Uitslagen van 28ste Nationale Goudse Singelloop 2016

7km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Uitslagen nu op netto volgorde


Displaying uitslagen 501 - 750 of 771 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
501 » Anne-Marie Labee 1992 Gouda V 1972 42:47 (44:14)
502 » Janneke de Winter 1985 Gouda V 1971 42:48 (44:15)
503 » Isabel van loon 2002 Gouda V 1759 42:51 (43:08)
504 » Ton van de Bildt 1959 Moordrecht M 1657 42:52 (43:02)
505 » Patricia van Weenen 1982 Gouda V 1992 42:54 (44:57)
506 » Danielle Verwaal 1979 Gouda V 2240 42:55 (43:57)
507 » Petra Koot 1967 Waddinxveen V 1943 42:56 (43:47)
508 » Sabine Wesseling 1979 Gouda V 2076 43:03 (43:54)
509 » Floris Dautzenberg 1997 Gouda M 1740 43:05 (43:57)
510 » Driestar 2 2000 Gouda M 2239 43:06 (44:01)
511 » Marja Stam 1959 team 4 Mokveld V 2405 43:09 (44:46)
512 » Esther Verkruisen 1963 Gouda V 1780 43:10 (43:56)
513 » Ruud Jansen 1994 Stolwijk M 1867 43:10 (44:35)
513 » Kimberly van Ee 1997 Stolwijk V 1881 43:10 (44:35)
515 » Suzan Liebeek 1977 Moordrecht V 2109 43:11 (44:32)
516 » Bas Liebeek 1983 Gouda 1798 43:12 (44:32)
517 » Rien Bregman 1969 Gouda M 1732 43:13 (44:23)
518 » Astrid van der panne 1981 Reeuwijk V 1581 43:15 (44:43)
519 » Machiel Bosma 1963 team 5 Mokveld M 2409 43:15 (44:55)
520 » Monique Romeijn 1976 Gouda 2 V 2303 43:15 (44:21)
521 » Nancy Prast 1973 Moordrecht V 1523 43:18 (45:24)
522 » John Kerseboom 1958 Vires et Celeritas Recreanten M 2286 43:22 (44:08)
523 » Michiel de Boer 2001 Gouda M 1797 43:24 (44:38)
524 » Femke de Boer 2000 Gouda V 1691 43:24 (44:38)
525 » Melvin Brugman 1975 Gouda M 1546 43:24 (44:55)
526 » Christiaan Prosman 1989 Visser & Visser team 3 M 2340 43:26 (44:41)
527 » Lien Dijkveld Stol 1973 Gouda V 1543 43:27 (44:23)
528 » Sabine van Miltenburg 1993 Triple A Assurantiën BV V 2457 43:29 (44:30)
529 » Lennart Krijgsman 1990 Moordrecht M 1564 43:33 (44:37)
530 » Ramon de Goede 1975 Utrecht M 2074 43:34 (45:32)
531 » Peter Goedhart 1969 ShareValue M 2400 43:34 (44:25)
532 » Julian Boom 2000 Gouda M 2129 43:34 (44:25)
533 » Cindy van Rooijen 1978 Haastrecht V 1506 43:35 (45:38)
534 » Petra Alsem 1967 Moordrecht V 1975 43:37 (45:18)
535 » Bas Luiten 1981 Gouda M 1504 43:37 (44:09)
536 » Marieke Modderman 1985 Rijswijk Zh V 1941 43:37 (44:43)
537 » Henk de Zwaan 1972 Gouda M 2202 43:37 (44:07)
538 » Tamara van Ewijk 1976 cappuccino V 2368 43:37 (44:49)
539 » Ellen Keetelaar 1962 Gouda V 1629 43:37 (43:54)
