Uitslagen van Bergseplasloop 2016

5km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Uitslagen nu op netto volgorde


Displaying uitslagen 1 - 250 of 370 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Kenneth Sarmaat 1979 Loopgroep Aart Stigter (Amerongen) M 780 17:50 (17:51)
2 » Patrick Zwarteveld 1984 Bleiswijk M 847 18:18 (18:19)
3 » Erwin Koens 1979 Rotterdam Atletiek (Rotterdam) M 715 18:46 (18:47)
4 » Justin Scheffers 1992 PAC (Rotterdam) M 783 18:47 (18:48)
5 » Michael de Smit 1980 M 966 18:50 (18:51)
6 » Michel van Meurs 1971 M 977 18:59 (19:00)
7 » Mike Zijlmans 1983 Albert Heijn Runners 5 km M 1064 19:02 (19:04)
8 » Roy Wardenaar 1986 M 982 19:05 (19:17)
9 » Maurice Lubeek 2000 Rotterdam M 731 19:11 (19:12)
10 » Martijn Hillen 2015 CAV Energie (Barendrecht) M 693 19:18 (19:31)
11 » Kevin Kingma 1997 Rotterdam M 713 19:29 (19:30)
12 » Sebastiaan van den Berg 1978 M 934 19:29 (19:31)
13 » Henrieke Prins 1986 Gauchos / Geen Boot Wel Varen team 1 F 1133 19:36 (19:37)
14 » Melvin Klok 1989 Zuid-Beijerland M 714 19:40 (19:41)
15 » Oscar Lang 1995 Rotterdam M 718 19:49 (19:51)
16 » Menno Boerema 1967 Rotterdam M 615 20:03 (20:10)
17 » Loper 1 Achternaam 1953 ING team 1 M 1086 20:18 (20:59)
18 » Ron Goos 1964 M 954 20:34 (20:37)
19 » Martin van Breet 1974 M 973 20:38 (20:43)
20 » Lilian Fennema 1980 F 957 20:45 (20:48)
21 » Tim Janszen 1992 Hendra M 1023 20:46 (21:14)
22 » Kasper Schuur 1979 Rotterdam M 787 20:52 (20:55)
23 » Ron van Dam 1968 Bodegraven M 638 20:53 (20:59)
24 » Bas Pelser 1977 Rotterdam M 758 21:05 (21:11)
25 » Aron Nieuwameronge 1997 M 887 21:25 (21:45)
26 » Ernst Jan Meindersma 1970 Albert Heijn Runners 5 km M 1061 21:25 (21:27)
27 » Guilherme V S da Silva 2002 Rotterdam M 635 21:25 (21:35)
28 » Vivian Polak 1989 F 941 21:30 (21:32)
29 » Carlo Heijink 1992 Albert Heijn Runners 5 km M 1063 21:33 (21:36)
30 » Hidde Snijders 2005 Rotterdam Atletiek (Rotterdam) M 790 21:40 (21:42)
31 » Fleur Berkhof 1992 F 940 21:48 (21:49)
32 » Tony Williams 1988 Rijswijk M 839 21:51 (22:03)
33 » Thijs De Jong 2003 Rotterdam M 701 21:53 (21:54)
34 » Julian Bulder 2002 M 894 22:02 (22:09)
35 » Vincent Matto 1993 Krimpen aan den IJssel M 738 22:11 (22:22)
36 » Nienke De Jong 2005 Rotterdam F 700 22:12 (22:13)
37 » Soufian Chahdi 2001 Rotterdam M 628 22:20 (22:45)
38 » Netty Blokland 1982 Rabobank 5 km team 1 F 1105 22:23 (22:56)
39 » Martin van Vliet 1969 Rotterdam M 829 22:37 (22:43)
40 » Henri Sipkes 1971 PAC (Rotterdam) M 789 22:38 (23:01)
41 » Koen Bol 2001 M 855 22:39 (23:09)
42 » Daan Michilsen 2001 Rotterdam M 743 22:41 (23:00)
43 » Patrick Hannot 1983 Rotterdam M 684 22:49 (22:58)
44 » Jacco Snoek 1982 Albert Heijn Runners 5 km M 1065 22:50 (22:52)
45 » Kejan Hensen 2004 M 897 23:00 (23:08)
46 » Ewout Steyerberg 1967 RotterdamRotterdam M 795 23:02 (23:10)
47 » David van Klaveren 1973 M 901 23:02 (23:10)
