Team resultaten van 10e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2015

5 km Bruggenloop

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Plaats Team naam Netto Bruto
1. Run2Day 1 54:36 (54:36)
Patrick Bos M 17:17 (17:17)
Melchior van de Pol M 17:32 (17:32)
Anita Spieker V 19:47 (19:47)
2. Rabobank Salland 1 56:55 (56:59)
Harold v.d. Enk M 18:31 (18:33)
Manfred Boer M 18:36 (18:36)
Paul Bakker M 19:48 (19:50)
Edwin Leenes M 22:28 (22:32)
3. th Bouwkunde, Filmhs de Keizer 1 58:54 (59:00)
Lieve Tollet V 17:41 (17:42)
Achraf Eisinga M 20:27 (20:29)
Ward van den Berg M 20:46 (20:49)
Muluken van de Hengel M 21:52 (21:58)
Pieter van de Pavoordt M 24:43 (24:59)
4. Gemeente Voorst 1 1:00:30 (1:01:26)
Robin Mensink M 18:15 (18:16)
Cecile van der Linden V 19:50 (20:21)
Ton Romeijn M 22:25 (22:49)
Jenny Lagerweij V 22:58 (24:43)
Leonieke Beltman V 27:30 (29:15)
Herma van den Brink V 27:51 (29:34)
5. Tauw 1 1:01:53 (1:02:54)
Nander van der Plicht M 19:04 (19:06)
Teun Kluck M 19:08 (19:10)
Meinie Naus V 23:41 (24:38)
Guido Molthof M 24:55 (25:16)
6. Fysio-10 2 1:04:14 (1:06:49)
Jasper van Haaster M 18:38 (18:40)
Danielle Klein Koerkamp V 21:23 (21:51)
Rianne Gemmink V 24:13 (26:18)
Rob Arentsen M 28:11 (30:30)
7. Saxion ABR&R 1 1:05:05 (1:06:01)
Maarten Kruimelaar M 19:49 (19:51)
Heleen Baarslag V 22:04 (22:30)
Marjon Baas V 23:12 (23:40)
Agnes Homan V 26:44 (28:32)
Weynand Oostwoud Wijdenes M 28:15 (30:15)
Trea van der Vecht V 29:12 (30:59)
8. Ardagh 1 1:06:29 (1:06:54)
Rene van Eijden M 20:30 (20:39)
Serge Mook M 22:59 (23:07)
Hendri Rensen M 23:00 (23:08)
Elijah Mook M 24:47 (24:55)
Hein van Jaarsveld M 25:04 (25:14)
Gerard Tielbeke M 26:58 (27:07)
9. Hulphond Nederland 3 1:07:00 (1:07:37)
Joke Stevens V 22:00 (22:08)
Janiek Pott V 22:30 (22:43)
Fabienne Coenen V 22:30 (22:46)
Floor Bonestroo V 23:12 (23:48)
Maartje Stiksma V 30:46 (31:00)
10. JVZ Raadgevend Ingenieursburo 1 1:07:24 (1:09:17)
Koen Hendrikx M 20:23 (20:26)
Edwin Boon M 23:22 (24:16)
Mitch Boon M 23:39 (24:35)
Willem Snellink M 30:16 (31:13)
11. Topicus 4 1:07:26 (1:11:12)
Jurrien Rietveld M 20:24 (20:28)
Glenn Bruins V 21:17 (21:21)
Astrid Geerts V 25:45 (29:23)
Sebastiaan van Dijk M 30:29 (34:32)
12. Hulphond Nederland 1 1:07:37 (1:08:43)
Noor Verhoef V 22:28 (22:43)
Lynn Kwant V 22:30 (22:46)
Rosalie Kwant V 22:39 (23:14)
Rosanne Nawijn V 23:09 (23:46)
Jorien Druijf V 25:48 (26:24)
Joze Scanu V 26:33 (27:31)
13. Carinova 1 1:08:02 (1:11:51)
Jannie Nijenhuis V 19:43 (20:11)
Jip Ott M 23:56 (25:49)
Annemarie Hilberink V 24:23 (25:51)
Ciska van Riessen V 24:38 (26:21)
Loes Ott V 25:59 (27:41)
Mariska Harmsen V 31:31 (33:13)
14. PHB Deventer 2 1:08:20 (1:09:40)
Bert Jansen M 20:52 (21:17)
Jolien Entjes V 22:54 (23:21)
Arthur Lipholt M 24:34 (25:02)
Stephan van de Aardweg M 27:01 (27:27)
Frits Dimmendaal M 27:32 (27:57)
Michel Endeman M 28:19 (28:41)
15. Stichting Mindfit 1 1:08:43 (1:09:02)
Myrthe Zuethof V 22:19 (22:33)
Chantal Hagen V 22:57 (23:01)
Johan Hagen M 23:27 (23:28)
Rob Zuethof M 25:19 (25:34)
Stephanie Smith V 27:33 (28:51)
