Zoek wedstrijd
Uitslagen van Ronde van West 2012
UItslagen
10KM
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 429
of
429
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Peter van Mullem
1967
Bergschenhoek
M
423
(52:28)
52:51
252
»
Gerard van den Berg
1970
Capelle aan den IJssel
M
248
(52:40)
52:51
253
»
Jolanda de Sain
1969
Krimpen aan den IJssel
V
481
(52:34)
52:52
254
»
Glenn Meuldijk
1996
Capelle aan den IJssel
M
609
(52:47)
53:01
255
»
Michel van Ravenhorst
1978
's-Gravenhage
M
211
(52:31)
53:02
256
»
Rik Meijer
1983
Kinderdijk
M
629
(52:29)
53:06
257
»
Dennis de Vroet
1981
Rotterdam
M
261
(52:36)
53:06
258
»
Marijke van der Wel
1959
Capelle aan den IJssel
V
427
(53:09)
53:09
259
»
Mark van den Berg
1978
Capelle aan den IJssel
M
208
(52:59)
53:10
260
»
Arina Ijntema
1979
Rotterdam
V
324
(53:07)
53:11
261
»
Jos Lakwijk
1955
Rhoon
M
92
(52:38)
53:14
262
»
Ronald Dortland
1980
Capelle aan den IJssel
M
188
(52:53)
53:17
263
»
Arie van Wingerden
1948
Capelle aan den IJssel
M
159
(53:06)
53:25
264
»
Martin Quak
1961
Rotterdam
M
617
(52:45)
53:26
265
»
Paul Batenburg
1968
Capelle aan den IJssel
M
314
(52:54)
53:28
265
»
Leo Konig
1968
Capelle aan den IJssel
M
349
(53:20)
53:28
267
»
Annika Evertse
1979
Rotterdam
V
623
(53:03)
53:30
268
»
Esther Stutvoet
1970
Mijnsheerenland
V
344
(53:28)
53:33
269
»
Eefje van Etten
1976
Rotterdam
V
475
(53:31)
53:35
270
»
Regina Dijkshoorn
1976
Capelle aan den IJssel
V
673
(53:00)
53:38
271
»
Einar van Beek
1947
Rotterdam
M
127
(53:25)
53:43
272
»
Jannet Eindhoven
1986
Rotterdam
V
121
(53:24)
53:46
273
»
Mark van de Ven
1979
Nootdorp
M
246
(53:21)
53:51
274
»
Stannie Petta
1964
Rotterdam
V
364
(53:34)
53:53
275
»
Aart Nieuwpoort
1962
Krimpen aan den IJssel
M
302
(53:53)
53:53
276
»
Theo van Gammeren
1954
Capelle aan den IJssel
M
376
(53:33)
53:53
277
»
Paul Dorrepaal
1976
Gouda
M
196
(53:17)
53:55
278
»
Ad van de Griend
1951
Zuid-Beijerland
V
590
(53:50)
53:56
279
»
Cor Vuik
1946
Krimpen aan de Lek
M
574
(53:34)
53:56
280
»
Leen van Winden
1952
Krimpen aan den IJssel
M
452
(53:33)
54:01
281
»
Tijs de Vries
1985
Bergambacht
M
157
(53:28)
54:02
282
»
Jasper Klaren
1984
Capelle aan den IJssel
M
589
(53:34)
54:04
283
»
De jong
1965
Capelle aan den IJssel
M
134
(53:37)
54:06
284
»
Arjen de Meer
1946
Dordrecht
M
511
(53:47)
54:07
285
»
Michel de Jong
1975
Rotterdam
M
262
(53:35)
54:08
286
»
Edwin van Oosten
1972
Capelle aan den IJssel
M
94
(53:29)
54:11
287
»
Bianca van Galen
1976
Lekkerkerk
V
408
(53:54)
54:16
288
»
Wouter Vink
1985
Zevenhuizen Zh
M
448
(54:00)
54:19
289
»
Henk de Kater
1957
Rotterdam
M
579
(53:46)
54:20
290
»
Kurt Heijnen
1983
Rotterdam
M
540
(54:07)
54:20
291
»
Henk Middelkoop
1946
Capelle aan den IJssel
M
169
(53:53)
54:24
292
»
Femke Bruggemans
1988
Schiedam
V
620
(54:02)
54:24
293
»
Ben Veenhof
1971
Capelle aan den IJssel
M
366
(54:08)
54:27
294
»
J.H. Kolanus
