Uitslagen van 31ste Vechtloop 2012
UItslagen
Autoschade STUIVENBERG en SvanR teamloop 10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 334
of
334
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Jeroen Kamminga
1960
Weesp
M10
1265
(58:15)
58:23
252
»
Eva Boomgaard
1979
Almere
V10
1181
(57:51)
58:30
253
»
Martin de Boer
1964
Hilversum
M10
1285
(57:46)
59:01
254
»
Ab de Zeeuw
1947
Uithoorn
M10
1289
(58:01)
59:05
255
»
Bart Prins
1945
Muiden
M10
1189
(57:47)
59:08
256
»
Ron Bakker
1968
Sinner 2
M10
1239
(57:42)
59:11
257
»
Ronald van Breevoort
1977
Sinner 2
M10
1178
(57:44)
59:11
258
»
Marianne Harmsen
1973
Naarden
V10
1099
(58:10)
59:12
259
»
Andre Hartslief
1960
Denso 1
M10
1771
(58:51)
59:18
260
»
Floor de Veer
1987
Vechtteam
V10
1715
(59:16)
59:20
261
»
Caron Wagemans
1970
Weesp
V10
1079
(57:36)
59:24
262
»
Dorothea Huesmann
1983
Amsterdam
V10
1346
(57:53)
59:29
263
»
Douwe Bierma
1964
Weesp
M10
1257
(59:12)
59:32
264
»
Helma Thijssen
1967
Weesp
V10
1020
(58:40)
59:36
265
»
Ebbo Ruiter
1974
Denso 2
M10
1781
(58:50)
59:58
266
»
Renske Feikema
1965
Amsterdam
V10
1023
(59:53)
1:00:18
267
»
Anton de Boer
1950
TTW
M10
1059
(1:00:04)
1:00:22
268
»
Tessa Pormes
1985
Amsterdam
V10
1046
(1:00:15)
1:00:24
269
»
Suzanne Scholte
1988
Almere
V10
1064
(1:00:04)
1:00:35
270
»
Denise van den Breul
1974
Amstelveen
V10
1053
(59:50)
1:00:36
271
»
Aart Scholte
1958
Weesp
M10
1065
(1:00:04)
1:00:36
272
»
Nico de Lange
1960
Amsterdam
M10
1058
(59:04)
1:00:43
273
»
Herbert Dupont
1958
Amstelveen
M10
1324
(59:52)
1:00:50
274
»
Chanel van der Leest
1987
Volendam
V10
1081
(59:38)
1:00:54
275
»
Stephan vd Akker
1992
Weesp
M10
1306
(59:26)
1:00:59
276
»
Robert Nieuwboer
1969
Amsterdam Zuidoost
M10
1025
(59:32)
1:00:59
277
»
Marie-Jose Villanueva
1973
Weesp
V10
1303
(1:00:57)
1:01:04
278
»
Mark van Gennep
1975
Abcoude
M10
1294
(1:00:33)
1:01:04
279
»
Frans van Veen
1967
Denso 3
M10
1795
(1:00:40)
1:01:07
280
»
Geertje Koppers
1978
Weesp
V10
1106
(1:00:26)
1:01:17
281
»
Joyce Zandwijken
1964
Amsterdam
V10
1057
(59:39)
1:01:17
282
»
Annet Guijt
1987
Volendam
V10
1077
(1:00:02)
1:01:18
283
»
Maike Beekman
1978
Weesp
V10
1114
(1:00:33)
1:01:20
284
»
Ria Hofland
1947
Naarden
V10
1337
(1:00:11)
1:01:49
285
»
Janette Lustig
1975
Weesp
V10
1018
(1:00:54)
1:01:51
286
»
Larissa van Bennekom
1988
KOV De Boerderij
V10
1703
(1:00:36)
1:01:59
287
»
Marieke Heemskerk
1972
Weesp
V10
1089
(1:01:05)
1:02:28
288
»
Mariska Bogaard
1972
Weesp
V10
1093
(1:01:10)
1:02:29
289
»
Peter Daniels
1955
Het Blok
M10
1744
(1:01:15)
1:02:35
290
»
Stef van Riggelen
1964
Het Blok
M10
1741
(1:01:16)
1:02:35
291
»
Marjo de Jong
1958
Denso 3
V10
1794
(1:01:21)
1:02:49
292
»
Cornellie Pinas
1967
