Uitslagen van 38ste Kok Wooncenter Halve van Hoogland 2016

10km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Prijsuitreiking volgorde binnenkomst, klassement netto.


Displaying uitslagen 1 - 250 of 398 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Bas Stigter 1986 Amsterdam Her10 1693 33:19 (33:19)
2 » Jeroen Verboom 1989 Hoevelaken Her10 2658 33:51 (33:51)
3 » Koen van Dijk 1991 Amersfoort Her10 1451 34:18 (34:18)
4 » Rik Wolswinkel 1977 Woudenberg Her10 1729 34:56 (34:56)
5 » Wilberd de Groot 1988 Leusden Her10 2280 36:57 (36:57)
6 » Anne Bakker 1988 Amersfoort Her10 1247 37:59 (37:59)
7 » Henk de Jong 1967 Bunschoten-Spakenburg Her10 1160 38:07 (38:07)
8 » Robin van de Mast 1970 Amersfoort Her10 1603 38:07 (38:07)
9 » Tom te Rijdt 1999 Amersfoort Her10 2030 38:15 (38:15)
10 » Frank Schneijderberg 1954 Amersfoort Her10 2472 38:44 (38:44)
11 » Dennis Weerdenburg 1992 Groningen Her10 2336 38:54 (38:56)
12 » Dennis Coorn 1983 Amersfoort Her10 1055 39:10 (39:13)
13 » Maarten Smulders 1981 Bennekom Her10 KNCV 1244 39:43 (39:44)
14 » Marco kalee 1968 Nijkerk Gld Her10 2358 39:46 (39:47)
15 » Late entry Her10 2633 39:54 (39:54)
16 » Ilonka Wolswinkel 1987 Woudenberg Dam10 1627 40:04 (40:04)
17 » Arie van Essen 1968 Nijkerkerveen Her10 1930 40:06 (40:06)
18 » Bart Aalderink 1985 Amersfoort Her10 1650 40:23 (40:28)
19 » Eskindr Gebrit 1988 Amersfoort Her10 2657 40:35 (40:35)
20 » Claes Jansson 1968 Amersfoort Her10 1100 40:44 (40:49)
21 » Jarco Nijland 1981 Vianen Ut Her10 1380 40:56 (41:13)
22 » Erik Anbeek 1966 Hoogland Her10 Hoogland 1630 41:00 (41:00)
23 » Maarten van Wezenbeek 1981 Amersfoort Her10 1384 41:23 (41:24)
24 » André van Ooij 1981 Houten Her10 1367 41:30 (41:48)
25 » Hans Huisman 1987 Amsterdam Her10 1910 41:32 (41:32)
26 » Luc Kepers 1963 Amersfoort Her10 2452 41:33 (41:34)
27 » Jan Klomp 1951 Amersfoort Her10 2417 41:37 (41:37)
28 » Jon Ragetli 1976 Amersfoort Her10 2474 41:43 (42:00)
29 » Tom Frerix 1976 Amersfoort Her10 1329 41:53 (42:09)
30 » Wim Peters 1974 Amersfoort Her10 2666 42:23 (42:29)
31 » Jefte de Bruin 1986 Leusden Her10 1330 42:30 (42:36)
32 » Douwe van der Schaaf 1988 Amersfoort Her10 2438 42:44 (43:08)
33 » Wim Jan Zijlstra 1972 Amersfoort Her10 2329 42:44 (43:27)
34 » Menno de Bruijn 1969 Leusden Her10 1866 43:03 (43:04)
35 » Bert Lambrechts 1956 Amersfoort Her10 1776 43:12 (43:16)
36 » Ferdy Oudebeek 1987 Baarn Her10 2677 43:21 (43:23)
37 » Patrick van den Berg 1973 Leusden Her10 2056 43:22 (43:22)
38 » Jos Frowein 1964 Amersfoort Her10 2306 43:22 (43:22)
39 » Hussein Kusa 1987 Amersfoort Her10 2041 43:25 (43:25)
40 » Bart van der Wal 1973 Amersfoort Her10 1994 43:35 (43:37)
