Team resultaten van Verkerkloop 2015

5km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Plaats Team naam Netto Bruto
1. Verzekeringsbeheer 1:12:52 (1:12:52)
Remi van der Leer M 17:49 (17:49)
Tom Hak M 17:50 (17:50)
Dennis Holleman M 18:19 (18:19)
Jelle van Buuren M 18:54 (18:54)
Willem Plaizier M 19:11 (19:12)
Miguel Valasdosanos M 19:51 (19:51)
2. Haus Tirol - Loopmoate 1:15:18 (1:15:26)
John den Hartog M 18:08 (18:09)
Ferry Kempenaars M 18:56 (18:56)
Edward Peters M 18:59 (19:01)
Peter Verschoor M 19:15 (19:20)
Arno Ammerlaan M 19:44 (19:46)
3. Eputan/ Herculan team 2 1:16:52 (1:17:01)
Bas van Houten M 17:44 (17:45)
Joris Verhoeven M 18:11 (18:13)
Rick van Namen M 18:50 (18:53)
Mark Swank M 22:07 (22:10)
4. Wisse 1:17:16 (1:18:03)
Maarten van Zeggeren M 16:17 (16:17)
Martin Verveer M 17:47 (17:47)
Anne Zijderveld V 18:15 (18:15)
Cindy de Wit V 24:57 (25:44)
5. Conpacksys team 1 1:20:07 (1:20:10)
Arjan Grooteman M 19:20 (19:20)
Jan Faes M 19:20 (19:20)
Frank Faes M 20:07 (20:07)
William de Swart M 21:20 (21:23)
6. Royal IHC Team 5 1:20:21 (1:20:54)
Jannes Kamphuis M 18:58 (18:59)
Carl van Lindern M 19:38 (19:40)
Nico van Leeuwen M 19:55 (19:57)
Herman van Maurik M 21:50 (22:18)
7. Plus Retail Team 2 1:22:30 (1:23:33)
Marius Zoeteman M 19:24 (19:43)
Wessel Dupre M 19:36 (19:40)
Vincent van Nes M 21:30 (21:50)
Wouter van Gameren M 22:00 (22:20)
Michel van den Berg M 24:11 (24:32)
8. Sigma-Aldrich team 1 1:23:24 (1:23:54)
Niek van Overberghe M 18:01 (18:04)
Sven Tak M 20:46 (20:50)
Johan van der Star M 21:51 (22:06)
Paul van den Nieuwenhuijzen M 22:46 (22:54)
Sander Stravers M 23:37 (24:00)
9. Verkerk Service Team 1:24:21 (1:26:23)
Daan Idsinga M 18:44 (18:52)
Mohammed Addoukali M 20:32 (20:36)
Marco 't Hoen M 21:09 (21:55)
Martin van Vuuren M 23:56 (25:00)
Hans Besseling M 25:53 (26:57)
10. V. Leeuwen Buizen T2 1:24:56 (1:25:48)
Thomas Stravers M 19:38 (19:44)
Jack Huisman M 21:20 (21:36)
Robert Jan Lanser M 21:45 (22:00)
Jan Pijl M 22:13 (22:28)
11. AA Lease 1:27:39 (1:29:36)
Martijn Spoelstra M 20:31 (21:01)
Remon Barendregt M 21:23 (21:50)
Dave Jansen M 22:30 (22:30)
Stefan de Gier M 23:15 (24:15)
12. Mampaey 1:28:29 (1:31:29)
Jaap Kleijnendorst M 19:49 (19:59)
Carl Pellikaan M 21:31 (21:42)
Ruben van der Steen M 22:50 (24:09)
Alex Hallatu M 24:19 (25:39)
13. Walter de Lange team 1 1:28:40 (1:30:21)
Vincent Kaas M 20:41 (20:43)
Lars Schreuders M 21:35 (21:38)
Wessel de Lange M 22:57 (23:45)
Paul van der Stel M 23:27 (24:15)
14. Sch. Gebr. Kooiman T1 1:29:21 (1:30:02)
Mark van Dijk M 19:36 (19:46)
Rinus Kooiman M 22:51 (23:00)
Cor Heijkoop M 22:51 (23:00)
Robert Kooiman M 24:03 (24:16)
15. NewBridges 1:30:50 (1:31:41)
Peter Boersema M 20:02 (20:07)