16. Saxion/ Academie Mens en Arbeid 2 1:09:15 (1:10:39)
Jos de Jong M 21:45 (21:56)
Jan Arend Buxtorff M 22:50 (23:03)
Dorien Timmer V 24:40 (25:40)
Marion Vos V 28:20 (30:27)
Paulien de Haas V 28:21 (30:28)
Annika Rekers V 30:38 (32:20)
17. PHB Deventer 1 1:09:19 (1:10:29)
Elco Jansen M 21:31 (21:56)
Harm Gies M 23:13 (23:34)
Herman Jansen M 24:35 (24:59)
Lidian Neurink V 28:27 (28:54)
18. Salland Zorgverzekeringen 1 1:09:38 (1:11:08)
Anniek Klaverstijn V 22:49 (23:56)
Rens Kok M 23:07 (23:19)
Wiebe van den Brink M 23:42 (23:53)
Gerard Wesselink M 25:18 (25:54)
Joris Jeurissen M 25:22 (25:40)
19. Boerhof Projectinrichters 1 1:09:39 (1:11:38)
Ernst Rietman M 21:09 (21:17)
Radboud Willems M 22:17 (22:25)
Kristel Leerkes V 26:13 (27:56)
Edwin Roelofs M 28:00 (28:42)
20. Van Wijnen Deventer B.V. 2 1:09:44 (1:10:26)
Stefan Hoppen M 21:39 (21:53)
Marjolein Ligtenberg V 23:46 (23:58)
Jorim Groot Zevert M 24:19 (24:35)
Dennis Konhuurne M 24:24 (24:37)
Jan Hillen M 24:35 (24:49)
21. Het Notarieel 1 1:09:55 (1:12:53)
Annemieke Bosshardt V 21:45 (22:44)
Lilian Thijssen V 22:38 (23:38)
Marieke Postmus V 25:32 (26:31)
Esther Ghebeyehu V 28:02 (29:02)
Atie Klarenberg V 31:15 (33:13)
22. Wolters Kluwer Nederland BV 1 1:10:11 (1:14:11)
Rolf Heidemans M 22:45 (23:02)
Bert Oolman M 23:07 (25:01)
Rene Verschuren M 24:19 (26:08)
Marjan Horn V 27:13 (28:52)
23. Blokvoort Advocaten B.V. 1 1:10:22 (1:11:27)
Kirsten van Leeuwen V 21:36 (21:58)
Manfred Fokkema M 24:17 (24:38)
Sonja Dijkman V 24:29 (24:51)
Ruud Dijkman M 27:13 (27:38)
24. Onderwijsspecialisten 1 1:10:50 (1:15:12)
Mehmet Kisa M 21:17 (22:37)
Rene Rens M 23:24 (24:45)
Charlotte Roelofs V 26:09 (27:50)
Ellen Klein Koerkamp V 26:17 (27:57)
Rick Tuinman M 29:04 (30:55)
Jermain Makel M 29:13 (31:04)
25. th Bouwkunde, Filmhs de Keizer 2 1:11:00 (1:12:39)
Joep van de Pavoordt M 22:27 (22:41)
Hans Kleinsman M 23:43 (24:50)
Robert Jutten M 24:50 (25:08)
Klaas Groenewold M 31:30 (32:27)
26. Bosch Thermotechniek B.V. 1 1:11:06 (1:12:20)
Martin Koot M 21:06 (21:09)
Rene Kanters M 22:42 (23:02)
Jeremy Jeffrey M 27:18 (28:09)
Gerben van Riessen M 27:30 (28:22)
Jeroen Bos M 28:10 (29:01)
Cemil Buyukterzi M 39:23 (40:15)
27. JP van den Bent Stichting 1 1:11:16 (1:13:36)
Mathieu Steenbergen M 21:15 (21:24)
Chrissy Beunk V 24:54 (26:02)
Heleen Rozemuller V 25:07 (26:10)
Jose ten Bulte V 25:45 (26:52)
Fabian Marsch M 27:27 (28:38)
28. TP. de Watersnip 1 1:11:42 (1:13:56)
Kimba ten Kampe V 18:27 (18:27)
Angela van Hout V 25:43 (26:48)
Natasja Jansen V 27:32 (28:41)
Sven Jansen M 28:09 (29:25)
Angelique vd Bos V 29:53 (31:04)
Hester Nijland V 31:31 (32:41)
29. Thermen Bussloo 3 1:11:44 (1:13:20)
Laura Eelman V 22:20 (22:51)
Vincent Brons M 23:21 (23:54)
Maayke Weijenberg V 26:03 (26:35)
Kaylee Jansen V 26:39 (27:10)
Leandra van Hest V 27:18 (27:49)
Angelique van de Lagemaat V 28:19 (28:52)
30. Nicolaasschool 1 1:11:51 (1:13:45)
Petra Stempher V 23:21 (24:04)
Hilbert Huisman M 24:02 (24:30)
Mariëtte Assink V 24:28 (25:11)
31. GD Diergezondheid 3 1:12:10 (1:13:07)
Yoni Pasman V 22:07 (22:22)
Judith Flierman V 24:45 (25:00)