48 » Jeroen Willems 1970 Albert Heijn Runners 5 km M 1058 23:18 (23:21)
49 » Tjall de Vaal 2005 Rotterdam M 810 23:22 (23:24)
50 » Martin Fuss 1978 Actief Fysiotherapie team 4 M 1016 23:22 (23:40)
51 » Peter Van der Born 1968 Rabobank 5 km team 1 M 1104 23:28 (24:01)
52 » Sjani Rijsdijk 1982 Rotterdam F 772 23:30 (23:31)
53 » Arthur Viergever 1983 Zwijndrecht M 824 23:47 (23:54)
54 » Henk van 't Hoff 1996 Gauchos / Geen Boot Wel Varen team 2 M 1140 23:49 (23:57)
55 » Wim Vuijk 1967 M 972 23:52 (23:57)
56 » Willen van Helden 1984 M 979 23:56 (24:15)
57 » Mark Vijver 1953 Rabobank 5 km team 2 M 1101 23:57 (24:05)
58 » Mark Janson 1989 Rotterdam M 697 24:07 (24:37)
59 » Mika Albers 2006 Rotterdam M 602 24:08 (24:18)
60 » Martijn van Altenburg M 992 24:10 (24:30)
61 » Timon van de Meulen 1983 M 986 24:10 (24:30)
62 » Arjan Hooiveld 1971 Haarlem M 136 24:12 (24:39)
63 » Belinda de Gruiter 1970 Rotterdam F 678 24:20 (24:56)
64 » Wouter Hanselaar 2004 Rotterdam M 685 24:21 (24:41)
65 » Kelly Kruik 1985 F 948 24:25 (24:25)
66 » Jan Breedijk 1967 Rotterdam M 622 24:26 (24:36)
67 » Annejet Witkamp 2007 F 958 24:27 (24:31)
68 » Daan Ciolina 1999 Gauchos / Geen Boot Wel Varen team 2 M 1141 24:28 (24:36)
69 » Babbette Romeijn 1999 Gauchos / Geen Boot Wel Varen team 1 F 1136 24:28 (24:36)
70 » Alice Rampen 1979 Rotterdam F 770 24:35 (24:40)
71 » Sanne De Rooij 1990 Waspik F 776 24:35 (24:38)
72 » Farisko Monsanto 2002 M 976 24:41 (24:47)
73 » Diederik Volders 2003 Rotterdam M 831 24:45 (25:00)
74 » Elise de Jong 2006 F 935 24:51 (25:30)
74 » Huib de Jong 1973 M 936 24:51 (25:30)
76 » Mees Spindler 2003 Rotterdam M 793 24:54 (24:55)
77 » Michel Straetemans 1965 Rotterdam M 796 24:59 (25:00)
78 » Sander Dekker 1953 Rabobank 5 km team 2 M 1100 25:02 (25:43)
79 » Anne van Buuren 1992 Gauchos / Geen Boot Wel Varen team 1 F 1135 25:05 (25:09)
80 » Ramzi Tahrioui 2005 Rotterdam M 802 25:08 (25:53)
81 » Astrid Kunst 1947 F 943 25:11 (25:28)
82 » Arnout Boot 1992 Rotterdam M 617 25:12 (25:17)
83 » Anton Snijders 2015 Maassluis 320 25:19 (25:21)
84 » Rogier Straub 1978 Poortugaal M 797 25:20 (25:33)
85 » Loper 3 Achternaam 1953 ING team 1 M 1088 25:23 (26:04)
86 » Lisanne Wallaard 2002 F 912 25:26 (25:45)
87 » Thomas Ohm 1993 Nieuwerkerk aan den IJssel M 753 25:37 (25:42)
88 » Denise van van Leeuwen 1994 Rotterdam F 812 25:38 (25:51)
89 » Elisa Janszen 1989 Hendra F 1027 25:41 (26:11)
90 » Hedwig Homoet 1981 F 959 25:44 (26:12)
90 » Monica Acharbar 1974 F 914 25:44 (25:47)
92 » Wim Van Peperstraten 1953 Rabobank 5 km team 2 M 1097 25:51 (26:11)
93 » Frido Nieuwameronge 1961 M 886 25:56 (26:16)
94 » Rogier Thijssen 1996 Gauchos / Geen Boot Wel Varen team 2 M 1138 25:58 (26:06)
95 » Floyd Perridon 2002 Perridon M 1028 25:59 (25:59)
96 » Wesley Winkels 1985 M 947 26:00 (26:30)
97 » Laurens Kamerling 1991 Gauchos / Geen Boot Wel Varen team 2 M 1139 26:00 (26:08)
