Team resultaten van 9e Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2014

10 km Dijkenloop

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Plaats Team naam Netto Bruto
1. Sterkliniek Dierenartsen 3 1:49:01 (1:49:03)
Tim Bolink M 33:18 (33:18)
Marcel ten Hove M 36:13 (36:14)
Stefan Paalman M 39:30 (39:31)
Sjoerd Malda M 40:12 (40:18)
Roy Tijman op Smeijers M 41:28 (41:34)
2. Etty Hillesum Lyceum Het Vlier 3 1:49:45 (1:49:53)
Michiel Snuverink M 34:04 (34:04)
Michael Pantling M 36:37 (36:38)
Kevin van de Wassenberg M 39:04 (39:11)
Harry Derks M 44:05 (44:26)
3. Witteveen+Bos 4 1:51:27 (1:51:30)
Jan-Roelf Heerssema M 34:21 (34:22)
Martijn Ruijgers M 38:15 (38:16)
Robin Vervoorn M 38:51 (38:52)
Arie de Niet M 41:09 (41:13)
Stan Veraart M 41:19 (41:24)
4. Tauw 4 1:53:28 (1:53:30)
Niels Hollander M 37:20 (37:20)
Rob Lanting M 37:50 (37:51)
Arno Hoevink M 38:18 (38:19)
Jikke Balkema V 42:49 (43:40)
Theo van der Horn M 43:56 (44:23)
Remon den Ouden M 45:00 (45:08)
5. Deventer Ziekenhuis 1 1:58:37 (1:58:48)
Huub Schoorlemmer M 38:48 (38:49)
Leidy Rutten-Plas V 39:38 (39:46)
Marielle van Dooremolen V 40:11 (40:13)
Hans Schoorlemmer M 42:52 (42:54)
Johan Wensink M 45:04 (45:29)
Henk Klaasboer M 45:28 (45:54)
6. Goudappel Coffeng 2 2:01:20 (2:02:15)
Ties Brands M 37:31 (37:38)
Ronald Kuin M 37:48 (37:49)
Berend Steenhuisen M 46:01 (46:48)
Ron Bos M 47:11 (48:08)
Bas Govers M 55:56 (1:00:46)
7. Telstar Sports en Fashion 3 2:03:42 (2:04:17)
Steven de Jong M 38:09 (38:20)
Ruud Rijker M 41:23 (41:42)
Maxx Meijer M 44:10 (44:15)
Nazif Cam M 45:57 (46:13)
Marjol Bosman V 51:14 (54:18)
Jeroen Soppe M 52:27 (55:53)
8. Stichting Mindfit 12 2:04:28 (2:04:38)
Stefan Nijenhuis M 38:22 (38:26)
Arnoud Jansen M 41:00 (41:03)
Bas van Riet Paap M 45:06 (45:09)
Alfred van Nijen M 47:43 (47:48)
Pauline van Tongeren V 48:49 (50:57)
9. SAXION/AMA 3 2:04:51 (2:05:09)
Marijke Willems M 39:46 (39:46)
Lodewijk Witteveen M 41:57 (42:07)
Leo Wolfkamp M 43:08 (43:16)
Marco Farfan Galindo M 48:18 (48:43)
Tjerk Tuinstra M 52:50 (55:58)
Ton Plender M 56:20 (57:59)
10. Kluwer BV 1 2:05:56 (2:14:35)
Elize Visser V 39:47 (42:30)
Wijnand Mulder M 42:52 (45:50)
Erwin Mulder M 43:17 (46:15)
Elly Gravendeel V 49:53 (51:27)
Sigrid Walinga V 50:34 (52:51)
11. Tauw 5 2:06:22 (2:07:37)
Friso de Ruyter M 39:56 (39:59)
Klaske Gonlag V 41:36 (42:26)
Marian Westerbeek V 44:50 (45:12)
Edwin van der Strate M 46:46 (46:57)
Rob Salman M 52:31 (54:05)
Gast Tauw M 1:08:51 (1:09:38)
12. Salland Zorgverzekeringen 8 2:09:45 (2:10:00)
Andre Meuleman M 38:30 (38:34)
Sjoerd van den Bosch M 44:40 (44:47)
Evert-Jan Kasteel M 46:35 (46:39)
Ludo Haveman M 49:15 (50:23)
Jan Lubbinge M 50:14 (51:08)