Sanne Carp V 25:18 (25:45)
Rianne Schaddenhorst V 26:58 (27:23)
José Nieuwenhuisen V 30:00 (30:29)
Eva Onis V 1:08:02 (1:08:02)
32. Saxion FEM 1 1:12:49 (1:14:38)
Annemien Markink V 22:15 (22:49)
Rik Teunissen M 25:13 (25:50)
Marten Bruining M 25:21 (25:59)
Maikel Snijder M 29:56 (30:33)
33. Fiévez Advocaten 1 1:13:08 (1:16:48)
Nienke Nijenhuis V 23:18 (23:53)
Koen Brinkman M 24:44 (26:17)
Marco Brinkman M 25:06 (26:38)
Liesbeth Terwel V 26:18 (27:43)
Dounia Tmim V 26:28 (27:37)
34. VDR Bouwgroep B.V. 2 1:13:09 (1:15:54)
Hanneke Damman V 22:57 (23:51)
Aafke Tepperik V 24:47 (25:40)
Auke Tepperik M 25:25 (26:23)
35. MediaBuro Schoppema 1 1:13:15 (1:15:19)
Wessel Geerlink M 20:00 (20:07)
Jorden Geerlink M 25:49 (25:56)
Marielle Schoppema V 27:26 (29:16)
Milan Ozinga M 34:23 (34:29)
Jeroen Schoppema M 39:02 (39:02)
36. Heine Steel 2 1:13:23 (1:18:20)
Jan Jeuken M 21:32 (21:41)
Danny Kiekebosch M 25:18 (28:32)
Daphne Van Vliet V 26:33 (28:07)
Iris Veldhuis V 30:09 (33:06)
37. Witteveen+Bos 2 1:13:37 (1:17:19)
Jessy Rietdijk V 24:10 (25:21)
Lotte van Herwaarden V 24:28 (25:47)
Linda de Vries V 24:59 (26:11)
Anna Veldhoen V 25:47 (26:59)
Rosanne Hamers V 25:55 (27:14)
38. Sallcon 2 1:13:41 (1:14:14)
Esther Nijland V 23:35 (23:50)
Marjorie Scholten V 24:30 (24:33)
Carla van der Steen V 25:36 (25:51)
Kick Brouwer M 25:42 (27:25)
39. Thermen Bussloo 2 1:14:27 (1:16:05)
Anne-marijn Plette V 23:21 (23:51)
Gerben Van de Slegt M 24:37 (25:10)
Daan van de Werff M 26:29 (27:04)
Bjorn van Dooremolen M 30:43 (31:15)
Aileen Webbink V 32:42 (36:55)
40. Rabobank Salland 2 1:14:37 (1:17:08)
Karin Bugter V 24:18 (25:06)
Jan Klein Wolterink M 25:00 (25:55)
Esther Stumpf V 25:19 (26:07)
Ton Burgers M 25:37 (26:23)
Jan Rietberg M 26:27 (27:19)
Mark Verwoolde M 27:37 (28:32)
41. th Bouwkunde, Filmhs de Keizer 3 1:14:39 (1:17:18)
Sanne Meenink V 24:15 (24:54)
Heleen Boom V 25:12 (26:14)
Rob Abrosius M 25:12 (26:10)
Hannah Drost V 25:51 (28:28)
Oleg Drost M 26:49 (27:48)
Alex van den Berg M 29:52 (32:45)
42. GD Diergezondheid 2 1:14:50 (1:15:57)
Anita ten Wolthuis V 23:39 (24:05)
Diana Havenaar V 25:32 (25:58)
Catholine Koster V 25:39 (25:54)
Thea von Bannisseht V 26:34 (26:50)
Sandra Boerwinkel V 26:56 (27:22)
Anita Kruitbosch V 31:49 (32:16)
43. Tandarsten centrum Deventer 2 1:14:52 (1:26:04)
Elise van der Meulen V 24:37 (28:25)
Sterre Lanz V 24:47 (28:30)
Josefien Lanz V 25:28 (29:09)
Sebo Woldringh M 27:25 (31:38)
Iris Vermeule V 29:44 (33:31)
Perissa Hosseinpour V 32:43 (36:32)
44. Ruitenberg Ingredients 1 1:14:56 (1:16:10)
Nanda Diekerhof V 24:12 (24:24)
Philippe Middelbeek M 24:46 (25:01)
Arthur van Meerveld M 25:58 (26:45)
Marcel Steman M 26:02 (26:50)
45. Fiévez Advocaten 2 1:15:06 (1:16:14)
Jondalar van Heugten M 23:36 (23:42)
Ella Timmermans V 25:41 (26:09)
Irene Verheul V 25:49 (26:23)
Rozemarijn Verhagen V 26:49 (28:14)
Barthold Dijkers M 27:35 (28:14)
46. Kiers advocaten 1 1:15:16 (1:23:31)
Kerwin Op de Beke M 19:50 (21:41)
Anne Ellerman V 26:30 (29:31)
Stijn Kiers M 28:56 (32:19)
Henk Kiers M 29:22 (32:44)
47. Van Wijnen Deventer B.V. 1 1:15:22 (1:18:31)