540 » Jorien Boer 1982 Gouda V 1724 43:39 (44:51)
541 » Dennis van Niel 1978 ETTU1 M 2284 43:40 (44:41)
542 » Freek Kroeders 1970 Gouda M 1589 43:40 (45:27)
543 » Justine van Oorschot 1987 Gouda V 1687 43:45 (45:41)
544 » Nellie van Dam 1937 Gouda V 1841 43:45 (43:54)
545 » Naomi van Gilst 1996 Driestar hs team 3 7km V 2298 43:45 (44:43)
546 » Marjoleine Jongenotter 1979 Reeuwijk V 2069 43:45 (44:43)
547 » Mirjam van de Guchte 1980 Gouda V 1872 43:48 (45:23)
548 » Denise Janmaat 2000 Gouda V 1753 43:49 (44:42)
549 » Franciska van Dam 1987 Gouda V 2133 43:50 (44:14)
550 » Michel ten Brummelhuis 1970 DataLand M 2277 43:59 (45:46)
551 » Marlou Gräffner 1990 Gouda V 2126 44:02 (44:58)
552 » Jan Mijnans 1959 Waddinxveen M 1811 44:06 (44:40)
553 » Ronald Luiijf 1983 Zoetermeer M 2075 44:06 (45:14)
554 » Eva Laoh 1967 Gouda V 1516 44:08 (46:05)
555 » Mieke Kars 1973 Gouda V 1584 44:11 (45:45)
556 » Michel Fanoy 1967 Gouda M 2093 44:11 (44:46)
557 » Sonja van Woesik 1975 Huisartspraktijk van Breugel V 2251 44:13 (44:20)
558 » Ruth de Jonge 1993 Visser & Visser team 2 V 2348 44:14 (45:21)
559 » Marijke hornis 1960 Gouda V 509 44:14 (45:13)
560 » E. vd Haven 1950 Vd Haven 2 M 2379 44:15 (45:15)
561 » Leo Hempel 1961 Oud-Beijerland M 1893 44:17 (45:57)
562 » Marion Vervoort 1971 Gouda V 1699 44:18 (46:16)
563 » Peter Boersma 1960 Gouda M 1568 44:18 (44:56)
564 » Sharon Bremmert 1977 Triple A Assurantiën BV V 2456 44:19 (45:19)
565 » Ingrid van den Beld 1968 Gouda V 1595 44:20 (45:13)
566 » Jolanda van Leeuwen 1979 Boskoop V 1550 44:23 (45:28)
567 » Guido Prinsenberg 1963 Gouda M 1573 44:23 (45:56)
568 » Wendy Vrijenhoef 1987 Gouda V 1652 44:28 (46:32)
569 » Anna Brand 1990 Gouda V 1713 44:28 (46:33)
570 » Nico van Eck 1972 La Gro Advocaten 2 M 2317 44:33 (46:13)
571 » Priscilla Minkes 1981 Noorden V 1641 44:34 (46:30)
572 » Aurelie Minkes 1989 's-Gravenzande V 1583 44:34 (46:29)
572 » Daniëlle Zijlstra 1976 Gouda V 1819 44:34 (45:41)
574 » Jerica Blom 1988 Gouda V 2208 44:37 (45:20)
575 » Leen van Vliet 1951 Moordrecht M 2032 44:40 (45:10)
576 » Lisanne Feenstra 2000 Reeuwijk V 1839 44:41 (46:32)
577 » Ronald van der Knaap 1966 Gouda M 2033 44:47 (46:40)
578 » Sandra Brasser 1972 De Zeeuwse V 2452 44:49 (44:54)
579 » Leo Nobel 1946 Gouda M 1948 44:50 (44:52)
580 » Marcel Jonkman 1960 Gouda M 1697 44:52 (46:16)
581 » Elena Koukouna 1988 Blonk & Friends A V 2263 44:53 (45:31)
582 » Eddy van Ewijk 1966 cappuccino M 2367 44:53 (46:04)