98 » Chantal Kasperts 1988 Bleiswijk F 709 26:01 (26:05)
98 » Vincent van der Beek 1993 Oud-Beijerland M 604 26:01 (26:31)
100 » Heleen Dolle de Ryck 1968 F 1146 26:06 (26:56)
101 » Nick Noordzij 1989 Rotterdam M 751 26:08 (26:38)
102 » Lara van der Laan 1991 Hendra F 1026 26:09 (26:38)
103 » Nadine van der Laan 1993 Hendra F 1025 26:17 (26:46)
104 » Siri Bentem 1991 Rotterdam F 605 26:22 (26:47)
105 » Evelien Heemskerk 1990 Rotterdam Atletiek (Rotterdam) F 688 26:26 (26:55)
106 » Jan-Willem Vogels 1953 Rabobank 5 km team 2 M 1102 26:27 (26:47)
107 » Marija Vukovic 1976 Rotterdam Atletiek (Rotterdam) F 834 26:28 (26:50)
108 » Daniel Burgers 1995 M 952 26:29 (26:43)
109 » Karin Das 1981 Rhoon F 640 26:32 (26:41)
110 » Roos Schenkeveld 1969 Hendra F 1024 26:35 (27:04)
111 » Frank Werger 1974 Rotterdam M 835 26:45 (27:06)
112 » Evert-Jan Bulder 1967 M 892 26:45 (26:54)
113 » Bruna V S da Silva 1995 Rotterdam F 636 26:47 (26:57)
114 » Max Zijderveld 2003 M 856 26:50 (26:56)
115 » Melvin Zaalman 1988 Stars M 1071 26:53 (27:42)
116 » Abdel Kechouch 1990 Runners M 1070 26:54 (27:42)
117 » Marco Zijderveld 1966 M 858 26:57 (27:02)
117 » Ronald Te Loo 1964 Rotterdam M 730 26:57 (27:04)
119 » Kirsten Plooster 2015 Moordrecht F 762 26:59 (27:13)
120 » Koen Van Wijk 1984 Berkel en Rodenrijs M 838 27:04 (27:28)
121 » Florence Perridon 1999 Perridon F 1029 27:04 (27:11)
122 » Jan Verdonck 1981 Rotterdam M 818 27:08 (27:30)
123 » Loper 2 Achternaam 1953 ING team 1 M 1090 27:09 (27:48)
124 » Babette Maas 2004 Rotterdam F 732 27:10 (27:35)
125 » Mirai den Dunnen 1993 Rotterdam F 652 27:14 (27:18)
126 » Daan van den Berg 2001 Rotterdam M 606 27:14 (27:15)
127 » Ben Damen 1981 Team 1 M 1032 27:16 (27:55)
128 » Jason Renfurm 1993 Team 1 M 1038 27:18 (27:55)
129 » Ilse de Kovel 1987 Team 1 F 1045 27:21 (27:59)
130 » Arie van der Kuil 1980 M 869 27:23 (27:32)
131 » Martin van der Linden 1979 M 868 27:24 (27:32)
132 » Maarten Schuur 1985 Rotterdam M 786 27:24 (27:45)
133 » Peter van der Spoel 1965 Team 1 M 1051 27:25 (28:03)
134 » Harald Van der Meij 1953 Rabobank 5 km team 2 M 1106 27:26 (27:45)
135 » Diede Gerritsen 2007 M 850 27:26 (27:50)
136 » Franciska Dekker 1994 Rotterdam F 643 27:28 (27:33)
137 » Pim De Prez 1976 Rotterdam M 766 27:29 (28:11)
138 » Sean Landveld 1992 M 990 27:31 (27:42)
139 » Renee van den Berg 1977 Rotterdam F 607 27:33 (27:35)
140 » Stephan Dunweg 1969 Rotterdam M 653 27:35 (27:49)
141 » Hans Koedam 1956 M 949 27:39 (27:53)
142 » Isabelle Schalkwijk 1976 Actief Fysiotherapie team 4 F 1001 27:49 (28:22)
143 » Paula Geers 1987 Team 3 F 1036 27:49 (28:27)
144 » Ineke Koedam 1963 F 950 27:55 (28:09)
145 » Rene de Roos 1966 Dutch Runners M 642 27:56 (28:06)
146 » Nancy Hoppe 1968 F 969 28:02 (28:06)
147 » Marijke Vermaas 1970 Bergschenhoek F 820 28:02 (28:25)
148 » Chloe Spoerry 1986 Gauchos / Geen Boot Wel Varen team 1 F 1134 28:04 (28:08)
