Team resultaten van 11e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2016

Witteveen+Bos 10 km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Plaats Team naam Netto Bruto
1. Hulphond Nederland 4 1:47:00 (1:47:13)
Tim Bolink M 32:11 (32:11)
Martijn Paalman M 34:39 (34:39)
Sjoerd Malda M 40:10 (40:23)
Mendel Peereboom M 44:04 (44:41)
Mister X M 50:02 (53:13)
2. Goudappel Groep 1 1:49:01 (1:49:01)
Alex Mulders M 35:14 (35:14)
Jelle Neeft M 36:11 (36:11)
Ties Brands M 37:36 (37:36)
Arno de Koning M 40:20 (40:36)
Willem Kinzel M 44:35 (44:54)
3. Witteveen+Bos 3 1:53:51 (1:53:59)
Jan-Roelf Heerssema M 34:23 (34:23)
Coen Kuiper M 39:21 (39:22)
Arie de Niet M 40:07 (40:14)
Robert de Heij M 40:51 (40:53)
Sander van Zeijst M 40:51 (40:56)
Marc Taken M 41:39 (41:45)
4. On the run; Runners o/t World 1 1:55:00 (1:55:02)
Tewelde Nablish M 36:04 (36:04)
Peter Bakker M 38:15 (38:16)
Behre Mebratom M 40:41 (40:42)
Munir Khalil M 41:09 (41:43)
5. Deventer Ziekenhuis 6 1:59:44 (1:59:53)
Huub van den Oever M 39:32 (39:33)
Maarten Hoes M 39:58 (40:02)
Michel Huisken M 40:14 (40:18)
Sandra ten Have V 41:50 (42:15)
Jorien Roelofs V 42:32 (42:44)
Mark Klein koerkamp M 43:37 (43:56)
6. PwC 2 2:00:13 (2:02:17)
Arjen van der Logt M 32:42 (32:42)
Wouter van Putten M 42:16 (43:21)
Lisanne Richard V 45:15 (46:14)
Wim Vermeulen M 46:22 (47:25)
Marik de Jager M 51:42 (52:46)
7. Fysio-10 5 2:05:16 (2:06:02)
Casper Oude Lohuis M 41:21 (41:22)
Tineke Friesen V 41:47 (42:12)
Rard Cremers M 42:08 (42:28)
Mireille Smit V 44:21 (46:05)
Annemiek Wendrich V 46:02 (47:28)
8. RPC Promens 3 2:06:21 (2:07:45)
Patrick Brink M 39:59 (40:16)
Bjorn de Grutter M 43:06 (43:24)
Jacqueline Kok V 43:16 (44:05)
Remco Nijkamp M 48:05 (48:59)
Olaf ten Zweege M 51:48 (54:49)
Johan Bosch M 59:35 (1:02:36)
9. Deventer Ziekenhuis 10 2:06:27 (2:15:41)
Jan Pieter Baarsma M 41:01 (44:12)
Hein Jonkman M 41:47 (44:58)
Laura Kist de Ruijter V 43:39 (46:31)
Eveline Dieleman V 46:36 (49:28)
10. Tauw bv 5 2:07:26 (2:07:52)
Kornelis Jorna M 40:26 (40:35)
Bart van der Plas M 43:04 (43:13)
Len Geisler M 43:56 (44:04)
Rick van Hees M 53:44 (56:35)
11. Kiers Advocaten & Mediators 2 2:08:23 (2:18:23)
Kerwin Op de Beke M 40:06 (43:21)
Peter Vos M 43:32 (46:54)
Ernest Smeets M 44:45 (48:08)
Ward Kiers M 47:02 (50:19)
Gonard Mensink M 56:35 (1:00:00)
12. Dimence 4 2:09:37 (2:11:07)
Gerben Kamperman M 39:30 (39:37)
Berjan Bolks M 42:25 (42:29)
Rene Kortrijk M 47:42 (49:01)
Angelique Bonthuis V 49:52 (52:02)
Marlon Mekers V 58:41 (1:01:13)
Suzanne de Vries V 1:00:11 (1:02:43)
13. HCDO 3 2:10:04 (2:15:05)
Ingrid Kapsenberg V 41:28 (42:54)
Hans Uijen M 44:14 (45:50)
