Uitslagen van 28ste Nationale Goudse Singelloop 2016

7km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Uitslagen nu op netto volgorde


Displaying uitslagen 251 - 500 of 771 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
251 » Wanda Drost 1975 Gouda V 1617 37:13 (39:00)
252 » Jochem van Loon 1980 Gouda 1 M 2294 37:13 (37:41)
253 » Lars van Beuzekom 1988 Triple A Assurantiën BV M 2455 37:16 (37:57)
254 » Kevelam Charlotte 2002 Gouda V 2146 37:17 (37:21)
255 » Monique van Maanen 1969 Gouda V 2086 37:18 (37:42)
256 » Lionne Grootjen 1994 Amstelveen V 1868 37:18 (39:10)
257 » Nathalie de Boer 1988 Gouda V 1801 37:19 (38:35)
258 » Hester Happel 1987 GGD HM Gouda V 2332 37:21 (37:41)
259 » Dirk van Schaik 1981 Leidschendam M 1764 37:21 (38:59)
260 » Gerben Speksnijder 1970 Waddinxveen M 1784 37:24 (37:48)
261 » Christian Kok 1988 Waddinxveen M 2205 37:26 (38:16)
262 » Carry Korteweg 1956 Gouda V 1600 37:33 (37:34)
263 » Jelle Boer 1984 Gouda M 2029 37:33 (37:46)
263 » Daphne Kemper 1970 Gouda V 1556 37:33 (37:34)
265 » Tijs Manche 2002 Gouda M 2154 37:33 (37:36)
266 » Kees Schutter 1963 GGD HM Gouda M 2335 37:34 (37:41)
267 » L. vd Haven 1976 Vd Haven 1 V 2375 37:35 (38:53)
268 » Emilie Rouwendal 2002 Gouda V 1728 37:39 (38:22)
269 » Toos Voorvelt 1971 Gouda V 2083 37:44 (37:51)
270 » Laurens Bouwhuis 1978 Gouda M 2203 37:44 (38:15)
271 » Ellen van Herk 1969 Bergambacht V 1848 37:45 (39:26)
272 » Mandy Keijzers 1980 Moordrecht V 2241 37:50 (38:52)
273 » Deborah Langbroek 1983 Gouda V 2100 37:50 (39:51)
274 » Iris Hagen 1991 Gouda V 2012 37:51 (39:00)
275 » Jimmie Verhoeckx 2002 Gouda M 2165 37:52 (37:54)
276 » Peter Huurman 1968 Gouda M 1707 37:52 (38:16)
277 » Damy de Zwart 1992 Waddinxveen M 1854 37:54 (38:12)
278 » Anna Wester 1997 Delft V 1899 37:57 (38:37)
279 » Coen Jongenotter 1981 ETTU1 M 2280 37:57 (38:55)
280 » Marcel Buters 1970 Gouda M 2005 37:59 (38:30)
281 » Roos Marck 1990 Fysioboelekade 8 V 2268 38:00 (38:15)
282 » Marije van der Kolk-de Pa 1979 Gouda V 2232 38:01 (38:39)
283 » Margrieta Haan 1975 Houten V 2008 38:02 (39:01)
284 » Lise Hermans 1987 Gouda V 1527 38:03 (38:52)
285 » Evert Bobeldijk 1966 Gouda M 1847 38:07 (38:19)
286 » Tirza van Haaften 1991 Gouda V 1747 38:09 (39:27)
287 » Daniëlle van Pelt 1985 Gouda V 2104 38:10 (39:35)
288 » Mira Markus 1988 GSG Leo Vroman 3 V 2349 38:12 (39:52)
289 » Michel Kalkman 1983 Moordrecht M 1802 38:15 (40:05)
290 » Marina van Holst-Zoetewei 1981 Bodegraven V 2235 38:16 (38:59)
291 » Ap Keehnen 1964 DataLand M 2275 38:19 (40:06)
292 » Pieter van Teeffelen 1958 DataLand M 2274 38:20 (40:06)
293 » Matthijs van Orden 1999 Gouda M 2120 38:21 (38:56)
294 » Esther Iseger 2001 MB 1- 2 VVV STOLWIJK V 2423 38:22 (38:42)
295 » Stefan van der Star 1998 Moordrecht M 1859 38:24 (39:48)
296 » Arjan Bregman 1989 Gouda M 1921 38:25 (38:37)
297 » Erik Jan Spoormaker 1988 Gouda M 1926 38:25 (38:37)
