Uitslagen van Veldhoven 10 Miles 2016

10 Engelse Mijlen

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Categorie indeling op leeftijd is alleen voor lopers met wedstrijdlicentie


Displaying uitslagen 1 - 250 of 316 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Jos Elfering 1985 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M Msen 3 (54:36) 54:36
2 » Megersha Gadisha 1992 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M Msen 1 (54:37) 54:37
3 » Casper van der Putten 1995 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M Msen 197 (54:41) 54:41
4 » Julien Dethier 1992 XHENDELESSE M Msen 1250 (55:31) 55:31
5 » Jonas Roels 1983 Hame M Msen 1290 (56:14) 56:14
6 » Ton Verbaandert 1969 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M M45 7 (56:15) 56:15
7 » Philippe CORBUSIER 1972 AMAY BELGIUM M M35 1247 (56:23) 56:24
8 » Jos Timans 1981 Atletiek Maastricht (Maastricht) M M35 1312 (56:49) 56:50
9 » Tim Kragten 1989 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M Msen 4 (58:10) 58:10
10 » Ben Vriends 1990 E.S.A.V. Asterix (Eindhoven) M Msen 276 (59:06) 59:06
11 » Bart Lieckens 1977 LYRA (AC Lyra) M M35 2 (1:00:07) 1:00:08
12 » Paul Visser 1982 Tilburg Road Runners (Tilburg) M Msen 1203 (1:00:42) 1:00:43
13 » Filip Lijnen 1969 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M M45 10 (1:00:51) 1:00:51
14 » Tein Somers 1977 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M M35 5 (1:01:24) 1:01:25
15 » Eric Crombaghs 1977 ASML 2 M M35 1027 (1:01:43) 1:01:44
16 » Erik de Laat 1970 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M M45 12 (1:02:25) 1:02:25
17 » robin schreur 1992 Veldhoven M 216 (1:03:16) 1:03:17
18 » Severino VEGA 1965 LIEGE BELGIUM M M45 1317 (1:04:10) 1:04:11
19 » Abdel BOUKRINIAA 1961 LIEGE BELGIUM M M55 1242 (1:04:11) 1:04:12
20 » Michel Gepkens 1975 Veldhoven M 86 (1:05:58) 1:05:58
21 » Christian Tiemann 1983 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M Msen 245 (1:06:30) 1:06:34
22 » Alejandro Arrizabalaga 1976 ASML 2 M 1049 (1:06:40) 1:06:45
23 » Gwynny Hamilton 1975 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) V V35 1255 (1:06:54) 1:06:55
24 » Bram van Rijswijk 1981 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M Msen 11 (1:07:12) 1:07:14
25 » Ruud Beerten 1986 Budel M 23 (1:07:30) 1:07:33
26 » An Claes 1982 LYRA (AC Lyra) V Vsen 13 (1:07:44) 1:07:45
27 » Rian van der Burgt 1975 GVAC V V35 309 (1:08:06) 1:08:07
28 » Jonathan Haynes 1984 Eindhoven M 120 (1:08:39) 1:08:40
29 » Bram Stams 1985 AV Weert (Weert) M 235 (1:08:50) 1:08:53
30 » Bart Van de Voort 1978 GVAC M M35 1354 (1:08:55) 1:08:57
31 » Ron Vermeulen 1954 GAC Gemert (Gemert) M M55 268 (1:09:05) 1:09:05
32 » Arno Arts 1969 ASML 2 M 1033 (1:09:16) 1:09:26
33 » Mario Arts 1964 ASML 3 M M45 1032 (1:10:07) 1:10:17