Leonie Bussemaker V 44:22 (46:21)
Michiel Noordijk M 44:31 (46:06)
Jitske Noordijk V 48:18 (51:37)
14. Witteveen+Bos 4 2:10:32 (2:10:50)
Raphaël van der Velde M 43:16 (43:21)
Robin Holleboom M 43:27 (43:34)
Richard de Nijs M 43:49 (43:55)
Léon van der Werf M 44:48 (44:59)
Thomas Peelen M 46:52 (46:57)
Elmo Slump M 48:12 (48:33)
15. Deventer extra 2 2:10:53 (2:12:53)
Anja Beldman V 41:00 (41:45)
Rick Huzen M 44:08 (44:34)
Winand Lichtenberg M 45:45 (46:34)
Dennis Klein Boonschate M 51:38 (52:28)
Norma Streppel V 52:01 (52:46)
16. Het Notarieel 2 2:11:07 (2:14:59)
Daan van de Sande M 42:19 (42:55)
Lilian Thijssen V 43:43 (45:19)
Frank Aarnink M 45:05 (46:45)
Erik Dijk M 46:25 (48:03)
Wouter Lang M 48:41 (50:21)
Olle Geurts M 49:58 (52:21)
17. Veldhuis Advies 2 2:11:43 (2:15:59)
Erik-Jan Korenberg M 40:52 (41:02)
Jurian Onderdijk M 42:03 (42:09)
Marcel van den Belt M 48:48 (52:48)
Theo Hanekamp M 48:48 (52:55)
18. Kleding.nl 1 2:12:20 (2:21:03)
Laura Drewes V 40:26 (40:57)
Rens ten Tusscher M 42:57 (43:31)
Z. Arkes V 48:57 (56:35)
Peter Langenkamp M 50:27 (58:47)
R. Kappert M 53:21 (1:01:49)
Marcel Kappert M 55:13 (1:03:34)
19. Radiotherapiegroep 2 2:12:29 (2:13:39)
Karin Muller V 43:03 (43:25)
Inge Niehoff V 43:43 (44:07)
Janneke Hofmeijer V 45:43 (46:07)
Marthe Plagman V 46:22 (46:49)
Marijke de Boer V 49:23 (49:51)
Stefan Buter M 53:00 (53:31)
20. Bosch Thermotechniek B.V. 4 2:13:47 (2:16:00)
Rob de Bruin M 43:20 (43:31)
Norbert Westerman M 44:23 (45:45)
Maarten-Jan Hoeve M 46:04 (46:44)
Dirk Jan Coorn M 47:52 (48:32)
Lukas Prudon M 51:53 (56:50)
Ertugrul Ozdil M 1:04:26 (1:09:26)
21. Staalbouw Boom 1 2:13:48 (2:16:59)
Gertjan Nijhoff M 42:49 (42:52)
Benno Boom M 45:16 (46:50)
Bart de Lange M 45:43 (47:17)
Gerard Gierveld M 55:15 (56:08)
Ingrid de Lange-Oomen V 55:45 (1:01:15)
22. Gemeente Deventer 1 2:14:03 (2:17:52)
Remco Greven M 39:26 (39:34)
Martijn Jansen M 45:41 (45:51)
Henk Ruigrok M 48:56 (52:27)
Miranda Arendsen V 1:01:54 (1:09:28)
23. Ardagh Group 3 2:14:48 (2:21:06)
Remy Brunsveld M 37:18 (37:19)
Gosse van Sloten M 48:44 (51:55)
Huub Fakkert M 48:46 (51:52)
Epie Postmus V 49:51 (52:27)
Herman Westendorp M 50:55 (56:01)
Rudolf Slijkhuis M 56:43 (1:00:17)
24. JVZ Ingenieurs 1 2:15:36 (2:20:15)
Ilja Klees M 43:30 (43:55)
Jerry Klees M 43:43 (44:06)
Marco Moerman M 48:23 (52:14)
Ivan Homan M 48:33 (52:24)
Cees de Waal M 54:31 (58:21)
25. Saxion Academie Mens en Arbeid 3 2:15:43 (2:18:29)
Lodewijk Witteveen M 43:23 (43:41)
Mijke Hartendorp V 45:09 (46:05)
Leo Wolfkamp M 47:11 (48:43)
Ton Plender M 47:13 (48:43)
Roelien Christoffers V 53:38 (1:00:04)
Anke Buma V 1:03:08 (1:11:20)
26. Deventrade BV 1 2:15:44 (2:22:07)