583 » Quinty van Vliet 2000 MB 1- 2 VVV STOLWIJK V 2421 44:53 (45:16)
584 » Lisa Boer 2000 MB 1- 2 VVV STOLWIJK V 2422 44:54 (45:16)
585 » Demi Noorlander 2000 MB1 VVV Stolwijk V 2355 44:54 (45:16)
586 » Bert van Straten 1957 Moordrecht M 1904 44:55 (46:11)
586 » Mariëlle Rossewij 2000 Gouda V 1618 44:55 (45:21)
588 » Cathelijne Janssen 2000 Gouda V 1715 44:57 (45:23)
589 » Frans van Kersbergen 1956 Gouda M 2125 44:59 (45:49)
590 » Nieke Fanoy 1978 Gouda V 1856 45:01 (47:01)
591 » Sandy Zwaan 1978 Bodegraven V 1969 45:03 (45:43)
592 » Marjan Nijboer 1963 Gouda V 1602 45:03 (47:00)
593 » Mayra Gorter 1997 Don Fredy 2 V 2245 45:08 (46:52)
594 » Kris Klein Goldewijk 2003 Don Fredy 2 M 2246 45:09 (46:53)
595 » Wout Schonewille 1974 Gouda M 1991 45:09 (47:09)
596 » Jeanette Helmstrijd 1969 Krimpen aan den IJssel V 2065 45:12 (45:53)
597 » Sylvia Roosch 1968 Krimpen aan den IJssel V 2070 45:12 (45:54)
598 » Martijn Barneveld 1976 Gouda M 1560 45:15 (47:10)
599 » Arjan Zijderveld 1980 Blonk & Friends A M 2267 45:17 (45:55)
600 » Janie Verschoor 1985 Gouda V 1910 45:26 (46:40)
601 » Charlotte Arentsen 1998 Gouda V 1813 45:27 (46:59)
602 » Jessica smidt 1978 Moordrecht V 1818 45:29 (46:46)
603 » Arie Krommendijk 1980 Amsterdam M 1628 45:30 (46:32)
604 » Wilma van Arendonk 1980 Amsterdam V 1518 45:31 (46:33)
605 » Chelsey Goedhart 2002 Gouda V 2176 45:35 (46:03)
606 » Joeri Geerdink 2002 Gouda M 2172 45:35 (46:03)
607 » Dian Jansen 1990 Driestar hs team 4 7 km V 2323 45:35 (47:26)
608 » Monique van Echten 1980 Moordrecht V 1610 45:36 (47:30)
609 » Linda Sas 1978 Gouda V 1646 45:38 (46:59)
610 » Piet Bliek 1952 Gouda M 1653 45:38 (45:49)
611 » Caroline Lijtsman 1971 Rotterdam M 1791 45:42 (45:52)
612 » Rosalie Sterk 1982 GSG Leo Vroman 3 V 2350 45:44 (47:31)
613 » Linda Romeijn 1987 Gouda V 2124 45:44 (46:33)
614 » Eva Soonieus 1993 Moordrecht V 1520 45:46 (46:58)
615 » Edwin Hoppe 1965 GSG Leo Vroman 2 M 2329 45:49 (47:34)
616 » Sharon ten Cate 1971 Gouda V 1656 45:49 (47:55)
617 » Gerda Insulani 1947 Gouda V 1817 45:52 (46:58)
618 » Clarie Rossewij 1969 Gouda V 1661 45:52 (46:45)
619 » Mariska Kalmeijer 1975 Moordrecht V 1984 45:53 (47:10)
620 » Esra Klick 1977 ShareValue V 2398 45:53 (46:43)
621 » Sietske Renting 1978 Gouda V 1505 45:56 (46:40)
622 » Karin van Ditshuizen 1978 Gouda V 2099 45:56 (47:56)
623 » Denise Zegveld 1987 Gouda V 1623 45:58 (47:25)
624 » Marc Snijders 1969 Gouda M 2199 45:58 (46:53)
625 » Maud Bouwens 1972 Hulst V 1869 45:59 (47:35)