Patrick Huizinga M 21:08 (21:12)
Marnix van Bruggen M 23:52 (23:59)
Piet van Bruggen M 25:48 (26:23)
16. Verkerk heren 1:30:56 (1:32:11)
Dennis Schop M 20:40 (20:41)
Joey van der Graaf M 22:11 (22:11)
Koen Kloppenburg M 22:43 (23:20)
Xander Visser M 25:22 (25:59)
Michel de Ruiter M 34:44 (36:55)
17. Hager 1:31:04 (1:32:53)
Gijs van Bruggen M 21:09 (21:34)
Eric Opmeer M 21:39 (22:08)
Rob Goedegebuur M 22:09 (22:34)
Peter Martens M 26:07 (26:37)
Esther Knook V 26:40 (27:05)
18. Gem. Zwijndrecht team 1 1:31:18 (1:35:47)
Peter de Nooijer M 19:37 (19:44)
Daan van Strien M 22:17 (22:58)
Robert de Zeeuw M 22:35 (24:26)
Cathelijn Rinkel V 26:49 (28:39)
19. IMCD 1:31:19 (1:31:55)
Rob van Vijfeijken M 19:53 (19:58)
Casper Rem M 21:48 (21:59)
Guido Smit M 24:11 (24:22)
Denis Engin M 25:27 (25:36)
20. Aditech team 1 1:31:57 (1:34:15)
Joost Ouwerkerk M 21:57 (22:29)
Jeffrey van Oostrum M 22:17 (22:56)
Aart Diepenhorst M 23:29 (24:02)
Chris Dorrestijn M 24:14 (24:48)
21. Verkerk VSS 1:32:20 (1:35:47)
Remco van Rikxoort M 20:23 (21:27)
René Havelaar M 21:24 (22:11)
Jeroen Hoogstraten M 23:24 (23:48)
James de Vaan M 27:09 (28:21)
22. PCOAZ team 2 1:32:27 (1:34:36)
Arjan Vis M 20:15 (20:47)
Suze de Zeeuw V 23:26 (23:54)
Bob Hoorweg M 23:49 (24:23)
Cornelis van Seventer M 24:57 (25:32)
Martine Tahapary V 32:05 (32:34)
23. Eputan/ Herculan team 4 1:32:42 (1:36:46)
Jaydeon Balootje M 20:30 (21:31)
Jaap Swank Jr. M 22:55 (23:56)
Pim Swank M 24:38 (25:39)
Tom Naaktgeboren M 24:39 (25:40)
Junny Balootje M 24:46 (25:47)
24. Atlas Copco team 1 1:34:41 (1:36:09)
Nourdinne Idrissi M 19:23 (19:32)
Almar Ravenstijn M 21:54 (22:37)
Yuri Reijmer M 26:42 (27:00)
Ron van Dooremalen M 26:42 (27:00)
25. Biomet team 1 1:34:43 (1:35:23)
Sander van den Berg M 20:20 (20:26)
Marc Schotanus M 24:04 (24:12)
Robertjan van Amstel de Vries M 24:33 (24:45)
John Pegels M 25:46 (26:00)
26. PCOAZ team 1 1:34:52 (1:37:08)
Marlies Weeda V 20:46 (20:46)
Nicole Havelaar V 24:21 (25:02)
Lucy van der Spek V 24:22 (25:01)
Marjolijn Hooimeijer V 25:23 (26:19)
Chantal Berends V 32:48 (33:28)
27. De Ronde Tafel 1:35:08 (1:39:14)
Lennart Bosschaart M 23:28 (24:29)
Stefan van Wingerden M 23:32 (24:33)
Arjen van Wijngaarden M 24:03 (25:06)
Rob Boudestijn M 24:05 (25:06)
28. Yes Kinderopvang 1:35:17 (1:38:23)
Lineke Reuvenkamp V 21:24 (22:10)
Ilona Drost V 23:04 (23:52)
Christianne Borgstijn V 24:26 (25:12)
Marije van der Schelling V 26:23 (27:09)
29. Obreen 1:35:44 (1:36:24)
Mark van Beijnum M 20:06 (20:12)
Mark Hilkmann M 21:44 (21:51)
Edwin den Haring M 23:56 (24:03)
Melissa den Haring V 29:58 (30:18)
30. Johnson Controls team 1 1:36:22 (1:37:17)
Johan van Herpen M 18:51 (19:00)
Berry Ripson M 21:38 (21:54)
