Zoek wedstrijd

Uitslagen van 42ste Merenloop 2012

14km Prestatieloop

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 251 - 407 of 407 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
251 » Jan Eising 1964 Assen M 423 (1:20:37) 1:21:10
252 » Arie Hoogsteen 1977 Leeuwarden M 460 (1:21:00) 1:21:12
253 » Syt Odinga 1967 Grou V 399 (1:21:14) 1:21:18
254 » Roelie Kooistra 1969 Heerenveen V 307 (1:21:12) 1:21:19
255 » Cor Kloostra 1963 Mantgum M 575 (1:20:50) 1:21:25
256 » Ane de Jong 1963 Leeuwarden M 205 (1:21:10) 1:21:25
257 » Gerben Yedema 1959 Leeuwarden M 207 (1:21:11) 1:21:26
258 » Sarina Jannes 1969 Heerenveen V 175 (1:21:00) 1:21:33
259 » Jan Feenstra 1991 Friesland M 578 (1:21:04) 1:21:34
260 » Jan Panhuis 1946 Leeuwarden M 186 (1:21:26) 1:21:34
261 » Marjo Doeven 1958 Heerenveen V 542 (1:21:27) 1:21:35
262 » Gerard Ganzevoort 1967 Goutum M 420 (1:21:23) 1:21:45
263 » Pieter Gietema 1972 Joure M 356 (1:21:20) 1:21:46
264 » Berend Schaap 1948 Gytsjerk M 269 (1:21:05) 1:21:46
265 » Wim Manshande 1958 Harlingen M 104 (1:21:39) 1:21:55
266 » Klaas Peereboom 1953 Heerenveen M 488 (1:21:25) 1:22:05
267 » Geert Teitsma 1956 Grou M 198 (1:21:46) 1:22:08
268 » Dick van der Vuurst 1964 Akkrum M 176 (1:21:40) 1:22:19
269 » Judith van der Lant 1968 Grou V 596 (1:22:08) 1:22:23
270 » Martin Treub 1955 Makkum Fr M 446 (1:21:51) 1:22:25
271 » Eric Ringma 1964 Sneek M 404 (1:22:06) 1:22:29
272 » Andr√© Philips 1966 Heerenveen M 115 (1:21:53) 1:22:30
273 » Age Knol 1958 Berltsum M 233 (1:22:26) 1:22:31
274 » Carolien Rudolphy 1960 Gorredijk V 417 (1:22:27) 1:22:34
275 » Sven Heslinga 1995 Hijum M 221 (1:22:02) 1:22:36
276 » Jan van der wal 1975 Leeuwarden M 538 (1:21:57) 1:22:36
277 » Nico Kuiper 1968 Sneek M 210 (1:22:02) 1:22:40
278 » GM Patist 1967 Sneek M 217 (1:22:02) 1:22:40
279 » Klaas Kuilman 1956 Boksum M 468 (1:22:27) 1:22:45
280 » Marjolein vd Nieuwenhof 1981 Leeuwarden V 501 (1:22:38) 1:22:54
281 » Sido Martens 1949 Leeuwarden M 132 (1:22:31) 1:22:58
282 » Thom Rijpstra 1975 Ureterp M 319 (1:22:28) 1:23:03
283 » Fokje Boers 1968 Leeuwarden V 331 (1:22:43) 1:23:04
284 » Geert Baar 1966 Grou M 600 (1:22:42) 1:23:08
285 » Harry Meijer 1951 Leeuwarden M 470 (1:22:55) 1:23:10
286 » Lysbet Faber 1959 Lemmer V 197 (1:22:58) 1:23:25
287 » Kim Keidel 1982 Leeuwarden V 187 (1:23:25) 1:23:36
288 » Ren√© Keuter 1978 Leeuwarden M 436 (1:23:13) 1:23:37
289 » Seth Dorenbos 1971 Leeuwarden M 544 (1:23:23) 1:23:54
290 » Auke Peringa 1961 Goutum M 103 (1:23:37) 1:24:07
291 » Jelle de Vries 1969 Leeuwarden M 228 (1:23:38) 1:24:08
292 » Ruud Glas 1963 Wirdum Fr M 569 (1:23:39) 1:24:08
293 » Jan van der Ploeg 1960 Stiens M 302 (1:23:56) 1:24:16
294 » Annigje Meester 1962 Joure V 133 (1:24:15) 1:24:22
295 » Eric Pronk 1966 Leeuwarden M 301 (1:24:05) 1:24:22
296 » Pytsje Rijpma-Tjalma 1960 Heeg V 378 (1:24:21) 1:24:24
297 » Wietze Hofman 1963 It Heidenskip M 232 (1:23:59) 1:24:29
298 » Jan Verschuren 1954 Almere M 539 (1:24:00) 1:24:34
299 » Raoul molog 1976 Leek M 472 (1:24:25) 1:24:37
300 » Jeannet Huitema 1960 Leeuwarden V 447 (1:24:37) 1:24:40
301 » Willeke Rooda 1966 Heiligerlee V 347 (1:24:31) 1:24:40
