Team resultaten van 9e Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2014

5 km Bruggenloop

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Plaats Team naam Netto Bruto
1. Grip op succes 1 47:01 (47:02)
Patty den Ouden V 15:25 (15:25)
Jorijn de Mare M 15:35 (15:35)
Esther Platteeuw V 16:01 (16:02)
Saskia Weinans V 16:16 (16:17)
Matthieu van den Broeke M 17:19 (17:20)
2. Rabobank Salland 1 56:19 (56:25)
Martin Breunissen M 16:48 (16:49)
Manfred Boer M 18:26 (18:27)
Jeroen Gortzen M 21:05 (21:09)
Stefan Matel M 22:01 (22:06)
Leon Lenting M 23:06 (23:12)
3. theater Bouwkunde en filmhuis 3 58:35 (58:39)
Lieve Tollet V 17:35 (17:36)
Achraf Eisenga M 20:28 (20:29)
Ward van den Berg M 20:32 (20:34)
Bart Veeneman M 20:48 (20:50)
Floyd muller M 23:45 (23:46)
Max van de Pavoordt M 30:29 (30:56)
4. Tauw 1 58:45 (58:57)
Gast Tauw M 19:16 (19:20)
Nander van der Plicht M 19:34 (19:36)
Bas Bakker M 19:55 (20:01)
Josan Tielen V 20:22 (20:29)
Coen Schilderman M 21:12 (21:17)
Roelant van Dam M 21:42 (21:47)
5. Witteveen+Bos 1 1:00:36 (1:00:53)
Almar Hinkema M 19:49 (19:54)
Paul Stuurwold M 20:19 (20:27)
Arnout Smit M 20:28 (20:32)
Georgine Vervoorn-Vis V 21:16 (21:23)
6. De Boerhaave 2 1:01:34 (1:01:50)
Peter Vloedgraven M 17:57 (17:57)
Jonathan Vrendenbarg M 21:34 (21:42)
Kenneth Stuart M 22:03 (22:11)
Annamarie Altay V 24:11 (24:45)
Kévin Maillot M 25:20 (25:50)
Klaas Broersma M 26:25 (28:45)
7. theater Bouwkunde en filmhuis 2 1:02:06 (1:05:03)
Madelinde Bos V 19:07 (19:44)
Benthe jutten V 20:38 (22:49)
Muluken van den Hengel M 22:21 (22:30)
Pieter van de Pavoordt M 25:07 (25:35)
Joselle Reina V 41:21 (45:18)
8. Centr. Huisartsenpost Salland 1 1:03:04 (1:04:01)
Sander Bezem M 19:01 (19:06)
Lennart Zwiers M 20:15 (20:22)
Klaske Kik V 23:48 (24:33)
Sietske Barkhof V 26:33 (29:24)
9. Descol sportvloeren 4 1:03:21 (1:04:17)
Niels Maas M 19:35 (19:58)
Margot Kamp V 20:59 (21:20)
Bonne Maat M 22:47 (22:59)
Raimond Ubing M 23:42 (23:56)
Jarno Scholte M 23:43 (24:22)
Paul Koetsier M 25:18 (26:16)
10. Staalbouw Boom 1 1:03:37 (1:04:19)
Gertjan Nijhoff M 19:28 (19:31)
Bart de Lange M 21:40 (21:58)
Maartje van Lier V 22:29 (22:50)
Jan Gert Medendorp M 23:53 (24:17)
Gerard Gierveld M 24:24 (24:49)
Ingrid de Lange-Oomen V 26:39 (27:20)
11. gemeente Deventer 2 1:05:41 (1:06:31)
Else Tutert V 21:29 (21:46)
Coen Dingemanse M 21:30 (21:48)
Mireille Kinket V 22:42 (22:57)
Mirjam Octavio-Jansen V 23:58 (24:15)
Esther Lagendijk V 28:52 (32:23)
12. Witteveen+Bos 2 1:06:29 (1:07:30)
Sander van Zeijst M 20:11 (20:20)
Daisy van Kan V 22:52 (23:16)
Rik Wielaard M 23:26 (23:54)
Corinne Koot V 23:38 (23:45)
Rob Nieuwkamer M 26:36 (27:23)
13. Thermen Bussloo 4 1:06:59 (1:08:19)
Sander Hoentjen M 21:16 (21:42)
Angelique Van Hal V 21:23 (21:45)
Rob Keijzer M 24:20 (24:52)
Hans Barendse M 28:06 (28:38)
Ronald Kuiper M 31:42 (32:15)
14. Topicus 1 1:07:08 (1:08:30)
Roelant Visser M 20:21 (20:26)
Glenn Bruins M 22:26 (22:34)
Anne Bosman V 24:21 (25:30)
Mart Oosterveld M 25:53 (27:41)
15. Nefit/Bosch Thermotechniek BV 1 1:07:38 (1:08:41)
Martin Koot M 21:47 (21:53)
Peter Hemmen M 22:00 (22:18)
Marco Schuiterd M 23:51 (24:30)