41 » Chris Francke 1975 Hoogland Her10 Hoogland 1389 43:37 (43:49)
42 » Sebastiaan Francke 1974 Hoogland Her10 Hoogland 2016 43:37 (43:49)
43 » Andre Miltenburg 1962 Amersfoort Her10 1510 43:45 (43:46)
44 » Albert Willigenburg 1966 Hoogland Her10 Hoogland 1575 43:45 (43:46)
45 » Hester Woudenberg 1982 Amersfoort Dam10 2449 43:48 (43:55)
46 » Sander Mol 1978 Hoogland Her10 Hoogland 2422 43:57 (43:59)
47 » Bram Spoel 1999 Amersfoort Her10 2029 44:07 (44:08)
48 » Lammert Landman 1976 Amersfoort Her10 2243 44:16 (44:33)
49 » Christopher Dalby 1993 Utrecht Her10 1781 44:30 (45:58)
50 » Ruben Risseeuw 1980 Apeldoorn Her10 1196 44:34 (46:03)
51 » Wim van Koelen 1964 Hoogland Her10 Hoogland 2480 44:41 (44:45)
52 » Marco Blankestijn 1972 Nijkerk Gld Her10 1700 44:47 (44:47)
53 » Robert Strooper 1993 Hoogland Her10 Hoogland 2655 44:49 (44:50)
54 » Jochem Alferink 1987 Eindhoven Her10 2093 44:58 (45:01)
55 » Stefan Zondervan 1999 Amersfoort Her10 2237 44:59 (45:00)
56 » Timothy Baars 1994 Hoevelaken Her10 1780 45:07 (46:35)
57 » Tjeerd van Dijk 1990 's-Gravenhage Her10 Jong KNCV 2159 45:12 (46:08)
58 » Martin Meijers 1974 Hoogland Her10 Hoogland 2156 45:13 (45:15)
59 » Bob Schepers 1967 Amersfoort Her10 2663 45:15 (45:37)
60 » Mariëtte Vergeer 1993 Amersfoort Dam10 1213 45:19 (46:54)
61 » Lex van Zwieteren 1992 Amersfoort Her10 2108 45:24 (46:01)
62 » Rieneke Schinkel 1983 Hoogland Dam10 Hoogland 1210 45:35 (45:47)
63 » Hendrik Bronder 1969 Amersfoort Her10 2131 45:36 (46:37)
64 » Bas Stooker 1979 Amersfoort Her10 2345 45:42 (47:23)
65 » Jack Slootweg 1984 Driebergen-Rijsenburg Her10 Jong KNCV 1856 45:44 (46:48)
66 » Nico Wessel 1959 Heerhugowaard Her10 2350 45:47 (45:49)
67 » Michiel van Lierop 1986 Amersfoort Her10 2671 45:48 (46:44)
68 » Cornel Noortman 1963 Hoogland Her10 Hoogland 2661 45:49 (45:50)
69 » Lennard Vis 1973 Amersfoort Her10 1442 45:49 (46:23)
70 » Maarten Wildschut 1980 Leusden Her10 2676 45:50 (46:54)
71 » Ted Smeding 1970 Amersfoort Her10 2414 45:54 (46:54)
72 » André de Vreede 1963 Amersfoort Her10 1738 45:58 (47:16)
73 » Frans van Dommele 1964 Amersfoort Her10 1959 46:05 (46:36)
74 » Bart Beeks 1969 Amersfoort Her10 1371 46:10 (46:10)
75 » Patrick Kok 1977 Amersfoort Her10 1309 46:18 (46:37)
76 » Andy van de Vis 1988 Amersfoort Her10 2377 46:19 (47:42)
77 » Peter van de Kamp 1960 Amersfoort Her10 2080 46:20 (46:20)
78 » Fred van den Heuvel 1973 Amersfoort Her10 1357 46:21 (47:21)
79 » Erik Vedder 1969 Amersfoort Her10 2255 46:25 (46:58)
80 » Robbert Jaspers 1969 Hoogland Her10 Hoogland 1577 46:29 (47:11)
81 » Jan Sinnema 1970 Amersfoort Her10 2132 46:30 (46:42)