626 » Yaron Tal 1989 Gouda M 1686 46:00 (46:43)
627 » Kryn Maartens 1978 Gouda M 1703 46:01 (47:27)
628 » Jolanda Verwer 1982 Haastrecht V 1694 46:03 (48:07)
629 » Chantal Metselaar 1979 Gouda V 1746 46:08 (47:52)
630 » Michelle de mol 1982 Gouda V 1779 46:08 (47:52)
630 » Sabrina Broer 1992 Gouda V 1510 46:08 (47:51)
632 » Michelle Troost 1991 Gouda V 1587 46:08 (47:51)
633 » Mathijs Middelkoop 1970 Visser & Visser team 2 M 2344 46:08 (47:30)
634 » Nancy Koetsier 1975 Gouda V 1638 46:10 (47:53)
635 » Annemieke Schoonewagen 1981 Moordrecht V 1752 46:11 (48:05)
636 » Louise van der Horst 1970 Vianen Ut V 1970 46:13 (47:59)
637 » Roxanne Hagen 1987 Rotterdam V 2010 46:15 (47:25)
638 » Elke Groenendijk 1981 Gouda 1 V 2293 46:16 (47:56)
639 » Chantal Bakhuijzen-Zomer 1989 Boskoop V 2011 46:16 (47:25)
640 » Ronald Bokhove 1966 DataLand M 2279 46:20 (48:06)
641 » Karin 2  Groten 2000 Team SensationKaas V 2462 46:21 (47:44)
641 » Henk Lappee 1964 Vires et Celeritas Recreanten M 2289 46:21 (47:06)
643 » Ilona Bredius 1992 Gouda V 2103 46:22 (48:22)
644 » Pieter van der Poort 1961 ShareValue M 2397 46:22 (47:12)
645 » Christa 4  Klop 2000 Team SensationKaas V 2464 46:23 (47:44)
646 » Cindy den Heijer 1994 Team Frituur V 2363 46:23 (47:30)
647 » Jasper 1  Kuin 2000 Team SensationKaas M 2461 46:23 (47:45)
648 » Robbert van  5  Dijk 2000 Team SensationKaas M 2465 46:24 (47:46)
649 » Jeroen de 3  Wit 2000 Team SensationKaas M 2463 46:24 (47:45)
650 » Claudia van der Meij 1976 Gouda V 1998 46:26 (48:12)
651 » Lisa van Bergen 1995 Moordrecht V 2026 46:30 (47:50)
652 » Monika van Rinsum 1975 Gouda V 2135 46:32 (47:23)
653 » Femke Hak 1998 MB 1- 2 VVV STOLWIJK V 2425 46:32 (46:52)
654 » Fabienne de Vries 2000 MB1 VVV Stolwijk V 2359 46:33 (46:56)
655 » Meta Kok 2000 MB1 VVV Stolwijk V 2360 46:34 (46:56)
656 » Friede Groenendijk 1954 Gouda 1 V 2292 46:35 (48:15)
657 » Robin Maas 2002 Gouda M 2156 46:35 (46:40)
658 » Indy Slagter 2002 Gouda V 2155 46:36 (46:42)
659 » Annemarie de Jongste 1952 Gouda V 1738 46:38 (47:13)
660 » Bas Mol 1956 GSG Leo Vroman 2 M 2330 46:41 (48:22)
661 » Johan van loon 1971 Gouda M 1726 46:42 (47:01)
662 » John Koemans 1975 Vires et Celeritas Recreanten M 2288 46:47 (47:33)
663 » Diana de jong 1975 Waddinxveen V 1775 46:56 (48:49)
664 » Natascha Niessink 1972 Moordrecht V 1828 46:57 (48:50)
665 » Mine Wedman 1981 GSG Leo Vroman 3 V 2351 47:02 (48:42)
666 » Jan Willem van Kempen 1970 Driestar hs team 4 7 km M 2320 47:02 (48:03)