Maurice Hommersom M 25:21 (25:59)
Jeremy Jeffrey M 27:51 (29:01)
Gerben van Riessen M 29:05 (29:52)
16. Rabobank Salland 5 1:07:38 (1:11:24)
Joni van Loon M 17:46 (17:46)
Marloes Middeldorp V 23:54 (25:47)
Jeannette Land-Kakkenberg V 25:58 (27:51)
Michel Gerritsen M 27:09 (30:41)
Ankie Uenk V 28:37 (31:48)
Gaby Wilgenhof-Bouwman V 30:36 (32:30)
17. Thermen Bussloo 1 1:08:03 (1:09:09)
Wietse Bouwknegt M 18:35 (18:36)
Nicole Mulder V 21:36 (22:08)
Wesley Paap M 27:52 (28:25)
Maayke Weijenberg V 27:59 (29:00)
Esther Veenhuizen V 29:59 (30:58)
Mirella de Gans V 30:39 (31:12)
18. Topicus 3 1:08:09 (1:10:10)
Bodil Kouwen V 21:53 (22:33)
Thierri Quartero M 22:26 (22:37)
Astrid Geerts V 23:50 (25:00)
Ruud Tuitert M 24:17 (25:02)
19. Staatvandienst 1 1:08:18 (1:09:35)
Daniel Hoedeman M 21:18 (21:27)
Henk Geerrlink M 23:21 (24:04)
Vera Klein Koerkamp V 23:39 (24:04)
Johan Dingemanse M 24:00 (24:08)
Dub van Dijk M 25:32 (26:15)
20. stichting de Parabool 1 1:08:35 (1:11:45)
Marloes Reinkingh V 21:49 (24:20)
Karin Roesher V 22:15 (22:33)
Kristel Broekhoff V 24:31 (24:52)
Tjeerd Heetveld M 25:39 (26:19)
Fransje Bongenaar V 30:07 (33:16)
Harm Bloemers M 33:27 (36:58)
21. Van Wijnen Deventer B.V. 1 1:09:01 (1:11:13)
Tanja Morsink V 21:10 (21:52)
Jorim Groot Zevert M 23:08 (23:55)
Lian Veldhuis V 24:43 (25:26)
Wendy Sap-Knol V 25:03 (25:39)
22. Sterkliniek Dierenartsen 1 1:09:29 (1:11:32)
Kathalijne Visser V 21:15 (21:34)
Merel Tuitert V 21:54 (21:59)
Annemieke Schuyl V 26:20 (27:59)
Karin Brands V 28:01 (28:53)
Jose Scanu V 28:01 (28:53)
Regina Schoot Uiterkamp V 35:57 (36:50)
23. JVZ Raadgevend Ingenieursburo 1 1:09:31 (1:11:15)
Koen Hendrikx M 20:49 (21:19)
Edwin Boon M 24:20 (25:09)
Wenneke Zwiers V 24:22 (24:47)
Twan Boon M 24:34 (25:24)
24. Tauw 2 1:10:41 (1:12:51)
Martijn Mekkink M 23:22 (23:47)
Meinie Naus V 23:32 (24:22)
Gea Brink V 23:47 (24:42)
Guido Molthof M 23:52 (24:13)
Wilbert Peters M 25:14 (25:37)
Brecht Huizenga M 25:45 (26:09)
25. Tauw 3 1:10:51 (1:15:23)
Quinten Amelrooij M 21:29 (21:33)
Marion van Amelrooij V 22:53 (23:11)
Annelies Voogt V 26:29 (30:39)
Nicky Schepers V 27:12 (31:23)
Teun van Dam M 28:23 (29:47)
Roy de Jager M 32:57 (37:35)
26. Stichting Mindfit 1 1:10:54 (1:11:34)
Karin Hannink V 22:02 (22:18)
Johan Hagen M 23:15 (23:18)
Rob Zuethof M 25:37 (25:58)
Inge Heuvelman V 26:31 (30:20)
Peter Steenwijk M 28:36 (30:05)
Lisette Landman V 38:54 (42:46)
27. Jp van den Bent 4 1:11:04 (1:13:11)
Marlies Mens V 23:15 (23:54)
Fenneke Bos V 23:22 (23:59)
Elly Neijland V 24:27 (25:18)
Jose Ten Bulte V 25:35 (26:27)
Fabian Marsch M 26:34 (27:30)
28. Rabobank Salland 4 1:11:06 (1:14:54)
Paul Bakker M 19:31 (19:34)
Marleen Tijs V 24:27 (26:19)
Patricia Pardo V 27:08 (29:01)
Danielle Noort V 27:13 (30:14)
Jelle Klos M 27:58 (30:03)
Geke de Ruiter V 29:19 (31:03)
29. Thermen Bussloo 2 1:11:20 (1:12:49)
Vincent Brons M 23:15 (23:49)
Ilja Doudart de la Gree V 23:19 (23:41)
Danny van Niel M 24:46 (25:19)
Nicole in het Veld V 24:47 (25:20)
30. Sportbedrijf Deventer 2 1:11:30 (1:13:35)
Thomas Bonhof M 23:14 (23:28)
Ruud Manenschijn M 23:30 (24:31)
Dionne Prins V 24:46 (25:36)