Tyson Rosaria M 23:42 (24:49)
Roelie van Kats V 25:50 (26:51)
Ruth van den Bogaard V 25:50 (26:51)
Hanneke Pronk V 26:36 (27:38)
Peter Horst M 27:55 (29:01)
48. PHB Deventer 3 1:15:24 (1:16:35)
Danny vd Weide M 22:24 (22:47)
Saskia van Ommen V 23:05 (23:28)
Frank Mulhof M 29:55 (30:20)
Jan Kager M 30:17 (30:41)
Joost Bruggeman M 31:11 (31:39)
49. JP van den Bent Stichting 3 1:15:28 (1:20:02)
Rosalie Schijven V 22:04 (22:33)
Femke Haarman V 25:28 (27:32)
Karlijn Kolkman V 27:56 (29:57)
Sander Voskamp M 32:55 (36:47)
Tessa van der Veer V 36:46 (40:53)
50. Carinova 2 1:15:39 (1:20:39)
Joke Koersen V 23:59 (25:42)
Elke Rottiné V 25:50 (27:29)
Riana te Winkel V 25:50 (27:28)
Fenna Morrenhof V 26:08 (27:50)
Hilda Dun V 28:04 (29:45)
Astrid Hommes V 28:23 (30:04)
51. Extend BV 2 1:15:40 (1:19:50)
Maud van Geel V 24:00 (25:39)
Lisette Lenderink V 24:31 (25:24)
Miranda Wormgoor V 27:09 (28:47)
Hanneke Meisel V 27:24 (29:02)
Theo Kuipers M 29:27 (31:16)
52. Brandweer IJselland 1 1:16:04 (1:23:40)
Mariska van der Vegte V 24:17 (24:32)
Brandweer IJsselland M 24:35 (28:15)
Brandweer IJsselland M 27:12 (30:53)
Marjolein Fransen V 30:44 (33:52)
Erwin Brinkhof M 34:50 (38:44)
53. Bosch Thermotechniek B.V. 2 1:16:08 (1:19:14)
Remco Voordendag M 23:20 (23:52)
Maurice Hommersom M 25:56 (26:24)
Rob van Amerongen M 26:52 (28:58)
Carmelo Pipicelli M 28:10 (30:16)
Erwin Diepenbroek M 28:21 (29:00)
Miguel Monteiro M 29:02 (29:56)
54. Bdata ICT Solutions 1 1:16:16 (1:19:57)
Mitchell Riesebeek M 24:47 (26:41)
Roy Hekkert M 25:31 (25:57)
Lisa Baar V 25:58 (27:19)
Wendy Bouwman V 28:00 (29:44)
Mario Riesebeek M 30:31 (32:27)
Kirsten Walburg V 34:39 (36:23)
55. Huisartsen Coöperatie Deventer 1 1:16:32 (1:22:02)
Anouk Bovenkerk V 24:17 (26:06)
Josien Jansen V 26:07 (27:58)
Klaske Kik V 26:08 (27:58)
Norbert Schilder M 26:51 (27:47)
Monique Wegdam V 30:57 (32:47)
Peter van den Boom M 34:09 (36:13)
56. Thermen Bussloo 1 1:16:37 (1:18:43)
Marlies Trip V 23:11 (24:13)
Sabine Hamersma V 25:59 (26:30)
Ruth van Raaij V 27:27 (28:00)
Jeffrey Siebelink M 27:54 (28:29)
Chantal Grootjen V 29:47 (30:17)
Ilona Versloot V 29:59 (30:31)
57. Salland Zorgverzekeringen 2 1:16:52 (1:19:58)
Eric van Beek M 25:30 (26:11)
Miranda Hoekman V 25:38 (26:52)
Yvonne van Beek V 25:44 (26:55)
Ben van Beek M 25:56 (26:38)
Herdi Brilleman M 26:16 (27:24)
Jos Neulen M 27:36 (28:45)
58. Rabobank Salland 5 1:16:59 (1:21:45)
Marleen Tijs V 24:41 (26:20)
Gerard Veldmate M 25:40 (27:29)
Roos Lagrené V 26:38 (27:56)
Maddy Wildenbeest V 28:56 (31:56)
59. WGV Zorg en Welzijn 1 1:17:02 (1:22:22)
Martine Duenk V 24:37 (26:24)
Carolien Brouwer V 25:16 (27:02)
Natasja Blokhorst V 27:09 (28:56)
Inge Jonkman V 30:48 (32:37)
60. Witteveen+Bos 1 1:17:09 (1:18:26)
Wouter Claassen M 23:30 (23:41)
Bas ten Bulte M 25:03 (25:26)
André van Kuijk M 28:36 (29:19)
61. Sportbedrijf Deventer 1 1:17:22 (1:21:48)
Romy Nikkels V 24:59 (26:28)
Marleen Nollen V 25:48 (27:16)
Anika Heijman V 26:35 (28:04)
Desiree du Buisson V 27:11 (28:38)
62. GEA 2 1:17:32 (1:22:13)
Lex Bakker M 25:20 (28:34)
Martien Streppel M 26:05 (26:49)
