Uitslagen van Heemstedeloop 2016

FamilyRun 1.5km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Uitslagen nu op netto volgorde


Displaying uitslagen 1 - 250 of 1004 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Jasmijn Bloemheuvel 2004 Hoofddorp F 3993 6:18 (6:18)
2 » Kasper Bon 2005 Laren M 3357 6:22 (6:23)
3 » Mara van Loon 2004 Heemstede F 3980 6:24 (6:24)
4 » Silvester van Ieperen 2006 De Evenaar M 3204 6:29 (6:30)
5 » Job Burlage 2006 Nicolaas Beetsschool M 3018 6:30 (6:30)
6 » Michiel Parson 2004 Voorwegschool M 3322 6:36 (6:37)
7 » Sven Heusdens 2004 De Evenaar M 3142 6:37 (6:40)
8 » Hugo Voogd 2007 Nicolaas Beetsschool M 3092 6:42 (6:42)
9 » Mischa Mataheroe 2005 Crayenester Basisschool Heemstede M 3647 6:59 (7:02)
10 » Joep Damen 2006 Voorwegschool M 3309 7:03 (7:04)
11 » Hugo van Oene 2005 Santpoort-Noord M 3453 7:06 (7:06)
12 » Tijmen Keijzers 2008 Crayenester Basisschool Heemstede M 3627 7:06 (7:09)
13 » Matt van Velzen 2007 Heemstede M 3505 7:08 (7:09)
14 » Jorrit Keijzers 2007 Crayenester Basisschool Heemstede M 3642 7:09 (7:12)
15 » Imre Weber 2008 Nicolaas Beetsschool M 3099 7:15 (7:16)
16 » Merlijn Zwiebel 2005 Nicolaas Beetsschool M 3049 7:19 (7:26)
16 » Hidde Brenninkmeijer 2005 Jacobaschool M 3894 7:19 (8:04)
18 » Martijn Aris 2008 Amstelveen M 3991 7:22 (7:22)
19 » Julien Brunnekreeft 2007 Nicolaas Beetsschool M 3122 7:23 (7:26)
20 » Florian Bloemheuvel 2007 Hoofddorp M 3994 7:24 (7:24)
21 » Gijs van de Sande 2005 Heemstede M 902 7:29 (7:29)
21 » Jop Frederiks 2005 Voorwegschool M 3685 7:29 (7:29)
23 » Anoek Vos 1975 De Evenaar F 3212 7:31 (7:38)
24 » Vic Goeyens 2010 De Evenaar M 3211 7:31 (7:39)
25 » Dante Broerse 2007 Nicolaas Beetsschool M 3003 7:32 (8:06)
26 » Anthony Schaaper 2008 M 3468 7:32 (7:36)
27 » Roos Burlage 2005 Nicolaas Beetsschool F 3019 7:32 (7:32)
28 » Mara Mantel 2006 Cruquius F 3445 7:34 (7:34)
29 » Romano Loogman 2004 De Ark Heemstede M 3786 7:35 (7:51)
30 » Karel Voogd 2008 Nicolaas Beetsschool M 3107 7:36 (7:36)
31 » Suzanne Boissevain 2003 Heemstede F 3355 7:37 (7:38)
32 » Noah Mataheroe 2007 Crayenester Basisschool Heemstede M 3663 7:37 (7:41)
33 » Take van der Hulst 2007 Jacobaschool M 3880 7:37 (8:37)
34 » Sem Thomas 2008 Heemstede M 3491 7:40 (7:44)
35 » Christianne Koenraad 2006 Amstelveen F 3990 7:40 (8:09)
36 » Koen Weerman 2008 Crayenester Basisschool Heemstede M 3677 7:41 (7:44)
37 » Diederik de Wijs 2006 Voorwegschool M 3338 7:41 (7:53)
38 » Eva Schepers 2006 Voorwegschool F 3317 7:42 (7:44)