Peter Mols M 52:38 (56:11)
13. Promens 3 2:11:33 (2:13:10)
Patrick Brink M 41:55 (41:59)
Jacqueline Kok V 43:28 (43:42)
Bjorn de Grutter M 46:10 (47:29)
Wouter Wagenaar M 55:32 (58:32)
14. Witteveen+Bos 5 2:13:45 (2:14:07)
Robert de Heij M 40:16 (40:17)
Martin Droog M 43:12 (43:20)
Bram de Witte M 50:17 (50:30)
Armand Lahaije M 50:22 (50:25)
Koen Princen M 51:04 (51:19)
15. Agriterra 1 2:13:56 (2:16:52)
Carl Jansen M 40:38 (40:56)
Anne Kluivers V 42:42 (43:47)
Cees van Rij M 50:36 (52:09)
Frank van Dorsten M 53:31 (55:07)
16. Klein Beernink B.V. 2 2:14:00 (2:14:59)
Arnout Boer M 41:19 (41:32)
Andy de Lange M 45:20 (45:35)
Patrick Haarman M 47:21 (47:52)
Peter van den Bos M 55:52 (58:01)
17. Artzet Media / Deventerextra 2 2:14:07 (2:15:29)
Anja Huzen V 43:10 (44:01)
Rob Wiggers M 45:16 (45:25)
Erik Huzen M 45:41 (46:03)
Camilla Klein Nagelvoort V 46:50 (49:34)
Dennis Klein Boonschate M 47:18 (47:41)
18. C-mark BV 2 2:14:57 (2:17:10)
Sietse Hylkema M 40:36 (40:46)
Frens Lubberts M 46:40 (46:50)
Femke Boekema V 47:41 (49:34)
Jeroen van der Veer M 54:33 (56:39)
Michel Meijer M 55:04 (57:10)
19. Parantion 1 2:14:58 (2:18:17)
Dave Jansman M 42:37 (42:49)
Koen Schouwenaars M 45:39 (47:18)
Karin Aalpoel V 46:42 (48:10)
Robert Smeenk M 58:09 (1:03:26)
20. Telstar Sports en Fashion 4 2:15:56 (2:17:08)
Jordi Willemsen M 42:21 (42:40)
Koen Gortemoller M 46:07 (46:23)
Brenda Pestman-Schoordijk V 47:28 (48:05)
Suzan Dirksen V 52:15 (55:20)
Rob Ijsseldijk M 52:26 (55:53)
Bert Tenfelde M 58:04 (1:01:28)
21. Drukwerkdeal 3 2:16:02 (2:19:50)
Lonneke Verwoolde V 40:58 (42:11)
Sylvia Vroklage V 46:29 (47:43)
Jurgen Siero M 48:35 (49:56)
22. VDR Bouwgroep B.V. 4 2:16:12 (2:16:53)
Jeroen Steenblik M 42:20 (42:22)
Dennis Oosterlaar M 43:52 (43:53)
Andre Steenblik M 50:00 (50:38)
23. Sterkliniek Dierenartsen 4 2:16:15 (2:18:40)
Gejan Bolink M 44:08 (44:11)
Jasper Heerkens M 44:12 (44:44)
Ilse van Galen V 47:55 (49:45)
Floor Bonestroo V 51:12 (53:02)
Willem Baas M 54:43 (58:23)
Enne Kwant M 54:51 (56:54)
24. ICT Automatisering 1 2:16:17 (2:19:28)
Jorgen van der Velde M 43:53 (44:45)
Marco Winkelman M 44:32 (45:24)
Peter Ouwerschuur M 47:52 (49:19)
Sjors Stevens M 48:47 (49:39)
André Broers M 56:56 (58:19)
25. Deventer Ziekenhuis 6 2:16:32 (2:18:35)
Marriet Elizen V 44:25 (44:25)
Roos Bleijenberg V 44:25 (44:25)
Inge Bekhuis V 47:42 (49:45)
Dion van Weerden M 48:10 (50:23)
Alphons Oosterwegel M 57:55 (59:01)
26. Sallcon 3 2:16:33 (2:18:47)
Nico Waanders M 40:19 (40:35)
Josta Herman V 46:33 (47:29)
Derk Mensink M 49:41 (50:43)
Jeroen Kroese M 56:36 (59:19)
27. Van Wijnen Deventer B.V. 5 2:16:47 (2:17:46)
Bouke Wolbrink M 41:13 (41:28)
Wout Groot Koerkamp M 45:39 (46:07)