Annemarie Smit V 29:16 (30:06)
Maarten Dinkelberg M 30:28 (31:42)
31. Rabobank Salland 3 1:11:33 (1:14:10)
Gerard Veldmate M 23:25 (23:44)
Gerria Toeter V 23:52 (25:01)
Danielle van Mourik V 24:16 (25:25)
Jan Klein Wolterink M 24:25 (25:35)
32. Ardagh 2 1:11:36 (1:18:37)
Kristiaan Timmer M 21:47 (25:11)
Tjeerd Fontein M 24:24 (27:18)
Serge Mook M 25:25 (26:08)
Jorrit van den Noort M 28:54 (30:37)
33. BWaste International B.V. 1 1:11:54 (1:16:19)
Paul Damveld M 21:53 (25:41)
Ellen Dommerholt V 24:37 (24:56)
Marijke van Heijningen V 25:24 (25:42)
Jeroen Looman M 29:21 (33:08)
34. Artzet Media / Deventerextra 1 1:12:16 (1:16:38)
Odette de Koning V 22:13 (24:37)
Norma Streppel V 24:28 (25:25)
Eric Klein Nagelvoort M 25:35 (26:36)
Herman Deijk M 31:26 (35:59)
Jeroen Schoppema M 39:37 (44:07)
35. Salland Zorgverzekeringen 1 1:12:32 (1:21:03)
Wiebe van den Brink M 23:07 (25:59)
Jasper Nijdeken M 24:42 (27:32)
Luc Visser M 24:43 (27:32)
Rens Kok M 25:34 (28:26)
Mika Overkamp M 28:07 (32:27)
Alfred Rave M 32:00 (36:22)
36. Stichting Mindfit 6 1:12:47 (1:16:06)
Eveline Boermans V 23:14 (23:54)
Jolie Gutteling V 23:23 (23:57)
Guido Williams M 26:10 (28:15)
Frank Koerkamp M 30:03 (32:09)
Esther van der Weele V 30:49 (34:35)
37. Sallcon 1 1:12:51 (1:15:25)
Martine Bosman V 22:39 (22:48)
Marjorie Scholten V 24:05 (24:20)
Koerselman M 26:07 (28:17)
38. Carinova 2 1:13:25 (1:19:55)
Simeon Schulze M 21:01 (23:29)
Rianne de Jong V 25:31 (27:32)
Hilda Dun V 26:53 (28:54)
39. Sportbedrijf Deventer 1 1:13:25 (1:15:21)
Jeroen Kops M 24:17 (24:30)
Marjon Beltman V 24:25 (25:14)
Marleen Nollen V 24:43 (25:37)
Alberto da Silva M 25:04 (27:30)
Jeremy Roetert M 28:18 (29:52)
40. Telstar Sports en Fashion 1 1:13:30 (1:15:29)
Ingmar Kloek M 19:47 (19:52)
Manja Jansen V 25:20 (26:34)
Hans Bennink M 28:23 (29:03)
Joost Kelder M 36:38 (38:05)
41. SAXION/AMA 2 1:13:30 (1:16:32)
Roos Vos V 23:49 (24:51)
Dorien Timmer V 24:35 (25:33)
Roelien Christoffers V 25:06 (26:08)
Marion Vos V 25:40 (26:42)
Paulien de Haas V 27:27 (29:43)
42. SAXION/AMA 1 1:13:34 (1:16:17)
Jan Arend Buxtorff M 22:40 (22:53)
Jos Buxtorff M 23:30 (23:44)
Rianne Marsman V 27:24 (29:40)
Gerard ten Berge M 34:19 (39:11)
Miranda Klomparends V 38:00 (42:24)
43. Raster / Sam&ko 2 1:13:42 (1:14:35)
Ben Fortuin M 22:22 (22:45)
Marloes Jansen V 24:47 (24:58)
Tamara Tiggelovend V 26:33 (26:52)
Jacqueline Roelofs V 30:13 (31:16)
44. Salland Zorgverzekeringen 4 1:13:48 (1:17:55)
Daan Wesselink M 21:35 (22:01)
Fred van Essen M 24:35 (25:00)
Herdi Brilleman M 27:38 (30:54)
Jos Neulen M 27:42 (30:58)
45. Centr. Huisartsenpost Salland 3 1:13:53 (1:16:23)
Thimo Zwiers M 22:35 (23:02)
Judikje Scheffer V 24:31 (25:43)
Norbert Schilder M 26:47 (27:38)
Maurice Baldizonne M 27:48 (27:52)
Afke Bolt V 28:15 (31:47)
46. Stichting Mindfit 3 1:13:59 (1:22:49)
Eugenie van Rest V 23:14 (26:00)
Alex Breukelman M 25:09 (27:28)
Eugenie Hofstad V 25:36 (29:21)
Birgit Luinge V 30:57 (34:42)
47. Media Markt Deventer 1 1:14:02 (1:20:05)
Jeroen Verburg M 23:27 (25:29)
Marjolein van Amersvoort V 24:40 (26:37)
Paul Baars M 25:55 (27:59)
Tim Kroes M 29:18 (31:27)