34 » john van dael 1962 Eindhoven M 55 (1:10:18) 1:10:22
35 » Nicole van Gerwen 1971 GVAC V V45 325 (1:10:41) 1:10:43
36 » Jack Boots 1970 Venlo M 1241 (1:10:52) 1:10:53
37 » David van der Weele 1971 GVAC M 394 (1:11:23) 1:11:23
38 » Joan School 1974 GVAC M M35 370 (1:11:26) 1:11:26
39 » Tomas Weijters 1983 Eindhoven M 281 (1:11:27) 1:11:35
40 » Alphons Stetter 1965 Waalre M 236 (1:11:59) 1:12:01
41 » Paul Van Tuijl 1978 Eindhoven M 1315 (1:12:06) 1:12:08
42 » Walter Gruijters 1974 Veldhoven M 96 (1:12:11) 1:12:12
43 » Milan Maca 1972 ASML 3 M 1042 (1:12:24) 1:12:25
44 » robert sanchez 1957 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M M55 1292 (1:12:26) 1:12:31
45 » Stephen Morgan 1965 ASML 2 M M45 1041 (1:12:55) 1:12:58
46 » Addie van dee Vleuten 1990 AV Generaal Michaelis (Best) M Msen 272 (1:13:02) 1:13:06
47 » Bart Zijlstra 1991 Swift Atletiek (Roermond) M 296 (1:13:05) 1:13:27
48 » Inge Das 1997 Wintelre V 58 (1:13:31) 1:13:37
49 » Hans van Boxem 1970 Alphen M 41 (1:13:41) 1:13:48
50 » Hans Loos 1965 Team Bergeijk M 1023 (1:13:41) 1:13:48
51 » Irma van Rijswijck 1988 Baarlo V 1289 (1:13:48) 1:13:49
52 » Thomas Mauriks 1983 ASML 3 M 1030 (1:13:53) 1:13:59
53 » Elwin van Gerwen 1998 GVAC M 324 (1:14:17) 1:14:17
54 » Kathelijn Lemmens 1993 AV Ceasar (Beek) V Vsen 159 (1:14:19) 1:14:21
55 » thijs thielemans 1977 SV Fortuna 67 (Sint-Oedenrode) M M35 1311 (1:14:24) 1:14:26
56 » Henk Vos 1967 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M M45 275 (1:14:30) 1:14:32
57 » Ivo Limpens 1974 GVAC M 348 (1:14:37) 1:14:40
58 » Joep Smits 1992 Veldhoven M 1305 (1:14:48) 1:14:54
59 » Gijs Trepels 1989 Eindhoven M 1314 (1:14:50) 1:15:04
60 » Niek Janssen 1987 Eindhoven M 139 (1:15:05) 1:15:19
61 » Rob Van der Wijst 1959 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M M55 1324 (1:15:35) 1:15:36
62 » Staf Wielockx 1953 JMT Mol M M55 284 (1:15:37) 1:15:39
63 » Wilko Foolen 1968 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) V 83 (1:15:37) 1:15:42
64 » Mayk van den Hurk 1971 Veldhoven M 1258 (1:15:36) 1:15:43
65 » Willem Sleddens 1982 Eindhoven M 1299 (1:15:35) 1:15:47
66 » Ben Lathouwers 1984 AV Reusel 69 (Reusel) M Msen 154 (1:15:44) 1:15:52
67 » Kevin Leijtens 1990 AV Generaal Michaelis (Best) M 157 (1:15:51) 1:15:52
68 » Bart Lavrijsen 1965 AV Reusel 69 (Reusel) M M45 155 (1:15:46) 1:15:52
69 » Mojtaba Sabeghi 1981 ASML 9 M 1078 (1:16:09) 1:16:09
70 » John van der Linden 1980 ASML 7 M 1070 (1:16:45) 1:16:48
70 » Ralf Driesen 1987 Knegsel M 1253 (1:16:40) 1:16:48
72 » Henk van Zantvoort 1951 Loopgroep Aart Stigter (Amerongen) M M65 295 (1:16:51) 1:16:51
73 » Marcel van der Heijden 1984 GVAC M 332 (1:16:35) 1:16:53
74 » Peter Serne 1965 ASML 4 M 1024 (1:16:44) 1:16:55
75 » Vincent de Gier 1984 GVAC M 326 (1:16:49) 1:16:56