667 » Annerieke van Kempen 2000 Driestar hs team 4 7 km V 2321 47:02 (48:03)
668 » Fred Wolffers 1971 Team 3 Sucsez M 2413 47:10 (48:41)
669 » Irene Plantinga 1987 Rotterdam V 1538 47:14 (49:06)
670 » Bram de Gier 1970 Gouda M 1517 47:16 (49:17)
671 » Cornelis Abrahamse 1972 Gouda M 1625 47:17 (49:17)
672 » Claudia Harteveld 1980 Gouda V 2091 47:21 (47:57)
673 » Marije Verstegen 1999 Reeuwijk V 1696 47:22 (47:51)
674 » Geert van der Linde 1981 Gouda M 2080 47:24 (47:54)
675 » Sanne van Klink 1990 Gouda V 2089 47:25 (47:55)
676 » Liesje Haanstra 1961 Franeker V 1636 47:25 (49:00)
677 » Merel de Best 1974 Gouda V 2107 47:27 (48:08)
678 » Nellie Gezellie 1976 Gouda V 1682 47:28 (49:33)
679 » Caitlin Schillevoort 2001 Gouda V 1866 47:33 (48:28)
680 » Bernadette de Keyzer 1958 GSG Leo Vroman 3 V 2354 47:38 (49:16)
681 » Janneke Bregman 1977 Gouda V 1944 47:43 (48:43)
682 » Mylene Koot 1998 Waddinxveen V 1946 47:45 (48:37)
683 » Inge Marinus 1971 Moordrecht V 2113 47:45 (48:01)
684 » Ruth van Hoek 1986 Berkenwoude V 2041 47:46 (47:58)
685 » Thera Zinko 1963 Gouda V 1637 47:48 (49:09)
686 » Carolien Kooij 1995 Gouda V 1918 47:49 (49:24)
687 » Levi de Rooij 2002 Gouda M 2145 47:53 (49:14)
688 » Els Wieman-van Vliet 1980 Gouda V 1757 47:53 (49:25)
689 » Patricia van der Hoek 1975 Don Fredy 2 V 2248 47:56 (49:41)
690 » Maeike de Laat 1999 Gouda V 2063 48:02 (49:16)
691 » Saskia de Wit 1972 wendy vermeulen make up art V 2310 48:06 (48:36)
692 » Mien Schellen 1970 Gouda V 1751 48:08 (48:57)
693 » Gertjan Steenland 1970 Gouda M 1782 48:09 (48:57)
694 » Jolanda van de Beek 1983 Gouda V 1613 48:15 (49:55)
695 » Sarah van den Berg 1993 Schoonhoven V 1562 48:19 (50:15)
696 » Linda Overeijnder 1993 Moordrecht V 1677 48:20 (50:15)
697 » Henrieke Schimmel 1980 Driestar hs team 3 7km V 2301 48:24 (50:15)
698 » Rosa Schouten 1974 Gouda V 2024 48:29 (48:57)
699 » Marlies Kerkhof 1994 Team Frituur V 2361 48:30 (49:37)
700 » Wim Dijkstra 1963 Team 4 Sucsez M 2416 48:30 (50:00)
701 » Susanne de Jong 1979 Waddinxveen V 1615 48:32 (50:25)
702 » Pieter Hoogendijk 1993 Visser & Visser team 3 M 2341 48:33 (49:48)
703 » Joost Brenkman 1962 Gouda M 1704 48:36 (50:36)
704 » Petra Derikx 1976 VOOGT V 2431 48:41 (49:44)
705 » Liesbeth Stuij 1986 Driestar hs team 3 7km V 2302 48:43 (49:40)
706 » Noa van Veen 2002 Alphen aan den Rijn V 1787 48:45 (49:48)
707 » Natasja Hobelman 1973 Alphen aan den Rijn V 1749 48:46 (49:48)