Rob de Bruijn M 41:31 (41:48)
Sam van Middendorp V 45:10 (48:09)
Lynn Wopereis V 49:03 (52:10)
Paul van der Sleen M 53:25 (59:03)
Ellen Krans V 53:53 (57:00)
27. Drukwerkdeal.nl 2 2:15:52 (2:18:59)
Linda Schulenburg V 43:48 (45:06)
Wouter Vogelzang M 45:29 (46:23)
Koen Schouwenaars M 46:35 (47:30)
Elbert Wobben M 54:04 (59:13)
Irma Schouwenaars V 58:01 (1:04:41)
28. Witteveen+Bos 5 2:15:56 (2:17:54)
Eliam Vlijm M 45:02 (46:01)
Lex de Boom M 45:20 (45:41)
René de Boer M 45:34 (46:12)
Rijjan Bos M 46:41 (47:20)
29. Bosch Thermotechniek B.V. 5 2:16:16 (2:20:49)
Peter van der Steen M 44:20 (46:10)
Jochem Taanman M 45:20 (46:41)
Joep Koolman M 46:36 (47:58)
Jos Oldegberts M 50:14 (52:57)
Eddy Lieferink M 54:42 (1:00:41)
30. Het Groenbedrijf 1 2:16:41 (2:23:43)
Bieuwe Roelofs M 35:25 (35:26)
Henk Jan Thomassen M 49:50 (53:21)
Marcel Goedhart M 51:26 (54:56)
Linda Land V 53:16 (58:20)
Jarno Klein Zandvoort M 55:57 (59:28)
31. Wolters Kluwer 4 2:17:11 (2:18:55)
Nick Melis M 44:00 (44:13)
Nicolai Duin M 45:58 (46:44)
Albert Roos M 47:13 (47:58)
Tom Luttikhuis M 51:09 (51:56)
32. On the run; Runners o/t World 2 2:17:24 (2:26:00)
Abdullah Aras M 44:17 (47:17)
Sayed Aga Mirzada M 44:55 (47:30)
Gerben Pinkert M 48:12 (51:13)
Wais Karimi M 50:48 (53:48)
33. Wolters Kluwer 3 2:17:45 (2:19:48)
Mark Vulink M 45:25 (46:11)
Robert Steunebrink M 45:27 (46:12)
Vincent van Renesse M 46:53 (47:25)
Fred Diele M 47:38 (48:22)
Gerson Burgers M 53:12 (53:56)
34. Tauw bv 6 2:18:53 (2:21:57)
Nazif Çam M 44:29 (45:16)
Joost van den Bulk M 46:14 (47:21)
Patrick Morren M 48:10 (49:20)
Edwin van der Strate M 49:45 (51:12)
Coen Schilderman M 49:55 (51:04)
Ilona Grevers M 50:18 (50:50)
35. Tauw bv 7 2:19:03 (2:26:17)
Leon Capel M 45:18 (48:17)
Suzan Vaessen V 45:52 (46:57)
Jaap Oosterveen M 47:53 (51:03)
Frank Spekreijse M 49:21 (52:31)
Willem Capel M 50:07 (53:06)
Edwin Vos M 50:40 (51:50)
36. Easy Office Online 1 2:19:06 (2:27:02)
Luitzen Freij M 45:40 (45:55)
Eddie Metz M 46:18 (49:04)
Liesbeth Veldkamp V 47:08 (52:03)
Erna Metz V 48:03 (52:58)
Marjo Verwoest V 49:16 (54:12)
Remco Metz M 49:39 (52:27)
37. Deventer Ziekenhuis 11 2:19:22 (2:29:23)
Hilke Knoef V 43:51 (46:59)
Xander Millen M 46:46 (50:12)
Gerard Hulman M 48:45 (52:12)
Manon Jansen V 50:09 (54:51)
Aloys Ooosterwegel M 53:52 (57:59)
38. Carinova 5 2:19:45 (2:39:16)
Lindsy Arendsen V 44:20 (50:48)
Natasja Schrijver V 45:33 (52:06)
Annemarie Hilberink V 49:52 (56:22)
Lennie Becker V 53:17 (59:47)
Marijke Tromp V 53:58 (1:00:28)
Lieke Klunder V 54:01 (1:00:31)
39. Goudappel Groep 2 2:19:59 (2:23:14)
Jeroen van Oorspronk M 44:08 (44:26)
Ron Bos M 47:48 (48:41)