76 » Jeroen van Duivenbode 1964 GVAC M 318 (1:16:56) 1:16:56
77 » Jeroen van Duivenbode 1964 ASML 5 M M45 1044 (1:16:56) 1:16:57
78 » Allard van der Meer 1969 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M 166 (1:16:57) 1:17:01
79 » DENNIS Gerritse 1985 Eindhoven M 88 (1:16:58) 1:17:11
80 » Rob Meulenbroeks 1987 AV Reusel 69 (Reusel) M Msen 168 (1:17:10) 1:17:14
81 » Barbara Ceelen 1974 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) V V35 48 (1:17:17) 1:17:18
82 » Silvester van Amerongen 1966 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M 15 (1:17:19) 1:17:23
83 » Oscar zoeteweij 1970 Wijchen M 297 (1:17:27) 1:17:34
84 » Aron van der Hijden 1968 Eindhoven M 124 (1:17:30) 1:17:40
85 » Marc Thijssen 1986 Horst M 242 (1:17:49) 1:17:58
86 » Jan Pater 1961 Eindhoven M 1283 (1:17:59) 1:17:59
87 » Pim van Grinsven 1985 ASML 7 M 1059 (1:17:56) 1:18:07
88 » Oleg Matveichuck 1985 ASML 6 M 1045 (1:17:45) 1:18:13
89 » Frans Bruijstens 1983 ASML 4 M 1039 (1:18:03) 1:18:14
90 » Perry van Vught 1972 Best M 278 (1:18:10) 1:18:14
91 » Albert Van der Schans 1969 Eindhoven M 1295 (1:18:12) 1:18:22
92 » Ingmar Struijs 1983 Eindhoven M 237 (1:18:16) 1:18:29
93 » Nellie van Beers 1955 AV Oirschot (Oirschot) V V55 22 (1:18:26) 1:18:30
94 » Luc Schouwenberg 1986 Venlo M 215 (1:18:27) 1:18:31
95 » Paul De Wit 1959 Veldhoven V 1327 (1:18:46) 1:18:55
96 » Bart van de Mortel 1997 Lopersgroep Deurne (Deurne) M 1279 (1:18:57) 1:19:01
97 » Shane Flaherty 1982 ASML 9 M 1063 (1:18:31) 1:19:05
98 » jolanda Houben 1976 Thorn V 129 (1:18:59) 1:19:13
99 » Anita Monen 1968 GVAC V V45 353 (1:19:23) 1:19:25
100 » Joost Nederend 1984 GVAC M 355 (1:19:12) 1:19:29
101 » Werner Morren 1976 JMT Mol M M35 173 (1:19:50) 1:19:52
102 » Stefan van Emden 1971 Eindhoven M 77 (1:19:53) 1:20:02
103 » Bart Blanken 1984 GVAC M 40 (1:19:43) 1:20:17
104 » MENNIE Maynard 1964 Roermond M 165 (1:20:14) 1:20:19
105 » Karin Verheijden 1958 GVAC V V55 389 (1:20:29) 1:20:30
106 » Frank van den Bosch 1985 Liempde M 38 (1:20:45) 1:21:03
107 » Arjan van der Sijs 1963 ASML 4 M M45 1000 (1:20:33) 1:21:09
108 » John van Oorschot 1982 Het Running Team M 1016 (1:21:05) 1:21:12
109 » Marco Wouters 1976 Bladel M 1328 (1:20:47) 1:21:26
110 » Remko Steijvers 1984 Eindhoven M 1309 (1:21:20) 1:21:27
111 » Germa Beelen 1992 Hoogeloon V 21 (1:21:16) 1:21:30
112 » elise hautvast 1981 GVAC V 331 (1:21:42) 1:21:43
113 » Ton van Eijk 1972 GVAC M 320 (1:21:10) 1:21:47
114 » Stefan Van Bogget 1975 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M 1239 (1:21:47) 1:21:58
115 » FRANCK BARON 1969 Eindhoven M 18 (1:21:45) 1:22:01
116 » Kees van der Velden 1965 Eindhoven M 1318 (1:21:53) 1:22:04
117 » Teun de Jongh 1981 Veldhoven M 141 (1:22:09) 1:22:15