708 » Ivon Verhoeven 1966 Van Beynum V 2386 49:03 (50:26)
709 » Wieteke van Breugel 1973 Huisartspraktijk van Breugel V 2250 49:09 (49:15)
710 » Harry Klünnen 1947 Leiden M 1777 49:12 (50:19)
711 » Els van Dommelen 1965 GSG Leo Vroman 2 V 2331 49:13 (50:59)
712 » Nancy de Kievith 1968 Gouda V 2196 49:22 (51:24)
713 » Walter Dijkstra 1973 Gouda M 1979 49:23 (50:20)
714 » Cheyenne IJzerman 1995 Team Frituur V 2365 49:29 (50:37)
715 » Sharon Hornes 1979 Gouda V 1833 49:43 (51:37)
716 » Marijke van Vliet 1981 VOOGT V 2428 49:45 (50:49)
717 » Rosalie Palsgraaf 1990 Gouda V 2193 49:45 (51:41)
718 » Demi Bakker 1994 Team Frituur V 2366 49:50 (50:56)
719 » Benny Ijsselstijn 1969 Gouda M 1744 49:55 (51:28)
720 » Ineke Friesen 1975 Gouda V 1502 49:56 (51:28)
721 » Tamara Tetteroo 1981 Reeuwijk V 1519 49:57 (51:28)
722 » Erna Schol 1966 Gouda V 1995 49:59 (50:54)
723 » Han Bouwmeester 1962 Gouda M 1711 49:59 (50:31)
723 » Joke Bouwmeester 1962 Gouda V 1679 49:59 (50:31)
725 » Robbert Sandbergen 1962 Gouda M 1994 50:00 (50:55)
726 » Annemieke Montfoort 1970 GSG Leo Vroman 3 V 2353 50:06 (51:54)
727 » Astrid Ernst 1965 Boskoop V 1630 50:19 (51:26)
728 » Eva Veer 2002 Gouda V 2179 50:24 (50:52)
729 » Arin van de Hoef 1967 Don Fredy 2 V 2244 50:32 (52:16)
730 » Karin Huurman 1966 Gouda V 2106 50:44 (52:10)
731 » Monique Ruegg 1962 Gouda V 1835 50:45 (51:05)
732 » Martien de Vries 1948 Gouda M 1915 50:49 (50:58)
733 » Britt van Buren 2001 Gouda V 2180 50:50 (50:52)
734 » Piroska Argyelan 1975 Gouda V 1951 50:52 (51:31)
735 » Dick Veenstra 1956 Gouda M 1649 50:53 (51:27)
736 » Kimberley Zeltenrijch 1993 Team Frituur V 2364 50:59 (51:34)
737 » Hans Vink 1959 Vires et Celeritas Recreanten M 2287 51:00 (51:44)
738 » Menno Arentsen 1967 Gouda M 1804 51:01 (52:33)
739 » Ton Dubbelt 1980 Team 4 Sucsez M 2419 51:21 (53:04)
740 » Patma Rasmijn 1982 Team 3 Sucsez V 2410 51:21 (53:04)
741 » Joke Bliek 1958 Gouda V 1695 51:28 (51:40)
742 » Marianne Bravenboer 1983 Waddinxveen V 1730 51:31 (51:43)
743 » Nelleke Cuperus 1988 Voorschoten V 2212 51:41 (52:25)
744 » Nelissa van der Sluijs 1988 Berkenwoude V 2222 51:42 (52:25)
745 » Niels Linders 2002 Gouda M 2140 51:48 (51:52)
746 » Marcel van 't Hof 2000 Gouda M 2177 51:50 (51:54)
747 » Suzanne Boere 2002 Gouda V 2137 52:15 (52:19)
748 » Mirella kok schouten 1975 Gouda V 1647 52:16 (54:03)
749 » Patricia de Wit 1971 De Meern V 1727 52:33 (53:37)
750 » Martine Goedhart vrouw 1979 Driestar hs team 3 7km V 2297 52:37 (54:28)