Amsterdam Zuidoost
V10
1162
(1:01:30)
1:03:07
293
»
Marien Weststrate
1954
Weesp
M10
1028
(1:02:03)
1:03:32
293
»
Frans Lijnsvelt
1945
Weesp
M10
1272
(1:03:13)
1:03:32
293
»
Willy Verweij
1962
KOV De Boerderij
V10
1701
(1:02:11)
1:03:32
296
»
Kim van der Laan
1977
Weesp
V10
1123
(1:02:00)
1:03:34
297
»
Jan van der Laan
1947
Weesp
M10
1109
(1:02:00)
1:03:34
298
»
Ellen Visser
1969
Weesp
V10
1070
(1:03:26)
1:03:37
299
»
Nicky Mientjes
Fysio Training 1
V10
1721
(1:02:47)
1:03:59
300
»
Heleen van Kooten
Fysio Training 1
V10
1722
(1:02:46)
1:03:59
301
»
Marieke de RuijterdeWildt
1974
Amsterdam
V10
1044
(1:03:36)
1:04:12
302
»
Shai Walhain
1999
Amsterdam
M10
1043
(1:03:27)
1:04:13
303
»
Ingrid de Jong
1966
Loosdrecht
V10
1198
(1:04:02)
1:04:13
304
»
Seb Walhain
1972
Amsterdam
M10
1045
(1:03:32)
1:04:17
305
»
Jason Post
1983
Denso 1
M10
1774
(1:03:41)
1:04:46
306
»
Wendy van Loo
1978
Diemen
V10
1084
(1:03:30)
1:04:49
307
»
Ulviye van Leeuwen
1973
Amsterdam Zuidoost
V10
1087
(1:03:27)
1:04:50
308
»
Eric Bart
1961
Almere
M10
1200
(1:03:21)
1:04:53
309
»
Tom de Maat
1963
Breukelen Ut
M10
1163
(1:04:13)
1:04:53
310
»
Marijke Sluman
1960
Breukelen Ut
V10
1083
(1:04:40)
1:04:57
311
»
Arnold Roozenburg
1981
Blaricum
M10
1002
(1:03:06)
1:04:59
312
»
Rieke Harinck
1950
Lelystad
V10
3015
(1:03:26)
1:05:11
313
»
Jessica Makkinje
1990
Bussum
V10
1220
(1:04:08)
1:05:14
314
»
Irene Alisjahbana
1971
Amsterdam
V10
1095
(1:05:15)
1:06:05
315
»
Nelleke van Deventer
1952
Weesp
V10
1175
(1:04:49)
1:06:26
316
»
Thea ter Veer
1953
Weesp
V10
1107
(1:05:56)
1:06:48
317
»
Katja Dekker
AV Feniks
V10
1246
(1:06:22)
1:06:49
318
»
P.H. van den Hoogen
1949
Weesp
M10
1279
(1:06:15)
1:07:05
319
»
Susanna Vonk
1967
KOV De Boerderij
V10
1702
(1:05:50)
1:07:06
320
»
Cees Harinck
1951
Lelystad
M10
3014
(1:05:40)
1:07:29
321
»
Moussa Lemrini
1978
Denso 2
M10
1784
(1:06:51)
1:07:32
322
»
Allison van de Sande
1974
Hoofddorp
V10
1219
(1:06:38)
1:07:51
323
»
Sabine Udo
1979
Weesp
V10
1069
(1:06:43)
1:08:19
324
»
Natascha Lammen
1973
Weesp
V10
1056
(1:06:45)
1:08:21
325
»
Geurt-Paul Koning
1960
Weesp
M10
1232
(1:07:44)
1:09:17
326
»
m van Heijzen
1975
Rotterdam
M10
1262
(1:07:32)
1:09:22
327
»
Anita van Schaick
1965
Abcoude
V10
1160
(1:08:16)
1:09:23
328
»
Renske Stap
1953
Almere
V10
1155
(1:08:31)
1:09:38
329
»
Lisa Vermeij
1990
Abcoude
V10
1255
(1:08:09)
1:09:39
330
»
Peer Paul de Galan
1963
Muiden
M10
1344
(1:09:29)
1:10:07
331
»
Rene Karman
1970
Bovenmij Verzekering 4
M10
466
(1:11:17)
1:11:38
332
»
Sun Mi Park
1985
Leiden
V10
1293
(1:12:40)
1:13:15
333
»
Christina Koenis
1941
Huizen
V10
1187
(1:20:24)
1:21:03
334
»
Stefan Wilschut
1971
Denso 2
M10
1783
(1:22:07)
1:24:01
Page:
<
1
2
>