Uitslagen van 28ste Nationale Goudse Singelloop 2016

7km M

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Uitslagen nu op netto volgorde


Displaying uitslagen 1 - 250 of 402 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Andy Koolmees 1972 Gouda M 1536 25:07 (25:07)
2 » Robert Hogerwerf 1985 Utrecht M 2015 25:14 (25:27)
3 » Marc Wissing 1968 Gouda M 1947 25:58 (26:00)
4 » Lesley de Ruiter 2001 Gouda M 1621 26:48 (26:53)
5 » Wouter kleijbeuker 1992 Nieuwerkerk ad IJssel M 1903 26:48 (26:51)
6 » Hendrik Bolscher 1994 Utrecht M 1955 26:50 (26:51)
7 » Vincent Vermeer 1988 Bodegraven M 2225 26:50 (27:05)
8 » Jeroen sonnemans 1997 Gouda M 1761 27:01 (27:07)
9 » Lody Kuling 1990 Blonk & friends 1 M 2257 27:06 (27:11)
10 » Walter de Jong 1999 Waddinxveen M 1532 27:08 (27:11)
11 » Jelle Hagoort 1999 Snelrewaard M 1670 27:10 (27:12)
12 » Steijn van Paasen 1999 Schipluiden M 1800 27:10 (27:11)
13 » Thijs van den Heuvel 1996 Reeuwijk M 2039 27:58 (28:37)
14 » Arno Baas 1991 Triple A Assurantiën BV M 2458 28:00 (28:39)
15 » Pascal van Buiten 2002 Gouda M 2164 28:06 (28:12)
16 » Marnix Kroon 1998 Woerden M 1806 28:13 (28:13)
17 » Mike Dröge 1972 GGD HM Gouda M 2336 28:13 (28:16)
18 » Christiaan Bolscher 1997 Gouda M 1965 28:16 (28:19)
19 » Joshua Vandenbroeck De Zeeuwse M 2453 28:17 (28:43)
20 » Ruben den Dekker 2000 Waddinxveen M 1823 28:23 (28:38)
21 » Rick van der Mark 1994 Utrecht M 1964 28:52 (29:56)
22 » Wojciech Sobotzik 1978 Waddinxveen M 1805 28:55 (29:11)
23 » Jord Borsboom 2000 Bodegraven M 2209 29:03 (29:18)
24 » Bas Belder 1999 Berkenwoude M 2003 29:10 (29:11)
25 » Edwin Evengroen 1968 Gouderak M 1639 29:16 (29:26)
26 » Remco Verschut 1997 Gouda M 1838 29:24 (29:24)
27 » Iris Mulders 2002 Gouda M 2183 29:26 (29:28)
28 » Tjitse Kooistra 1974 Gouda M 1851 29:37 (29:40)
29 » Martijn Kruijt 1997 Gouda M 1916 29:43 (29:55)
30 » Erik Kruijt 1995 Gouda M 1914 29:44 (29:56)
31 » Salah Azaaj 2003 Gouda M 2166 29:50 (29:56)
32 » Marielle Massar M 2191 29:52 (30:17)
33 » Jan Willem 1979 Rijswijk Zh M 1945 29:59 (30:01)
34 » Dennis Jongenelen 1989 BSO Bibelebonz M 2393 30:06 (31:33)
35 » Jochem Ribberink 2002 Gouda M 1666 30:09 (30:15)
36 » Jelle Troost 1974 Van Beynum M 2387 30:12 (31:35)
37 » Thijs Kruithof 1988 Fysioboelekade 8 M 2272 30:15 (31:13)
38 » Auke van den Berg 2000 Waddinxveen M 2206 30:24 (30:38)
39 » Michiel Hagoort 2002 Snelrewaard M 1766 30:29 (30:31)
40 » Martin van de Grond 1978 Gouda M 2236 30:32 (31:20)
41 » Adriaan Schouls 1982 Gouda M 1616 30:36 (30:44)
42 » Kyra Geluk 1974 Gouda M 2073 30:38 (32:17)
43 » Laurens Kinkelaar 1992 Blonk & friends 1 M 2256 30:44 (31:03)
44 » Ronald Lamper 1985 Van Beynum M 2388 30:57 (32:19)
45 » Sacha Sanders 1985 Gouda M 1554 31:00 (32:15)
46 » Boaz Verduijn 2001 Gouda M 2139 31:02 (31:08)
47 » Levi Nagelhout 2001 Gouda M 2142 31:05 (31:09)
48 » Thijmen van Sprang 2001 Gouda M 2141 31:05 (31:07)