39 » Isabel van Schagen 2006 Voorwegschool F 3543 7:42 (7:44)
40 » Marlies Smit 1984 Voorwegschool F 3340 7:42 (7:46)
41 » Ferdy de Wijs 1984 Voorwegschool M 3544 7:45 (7:58)
42 » Reinoud Krijger 2005 De Evenaar M 3272 7:46 (7:47)
43 » Spike Koelman 2007 Voorwegschool M 3554 7:48 (7:56)
44 » Bram Brouwer 2007 De Evenaar M 3221 7:49 (7:49)
45 » Shim Kaandorp 2007 Nicolaas Beetsschool M 3057 7:49 (7:50)
46 » Amber Menage 2005 Nicolaas Beetsschool F 3100 7:49 (7:51)
47 » Iris Steenbergen 2005 Nicolaas Beetsschool F 3017 7:50 (7:51)
48 » Sebastian James Gerritsen 2005 Aerdenhout M 3393 7:52 (7:55)
49 » Olivier Zingstra 2005 Nicolaas Beetsschool M 3005 7:53 (8:00)
50 » Emma Krijger 2005 De Evenaar F 3267 7:54 (7:56)
51 » Stefan Verwijmeren 1972 De Evenaar M 3266 7:55 (8:23)
52 » Jesper van Oerle 2007 De Ark Heemstede M 3788 7:56 (8:38)
53 » Luke Yarnold 2007 Nicolaas Beetsschool M 3052 7:56 (7:56)
54 » Feline Boissevain 2006 Heemstede F 3356 8:00 (8:00)
55 » Manuel Dinis 1966 De Evenaar M 3234 8:02 (8:14)
56 » Ralph Kops 2008 Valkenburgschool M 3842 8:04 (8:09)
57 » Thijs Dubbeldam 2006 Valkenburgschool M 3839 8:09 (8:18)
58 » Tom Nagtegaal 2006 Nicolaas Beetsschool M 3054 8:09 (8:10)
59 » Giel Davis 2006 Valkenburgschool M 3861 8:09 (8:17)
60 » Loeke Verwijmeren 2008 De Evenaar F 3268 8:13 (8:24)
61 » Tessa Weerman 2006 Crayenester Basisschool Heemstede F 3668 8:14 (8:18)
62 » Erin Fransen 2005 De Evenaar F 3147 8:15 (9:25)
63 » Lars Captijn 2005 Bennebroek M 3363 8:16 (8:25)
64 » Jonathan Jansen 2007 Voorwegschool M 3287 8:17 (8:26)
65 » Olivia Maaskant 2008 Heemstede F 3438 8:18 (8:20)
66 » Tobias Wijnands 2005 De Ark Heemstede M 3714 8:21 (8:37)
67 » Mees van Maare 2005 Voorwegschool M 3540 8:23 (8:39)
68 » Quinten van Dorst 2006 De Evenaar M 3281 8:24 (10:57)
69 » Floris Dingemans 2005 Heemstede M 3986 8:25 (9:11)
70 » Maxim Mantel 2010 Cruquius M 3444 8:25 (8:26)
71 » Floris Philips 2008 Voorwegschool M 3557 8:25 (10:09)
72 » Pepijn Verhage 2007 Jacobaschool M 3882 8:25 (9:11)
73 » Gijs de Vries 2008 Nicolaas Beetsschool M 3036 8:27 (9:59)
74 » Edo Fransen 1966 De Evenaar M 3149 8:27 (9:37)
75 » Jurre Kromhout 2008 Nicolaas Beetsschool M 3047 8:27 (8:31)
76 » Jelte Geerligs 2008 Haarlem M 3391 8:30 (9:05)
77 » Julia Landzaat 2008 Icarus F 3703 8:31 (8:34)
78 » Yara van der Werf 2008 Crayenester Basisschool Heemstede F 3628 8:32 (9:05)
79 » Max Imthorn 2007 De Evenaar M 3206 8:32 (8:32)
79 » Frans van der Werf 1960 Crayenester Basisschool Heemstede (begeleidende ouders) M 3681 8:32 (9:08)