82 » Anne VIssers 1989 Wageningen Dam10 2139 46:34 (47:19)
83 » Jos Hoogland 1966 Hoogland Her10 Hoogland 1496 46:37 (46:57)
84 » Casper Vet 1972 Hoogland Her10 Hoogland 1004 46:39 (47:00)
85 » Jan Bensdorp 1957 Achterveld Her10 2250 46:43 (46:46)
86 » Stefan Kloet 1977 Amersfoort Her10 2097 46:47 (47:33)
87 » Thomas Plochg 1973 Amersfoort Her10 1982 46:56 (48:05)
88 » Dave Rosendaal 1967 Her10 2667 47:04 (48:44)
89 » Wilco Witte 1963 Leusden Her10 1699 47:04 (47:19)
90 » Steven Greven 1965 Amersfoort Her10 1624 47:08 (47:47)
91 » Jan Koppenol 1962 Amersfoort Her10 1400 47:10 (47:44)
92 » Harold Oldenbeuving 1969 Amersfoort Her10 1695 47:12 (47:28)
93 » Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld Dam10 2150 47:12 (47:13)
94 » Sidney Mac Gillavry 1970 Hoogland Her10 Hoogland 2324 47:16 (48:05)
95 » Andre Hilhorst 1968 Den Dolder Her10 2297 47:16 (47:23)
96 » Aswin Gerth 1968 Amersfoort Her10 2045 47:26 (48:44)
97 » Laurent van der Raad 1980 Amersfoort Her10 1163 47:28 (48:14)
98 » Gerhard Dersjant 1965 Amersfoort Her10 2160 47:40 (47:40)
99 » Edwin Voets 1966 Woudenberg Her10 1300 47:42 (47:52)
100 » Eric van Breda 1960 Amersfoort Her10 1397 47:48 (48:14)
101 » Maarten Spaargaren 1968 Baarn Her10 1403 47:55 (48:05)
102 » Christiaan Berghuis 1997 Amersfoort Her10 2063 47:57 (49:06)
103 » Wietse Roes 1963 Altis Her10 2664 48:05 (48:47)
104 » Fred Roest 1958 Hoogland Her10 Hoogland 1280 48:08 (48:25)
105 » Richard van Klooster 1966 Leusden Her10 2406 48:08 (48:31)
106 » Roy Boute 1996 Amersfoort Her10 1356 48:19 (48:21)
107 » Anne Duijst 1989 Amersfoort Dam10 1362 48:22 (49:23)
108 » Koos Rademaker 1945 Amersfoort Her10 2481 48:22 (48:38)
109 » Johan Strijker 1971 Hoogland Her10 Hoogland 1782 48:35 (48:35)
110 » Bibi Stellema 2000 Amersfoort Dam10 1529 48:38 (50:08)
111 » Eric Grauss 1965 Renkum Her10 2102 48:41 (50:09)
112 » Oskar van Kasteel 1999 Hoogland Her10 Hoogland 1827 48:42 (49:36)
113 » Patrick Schuurman 1967 Amersfoort Her10 2266 48:49 (48:52)
114 » Jos Ketelaars 1972 Amersfoort Her10 1158 48:51 (49:15)
115 » Tjerk Sminia 1989 Wageningen Her10 Jong KNCV 1478 48:56 (49:41)
116 » Larry I. Sedney 1965 Amersfoort Her10 2415 48:57 (49:28)
117 » Dennis Akkerman 1965 Amersfoort Her10 1285 48:57 (49:03)
118 » Ties Van De Beek 1981 Amersfoort Her10 1272 49:11 (50:52)
119 » Iwan Bremer 1977 Amersfoort Her10 2310 49:12 (50:30)
120 » Piet Visser 1982 Amersfoort Her10 2020 49:16 (50:44)
121 » Gerjo ter Beeke 1967 Hoogland Her10 Hoogland 1875 49:22 (50:06)
122 » Rolf de Koning 1971 Amersfoort Her10 2482 49:23 (50:06)
123 » Alwin Ruitenberg 1956 Amersfoort Her10 2059 49:32 (49:43)