Phil Keukelaar M 25:09 (25:25)
Frans Keizer M 30:44 (30:58)
Monique van Dalen V 34:44 (35:49)
31. Royal IHC Team 2 1:36:42 (1:45:03)
Marco Meijerink M 21:17 (23:20)
Alex Hoogvliet M 22:06 (24:13)
Chris Willekens M 26:18 (28:24)
Sander Steenvoorden M 27:01 (29:06)
32. Ten Holter Noordam 1:36:58 (1:37:33)
Emiel de Joode M 22:25 (22:33)
Pascal Kruit M 22:57 (23:06)
Mariska Barendrecht V 25:48 (25:57)
Jan de Rooij M 25:48 (25:57)
33. Haus Tirol - Liv. Yt 1:37:22 (1:37:47)
Kelly van Hoof V 21:37 (21:37)
Mariska v.d. Matten V 24:19 (24:30)
Melanie Makkelie V 25:23 (25:35)
Corine Zwaan V 26:03 (26:05)
Simone Tak V 27:10 (27:24)
Kees Tak M 27:12 (27:24)
34. Hertek 1:38:12 (1:40:27)
Chris Pul M 22:47 (23:22)
Micha Jonkers M 24:38 (25:12)
Roland van Eijk M 25:19 (25:52)
Werner Visser M 25:28 (26:01)
35. V. Leeuwen Buizen T1 1:38:26 (1:40:20)
Leen Macleane M 21:45 (22:00)
Martin Robbemond M 22:10 (22:26)
Heni Madacsi V 26:19 (26:35)
Lars de Jong M 28:12 (29:19)
36. Atlas Copco team 4 1:38:26 (1:39:32)
Wim den Hoed M 21:45 (21:54)
Jan Brands M 22:24 (22:35)
Patrick Kerff M 22:43 (22:53)
Jan Jonas M 31:34 (32:10)
37. Aditech team 3 1:38:28 (1:40:55)
Alexander Diepenhorst M 21:36 (22:13)
Luc van der Voorn M 23:56 (24:35)
John van Tilborg M 24:22 (24:58)
Melanie Versluis V 28:34 (29:09)
38. Verkerk 10 km'ers 1:38:46 (1:42:27)
Jako Sterrenburg M 21:07 (21:46)
Rutger v.d. Heuvel M 24:43 (25:43)
André Vieth M 26:28 (27:29)
Dennis Vieth M 26:28 (27:29)
Henk Niessen M 27:42 (28:44)
39. Royal IHC Team 1 1:39:05 (1:46:08)
Marcel Meeuwesen M 21:44 (22:49)
Stevan Ulrich M 23:03 (24:46)
Marshall Broekman M 26:25 (28:37)
Rens de Waard M 27:53 (29:56)
40. Rotaract team 2 1:39:06 (1:47:13)
Rick M 23:42 (25:23)
Thomas Glandorf M 24:49 (27:09)
Ben van der Kruk M 24:49 (27:10)
Danielle V 25:46 (27:31)
41. Storax 1:40:25 (1:43:26)
Erik Schoolenberg M 23:40 (24:12)
Maickel van Dokkum M 24:13 (24:23)
Frank van Beek M 25:35 (26:16)
Tim Versnel M 26:57 (28:35)
42. Haus Tirol - Ikazia 1:41:09 (1:43:56)
Mario Stark M 22:58 (23:39)
Ron van Wezel M 24:28 (25:10)
Ronald Bello M 25:23 (26:03)
Christiaan de Jong M 28:20 (29:04)
43. Nedstaal 1:41:19 (1:46:11)
Pieter Klem M 18:15 (18:16)
Bart Deelen M 26:30 (28:07)
Christa Maliepaard V 27:54 (29:31)
Henk Bharos M 28:40 (30:17)
44. Biomet team 6 1:41:38 (1:42:20)
Radjkoemar Ramkisoen M 23:06 (23:22)
Yvonne Mulders V 23:30 (23:33)
Rianne van de Winkel V 26:34 (26:46)
Lieke Jans V 28:28 (28:39)
45. Rotaract team 1 1:42:31 (1:48:41)
Douwe Slobbe M 20:46 (23:09)
Deon Nugteren M 25:05 (25:23)
Dionne Buskens V 25:51 (27:35)
Nial van Zijp V 30:49 (32:34)
46. Eputan/ Herculan team 3 1:42:42 (1:46:20)
Willem Alderliesten M 22:08 (22:51)
Bas Swank M 22:19 (23:02)