298 » Marjan de Vries 1970 VOOGT V 2427 38:25 (38:41)
299 » Esther Reijerkerk 1982 Gouda V 2000 38:25 (39:35)
300 » Samantha van Rijswijk 2002 Gouda V 2158 38:30 (38:54)
301 » Henkhulp van Gogh 1980 Zoetermeer M 2043 38:32 (39:47)
302 » Hans Blonk 1965 Blonk & Friends A M 2262 38:33 (39:07)
303 » Lianne den Ouden 1967 Gouda V 2090 38:33 (38:41)
304 » Richard Lanssink 1971 Gouda M 1531 38:34 (39:37)
305 » Rob Korevaar 1962 Gouda M 1931 38:36 (39:28)
306 » Marina de Horn 1963 Gouda V 2096 38:36 (40:37)
307 » Remco van Hoek 1982 Berkenwoude M 1924 38:36 (38:48)
308 » Ruud van Deuren 1978 Nieuwerkerk ad IJssel M 1974 38:39 (38:56)
309 » Erik Koene 1965 Gouda M 1920 38:39 (38:53)
310 » Dick Everts 1962 Gouda M 1786 38:40 (39:38)
311 » Urbie de Jong 1971 Gouda M 1542 38:41 (39:03)
312 » Ruben de Gier 2001 Gouda M 1742 38:43 (40:44)
313 » Esther Scherrenburg 1977 Alphen aan den Rijn V 1829 38:46 (39:33)
314 » Robert Jan van Dam 1980 Gabriél Financiéle Dienstverl. M 2439 38:49 (39:06)
315 » Henrieke Bel 1977 Ede Gld V 2054 38:49 (39:42)
316 » Wendy Hensema 1970 Gouda 2 V 2306 38:50 (39:18)
317 » Marcel van de Grift 1971 Visser & Visser team 2 M 2347 38:52 (40:00)
318 » Marleen wuring 1977 Moordrecht V 1592 38:54 (40:08)
319 » Erik Voges 1969 GSG Leo Vroman 2 M 2326 38:55 (40:35)
320 » Debora Krijgsman 1999 Gouda V 2234 38:57 (40:26)
321 » Nathan Boerrigter 2001 Gouda M 1642 38:58 (40:09)
322 » Wilco van Rijn 1966 Moordrecht M 1906 39:01 (40:51)
323 » Annemarie Boekhout 1973 Fysioboelekade 8 V 2271 39:03 (39:20)
324 » Ilse Dijkstra 1999 Apeldoorn V 1876 39:04 (40:08)
325 » Cecile de Boer 1992 Zoetermeer V 1557 39:07 (41:01)
326 » Hans Ritmeester 1974 Gouda M 1529 39:07 (41:12)
327 » Fritz Tjong-Ayong 1968 Reeuwijk M 1659 39:08 (40:07)
328 » Erwin Ritter 1962 Maarssen M 1698 39:09 (39:52)
329 » Ardjan Moerkerken 1975 Gouda M 1521 39:10 (40:36)
330 » Merijn Witte 1990 Rotterdam M 2007 39:11 (41:04)
331 » Esther van Herk 1988 Boskoop V 2009 39:12 (39:25)
332 » Romy Kramer 2001 MB1 VVV Stolwijk V 2357 39:13 (39:36)
333 » Chrisitaan Muller 1978 Gouda M 2066 39:17 (40:28)
334 » John Ruts 1959 Gouda M 1954 39:18 (39:55)
335 » Cindy Steenbergen 1974 Gouderak V 1567 39:18 (39:55)
336 » Els Kruithof 1990 Fysioboelekade 8 V 2273 39:19 (40:20)
337 » Jelmer van de Giessen 2001 Moordrecht M 2213 39:20 (40:00)
338 » Hilmar Pot 1969 Gouda V 1950 39:23 (41:29)
339 » Martijn Takken 1979 ETTU1 M 2285 39:23 (40:26)
340 » corne Kortlever Team Onderlingen V 2447 39:25 (39:48)
341 » Djordy Heikoop 1993 Team Onderlingen M 2448 39:25 (39:48)
341 » Jan Blom 1948 Gouda M 1574 39:25 (40:07)
343 » Yuri de Groot 1979 Schoonhoven M 1794 39:25 (40:08)
344 » Irene Littooij 1972 Gouda V 1767 39:27 (41:03)
345 » Roelof den Besten 1960 Gouda M 2195 39:28 (39:53)
346 » Philippe Ribbens 1972 Van Beynum M 2385 39:29 (40:52)
347 » Marko van Bemmel 1965 Reeuwijk M 1942 39:29 (40:34)
348 » Dinant Treur 1988 Woerden M 2224 39:30 (40:11)