118 » Mario Felius 1959 AV t Jasper Sport (Someren) M 80 (1:22:04) 1:22:16
119 » John van der Vleuten 1965 GVAC M 392 (1:22:26) 1:22:30
120 » Fotios Sakellariou 1983 Eindhoven M 207 (1:22:24) 1:22:32
121 » Wilco Veldhuizen 1981 Tilburg M 1319 (1:22:15) 1:22:36
122 » Eelco Noort 1974 Loop & Leef M 1105 (1:22:23) 1:22:37
123 » RenĂ© Kwant 1964 GVAC M 346 (1:22:23) 1:22:48
124 » Ron Theunissen 1982 Eindhoven M 241 (1:22:18) 1:22:58
125 » Arie den Oudsten 1972 GVAC M 358 (1:22:35) 1:22:59
126 » Suzanne Faasen 1990 GVAC V Vsen 322 (1:23:05) 1:23:07
127 » Maud ter Bogt 1997 GVAC V Vsen 305 (1:23:05) 1:23:07
128 » Stef van der Nat 1970 Valkenswaard M 176 (1:23:12) 1:23:16
129 » Erna Verbaandert 1973 GVAC V V35 385 (1:23:10) 1:23:28
130 » Michael Geraerts 1974 Eindhoven M 87 (1:23:14) 1:23:33
131 » John van Loon 1979 Veldhoven M 162 (1:23:38) 1:23:52
132 » Hans Jansen 1960 ASML 10 M 1056 (1:23:45) 1:24:01
133 » Noel Porter 1991 ASML 9 M 1066 (1:23:42) 1:24:15
134 » Tim Bohnen 1980 Veldhoven M 29 (1:23:55) 1:24:36
135 » Kim Smits 1979 GVAC V 372 (1:24:32) 1:24:37
136 » Geert Pexsters 1974 Tongeren M M35 1285 (1:24:06) 1:24:48
137 » Freek Janssen 1979 M 137 (1:24:59) 1:25:16
138 » Evelien Lauwers 1992 AV Reusel 69 (Reusel) V Vsen 1267 (1:25:12) 1:25:20
139 » Jeroen Kwast 1975 Eindhoven M 152 (1:25:05) 1:25:24
140 » Rick Steenbekkers 1986 GVAC M 373 (1:25:05) 1:25:36
141 » Fabrizio Evangelista 1976 ASML 10 M 1065 (1:26:09) 1:26:14
142 » Werner doens 1971 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M 65 (1:26:11) 1:26:15
143 » Bert van Oorschot 1984 Het Running Team M 1018 (1:26:09) 1:26:16
144 » Walter van Alst 1985 Het Running Team M 1019 (1:26:09) 1:26:17
145 » Tomasz Mazur 1982 ASML 1 M 1091 (1:25:50) 1:26:27
146 » Serge Werter 1976 GVAC M 395 (1:26:03) 1:26:32
147 » Nils van Keulen 1959 Nuenen M 145 (1:26:37) 1:26:43
148 » Roger Lahaye 1973 ASML 6 M 1029 (1:26:47) 1:26:57
149 » Jaap de Vries 1964 ASML 3 M 1043 (1:27:08) 1:27:09
150 » Jaap Karssenberg 1981 ASML 6 M 1034 (1:26:58) 1:27:09
151 » Ariejan Wijnands 1963 ASML 7 M 1073 (1:27:05) 1:27:10
152 » Paul van Glabbeek 1976 Eindhoven M 91 (1:27:15) 1:27:19
153 » Linda Timmermans 1989 Best V 247 (1:27:18) 1:27:25
154 » lucien michielsen 1967 lommel M M45 1278 (1:26:47) 1:27:29
155 » Jan-Bert Maas 1987 Son en Breugel M 163 (1:27:26) 1:27:43
156 » Hans Teurlinckx 1963 GVAC M 379 (1:27:49) 1:27:52
157 » Reinier van Litsenburg 1984 GVAC M 349 (1:27:24) 1:27:59
158 » Inge van den Boom 1985 GVAC V Vsen 308 (1:28:13) 1:28:27
159 » Marco Brugmans 1973 Helmond M 1246 (1:28:24) 1:28:47
160 » Ivo Nagtzaam 1978 Leende M 1280 (1:28:21) 1:28:48
161 » Frank Kuijpers 1965 eindhoven M 151 (1:29:02) 1:29:10
162 » Geert jansen 1967 GVAC M 336 (1:29:00) 1:29:20
163 » Ad Verbakel 1962 GVAC M 386 (1:28:59) 1:29:31