302 » Anja de Graaf 1967 Balk V 327 (1:24:33) 1:24:41
303 » Pietsje Bijlsma 1958 Gorredijk V 340 (1:24:14) 1:24:42
304 » Meile Zijlstra 1967 Lionitas M 339 (1:24:18) 1:24:46
305 » Robert Blaakmeer 1972 Nes gem Boarnsterhim M 584 (1:24:23) 1:24:49
306 » Anne-Marieke den Herder 1968 Menaam V 401 (1:24:13) 1:24:51
307 » Wike Bruinsma 1961 Leeuwarden V 455 (1:24:41) 1:24:53
308 » Paul Verboon 1967 Dieren M 216 (1:24:20) 1:24:54
309 » Jacco Veldman 1974 Grou M 521 (1:24:41) 1:25:05
310 » Marc Hofma 1971 Joure M 253 (1:24:34) 1:25:13
311 » Jeen Haanstra 1969 Franeker M 421 (1:24:46) 1:25:17
312 » Ronald Bos 1959 Franeker M 445 (1:24:46) 1:25:18
313 » Rutger Haven 1980 Joure M 430 (1:24:58) 1:25:28
314 » Johanna Noot 1969 Feanwalden V 568 (1:25:01) 1:25:29
315 » Tjerk de Jong 1969 Buitenpost M 244 (1:25:07) 1:25:46
316 » Yanula Hooijer 1971 Grou V 190 (1:25:15) 1:25:54
317 » Jaap Sikkema 1953 Jubbega M 591 (1:25:44) 1:25:55
318 » Miriam de Groot 1983 Enschede V 550 (1:25:41) 1:25:59
319 » Sissy de vries 1970 Grou V 383 (1:25:23) 1:26:02
320 » Gerard Wolting 1968 Drachten M 349 (1:25:42) 1:26:04
321 » Koos Bonting 1960 Heerenveen M 117 (1:25:58) 1:26:12
322 » Anja Jongsma 1961 Katlijk V 358 (1:25:45) 1:26:16
323 » Olaf Kerstholt 1970 Burgum M 226 (1:25:33) 1:26:16
323 » Febo Perdok 1951 Heerenveen M 74 (1:26:01) 1:26:16
325 » Gitte Brugman 1964 Leeuwarden V 490 (1:25:45) 1:26:17
326 » Amir Amini 1966 Leeuwarden M 476 (1:25:48) 1:26:21
327 » Rinke Booi 1964 Burgum M 560 (1:25:57) 1:26:21
328 » Doeke Schippers 1967 Witmarsum M 278 (1:25:54) 1:26:28
329 » Frans van der Molen 1961 Herbaijum M 234 (1:26:21) 1:26:34
330 » Arie Dijksma 1968 Joure M 426 (1:26:16) 1:26:47
331 » Corina Stok 1972 Boksum V 123 (1:26:14) 1:26:49
332 » Ebe Docter 1942 Drachten M 491 (1:26:33) 1:26:57
333 » Annemarie de Jong 1980 Leeuwarden V 543 (1:26:36) 1:26:57
334 » Bauke Lien van Riel 1977 Amsterdam V 528 (1:25:55) 1:27:08
335 » Hinke Osinga 1969 IJlst V 312 (1:26:53) 1:27:10
336 » Hendry Westerhof 1955 Drachten M 284 (1:27:06) 1:27:23
337 » Joep Steeman 1950 De Westereen M 184 (1:27:04) 1:27:43
338 » Keimpe heslinga 1959 Hijum M 220 (1:27:19) 1:27:52
338 » Pieter Cremer 1952 Gorredijk M 540 (1:27:19) 1:27:52
340 » Joke Cremer 1957 Gorredijk V 541 (1:27:22) 1:27:55
341 » Monika Schmidt 1973 Goutum V 441 (1:27:23) 1:27:59
342 » Jannie Slof 1971 Goutum V 481 (1:27:22) 1:27:59
343 » Peter de Ruiter 1966 Goutum M 371 (1:28:10) 1:28:28
344 » Annieke de Ruiter 1967 Goutum V 372 (1:28:10) 1:28:28
345 » Audrey Westendorp 1966 Grou V 367 (1:28:10) 1:28:29
346 » Linda van der Veen 1984 Leeuwarden V 329 (1:28:19) 1:28:42
347 » Wytske van der Kooi-Polet 1972 Burgum V 465 (1:28:37) 1:28:51
348 » Janna v/d Wal 1978 Oudega gem Smallingerlnd V 571 (1:28:30) 1:28:51
349 » Mirjam Veldman 1965 Grou V 396 (1:28:40) 1:28:52
350 » Jeroen de Jong 1980 Grou M 443 (1:28:12) 1:28:52
351 » Hans Bakker 1960 Heerenveen M 256 (1:28:26) 1:29:00
352 » Douwe Bethlehem 1953 Tjalleberd M 480 (1:28:40) 1:29:04
353 » Willem de Vries 1968 Grou M 422 (1:28:36) 1:29:08
354 » Geertje Hijlkema 1973 Langezwaag V 556 (1:28:40) 1:29:08