124 » Dennis Bok 1990 Amersfoort Her10 2198 49:33 (50:39)
125 » Willem Struijs 1965 Amersfoort Her10 1576 49:36 (50:18)
126 » Steven van Tilborg 1990 Amersfoort Her10 1261 49:45 (50:08)
127 » Paul van den Heuvel 1971 Hoogland Her10 Hoogland 1604 49:50 (50:25)
128 » Maurice Hoogendoorn 1964 Hoogland Her10 Hoogland 1291 49:52 (51:21)
129 » Olaf Kuyper 1973 Amersfoort Her10 1503 49:58 (51:22)
130 » Hidde ten Hoor 1969 Amersfoort Her10 2485 49:59 (50:31)
131 » Erik Stoel 1969 Heteren Her10 1299 50:01 (50:54)
132 » Dirk Kop 1959 Amersfoort Her10 2024 50:06 (50:39)
133 » Kevin Weerdenburg 2004 Hooglanderveen Her10 1940 50:17 (50:19)
134 » Johan van Sloten 1983 Amersfoort Her10 2660 50:18 (51:36)
135 » Mark Pen 1974 Amersfoort Her10 2425 50:23 (51:44)
136 » Rudger Minnee 1984 Amersfoort Her10 1075 50:32 (52:02)
137 » Robert Kwakman 1971 Amersfoort Her10 1667 50:33 (51:58)
138 » Robbert Angevaare 1966 Amersfoort Her10 1980 50:36 (51:49)
139 » Richard Raayen 1973 Amersfoort Her10 1938 50:38 (52:03)
140 » Jasper Duijts Her10 2638 50:39 (51:41)
141 » Diane Hogenboom 1975 Zeist Dam10 2015 50:42 (52:27)
141 » Wim Rottier 1960 Baarn Her10 2217 50:42 (50:51)
143 » Gijsbert Blokhuis 1979 Amersfoort Her10 2032 50:44 (52:20)
144 » Alexander Gijsen 1977 Hoevelaken Her10 2473 50:45 (51:50)
145 » Wouter van Essen 1956 Amersfoort Her10 1640 50:45 (51:12)
146 » Joska Broekmaat 1978 Enschede Her10 2096 50:49 (52:26)
147 » Klaas Oosterhof 1972 Amersfoort Her10 2070 50:53 (51:22)
148 » Eric Oving 1974 Amersfoort Her10 2678 50:55 (52:28)
149 » Saskia Domburg 1965 Amersfoort Dam10 1625 51:03 (51:03)
150 » André Beeftink 1970 Amersfoort Her10 1427 51:05 (51:48)
151 » Marjolein Delahaye 1977 Amersfoort Dam10 1410 51:08 (51:57)
152 » Jessica de Pagter 1975 Amersfoort Dam10 1549 51:17 (52:28)
153 » David Berkhof 1975 Amersfoort Her10 2199 51:19 (52:53)
154 » Philip Antonissen 1994 Hoogland Her10 Hoogland 2117 51:20 (52:29)
155 » Wouter Caro 1979 Amersfoort Her10 1744 51:21 (53:18)
156 » Dave Hogenboom 1975 Zeist Her10 2014 51:27 (53:11)
157 » Stefan Kraaikamp 1994 Amersfoort Her10 2025 51:40 (51:50)
158 » Patrick Brouwer 1972 Amersfoort Her10 1281 51:41 (52:19)
159 » Bastiaan Bakker 1972 Amersfoort Her10 2230 51:45 (52:54)
160 » Yuri van Omme 1985 Amersfoort Her10 1438 51:49 (52:51)
161 » Anita van Valkengoed 1967 Bunschoten-Spakenburg Dam10 1877 51:55 (52:20)
162 » Ron Lenting 1969 Nieuwveen Her10 1296 51:57 (52:26)
163 » Gert-Jan Moerland 1968 Zeewolde Her10 1392 52:02 (52:16)
164 » Mirella Pasker 1974 Hoogland Dam10 Hoogland 1584 52:03 (52:15)
165 » Bertine Wassink 1974 Hoogland Dam10 Hoogland 1583 52:04 (52:16)