349 » Nick Spelt 2001 Vlist M 2223 39:31 (40:12)
350 » Vera Weber 1986 's-Gravenhage V 1773 39:31 (41:07)
351 » Anja den Otter 1957 Fysioboelekade 8 V 2269 39:32 (39:48)
352 » Dagmar Janmaat 1982 Gouda V 2130 39:33 (39:49)
353 » Berry Heikoop 1971 Gouda M 1599 39:33 (41:31)
354 » Frank vd start 1981 Gouda M 1812 39:34 (40:33)
355 » Hetty v Breugel 1970 Nieuwerkerk ad IJssel V 1822 39:34 (40:20)
356 » Martijn Zegwaard 1980 Gouda M 2056 39:35 (40:05)
357 » Linda Rondeltap 1985 Gouda V 1582 39:38 (40:28)
357 » Mieke van Vugt 1954 Gouda V 2102 39:38 (41:36)
359 » Manuel Wieman 2000 Gouda V 2134 39:38 (40:16)
360 » Ton Mimpen 1969 Gouda M 1558 39:40 (41:25)
361 » Jeroen Penterman 1985 Gouda M 1514 39:41 (40:24)
362 » Ineke Aten 1962 GGD HM Gouda V 2333 39:41 (40:02)
363 » Britte Spruijt 2000 Gouda V 2055 39:42 (40:08)
364 » Iris ten Barge 1991 Alphen aan den Rijn V 2017 39:43 (40:40)
365 » Rudy Jansen 1956 Stolwijk M 1879 39:45 (41:08)
366 » Lizette Schonewille 1981 wendy vermeulen make up art V 2313 39:45 (41:30)
367 » Renske Hak 2000 MB 1- 2 VVV STOLWIJK V 2424 39:47 (40:10)
368 » Cynthia Wijnen 1987 BSO Bibelebonz V 2394 39:48 (41:11)
369 » Noa Kool 2000 MB1 VVV Stolwijk V 2356 39:48 (40:10)
370 » Chirs Korevaar 1975 Maarssen M 1745 39:50 (41:29)
371 » Mariëlla Moerman 1977 Gouda V 2087 39:50 (39:59)
372 » Dustin den Bleker 2000 Gouda M 2128 39:52 (40:24)
373 » Danielle Walraven 1999 MB1 VVV Stolwijk V 2358 39:57 (40:18)
374 » Frederieke van Zuylen 1972 Gouda V 1853 40:03 (40:15)
375 » Jasmijn van der Heijden 1992 Moordrecht V 1913 40:04 (40:11)
376 » Emily Terpstra 2002 Huisartspraktijk van Breugel V 2255 40:05 (40:11)
377 » Fred Rondeltap 1957 Gouda M 1671 40:06 (40:59)
378 » Sanne Nap 1988 Gouda V 2088 40:06 (40:14)
379 » Mireille Streng 1975 Gouda V 2038 40:07 (41:18)
380 » Aimée van Vliet 1981 Gouda V 1729 40:09 (41:15)
381 » Wilco Mastenbroek 1973 Gouda M 1624 40:10 (40:25)
382 » Marian Palsgraaf 1964 Gouda V 2192 40:11 (42:06)
383 » Nettie Benningshof 1968 Almere V 1889 40:11 (40:12)
384 » Elma Boon 1962 Gouda V 2072 40:12 (40:14)
385 » Laura Blom 1979 Gouda V 1631 40:15 (40:56)
386 » Mario Abelli 1985 Driestar hs team 4 7 km M 2324 40:15 (42:03)
387 » Karel de Korte 1995 Visser & Visser team 3 M 2339 40:16 (41:35)
388 » Ravin Jagroep 1975 Gouda 2 M 2307 40:17 (40:45)
389 » Eric Tonnis 1969 Utrecht M 2110 40:18 (41:39)
390 » Gerwin Bleumink 1988 Gouda M 1908 40:19 (42:14)
391 » Maureen Heijne den Bak 1997 Don Fredy 2 V 2247 40:23 (42:07)
392 » Lieve Prins 1993 Gouda V 1769 40:23 (40:42)
393 » Maarten de Hoog 1957 Gouda M 1877 40:24 (40:33)
394 » Esmeralda Vermeulen 1987 Waddinxveen V 1607 40:24 (40:59)
395 » Suzan Kok 1988 Waddinxveen V 1541 40:25 (41:00)
396 » Martin Jeltes 1976 Gouda M 1736 40:25 (42:24)
397 » Lucas Praamsma 2000 Gouda M 2175 40:28 (40:37)
398 » Brigitte Boer 2002 Gouda V 2150 40:28 (40:32)