48. Telstar Sports en Fashion 2 1:14:34 (1:18:30)
Dewy Kerkhof V 24:22 (25:35)
Ellen Klein Koerkamp V 24:55 (26:09)
Inge Bennink V 25:17 (26:46)
Rianne Rapmund V 27:51 (29:04)
John Ijsseldijk M 32:50 (34:17)
Natasha V 36:09 (39:25)
49. RISO 1 1:14:42 (1:17:31)
Annie Endeman V 24:46 (25:42)
Lisanne Aardoom V 24:47 (25:44)
Miranda Pol V 25:09 (26:05)
Femke Jansen Holleboom V 27:49 (28:46)
Marian Bonhof V 27:52 (28:50)
Marika Stenfert Kroese V 33:01 (34:01)
50. VDR Bouwgroep B.V. 1 1:14:45 (1:23:00)
Iwan Sibelt M 22:38 (25:34)
Hanneke Damman V 25:22 (26:52)
Auke Tepperik M 26:45 (30:34)
Aafke Tepperik V 27:14 (29:04)
Bouke Winterman M 29:48 (31:31)
51. Rabobank Salland 2 1:14:59 (1:15:52)
Paul Albrecht M 24:48 (25:07)
Mark Verwoolde M 24:51 (25:10)
Ed den Besten M 25:20 (25:35)
Ton Burgers M 26:11 (26:31)
Henk van de Steeg M 32:31 (36:05)
52. Shoeby Deventer Boreel 1 1:15:01 (1:20:13)
Carst Winter M 23:46 (24:20)
Maarten Boerhof M 24:25 (28:06)
Paul Geertman M 26:50 (27:47)
Nora Grubben V 27:26 (30:21)
Stephanie de Vries V 28:00 (30:55)
Karin Leeftink V 28:00 (30:55)
53. Descol sportvloeren 3 1:15:26 (1:18:04)
Bas Logister M 23:14 (23:56)
Marlou Niewold V 25:00 (25:53)
Hans Lunneker M 27:12 (28:15)
Lisette Lunneker V 30:24 (32:44)
54. De Boerhaave 1 1:15:34 (1:17:11)
Marcha Krüger V 24:24 (24:59)
Bert-Jaap Bentveld M 25:25 (25:56)
John Nijman M 25:45 (26:16)
Ans Boots V 27:52 (29:56)
Michael van den Bosch M 29:44 (32:05)
55. Bevolkingsonderzoekoost. 1 1:15:37 (1:18:40)
Nynke Kooi V 24:20 (24:37)
Adriaan Luteyn M 24:59 (26:25)
Annette Nieuwenhuis-Lutey V 26:18 (27:38)
Jan Jaap Pinkster M 30:03 (30:44)
Sandra Pinkster V 30:04 (31:27)
56. Salland Zorgverzekeringen 2 1:15:44 (1:20:12)
Eric van Beek M 24:47 (25:17)
Ben van Beek M 25:05 (25:33)
Yvonne van Beek V 25:52 (29:22)
Edwin Voortman M 27:25 (27:55)
57. Staatvandienst 2 1:15:47 (1:16:39)
Wessel Geerlink M 23:39 (23:43)
Milan Ozinga M 23:53 (23:57)
Jorden Geerlink M 28:15 (28:59)
Kasper Ozinga M 28:24 (29:07)
58. Media Markt Deventer 2 1:15:53 (1:22:15)
Melvin Peters M 23:45 (25:49)
Maarten Oosterbroek M 25:08 (27:17)
Stephan Krijgsman M 27:00 (29:09)
Ruben Knetch M 27:09 (29:18)
59. Centr. Huisartsenpost Salland 2 1:15:53 (1:20:37)
George Petersen M 19:43 (19:46)
Kristel Pahlplatz V 28:04 (29:35)
Jeanetta Zwiers V 28:06 (31:16)
Ruud Pahlplatz M 29:12 (30:54)
60. Heine Steel 1 1:16:01 (1:20:33)
Jan Jeuken M 21:52 (21:59)
Annemarie van Veluw V 25:16 (26:47)
Nicole Bazuin V 28:53 (31:47)
Julian Helthuis M 31:53 (35:07)
Daan Keulen M 31:56 (35:07)
Edwin Kok M 33:50 (35:32)
61. HollandZorg 3 1:16:03 (1:22:37)
Vera van Dijk V 21:31 (23:14)
Robin van Beek M 23:27 (25:40)
Ilona de Bruijne V 31:05 (33:43)
62. Het Notarieel 1 1:16:07 (1:21:30)
Annemieke Bosshardt V 24:38 (26:12)
Lilian Thijssen V 25:05 (26:59)
Tiny van der Veen-Hamstra V 26:24 (28:19)
Esther Ghebeyehu V 28:01 (29:56)
Britt Fijn V 32:09 (34:05)
63. Jp van den Bent 1 1:16:20 (1:18:00)
Dian van de Veen V 23:39 (23:42)
Turgay Yurolmaz M 26:19 (26:20)
Elles Makkink V 26:22 (27:58)
Linda Boevenbrink V 26:52 (28:27)
Manon van Rumpt V 29:51 (31:26)
Maarten Machiels M 32:01 (33:48)
64. Gemeente Voorst 1 1:16:28 (1:23:05)