Ramon Jansen M 27:31 (29:19)
Gert Lamberts M 30:44 (31:08)
47. Dierenkl. Ridderkerk T2 1:42:46 (1:50:25)
Sven van Haesendonck M 21:16 (23:09)
Matthijs Nipius M 24:37 (26:31)
Thomas Benschop M 27:50 (29:48)
Katinka Salden V 29:03 (30:57)
Astrid Hermens V 30:59 (32:53)
48. VIM 1:42:54 (1:50:01)
Jeroen Verhoef M 22:17 (24:05)
Roderik van Zijderveld M 23:42 (25:28)
Leo Verhoef M 28:03 (29:49)
Cristian den Hoed M 28:52 (30:39)
49. EY 1:43:41 (1:48:39)
Rob Schouten M 23:38 (24:53)
Wouter van den Abeelen M 23:44 (24:58)
Ivo Richter M 26:53 (28:08)
Tristan de Korte M 29:26 (30:40)
50. Conpacksys team 2 1:43:57 (1:50:03)
Toine Buijs M 23:33 (24:28)
Mels van Ammers M 26:21 (28:04)
Nico van den Biggelaar M 26:27 (28:11)
Korstiaan van den Heuvel M 27:36 (29:20)
51. Moree Gelderblom 1:44:09 (1:52:08)
Robbert Flipse M 22:27 (24:30)
Reinier Belder M 25:48 (27:49)
Daphne Straver V 26:28 (28:25)
Kelly Jonkman V 29:26 (31:24)
52. Conpacksys team 3 1:44:18 (1:50:29)
Jaap Verhulst M 23:20 (24:16)
Michal Bengsch M 26:22 (28:08)
Michel Bezemer M 26:29 (28:12)
Erwelima Bengsch M 28:07 (29:53)
53. Atlas Copco team 5 1:44:44 (1:46:47)
Marvin van Loenen M 22:23 (22:57)
Peter Bax M 24:43 (24:55)
Adrie van Triest M 25:56 (26:33)
Richard Hummelen M 31:42 (32:22)
54. Haus Tirol - Basketbal 1:45:33 (1:46:29)
Anita de Grauw V 23:31 (23:31)
Linda van Lieshout V 25:33 (25:51)
Grietje Meester V 27:29 (27:50)
Tanja van der Harst V 29:00 (29:17)
Simone Glastra V 33:01 (33:20)
55. Kerry NL 1:45:33 (1:47:30)
Geert-Jan Hullermans M 21:00 (21:29)
Fernando Marques M 28:10 (28:40)
Ricardo Rietveld M 28:11 (28:40)
Feidhlim O'Dubhlaing M 28:12 (28:41)
56. Businesscom 1:45:35 (1:51:10)
Denny Meyer M 22:16 (24:08)
Pieter van Eldonk M 24:10 (26:01)
Nick de Haas M 26:47 (26:47)
Tamara Daans V 32:22 (34:14)
57. BDO 1:46:26 (1:53:37)
Mike Post M 22:14 (24:01)
Koen van Boxtel M 25:45 (27:35)
Ray Monster M 28:11 (29:58)
Lisa Lodder V 30:16 (32:03)
58. Ambi Pack team 1 1:46:46 (1:55:11)
Terry Coenraad M 24:10 (26:17)
Michel Oonincx M 27:16 (29:23)
Michel van Dijk M 27:24 (29:29)
David Krettek M 27:56 (30:02)
59. Dierenkl. Ridderkerk T1 1:47:21 (1:55:00)
Dries Sabbe M 21:18 (23:09)
Danny de Ruiter M 27:04 (29:00)
Petra Groeneveld V 29:10 (31:07)
Cindy van Oort V 29:49 (31:44)
60. Krüger & Partners 1:47:22 (1:48:36)
Wouter van Tienhoven M 22:30 (22:33)
Robert Smits M 22:31 (22:33)
Marline van Ginkel V 31:10 (31:45)
Marja Roza V 31:11 (31:45)
61. Lagersmit 1:47:31 (1:52:13)
Mounir Ibirane M 23:19 (24:31)
Johan Polfliet M 26:34 (27:41)
Jan Zwakhals M 28:35 (29:47)
Ashley van der Vlies V 29:03 (30:14)
62. Atlas Copco team 9 1:47:36 (1:49:40)
Koen van de Mieroop M 18:38 (19:00)
Karel van de Mieroop M 25:45 (26:43)