149 » Saskia de Vaal 1973 Rotterdam F 811 28:09 (28:14)
150 » Cees van Cuilenborg 1942 Rotterdam M 634 28:12 (28:27)
151 » DaniĆ«lle Drent 1992 Dordrecht F 651 28:15 (28:28)
152 » Ellen Elferink 1961 PAC (Rotterdam) F 659 28:18 (28:28)
153 » Ties Maas 2002 PAC (Rotterdam) M 733 28:19 (28:44)
154 » Sophie Holvoet 1981 Rotterdam F 694 28:21 (28:43)
155 » Elisabeth Dierickx 1981 Rotterdam F 646 28:21 (28:44)
156 » Freerk Volders 1972 Rotterdam M 832 28:24 (28:40)
157 » Markus Appenzeller 1972 M 873 28:29 (28:42)
158 » Paul Appenzeller 2008 M 872 28:29 (28:42)
159 » Floor Ouwersloot 1984 Actief Fysiotherapie team 4 F 1011 28:30 (29:03)
160 » Johan Vermeulen 1964 Barendrecht M 821 28:31 (28:37)
161 » Thea van den Berg 1942 F 975 28:31 (28:47)
161 » Lukas Appenzeuer 2008 M 874 28:31 (28:42)
163 » B. Cocks 1981 F 908 28:32 (28:49)
164 » Adrienne Sundermeijer 1984 Oud-Beijerland F 799 28:33 (28:44)
165 » Rene Sundermeijer 1981 AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland) M 798 28:33 (28:44)
166 » Maya Pape 1989 Rotterdam F 756 28:37 (28:51)
167 » Renate Hensen 1971 F 896 28:39 (28:48)
168 » Eva Donkers 1975 F 933 28:44 (28:50)
169 » Elkan Zandvliet 1966 M 932 28:46 (28:50)
170 » Kees van Ruitenburg 1955 M 861 28:51 (28:56)
171 » Tyra Kamps 1977 Vlaardingen F 706 28:52 (29:05)
172 » Walter Brand 1972 Bergschenhoek M 621 28:58 (29:29)
173 » Stephan Gunneman 1986 Rotterdam M 680 28:58 (29:38)
174 » Chantal van der Veen 1982 Hellevoetsluis F 813 29:00 (29:15)
175 » Marijn van Bergen 1966 Team 3 M 1049 29:00 (29:37)
176 » Hans Post 1957 Actief Fysiotherapie team 4 M 1014 29:03 (29:35)
177 » Frederique Brenninkmeijer 2007 Rotterdam F 624 29:10 (29:51)
178 » Renier Brenninkmeijer 1973 Rotterdam M 623 29:10 (29:51)
179 » Frederieke Touw 1973 Amsterdam F 806 29:12 (29:28)
180 » Brenda wessels 1995 Rotterdam F 836 29:17 (29:36)
181 » Ric Zune 1976 Rotterdam M 845 29:18 (30:01)
182 » Tinka Rozema 2005 Rottetdam F 777 29:20 (29:21)
183 » Cato Dunweg 2006 Rotterdam F 654 29:21 (29:22)
184 » Ken Uiterwijk 1980 Oud-Beijerland M 808 29:22 (29:24)
185 » Karin Herman 2015 Capelle aan den IJssel F 692 29:28 (29:31)
186 » Ruddy Ferbianto 1989 M 993 29:28 (30:03)
187 » Eytan Goldhaber-Fiebert 2007 Amsterdam M 676 29:33 (29:42)
188 » Sara Goldhaber-Fiebert 1975 Amsterdam F 674 29:33 (29:42)
189 » Sabine Andringa 2005 F 885 29:38 (29:43)
190 » Maud de Haan 2005 F 884 29:38 (29:43)
191 » anton wustrow 1940 PAC (Rotterdam) M 843 29:45 (30:06)
192 » Sara van de Ban 2002 F 903 29:48 (30:12)
193 » Melanie van der Meulen 1984 F 960 29:50 (30:32)
194 » V. de Wolff 1978 RotterdamRotterdam F 600 29:50 (30:33)
195 » Bianca Geertsema-Wetstein 1973 Maassluis F 667 29:52 (30:19)
196 » Sybelle de Goey 1979 F 942 29:54 (30:11)
197 » Wouter Lenda 1980 M 917 29:56 (30:43)
198 » Ester van der Wiel 1974 Sporty's F 1067 29:57 (30:44)
199 » Sietske Vis 1975 Rotterdam F 826 29:58 (30:30)
