clusius College Castricum M 3743 21:00 (21:00)
45 » Graham Richard Ormsby 1983 Haarlem M 2508 21:01 (21:33)
46 » Marc Nielsen Rabobank Haarlem en Omstreken 5km M 2201 21:03 (21:06)
47 » Jorn Brouwer 1994 M 2558 21:07 (22:18)
48 » Nienke van der Zee 1983 Haarlem F 2004 21:07 (21:09)
49 » finn van gelder 2003 Haarlem M 3898 21:08 (21:41)
50 » Tijn van Benningen 2005 Haarlem M 3921 21:08 (23:16)
51 » Vincent Bonninga 1976 IJmuiden M 2524 21:10 (21:44)
52 » Jarno Jansen 2001 Oud-Beijerland M 2794 21:10 (21:42)
53 » Leander Mascini 1986 Haarlem M 2745 21:11 (22:15)
54 » Daan Schouten 1989 M 3485 21:12 (22:51)
55 » Jeske Hoogeboom 1995 Groet F 2002 21:13 (21:14)
56 » Niels van Eijk 1995 Leiden M 3351 21:15 (23:30)
57 » Rocco Mulder Pot Jonker Advocaten M 2196 21:18 (21:32)
58 » Tulin Bagdadi Incentro 5-2 F 2175 21:19 (21:32)
59 » Vicky Albers-Rudge Koopman International 2 F 2138 21:19 (21:39)
60 » Danny de Best Koopman International 2 M 2140 21:22 (21:39)
61 » Jarno Visser 2002 Zandvoort M 3856 21:24 (23:58)
62 » Rob Blaauwboer 1966 Haarlem M 2028 21:31 (21:41)
63 » Thijs Kinschot DutchCocoa 1 M 2229 21:32 (21:37)
64 » Frans Remmers Dutch Cocoa 2 M 2223 21:32 (21:36)
65 » Late entry De ZorgSpecialist2 M 2248 21:33 (21:50)
66 » Hugo Weber 2003 Heemstede M 2512 21:37 (22:06)
67 » Isabel Kiel 1967 Haarlem F 3368 21:38 (23:15)
68 » Wouter Padmos 1994 Heemstede M 2554 21:39 (22:21)
69 » Tim Vreeburg SportSupport 2 M 2179 21:40 (21:42)
70 » Thijs de Moes 1998 Hoofddorp M 3886 21:41 (23:31)
71 » Luke van der Steen 1982 Limmen M 687 21:42 (23:07)
72 » Fabrice Gonton Irdeto Team 5.1 M 2155 21:43 (21:51)
73 » Ella Gonton Irdeto Team 5.1 F 2154 21:43 (21:51)
74 » ronald campo 1961 M 2603 21:47 (22:28)
74 » Joost Van Schaik 1987 Haarlem M 2618 21:47 (22:25)
76 » Diederik Haveman 1981 Zwolle M 3393 21:48 (23:32)
77 » Paul Zijp 1988 Clusius College Castricum M 3509 21:49 (24:02)
78 » Katia Ganda 1979 Zaandam F 2515 21:49 (22:20)
79 » Glenn Holster 1987 Haarlem M 2588 21:49 (22:59)
80 » Wimen Alfrink 1971 IJmuiden M 3362 21:50 (23:15)
81 » Martijn Veenman 1974 Leiden M 2626 21:54 (22:24)
82 » Jochem Koeter 1995 Haarlem M 2601 21:54 (23:02)
83 » Pim Molenaar 1990 M 2557 21:55 (22:57)
84 » Voornaam Achternaam Zorgspecialist1 M 2141 21:59 (22:16)
85 » Paul Bleeker 1959 Haarlem M 3796 22:00 (24:58)
86 » Justin van den Haak 2002 Heemstede M 2619 22:01 (22:29)
87 » Paul Koster 1972 Haarlem M 2529 22:05 (22:38)
88 » Esther Vink Zorgspecialist1 F 2143 22:06 (22:26)
89 » Sander Gribling 1992 Haarlem M 2500 22:07 (22:45)
90 » Martijn Wagenaar 1987 Overveen M 2555 22:07 (22:54)
91 » Amir Aadi 2003 Velsen-Noord M 3825 22:12 (25:29)
92 » Mario Groot 1988 Clusius College Castricum M 3602 22:13 (24:40)
93 » Rogier Koel Rabobank Haarlem en Omstreken 5km M 2203 22:13 (22:17)
94 » Madelon Wentink 1987 F 2630 22:15 (22:55)
95 » Raoul van Tol Oogst2 M 2208 22:16 (22:32)
96 » Daniël Rensman 2005 Heemstede M 3471 22:17 (22:49)
