Uitslagen van Rabobank Zuidlaardermarktloop 2016

10km

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying all 228 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Olfert Molenhuis Groningen Atletiek Msen 203 (31:59) 31:59
2 » Erik Driesen Vollenhove Msen 190 (32:09) 32:09
3 » Wim Opten 1966 SV Veendam M50 14 (34:14) 34:14
4 » Barry Bronsema Groningen Atletiek M40 231 (34:42) 34:42
5 » Jessica Oosterloo Appelscha Vsen 194 (35:13) 35:13
6 » Roy Vervoort 1980 Groningen Msen 20 (35:51) 35:52
7 » Dorus Wolthekker 1987 Loopgroep Nienoord Msen 92 (36:10) 36:11
8 » Jannes Dolfing Westerbork M40 222 (36:24) 36:24
9 » Rob van de Graaf 1962 HAC '63 M50 50 (36:26) 36:26
10 » Hein Tjoelker 1987 Groningen Msen 101 (36:43) 36:44
11 » Sjoerd Bakker 1992 Groningen Atletiek Msen 57 (37:13) 37:14
12 » Ronald vd Haak Friesland M40 183 (37:24) 37:25
13 » Bas van de Kant Assen Msen 225 (37:24) 37:27
14 » Fjodor van der Sluijs SV Veendam M40 187 (38:23) 38:23
15 » Mark Bossinga Groningen Msen 165 (38:28) 38:29
16 » Marc Steenhorst - Ensing 1979 Assen Msen 118 (39:11) 39:13
17 » Remko Elema 1969 Loopgroep De Drentsche Aa M40 69 (39:14) 39:15
18 » Jeroen Smith Finsterwolde M40 176 (39:22) 39:23
19 » Karel Edens Groningen M50 174 (39:38) 39:38
20 » Ping Fai Teng 1981 Groningen Msen 142 (39:36) 39:43
21 » Thomas Kuijer 1994 Hoogezand Msen 149 (39:46) 39:54
22 » Maarten de Ruiter 1976 Groningen M40 10 (40:13) 40:17
23 » Cor Ottens Leeuwarden M50 157 (40:18) 40:19
24 » Bareld Hamming De Groeve M50 211 (40:20) 40:22
25 » Bas van Delden 1995 ATC '75 Msen 64 (40:21) 40:23
26 » Robert Venema 1964 Groningen M50 148 (40:14) 40:30
27 » Petra Faber-Panneman 1970 SV Veendam V45 11 (40:37) 40:39
28 » Arjan Elling 1968 Vries M40 84 (40:49) 40:49
29 » Onno Hiemstra avVN Msen 233 (41:01) 41:01
30 » Gustaaf Verhagen 1977 Eelde Msen 112 (41:01) 41:03
31 » Siem Hiemstra LSV Invictus M50 232 (41:04) 41:04
32 » Harry Honebecke 1969 ATC '75 M40 107 (41:06) 41:11
33 » Martine Bruinsma 1988 Groningen Vsen 77 (41:15) 41:16
34 » Peter Merx 1988 Groningen Msen 76 (41:14) 41:16
35 » Quinten de Hoop 1999 Zuidlaren Msen 2 (41:37) 41:40
36 » Leyi Hu Zuidlaren Msen 246 (41:37) 41:41
37 » Milan van der Spoel Groningen Msen 170 (41:40) 41:45
38 » Olga Elling 1977 Vries V35 86 (42:40) 42:40
39 » Esther Ezinga 1968 Hunzerunners Loopgroep V45 52 (42:41) 42:46
40 » Erika Broekema 1983 Loopgroep Aart Stigter Vsen 109 (42:57) 42:57
41 » Luuk Kruizinga Aduard Msen 247 (42:35) 43:13
42 » Cathy van Es-Bode HAC '63 V45 175 (43:19) 43:20
43 » Bert Schipper 1966 MenterARunners M50 83 (43:16) 43:23
44 » Sjoerd Huinink 1973 ATC '75 M40 71 (43:19) 43:32