Johan Haagen M 26:07 (26:50)
Kim de Greef V 32:36 (36:28)
Inge Bielderman V 32:37 (36:28)
63. Saxion/ Academie Mens en Arbeid 1 1:17:33 (1:20:53)
Christiaan van Ommering M 25:16 (25:29)
Janneke Joly V 25:57 (27:31)
Rianne Marsman V 26:20 (27:53)
Geerte Verweij V 27:06 (28:39)
64. JP van den Bent Stichting 2 1:17:44 (1:21:19)
Elly Neyland V 24:06 (25:12)
Sanne vd Spek V 24:24 (25:30)
Manon van Rumpt V 29:14 (30:37)
65. JP van den Bent Stichting 4 1:18:02 (1:28:28)
Haggith Kuiper V 25:59 (29:27)
Margreet Westerholt V 25:59 (29:28)
Sanne Nijveldt V 26:04 (29:33)
Kelly Jans V 26:34 (30:06)
Iury da Silva M 28:51 (32:44)
66. Saxion ABR&R 2 1:18:38 (1:21:46)
Rik Zeeuwen M 23:32 (24:03)
Goos M 26:19 (27:07)
Astrid van Son V 28:47 (30:36)
Ans Mellink V 29:11 (30:59)
Dick Sweitser M 29:19 (31:20)
67. Noaberbuitensport 1 1:19:20 (1:24:51)
Ben Smidt M 24:45 (25:16)
Martijn Marsman M 24:59 (29:28)
Sander Broekhuizen M 29:36 (30:07)
Patrick Wienk M 30:15 (30:48)
68. SchoeBroek advocaten 1 1:19:30 (1:23:31)
Matthijs Knobben M 23:53 (25:18)
Femke Riesewijk V 27:39 (28:53)
Marcel de Boef M 27:58 (29:20)
Christa Schoemaker V 28:12 (29:27)
Marc de Wilde M 29:05 (30:27)
Marian Ellenbroek V 29:27 (30:42)
69. Sallcon 1 1:19:33 (1:25:52)
Karel Wiersma M 24:44 (26:30)
Juul Gerritsen V 26:19 (29:08)
Markus Broos M 28:30 (30:14)
Agnes Grobbe V 29:33 (30:51)
70. Stichting Mindfit 5 1:19:34 (1:26:15)
Marlon Mekers V 26:16 (28:47)
Esther Stegeman V 26:19 (28:51)
Titia Arwert V 26:59 (28:37)
Sylvia Bloemberg V 31:33 (33:09)
71. Rabobank Salland 3 1:19:53 (1:22:50)
Mariëlle Jimenez V 24:32 (25:21)
Patrick Beer M 26:22 (27:37)
Ed den Besten M 28:59 (29:52)
Yolanda Warnier V 29:48 (31:57)
72. Shoeby Boreel 1 1:19:54 (1:29:48)
Patricia Hessels V 26:17 (29:27)
Karina Haan V 26:18 (29:29)
Remy van der Heide M 27:19 (30:52)
Kibrom Wendem M 28:25 (32:00)
Rianda Valkenhoff V 29:32 (32:43)
73. Raster Groep 1 1:19:54 (1:24:23)
Marloes Jansen V 25:05 (25:41)
Jacqueline Koopman-Roepke V 27:24 (30:06)
Mike Caspers M 27:25 (28:36)
74. Bwaste International 1 1:20:09 (1:26:02)
Redmar de Haan M 25:58 (27:53)
Ramon Pol M 26:56 (28:52)
Janneke Wassink V 27:15 (29:17)
Jordy Franke M 29:37 (31:53)
Nicole Dommerholt V 31:18 (33:17)
Ellen Dommerholt V 31:49 (33:48)
75. KNVB district Oost 1 1:20:36 (1:26:14)
Heinz Schoemaker M 23:48 (24:49)
Niek Roosendaal M 25:52 (26:55)
Erica Stone-van Tongeren V 30:56 (34:30)
Ashley Stone V 30:58 (34:30)
Arnold Spin M 40:02 (41:07)
76. Promens 2 1:20:38 (1:24:17)
Olaf ten Zweege M 23:33 (23:53)
Nico Elshof M 28:32 (30:12)
Wes Elshof M 28:33 (30:12)
Anne Elshof V 31:23 (32:53)
77. GD Diergezondheid 1 1:20:47 (1:21:09)
Merijn Jansen M 24:24 (24:32)
Mark de Witte M 26:46 (26:52)
Remco Dijkman M 29:37 (29:45)
Ynte Schukken M 30:26 (31:01)
Jill Ruitenberg V 1:08:02 (1:08:02)
78. Zwembad De Schaeck 1 1:20:54 (1:22:58)
Mirna Collewijn V 22:34 (23:06)
Gaby Westenbroek V 27:40 (28:12)
Cynthia Klein Willink V 30:40 (31:40)
Jessica Lamberink V 31:56 (33:33)
Gerrit Waggeveld M 35:06 (36:11)
79. Hulphond Nederland 2 1:21:05 (1:24:08)