Kobus Zantema M 48:03 (50:07)
Stefan de Graaf M 49:54 (51:58)
40. GD 4 2:21:11 (2:23:32)
Roy van der Heide M 44:55 (45:26)
Sander te Woerd M 47:59 (49:19)
Merijn Jansen M 48:17 (48:47)
Jasper Simons M 50:06 (51:26)
41. VHD Alarmcentrale 4 2:21:20 (2:25:04)
Gerben Koopman M 45:10 (46:24)
Watse Bonthuis M 46:17 (47:32)
Paul van Aken M 49:53 (51:08)
Daan Ockerse M 52:39 (53:54)
42. Deventer Ziekenhuis 7 2:21:56 (2:24:23)
Henk Klaasboer M 46:40 (47:28)
Frederik Dijkman M 47:19 (48:41)
Hans Schoorlemmer M 47:57 (48:14)
Fabrice Martens M 48:57 (50:39)
43. Salland Zorgverzekeringen 8 2:21:58 (2:31:38)
David Bodifee M 45:47 (46:15)
Richard Onck M 47:29 (56:21)
Joost van der Woning M 48:42 (49:02)
Jos Klein Koerkamp M 49:25 (50:51)
44. Veiligheidsregio IJsselland 3 2:22:05 (2:28:51)
Joey Bakker M 43:35 (45:21)
Brandweer G M 48:30 (51:46)
Omar Oumnad M 50:00 (51:44)
Johan Poll M 58:53 (1:00:36)
45. Dimence 6 2:22:05 (2:26:34)
Henk Grotenhuys M 46:44 (47:36)
Frank Gieslink M 47:22 (50:25)
Axel Schrotenboer M 47:59 (48:33)
Marielle Vieregge V 48:53 (52:02)
Karin van den Beld V 51:30 (54:39)
Anton Jeurnink M 57:59 (1:04:18)
46. Pactum Jeugd- en Opvoedhulp 2 2:22:10 (2:31:58)
Jaap Jutten M 40:10 (40:30)
Jan Paul Rop M 50:01 (53:50)
Jolien Roeterdink V 51:59 (57:38)
Rianda Krol V 53:07 (58:46)
47. CaseWare Nederland B.V. 1 2:22:28 (2:30:48)
Hugo Schiphorst M 42:15 (42:56)
Guus Ham M 46:23 (47:05)
Chi lon Man M 53:50 (1:00:47)
48. Wolters BV 1 2:22:40 (2:31:34)
Ferry Ovink M 41:25 (42:45)
Minke Diever V 49:15 (53:04)
Gert-Jan Wolters M 52:00 (55:45)
Hans Wolters M 54:22 (58:10)
Michel Weerheijm M 58:54 (1:04:51)
Dennis Klein Koerkamp M 1:05:08 (1:11:07)
49. Trajectplanner 2 2:23:13 (2:30:55)
Lukas Appeldoorn M 46:02 (47:36)
Mike Schoneveld M 46:42 (48:15)
Petra Lankhorst V 50:29 (55:04)
Vincent Velthuis M 51:21 (53:21)
Lisanne van Brouwershaven V 54:04 (58:41)
50. HCDO 4 2:23:22 (2:32:20)
George Petersen M 43:00 (43:29)
Tjarco Ettema M 49:52 (52:05)
Elise Venemans V 50:30 (56:46)
Sandra Jeursen V 54:26 (1:01:29)
Ruud Pahlplatz M 54:34 (58:37)
Maayke Schilstra V 55:06 (1:01:21)
51. Dimence 8 2:23:25 (2:32:13)
Charell Meulenkamp V 46:57 (49:40)
Kelly Timmerman M 47:54 (50:56)
Ronald Brinkman M 48:34 (51:37)
Bas Kreuwel M 49:59 (53:01)
Daan van den Bosch M 1:01:33 (1:05:33)
52. Deventer Ziekenhuis 15 2:23:59 (2:34:50)
Leonie Oolbekkink V 46:50 (50:07)
Lisanne Kort V 47:24 (51:39)
Yvette Fransen V 49:45 (53:04)
Bart Overbeek M 51:54 (56:40)
Dion van Weerden M 54:52 (59:19)
53. Deventer Ziekenhuis 17 2:24:02 (2:34:04)
Jeroen Brinckate M 46:28 (49:48)
Yvonne Heerink V 48:30 (52:12)
Rosemarie Hendriks V 49:04 (52:04)