Anouk ter Avest V 24:56 (27:07)
Annelies Teunissen V 25:01 (27:14)
Dorien de Kruiff V 26:31 (28:44)
Leonieke Beltman V 27:56 (30:08)
65. Goudappel Coffeng 1 1:16:33 (1:21:28)
Marie-José Olde Kalter V 24:22 (25:00)
Esther Bernards V 25:58 (27:14)
Liselotte Kolthof V 26:13 (29:14)
Chiel Draaijer M 26:38 (26:58)
66. Ardagh 1 1:16:35 (1:23:50)
Herman Westendorp M 24:55 (26:58)
William Kaihatu M 25:17 (27:35)
Hein van Jaarsveld M 26:23 (29:17)
Gerard Tielbeke M 27:58 (29:37)
67. de Wizard 1 1:16:38 (1:22:57)
Kora Kolling V 24:54 (27:24)
Natascha Neven V 25:13 (27:46)
Annet van Doodewaard V 26:31 (27:47)
Hanneke Hollink V 27:48 (30:21)
Jolande Beekhof V 27:48 (30:21)
68. Ruitenberg Ingredients B.V. 1 1:16:40 (1:19:30)
Nanda Diekerhof V 23:41 (24:01)
Francis de Beus M 26:10 (26:33)
Marian Verbruggen V 26:49 (28:56)
69. gemeente Deventer 1 1:16:40 (1:18:56)
Henk Ruigrok M 22:35 (22:56)
Karen van der Velden V 26:47 (27:42)
Bert Landeweerd M 27:18 (28:18)
Gerda van Moorsel V 29:09 (29:46)
70. Topicus Fincare 1 1:16:41 (1:20:38)
Marten de Vries M 21:45 (21:57)
Maarten Vloon M 26:59 (28:16)
Irma Veldman V 27:57 (30:25)
Mark de Ronde M 31:01 (33:44)
Dennis Windhouwer M 31:39 (34:25)
71. Etty Hillesum Lyceum Het Vlier 2 1:16:57 (1:20:24)
Ernst Noordraven M 18:36 (18:38)
André Noordraven M 29:06 (30:35)
Wim Evink M 29:15 (31:11)
72. Rabobank Salland 6 1:16:58 (1:22:38)
William van Eeken M 16:58 (16:58)
Roos Lagrene-Hoogkamer V 27:46 (29:12)
Sylvia Otten-Veldkamp V 32:14 (36:28)
Ingrid Zwager V 32:34 (35:45)
73. Dol-op-Wol 1 1:17:04 (1:19:00)
Sonja Janssen V 25:14 (25:53)
Claudi Janssen V 25:17 (25:56)
Linda Edens V 26:33 (27:11)
Radboud de Roos M 27:25 (28:07)
74. Sterkliniek Dierenartsen 2 1:17:20 (1:19:52)
Lynn Kwant V 25:23 (26:15)
Noor Verhoef V 25:23 (26:15)
Janiek Pott V 26:34 (27:22)
Rosalie Kwant V 27:23 (29:06)
Joelle Brons V 27:24 (28:14)
Lot Groen V 27:40 (29:22)
75. Drukwerkdeal 2 1:17:24 (1:25:35)
Heleen Hoek V 25:24 (29:17)
Jasper Draaijer M 25:54 (28:04)
Frank Holtslag M 26:06 (28:14)
Femke Bosma V 27:41 (29:43)
76. Van Wijnen Deventer B.V. 2 1:17:48 (1:24:42)
Roelie van Kats V 24:16 (26:33)
Ruth van den Bogaard V 24:44 (27:02)
Hanneke Pronk V 28:48 (31:07)
77. BData ICT Solutions B.V. 3 1:18:02 (1:20:27)
Janneke Wassink V 24:25 (25:26)
Manon Emck V 25:39 (25:57)
Roy Hekkert M 27:58 (29:04)
Remco van den Noort M 29:16 (30:24)
Mario Riesebeek M 29:55 (31:00)
78. Van Wijnen Deventer B.V. 3 1:18:08 (1:20:52)
Riël Rensen M 23:58 (24:54)
Lars Rensing M 26:32 (27:27)
Jaimy van Batenburg M 27:38 (28:31)
79. Nefit/Bosch Thermotechniek BV 2 1:18:14 (1:20:45)
Jan Verdonschot M 25:44 (27:11)
Carmelo Pipicelli M 25:51 (26:30)
Richard Weultjes M 26:39 (27:04)
Miguel Monteiro M 27:43 (28:24)
Ayalla Witwijk M 27:53 (28:40)
Marian Verheul V 28:58 (32:27)
80. Bevolkingsonderzoekoost. 2 1:18:24 (1:23:48)
Janny Vrielink V 24:27 (26:14)
Willy van Lochem V 25:44 (27:32)
Roelefien Stege V 28:13 (30:02)
Dana Nijland V 29:27 (33:03)
Karin Japink V 29:36 (33:12)
Natascha Hanegraaf V 33:12 (34:36)
81. Restaurant Jackies NYC 1 1:18:37 (1:27:26)
Bas van Veenendaal M 25:44 (27:56)
