Zoek wedstrijd
Uitslagen van Ronde van West 2012
UItslagen
2KM
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 47
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Frank Oudshoorn
1999
Capelle aan den IJssel
M
16966
(6:51)
6:51
2
»
Stan Burggraaf
1998
Lekkerkerk
M
16970
(7:02)
7:02
3
»
Mike vd Spoel
1999
Capelle aan den IJssel
M
16972
(7:05)
7:05
4
»
rICK cARLIER
1999
Capelle aan den IJssel
M
16971
(7:31)
7:31
5
»
Natan vd Knaap
2000
Capelle aan den IJssel
M
11404
(7:36)
7:36
6
»
Mark Oushoorn
2001
Capelle aan den IJssel
M
16963
(7:40)
7:41
7
»
Rosalieke Vlastuin
2000
Capelle aan den IJssel
V
16992
(7:45)
7:45
8
»
Stein Beekenkamp
2002
Krimpen aan den IJssel
M
16979
(7:55)
7:55
9
»
Joey van Oosten
2003
Nederland
M
16978
(7:59)
7:59
10
»
Luc Veenhof
2002
Capelle aan den IJssel
M
16988
(8:14)
8:14
11
»
Willem Bosch
2002
Nederland
V
16995
(8:15)
8:15
12
»
Dylan van den Berg
2000
Nederland
M
16984
(8:21)
8:21
13
»
Quinten Nagel
2003
Rotterdam
M
16977
(8:22)
8:22
14
»
Maurice Boendermaker
2000
Nederland
M
16986
(8:37)
8:37
15
»
Jort de Wringer
2002
Capelle aan den IJssel
M
16955
(8:37)
8:39
16
»
Jari van Oosten
2000
Nederland
M
16985
(8:40)
8:40
17
»
Ramon van Cappellen
2003
Krimpen aan den IJssel
M
16987
(8:41)
8:42
18
»
Kim Kriens
2002
Capelle aan den IJssel
V
16999
(8:44)
8:44
19
»
Luuk Janssen
2004
Capelle aan den IJssel
M
16958
(8:46)
8:46
20
»
Sanne Paalvast
2000
Capelle aan den IJssel
V
16529
(8:57)
8:57
21
»
Jorn van Steen
2001
Capelle aan den IJssel
M
16957
(9:04)
9:04
22
»
Bjorn Kohler
2003
Capelle aan den IJssel
M
16952
(9:05)
9:06
23
»
Nils van Steen
2005
Capelle aan den IJssel
M
16956
(9:08)
9:08
24
»
Peije van der Waal
2003
Krimpen aan den IJssel
M
16989
(9:12)
9:13
25
»
Remon Verkade
2000
Capelle aan den IJssel
M
16983
(9:28)
9:29
26
»
Julian Houweling
2004
Nederland
M
16997
(9:32)
9:32
27
»
Amaya Kerkmeester
2001
Capelle aan den IJssel
V
11450
(9:33)
9:35
28
»
Laura Maurik
2001
Capelle aan den IJssel
V
16990
(9:38)
9:39
29
»
Thom Roeland
2004
Capelle aan den IJssel
M
16962
(9:43)
9:43
30
»
Jesse Lozen
2000
Nederland
M
16961
(9:48)
9:48
31
»
Senna Blok
2003
Capelle aan den IJssel
V
16951
(9:49)
9:49
32
»
Michael van Ballegooyen
1999
Rotterdam
M
16976
(9:50)
9:50
33
»
Elly EM
2002
Capelle aan den IJssel
V
11410
(9:50)
9:50
34
»
Jonna van der Knaap
2001
Capelle aan den IJssel
V
11471
(9:56)
9:56
35
»
Jesse van Oosten
2006
Haarlem
M
16969
(10:00)
10:00
36
»
Melanie Tolsma
2002
Capelle aan den IJssel
V
16967
(10:20)
10:21
37
»
Okwid
2000
Rotterdam
M
11420
(10:20)
10:22
38
»
Sieb
2000
Capelle aan den IJssel
M
16534
(10:22)
10:23
39
»
Ryben Meterveer
2002
Capelle aan den Ijssel
M
11435
(10:44)
10:45
40
»
Jennifer vd Voort
2004
Krimpen aan den IJssel
V
16973
(10:46)
10:46
41
»
Max Boxem
2003
Capelle aan den IJssel
M
16968
(10:49)
10:51
42
»
Britt Boxem
2004
Nederland
V
16964
(10:51)
10:51
43
»
Laura Euwema
2001
Capelle aan den IJssel
V
16954
(10:54)
10:55
44
»
Ilse van Vliet
2001
Capelle aan den IJssel
V
16953
(10:55)
10:56
45
»
Joelle ducaneaux
2000
Nederland
V
16974
(11:11)
11:11
46
»
Amber Ramos
2003
Capelle aan den Ijsse
V
16520
(11:41)
11:43
47
»
Late entry
17000
(22:01:05)
22:01:05