Trudy Dekker V 49:09 (52:04)
Marcel Kwint M 52:11 (55:30)
Hans vd Deure M 53:36 (56:48)
54. Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 3 2:24:20 (2:30:22)
Joep van de Pavoordt M 46:15 (46:31)
Katja Bernhardt V 48:49 (54:12)
Tristan Teering M 49:16 (49:39)
Karin Obdeijn V 55:31 (1:01:01)
55. Westfalen Medical BV 2 2:25:02 (2:30:59)
Bert Hukema M 46:08 (47:31)
Denise Hukema V 49:27 (51:44)
Joke Scheperman V 49:27 (51:44)
Marjol Bosman V 49:37 (51:07)
Joep Sprangers M 51:09 (52:34)
Jasper Otten M 1:09:20 (1:10:45)
56. Staatvandienst 2 2:25:09 (2:40:03)
Wim Hijink M 45:11 (45:57)
Eline Dorjee V 48:48 (55:52)
Joyce Oosdijk V 51:10 (58:14)
Sabine Weustink V 56:54 (1:03:57)
Coen Jager M 57:59 (1:05:52)
57. Van Dorp Installaties bv 1 2:25:11 (2:42:53)
Bas Peringa M 45:21 (53:25)
Martin Bennink M 49:21 (55:21)
Ferry Assink M 50:29 (54:07)
Daan Vosman M 55:10 (1:01:12)
Mark Roskam M 56:54 (1:02:58)
Rob de Just M 1:00:50 (1:08:54)
58. Tauw bv 8 2:25:30 (2:36:08)
Tauw tien km vrouw één V 45:21 (45:50)
Elsemiek Joosten V 49:22 (54:26)
Sanne de Groot V 50:47 (55:52)
Henk Harmsen M 53:20 (58:41)
Wilbert Peters M 53:20 (58:42)
59. Topicus 5 2:26:06 (2:36:26)
Tijmen Bruggeman M 46:34 (47:45)
Gideon Haan M 47:56 (51:00)
Mark Haes M 51:36 (57:41)
Joey Weggen M 51:59 (58:02)
Mathieu Bodifee M 54:26 (1:00:37)
joost van Beek M 54:47 (1:00:58)
60. JP van den Bent Stichting 3 2:26:21 (2:30:48)
Robby Wesselink M 45:32 (45:39)
Nicke Meyerink V 48:36 (52:55)
Erwin Dijkshoorn M 52:13 (52:14)
Marcel van de Laar M 53:28 (58:10)
61. De Parabool 2 2:26:31 (2:33:21)
Alice ten Velde V 43:21 (44:42)
Bernadette Ogink V 50:00 (52:43)
Jan Slinkman M 53:10 (55:56)
62. Politie Deventer 1 2:27:16 (2:45:05)
Wikken Avci M 48:31 (54:40)
Luciel Scholten M 48:46 (54:55)
Nonnie Boonman V 49:59 (55:30)
Patrick Gelling M 51:16 (57:27)
Danny Keupers M 52:53 (59:04)
Peter Boeve M 54:34 (1:00:45)
63. GD 5 2:27:16 (2:29:34)
Sanne Carp-van dijken V 46:10 (47:21)
Ivo Boone M 48:51 (49:24)
Géjan Bolink M 52:15 (52:49)
Annelies Hoogkamer V 53:05 (54:14)
Christian Scherpenzeel M 1:03:33 (1:04:51)
64. Klein Beernink 1 2:27:19 (2:35:18)
Mike Gerritsen M 41:58 (43:27)
Pim van den Bos M 52:19 (55:33)
Peter van den Bos M 53:02 (56:18)
Jordy Huis in ’t Veld M 56:04 (59:18)
Sam Guijt M 1:16:11 (1:19:26)
65. Dimence 7 2:27:20 (2:41:53)
Barbara van Osch V 45:00 (47:47)
Mirjam Leurink V 51:08 (57:01)
Marije Reilink V 51:12 (57:05)
Marjan van de Vondervoort V 52:16 (57:14)
Peter Polman M 54:47 (59:03)
Silvia Bloemberg V 59:17 (1:04:51)
66. De Boerhaave 2 2:27:54 (2:40:22)
Bram Wansink M 45:45 (47:43)
Maarten van Mierlo M 50:59 (54:09)
Dienke de Gruijter V 51:10 (58:30)