Eddy van Horssen M 49:55 (50:11)
Ferenc Woolderink M 50:25 (50:42)
28. Witteveen+Bos 7 2:17:16 (2:18:46)
Peter Brandenburg M 44:51 (45:27)
Rijjan Bos M 45:17 (45:39)
Bert Burgers M 47:08 (47:40)
Léon van der Werf M 48:09 (48:36)
Teun Keurhorst M 48:10 (49:03)
29. Witteveen+Bos 6 2:17:27 (2:18:37)
Robin Holleboom M 43:47 (44:04)
Elmo Slump M 46:29 (47:05)
Richard de Nijs M 47:11 (47:28)
Bram van der Linde M 47:39 (48:15)
30. Noaberbuitensport 1 2:17:51 (2:23:36)
Paulo ten Buuren M 44:56 (46:50)
At Smit Duyzentkunst M 45:44 (47:39)
Leo Meulenbroek M 47:11 (49:07)
Roy van der Zande M 49:42 (51:39)
Marloes Bults V 50:44 (52:28)
31. stichting de Parabool 2 2:18:00 (2:22:32)
Marja Jaaltink V 43:19 (44:17)
Rob Koggel M 44:43 (45:18)
Daisy Lemmens V 49:58 (52:57)
Tamara Uljee V 56:11 (1:01:05)
Floor van Bannisseht V 57:30 (1:00:27)
Antonet Ardon V 58:12 (1:03:06)
32. Agriterra 2 2:18:04 (2:21:20)
Jan Breembroek M 43:59 (44:16)
Karin van der Toorn V 44:49 (46:14)
Robert van Melle M 49:16 (50:50)
Richard van der Maden M 51:19 (52:53)
Mirjam Smits V 55:46 (57:10)
33. Nefit/Bosch Thermotechniek BV 4 2:18:04 (2:19:35)
Edwin Semp M 45:30 (45:59)
Mark te Paske M 46:03 (46:44)
Peter van der Steen M 46:31 (46:52)
Joep Koolman M 47:53 (48:32)
Danique Couprie V 54:04 (56:51)
Ertugrul Ozdil M 57:23 (59:46)
34. Westfalen Medical BV 3 2:18:27 (2:19:02)
Bert Hukema M 44:46 (44:57)
M. Buitenhuis M 46:29 (46:41)
Hans ten Heggeler M 47:12 (47:24)
Joep Sprangers M 49:54 (51:22)
Denise Scheperman V 50:12 (51:26)
Ronald Vos M 53:36 (55:00)
35. Topicus 2 2:18:34 (2:21:38)
Jos Claessens M 42:09 (42:22)
Janouk Roekevisch V 45:59 (46:47)
Laurens Hop M 50:26 (52:29)
Miriam Santing V 53:48 (57:16)
Mathieu Bodifée M 1:07:00 (1:11:52)
36. Deventer Ziekenhuis 2 2:18:43 (2:20:46)
Hedy Schoorlemmer V 43:54 (44:24)
Jorien Roelofs V 46:02 (47:01)
Aoys Oosterwegel M 48:47 (49:21)
Marcel Kwint M 52:16 (52:49)
Martin Gerding M 53:59 (55:48)
37. Saxion ABR&R 3 2:18:57 (2:19:38)
Jeroen Neuvel M 42:47 (43:01)
Henrie Jonker M 46:24 (46:31)
André Bus M 49:46 (50:06)
38. Stegeman 2 2:18:59 (2:31:07)
Jan Bekke M 45:54 (49:57)
Martin Redder M 46:23 (50:28)
Maurice Olde Heuvel M 46:42 (50:42)
Herman Haijtink M 47:07 (50:51)
Lilian van Dorsten V 54:00 (58:34)
Edwin de Boer M 1:06:49 (1:11:54)
39. Carinova 4 2:19:09 (2:25:24)
Lindsy Arendsen V 45:35 (47:15)
Godelieve Pieper V 46:41 (48:58)
Natasja Schrijver V 46:53 (49:11)
Annemarie Hilberink V 50:24 (53:03)
Rachel Bootsma V 51:38 (53:49)
Bert Theunens M 57:28 (59:52)
40. Topicus Fincare 2 2:19:39 (2:21:02)
Rick Moorman M 43:46 (43:51)
Marc Gerritsen M 46:38 (47:27)
Koen Ekelschot M 49:15 (49:44)
Matthijs Mali M 50:32 (54:10)