200 » Shanina Karijodikoro 1983 Rotterdam F 707 29:58 (30:11)
201 » Marieke Dietz 1949 Rotterdam F 647 30:07 (30:24)
202 » Pauline Utens 1967 Schiedam F 809 30:09 (30:37)
203 » Auke Jongbloed 1968 Schiedam M 703 30:09 (30:38)
204 » Nico Boshoven 1957 Team 1 M 1050 30:15 (30:50)
205 » Patrick Burgers 1958 M 951 30:25 (30:39)
206 » Christina Burgers 1966 F 953 30:26 (30:40)
207 » Natsuko Kurahashi 2015 Rotterdam F 717 30:35 (31:18)
208 » Annika Matto 1996 Rotterdam F 739 30:37 (31:06)
209 » Yvonne Vendrig 1981 Rotterdam F 817 30:37 (31:17)
210 » Amelie Bulder 2004 F 895 30:39 (30:47)
211 » Miranda Van der Molen 1975 ZOEV (Amsterdam) F 745 30:39 (30:42)
212 » Angela Van Ballegooijen 1984 Rotterdam F 603 30:39 (30:42)
213 » Marcel De Goede 1963 Fun Runners Rotterdam M 672 30:41 (31:12)
213 » Husnia Karim 1992 Rotterdam F 708 30:41 (30:43)
215 » Linda De Swart 1973 Fun Runners Rotterdam F 800 30:45 (31:16)
216 » Laura Jongkind 1969 Rotterdam F 704 30:45 (30:52)
217 » Nino Postema 2005 Rotterdam M 763 30:47 (30:53)
218 » Astrid Van der Ploeg 1969 Rotterdam F 761 30:50 (30:54)
219 » Liesbeth Berkhout 1966 Schiedam F 609 30:56 (31:03)
220 » Carolina Lemos 1981 F 919 31:20 (31:41)
221 » Maryke Rijsdijk 1921 Rotterdam F 771 31:20 (32:09)
222 » Jacqueline Jansson-Barto 1967 F 985 31:21 (31:25)
223 » Sabine Kamerman 1973 Rotterdam F 705 31:26 (31:33)
224 » Mariska Eijsberg 1967 F 962 31:26 (31:43)
225 » Ljubica Lukac 1978 F 906 31:27 (31:31)
226 » Esmeralda Koopman 1970 F 857 31:28 (31:35)
227 » Thomas Mac Lean 1981 Rotterdam M 734 31:29 (32:11)
228 » Jack Jhingoer 1969 Capelle aan den IJssel M 699 31:30 (31:56)
228 » Henk Gommans 1983 Rotterdam M 677 31:30 (31:46)
230 » erik coelers 1958 Rotterdam M 632 31:36 (31:49)
231 » Luc Daemen 1966 Rotterdam M 637 31:37 (32:01)
232 » Jannie du Pree 1959 Rotterdam F 764 31:37 (31:49)
233 » Annemarie van der Sluys 1978 Actief Fysiotherapie team 5 F 1109 31:40 (32:15)
234 » Martin Matse 1963 Dordrecht M 736 31:41 (31:58)
235 » Kimberley Matse 1992 Dordrecht F 737 31:42 (31:58)
236 » Marieke Sasse 1973 F 860 31:43 (32:07)
237 » Myrthe Dijk 1978 Rotterdam F 650 31:44 (32:09)
238 » Frank Adam 1968 M 848 31:50 (32:15)
238 » Krijn Adam 2007 M 849 31:50 (32:15)
240 » Hanneke Spaargaren 1966 Alphen aan den Rijn F 792 31:51 (32:30)
241 » Gijs Tjepkema 2007 M 851 31:53 (32:17)
242 » Paul van Schaijk 1951 Rotterdam M 782 31:57 (32:08)
243 » Anita Kramer 1965 F 963 32:00 (32:17)
244 » Yunus Cicek 1991 Rotterdam M 629 32:04 (32:16)
245 » Kelly van Giesen 1990 Hoek van Holland F 670 32:06 (32:30)
246 » Toshikazu Shimizu 1961 Rotterdam M 788 32:08 (32:36)
247 » Emilie Van Deursen 2002 Rotterdam F 645 32:09 (32:12)
248 » Wil Van Putten 2015 Fun Runners Rotterdam M 768 32:15 (32:29)
249 » Amy Schoenmakers 1984 Rotterdam F 784 32:16 (33:00)
250 » Annelot Volders 2004 Rotterdam F 830 32:16 (32:20)