97 » Jan-Willem Rensman 1969 Heemstede M 2620 22:18 (22:49)
98 » Mark Le Noble Oogst1 M 2214 22:20 (22:34)
99 » Jort Snijders Irdeto Team 5.3 M 2219 22:21 (22:29)
100 » Bo van Maaren 1997 Haarlem M 3328 22:22 (23:40)
101 » Daan Meier 2002 Haarlem M 2566 22:22 (22:52)
102 » Tim Aarts 2003 Heemstede M 2622 22:22 (22:54)
103 » Rein Aarts 1965 M 2624 22:26 (22:58)
104 » Sven Ariens 2001 Les Petits M 2018 22:29 (22:31)
105 » Marcel Schagen 1975 Haarlem M 2735 22:31 (23:37)
106 » Gerard Kotten 1988 Clusius College Castricum M 3502 22:31 (24:45)
107 » Jasper Helvensteijn 1989 Noordwijkerhout M 2612 22:32 (23:15)
108 » Kick Boonstra 2004 Haarlem M 2518 22:33 (23:02)
109 » Onno van Assema 1965 Purmerend M 2519 22:34 (23:13)
110 » Marc Heeremans 1967 Haarlem M 2596 22:44 (23:46)
111 » Jeroen Kuiper 1988 Heemstede M 2797 22:45 (23:50)
112 » Freek Knapen 1982 Deventer M 2569 22:45 (24:21)
113 » Nick Kager 1988 Clusius College Castricum M 3685 22:46 (24:06)
114 » Vladimir Verwaaijen DutchCocoa 1 M 2228 22:49 (22:51)
115 » Brian van Veen Pot Jonker Advocaten M 2198 22:49 (23:07)
116 » Geertje de Man 1984 F 2539 22:51 (23:35)
117 » Marije Plaum 1976 Haarlem F 2615 22:53 (23:29)
118 » Annemieke Joustra Team 1 5 km F 2170 22:55 (23:12)
119 » Thom Scholte 1989 Zandvoort M 3402 22:59 (23:30)
120 » Aniek Padmos 1996 Heemstede F 2553 23:00 (23:43)
121 » Roy Kerkhoff RSM 5 M 141 23:06 (23:11)
122 » Erik Groenenberg Oogst3 M 2207 23:08 (23:19)
123 » Micheal Lutke 1976 Haarlem M 2559 23:09 (23:41)
124 » Jasper Kerver Vanhier in beweging M 2128 23:10 (23:14)
125 » nikos lavranos 1971 M 3451 23:11 (24:11)
126 » Jasper Bouwman 1988 Noordwijk M 2607 23:12 (23:55)
127 » Arjan Hoogland 1991 Den Haag M 3919 23:13 (25:39)
128 » Erdal Eyican 1994 IJmuiden M 3918 23:20 (25:03)
129 » Jip Hacquebard 1988 Clusius College Castricum M 3564 23:20 (24:41)
130 » Richard Meier 1971 Haarlem M 2567 23:20 (23:50)
131 » Martijn de Roode 1988 Santpoort-Zuid M 3334 23:22 (24:00)
132 » Jack Ros RSM 3 M 2231 23:25 (23:52)
133 » Voornaam Achternaam De ZorgSpecialist2 M 2144 23:25 (23:45)
134 » Emiel Bramer 1975 Heerhugowaard M 2609 23:29 (24:27)
135 » Daimy Reimerink 1988 Clusius College Castricum M 3570 23:31 (24:51)
136 » Bianca de Roode 1993 Velserbroek F 3333 23:31 (24:09)
137 » Jelle de Moes 1997 Hoofddorp M 2845 23:31 (24:01)
138 » Melvin de Vries 1988 Clusius College Castricum M 3750 23:31 (26:57)
138 » Erwin Rabenberg 1969 Haarlem M 2586 23:31 (25:46)
140 » Nathalie Bartels 1991 Zwanenburg F 2610 23:34 (24:02)
141 » Joyce Gras 1988 Haarlem F 3245 23:37 (25:00)
142 » andre dam 1963 M 2776 23:37 (24:50)
143 » Milan van Possem 2000 Hoverveen M 3931 23:37 (25:15)
144 » Joey Brouwer 2003 Amsterdam M 3812 23:38 (26:20)
145 » Jeroen Tromp Paulusmavo PRT 1 M 2104 23:38 (23:43)
146 » Jean-Paul Beira Politie Noord-Holland 7 M 2182 23:42 (24:07)
147 » Sandra Kerstens 1967 Oegstgeest F 2616 23:45 (24:28)