45 » Adries Neutel Fivelstreek M50 173 (43:23) 43:33
46 » Wietze de Vries Appingedam M50 229 (43:23) 43:33
47 » Roderik de Vries 1966 Zuidlaren M50 32 (43:28) 43:36
48 » Joel Hoiting Buinen Msen 244 (43:27) 43:48
49 » Jacco van den Brink 1979 Schoorl Msen 119 (43:57) 44:00
50 » Allard de Hoop 1973 Zuidlaren M40 1 (44:02) 44:06
51 » Bart van Dijk Norg Msen 193 (43:59) 44:11
52 » Gerrit Veldthuis 1973 Loopgroep De Drentsche Aa M40 44 (44:15) 44:16
53 » Willemijn Knot 1990 Amsterdam Vsen 82 (44:15) 44:17
54 » Bram Noordhuis Appingedam M50 202 (44:12) 44:21
55 » Gerhard Winters 1969 Eefde M40 113 (44:20) 44:26
56 » Wilma Rake 1966 Loopgroep De Drentsche Aa V45 130 (44:29) 44:33
57 » Ron van der Ploeg Zuidlaren M50 185 (44:46) 44:51
58 » John Broekman 1970 LoopgroepGieten M40 38 (44:51) 44:54
59 » DaniĆ«l van Dam Groningen Msen 171 (44:54) 44:59
60 » Jordi Vijselaar Veendam Msen 217 (44:16) 45:00
61 » Frank Homan 1994 Groningen Msen 129 (44:51) 45:00
62 » Peter Rake 1960 Loopgroep De Drentsche Aa M50 131 (44:56) 45:01
63 » Hans Prins 1992 Groningen Msen 132 (44:54) 45:03
64 » Cors van den Brink 1962 ATC '75 M50 73 (45:03) 45:07
65 » Michiel Steenbergen 1980 Peize Msen 140 (45:12) 45:16
66 » Tom Linnemann 1988 Linneman United Msen 35 (45:06) 45:25
67 » Sytze Tirian ATC '75 Msen 159 (45:23) 45:26
68 » Hiddo Boomsema 1955 SV Veendam M50 17 (45:29) 45:34
69 » Lammert van der Veen 1985 Feanwalden Msen 48 (45:24) 45:34
70 » Piet Tjeerdsma Groningen M50 218 (45:27) 45:36
71 » Hans Roos 1971 Vries M40 30 (45:37) 45:43
72 » Willem Rijnberg 1964 Loopgroep De Drentsche Aa M50 87 (45:40) 45:43
73 » Janny Spreen 1965 Loopgroep De Drentsche Aa V45 89 (45:42) 45:43
74 » Peter Stokje 1969 Loopgroep Aart Stigter M40 108 (45:47) 45:48
75 » Ad van Beilen Gieten M40 199 (45:41) 45:51
76 » Jeroen De Vries 1971 Zuidlaren M40 127 (45:40) 45:57
77 » John Vermetten Breda M40 210 (45:43) 45:58
78 » Jack Brondsema 1963 Fivelstreek M50 136 (45:49) 45:59
79 » Richard Lantink 1992 Groningen Msen 128 (45:53) 46:00
80 » Hein Damming 1997 Annen Msen 39 (45:30) 46:00
81 » Tom Hospes 1972 Hunzerunners Loopgroep M40 25 (45:52) 46:06
82 » Gea Benjamins Emmen V45 208 (46:06) 46:16
83 » Maufred Kat Groningen M40 242 (46:23) 46:31
84 » Jan Brontsema Zuidhorn M40 198 (46:32) 46:38
85 » Arnold Tang 1958 Loopgroep De Drentsche Aa M50 29 (46:38) 46:41
86 » Milou de Vries Haren Vsen 160 (46:41) 46:45
87 » Robin Aanstoot Amsterdam Msen 191 (46:08) 46:47
88 » Jarno Zwiers 1983 Hoogeveen Msen 147 (46:37) 46:47
89 » Richard van der Meij 1974 Fivelstreek M40 134 (46:26) 46:49
90 » Eddie Schipper Drachten M50 239 (46:46) 46:55