Swaroop Dhamale M 30:25 (30:44)
Lan Dang V 32:48 (33:13)
63. Sch. Gebr. Kooiman T2 1:47:53 (1:48:59)
Jerry de Jong M 23:07 (23:21)
Maarten Kooiman M 25:50 (26:09)
Yosta Stroop M 29:24 (29:43)
Theo Buscher M 29:32 (29:46)
64. Boxlines 1:47:56 (1:49:13)
Sebastiaan Gommers M 24:28 (24:47)
Rogier van de Graaf M 24:38 (24:57)
Daniëlle van Vrouwerf V 29:25 (29:45)
Eva Dommer V 29:25 (29:44)
65. Aditech team 2 1:48:16 (1:50:42)
Cynthia Viveen V 24:00 (24:34)
Mbaga Zonneveld M 25:20 (25:56)
Claudia Ritmeester V 28:08 (28:47)
Bianca de Langen V 30:48 (31:25)
66. Pijl Schilders team 1 1:48:21 (1:55:25)
Arjan van Die M 24:14 (25:41)
Freek de Frel M 24:14 (25:42)
Stef Boddema M 27:20 (29:09)
Pieter Fun M 32:33 (34:53)
67. VLS 1:49:02 (1:51:28)
Ronald v/d Waal M 26:32 (27:52)
Tjerk Molenaar M 27:29 (27:52)
Steef van Wolferen M 27:30 (27:52)
Henry Klop M 27:31 (27:52)
68. Pijl Schilders team 2 1:49:11 (1:53:45)
Rick Klootwijk M 21:39 (22:10)
Marjolein Pijl V 24:18 (24:49)
Susanne Pronk V 30:49 (32:31)
Stefanie Hancevic V 32:25 (34:15)
69. Hair Square team 1 1:49:25 (1:52:54)
Monique de Lange V 24:41 (25:30)
Marleen Schumacher V 26:27 (27:22)
Mandy van der Heeden V 26:33 (27:26)
Michel Vat M 31:44 (32:36)
70. Rabobank RMIJ team 1 1:50:11 (1:52:57)
Maurice Verberk M 23:48 (24:36)
Danielle Louter V 26:37 (27:18)
Wim Jansen M 29:44 (30:16)
Arwin Oedit M 30:02 (30:47)
Cor v.d. Adel M 30:49 (31:25)
71. Rabobank Drechtsteden T2 1:50:27 (1:56:42)
Laurens Bongaard M 23:40 (25:01)
Corine Meijerink V 25:58 (27:19)
Marcel Huber M 26:00 (27:14)
Corina Kleijn V 34:49 (37:08)
72. de Liefde & van Gemeren 1:50:36 (1:58:34)
Lisa van Weijen V 27:29 (29:28)
Dennis van Tooren M 27:40 (29:40)
Melissa de Wit V 27:40 (29:40)
Dirk van den Eijkel M 27:47 (29:46)
73. Hoek en Blok team 5 1:51:00 (1:54:44)
Michael Windmeijer M 25:32 (26:22)
Theo de Grauw M 27:04 (27:57)
Marlinde de Vos V 29:06 (31:00)
Bart de Groot M 29:18 (29:25)
74. Hoek en Blok team 2 1:51:08 (1:54:40)
Jeffrey Goedbloed M 25:45 (26:38)
Paul van der Hurk M 25:47 (26:37)
Maarten Tissink M 25:47 (26:39)
Martijn van der Valk M 33:49 (34:46)
75. Royal IHC Team 4 1:51:34 (1:53:19)
Steven Plaisier M 23:18 (23:45)
Ramona Klem V 28:39 (29:06)
Margriet Melles V 28:41 (29:06)
Gerard Eggink M 30:56 (31:22)
76. Royal IHC IQIP Team 6 1:51:36 (1:56:57)
Edwin Klootwijk M 21:19 (22:37)
Sandjay Moennasing M 27:58 (29:23)
Nanda de Jong-Roelvink V 29:26 (30:45)
Annette de Koning V 32:53 (34:12)
77. Rabobank Drechtsteden T1 1:51:47 (1:57:23)
Christiaan den Hartog M 23:41 (25:03)
Wim Boudesteijn M 27:20 (29:52)
Rob Zoeteweij M 27:25 (28:17)
Edwin van Toledo M 33:21 (34:11)
78. Swinhove Groep team 1 1:51:50 (1:59:29)
Margreet de Bondt V 25:18 (27:10)