1958
Capelle aan den IJssel
M
625
(54:18)
54:29
295
»
Jerry Leatemia
1961
Capelle aan den IJssel
M
63
(54:19)
54:30
296
»
Marcel de Jong
1975
Capelle aan den IJssel
M
229
(54:05)
54:31
297
»
Erik Gelsema
1968
Rotterdam
M
655
(54:18)
54:32
298
»
Carola Geurts
1974
's-Gravenhage
V
69
(54:09)
54:32
299
»
E. Koenheim
1977
Capelle aan den IJssel
M
468
(54:26)
54:36
300
»
Peter Weeda
1956
Rotterdam
M
306
(54:32)
54:37
301
»
Joris de Wringer
1962
Capelle aan den IJssel
M
50
(54:31)
54:38
302
»
Marijn van der Hoek
1974
Rotterdam
M
642
(54:24)
54:42
303
»
Karlijk Bovenberg
1987
Rotterdam
V
584
(54:38)
54:44
304
»
Ben Rijnsburger
1967
Krimpen aan den IJssel
M
611
(54:33)
54:46
305
»
Ruud Meuldijk
1960
Capelle aan den IJssel
M
64
(54:32)
54:48
306
»
Remco Scheepbouwer
1971
Capelle aan den IJssel
M
312
(54:28)
54:49
307
»
Willem H van Wijk
1963
Rotterdam
M
136
(54:29)
54:57
308
»
Suzy Jamison
1982
Rotterdam
V
594
(54:46)
55:04
309
»
Marc Rijsdijk
1973
Hendrik-Ido-Ambacht
M
90
(55:05)
55:05
310
»
Pieter Holkamp
1959
Capelle aan den IJssel
M
295
(54:53)
55:09
311
»
Tim de Jager
1988
Capelle aan den IJssel
M
30
(54:47)
55:15
312
»
Josha Riemens
1986
Rotterdam
M
670
(55:05)
55:23
313
»
Titia Ruys
1985
Rotterdam
V
122
(55:02)
55:23
314
»
Jo Vermeulen
1954
Zuid-Beijerland
M
571
(55:19)
55:28
315
»
Joost van den Berg
1990
Nieuw-Lekkerland
M
436
(55:17)
55:29
316
»
Lubomier Okruhlica
1975
Rotterdam
M
610
(54:57)
55:29
317
»
Wendy Rijsdijk
1980
Hendrik-Ido-Ambacht
V
91
(55:06)
55:32
318
»
Jacob Matahelumual
1946
Krimpen aan den IJssel
M
565
(55:27)
55:33
319
»
Marco te Veldhuis
C.a.d. IJssel
M
585
(55:04)
55:35
320
»
Cor van Rossum
1967
Nieuwerkerk ad IJssel
M
538
(55:41)
55:41
320
»
Wouter de Heus
1970
Rotterdam
M
281
(55:34)
55:41
322
»
Ferry Stutvoet
1955
Krimpen aan den IJssel
M
222
(55:09)
55:44
323
»
Francis Leenderts
1970
Rotterdam
V
171
(55:28)
55:46
324
»
Edith Knibbe
1960
Ouderkerk aan den IJssel
V
588
(55:28)
55:46
325
»
Jennifer Renfurm-Wong
1971
Rotterdam
V
244
(55:43)
55:48
325
»
Nazmiye Cetinkaya
1966
Rotterdam
V
247
(55:48)
55:48
327
»
Leo Pons
1960
Stolwijk
M
411
(55:18)
55:53
328
»
Jan Kreuk
1959
Nieuw-Lekkerland
M
150
(55:21)
55:54
329
»
Annelous van der Klauw
1969
Capelle aan den IJssel
V
45
(55:41)
55:57
330
»
Hans Schrammeijer
1943
Rotterdam
M
205
(55:55)
56:07
331
»
Lieneke Maurik
1948
Capelle aan den IJssel
V
26
(56:11)
56:11
332
»
Rebecca Dutrieux
1975
Rotterdam
V
650
(56:08)
56:15
333
»
Graziella Longo
1978
Rotterdam
V
608
(56:02)
56:17
334
»
Rafael Krijgsman
1977
Rotterdam
M
607
(56:02)
56:17
335
»
Niels vd Wal
1985
Capelle aan den IJssel
M
644
(55:56)
56:21
336
»
Rien Oudshoorn
1967
Capelle aan den IJssel
M
128
(56:26)
56:28
337
»
Henry Oudshoorn
1974
Capelle aan den IJssel
M
129
(56:26)
56:28
338
»
Yvonne van Praag
1965
Capelle aan den IJssel
V
337
(56:24)
56:33
339
»
J. Houweling
1979
Rotterdam
M
665
(56:17)