Bert Gerrits M 25:34 (26:39)
Annemiek Schuyl V 26:33 (27:31)
Karin Brands V 28:58 (29:58)
Regina Schoot Uiterkamp V 29:34 (30:33)
Mariska Riesewijk V 29:41 (32:43)
Henk Brands M 31:50 (32:56)
80. Heine Steel 4 1:21:14 (1:25:10)
Susanne Kocx V 26:06 (27:22)
Anna van Kastel V 26:07 (27:23)
Luuk van Kastel M 29:01 (30:25)
Carel Addink M 31:34 (33:22)
Manon Addink V 32:21 (33:58)
Sanne Elshof V 32:22 (33:58)
81. Extend BV 1 1:21:27 (1:24:25)
Joep Dikmans M 24:35 (25:16)
Mariska Cubuk V 27:30 (28:07)
Bianca Hofmeijer V 29:22 (31:02)
Yvonne Rustenberg V 31:41 (33:20)
82. SchoeBroek advocaten 2 1:21:47 (1:24:40)
Wouter Nalis M 21:52 (21:58)
Bert Hollink M 29:57 (31:21)
Henk van 't Ende M 29:58 (31:21)
Esther Keuken V 31:57 (33:11)
Iris Keuken V 32:06 (33:19)
Petra Smit V 32:07 (33:20)
83. Rabobank Salland 4 1:22:08 (1:27:39)
Maaike van Bremen V 26:45 (28:26)
Ivonne Lindeboom V 27:26 (29:07)
Ester Branderhorst V 27:57 (30:06)
Yvonne de Wilde V 34:19 (36:28)
84. VDR Bouwgroep B.V. 1 1:22:15 (1:24:54)
Dorien Bosch V 27:09 (28:02)
Anja de Haas V 27:10 (28:03)
Ellen van Dijk V 27:56 (28:49)
Peter de Jonge M 28:31 (29:31)
85. Klein Beernink B.V. 1 1:22:16 (1:28:56)
Marion Jansen V 27:19 (30:07)
Jordy Huis in ’t Veld M 27:27 (29:28)
Monique van den Brink-Har V 27:30 (29:21)
Willem Jansen M 28:29 (31:35)
Cre van der Heide V 32:33 (34:23)
86. Heine Steel 3 1:22:16 (1:26:17)
Nicole Bazuin V 26:12 (27:28)
Pascal Gerritsen M 28:02 (29:25)
Giel Gerritsen M 28:02 (29:24)
Daan Keulen M 29:09 (30:31)
Julian Helthuis M 29:10 (32:08)
Linda Helthuis V 30:26 (33:06)
87. Tauw 2 1:22:28 (1:25:04)
Jeroen Kluck M 23:45 (23:50)
Roelant van Dam M 25:26 (26:02)
Joost van der Plicht M 33:17 (35:12)
88. Van Wijnen Deventer B.V. 3 1:22:33 (1:29:06)
Anges Tuïnk V 27:06 (30:21)
Monique Stapper V 27:35 (29:15)
Wendy Cornelissen V 27:52 (29:30)
Rie Bruggeman V 28:32 (31:47)
Nicole Schutte V 32:28 (34:07)
89. Zozijn 2 1:22:41 (1:28:45)
Rochelle van der Mijl V 26:25 (28:22)
Renee Segbers V 26:55 (28:52)
Eugène Beer M 29:21 (31:31)
Esther Aalderink V 33:52 (35:50)
90. De Parabool 1 1:22:41 (1:27:15)
Inge Westendorp V 24:39 (26:39)
Tjeerd Heetveld M 27:09 (27:42)
Heleen Drees V 30:53 (32:54)
Cia Alferink V 32:19 (36:14)
91. Bosch Thermotechniek B.V. 3 1:22:46 (1:27:32)
Marco Schuiterd M 25:56 (26:25)
Rudolfo Pers M 28:17 (30:25)
Ayalla Witwijk M 28:33 (30:42)
Marian Verheul V 31:23 (34:15)
92. Stichting Mindfit 4 1:23:04 (1:28:31)
Maaike Heijenk V 25:36 (27:25)
Suzanne Schutzmann V 28:30 (30:20)
Isabella Altink V 28:58 (30:46)
Tijmen de Ruiter M 34:31 (36:35)
Jan Crone M 35:01 (37:06)
93. Heine Steel 1 1:23:06 (1:32:15)
Ine Gerritsen V 27:23 (30:21)
Lisanne Gerritsen V 27:24 (30:20)
Nick Bloeme M 28:19 (31:34)
Monique van Tolij V 28:36 (31:32)
Edwin Kok M 34:39 (37:54)
94. Nicolaasschool 2 1:23:33 (1:25:48)
Loes Fassbender V 26:38 (27:22)
Bianca Geerdes V 26:45 (27:31)
Marieke Arts V 30:10 (30:55)
Hanneke Canrinus V 32:42 (33:27)
95. Diabeter 2 1:23:52 (1:34:06)
Eva Wijnbergen V 25:53 (28:25)
Elvira Maatman V 28:37 (32:27)
Femke Spiegelenberg V 29:22 (33:14)
96. Gemeente Deventer 1 1:23:56 (1:30:48)