81 » Zomer Lindeman 2008 Icarus F 3695 8:33 (8:42)
82 » Senne Borghardt 2008 Nicolaas Beetsschool M 3089 8:33 (8:35)
83 » Daniel Yarkoni Levi 2005 Nicolaas Beetsschool M 3058 8:34 (8:35)
84 » Siebe Balder 2008 Crayenester Basisschool Heemstede M 3646 8:37 (8:41)
85 » Joris Caminada 2003 Zandvoort M 3361 8:38 (8:46)
86 » Seb Burlage 2009 Nicolaas Beetsschool M 3011 8:38 (8:38)
87 » Booye Jansen 2008 Icarus M 3872 8:39 (8:44)
88 » Mats Freijser 2006 De Ark Heemstede M 3793 8:39 (10:20)
89 » Patrick Willenborg 2007 Icarus M 3597 8:41 (10:20)
90 » Casper van 't Hof 1979 De Evenaar M 3230 8:43 (9:07)
91 » Sem van 't Hof 2010 De Evenaar M 3229 8:43 (9:06)
92 » Quinten van Lier 2008 Heemstde M 3966 8:45 (10:22)
93 » Sven Wijnands 2007 Oegstgeest M 927 8:45 (9:08)
94 » Resa Tolsma 2006 De Evenaar F 3178 8:46 (8:46)
95 » Just 't Hoen 2006 De Ark Heemstede M 3816 8:46 (10:21)
96 » Max van Oirschot 2006 Icarus M 3625 8:47 (9:03)
97 » Stan Jutte 2008 De Ark Heemstede M 3724 8:49 (8:57)
98 » Dylan Blom 2007 De Evenaar M 3263 8:50 (9:32)
99 » Yfke Zeilstra 2009 Icarus F 3909 8:50 (9:14)
100 » Robbie de Breuk 2005 Valkenburgschool M 3836 8:51 (9:01)
101 » Katja Berkhout 1988 Icarus F 3910 8:51 (9:15)
102 » Bas Blom 1973 De Evenaar M 3246 8:52 (9:34)
103 » Veda Blom 2008 De Evenaar F 3249 8:53 (9:34)
104 » Tom Ettes 2010 Nicolaas Beetsschool M 3026 8:53 (9:04)
105 » Ijsbrand Timmer 2010 heemstede M 3492 8:53 (9:19)
106 » Mees Vermeer 2009 Haarlem M 3919 8:54 (8:54)
107 » Noor Kortschot 2008 Amsterdam F 3423 8:55 (8:56)
108 » Anne Pietersma 1988 heemstede F 3456 8:55 (9:19)
108 » SofĂ­a Furia 2004 F 3388 8:55 (9:08)
110 » Esther Waterham-van Popta 1972 Heemstede F 3978 8:57 (9:35)
111 » Tristan Cornegoor 2009 Crayenester Basisschool Heemstede M 3660 8:58 (9:31)
112 » Amelie van Loon 2008 De Evenaar F 3264 8:59 (10:01)
113 » Benjamin Waterham 2009 Jacobaschool M 3879 8:59 (9:35)
114 » Meerle Willems 2007 Heemstede F 3936 9:00 (10:10)
115 » Derrick Schaaper 2010 M 3467 9:00 (9:31)
116 » Lukas Westenbroek 2007 Voorwegschool M 3321 9:01 (9:12)
117 » Jessica Grigor 2008 Hillegom F 3397 9:01 (9:09)
118 » Kai van Loon 2006 De Evenaar M 3194 9:02 (9:02)
119 » Remko Dieker 1977 Heemstede M 3970 9:03 (9:35)
120 » Feline Dieker 2009 heemstede F 3969 9:03 (9:34)
121 » Roos Hennequin 2007 De Ark Heemstede F 3740 9:04 (9:51)
122 » Gloria Dieker 2008 Heemstede F 3968 9:04 (9:34)
123 » Sandra Jonker 1969 De Ark Heemstede F 3748 9:04 (9:50)
124 » Teun Arnold 2007 Icarus M 3696 9:05 (11:54)
125 » Kirsten Deen 2005 Haarlem F 3373 9:05 (9:19)