Wouter de Jong M 50:53 (52:17)
41. VindZorg123 1 2:19:43 (2:22:01)
Rob Deventer M 46:24 (47:12)
Marco Scholten M 46:24 (47:11)
Corien Kerkmeijer V 46:55 (47:38)
Martin Tolkamp M 53:42 (54:32)
Marijn Douma M 58:20 (59:06)
Dennis Grootlipman M 1:00:21 (1:01:10)
42. DAT.Mobility 1 2:20:30 (2:23:20)
Ruurd Bosma M 45:43 (46:31)
Mike Fafieanie M 47:20 (48:21)
Kobus Zantema M 47:27 (48:28)
Jeroen van Oorspronk M 47:48 (48:51)
Jaap Koelewijn M 54:37 (56:46)
43. JVZ Raadgevend Ingenieursburo 2 2:21:18 (2:24:25)
Ilja Klees M 42:30 (42:43)
Jerry Klees M 47:08 (47:20)
Marco Moerman M 51:40 (54:22)
Wim Bergmans M 52:04 (53:12)
Cees de Waal M 52:09 (53:18)
Ton Gijsbers M 1:05:14 (1:07:58)
44. Stichting Mindfit 9 2:21:30 (2:28:42)
Barbara van Osch V 44:10 (45:49)
Elise Reefhuis V 46:59 (49:46)
Caroline van Oosten V 50:21 (53:07)
Carola Stam V 53:04 (55:49)
Andy Scholten V 1:01:07 (1:01:07)
45. Heine Steel 3 2:21:38 (2:26:30)
Jacques de Kleine M 45:40 (46:17)
Lennard Keulen M 45:49 (46:28)
Marc Alblas M 50:09 (53:45)
46. Stichting Mindfit 11 2:21:40 (2:37:48)
Heymen Timpers M 47:00 (52:23)
Bas Kreuwel M 47:05 (52:27)
Kelly Timmerman M 47:35 (52:58)
Charell Meulenkamp M 55:27 (1:00:50)
47. Gemeente Voorst 3 2:21:52 (2:25:38)
Jan Wesseldijk M 46:34 (47:49)
Maarten Visser M 47:36 (48:52)
Stijn Braakman M 47:42 (48:57)
Arjan Klein M 53:01 (54:16)
48. Nefit/Bosch Thermotechniek BV 5 2:22:03 (2:24:16)
Hans Klomphaar M 45:59 (46:29)
Johan Rikkert M 46:03 (46:44)
Wilfred Horst M 50:01 (51:03)
Henk Kalk M 50:37 (51:07)
Danny Wiggemans M 58:34 (1:01:43)
Mark Tensen M 1:01:15 (1:04:24)
49. Interstap BV 1 2:22:14 (2:23:09)
Ronald Netten M 45:33 (45:59)
Walter Esselink M 48:20 (48:35)
Hendri Lensink M 48:21 (48:35)
50. Deventrade 1 2:22:40 (2:26:39)
Rob de Bruijn M 39:05 (39:12)
Erik Hardick M 49:45 (50:43)
Olaf Pothoven M 53:50 (56:44)
Janine Pluimers-Assink V 54:23 (58:57)
Hubertien Olthuis V 55:06 (59:40)
51. gemeente Deventer 3 2:23:35 (2:25:16)
Remmelt Bos M 46:32 (47:05)
Martijn Jansen M 47:26 (48:00)
Hans Lammers M 49:37 (50:11)
Harry Olde Hanhof M 53:28 (54:27)
Jaap Verhoeven M 59:12 (1:02:24)
52. Tauw 6 2:23:35 (2:28:07)
Matthijs Nijboer M 46:53 (47:28)
Gast Tauw V 47:34 (49:33)
Willemien Bras V 49:08 (51:06)
Edwin Vos M 53:59 (56:48)
Anne Dieker V 56:30 (59:01)
Caroline ten Bos V 59:42 (1:02:33)
53. Nefit/Bosch Thermotechniek BV 6 2:23:46 (2:26:52)
Ednan Yildiz M 45:18 (45:43)
Marco Reurink M 48:30 (49:57)
Lukas Prudon M 49:58 (51:12)
Hans Lucassen M 56:14 (1:01:06)
Tonnie Westerhof M 57:04 (1:00:13)
54. GEA Process Engineering 2 2:24:01 (2:26:09)
Mandy Mekenkamp V 44:27 (45:01)
Marcel Koedijk M 49:01 (49:40)
Paul van der Plas M 50:33 (51:28)