Mireille Verwoest V 26:05 (29:07)
Claudia Lalbiharie V 26:48 (30:23)
Camilla van de Loo V 27:27 (29:26)
Bas Baks M 28:58 (32:21)
Daniel de Gucht M 31:47 (35:32)
82. GEA Process Engineering 1 1:18:41 (1:28:28)
Jelle Bergsma M 25:26 (28:43)
Angela Swennenhuis V 26:37 (29:53)
Katinga Kersten V 26:38 (29:52)
Arjan Dommerholt M 26:43 (27:23)
Hans Steenbergen M 32:58 (36:37)
83. Klein Beernink B.V. 1 1:18:45 (1:28:06)
Yannick Duteweert M 24:09 (26:23)
Marion Jansen V 27:11 (30:34)
Willem Jansen M 27:25 (31:09)
Eddy Duteweert M 28:26 (30:41)
Monique van den Brink V 29:28 (32:50)
Michel Gout M 33:53 (34:45)
84. Descol sportvloeren 1 1:18:49 (1:22:44)
Sanne Verhoeven V 23:31 (25:33)
Hélène Ras V 26:11 (27:05)
Marcel Ras M 29:07 (30:06)
Elma Koetsier M 30:03 (32:19)
Henk Verhoeven M 35:06 (39:09)
Gerrit Stap M 35:50 (39:52)
85. Postillion Hotel Deventer 2 1:18:52 (1:31:03)
Mathilda van de Waard V 24:28 (28:28)
Charon Meijer V 26:30 (30:29)
Bas van der Heide M 27:54 (32:06)
Christel Kok V 30:17 (34:02)
Sabine Koning V 31:19 (35:05)
86. Saxion ABR&R 1 1:19:07 (1:24:39)
Rik Zeeuwen M 24:51 (26:46)
Trea van der Vecht V 26:23 (28:07)
Weynand Oostwoud Wijdenes M 27:53 (29:46)
Dick Sweitser M 28:11 (30:05)
Ans Mellink V 28:41 (30:24)
87. Witteveen+Bos 3 1:19:49 (1:24:31)
Ruben Ruhulessin M 25:30 (27:09)
Lotte van Herwaarden V 26:53 (28:24)
Daphne Isfordink V 27:26 (28:58)
Vilas Menger M 27:49 (29:31)
Pieter van Duijn M 28:39 (30:19)
88. PHB Paul Hardonk Bouw 1:20:12 (1:26:29)
Joost Bruggeman M 22:58 (23:07)
Harm Gies M 28:31 (31:38)
Herman Jansen M 28:43 (31:44)
Bram Harleman M 30:44 (32:06)
89. Drukwerkdeal 1 1:20:13 (1:29:40)
Henny Beumer V 26:11 (30:07)
Angelique Refalu V 26:52 (29:37)
Petra Schurink V 27:10 (29:56)
Anja Koetsier V 27:28 (31:23)
Inge Smits V 29:51 (33:42)
90. Etty Hillesum Lyceum Het Vlier 1 1:20:25 (1:25:36)
Marjan Atema V 23:57 (25:19)
Marianne Wonder V 25:50 (27:54)
Chantal Ooms V 30:38 (32:23)
91. Zorggroep Solis 2 1:20:29 (1:26:05)
Laura van Sluijs V 25:14 (26:04)
Ineke Koers V 26:50 (28:50)
Pauline Makelaar V 28:25 (31:11)
92. SchoeBroek advocaten&mediators 2 1:20:42 (1:30:18)
Kevin Raayen M 25:04 (29:33)
Tulay Kaldenbach V 25:38 (26:43)
Elif Geene V 30:00 (34:02)
Nuray Durdabak V 30:00 (34:03)
Iris Keuken V 32:25 (36:31)
93. Thermen Bussloo 5 1:20:44 (1:21:50)
Manon Ten Teije V 25:02 (25:23)
Nicole Maathuis V 26:35 (26:55)
Jeffrey Siebelink M 29:07 (29:32)
Clair Zeman V 31:20 (31:52)
94. Salland Zorgverzekeringen 3 1:20:55 (1:28:56)
Joris Jeurissen M 26:15 (26:50)
Erwin Jansen M 26:56 (31:29)
Mariska Cubuk V 27:44 (30:37)
Lycke Runeman V 29:00 (30:56)
Malou Bronswijk V 29:08 (32:22)
Erwin Cubuk M 30:50 (32:27)
95. Jp van den Bent 2 1:21:04 (1:30:49)
Christian Husken M 26:10 (29:40)
Eva Mulder V 27:19 (30:26)
Yvette van Es V 27:35 (30:43)
Bryan Vosters M 30:36 (34:06)
Susan van der Wal V 31:40 (33:17)
Sander voskamp M 32:07 (35:25)
96. Salland Zorgverzekeringen 6 1:21:17 (1:29:57)
Nynke Haven V 26:26 (29:19)
Ellen Besten V 26:52 (29:47)
Nynke Wiersma V 27:59 (30:51)
Miranda Hoekman V 28:56 (31:48)
97. TP. de Watersnip 1 1:21:25 (1:32:38)
Zeliha Dede V 25:59 (29:02)