91 » Caspar van der Wal 1971 Loopgroep Astrea M40 93 (46:18) 46:57
92 » Ferry Goike Winschoten M40 243 (46:43) 47:00
93 » Eildert Jager 1970 Zuidlaren M40 49 (46:35) 47:06
94 » Eddi Ottens Winde M50 204 (47:02) 47:15
95 » Aleksei Anokhin 1985 Groningen Msen 150 (47:12) 47:17
96 » Hein Vruggink 1950 Groningen Atletiek M50 146 (47:12) 47:17
97 » Robert van der Haar Groningen Msen 235 (46:42) 47:19
98 » Ronald Smeenk 1969 Eelde M40 72 (47:05) 47:20
99 » Arend Jan Poelarends 1971 Hoogezand M40 42 (47:06) 47:28
100 » Eelco de Groot Assen Msen 237 (46:52) 47:29
101 » Tjakko Speelman Fivelstreek M50 201 (47:00) 47:32
102 » Henk Huizing 1968 ATC '75 M40 98 (47:05) 47:38
103 » Henk Prins Tolbert M50 226 (47:26) 47:38
104 » Marcel Pruijt Zuidlaren M50 166 (47:17) 47:45
105 » Edwin Hooijschuur 1969 Zuidlaren M40 46 (47:21) 47:57
106 » Esther Mertens 1977 Zuidlaren V35 125 (47:57) 47:58
107 » Gerard Germes 1954 Loopgroep De Drentsche Aa M50 59 (47:55) 48:03
108 » Dirk Bekkering Vries Msen 168 (47:58) 48:04
109 » Harold Pesman Zuidlaren M40 181 (47:29) 48:12
110 » Annet Jantien Smit 1972 Groningen V35 94 (47:40) 48:17
111 » Jan Kees Winters 1967 Zuidlaren M40 58 (48:25) 48:30
112 » Tabitha Dijkman 1973 Leeuwarden V35 70 (48:21) 48:32
113 » Marc de Keyzer 1974 Zuidlaren M40 23 (48:22) 48:33
114 » Sjoerd Fennema Groningen M50 189 (48:36) 48:47
115 » Rolf Eleveld Hoogezand Msen 207 (48:31) 48:47
116 » Arjan Hekman 1989 Groningen Msen 99 (48:34) 48:53
117 » Henk Groeneveld 1956 Kolham M50 74 (48:35) 48:57
118 » Amon de Jong Roosendaal M50 179 (48:15) 49:01
119 » Jos Niks 1951 LoopgroepGieten M50 65 (48:50) 49:01
120 » Leo Santing Anloo M40 216 (48:34) 49:02
121 » John Meijer 1967 Zuidlaren M40 22 (48:55) 49:04
122 » Altjo Tolner Loopgroep De Drentsche Aa M50 188 (48:54) 49:05
123 » Tjibbe Pebesma 1945 Loopgroep De Drentsche Aa M50 67 (49:06) 49:07
124 » Henk Aarden 1947 Assen M50 66 (49:01) 49:11
125 » Henk Doeven 1957 Gasteren M50 105 (48:43) 49:25
126 » Diederik van Hees 1965 Roosendaal M50 143 (48:59) 49:28
127 » Nol Goulmy Zuidlaren M40 169 (49:25) 49:40
128 » Aris Eindhoven 1962 Borger M50 102 (49:42) 49:42
129 » Jan Dikkema Kiel-Windeweer M40 214 (49:41) 49:59
130 » Paul van Zand 1993 Zuidlaren Msen 121 (50:01) 50:07
131 » Jan Jelle Renkema Oldekerk M50 227 (49:58) 50:09
132 » Hans Noorman Zuidlaren M50 219 (49:56) 50:14
133 » Alberto Ebbinge 1952 Loopgroep De Drentsche Aa Msen 53 (49:53) 50:18
134 » Alwin Seinen Zuidlaren Msen 215 (50:17) 50:23
135 » Chris Buijtenhuijs 1959 Dutch Runners M50 79 (50:23) 50:25
136 » Freddy Spreen 1962 Hunzerunners Loopgroep M50 110 (50:11) 50:26