166 » Joanne Fokkema 1980 Amersfoort Dam10 1269 52:06 (53:07)
167 » Lars Landman 2002 Amersfoort Her10 1072 52:09 (53:05)
168 » Frank van 't Klooster 1969 Leusden Her10 1398 52:13 (53:15)
169 » Erik Schuurman 1969 Amersfoort Her10 1580 52:16 (53:08)
170 » Erwin van Pelt 1967 Amersfoort Her10 1958 52:17 (52:59)
171 » Tom te Selle 1988 Amersfoort Her10 2421 52:21 (53:12)
172 » Dirk bruin 2002 Hoogland Her10 Hoogland 1413 52:29 (53:25)
173 » Annemarie Becker 1974 Amstelveen Dam10 1845 52:32 (52:42)
174 » Frans Weijzen 1945 Amersfoort Her10 2158 52:37 (52:37)
175 » Sanne Vendelbosch 1986 Amersfoort Dam10 1445 52:39 (53:14)
176 » Cyriel van der Stroom 1976 Amersfoort Her10 1631 52:43 (53:59)
177 » Erik Jan Rouwenhorst 1964 Amersfoort Her10 1275 52:43 (53:03)
178 » Florien Bouts 1972 Leusden Dam10 2031 52:44 (52:44)
179 » Joost Overduin 1968 Soest Her10 2653 52:44 (53:35)
180 » Lennart Hardeman 1978 Amersfoort Her10 1249 52:46 (54:39)
181 » Edwin Rense 1967 Amersfoort Her10 1961 52:48 (54:14)
182 » Sander Wester 1987 Amersfoort Her10 1246 52:55 (54:47)
183 » Bas van de Geest 1976 Amersfoort Her10 1147 52:58 (54:02)
184 » Tim Mulder 1994 Amersfoort Her10 2084 53:05 (53:54)
185 » Remco Hartings 1986 Amersfoort Her10 1211 53:06 (54:42)
186 » Annet super 1972 Utrecht Dam10 2017 53:08 (54:52)
187 » Leon Budde 1978 Rotterdam Her10 2157 53:14 (54:13)
188 » Alex van Velde 1973 Amersfoort Her10 2197 53:21 (54:01)
189 » Nynke Brouwer 1988 Amersfoort Dam10 2442 53:23 (53:46)
190 » Guus van den Tweel 1960 Amersfoort Her10 2454 53:23 (54:15)
191 » Edger de Mots 1977 Amersfoort Her10 1191 53:24 (54:56)
192 » Jaco van Kasteel 1964 Hoogland Her10 Hoogland 1828 53:25 (54:20)
193 » Jaap Holwerda 1956 Amersfoort Her10 2095 53:26 (53:57)
194 » Monique Morren 1973 Hoevelaken Dam10 1479 53:28 (55:14)
195 » Peter Jongejan 1962 Amersfoort Her10 2463 53:29 (54:54)
196 » Thijs Louisse 1985 Woerden Her10 2424 53:33 (54:20)
197 » Bert Sindelka 1959 Hoogland Her10 Hoogland 2052 53:33 (53:42)
198 » Henk Lijzenga 1968 Amersfoort Her10 1621 53:34 (53:54)
199 » Lizzie Belt 1961 Hoogland Dam10 Hoogland 2109 53:41 (53:44)
200 » Emiel Nawijn 1971 Amersfoort Her10 2178 53:45 (54:16)
201 » Miranda Kruger 1970 Hoogland Dam10 Hoogland 1862 53:47 (53:48)
202 » Gerard van Daatselaar 1956 Leusden Her10 2337 53:53 (53:59)
203 » Raymond Smink 1966 Hoogland Her10 Hoogland 1572 53:54 (55:20)
204 » Paul Procee 1958 Amersfoort Her10 1388 53:56 (54:11)
205 » Marchel Norberhuis 1963 Amersfoort Her10 1501 53:57 (54:12)
206 » Maaike Procee 1956 Vianen Ut Dam10 1342 53:58 (54:12)
207 » Henriette Vreemann 1975 Amersfoort Dam10 2392 54:03 (55:13)
208 » Karel Derks 1957 Amersfoort Her10 2316 54:09 (54:15)