Johan Haagen M 52:50 (53:28)
Ruud van Walstijn M 53:22 (54:18)
Sjoerd Boersma M 54:35 (55:12)
55. Nicolaasschool 3 2:24:15 (2:29:11)
Margriet Timmerman V 47:29 (49:03)
Petra Stempher V 48:19 (49:55)
Hilbert Huisman M 48:27 (50:13)
Mariëtte Assink V 49:09 (50:46)
Marieke Arts V 1:03:06 (1:03:28)
56. Stegeman 3 2:24:23 (2:36:21)
Gerald Booijink M 45:57 (49:48)
Robert de Haan M 48:33 (52:36)
Mike Beumer M 49:53 (53:57)
Iris Hakvoort V 53:26 (58:00)
Erik Wilgenhof M 53:28 (57:29)
Sonja Karstanje V 59:38 (1:04:12)
57. Stichting Mindfit 10 2:24:48 (2:33:32)
Bart Kroon M 46:57 (50:44)
Wouter Wethmar M 48:31 (49:41)
Jan van der Heide M 49:20 (53:07)
Jos Siemelink M 52:20 (53:59)
58. Pactum/Lindenhout 2 2:24:50 (2:30:32)
Rianda Krol V 44:29 (45:58)
Corné Spil M 45:37 (45:41)
Ine Tiel Groenestege V 54:44 (58:53)
Gert Jan Akkers M 56:49 (59:32)
Gert Tiel Groenestege M 1:00:48 (1:05:26)
59. JPR Advocaten 2 2:25:09 (2:34:32)
Annelies Kok V 45:04 (48:12)
Marjolein van Leeuwen V 50:00 (53:08)
Valery Verweijen V 50:05 (53:12)
Wendie Zwart-Peters V 51:19 (54:27)
Brigitte Rekveld V 53:54 (57:05)
Pascal Hulsegge V 59:20 (1:02:31)
60. Salland Zorgverzekeringen 7 2:25:09 (2:29:26)
Monique Holtkuile V 47:40 (49:48)
David Breekpot M 48:19 (48:43)
Marijke van Doorn V 49:10 (50:55)
Claudine Trip-Breekpot V 49:26 (50:21)
Karin Louwers V 50:47 (53:52)
Carolien Rijkse V 55:35 (58:40)
61. Nefit/Bosch Thermotechniek BV 7 2:25:25 (2:32:08)
John Kappert M 47:07 (47:34)
Bas Oudshoorn M 48:42 (51:44)
Erwin Diepenbroek M 49:36 (52:50)
Yuliya Yorkina V 50:04 (52:51)
Remco Voordendag M 52:46 (56:00)
Harry Groot M 57:06 (58:05)
62. Carinova 3 2:25:34 (2:30:31)
Annie Hagen V 48:15 (49:48)
Ruth Bannink V 48:17 (49:59)
Joke Koersen V 49:02 (50:44)
Elke Rottiné V 52:22 (54:05)
Jorien Kranenborg V 59:57 (1:01:37)
63. Pactum/Lindenhout 3 2:25:38 (2:29:34)
Marloes van der Hoeven V 44:35 (44:53)
Erna Kroesen V 49:48 (51:38)
Marcus Siebes M 51:15 (53:03)
Esther Tiemessen V 55:27 (58:23)
Sebastian Siebes M 56:49 (58:35)
Merlijn Batelaan M 1:01:38 (1:04:51)
64. Witteveen+Bos 8 2:26:19 (2:30:17)
Maartje Dijk V 45:51 (47:05)
Dorien Pelgröm V 49:05 (50:26)
Freek Kramer M 51:23 (52:46)
Marcel Klinge M 52:33 (53:56)
Justin Sap M 55:00 (55:58)
65. Topicus 4 2:26:28 (2:30:45)
Elizabeth Riphagen V 47:40 (49:47)
Rob de Negro M 48:00 (48:27)
Tijmen Bruggeman M 50:48 (52:31)
Dave Schoemaker M 53:21 (56:17)
Jeroen Logtenberg M 54:06 (57:43)
66. De Linde school 4 2:26:56 (2:33:15)
Robbert Schuurman M 41:31 (42:31)
Rick Tuinman M 50:49 (52:12)
Christel Reterink V 54:36 (58:32)
67. Etty Hillesum Lyceum Het Vlie4 4 2:27:33 (2:30:48)
Ron Oom M 46:08 (47:32)
Mark de Vrij M 50:01 (50:24)