137 » Jorrit Sijtsma 1962 Rabobank M50 152 (49:59) 50:29
138 » Ria van Dam - de Haan 1953 Loopgroep De Drentsche Aa V45 54 (50:22) 50:46
139 » Han Boxem 1964 Rabobank M50 156 (50:17) 50:46
140 » Okke Jan Ottens Gasteren M50 158 (50:48) 50:51
141 » Angelina Kemper 1990 Zuidlaren Vsen 19 (50:35) 50:52
142 » Sebastiaan Boerema 1972 Rabobank M40 154 (50:30) 51:03
143 » Ronald Hof 1965 Zuidlaren M50 117 (51:05) 51:07
144 » Robert Kooistra 1975 Groningen M40 3 (50:55) 51:09
145 » Robin Geerts 1992 Borger Msen 139 (50:51) 51:13
146 » Jelle Slager 1948 Usquert M50 126 (51:07) 51:36
147 » Marco Meerman 1993 Zuidlaren Msen 122 (51:38) 51:45
148 » Laura Sijs 1987 Groningen Vsen 27 (51:13) 51:49
149 » Ineke Berghuis 1959 Loopgroep De Drentsche Aa V45 60 (51:41) 51:57
150 » Rosalinde Mulder Groningen Vsen 234 (51:25) 51:59
151 » Tamara Schonewille Groningen Vsen 182 (51:56) 52:07
152 » Geert Geerts 1948 Rabobank M50 153 (52:15) 52:20
153 » Gerard Kloosterboer Oostwold gem Oldamt M50 213 (52:20) 52:30
154 » Ton Lenting Zuidlaren M50 161 (52:12) 52:30
155 » Henk van der Zwaag 1961 Borger M50 135 (52:10) 52:31
156 » Karin Kemper 1986 Zuidlaren Vsen 8 (52:15) 52:32
157 » Dethmer Boels Hardloopclub Onstwedde M50 184 (52:33) 52:40
158 » Thom Sijs 1955 Zuidlaren M50 26 (51:55) 52:43
159 » Anand Rambharos 1964 Kropswolde M50 141 (52:04) 52:45
160 » Bert Drent 1965 VAV M50 63 (52:14) 52:50
161 » Wim Smit Yde M40 162 (52:07) 52:52
162 » Richard Bierma 1977 Assen Msen 40 (52:15) 52:58
163 » Noah Bierma 2002 Assen Msen 41 (52:15) 52:59
164 » Han Siero 1952 Loopgroep De Drentsche Aa M50 61 (52:25) 53:02
165 » Els Jacobs 1961 Slochteren V45 37 (52:43) 53:02
166 » Abe Veenstra 1962 Schipborg M50 78 (52:32) 53:05
167 » Roel Timmerman 1958 Tynaarlo M50 85 (52:50) 53:05
168 » Esther Wietzes Assen V35 209 (52:58) 53:06
169 » Fokko Schrikkema Hoogezand M50 205 (53:34) 53:46
170 » Piet Kerstholt 1947 Friesland M50 106 (53:33) 53:50
171 » Alien Drenk Gieterveen V35 245 (53:31) 53:58
172 » Leen Tiesma 1958 Zuidlaren M50 145 (53:56) 54:19
173 » Jannieke Scheeres Zuidlaren V35 220 (54:01) 54:24
174 » Marga Kadijk Zuidlaren V35 178 (54:01) 54:24
175 » Saskia Willemsen 1966 Annen V45 151 (54:16) 54:24
176 » Roelf Tuinman Zuidlaren M40 212 (54:10) 54:50
176 » Jan Langeland zuidlaren M50 167 (54:40) 54:50
178 » Marleen Oosterhuis Groningen Vsen 192 (54:43) 54:56
179 » Leon Bats 1990 Groningen Msen 114 (54:47) 55:11
179 » Frank Broekveldt 1966 De Groeve M40 111 (54:48) 55:11
179 » Koen Broekveldt 1968 De Groeve M40 116 (54:47) 55:11
182 » Annelies Friezema 1975 Annen V35 123 (55:01) 55:18
183 » Cathelijne Baron Groningen V35 238 (55:10) 55:19