49 » Rick Kant 2001 Gouda M 2187 31:07 (31:08)
50 » Sietse Slappendel 2002 Gouda M 2178 31:08 (31:10)
51 » Thomas van Dijk 2001 Gouda M 2167 31:10 (31:12)
52 » Roel Sluis 1983 Haastrecht M 2101 31:17 (33:17)
53 » Koen van Leeuwen 1989 Van Beynum M 2390 31:22 (32:45)
54 » Bradley Noorlander 1999 Gouda M 2122 31:22 (31:30)
55 » Danny Braspenning 2000 Gouda M 2123 31:23 (31:31)
56 » Ruben Vahlstar 1989 Gouda M 2117 31:24 (31:30)
57 » K vd Haven 1978 Vd Haven 2 M 2383 31:27 (32:38)
58 » Lucas van der Knaap 1995 Het Bespaarhuis M 2437 31:32 (31:35)
59 » Aron Vogelezang 2000 Gouda M 2227 31:36 (32:19)
60 » Sjoerd Peeters 2003 Gouda M 1888 31:38 (32:13)
61 » Stefan Kortleven 1986 Gouda M 2229 31:42 (32:28)
62 » P Kok 1977 Vd Haven 1 M 2376 31:43 (33:02)
63 » Ivo van Hoorn 1982 Gouda M 2082 31:46 (31:48)
64 » Marc Klatten 1970 Gouda M 1689 31:50 (32:00)
65 » Michel Verzeide 1973 Ouderkerk aan den IJssel M 1849 31:56 (32:32)
66 » Arian van Herk 1983 Krimpen aan den IJssel M 1958 32:00 (32:07)
67 » Bas van Renswoude 1996 Gouda M 2044 32:04 (32:19)
68 » Adriaan Valster 1981 Gouda M 2045 32:07 (33:22)
69 » Leen Meijer 1986 M 2440 32:08 (32:26)
70 » Justin Lever 1997 Rotterdam M 2068 32:09 (33:51)
71 » Tjeerd de Koster 1962 VOOGT M 2430 32:11 (32:25)
72 » Koen Anders 2003 team 5 Mokveld M 2406 32:11 (32:12)
73 » Nick van Herk 1997 Bergambacht M 1852 32:12 (33:53)
74 » Driestar 1 2000 Gouda M 2238 32:15 (32:48)
75 » Rick van Rijswijk 1980 Gouda M 1890 32:15 (32:57)
76 » Bart van Putten 1983 Gouda M 1750 32:17 (33:02)
77 » Jan-Willem van Welzen 1989 Stolwijk M 2022 32:26 (33:35)
78 » Xavier van Maanen 2003 Gouda M 2094 32:29 (32:53)
79 » Peter Kisteman 1997 Gouda M 1658 32:30 (34:19)
80 » Joey Bartal 2003 team 5 Mokveld M 2408 32:31 (32:32)
81 » Niek de Jong 1967 Waddinxveen M 1693 32:35 (32:45)
82 » Mike Droge 1972 Nieuwkoop M 2030 32:39 (33:18)
83 » Arjen van Arkel 1974 Gabriél Financiéle Dienstverl. M 2442 32:41 (32:58)
83 » Wietse Bosman 2000 Gouda M 1716 32:41 (32:55)
85 » Aart Schouls 1988 Gouda M 1664 32:43 (34:31)
86 » G vd Haven 1956 Vd Haven 2 M 2384 32:43 (34:00)
87 » Arjen de Jong 1982 Gouda M 1588 32:47 (32:54)
88 » Robert Hoek 1958 Team Onderlingen M 2444 32:52 (33:13)
89 » Eric Snaterse 1964 Gouda M 2020 32:53 (33:01)
90 » Lucas Vervoort 2000 Gouda M 1714 32:54 (34:48)
91 » Ronald van Kaam 1971 Gabriél Financiéle Dienstverl. M 2438 32:59 (33:15)
92 » André van Elswijk 1969 Gouda M 1857 33:01 (33:14)
93 » Pieter van Deurzen 1979 La Gro Advocaten 2 M 2315 33:03 (33:21)
94 » Max Palsgraaf 2002 Gouda M 2147 33:07 (33:46)
95 » Kaj van Zenderen 1977 Utrecht M 2028 33:08 (33:22)
96 » Wim Brochard 1967 Gouda M 1575 33:10 (33:29)
97 » Edward Molenaar 1986 Gouda M 1816 33:10 (34:26)
98 » Robbin Kruijt 2001 Gouda M 1912 33:13 (33:26)
99 » Jeroen Verbart 1973 De Zeeuwse M 2450 33:14 (33:20)
100 » Jasper Kooij 2000 Gouda M 1909 33:14 (33:27)