56:34
340
»
Jan Klerk
1959
Lekkerkerk
M
228
(56:39)
56:39
341
»
L.H. van ooijen
1948
Rotterdam
M
595
(56:24)
56:44
342
»
Sujesh Kalloe
1975
Rotterdam
M
190
(56:24)
56:48
343
»
Raymond Mandersloot
1960
Krimpen aan den IJssel
M
260
(56:43)
56:50
344
»
Joris de Caluwe
1969
Rotterdam
M
191
(56:45)
56:50
345
»
Lucy Houdijk
1978
Voorburg
V
160
(56:49)
56:53
346
»
Dimitri Bakkeren
1974
Spijkenisse
M
351
(56:38)
57:11
347
»
Melania van Vught
1960
Schijndel
V
434
(57:04)
57:11
348
»
Sabrina Duitemeijer
1979
Capelle aan den IJssel
V
224
(56:43)
57:13
349
»
Linda van Buuren
1983
Bergambacht
V
158
(56:43)
57:17
350
»
Ted van der Gun
1969
Rotterdam
M
89
(56:52)
57:18
351
»
Dick van der Wal
1949
Spijkenisse
M
194
(57:07)
57:22
352
»
Daniëlle van Klaveren
1991
Rotterdam
V
442
(57:07)
57:22
353
»
Silvia Brechler
1968
Rotterdam
V
170
(56:48)
57:25
354
»
Gina Heuser
1960
Ridderkerk
V
654
(56:48)
57:25
355
»
Dittie Bakker
1972
's-Gravenhage
V
87
(57:14)
57:30
356
»
Wilma Slobbe
1964
Schiedam
V
207
(57:05)
57:33
357
»
Ritu Saxena
1968
Capelle aan den IJssel
V
167
(57:32)
57:38
358
»
Saskia Frijns
1980
Rotterdam
V
666
(57:37)
57:40
359
»
Ellen Verweij
1962
Rotterdam
V
165
(57:16)
57:40
360
»
John Passchier
1983
Capelle aan den IJssel
M
96
(57:50)
57:54
361
»
Ed Becude
1956
Oud-Beijerland
M
454
(57:49)
57:55
362
»
Jeroen Grondijs
1961
Capelle aan den IJssel
M
47
(57:26)
57:56
363
»
Vincent Böke
1974
Krimpen aan den IJssel
M
332
(57:22)
57:57
364
»
R. van Apeldoorn
1958
Krimpen aan den IJssel
M
645
(57:22)
57:57
365
»
Olivia Talahatu
1984
Capelle aan den IJssel
V
97
(58:01)
58:03
366
»
Diek vd Berg
1938
Barendrecht
M
661
(57:53)
58:03
367
»
Robert Mauri
1977
Capelle aan den IJssel
M
674
(57:26)
58:05
368
»
Bert de Wit
1943
Alphen aan den Rijn
M
278
(57:49)
58:09
369
»
Ritske Groen
1961
Rozenburg Zh
M
350
(58:06)
58:20
370
»
José Gravesteijn
1957
Capelle aan den IJssel
V
168
(58:19)
58:25
371
»
Anouk Meijssen
1989
Rotterdam
V
175
(58:08)
58:28
372
»
Sandra Haaijer
1987
Krimpen aan de Lek
V
43
(58:05)
58:29
373
»
Richard den Ouden
1975
Lekkerkerk
M
519
(58:29)
58:38
374
»
Bert van der Velde
1963
Lekkerkerk
M
226
(58:09)
58:42
375
»
Thea Jansen
1953
's-Gravendeel
V
282
(58:11)
58:48
376
»
Martin Ponte
1948
Capelle aan den IJssel
M
577
(58:37)
58:54
377
»
Mark HK Schouten
1967
Ridderkerk
M
289
(58:27)
58:56
378
»
Bart van Kalkeren
1968
Dordrecht
M
99
(58:35)
58:58
379
»
Anneke Goosen
1969
Capelle aan den IJssel
V
299
(58:44)
59:04
379
»
Monica de Boer
1982
Rotterdam
V
318
(58:42)
59:04
381
»
Erik Tillemans
1982
Rotterdam
M
319
(58:42)
59:04
382
»
Fred Smikt
1957
Rotterdam
M
450
(58:47)
59:08
383
»
Martijn van der Valk
1976
Rotterdam
M
669
(58:55)
59:30
384
»
Aad vd Wal
1957
Krimpen aan den IJssel
M
643
(59:06)
59:33
385
»
Gert Daams
1958
Capelle aan den IJssel
M
418
(58:53)
59:34
386
»
Remco Gelijns
1973
Capelle aan den IJssel
M
101
(59:00)