148 » Stijn Hofland 2002 Driehuis M 3442 23:47 (25:01)
149 » Watse Kleuver 2000 Hoofddorp M 3407 23:48 (26:24)
150 » Maurice van Maas Rabobank Haarlem en Omstreken 5km M 2200 23:48 (23:52)
151 » Caro Tesselaar 1988 F 2617 23:48 (24:55)
152 » Jaco Houtkamp 1972 Haarlem M 2582 23:49 (24:33)
153 » Karin Bouwmeester 1979 Hoofddorp F 3297 23:51 (25:16)
154 » Niels Wiersema 2001 Voorthuizen M 3308 23:55 (26:06)
155 » Reno de Groot 2003 Haarlem M 3861 23:55 (26:34)
156 » Mark Van der Tang 1973 hoofddorp M 2808 23:55 (24:45)
157 » Valentijn van Dijk 2001 Heemstede M 2525 23:56 (24:24)
158 » Mark Snijders RSM 3 M 2235 23:59 (24:26)
159 » Bram Jongejan 2002 IJmuiden M 3878 24:04 (26:38)
160 » Jade van der Pol 1993 F 2715 24:06 (25:15)
161 » Quincy Spier 1984 Haarlem M 3332 24:08 (25:29)
162 » Jort Janssen RSM 3 M 2232 24:08 (24:33)
163 » mart antony paulus 1967 haarlem M 2574 24:08 (25:16)
164 » Voornaam Achternaam Nova Vitaal 3 M 2205 24:09 (24:22)
165 » Arnoud Koning Imbema Groep M 2112 24:11 (24:34)
166 » Jelle Vromans 2003 M 3421 24:12 (25:41)
167 » Senna Heuer 1993 Voorhout F 2584 24:14 (24:47)
168 » Arjen Levison 1975 Haarlem M 2770 24:14 (25:30)
168 » Marcel Moesker Oogst1 M 2216 24:14 (24:28)
170 » Yvonne Bos 1993 Zoetermeer F 3455 24:14 (25:29)
171 » jeremy deinum 1987 haarlem M 3354 24:15 (25:43)
172 » jaap hordijk 1973 Haarlem M 2542 24:16 (24:53)
173 » Koen Alders 2003 Velsen-Noord M 3827 24:16 (27:20)
174 » Rinus Aldekamp 1959 Driehuis M 3785 24:17 (25:27)
175 » Yari Schoorl 2002 Velserbroek M 3857 24:17 (27:19)
176 » Dylen Denekamp 1988 Clusius College Castricum M 3599 24:18 (26:44)
177 » Alex SCheurwater 1971 hoofddorp M 2809 24:20 (25:11)
178 » Anne Loes van Zanten Politie Noord-Holland 8 F 2189 24:20 (24:26)
178 » Sem Kleuver 2002 Hoofddorp M 2654 24:20 (26:57)
180 » Damian Mulder 2002 Velsen-Noord M 3831 24:20 (27:16)
181 » Samuel Stengs 2003 Beverwijk M 3819 24:21 (27:19)
182 » Thomas van der Meer 1991 Haarlem M 2029 24:22 (24:29)
183 » Janneke Kuijper Koopman International 2 F 2137 24:22 (24:42)
184 » Angelique Weerstand 1971 Uitgeest F 2606 24:23 (24:53)
185 » Willem Rog 1989 's-Hertogenbosch M 3386 24:25 (25:02)
186 » Ezra Mulder Pot Jonker Advocaten M 2199 24:26 (24:42)
186 » Brandon Geerts 2003 Heemskerk M 3821 24:26 (27:29)
188 » Christian van den Broek 1984 Haarlem M 2734 24:27 (25:29)
189 » Chris Van Vondelen 1956 Driehuis M 2649 24:27 (25:50)
190 » Joran Engelen 2003 M 3483 24:28 (26:07)
191 » Rosa Bogaard 1993 Heiloo F 2750 24:28 (25:52)
191 » Julia Eshuis 1991 Haarlem F 1203 24:28 (25:57)
193 » Koen Engelen 1969 M 3484 24:28 (26:08)
194 » Lucas Weber 2004 Heemstede M 2604 24:29 (24:57)
195 » Elske Hoogeveen 1985 Haarlem F 2733 24:29 (25:31)
196 » Menno Opheikens 2000 Heemstede M 2007 24:29 (24:31)
197 » Anne Neefjes 1991 Amsterdam F 2599 24:31 (25:36)
198 » Martijn Hartgers 1977 Haarelm M 3784 24:33 (27:09)