101 » Alex Langhorst 1993 Bodegraven M 1555 33:16 (35:23)
102 » Siem Aartsen 1995 Don Fredy 2 M 2249 33:19 (34:12)
103 » Govert Vlot 1992 Visser & Visser team 3 M 2343 33:19 (34:30)
104 » Kevin de Jong 1994 BSO Bibelebonz M 2395 33:21 (34:49)
105 » PJ Halma 1983 Bergschenhoek M 2031 33:28 (33:59)
106 » Arjan Jonker 1984 Nieuwerkerk ad IJssel M 1962 33:31 (34:34)
107 » Frank Ruegg 2003 Gouda M 1830 33:32 (34:06)
108 » Erwin Feenstra 1995 Reeuwijk M 1875 33:33 (35:23)
109 » m.m vd Haven 1979 Vd Haven 1 M 2373 33:36 (34:54)
110 » Antoon Slotboom 1965 Gouda M 1789 33:36 (34:33)
111 » Richard Onck 1970 Team 3 Sucsez M 2414 33:55 (35:25)
112 » Ronald van den Broek 1966 Vires et Celeritas Recreanten M 2291 33:56 (34:31)
113 » Maarten Mijnans 1993 's-Gravenhage M 1718 34:00 (34:32)
114 » Niels Bregman 1988 Gouda M 1678 34:04 (35:09)
115 » Theo van Reenen 2001 Moordrecht M 2220 34:05 (34:45)
116 » Lars Noorland 1988 Groot Ammers M 2219 34:06 (34:47)
117 » Luuk van der Hoek 1988 Benthuizen M 2215 34:06 (34:48)
118 » Wensley Cheri 1988 Gouda M 2211 34:06 (34:47)
119 » Bo van Tiel 2004 Gouda M 1619 34:06 (34:25)
120 » Timo Bosman 2002 Gouda M 1651 34:08 (34:44)
121 » Jorn Eerland 2005 Gouda M 1820 34:09 (34:27)
122 » Thomas Gravestein 1983 Gouda M 2105 34:10 (35:35)
123 » Arjan Lejour 1966 Gouda M 2002 34:12 (34:57)
124 » Anne Bosman 1971 Gouda M 1585 34:16 (34:53)
125 » Michael van Wijngaarden 1970 Gouda M 1578 34:18 (35:40)
126 » John van der Sluijs 1993 Visser & Visser team 2 M 2346 34:18 (35:27)
127 » Vincent Molenaar 2000 Gouda M 2152 34:22 (34:23)
128 » Marco van Onzen 1990 Gouda M 2027 34:22 (34:22)
129 » Paul Krachten 2001 Waddinxveen M 2217 34:26 (35:10)
130 » Jonathan Roodhorst 1991 Visser & Visser team 3 M 2338 34:28 (35:42)
131 » Gert-Jan Kremers 1976 Gouda M 1669 34:31 (34:46)
132 » Kees de Vreede 1976 De Zeeuwse M 2454 34:31 (34:31)
133 » Lars van der Giessen 1988 team 5 Mokveld M 2407 34:33 (36:10)
134 » Leen-Jan de Jonge 1963 Visser & Visser team 3 M 2342 34:34 (35:46)
135 » Danyel Vermei 2002 Gouda M 2143 34:39 (34:45)
136 » David Dautzenberg 2000 Gouda M 1719 34:42 (35:28)
137 » Jimmy Nutbeij 2002 Gouda M 2168 34:44 (34:49)
138 » Dennis Geerlof 2001 Gouda M 2194 34:48 (34:51)
139 » Kees Kersbergen 1966 Het Bespaarhuis M 2433 34:51 (34:54)
140 » Youri den Besten 1996 Gouda M 1836 35:02 (35:27)
141 » Perry van der Stelt 1973 Sint Pancras M 1533 35:04 (35:58)
142 » Tim Dessing 1991 Gouda M 1586 35:08 (35:23)
143 » Reinier Schaap 1988 Gouda M 2221 35:12 (35:55)
144 » Lex Timmermans 1999 Gouda M 2201 35:14 (36:34)
145 » Hans Vermeulen 1975 Gouda M 1591 35:15 (35:26)
146 » Olaf Heiligers 1978 Gouda M 1987 35:18 (35:58)
147 » Francois Muilman 1968 Team 3 Sucsez M 2412 35:21 (36:52)
148 » Willem-Jan van Zeist 1982 Blonk & Friends A M 2265 35:23 (35:41)
149 » Koen Bobeldijk 1999 Gouda M 1850 35:28 (35:39)