59:36
387
»
Marian Roorda
1973
Rotterdam
V
220
(59:35)
59:42
388
»
Anne Loes Brik
1993
Zwijndrecht
V
440
(59:20)
59:45
389
»
Vincent van Rietschoten
1990
Barendrecht
M
439
(59:21)
59:46
390
»
Mary Bakker-simin
1960
Spijkenisse
V
201
(59:22)
59:46
391
»
Dick Ellerman
1962
Hoogvliet Rotterdam
M
198
(59:24)
59:49
392
»
Karin Ernst-Koch
1959
Rotterdam
V
307
(59:56)
1:00:03
393
»
Marien de Keizer
1955
Krimpen aan den IJssel
M
287
(59:31)
1:00:05
394
»
Lara de Greef
1980
Krimpen aan den IJssel
V
648
(59:39)
1:00:13
395
»
Th. van Leest
1946
Capelle aan den IJssel
M
659
(59:50)
1:00:16
396
»
Elma Bestman van Herk
1981
Capelle aan den IJssel
V
118
(1:00:24)
1:00:24
397
»
Carel ilgen
1962
Alphen aan den Rijn
M
184
(59:46)
1:00:28
398
»
Jeska van Rotterdam
1963
Rotterdam
V
174
(1:00:09)
1:00:44
399
»
Jog vd Vijver
1947
Krimpen aan den IJssel
M
539
(1:00:37)
1:00:54
400
»
Martin fens
1973
Capelle aan den IJssel
M
379
(1:00:39)
1:01:09
401
»
Maarten van Dijk
1965
Rotterdam
M
243
(1:00:41)
1:01:13
402
»
Fred van Leeuwen
1954
Nieuwerkerk ad IJssel
M
17
(1:00:49)
1:01:22
403
»
Lenie de Visser
1957
Schiedam
V
199
(1:01:20)
1:01:25
404
»
Petra Tuijl
1971
Rotterdam
V
630
(1:01:18)
1:01:42
405
»
Kim Kempewaers
1987
Belgie
V
599
(1:01:43)
1:01:46
406
»
Michel van der Zeeuw
1986
Vlaardingen
M
615
(1:01:19)
1:01:50
407
»
Johan Versteeg
1964
Capelle aan den IJssel
M
429
(1:01:36)
1:01:57
408
»
Alex van Etten
1957
Capelle aan den IJssel
M
4
(1:01:21)
1:02:01
409
»
Joop Vermeer
1947
Capelle aan den IJssel
M
56
(1:03:25)
1:03:25
410
»
Ineke Speksnijder
1978
Ouderkerk aan den IJssel
V
286
(1:03:05)
1:03:43
411
»
Alice Rakhan
1967
Hoogvliet Rotterdam
V
209
(1:03:27)
1:03:51
412
»
Dico Oprel
1954
Zutphen
M
173
(1:04:04)
1:04:04
413
»
Aster de Vries
1968
Bergschenhoek
V
303
(1:03:42)
1:04:12
414
»
Thea de Prez
1967
Rotterdam
V
237
(1:03:43)
1:04:12
415
»
Robert Storm
1965
Bergschenhoek
M
304
(1:03:42)
1:04:13
416
»
Astrid de Jongh-v. Gelder
1974
Rotterdam
V
112
(1:04:13)
1:04:13
417
»
Enno Kroesen
1968
Rotterdam
M
420
(1:03:42)
1:04:22
418
»
Kim Blokland
1981
Capelle aan den IJssel
V
79
(1:04:03)
1:04:29
419
»
Monique Sander
1968
Hoogvliet Rotterdam
V
634
(1:04:10)
1:04:34
420
»
Hans Sander
1970
Hoogvliet Rotterdam
M
635
(1:04:09)
1:04:34
421
»
Ingrid van de kamp
1957
Capelle aan den IJssel
V
142
(1:04:18)
1:04:46
422
»
Marius van Zamten
1938
Rhoon
M
401
(1:04:47)
1:04:47
423
»
Linda Commandeur
1977
Capelle aan den IJssel
V
29
(1:05:04)
1:05:04
424
»
Danielle Hulscher
1974
Rotterdam
V
110
(1:04:59)
1:05:26
425
»
Hans Paul van der Snoek
1968
Vlaardingen
M
616
(1:04:59)
1:05:31
426
»
Kanters
1970
Capelle aan den IJssel
M
546
(1:05:00)
1:05:32
427
»
Sandra de Wringer
1967
Capelle aan den IJssel
V
51
(1:06:10)
1:06:27
428
»
Henk van de Merwe
1954
Kinderdijk
M
612
(1:05:55)
1:06:27
429
»
Michel van Heijzen
1975
Rotterdam
M
15
(1:06:18)
1:06:58
Page:
<
1
2
>