199 » Daan Bothof DutchCocoa 1 M 2230 24:33 (24:52)
200 » Guido Diepen 1980 Haarlem M 2549 24:34 (25:13)
201 » Peter Kuipers 1980 Den Haag M 2562 24:36 (25:21)
202 » Cathy Appelman-Tersteeg 1981 Heerhugowaard F 2753 24:38 (25:14)
203 » Evelien Kremer 1980 Haarlem F 2872 24:39 (26:58)
204 » Kevin hulsbosch 1993 Haarlemijmuiden M 3936 24:41 (27:56)
205 » Marco Tuin Dutch Cocoa 2 M 2225 24:43 (24:46)
206 » Simon Sier 1980 Volendam M 2570 24:45 (25:28)
207 » Dick hulsbosch 1962 Haarlemvelserbroek M 3935 24:45 (28:02)
208 » Wout Bergkamp 2002 M 3435 24:46 (27:22)
209 » Kees de koning Politie Noord-Holland 7 M 2180 24:48 (24:57)
210 » Frits de Goede Politie Noord-Holland 7 M 2184 24:49 (24:58)
211 » Lars Hof Vanhier in beweging M 2126 24:51 (24:57)
212 » Robbert Krijnen 1969 Haarlem M 2548 24:52 (25:21)
213 » Joris Knol Politie Noord-Holland 7 M 2181 24:52 (24:58)
214 » Kees Prins Politie Noord-Holland 7 M 2183 24:52 (25:01)
215 » Fleur van Paridon 1984 Haarlem F 2723 24:53 (26:02)
216 » Lars Vleeshakker 1988 Clusius College Castricum M 3615 24:56 (27:41)
217 » Danny Captijn 1974 Vogelenzang M 2621 24:56 (25:40)
218 » Emma Kostelijk 1998 Nieuw-Vennep F 2573 24:58 (25:39)
219 » Bart Kolb 1998 Haarlem M 2545 24:58 (25:39)
220 » CAROLEs MAN 1974 Amsterdam M 3348 25:00 (26:23)
221 » Mariëtte Snoeks Paulusmavo PRT 1 F 2101 25:00 (25:04)
222 » Inge Woudsma 1981 Leiden F 3120 25:00 (26:38)
223 » Sara Teeuwen 1988 Clusius College Castricum F 3510 25:02 (27:13)
224 » Theo Kop 1973 Haarlem M 2632 25:03 (26:09)
225 » Cor Kooy 1962 Arnhem M 3389 25:04 (26:47)
226 » Sylvana Rusman 1989 Haarlem F 2645 25:04 (25:49)
227 » Jordy de Jong 1993 Schagen M 2605 25:06 (25:52)
228 » Hugo Weerdenburg 1970 Haarlem M 3461 25:07 (26:25)
229 » Twan Weerdenburg 2007 Haarlem M 2602 25:09 (26:27)
230 » Manon Schoorl Team 1 5 km F 2168 25:09 (25:28)
230 » Ewoud van Klei 1967 HAARLEM M 2895 25:09 (26:16)
232 » Youri Bakker 2003 Hoofddorp M 2613 25:12 (25:46)
233 » Dionne van Hoolwerff 1989 Uitgeest F 2577 25:12 (26:05)
234 » Colette Groenewegen 1963 Haarlem F 2547 25:12 (25:48)
235 » Iris Weverling Irdeto Team 5.1 F 2152 25:16 (25:26)
236 » Dave Koster 1968 DEN HELDER M 3325 25:16 (26:51)
237 » Marcel Honingh 1973 Hoofddorp M 2551 25:16 (26:17)
238 » Nine Honingh 2005 Hoofddorp F 2550 25:17 (26:17)
239 » Tycho Sleper 1998 M 2511 25:21 (26:18)
240 » Samira Kaart 1981 Haarlem F 3383 25:21 (27:13)
241 » Arjen Lugtenberg Team 2 5 km M 2162 25:22 (25:42)
242 » Linda Dekker Paulusmavo PRT 1 F 2103 25:24 (25:28)
243 » Arne Hamers 1973 Naarden M 2831 25:25 (26:29)
243 » Theo Kastermans 1968 Zandvoort M 2651 25:25 (26:04)
245 » Daphne de Boer 1982 Haarlem F 2799 25:26 (27:48)
246 » Lisa Kocken 2004 Haarlem F 2016 25:26 (25:33)
247 » Laurien Welman 1989 Bloemendaal F 3337 25:29 (27:15)
248 » Luca Frank 2005 M 2677 25:30 (26:08)
249 » Erik Verhoef 1983 M 3489 25:33 (26:13)
250 » Anne van Middelaar 1988 F 2855 25:34 (26:36)