Johan Brands M 26:54 (28:50)
Conny van der Spoel V 29:32 (31:27)
Corine den Dekker V 30:06 (32:02)
79. Walter de Lange team 2 1:52:12 (1:55:29)
Walter de Lange M 23:13 (24:01)
Miranda Franzen V 28:40 (29:29)
Erik Franzen M 28:40 (29:30)
Christa Kandel V 31:39 (32:29)
80. Politici Zwijndrecht 1:52:25 (1:55:26)
Jolanda de Witte V 26:35 (27:18)
Kees de Keizer M 27:41 (28:27)
Robert Kreukniet M 28:41 (29:27)
Dominic Schrijer M 29:28 (30:14)
81. SDO 1:52:47 (1:56:32)
Jos Baauw M 24:16 (25:12)
Martin van Leeuwen M 29:12 (30:08)
André van Driel M 29:14 (30:08)
Marijke Ekelo V 30:05 (31:04)
82. Da Vinci College 1:52:49 (1:55:14)
Pascal Slaa M 26:39 (27:16)
Alexander Slaa M 28:28 (29:05)
Paul Slaa M 28:29 (29:05)
Shirley Maaskant V 29:13 (29:48)
83. Estay team 1 1:52:57 (1:56:18)
Esmeralda van Esch V 26:00 (27:05)
Lizzy Crusifix V 28:46 (29:55)
Lisa Stolk V 28:56 (30:03)
Nienke Verboom V 29:15 (29:15)
84. Gem. Zwijndrecht team 2 1:53:31 (2:01:02)
Arnold Groenewegen M 22:49 (24:42)
Kees Noordermeer M 27:54 (29:48)
Bianca Schuurman V 29:21 (31:13)
Melanie Morlog V 33:27 (35:19)
85. Softpak 1:54:12 (2:00:23)
Arjo Geelhoed M 26:29 (28:02)
Joos Keislair M 26:36 (28:12)
Sandra Baaijens V 30:20 (31:51)
Peter Baaijens M 30:47 (32:18)
86. Verkerk Inspectie 1:54:29 (2:00:57)
Corné van Ballegooijen M 28:34 (30:11)
Evert Schippers M 28:35 (30:11)
Ruud van den Berg M 28:37 (30:13)
Robert Smit M 28:43 (30:22)
87. Flynth 1:55:53 (1:58:44)
Michel v.d Linden M 24:20 (25:03)
Marcel Naaktgeboren M 28:50 (29:33)
Sib Naaktgeboren M 28:50 (29:33)
Milja van Namen V 33:53 (34:35)
88. Nautica 1:56:04 (1:58:04)
Harrie Volker M 25:01 (25:31)
Paul van Iperen M 25:44 (26:14)
Miranda Stoppelenburg V 32:39 (33:09)
Nel Springvloed V 32:40 (33:10)
89. Eputan/ Herculan Team 1 1:56:05 (1:57:38)
Jaap Swank M 28:15 (28:38)
Wim van den Boomgaard M 28:16 (28:39)
Anton Luyks M 29:26 (29:50)
Peter van Leeuwen M 30:08 (30:31)
90. Sigma-Aldrich team 2 1:56:16 (2:00:58)
Anouschca Nsimba V 23:57 (25:07)
Arno Petermeijer M 30:30 (31:40)
Marloes Knijnenburg V 30:35 (31:46)
Erik Heeren M 31:14 (32:25)
Ferdy Rijsemus M 31:32 (31:40)
91. Atlas Copco team 2 1:58:00 (1:59:24)
Koen Botermans M 19:02 (19:12)
Amber Dorre V 29:29 (29:47)
Lotte van Dieren V 30:49 (31:17)
Sanne Klomp V 38:40 (39:08)
92. Estay team 2 1:58:43 (2:03:12)
Jeroen Schmid M 24:03 (25:10)
Juliette van den Ouweland V 26:57 (28:04)
Marcel Schmid M 33:10 (34:17)
Angela Ooms V 34:33 (35:41)
93. Hoek en Blok team 4 1:58:50 (2:01:33)
Mark de Jong M 21:57 (22:02)
Kim de Jong V 30:27 (31:18)
Rob de Jong M 33:10 (34:06)
Petra Huizenga V 33:16 (34:07)
94. Rabobank RMIJ team 2 1:59:53 (2:02:29)
José Klaassens V 27:28 (28:07)
Angelina de Koning V 29:38 (30:17)