355 » Froukje Smedes 1964 Garyp V 456 (1:28:30) 1:29:11
356 » Aeger Bouma 1964 Menaam M 402 (1:28:55) 1:29:35
357 » Femme de Bruin 1953 Leeuwarden M 273 (1:29:30) 1:29:46
358 » Margreet Holwerda 1959 Britsum V 531 (1:29:18) 1:29:49
359 » Wytze Riemersma 1960 Leeuwarden M 119 (1:29:21) 1:29:54
360 » Christien ter Steeg 1965 Leeuwarden V 116 (1:29:23) 1:29:55
361 » Karin Andersson 1971 Leeuwarden V 277 (1:29:51) 1:30:04
362 » Watse Cuperus 1953 Britsum M 162 (1:29:41) 1:30:08
363 » Tjitske Miedema 1968 Berltsum V 275 (1:30:08) 1:30:12
364 » Annette Oosterwijk 1960 Oentsjerk V 238 (1:30:03) 1:30:25
365 » Dick Voorma 1952 Lemmer M 243 (1:30:24) 1:31:01
366 » Petra Pol 1969 Leeuwarden V 548 (1:31:01) 1:31:24
367 » Willy de Jong 1967 Leeuwarden V 341 (1:31:03) 1:31:28
368 » Menno Hayma 1964 Goutum M 304 (1:31:00) 1:31:31
369 » Mohammed E. Farmani 1949 Leeuwarden M 477 (1:31:18) 1:31:32
370 » Thony van der Veen 1970 Burgum M 212 (1:31:52) 1:32:22
371 » Teake Hogendorp 1955 Burgum M 303 (1:31:53) 1:32:23
372 » Lisette Wijma 1972 Almere V 489 (1:32:06) 1:32:30
373 » Harmen Dijkstra 1961 Joure M 134 (1:31:56) 1:32:34
374 » Ria Rozeboom 1963 Leeuwarden V 373 (1:32:43) 1:33:06
375 » Jannine WIlpshaar 1968 Beetsterzwaag V 537 (1:33:00) 1:33:43
376 » Thea Offringa 1965 Beetsterzwaag V 211 (1:33:01) 1:33:43
377 » Tineke Meijer 1964 Leeuwarden V 388 (1:33:30) 1:33:53
378 » Frederika Rollema 1971 Hommerts V 214 (1:33:31) 1:34:00
379 » Ank Jonker 1963 Leeuwarden V 328 (1:34:21) 1:34:43
380 » Lara Kielman 1970 Grou V 330 (1:34:36) 1:34:59
381 » Nynke Sibma 1972 Burgum V 227 (1:34:23) 1:35:04
382 » Cor Kleinhuis 1967 Grou M 235 (1:34:46) 1:35:11
383 » Annemiek Tishauser 1968 Burgum V 280 (1:34:48) 1:35:28
384 » Martin Tishauser 1961 Burgum M 281 (1:34:48) 1:35:28
385 » Isabel Ingwersen 1968 Harlingen V 497 (1:35:37) 1:35:56
386 » Tjalling Ingwersen 1999 Harlingen M 498 (1:35:37) 1:35:56
387 » Jan Lubbers 1956 Joure M 140 (1:35:33) 1:36:11
388 » Carien Treub 1965 Makkum Fr V 473 (1:36:00) 1:36:18
389 » Patrick Koene 1970 Grou M 229 (1:35:49) 1:36:21
390 » Hinke Postma 1969 Twijzelerheide V 165 (1:36:08) 1:36:46
391 » Cobi Tiekstra 1984 Buitenpost V 124 (1:36:09) 1:36:47
392 » Elly Westerhuis 1967 Leeuwarden V 431 (1:36:32) 1:36:54
393 » Annemiek Mensink 1979 Grou V 522 (1:36:50) 1:37:14
394 » Carla Buurman 1959 Leeuwarden V 545 (1:37:24) 1:37:36
395 » Ineke Molenaar 1950 Groningen V 444 (1:37:09) 1:37:39
396 » Sandra Wiggers 1972 Leeuwarden V 271 (1:37:10) 1:37:47
397 » Anneke Korte 1971 Leeuwarden V 287 (1:37:10) 1:37:47
398 » Trijnie Spanjer 1956 Scheemda V 200 (1:37:28) 1:37:57
399 » Jan Harm Nutterts 1983 Heerenveen M 257 (1:40:10) 1:40:45
400 » Klaas Herder 1956 St.-Annaparochie M 174 (1:40:25) 1:40:51
401 » Herman Rouppe 1967 Appingedam M 492 (1:40:34) 1:41:06
402 » Roelien Wierda 1955 Leeuwarden V 105 (1:41:37) 1:42:05
403 » Gosse de Jong 1984 Utrecht M 354 (1:43:21) 1:43:40
404 » Geart de Jong 1956 Vleuten M 213 (1:43:22) 1:43:41
405 » Henrietta van der Pol 1973 Franeker V 314 (1:46:03) 1:46:11
406 » Alie Klei 1961 Wirdum Gn V 252 (1:48:35) 1:49:12
407 » Fan fai Tsang 1966 Bolsward M 294 (1:51:32) 1:51:32