150 » Martijn de Mink 2002 Almere M 1891 35:29 (35:31)
151 » Dave de Jong 1999 Gouda M 1676 35:31 (35:52)
152 » Wim van Herk 1969 Bergambacht M 1845 35:31 (37:12)
153 » Rick Setzpfand 1955 's-Hertogenbosch M 1858 35:32 (35:49)
154 » JanCornelis Wolff 1978 Gouda M 1871 35:34 (35:49)
155 » Steven van den Dool 1975 Van Beynum M 2389 35:39 (37:02)
156 » Kevin Zijderhand 1984 Gouda M 2085 35:39 (36:14)
157 » Eric Dautzenberg 1967 Gouda M 1765 35:41 (36:30)
158 » Marc Meijer 1977 Gouda M 1846 35:42 (37:32)
159 » Kristian Feenstra 1992 Amstelveen M 1863 35:44 (37:36)
160 » Nick Rijsbaarman 2001 Gouda M 2171 35:45 (35:47)
161 » Jelco Mastenbroek 2000 Gouda M 1831 35:46 (35:59)
162 » Nathan de Pater 2001 Gouda M 1837 35:46 (36:00)
163 » Martijn Rietveld 1995 Haastrecht M 1606 35:46 (37:16)
164 » Harald Hofstede 1977 Moordrecht M 2062 35:46 (37:37)
165 » Michel Koolmees 1975 Gouda M 1509 35:51 (36:35)
166 » Jeroen Mulder 1964 Waddinxveen M 1981 35:51 (36:38)
167 » Bram de Hoog 1995 Gouda M 1937 35:52 (36:00)
168 » Jan Meijer 1988 Schoonhoven M 2218 35:55 (36:36)
169 » Marcelo Tyszler 1980 Blonk & friends 1 M 2259 35:56 (36:22)
170 » Koen Bleker 2000 Waddinxveen M 2207 35:56 (36:36)
171 » Bert van de Geest 1986 Gouda M 2242 36:01 (37:20)
172 » Dominique Hornes 1982 Gouda M 1632 36:05 (36:55)
173 » Arie den Oudsten 1950 Waddinxveen M 1620 36:10 (36:45)
174 » Eric van Welzen 1991 Stolwijk M 2023 36:11 (37:19)
175 » John van Rijn 1967 Gouda M 1778 36:12 (37:46)
176 » Ebert van Vliet 1953 Reeuwijk M 1949 36:14 (36:54)
177 » Erik Veenstra 1972 ETTU1 M 2283 36:17 (37:20)
178 » Rob van Straaten 1962 Vires et Celeritas Recreanten M 2290 36:20 (36:59)
179 » Juda Schonewille 2000 Gouda M 1990 36:24 (37:18)
180 » Tom van der Quast 1993 Gouda M 1959 36:25 (37:00)
181 » Bart Durlinger 1983 Blonk & friends 1 M 2261 36:29 (36:55)
182 » Yorick van der Linden 1986 's-Gravenzande M 1644 36:31 (38:27)
183 » Robin Rietveld 1992 Gouda M 1547 36:32 (37:37)
184 » Pieter Vonk 1966 Gouda M 2006 36:33 (37:11)
185 » Ron Kuipers 1969 Gouda M 1559 36:33 (37:50)
186 » Jorn de Kooter 2001 Gouda M 2162 36:37 (36:39)
187 » Tijs Schouten 2005 Oudewater M 1643 36:38 (37:36)
188 » Richard Janmaat 1970 Gouda M 1781 36:39 (37:31)
189 » Garth Bouman 1986 Driebruggen M 2231 36:42 (37:33)
190 » Joris Ritter 2004 Maarssen M 1720 36:42 (37:24)
191 » Bastiaan Breugem 1989 Zoetermeer M 1809 36:49 (37:40)
192 » Marcel van Luxemburg 1979 Gouda M 1626 36:49 (38:46)
193 » Leendert Simons 1974 Visser & Visser team 2 M 2345 36:50 (38:04)
194 » Hans Dubbink 1974 Gouda M 1540 36:53 (37:08)
195 » Edwin Boer 1977 Gouda M 1563 36:55 (37:40)
196 » Anton Oosterom 1965 Rotterdam M 1973 36:57 (38:23)
197 » Jason van der Hek 2003 Gouda M 3198 36:58 (36:58)
198 » Quinten van Ewijk 2002 cappuccino M 2369 37:00 (38:11)
199 » Wilfred van IJcken 1973 Gouda M 1503 37:01 (37:45)
200 » Peter Maandag 1969 Gouda M 1966 37:01 (37:25)