Tom van Beek M 55:21 (1:01:08)
Geert Groot Koerkamp M 55:37 (57:39)
67. Van Wijnen Deventer B.V. 2 2:28:01 (2:39:14)
Dominique Dankaart V 47:55 (52:36)
Ilse Kistemaker V 49:32 (54:10)
Peter Groot Zevert M 50:34 (52:28)
Marcel Varenbrink M 59:52 (1:05:08)
68. Topicus 8 2:28:10 (2:37:41)
Dennes Roes M 44:48 (45:44)
Matthieu van Tellingen M 50:30 (53:34)
elisabeth Riphagen V 52:52 (58:23)
Mark Brul M 53:02 (1:00:31)
69. Bosch Thermotechniek B.V. 6 2:28:10 (2:38:26)
Philip Tyrrell M 48:42 (52:22)
Bas Oudshoorn M 48:42 (52:20)
Richard Ogink M 50:46 (53:44)
Harry Groot M 52:20 (56:00)
Sybrand Prakken M 57:15 (1:04:02)
70. Dimence 5 2:28:25 (2:35:00)
Alfred van Nijen M 44:37 (45:12)
Mark Bruijnes M 49:04 (49:37)
Ivo Klomps M 54:44 (1:00:11)
Arnoud Jansen M 1:02:52 (1:05:56)
71. Topicus 7 2:28:39 (2:44:41)
Bjron Backes M 46:40 (47:51)
Marco Santing M 50:57 (58:23)
Philip Davids M 51:02 (58:27)
Richard Cornelissen M 1:04:45 (1:11:49)
72. Veiligheidsregio IJsselland 2 2:28:45 (2:35:45)
Mariska van der Vegte V 49:24 (50:58)
Leonie Bruggeman V 49:24 (50:58)
Brandweer C M 49:57 (53:49)
73. Etty Hillesum lyceum hetVlier 1 2:28:51 (2:33:35)
Harry Derks M 45:35 (46:10)
Ron Oom M 46:35 (47:10)
Jeroen Beltman M 56:41 (1:00:15)
Jan Otterman M 1:00:43 (1:04:17)
74. Deventer Ziekenhuis 8 2:29:03 (2:53:32)
Niek van der Hoek M 48:06 (56:48)
Elsa van Wassenaar V 49:38 (57:29)
Sasja Miltenburg V 51:19 (59:15)
laurie Rijkee V 52:48 (1:00:42)
Alix Maltor M 55:46 (1:04:26)
Tom van Putten M 57:00 (1:05:45)
75. Rabobank Salland 6 2:29:17 (2:47:14)
Ankie Uenk V 47:23 (52:44)
Bo Pirovano V 48:35 (53:54)
Marloes Middeldorp V 53:19 (1:00:36)
Marielle Jimenez V 53:40 (58:58)
Jelle Klos M 1:01:45 (1:09:50)
76. Thermen Bussloo 3 2:29:36 (2:37:49)
Laura Eelman V 44:29 (47:08)
Jessica Heinhuis V 51:08 (53:46)
Marco Luchtmeijer M 53:59 (56:55)
Frank Veldwachter M 55:42 (58:39)
Esther Veenhuizen V 1:02:06 (1:10:04)
Jeffrey Siebelink M 1:02:36 (1:11:27)
77. Felua-groep Interstap BV 2 2:29:58 (2:33:12)
Linda Dekker V 47:05 (48:07)
Ronald Netten M 48:31 (49:39)
Linda van Donselaar V 54:22 (55:26)
78. Kepro BV 1 2:30:03 (2:51:43)
Nadine Siero V 49:03 (56:01)
Marcel Cantor M 49:58 (57:43)
Linda Weinreder V 51:02 (57:59)
Johan Wichgers M 53:12 (1:00:47)
Mark Slotman M 1:08:47 (1:16:15)
Marco Heinis M 1:08:49 (1:16:16)
79. Witteveen+Bos 6 2:30:26 (2:38:30)
Anke Springer-Rouwette V 46:19 (47:58)
Wouter Claassen M 51:02 (53:41)
Marten Lagemaat M 53:05 (56:51)
Ronald Groen M 54:38 (58:19)
Bram van der Linde M 58:07 (1:00:43)
80. Tandartsencentrum Deventer 3 2:30:42 (2:41:10)
Karin Aalpoel V 49:47 (54:21)
Richard Baas M 50:03 (51:24)