126 » Sebastiaan Brunnekreeft 2009 Nicolaas Beetsschool M 3123 9:05 (9:43)
127 » Eli Deen 2009 Haarlem M 3374 9:07 (9:21)
128 » Julius Preys 2008 Heemstede M 3460 9:08 (9:39)
129 » Imke Schaafsma 2005 De Evenaar F 3261 9:10 (9:27)
129 » Wieger Spijksma 2010 De Evenaar M 3193 9:10 (9:13)
131 » Matthijs van Otegem 1975 De Evenaar M 3239 9:10 (11:20)
132 » Madeleine Vroom 2010 Haarlem F 3520 9:10 (9:10)
133 » Phoebe Opie 2006 Icarus F 3901 9:11 (9:25)
134 » Philip de Bie Leuveling Tjeenk 2007 Nicolaas Beetsschool M 3127 9:11 (9:16)
135 » Luke Deen 2008 Haarlem M 3372 9:11 (9:21)
136 » Lena Matthijsse 2005 Voorwegschool F 3290 9:12 (11:43)
136 » Nienke Schepers 2009 Voorwegschool F 3283 9:12 (9:49)
138 » Wouter Aris 2006 Amstelveen M 3992 9:16 (9:16)
139 » Tijn van Ree 2006 Nicolaas Beetsschool M 3012 9:17 (9:23)
139 » Sven Keizer 2009 Hoofddorp M 3988 9:17 (9:22)
141 » Koen Stoop 2007 Heemstede M 3485 9:17 (11:06)
142 » Victor de Bie Leuveling Tjeenk 2008 Nicolaas Beetsschool M 3137 9:18 (9:23)
143 » Thijs Omlo 2007 Haarlem M 3454 9:19 (10:23)
144 » Julie Horsman 2006 Crayenester Basisschool Heemstede F 3658 9:19 (9:26)
145 » Thije Schuurman 2007 De Evenaar M 3175 9:20 (10:57)
146 » Cees Vlaar 2009 Nicolaas Beetsschool M 3109 9:21 (9:32)
147 » Eve Visser 2006 Hoofddorp F 3516 9:22 (11:54)
148 » Aneurin Veldmaat 2010 Nicolaas Beetsschool M 3028 9:23 (9:33)
149 » Pascal Schmitz 1970 Heemstede M 3469 9:24 (11:15)
150 » Tigo Kok 2008 M 3420 9:24 (9:26)
151 » Suus Meininger 2009 Crayenester Basisschool Heemstede F 3644 9:24 (10:48)
152 » Xillian Roseboom 2009 Heemstede M 3463 9:25 (10:16)
153 » Balou Bontekoe 2009 Icarus F 3914 9:25 (11:14)
154 » Feline van Oerle 2009 De Ark Heemstede F 3787 9:25 (10:13)
155 » Julse van Duijvenbode 2007 Nicolaas Beetsschool M 3084 9:25 (9:46)
156 » Thijn Rijntjes 2009 Heemstede M 3461 9:26 (10:16)
157 » Djoeke Idema 2008 Heemstede F 3417 9:26 (11:15)
158 » Nout de Boer 2011 Voorwegschool M 3328 9:26 (10:18)
159 » Julia Hoep 2007 Nicolaas Beetsschool F 3130 9:27 (9:29)
159 » Daniel Cox 2008 heemstede M 3949 9:27 (10:01)
161 » Niels Bon 1972 De Evenaar M 3280 9:28 (9:30)
162 » Lisanne Bon 2006 De Evenaar F 3279 9:29 (9:29)
163 » Ben van Arkel 2007 Crayenester Basisschool Heemstede M 3664 9:29 (9:33)
164 » Jesper van Zijtveld 2009 Heemstede M 3948 9:29 (11:48)
164 » Oliver Dijkhuizen 2009 Nicolaas Beetsschool M 3085 9:29 (9:31)
166 » Mattiz Bon 2009 De Evenaar M 3278 9:30 (9:32)
167 » Frank Velthuis 1969 De Evenaar M 3276 9:33 (12:09)