164 » Lars Kooijman 1987 Bladel M 148 (1:29:22) 1:29:38
165 » Tine Slokkers 1963 Waalre V 223 (1:29:25) 1:29:46
166 » Marcel van den Berg 1976 Leende M 24 (1:29:33) 1:29:47
167 » Veronie Swart 1989 GVAC V 377 (1:29:40) 1:30:00
168 » Huub van Oorschot 1956 Het Running Team M 1017 (1:29:52) 1:30:00
169 » Christian van den Brekel 1978 Maasbracht M 1244 (1:30:17) 1:30:20
170 » Johan van Meijl 1988 ASML 8 M 1055 (1:30:15) 1:30:30
171 » Peter van Buuringen 1962 ASML 13 M 1081 (1:30:39) 1:30:55
172 » Mike van der Veen 1990 Veldhoven M 255 (1:30:54) 1:30:59
173 » thijs Janssen 1977 Hunsel M 136 (1:30:42) 1:31:07
174 » Willemijn Rozema- van de Meulengraaf 1981 GVAC V 365 (1:30:56) 1:31:12
175 » Esther Knijn 1974 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) V 1261 (1:31:01) 1:31:15
176 » Yeisson Figueroa Burbano 1983 ASML 14 M 1087 (1:30:34) 1:31:19
177 » John Van Doren 1991 Best M 69 (1:31:43) 1:31:52
178 » malika filali 1978 waalre V 81 (1:31:39) 1:32:05
179 » Wim Dekker 1963 GVAC M 316 (1:31:38) 1:32:05
180 » Stefan de Wit 1974 Aalst-Waalre M 292 (1:31:39) 1:32:05
181 » Leo Walker 1961 GVAC M 393 (1:31:45) 1:32:05
182 » roeland scheeren 1953 eindhoven M 210 (1:31:51) 1:32:19
183 » Tijn Steenbakkers 1982 Valkenswaard M 1308 (1:31:47) 1:32:28
184 » Sybrand Bonsma 1976 ASML 14 M M35 1098 (1:31:55) 1:32:28
185 » Britt Mathijsen 1990 Eindhoven V 164 (1:32:23) 1:32:45
186 » Martijn van Dordrecht 1981 ASML 11 M 1079 (1:32:49) 1:33:00
187 » Carlos Botero 1966 ASML 12 M 1069 (1:32:35) 1:33:14
188 » Etienne Schnitzler 1981 ASML 12 M 1054 (1:32:47) 1:33:20
189 » Marique Ruijs 1975 GVAC V 366 (1:32:43) 1:33:24
190 » Wendy Groenen 1991 GVAC (Veldhoven) V Vsen 93 (1:33:10) 1:33:42
191 » Ruud van Ham 1987 GVAC M Msen 330 (1:33:28) 1:33:42
192 » Aart Janssen 1951 GVAC M 338 (1:33:23) 1:33:49
193 » Eric Bakker 1964 ASML 10 M M45 1067 (1:33:25) 1:33:50
194 » Stephan Rolaff 1983 Den Haag M 201 (1:33:50) 1:34:02
195 » Frank van Meurs 1982 GVAC M 352 (1:33:31) 1:34:10
196 » Edwin de Lely 1968 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M 158 (1:34:02) 1:34:17
197 » John D Leo 1988 ASML 15 M 1097 (1:33:42) 1:34:17
198 » Paul Touw 1955 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M 250 (1:34:04) 1:34:17
199 » Hans Schepers 1957 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M 212 (1:33:51) 1:34:22
200 » Wim Kremers 1952 Waalre M 149 (1:34:15) 1:34:41
201 » Ronald van Eerdewijk 1989 Eindhoven M 74 (1:34:37) 1:34:42
202 » Hillien Pinxterhuis 1968 GVAC V 361 (1:34:22) 1:34:57
203 » Jan Adriaans 1961 AV t Jasper Sport (Someren) M 1399 (1:34:43) 1:35:07
204 » Milou Jansen 1989 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) V 134 (1:34:52) 1:35:12
205 » Tobiasz Siotor 1984 ASML 14 M 1082 (1:34:47) 1:35:21
206 » Dickydic Blanken 1955 GVAC (Veldhoven) M 26 (1:34:55) 1:35:27