209 » Marrigje Huygens 1976 Amersfoort Dam10 1813 54:13 (54:22)
210 » Joris Rijnders 1977 Amersfoort Her10 2312 54:14 (54:49)
211 » Conny Wagemakers 1964 Amersfoort Dam10 2270 54:16 (54:17)
212 » Andre Gouw 1952 Amersfoort Her10 2307 54:16 (54:38)
213 » Maurice Bastin 1960 Amersfoort Her10 2294 54:23 (55:00)
214 » Wendy Sander 1972 Delden Dam10 1987 54:31 (54:33)
215 » Brenda Nijland 1982 Houten Dam10 1366 54:40 (54:58)
216 » Lesly Brandenburg 1974 Leusden Her10 2355 54:45 (56:37)
217 » Desiree de Ronde 1970 Amersfoort Dam10 1025 54:46 (54:47)
218 » Henny Bosselaar 1949 Baarn Her10 2426 54:50 (55:07)
219 » Anton Koudijs 1990 Hoogland Her10 Hoogland 1136 54:52 (55:39)
220 » Ben ECHTEN 1950 Amersfoort Her10 1825 55:00 (55:22)
221 » Andy Meissen 1966 Baarn Her10 1899 55:00 (55:40)
222 » Rodney O'Neill 1963 Amersfoort Her10 1469 55:04 (57:01)
223 » Ad Koele 1947 Amersfoort Her10 1543 55:06 (55:26)
224 » Ruben Tondeur 1990 Amersfoort Her10 1157 55:10 (55:59)
224 » Ria van Dijk 1960 Hoogland Dam10 Hoogland 1673 55:10 (56:22)
226 » Richard Meijer 1966 Amersfoort 1097 55:12 (56:19)
227 » Marcel Hundersmarck 1974 Amersfoort Her10 2264 55:13 (55:54)
228 » Simon Kreijns 1976 Leusden Her10 1130 55:20 (56:40)
229 » Ilse Huikenshoven 1975 Hoogland Dam10 Hoogland 1589 55:21 (56:14)
230 » J. Wijsman 1972 Amersfoort Her10 2656 55:23 (56:30)
231 » Pauline Meijer 1966 Hoogland Dam10 Hoogland 1588 55:26 (56:14)
232 » Martin Poleij 1972 Kruiningen Her10 2181 55:28 (57:17)
233 » Paul van Lieshout 1964 Amersfoort Her10 1672 55:30 (55:57)
234 » Erik Vonkeman 1961 Amersfoort Her10 1571 55:30 (56:07)
235 » Chris Schut 1981 Amersfoort Her10 2759 55:34 (56:34)
236 » Anne-Marie Bouwman 1975 Hoogland Dam10 Hoogland 1553 55:37 (56:01)
237 » Erik Gillot 1980 Hooglanderveen Her10 1202 55:43 (55:56)
238 » Roland Reinhard 1983 Hoogland Her10 Hoogland 1486 55:45 (56:50)
239 » Cengiz Eyertas 1971 Amersfoort Her10 2662 55:45 (56:53)
240 » Roel van Anholt 1984 Hoogland Her10 Hoogland 1497 55:46 (56:50)
241 » Marcel Philips 1976 Amersfoort Her10 2434 55:46 (56:53)
242 » Damian Pach 1981 Utrecht Her10 1096 55:58 (56:36)
243 » Marjolein van der Jagt 1973 Amersfoort Dam10 2446 56:10 (57:05)
244 » Joeri Vrugteveen 1989 Amersfoort Her10 1138 56:23 (57:11)
245 » Josh de Haas 2001 Apeldoorn Her10 2128 56:27 (57:43)
246 » Radboud Verhoeven 1971 Garderen 2040 56:28 (57:44)
247 » Peter Dijksterhuis 1958 Altis Her10 2651 56:29 (56:38)
248 » Linda van Marion 1975 Amersfoort Dam10 1453 56:34 (56:37)
249 » Rien Buitink 1956 Barneveld Her10 1686 56:37 (58:03)
250 » Andrea van den Brink 1972 Amersfoort Dam10 1209 56:47 (58:30)