Elise van der Meulen V 50:52 (55:25)
81. Oosterberg BV 3 2:30:42 (2:42:07)
Marvin Lindeboom M 49:13 (53:00)
Peter Jan Ruiter M 49:35 (53:25)
Martijn Kroes M 51:54 (55:42)
Rene Leisink M 53:04 (56:57)
82. Carinova 4 2:32:01 (2:46:03)
Minie Paul V 47:52 (49:39)
Annie Hagen V 50:07 (56:37)
Esther Oosterman V 54:02 (59:47)
Anke van Middendorp V 55:47 (1:02:16)
Erik Oosterman M 1:00:04 (1:06:27)
83. Ruitenberg Ingredients B.V. 2 2:32:09 (2:41:42)
Sander Runia M 40:44 (40:55)
Arthur van Meerveld M 54:12 (58:15)
Marcel Steman M 57:13 (1:02:32)
84. Salland Zorgverzekeringen 7 2:32:17 (2:41:58)
Marijke van Doorn V 46:14 (49:14)
Jan-Willem Stam M 49:35 (52:55)
Dennis de Haan M 56:28 (59:49)
85. Deventer Ziekenhuis 9 2:32:25 (2:47:29)
Wieteke Petersen V 47:33 (52:00)
Mariet Strijdveen V 49:23 (53:59)
Roel Visser M 55:29 (1:01:30)
Michel Bergmeijer M 57:22 (1:04:05)
Carlijn van Hees V 1:00:57 (1:06:52)
Henk Sluiter M 1:04:46 (1:09:51)
86. Hulphond Nederland 5 2:32:46 (2:39:11)
Raymond Langes M 43:30 (44:03)
Jacob Baas M 52:01 (53:33)
Marcel Bootsma M 57:15 (1:01:35)
87. Bosch Thermotechniek B.V. 7 2:32:54 (2:46:38)
Mark te Paske M 48:10 (51:50)
Ed van der Veen M 51:06 (56:09)
John Kappert M 53:38 (58:39)
Jan Verdonschot M 55:21 (59:52)
88. Witteveen+Bos 7 2:33:33 (2:49:17)
Teun Keurhorst M 49:15 (52:20)
Kirsten van Dijk V 50:17 (54:14)
Freek Kramer M 54:01 (1:02:43)
Homme de Jong M 55:20 (58:26)
89. Deventer Ziekenhuis 14 2:33:34 (2:48:42)
Charrisa Bakker V 48:29 (52:12)
Anne-Marie Maalderink V 52:32 (58:15)
Petra in t Hof V 52:33 (58:15)
Ina Steutel V 54:49 (1:00:30)
Alphons Oosterwegel M 59:48 (1:05:17)
90. Rabobank Salland 5 2:33:52 (2:51:12)
Gerria Toeter V 50:15 (55:33)
Tom Kerkhof Jonkman M 51:05 (57:48)
Danielle Noort V 52:32 (57:51)
Petra de Groot V 52:34 (57:32)
Hans Haverkamp M 58:08 (1:04:51)
91. Parantion 2 2:34:04 (2:50:17)
Edine Jansen V 48:14 (53:25)
Renate Klein Haneveld V 52:01 (57:13)
Wout Hooghiemstra M 53:49 (59:39)
Robert Smeenk M 59:32 (1:05:21)
Reinoud Meijboom M 1:01:00 (1:06:49)
92. JP van den Bent Stichting 5 2:34:35 (2:54:40)
Jolanda Lensink V 48:36 (52:55)
Wiets Teijema V 52:59 (1:00:52)
Monique de Booy V 53:00 (1:00:53)
Carro Lankamp V 53:00 (1:00:52)
93. Deventer Ziekenhuis 18 2:34:45 (2:48:14)
Anna Speelman V 49:45 (55:08)
Jannie van der Tuuk V 52:17 (57:20)
Marjolijn Bartels V 52:43 (55:46)
94. Hulphond Nederland 6 2:35:30 (2:48:25)
Maaike van Diepen V 49:28 (51:45)
Michiel Bouwens M 52:53 (57:51)
Mark Riesewijk M 53:09 (58:49)
Henk Pott M 58:32 (1:05:31)
Jan Aalberts M 1:01:20 (1:08:19)
Dirk ten Dijk M 1:09:17 (1:16:15)
95. CaseWare Nederland B.V. 2 2:35:49 (2:48:54)
Marijntje van Gennip V 47:25 (50:30)