Esther Lagendijk V 26:09 (27:36)
Annejos Termaat V 27:52 (29:56)
Miranda Arendsen V 29:55 (33:16)
97. Sika Nederland B.V. 2 1:24:07 (1:28:02)
Ronald Borkent M 27:17 (28:14)
Stephan Westervoorde M 28:22 (29:49)
Oscar Nettekoven M 28:28 (29:59)
98. Stichting Mindfit 2 1:24:08 (1:28:09)
Ludo Achtereekte M 26:12 (27:38)
Esther van der Weele V 28:51 (30:07)
Marieke v/d Vloot v Vliet V 29:05 (30:24)
99. Salland Zorgverzekeringen 3 1:24:10 (1:30:07)
Rolf Meijer M 27:05 (28:34)
Christine Deurman V 28:03 (31:12)
Eveline Cubuk V 29:02 (30:21)
Erwin Cubuk M 31:47 (33:16)
100. Stichting Mindfit 3 1:24:21 (1:30:00)
Marlies Arends V 26:39 (28:33)
Kim Laarhuis V 26:46 (28:33)
Vincent van Reenen M 30:56 (32:54)
Heymen Timpers M 35:11 (37:14)
Wouter van de Bas M 35:14 (37:14)
101. Westfalen Medical BV 1 1:24:57 (1:30:36)
Jan Kok M 27:14 (28:07)
Rian Bouwmeester V 27:30 (29:03)
Lydia Engels V 30:13 (33:26)
Astrid Gulpen V 30:41 (33:34)
Marten Schaake M 31:51 (35:02)
Jasper Otten M 33:17 (34:11)
102. Radiotherapiegroep 1 1:25:16 (1:25:48)
Marthe Plagman V 24:21 (24:32)
Nienke Leus V 27:18 (27:28)
Monica Douma V 33:37 (33:48)
103. Zozijn 1 1:25:36 (1:31:50)
Bennie Horstink M 25:02 (27:11)
Tom Rentink M 29:20 (31:30)
Ilse Udes V 31:14 (33:09)
104. Pactum en Lindenhout 1 1:25:56 (1:30:57)
Femia Huisman V 24:30 (25:06)
Leonie Jansen V 26:28 (27:04)
Corné Spil M 34:58 (38:47)
105. BYK Cera 1 1:25:57 (1:35:48)
Erwin Schrotenboer M 27:32 (32:02)
Eva van der Laan V 28:46 (32:13)
Stephanie Gorter V 29:39 (31:33)
Michelle Boerman V 30:18 (34:21)
106. Fysio-10 1 1:26:16 (1:33:01)
Paul Keizer M 28:00 (30:19)
Paul Kokke M 28:24 (30:44)
Marielle Blokvoort V 29:52 (31:58)
107. Sportbedrijf Deventer 2 1:26:52 (1:31:45)
Tim van Beek M 26:36 (28:21)
Joost ten Bulte M 28:15 (29:54)
Truus Prins V 32:01 (33:30)
Monique Fredriks V 32:27 (33:55)
108. Sika Nederland B.V. 3 1:27:18 (1:33:26)
Elma Koetsier V 25:56 (27:14)
Hélène Ras V 28:52 (31:10)
Marcel Ras M 32:30 (35:02)
109. VHD Alarmcentrale 1 1:27:20 (1:39:20)
Dennis Bosman M 25:53 (29:53)
John de Greef M 28:45 (32:45)
Jan Marcel Schaper M 32:42 (36:42)
Iulia Huiculesca V 34:15 (37:55)
Quraysha Khodabaks V 34:28 (38:06)
Rebecca Schaake V 40:12 (43:59)
110. Tandarsten centrum Deventer 1 1:28:16 (1:39:38)
Trudi Meulenbroek V 29:15 (33:04)
Ria Frankort V 29:17 (33:04)
Celeste Hoogland V 29:44 (33:30)
Wilma Baas V 32:40 (36:29)
Stefanie Verwaayen V 33:30 (37:16)
111. Rabobank Salland 7 1:28:17 (1:34:50)
Daniël v.d. Ven M 27:42 (28:14)
Aletta de Haan V 30:17 (33:17)
Floor ter Horst V 30:18 (33:19)
Sanne Spoelstra V 32:00 (35:46)
Robin Welgraven M 33:37 (36:58)
Daniëlle de Baar V 34:16 (37:18)
112. Drukwerkdeal.nl 1 1:28:21 (1:31:37)
Inge Beltman V 25:06 (26:12)
Inge Smits V 29:39 (30:45)
Ingrid Jansen V 33:36 (34:40)
113. Diabeter 1 1:28:31 (1:40:45)
Eline Beijleveld V 28:31 (32:22)
Sven van Westerhuis M 29:22 (33:38)
Anja Geurtsen V 30:38 (34:45)
Tanja Lappenschaar V 30:43 (34:45)
Peter Beijleveld M 31:44 (35:59)
Jet Stokvis V 34:25 (38:31)
114. Zorggroep Solis 1 1:28:32 (1:37:06)
Peter Kooijmans M 27:41 (29:48)