399 » Roline Broekema 1982 Blonk & Friends A V 2266 40:29 (41:06)
400 » Jolien van Velzen 1992 Gouda V 2230 40:30 (41:19)
401 » David Knegjens 2001 Gouda M 2151 40:31 (40:32)
402 » Sander Kuypers 1969 Moordrecht M 1978 40:31 (42:13)
403 » Bianca Vroegindewei 1980 Gouda V 2019 40:36 (42:03)
404 » Gilberto Poelsma 1985 ShareValue M 2399 40:38 (41:25)
405 » Jolanda van Leeuwen 1968 Huisartspraktijk van Breugel V 2253 40:40 (40:46)
406 » Kevin van Leeuwen 1990 Huisartspraktijk van Breugel M 2254 40:40 (40:46)
407 » Hans Kramer 1948 Gouda M 1701 40:41 (42:31)
407 » Arga KRAMER 1975 Gouda V 1810 40:41 (42:31)
409 » Jolanda Hageman 1961 Blonk & Friends A V 2264 40:42 (41:17)
410 » Ruben Jansen 2002 Gouda M 1662 40:44 (42:04)
410 » Marcel Loot 1972 Voorburg M 1663 40:44 (41:31)
412 » Annemarije Jansen 1991 Gouda V 1708 40:45 (42:04)
413 » Ruud van Putten 1985 Kapelle M 1795 40:46 (41:55)
414 » Ellen Jacobs 1986 Gouda V 1507 40:48 (42:24)
415 » Ingrid Vismans 1985 Gouda V 1508 40:50 (42:25)
416 » Nicole van Eck 1974 Gouda 1 V 2296 40:51 (41:20)
417 » Floris van der Tweel 2003 Gouda M 2148 40:53 (41:22)
418 » Evert Mijnans 1992 Gouda M 1513 40:53 (41:26)
419 » Joost Arentsen 2000 Gouda M 1989 40:54 (42:26)
420 » Joanna Schrap 1974 's-Gravenhage V 1772 40:55 (42:11)
421 » Jasmijn van der Pouw 2001 Reeuwijk V 1577 40:56 (41:53)
422 » Mirjam van der Hoek 1975 Gouda V 1569 40:56 (42:11)
423 » Daan den Ouden 1999 Gouda M 2121 40:56 (41:35)
424 » Tim Nijland 1966 Gouda M 2200 41:00 (41:54)
425 » Christel Versluis 1968 Gouda V 1565 41:02 (41:51)
426 » Bas de Zwart 1960 Gouda M 2119 41:04 (41:54)
427 » Hanja Zuidijk 1996 Zwammerdam V 1522 41:05 (41:42)
428 » Wilbert Profijt 1971 Gouda M 1785 41:06 (42:40)
429 » Joanneke Wassink 1987 Utrecht V 1735 41:07 (42:42)
430 » Melanie buskens 1978 Moordrecht V 1754 41:10 (43:02)
431 » Hans Wiezer 1967 Gouda M 1501 41:10 (43:02)
432 » Angela Bal 1995 Rotterdam V 1572 41:11 (41:15)
433 » Melvin van der Bas 1995 Gouda M 2197 41:11 (43:13)
434 » Monique Blok 1979 2190 41:12 (41:44)
435 » Wim Goedvolk 1954 Gouda M 1552 41:13 (41:29)
436 » Mitzie Vermeulen 1980 wendy vermeulen make up art V 2311 41:16 (41:45)
437 » Astrid van Haasteren 1979 Het Bespaarhuis V 2436 41:18 (41:22)
438 » Orbo Verschuur 2001 Gouda M 2153 41:19 (41:22)
439 » Koen Buiter 1986 's-Hertogenbosch M 1821 41:19 (42:47)
440 » Michel Vollebregt 1961 Nieuwkoop M 2037 41:20 (41:47)
441 » Sanne Bregman 2000 Waddinxveen V 2210 41:21 (42:05)
442 » Floor Vereijken 1989 's-Hertogenbosch V 1605 41:22 (42:46)
443 » Arwin Oedit 1987 Gouda M 2092 41:22 (41:25)
444 » Rosanne Vermond 1986 Waddinxveen V 2058 41:24 (41:54)
445 » Diederick Carlier 1964 Gouda M 2114 41:26 (43:00)
446 » Jerrin Groen 1990 Haastrecht M 2112 41:27 (43:00)
446 » Mireille van der Ham 1980 Haastrecht V 1667 41:27 (42:35)
448 » Silvia Bakker 1970 Gouda V 1783 41:28 (42:14)
449 » Kelvin Groeneveld 1991 Gouda M 1650 41:28 (43:25)
