Uitslagen van Vechtloop 2016
UItslagen
Leaderboard
Bijvoetrun 2,5km
F
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 33
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
Subcat.
#
Netto
Bruto
1
»
Rosalie Schouten
2006
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep5
501
(9:42)
9:42
2
»
Noa Dooper
2004
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep8
803
(10:35)
10:35
3
»
Danielle Grijpink
2005
Naarden
F
925
(10:49)
10:51
4
»
Lisette Steenman
2004
Almere
F
904
(11:15)
11:17
5
»
Anne Dijkhuizen
2006
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep6
603
(11:21)
11:21
6
»
Carlijn Sluyk
2004
Kors Breijerschool
F
groep8
804
(11:38)
11:42
7
»
Jente Sierkstra
2005
Kors Breijerschool
F
groep7
708
(11:39)
11:42
8
»
Floortje Vermeulen
2006
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep6
604
(11:41)
11:43
9
»
Floor Troost
2007
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep5
502
(11:48)
11:52
10
»
Jasmijn Soet
2004
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep8
909
(12:05)
12:06
11
»
Jenthe Sikkema
2004
Jozefschool
F
groep8
801
(12:13)
12:16
12
»
Chanty Bleijenberg
2005
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep6
928
(12:16)
12:21
13
»
Havva Cincil
2004
Jozefschool
F
groep7
703
(12:26)
12:30
14
»
Fenne Phielix
2004
Kors Breijerschool
F
groep8
62768
(12:44)
12:48
15
»
Lindsey Bleijenberg
2006
De Hobbedob
F
groep6
601
(12:56)
13:01
16
»
Iris Winkel
2003
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep8
920
(13:04)
13:09
17
»
Esther Bawak
2007
Kors Breijerschool
F
groep5
508
(13:11)
13:14
18
»
Sanne-Meis Schouten
2003
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep8
5909
(13:35)
13:40
19
»
Celine Koning
2004
De Terp
F
groep8
802
(13:40)
13:45
20
»
Ella O'Brien
2005
De Terp
F
groep7
701
(13:42)
13:46
21
»
Esmee Marijnissen
2005
De Hobbedob
F
groep7
704
(13:55)
14:02
22
»
Romy Vossepoel
2005
De Hobbedob
F
groep7
705
(13:56)
14:02
23
»
Kiki Vollaard
2006
De Hobbedob
F
groep5
507
(14:06)
14:08
24
»
Sylke Sikkema
2005
Jozefschool
F
groep7
702
(14:05)
14:10
25
»
Jasmine Fleming
2005
Jozefschool
F
groep6
602
(14:05)
14:11
26
»
Nienke van Kesteren
2005
Kors Breijerschool
F
groep7
707
(14:29)
14:33
27
»
Erin Gooijer
2006
Weesp
F
929
(14:47)
14:53
28
»
Sèra van Dijk
2007
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep5
504
(15:03)
15:04
29
»
Isa Mostert
2007
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep5
503
(15:33)
15:34
30
»
Alina Pommėe
2008
Van der Muelen-Vastwijkschool
F
groep5
505
(15:38)
15:41
31
»
Maud Pronk
2009
Jozefschool
F
groep5
903
(15:52)
15:59
32
»
Kira roadrunner Menzel
1974
Naarden
F
901
(17:43)
17:50
33
»
silke van engelen
2004
Baarn
F
910
(18:43)
18:49