207 » Wil Dijkhuizen 1956 Loopgroep PK (Dodewaard) M 1251 (1:35:22) 1:35:33
208 » Richard Duijvelaar 1963 Eindhoven M 72 (1:35:19) 1:35:48
209 » Robert Princen 1974 Baexem M 196 (1:35:39) 1:36:14
210 » Meriam Kuijpers-Ettema 1968 GVAC V V45 345 (1:36:12) 1:36:14
211 » Freek Jan Ronner 1986 ASML 13 M 1101 (1:36:14) 1:36:30
212 » Geert Kox 1963 GVAC M 344 (1:36:34) 1:36:42
213 » Lenneke Wolff 1982 GVAC V 396 (1:36:22) 1:36:42
214 » Pieter Van de Koolwijk 1970 Eindhoven M 1262 (1:36:35) 1:36:45
215 » Yolanda Borghouts 1965 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) V 35 (1:36:28) 1:36:49
216 » Miriam Traast 1972 Knegsel V 1313 (1:36:42) 1:36:58
217 » Karin van de Pas 1965 GVAC V 359 (1:36:33) 1:37:11
218 » jeanne sanders-renders 1962 GVAC V 368 (1:36:33) 1:37:12
219 » Jeroen Cras 1962 GVAC M 312 (1:37:06) 1:37:16
220 » Evert van Veldhuizen 1968 Loop & Leef M M45 1108 (1:37:01) 1:37:17
221 » Anja van Riet 1983 GVAC V 363 (1:36:54) 1:37:18
222 » Joost van de Ven 1968 Eindhoven M 260 (1:36:41) 1:37:19
223 » Monica Sondervan 1966 waalre V 229 (1:37:36) 1:37:57
224 » Luis Caballero 1980 Eindhoven M M35 46 (1:37:19) 1:37:58
225 » Annemarie Broers 1990 Eindhoven V 1245 (1:38:05) 1:38:26
226 » Rene van Wezel 1976 ASML 11 M M35 1072 (1:37:52) 1:38:31
227 » Door Kuijken 1976 Bergeijk V 150 (1:38:18) 1:38:35
228 » Margo Van der Ven 1985 Veldhoven V 261 (1:38:20) 1:38:38
229 » Naomi Langenhuijsen 1993 Eindhoven V 1266 (1:38:21) 1:38:49
230 » Marc van den Nieuwenhof 1962 Eindhoven Atletiek (Eindhoven) M 178 (1:38:36) 1:38:59
231 » Martijn Lok 1977 Eindhoven M 161 (1:39:03) 1:39:12
232 » Mariska de Graaf-Homan 1980 GVAC V V35 329 (1:38:38) 1:39:20
233 » Steph de Graaf 1969 GVAC M 328 (1:38:38) 1:39:20
234 » Marloes Basten 1980 Meijel V 1237 (1:39:04) 1:39:24
235 » Anouk van Gorp 1977 Berlicum V 1254 (1:39:07) 1:39:29
236 » Ralph Hulscher 1970 Leende M 1257 (1:39:30) 1:39:39
237 » Gineke Slob 1984 Eindhoven V 221 (1:39:14) 1:39:42
238 » Chris van Haandel 1980 Eindhoven M 98 (1:39:37) 1:40:04
239 » Andre Passos 1983 Eindhoven M 1282 (1:39:56) 1:40:36
240 » Marina Taramelo 1983 Eindhoven V 239 (1:39:54) 1:40:37
241 » Heleen Brakenhoff 1980 Swift Atletiek (Roermond) V 43 (1:40:19) 1:40:45
242 » Willie Boogers-van Mol 1959 Veldhoven V 34 (1:40:23) 1:40:46
243 » Cassien SIMON 1967 Antheit M M45 1297 (1:40:27) 1:40:48
244 » Carine Lousberg 1967 Antheit V V45 1271 (1:40:28) 1:40:50
245 » Pierre Denis 1967 Belgique M M45 60 (1:40:28) 1:40:50
246 » Ernst Jansen 1968 GVAC M 337 (1:40:15) 1:40:52
247 » ilona Janssen 1977 Helmond V 1259 (1:40:30) 1:40:52
248 » Lana van Rooij 1979 Eindhoven V 203 (1:40:46) 1:40:57
249 » Sten Robben 1986 's-Hertogenbosch M 200 (1:40:56) 1:41:05
250 » Laura in 't Zandt - Verhofstad 1986 Veldhoven V 294 (1:40:45) 1:41:06