450 » Corry Houdijk 1952 Gouda V 1933 41:29 (42:00)
451 » Reina Zijlstra 1981 Gouda V 1957 41:30 (43:28)
452 » K vd Haven 1952 Vd Haven 1 M 2378 41:30 (42:48)
453 » Sandra van Arendonk 1982 Amsterdam V 1539 41:30 (43:28)
454 » Marijne Rolloos 1987 GSG Leo Vroman 3 V 2352 41:32 (43:14)
455 » Judith Vervoort 1969 Reeuwijk V 1986 41:34 (42:30)
456 » Claudy ter Brake 1977 2189 41:36 (42:24)
457 » Alice van der Hoeven 1982 Reeuwijk V 1515 41:37 (42:46)
458 » Fleur van der Arend 2001 Gouda V 1788 41:38 (42:32)
459 » Diana Breugem 1966 Nieuwerkerk ad IJssel V 1826 41:40 (42:28)
460 » Linda Hootsen-Noordzij 1953 Alphen aan den Rijn V 1864 41:40 (43:24)
461 » Esmée Feteris 2002 Gouda V 1675 41:43 (41:51)
462 » Bjorn Stolk 1993 Gouda M 2098 41:44 (43:45)
463 » Jouke de Groot 1993 DataLand M 2278 41:45 (43:32)
464 » Sjaak van der Pouw 1965 Reeuwijk M 1561 41:45 (42:42)
465 » Reinier Rietveld 1998 Haastrecht M 1548 41:47 (43:16)
466 » Kim Bouwman 1981 BSO Bibelebonz V 2391 41:48 (43:12)
467 » Marion Suijker 1966 Gouda M 1721 41:50 (42:02)
468 » Lieke Vervoorn 2002 Zoeterwoude V 1717 41:52 (42:46)
469 » Annemarie Radder 1991 Gouda V 1544 41:53 (43:49)
470 » Joyce Bouwens 1987 Gouda V 1512 41:55 (43:07)
471 » Gerlof de Jong 1981 Gouda M 1614 41:55 (42:22)
472 » Brigitte de Graaf 1966 GGD HM Gouda V 2334 41:56 (42:16)
473 » Annelies Hollestelle 1956 Gouda M 1861 41:56 (42:17)
474 » George van Doesburg 1957 team 4 Mokveld M 2402 41:57 (43:33)
475 » Hanneke Boon 1983 Gouda V 1930 41:57 (43:08)
476 » Dinie van 't Sant 1963 Gouda V 1743 42:03 (42:31)
477 » Eva Oosters 1996 Utrecht V 1840 42:04 (42:29)
478 » Ben jaafar 1964 Gouda M 1925 42:12 (43:17)
479 » Marja Koster 1973 Gouda V 1776 42:13 (43:12)
480 » Devoreaux Correa 1994 Gouda V 1655 42:15 (43:17)
481 » Jeroen de Ruijter 1964 De Meern M 1807 42:16 (43:19)
482 » Fiona Verstoep 2000 Stolwijk V 1723 42:17 (43:18)
483 » Esther Zuidbroek 1993 Stolwijk V 1702 42:17 (43:18)
484 » Dorieke Pennewaard 1992 Stolwijk V 1594 42:19 (43:20)
485 » Joyce van Veen 1990 Gouda V 2084 42:24 (42:49)
486 » Rowan Olsthoorn 2002 Gouda V 2174 42:28 (42:55)
487 » Shireen Hoondert 2001 Gouda V 2157 42:28 (42:54)
488 » Karin Hoogvliet 1965 Gouda V 1886 42:30 (43:22)
489 » Marian Visser 1970 Triple A Assurantiën BV V 2459 42:30 (43:30)
490 » Sellam Lakdime 1961 GGD HM Gouda M 2337 42:31 (42:50)
491 » Wouter De groot 1948 Schoonhoven M 1825 42:31 (43:15)
491 » Nicole Laukens 1974 Reeuwijk V 1927 42:31 (44:13)
493 » Esther van den Broek 1972 Team 4 Sucsez V 2417 42:35 (43:09)
494 » Esther van Delft 1974 Gouda V 1551 42:36 (42:44)
495 » Yvette Groenendijk 1987 Gouda V 1576 42:37 (43:47)
496 » Carien Hempel 1968 Oud-Beijerland V 1892 42:39 (44:18)
497 » Michael Leung 1969 team 4 Mokveld M 2404 42:39 (44:16)
498 » Elise Verschuure 1996 Kruiningen V 1511 42:41 (43:19)
499 » Carolien van Vliet 1978 Gouda V 1526 42:44 (44:00)
500 » Yvette van Gastel 1978 Gouda V 1967 42:47 (44:14)