Carlijn van Bemmel V 27:36 (31:41)
Jolien Albers V 27:50 (31:55)
Annabeth Hartmann V 29:51 (34:02)
Christel Timmer V 30:00 (34:05)
Hester Kramer-Nijland V 31:43 (35:54)
98. Agriterra 3 1:21:27 (1:29:41)
Willem Paulus M 26:43 (29:38)
Ingrid Koedijk V 26:57 (29:37)
Susanne Froon V 27:47 (30:26)
99. Descol sportvloeren 2 1:21:30 (1:25:01)
Caroline Beck V 26:16 (27:44)
Oscar Nettekoven M 27:24 (28:22)
Ronald Borkent M 27:50 (28:55)
José Kamp V 27:51 (29:54)
Stephen Westervoorde M 28:10 (29:01)
100. Slagerij de groene weg 1 1:21:58 (1:34:26)
Anouk Schiphorst V 27:11 (31:20)
Josien Keizer V 27:23 (31:33)
Jinte Slinkman V 27:24 (31:33)
Yvonne Daggenvoorde V 30:10 (34:24)
Ilona van Ree V 30:47 (35:01)
Dylan van der Molen M 32:01 (36:43)
101. Carinova 1 1:22:00 (1:29:02)
Jipp Ott M 23:33 (26:17)
Loes Ott V 26:45 (29:15)
Mariska Harmsen V 31:42 (33:30)
102. Nicolaasschool 2 1:22:03 (1:25:50)
Loes Fassbender V 26:51 (28:03)
Annemieke Klavers V 27:06 (28:28)
Joska Donders M 28:06 (29:19)
Daniëlle Klunder V 28:35 (29:48)
103. Stichting Mindfit 2 1:22:29 (1:33:40)
Marleen van Hoek V 25:35 (29:18)
Marieke Goossens V 26:26 (30:10)
Sylvia Bloemberg V 30:28 (34:12)
Charlotte Koster V 30:29 (34:12)
104. Thermen Bussloo 3 1:22:39 (1:24:11)
René Duits M 25:42 (26:14)
Ruth Van Raaij V 27:55 (28:24)
Rolien Nijdeken V 29:02 (29:33)
Heidi Balk V 32:47 (33:20)
105. Stichting Mindfit 5 1:22:56 (1:29:44)
Ciska Koppert V 25:35 (27:42)
Tim Lek M 26:44 (29:03)
Vincent van Reenen M 30:37 (32:59)
106. Jp van den Bent 5 1:23:01 (1:30:59)
Kristel Stam V 27:10 (29:39)
Jolanda Lensink V 27:16 (29:46)
Joanne Kerkmeijer V 28:35 (31:34)
107. PHB Paul Hardonk Bouw 1 1:23:03 (1:28:36)
Stephan van den Aardweg M 26:45 (28:07)
Michel Endeman M 27:26 (28:58)
Angela Bennink V 28:52 (31:31)
Ronald Huiskamp M 30:07 (33:09)
Michael Haarman M 30:40 (33:37)
108. Kiers advocaten 1 1:23:42 (1:32:16)
Marjolein Beutener V 27:32 (29:58)
Magrete van der Steeg V 27:40 (31:20)
Greet Wiersma V 28:30 (30:58)
Henk Kiers M 30:34 (33:18)
109. Nicolaasschool 1 1:24:09 (1:27:50)
Bianca Geerdes V 26:52 (28:02)
Mark de Witte M 28:17 (29:37)
Ellen Kruiper V 29:00 (30:11)
Yvette Schenk V 30:54 (32:06)
Wilco Sijpersma M 32:38 (33:56)
110. Promens 2 1:25:13 (1:39:20)
Olaf ten Zweege M 27:36 (32:26)
Johan Bosch M 28:04 (32:55)
Connie Jansen V 29:33 (33:59)
Jean-Paul Schreuder M 30:38 (35:34)
Remco Nijkamp M 32:51 (37:46)
111. Postillion Hotel Deventer 1 1:25:55 (1:35:23)
Thomas van der Kroef M 27:18 (30:10)
Natasha Havinga V 28:48 (32:49)
Sandra Koning V 29:49 (32:24)
112. theater Bouwkunde en filmhuis 1 1:26:21 (1:38:10)
Yvonne van der Burg V 27:16 (31:12)
Hannah Drost V 28:20 (32:17)
Heleen Boom V 30:45 (34:41)
Jose Boom V 32:06 (33:54)
Anton van Amersfoort M 33:44 (38:08)
Nickey Vlierhuis V 35:04 (36:53)
113. JPR Advocaten 1 1:26:31 (1:37:42)
Janta Visser V 28:02 (31:53)
Roosmarijn de Lange V 28:02 (31:52)
Vera Rhebergen-Vaags V 30:27 (33:57)
Frederike Boesveld V 30:27 (33:57)
Judith Jansen V 30:37 (34:07)
Daniëlle Veldhorst V 30:38 (34:07)
114. SchoeBroek advocaten&mediators 1 1:27:22 (1:40:54)
Marc de WIlde M 27:52 (32:16)
Bert Hollink M 29:38 (34:12)