Yvette Winnubst V 30:44 (31:24)
Baukje IJlstra V 32:03 (32:41)
95. Biomet team 5 2:01:26 (2:02:01)
Victor Brenninkmeijer M 23:25 (23:35)
Hilde Pors V 26:53 (26:57)
Yvonne Brand V 34:22 (34:32)
Malika Maanani V 36:46 (36:57)
96. Dierenkl. Ridderkerk T3 2:02:16 (2:10:03)
Luuk Grandia M 29:32 (31:27)
Jacquelien 'd Achard van Enschut V 29:34 (31:32)
Tom Nagels M 31:34 (33:31)
Vicky van Splunder V 31:36 (33:33)
Astrid van Horssen V 34:07 (36:01)
97. Atlas Copco team 8 2:02:23 (2:03:32)
Steven Gobeyn M 20:51 (20:55)
Kitta van de Velde V 30:55 (31:20)
Edwin Jacobs M 31:52 (32:12)
Karthikeyan Srinivasan M 38:45 (39:05)
98. Atlas Copco team 3 2:03:31 (2:05:08)
Adam Stam M 23:06 (23:16)
Aron Maaskant M 27:09 (27:28)
Kim Thuysman V 33:28 (33:55)
Els de Waard V 39:48 (40:29)
99. Rabobank Drechtsteden T3 2:03:56 (2:07:47)
Ramon Horne M 26:00 (27:15)
Esther de Roos V 32:16 (33:10)
Johan v.d. Boogaard M 32:19 (33:11)
Mariska Noordegraaf V 33:21 (34:11)
100. Johnson Controls team 2 2:04:08 (2:05:02)
Richard Zuijderwijk M 26:40 (26:53)
Arthur de Schepper M 27:00 (27:16)
Kees den Houting M 34:48 (35:04)
Mannaar Cheung V 35:40 (35:49)
101. K&H Chemicals 2:05:49 (2:12:57)
Oleksandra Malashenko M 28:07 (29:52)
Liesbeth Ketting V 31:44 (33:32)
Petra van Dijk V 31:45 (33:33)
Sharita Gogar V 34:13 (36:00)
102. Atlas Copco team 6 2:07:35 (2:09:21)
Sylvia Goegebuur V 31:10 (31:34)
Agata Przybyl V 31:29 (31:54)
Sylvie Crapie V 32:08 (32:27)
Marieke Bouman V 32:48 (33:26)
103. Biomet team 2 2:07:35 (2:08:34)
Eveline Lötgerink V 24:55 (25:07)
Emmy Schoenmakers V 31:30 (31:45)
Gerhardine Breur V 35:35 (35:51)
Jessica van Grondelle V 35:35 (35:51)
104. Allgroen 2:07:37 (2:16:44)
Jorn Blom M 28:18 (30:33)
Willy de Gier V 28:26 (30:44)
Monique Franssen V 35:21 (37:36)
Martin Schmitz M 35:32 (37:51)
105. Hoek en Blok team 3 2:09:43 (2:16:28)
Marjolein Krauss V 29:04 (31:00)
Peter de Jong M 29:04 (31:01)
Samantha Heijboer V 33:49 (34:47)
Nathalie Uijthoven V 37:46 (39:40)
106. Verkerk Elektrotechniek 2:10:11 (2:16:29)
Heidi Liddle V 31:12 (32:25)
Alana Liddle V 31:12 (32:25)
André de Vries M 31:42 (33:39)
Jacqueline de Vries V 36:05 (38:00)
107. Hair Square team 2 2:11:01 (2:14:38)
Linda van Noort V 31:54 (32:49)
Peggy Wassink V 32:14 (33:09)
Linde Wattel V 32:33 (33:26)
Zaira den Boef V 34:20 (35:14)
108. Swinhove Groep team 2 2:11:03 (2:18:31)
Catrien van der Vaart V 29:37 (31:29)
Christel van der Vlies V 30:39 (32:29)
Franca van Oorschot V 33:39 (35:31)
Inge van der Spoel V 37:08 (39:02)
109. PCOAZ team 3 2:13:38 (2:18:09)
Marjan Kwaak V 31:18 (33:00)
Patty Biemond V 34:06 (35:03)
Astrid van der Leun V 34:07 (35:03)
Jolanda van de Graaf V 34:07 (35:03)
Laura Vermoen V 43:18 (48:34)