168 » Duuk van Selm 2009 Voorwegschool M 3291 9:33 (10:18)
168 » Tycho van Dorst 2009 De Evenaar M 3277 9:33 (12:09)
170 » Anne Claassens 2009 Amsterdam-Zuidoost F 3365 9:34 (9:54)
170 » Diederik de Wit 2008 Heemstede M 3527 9:34 (10:30)
172 » Emily Dijkhuizen 2007 Nicolaas Beetsschool F 3027 9:34 (9:35)
173 » Chaisin Broerse 2008 Nicolaas Beetsschool M 3004 9:35 (9:35)
174 » Zeger Andringa 2008 Jacobaschool M 3889 9:35 (10:11)
175 » Eddie Opie 2008 Icarusrus M 3902 9:35 (9:37)
176 » Mink Kokkelkoren 2006 Haarlem M 3956 9:37 (9:41)
176 » Floris Koudijs 2007 Crayenester Basisschool Heemstede M 3676 9:37 (11:25)
178 » Thijmen Brouwer 2009 Voorwegschool M 3314 9:37 (12:24)
179 » Asmund Kalstrup 2006 Heemstede M 3957 9:37 (9:41)
179 » Clenn Loogman 2003 heemstede M 3989 9:37 (11:35)
181 » Linus van Beveren 2006 Nicolaas Beetsschool M 3061 9:38 (9:56)
182 » Lucas de Wit 2007 Heemstede M 3528 9:39 (11:06)
183 » Thijs Koenen 2007 Voorwegschool M 3561 9:40 (9:47)
184 » Conny Gangl 1972 Hoofddorp F 3390 9:40 (12:12)
185 » Sam Schotvanger 2008 Icarus M 3613 9:40 (11:29)
186 » Suzanne Verver 1978 Heemstede F 3947 9:40 (12:00)
186 » Pim van der Brugge 2005 Nicolaas Beetsschool M 3113 9:40 (9:45)
188 » Kate Willenborg 2009 Icarus F 3589 9:41 (12:28)
189 » Maurits Steenbergen 2008 Nicolaas Beetsschool M 3007 9:41 (11:28)
190 » Loic Eknadissian 2009 Nicolaas Beetsschool M 3041 9:41 (11:28)
191 » Cas Kaandorp 2009 heemstede M 918 9:42 (9:42)
192 » Astrid Mathot 1984 Voorwegschool F 3584 9:42 (11:28)
193 » Martijn Helferich 1982 De Evenaar M 3188 9:43 (10:55)
194 » Florian van der Mark 2008 De Evenaar M 3185 9:43 (10:56)
195 » Bas van der Wel 1980 Icarus M 3607 9:44 (12:03)
196 » Lars van Velzen 2009 Heemstede M 3506 9:45 (9:46)
196 » Anne Captijn 2007 Bennebroek F 3362 9:45 (9:50)
198 » Jorrit van der Heide 1973 Haarlem M 3501 9:45 (11:32)
199 » Coen Thomas 1980 Icarus M 3562 9:45 (10:34)
200 » Mette Thomas 2010 Icarus F 3574 9:46 (10:34)
201 » Zeger van der Heide 2009 Haarlem M 3500 9:46 (11:31)
202 » Noa de Neve 2006 Nicolaas Beetsschool F 3135 9:46 (9:48)
203 » Daan van der Wel 2009 Icarus M 3609 9:46 (12:02)
204 » Grace Dijkhuizen / begeleider 1964 Nicolaas Beetsschool F 3073 9:46 (9:49)
205 » Milo Bloemendal 2008 Icarus M 3568 9:47 (9:53)
206 » Oliver Weston 2008 Crayenester Basisschool Heemstede M 3661 9:47 (9:47)
207 » Sophie Damen 2008 Crayenester Basisschool Heemstede F 3634 9:47 (10:42)
208 » Bo Stijfhoorn 2007 Valkenburgschool F 3859 9:48 (11:02)
209 » Megalie Stigter 2007 Heemstede F 934 9:48 (10:10)