Henk van 't Ende M 29:52 (34:26)
Christa Schoemaker V 29:57 (34:03)
Marian Ellenbroek V 30:20 (34:25)
Marcel de Boef M 33:39 (38:11)
115. Salland Zorgverzekeringen 5 1:27:39 (1:34:11)
Marije Bruning V 26:23 (27:43)
Sandra Meijer V 29:19 (30:41)
Sabina Talstra V 31:57 (35:47)
Carin Wensing V 31:59 (35:47)
116. Jp van den Bent 3 1:28:01 (1:36:57)
Margreet Westerholt V 28:02 (31:01)
Lieke Kruizinga V 29:59 (32:58)
Manon Marsman V 30:00 (32:58)
Roxanne Wolf V 33:53 (36:51)
Manon Beumer V 35:56 (38:56)
117. Gemeente Voorst 2 1:28:13 (1:34:51)
Herma van den Brink V 29:03 (31:15)
Cecile van der Linden V 29:32 (31:45)
Ali den Boer V 29:38 (31:51)
Manuela Wegerif V 30:27 (32:39)
118. Promens 1 1:28:37 (1:42:13)
Harry Deters M 28:57 (32:43)
Raymond Heilig M 29:21 (34:14)
Nico Elshof M 30:19 (35:16)
Wes Elshof M 30:20 (35:16)
119. Krehalon 1 1:28:40 (1:36:23)
Steven Hinchly M 27:54 (30:05)
Patrick Verdonk M 28:55 (32:18)
Dirk kosse M 31:51 (34:00)
Renée Groten V 32:02 (35:06)
Da Ito M 33:16 (35:27)
120. Sallcon 2 1:28:50 (1:35:08)
Gerard ten Have M 28:07 (30:18)
Marleen Nikamp V 30:04 (32:08)
Renate Smit V 30:39 (32:42)
Yvonne Schipper V 31:09 (35:15)
121. De Linde school 1 1:29:10 (1:43:24)
Charlotte Roelofs V 28:19 (32:46)
Rene Rens M 29:22 (34:19)
Jonathan Steggink M 31:29 (36:19)
Abiesh Raguthas M 37:51 (40:37)
Stella Kalangi V 43:17 (47:43)
122. De Linde school 2 1:29:23 (1:40:39)
Charmaine Bulters V 29:22 (32:54)
Ricardo Bosch M 29:25 (34:21)
Qian Schiphorst M 30:36 (33:24)
Jermain Mäkel M 30:45 (33:35)
Baran Colak M 35:36 (38:24)
123. Zorggroep Solis 3 1:30:29 (1:36:37)
Janet Schermerhorn V 25:34 (26:48)
Anne Gouw V 28:58 (31:54)
Esther Wever V 35:57 (37:55)
124. De Linde school 3 1:30:40 (1:42:18)
Josanne Zweers V 28:18 (32:45)
Marjon Rensen V 28:23 (32:43)
Ade Mangar M 33:59 (36:50)
Ellen Reterink V 34:04 (36:33)
Sophie Woolderink V 35:32 (38:01)
Larissa Preuter V 35:52 (40:18)
125. HollandZorg 1 1:31:30 (1:40:12)
Edwin Ebbink M 27:52 (30:45)
Rene Sietsema M 31:37 (34:31)
Fred Wolffers M 32:01 (34:56)
126. Pactum/Lindenhout 1 1:32:29 (1:40:39)
Marije Ambags V 25:44 (28:59)
Christianne Schram V 30:34 (33:49)
Anouk Rosken V 36:11 (37:51)
Nusa Meijboom V 36:15 (37:55)
Rianda Krol V 36:16 (37:55)
127. Zorggroep Solis 1 1:32:47 (1:43:40)
Tinie Slijkhuis V 27:45 (30:46)
Jorien Michailidis V 32:31 (36:27)
Karin Akkerman V 32:31 (36:27)
Sylvia Beekman V 33:03 (37:00)
128. Westfalen Medical BV 2 1:33:12 (1:44:13)
Ilona Stoel V 29:51 (33:32)
Astrid Gulpen V 31:30 (35:07)
Martine Mulder V 31:51 (35:34)
129. Westfalen Medical BV 1 1:33:41 (1:45:08)
Marissa Roesink V 30:06 (33:44)
Lisa Hölscher V 30:36 (34:18)
Marten Schaake M 32:59 (37:06)
Jasper Otten M 33:08 (37:14)
Richard Mentink M 33:26 (37:28)
130. HollandZorg 2 1:36:11 (1:44:16)
Annemieke van Liebergen V 28:43 (31:20)
Pieter Loppersum M 31:57 (34:48)
Heidi Schutte V 35:31 (38:08)
131. Raster / Sam&ko 1 1:36:39 (1:45:52)
Renate Neeuwveld V 28:28 (30:01)
Giovanna Breekpot V 29:55 (33:04)
Paula Niekerk V 38:16 (42:47)
132. C-mark BV 1 1:37:36 (1:46:05)
Suzanne Kwakernaak V 30:20 (32:56)
Henk Vissers M 33:37 (36:33)
Jan Oostewechel M 33:39 (36:36)