Jeroen Beltman M 51:24 (52:52)
Marcel Roelofs M 57:10 (1:01:32)
Jan Otterman M 57:23 (59:33)
68. theater Bouwkunde en filmhuis 4 2:28:22 (2:33:04)
Joep van de Pavoordt M 46:25 (46:35)
Jurgen Antonissen M 50:14 (51:10)
Katja Bernhardt V 51:43 (55:19)
Sonja Tieks V 55:09 (58:46)
Peter Drost M 57:08 (1:00:53)
69. Witteveen+Bos 9 2:28:24 (2:34:04)
Jacqueline Bulsink V 48:06 (49:34)
Yannick Severin M 49:55 (51:17)
Bart Sanders M 50:23 (53:13)
Homme de Jong M 52:58 (54:19)
Christaan Elshof M 53:15 (55:51)
Martijn Beltman M 58:00 (1:00:58)
70. Deventer Ziekenhuis 3 2:29:19 (2:36:32)
Hanneke Jansen V 48:54 (50:53)
Jolanda Kuiper-Mouwen V 48:56 (50:58)
Daphne van Grol V 51:29 (54:41)
Kim Otterspeer V 52:56 (57:14)
Hans vd deure M 56:26 (1:01:11)
Roel visser M 57:25 (1:01:01)
71. De Boerhaave 3 2:29:22 (2:32:07)
Mike Soebhag M 47:52 (48:21)
Geert Groot Koerkamp M 49:30 (50:17)
Maarten van Mierlo M 52:00 (53:29)
Tom van Beek M 54:29 (57:12)
Yvonne Meijer V 57:56 (1:02:37)
72. CaseWare Nederland B.V. 1 2:29:57 (2:32:25)
Guus Ham M 44:51 (44:58)
Hugo Schiphorst M 46:00 (46:09)
Richard Schiphorst M 59:06 (1:01:18)
73. Sterkliniek Dierenartsen 5 2:30:11 (2:34:40)
Raymond Langes M 46:28 (47:00)
Joke Stevens V 50:31 (52:23)
Henk Pott M 53:12 (55:17)
Ros Willem Nawijn M 1:12:23 (1:17:46)
74. gemeente Deventer 5 2:30:12 (2:35:49)
Aike Neuteboom V 47:52 (50:06)
Merel Arink V 49:41 (50:43)
Corine van Beek V 52:39 (55:00)
Jose van Bruggen V 58:03 (1:01:29)
Nelleke Hage V 58:04 (1:01:29)
75. Restaurant Jackies NYC 2 2:30:45 (2:36:11)
George Meyer zu Schlochte M 46:14 (47:20)
Coen Vloedgraven M 49:12 (50:19)
Amy Pasman V 55:19 (58:32)
76. Stichting Mindfit 8 2:32:24 (2:37:51)
Marko van Zwam M 47:46 (48:29)
Herbert van Petersen M 49:35 (51:58)
Anton Jeurnink M 55:03 (57:24)
Ivo Klomps M 56:45 (1:00:00)
Tim Bijsterbosch M 56:48 (1:00:02)
77. Thermen Bussloo 7 2:32:58 (2:41:32)
Freek Gerritsen M 46:32 (49:31)
Frank Veldwachter M 52:55 (55:48)
Danique Husken V 53:31 (56:13)
René Staartjes M 55:36 (58:32)
Nadia Smink V 59:56 (1:02:33)
Lianda van Dam V 59:57 (1:02:35)
78. Het Notarieel 2 2:33:07 (2:40:08)
Daan van der Sande M 50:13 (52:32)
Wouter Lang M 51:06 (53:28)
Olle Geurts M 51:48 (54:08)
79. Sportbedrijf Deventer 3 2:33:17 (2:34:23)
Jelte Jansen M 45:33 (45:55)
Sander Palm M 53:25 (53:47)
Tim van Beek M 54:19 (54:41)
80. Kiers advocaten 2 2:33:36 (2:42:13)
Peter Vos M 45:07 (45:55)
Annie Bosman V 53:34 (57:38)
Gonard Mensink M 54:55 (58:40)
Eerhard Mensink M 56:25 (1:00:10)
Herman Bosman M 59:31 (1:04:02)
81. gemeente Deventer 4 2:34:01 (2:37:00)
Hans Groot Koerkamp M 47:36 (48:51)
Menno Simons M 52:46 (53:55)
Johannes Vermeulen M 53:39 (54:14)
Frank Galesloot M 1:02:31 (1:07:51)