201 » Sietze van Leeuwen 2000 Gouda M 2170 37:02 (37:04)
202 » Arnoud Rijneveld 1982 Gouda M 1880 37:04 (37:30)
203 » Mark Zorgman 1983 GSG Leo Vroman 2 M 2328 37:05 (38:44)
204 » Bart ten Bergen 2002 Gouda M 1873 37:09 (37:15)
205 » Rob de Bruin 1962 La Gro Advocaten 2 M 2316 37:10 (37:29)
206 » Wouter lindaart 2006 Gouda M 1688 37:10 (37:27)
207 » Jochem van Loon 1980 Gouda 1 M 2294 37:13 (37:41)
208 » Lars van Beuzekom 1988 Triple A Assurantiën BV M 2455 37:16 (37:57)
209 » Dirk van Schaik 1981 Leidschendam M 1764 37:21 (38:59)
210 » Gerben Speksnijder 1970 Waddinxveen M 1784 37:24 (37:48)
211 » Christian Kok 1988 Waddinxveen M 2205 37:26 (38:16)
212 » Jelle Boer 1984 Gouda M 2029 37:33 (37:46)
213 » Tijs Manche 2002 Gouda M 2154 37:33 (37:36)
214 » Kees Schutter 1963 GGD HM Gouda M 2335 37:34 (37:41)
215 » Laurens Bouwhuis 1978 Gouda M 2203 37:44 (38:15)
216 » Jimmie Verhoeckx 2002 Gouda M 2165 37:52 (37:54)
217 » Peter Huurman 1968 Gouda M 1707 37:52 (38:16)
218 » Damy de Zwart 1992 Waddinxveen M 1854 37:54 (38:12)
219 » Coen Jongenotter 1981 ETTU1 M 2280 37:57 (38:55)
220 » Marcel Buters 1970 Gouda M 2005 37:59 (38:30)
221 » Evert Bobeldijk 1966 Gouda M 1847 38:07 (38:19)
222 » Michel Kalkman 1983 Moordrecht M 1802 38:15 (40:05)
223 » Ap Keehnen 1964 DataLand M 2275 38:19 (40:06)
224 » Pieter van Teeffelen 1958 DataLand M 2274 38:20 (40:06)
225 » Matthijs van Orden 1999 Gouda M 2120 38:21 (38:56)
226 » Stefan van der Star 1998 Moordrecht M 1859 38:24 (39:48)
227 » Arjan Bregman 1989 Gouda M 1921 38:25 (38:37)
228 » Erik Jan Spoormaker 1988 Gouda M 1926 38:25 (38:37)
229 » Henkhulp van Gogh 1980 Zoetermeer M 2043 38:32 (39:47)
230 » Hans Blonk 1965 Blonk & Friends A M 2262 38:33 (39:07)
231 » Richard Lanssink 1971 Gouda M 1531 38:34 (39:37)
232 » Rob Korevaar 1962 Gouda M 1931 38:36 (39:28)
233 » Remco van Hoek 1982 Berkenwoude M 1924 38:36 (38:48)
234 » Ruud van Deuren 1978 Nieuwerkerk ad IJssel M 1974 38:39 (38:56)
235 » Erik Koene 1965 Gouda M 1920 38:39 (38:53)
236 » Dick Everts 1962 Gouda M 1786 38:40 (39:38)
237 » Urbie de Jong 1971 Gouda M 1542 38:41 (39:03)
238 » Ruben de Gier 2001 Gouda M 1742 38:43 (40:44)
239 » Robert Jan van Dam 1980 Gabriél Financiéle Dienstverl. M 2439 38:49 (39:06)
240 » Marcel van de Grift 1971 Visser & Visser team 2 M 2347 38:52 (40:00)
241 » Erik Voges 1969 GSG Leo Vroman 2 M 2326 38:55 (40:35)
242 » Nathan Boerrigter 2001 Gouda M 1642 38:58 (40:09)
243 » Wilco van Rijn 1966 Moordrecht M 1906 39:01 (40:51)
244 » Hans Ritmeester 1974 Gouda M 1529 39:07 (41:12)
245 » Fritz Tjong-Ayong 1968 Reeuwijk M 1659 39:08 (40:07)
246 » Erwin Ritter 1962 Maarssen M 1698 39:09 (39:52)
247 » Ardjan Moerkerken 1975 Gouda M 1521 39:10 (40:36)
248 » Merijn Witte 1990 Rotterdam M 2007 39:11 (41:04)
249 » Chrisitaan Muller 1978 Gouda M 2066 39:17 (40:28)
250 » John Ruts 1959 Gouda M 1954 39:18 (39:55)