184 » Gustaaf von Pickartz Borger M50 240 (55:04) 55:25
185 » Gerda Broekema Tynaarlo V45 224 (55:14) 55:27
186 » Leo Babtist 1949 ATC '75 M50 80 (55:13) 55:27
187 » Marijke Luttje 1987 Utrecht Vsen 133 (55:10) 55:45
188 » Bert Werkman Vries M50 236 (55:45) 56:01
189 » Gerry Smith Fivelstreek V45 172 (56:03) 56:03
190 » Laetitia Jorissen 1969 Winterswijk V45 21 (55:35) 56:04
191 » Wietse Wieling 1953 Appelscha M50 16 (55:25) 56:04
192 » Ingrid Huizing 1999 Haren Gn Vsen 97 (56:20) 56:23
193 » Arno Muis 1958 Zuidlaren M50 24 (56:17) 56:37
194 » Guus van der Bles 1961 Loopgroep De Drentsche Aa M50 138 (56:15) 56:39
195 » Wina Steenbergen Gym vr Door Sport tot Vriendschap V35 195 (56:42) 56:48
196 » Rea Hoving Sappemeer V45 230 (56:18) 56:54
197 » Froukje van der Zee 1962 Gorredijk V45 33 (56:29) 56:54
198 » Kees de Jong Roosendaal M50 186 (56:10) 56:57
199 » Marian Stegink 1952 Gasteren V45 120 (56:42) 57:01
200 » Karin Koorenhof Groningen V45 223 (56:36) 57:11
201 » Monique de Vries Sappemeer V35 228 (56:51) 57:13
202 » Thijs Eiten 1975 Haren Gn M40 88 (56:41) 57:22
203 » Roelie Lokhorst 1969 Tynaarlo V45 28 (57:24) 57:34
204 » Ria Brongers 1952 Hoogezand V45 34 (57:22) 57:47
205 » Lenus Straat 1955 Meeden M50 90 (57:44) 57:55
206 » Alje Mulder Zuidlaren M50 180 (57:38) 58:15
207 » Hijbo Lantink 1982 Hasselt Msen 124 (57:54) 58:18
208 » Silvia Alonso Lucas 1982 Delft Vsen 12 (58:09) 58:25
209 » Dorien Huininga Amsterdam Vsen 241 (58:00) 58:36
210 » Anna Hendrikse 1993 Assen Vsen 45 (58:21) 58:47
211 » Jan van Marum 1963 Loopgroep De Drentsche Aa M50 75 (58:26) 59:02
212 » Piet Smittenberg 1962 Annen M50 43 (58:29) 59:13
213 » Arianne Horden-Jonkers 1982 Linschoten Vsen 55 (58:40) 59:19
214 » Thea Hendrinkse AAC '61 V45 221 (1:00:23) 1:00:49
215 » Wim Meijer 1989 Zuidlaren Msen 4 (1:00:39) 1:00:56
216 » Fred Trijssenaar 1961 Zuidlaren M50 144 (1:00:27) 1:01:04
217 » Annelies Vermeeren 1982 Groningen Vsen 31 (1:00:47) 1:01:06
218 » Heleen Veerkamp 1966 Kiel-Windeweer V45 81 (1:01:36) 1:01:55
219 » Hillie Smittenberg 1967 Sappemeer V45 47 (1:01:38) 1:01:57
220 » Ina Kamst 1965 Meeden V45 100 (1:01:47) 1:01:58
221 » Gerda Bleeker 1969 Meeden V45 103 (1:01:48) 1:01:58
222 » Thea Straat-Gremmer 1959 Meeden V45 91 (1:01:47) 1:01:58
223 » Berend Bruining 1962 ATC '75 M50 96 (1:02:24) 1:02:38
224 » Rick Bruining 1999 ATC '75 Msen 95 (1:02:34) 1:02:38
225 » Eerko Keizer Groningen M40 177 (1:02:44) 1:03:18
226 » Jan Albert de Groot Zuidlaren M50 206 (1:02:55) 1:03:27
227 » Elles Kamping 1977 Loopgroep De Drentsche Aa V35 5 (1:03:32) 1:04:07
228 » Caroline van der Laan Annen V45 164 (1:04:18) 1:04:20