210 » Arjen Stigter 1973 Heemstede M 935 9:48 (10:10)
211 » Noa Raphaela 2005 De Ark Heemstede F 3828 9:48 (10:27)
212 » Emmy Stigter 2009 Heemstede F 936 9:49 (10:10)
213 » Benthe Stoop 2006 Heemstede F 3484 9:49 (11:37)
213 » Sidra Mohammad 2007 Nicolaas Beetsschool F 3087 9:49 (11:45)
215 » Lotte Sigterman 1980 Icarus F 3595 9:49 (9:54)
216 » Vinny Meijnckens 2007 Nicolaas Beetsschool M 3097 9:49 (10:22)
217 » Eline Broere 2001 Noordwijk F 917 9:50 (11:58)
218 » Tobias Egressy 2009 Haarlem M 3380 9:50 (9:55)
219 » Stefanie van der Klugt 2001 Sassenheim F 916 9:51 (11:58)
220 » Sophie de Boer 2009 Voorwegschool F 3323 9:51 (9:52)
221 » Taeke de Bos 2007 Jacobaschool M 3881 9:52 (11:54)
222 » Veerle Waterham 2011 Jacobaschool F 3877 9:52 (11:22)
222 » Jacob Waterham 1965 Heemstede M 3979 9:52 (11:22)
222 » Bram 't Hoen 2009 De Ark Heemstede F 3825 9:52 (11:59)
225 » Guido Horstmeier 2009 Voorwegschool M 3553 9:52 (10:36)
226 » Zenna-Maria Mataheroe 2009 Crayenester Basisschool Heemstede F 3652 9:53 (10:23)
227 » Dana van Dijk 1995 De Ark Heemstede F 3820 9:53 (10:30)
227 » Hidde Schroder 2010 Nicolaas Beetsschool M 3029 9:53 (10:02)
229 » Loek van der Brugge 2007 Nicolaas Beetsschool M 3104 9:53 (9:59)
230 » Huib van Keulen 2010 De Ark Heemstede M 3768 9:54 (11:33)
231 » Marja van Keulen 1971 De Ark Heemstede F 3762 9:54 (11:34)
232 » Timo Nijssen 2008 Nicolaas Beetsschool M 3095 9:56 (12:12)
233 » Mika Borghardt 2010 Nicolaas Beetsschool M 3066 9:56 (9:57)
233 » Elise Rauwenhof 2006 De Evenaar F 3160 9:56 (10:04)
235 » Kees Bierman 2009 Haarlem M 3347 9:57 (12:41)
236 » Maud Leene 2005 De Evenaar F 3245 9:58 (10:27)
237 » Famke Kromhout 2007 Nicolaas Beetsschool F 3046 9:58 (11:51)
238 » Aliex Heusdens 2008 De Evenaar F 3143 10:00 (10:04)
239 » Olivia van Erp 2008 Nicolaas Beetsschool F 3140 10:00 (11:54)
240 » Danique den Heijer 2009 Hoofddorp F 3987 10:02 (10:09)
241 » Meester Thomas Golstein 1984 Voorwegschool M 3583 10:02 (11:49)
242 » Lars Lokkerbol 2005 De Evenaar M 3176 10:02 (10:31)
243 » Thies Klokke 2009 Nicolaas Beetsschool M 3006 10:02 (10:17)
244 » Arjen Lindeman 1980 Icarus M 3701 10:03 (12:52)
245 » Hasse Teesink 2008 Nicolaas Beetsschool M 3069 10:03 (10:06)
246 » Cruz Lindeman 2010 Icarus M 3693 10:04 (12:52)
247 » Meester Harcko Pama 1984 Voorwegschool M 3585 10:05 (11:49)
248 » Juf Marije Siegerist 1991 Voorwegschool F 3582 10:05 (11:48)
249 » Zenne van Zomeren 2007 De Evenaar F 3213 10:05 (11:12)
250 » Oscar Ho 2005 Amsterdam M 904 10:05 (11:04)