Jane Hermsen V 29:57 (33:51)
Maike van Beest V 30:54 (33:27)
115. Rabobank Salland 8 1:29:43 (1:40:16)
Chantal Ezendam V 29:30 (33:16)
Anne Schwartz V 29:57 (33:43)
Arti Balkoe V 30:16 (33:17)
Fabiënne Leur V 30:17 (33:16)
116. Promens 1 1:30:31 (1:35:01)
Bert Matser M 28:02 (29:18)
Angelique van Silfhout V 29:39 (31:11)
Andre Romeijn M 32:50 (34:32)
Connie Jansen M 33:04 (34:46)
Jan de Vries M 34:55 (36:33)
Herman Scholten M 41:37 (43:17)
117. Willems Administratie & Advies 1 1:30:46 (1:34:57)
Klaas Dijkstra M 26:05 (27:25)
Berty Willems V 28:20 (29:45)
Claudia Willems V 36:21 (37:47)
118. Onderwijsspecialisten 2 1:30:54 (1:40:27)
Marjon Rensen V 26:07 (27:48)
Sophie Woolderink V 30:42 (34:25)
Emral Baran Colak M 34:05 (38:14)
Sophie Rouwendal V 36:13 (40:02)
Abiesh M 41:12 (45:24)
Eric Woolderink M 43:35 (47:49)
119. GEA 1 1:31:04 (1:39:05)
Rens Bakker M 28:48 (30:25)
Danieke Lebbink V 31:06 (34:08)
Rene Roelofsen M 31:10 (34:32)
Steffanie Frei V 32:00 (35:01)
Martijn Simons M 33:50 (35:27)
120. Daniël de Brouwerschool 1 1:31:23 (1:44:54)
Jeroen Spikker M 29:51 (34:31)
Henk Noordman M 30:27 (35:04)
Sanne Kogelman V 31:05 (35:19)
Hanneke Hoogeslag V 32:08 (36:13)
Cynthia Kleiboer V 33:39 (37:44)
Laetitia Glaubitz V 39:05 (43:19)
121. Onderwijsspecialisten 4 1:31:52 (1:41:17)
Anita Bergsma V 26:49 (30:35)
Ithiomar Jlaria M 28:47 (30:39)
Ayla Broekman V 36:16 (40:03)
122. Salland Zorgverzekeringen 4 1:31:52 (1:41:40)
Daan van Eijck M 30:00 (33:29)
Renate Hommersom V 30:09 (32:53)
Katriene Schaap V 31:43 (35:18)
Debby Zuiderveld V 31:47 (35:20)
123. BYK Cera 2 1:32:31 (1:43:14)
Marjolein Reinders V 29:52 (33:00)
Michael Birahy M 30:36 (35:05)
Petra Ellenbroek V 32:03 (35:09)
124. C-mark 1 1:32:33 (1:44:32)
Ger Hulshof M 26:47 (30:54)
Suzanne Kwakernaak V 31:09 (34:53)
Jan Oostewechel M 34:37 (38:45)
Sietse Hylkema M 36:47 (40:55)
125. Diabeter 5 1:34:00 (1:42:53)
Kirsten Dolstra V 30:55 (33:33)
Sandra Dolstra V 30:56 (33:33)
Mathilda vd Laan V 32:09 (35:47)
Daniel vd Laan M 35:26 (39:28)
126. Vaessen-Schoemaker BV 2 1:34:21 (1:40:44)
Corine Bakker V 29:31 (31:30)
Jeroen Tromp M 32:04 (34:16)
Robert Lenselink M 32:46 (34:58)
127. Rabobank Salland 6 1:37:25 (1:48:29)
Roos Kettelarij V 29:54 (33:40)
Michelle Hoogeveen V 33:32 (37:18)
Ellen Lueks V 33:59 (37:31)
128. VHD Alarmcentrale 2 1:38:30 (1:50:56)
Ronald Hamer M 32:23 (36:29)
Jaap Lambooij M 32:50 (37:06)
Willem Veenendaal M 33:17 (37:21)
129. Strukton Worksphere 1 1:38:33 (1:41:52)
Kevin Breden M 32:00 (33:07)
Hugo Schraa M 32:01 (33:07)
Ross Kuipers M 34:32 (35:38)
130. Diabeter 4 1:41:25 (1:53:11)
Janneke Spiegelenberg V 29:23 (33:14)
Lianne Opstal V 33:15 (37:21)
Frank Willem Hogervorst M 38:47 (42:36)
Coen Hogervorst M 38:48 (42:36)
131. Sika Nederland B.V. 4 1:41:57 (1:50:03)
Ingo Hillmann M 30:04 (31:30)
Henk Verhoeven M 35:13 (38:32)
Bas Logister M 36:40 (40:01)
132. Onderwijsspecialisten 3 1:48:07 (1:59:32)
Joyce Folkers V 34:51 (38:38)
Beyza V 36:15 (40:03)
Stella Kalangi V 37:01 (40:51)
Anke-Marjolijn Muller V 37:04 (40:53)
Larissa Preuter V 37:06 (40:54)