Uitslagen van Nedereindsebergloop 2016

Kids 2km Reset Media

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying all 38 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Gijs Bomer 2006 Hellas Utrecht (Utrecht) M 552 (8:26) 8:27
2 » Levi de Bruijn 2006 Avantri (Schoonhoven) M 553 (8:39) 8:40
3 » Joseph Adepeju 2005 M 587 (8:50) 8:51
4 » Sam Relyveld 2003 AV Atverni (Nieuwegein) M 569 (8:56) 8:59
5 » Luc Nederpel 2004 AV Atverni (Nieuwegein) M 586 (9:01) 9:03
6 » floor bomer 2006 Hellas Utrecht (Utrecht) F 551 (9:12) 9:13
7 » Jasper Engelberts 2006 IJsselstein M 582 (9:18) 9:21
8 » Kookai van Ee 2005 IJsselstein F 581 (9:29) 9:33
9 » Bram Goossens 2007 AV Atverni (Nieuwegein) M 557 (9:39) 9:40
10 » Valerie Soesbergen 2006 AV Atverni (Nieuwegein) F 571 (9:46) 9:48
11 » Jasmijn van Gelder 2008 F 589 (9:59) 10:01
12 » Daantje Klomp 2005 Tienhoven F 563 (10:14) 10:16
13 » C├ęcile Fifis 2006 F 591 (10:39) 10:41
14 » Dana goris 2005 AV Atverni (Nieuwegein) F 583 (10:48) 10:50
15 » Finn Nengenman 2007 M 590 (10:55) 10:57
16 » Lotte Klomp 2006 Tienhoven F 564 (10:57) 10:59
17 » Floris Klomp 2010 Tienhoven M 562 (10:59) 11:01
18 » Lars Langbroek 2008 M 588 (11:15) 11:18
19 » Ella Haaksman 2007 Hellas Utrecht (Utrecht) F 558 (11:17) 11:20
20 » Samuel Mooijaart 2009 Vleuten M 515 (11:20) 11:22
21 » Simon Eykhout 2008 Nieuwegein M 555 (11:24) 11:25
22 » Nora Dieleman 2006 F 596 (11:48) 11:52
23 » Ashley Vleerlaag 2005 Loopgroep Athletic Point F 577 (12:01) 12:04
24 » Tom Stuurman 2006 IJsselstein M 573 (12:05) 12:07
25 » Kevin Vleerlaag 2008 Hellas Utrecht (Utrecht) M 578 (12:05) 12:08
26 » Inge Kleijs 2008 AV Atverni (Nieuwegein) F 561 (12:16) 12:19
27 » Morris Mooijaart 2007 Vleuten M 567 (12:30) 12:32
28 » Jesper Thomas 2005 Ijssesltein M 574 (12:35) 12:40
29 » Anna Kleijs 2007 Nieuwegein F 560 (12:41) 12:45
30 » Jesper Van Leeuwen 2006 IJsselstein M 566 (12:44) 12:49
31 » Bram van Veenendaal 2005 IJsselstein M 576 (12:55) 12:59
32 » Jacob jan Ton 2005 Heerewaarden M 575 (13:16) 13:21
33 » Robin van der Bie 2008 IJsselstein M 580 (13:19) 13:24
34 » Yorrick Reinders 2003 M 594 (13:20) 13:30
35 » Mats Dieleman 2004 M 595 (13:10) 13:33
36 » Sydney Den Hartog 2006 Nieuwegein F 559 (13:52) 13:56
37 » Elise van Doorn 2008 AV Atverni (Nieuwegein) F 554 (13:53) 13:56
38 » Maud Westland 2006 F 593 (14:47) 14:52