82. Van Dorp Installaties B.v. 1 2:34:14 (2:41:11)
Marlon Vrolijk M 41:33 (42:02)
Gerard Blokker M 53:24 (54:52)
Martin Bennink M 59:17 (1:04:17)
Arco Bunders M 1:02:57 (1:07:57)
83. Witteveen+Bos 10 2:34:46 (2:45:37)
Kirsten van Dijk-Smit V 50:27 (53:12)
Irma in 't Hout V 51:30 (54:16)
René Nelissen M 52:49 (58:09)
Bert Hidding M 53:51 (55:13)
Edward Bruijn M 55:37 (57:58)
Dick Hendriks M 59:07 (1:02:22)
84. Bevolkingsonderzoekoost. 3 2:37:10 (2:40:26)
Paul Verbeek M 48:24 (48:55)
Niels Koopman M 50:47 (51:19)
Frans Bentvelsen M 57:59 (1:00:12)
85. Ardagh 4 2:37:15 (2:48:08)
Marcel Maassen M 51:50 (54:36)
Albertus Kolkman M 51:56 (54:41)
Marcel Zomer M 53:29 (58:51)
86. ICT Automatisering 2 2:37:26 (2:40:58)
Gerben Pelgrim M 50:20 (51:14)
Helen Snijder V 51:40 (52:54)
Bas Zoetbrood M 55:26 (56:50)
Gert Grimbergen M 55:45 (57:15)
87. 5Kamp Sport&Commercie 1 2:37:32 (2:47:35)
Claudia Ostet V 50:57 (54:13)
Elisa Ostet V 52:09 (55:24)
Patrick Multani M 54:26 (57:58)
Simon Kara M 59:14 (1:02:47)
88. Thermen Bussloo 6 2:38:04 (2:46:29)
Cas Nijdeken M 48:31 (51:23)
Annemieke van Duijvenbode V 54:27 (57:07)
Harold Pol M 55:06 (57:59)
Iris Roodenburg V 58:43 (1:01:22)
89. Deventer Ziekenhuis 4 2:38:20 (2:45:26)
Sita Bergmeijer V 50:15 (52:18)
Barbara Morrenhof V 50:42 (52:43)
Gea van der Wal V 57:23 (1:00:25)
Paul Middelkamp M 59:04 (1:03:04)
90. Saxion ABR&R 2 2:38:33 (2:44:11)
Bert Groot M 47:24 (47:55)
Goos Lier M 51:03 (52:01)
Harm Jan Korthals Altes M 1:00:06 (1:04:15)
91. Deventer Ziekenhuis 5 2:38:52 (2:47:48)
Annelies Tiemersma V 50:25 (52:56)
Jannie van der Tuuk V 50:32 (53:04)
Margreet Lunenberg V 57:55 (1:01:48)
Monique van Lieshout V 59:00 (1:02:54)
Henk Sluiter M 1:02:13 (1:06:52)
Dirk Lok M 1:03:49 (1:05:39)
92. Salland Zorgverzekeringen 9 2:39:13 (2:46:00)
David Bodifée M 44:36 (45:17)
Joop Meijer M 57:17 (1:00:39)
Sander de Vries M 57:20 (1:00:04)
Willem-Jan Linders M 1:09:53 (1:15:09)
Patrick Vroklage M 1:09:54 (1:15:09)
93. Ruitenberg Ingredients B.V. 2 2:39:32 (2:46:47)
Philippe Middelbeek M 48:36 (51:02)
Arthur van Meerveld M 53:19 (55:42)
Marcel Steman M 57:37 (1:00:03)
94. Telstar Sports en Fashion 5 2:39:38 (2:49:58)
Jeroen de Leeuwe M 47:39 (51:04)
Marcel Hannink M 52:50 (56:17)
Edwin Keus M 59:09 (1:02:37)
Aad van Amersfoort M 1:06:05 (1:08:40)
95. CaseWare Nederland B.V. 3 2:40:00 (2:47:22)
Esther Schiphorst V 47:52 (49:53)
Liset Schiphorst V 49:29 (51:29)
Wendy van Tongeren V 1:02:39 (1:06:00)
Marcel Jeronimus M 1:08:07 (1:10:18)
96. Krehalon 3 2:40:10 (2:45:37)
Nathalie Vosterman van Oy V 49:36 (51:02)
Jan van Beem M 54:58 (57:30)
Jack Draaijer M 55:36 (57:05)
Ylonka Lemmers V 57:02 (58:26)
Nathalie Rumahroeson V 59:36 (1:01:50)
Michael van Dijk M 1:00:39 (1:03:10)
97. RISO 3 2:40:27 (2:47:09)
Edwin van der Wal M 49:56 (50:35)
Rudie Gorter M 53:19 (56:21)
Nico van Brakel M 57:12 (1:00:13)
98. Stichting Mindfit 7 2:40:47 (2:51:27)
Marjan van de Vondervoort V 51:18 (54:43)
Marije Reilink V 53:56 (57:24)
Peter Polman M 55:33 (59:20)
Mirjam Leurink V 58:33 (1:02:02)
Gerrit Hoevers M 1:06:04 (1:09:57)
99. Krehalon 2 2:41:11 (2:45:15)
Markwin Koene M 50:39 (51:42)
Andre Baars M 55:04 (56:42)
Carolina van den Berg V 55:28 (56:51)
Hans Haverkamp M 57:18 (58:56)
Kuzushige Tsurutani M 57:50 (1:00:23)
Tirza Kaspers V 1:00:27 (1:01:51)
100. CaseWare Nederland B.V. 2 2:41:30 (2:46:32)
Chi Lon Man M 50:52 (52:18)
Lex van Gelder M 54:44 (56:56)
John Pelgrom M 55:54 (57:18)
101. Fysicx 1 2:42:50 (2:56:59)
Marc Jacobs M 50:49 (55:42)
Y Schoorlemmer V 53:03 (57:27)
Henk-Jan Nijenhuis M 58:58 (1:03:50)
Coen Geers M 58:58 (1:03:50)
102. Van Wijnen Deventer B.V. 4 2:43:57 (2:51:01)
Peter Groot Zevert M 52:25 (54:14)
Jeroen Hermanns M 52:46 (55:23)
Evert van de Krol M 58:46 (1:01:24)
Philip Corporaal M 1:00:00 (1:03:32)
Herman Kieftenbeld M 1:04:22 (1:07:52)
103. VDR Bouwgroep B.V. 3 2:45:00 (2:53:39)
Luc Baltus M 49:46 (51:51)
Anja de Haas V 57:37 (1:00:54)
Ellen van Dijk V 57:37 (1:00:54)
Jeroen Schrijver M 1:00:29 (1:03:20)
104. Ardagh 3 2:45:09 (2:58:05)
Rudolf Slijkhuis M 54:18 (58:04)
Epie Postmus M 54:49 (58:36)
Harry Kleverwal M 56:02 (1:01:25)
Niek Rensink M 56:03 (1:01:25)
Luciano Rigon M 1:02:28 (1:07:52)
105. VDR Bouwgroep B.V. 2 2:45:29 (2:53:03)
Wouter Potters M 45:04 (45:51)
Dikkie Winterman M 59:58 (1:03:52)
Peter Breukelaar M 1:00:27 (1:03:20)
Laurens Potters M 1:03:48 (1:08:37)
106. Heine Steel 2 2:45:38 (2:52:43)
Mirjam Kraal V 53:02 (56:19)
Monique van Tolij V 55:06 (56:54)
Emiel Nijenhuis M 57:30 (59:30)
Arjan van der Laar M 58:56 (1:02:34)
107. Promens 4 2:46:04 (2:59:03)
Peter Baken M 50:16 (54:39)
Peter Heijink M 57:22 (1:01:52)
Kilian Woortman V 58:26 (1:02:32)
108. Parantion 2 2:49:06 (3:01:34)
Esther Smit V 55:22 (59:45)
Reinoud Meijboom M 55:58 (1:01:14)
Vincent Jansen M 57:46 (1:00:35)
Bas Aalpoel M 58:21 (1:02:06)
Roel Smabers M 1:01:06 (1:06:00)
109. real-hrm.nl 1 2:51:42 (3:03:49)
Joyce de Vries V 53:05 (56:25)
Alinde Switters V 53:06 (56:25)
H. Willemsen M 1:05:31 (1:10:59)
Henk-Jan Wijnbergen M 1:05:32 (1:10:58)
T. Thalen M 1:05:34 (1:10:59)
110. Raster / Sam&ko 3 2:55:44 (3:07:51)
Joke Ververda V 53:19 (57:36)
Azhar Mustafa V 56:11 (1:00:28)
Dick Oort M 1:06:14 (1:09:47)
111. HollandZorg 4 3:04:27 (3:16:45)
Annelies Veldhuizen V 1:01:19 (1:05:52)
Kimberley Krook V 1:01:19 (1:05:53)
Patrick de Boer M 1:01:49 (1:05:00)