Esther Schiphorst V 47:33 (50:37)
André de Visser M 1:00:51 (1:07:47)
Richard Schiphorst M 1:06:44 (1:13:37)
96. Deventer Ziekenhuis 12 2:36:16 (2:54:38)
Lotte Visscher V 46:48 (52:58)
Margreet van Leipsig V 54:03 (59:57)
Marion Milder V 55:25 (1:01:43)
Adrie van Bennekom M 1:02:48 (1:09:49)
Theo van Diemen M 1:10:25 (1:17:10)
97. Witteveen+Bos 8 2:36:34 (2:51:42)
Corinne Koot V 48:56 (53:43)
Carlo de Reijke M 53:43 (59:11)
Martijn Beltman M 53:55 (58:48)
Rob Nieuwkamer M 54:35 (59:54)
98. Drukwerkdeal.nl 3 2:37:24 (2:49:09)
Kyra den Ouden V 48:20 (49:38)
Anja Koetsier V 52:46 (58:05)
Rene Koetsier M 56:18 (1:01:26)
Linda Telling V 1:02:00 (1:05:04)
Jelle Smeets M 1:02:03 (1:05:54)
99. JP van den Bent Stichting 4 2:37:43 (2:54:51)
Ineke Overkempe V 50:34 (55:19)
Marthe Everts V 50:37 (54:58)
Lucia Holleboom V 56:32 (1:04:34)
100. Topicus 6 2:38:02 (2:49:14)
rob de Negro M 48:10 (48:52)
Laurens Hop M 51:26 (55:13)
Daphne Duenk V 58:26 (1:05:09)
robert van der Poel M 58:49 (1:06:14)
101. CaseWare Nederland B.V. 3 2:40:24 (3:00:18)
Manon Roosjen V 48:41 (54:51)
John Pelgrom M 51:16 (58:08)
Leon van Uffelen M 1:00:27 (1:07:19)
Marcel Jeronimus M 1:19:08 (1:26:02)
102. VDR Bouwgroep B.V. 4 2:41:13 (2:52:51)
Luc Baltus M 50:19 (51:40)
Erwin Wichink Kruit M 52:14 (56:05)
Peter Wormskamp M 58:40 (1:05:06)
Gerard Hilgeman M 58:52 (1:03:02)
103. Raster / Sam&Ko 1 2:41:21 (3:01:01)
Joke Ververda V 52:05 (58:03)
Azhar Mustafa V 54:20 (1:00:17)
Garmene Savelkoel V 54:56 (1:02:41)
Ina Thijs V 56:02 (1:03:49)
104. Wolters Kluwer 5 2:41:27 (2:43:29)
Martin Ales M 47:08 (47:40)
Edwin de Gardeijn M 53:47 (54:32)
Herman Paalman M 1:00:32 (1:01:17)
105. Ardagh Group 4 2:41:35 (2:57:49)
Efanio Kaithatu M 53:13 (58:27)
P. Draaisma M 53:48 (59:43)
Dirk Jan Beltman M 54:34 (59:39)
William Kaihatu M 57:31 (1:02:45)
Unver Farimaz M 1:05:01 (1:10:13)
Luciano Rigon M 1:10:06 (1:16:02)
106. Salland Zorgverzekeringen 6 2:43:02 (3:00:07)
Chris Japink M 51:43 (57:39)
David Breekpot M 55:21 (1:00:51)
Edwin Voortman M 55:58 (1:01:37)
Sander de Vries M 56:12 (1:01:45)
Daniel Voortman M 1:02:33 (1:08:05)
107. Tauw bv 9 2:43:49 (2:57:34)
Tauw tien km man drie M 49:04 (50:12)
Mijke Toeset - Wolbert V 57:12 (1:03:38)
Otto Toeset M 57:33 (1:03:44)
Wilco Klein Gebbinck M 57:53 (59:04)
Gerrit Nikkels M 1:01:25 (1:08:22)
108. GD 6 2:44:09 (2:47:46)
Rianne Grotentraast V 53:09 (54:18)
Constance le Conge V 53:10 (54:18)
Alfred van Lenthe M 57:50 (59:10)
Floris Ruiterkamp M 59:42 (1:00:56)
Huub van de Sande M 1:00:25 (1:01:39)
109. Diabeter-Oost 4 2:45:16 (3:09:59)
Janneke SpiegelenBerg V 53:55 (1:02:10)
Leonie Grefhorst V 55:40 (1:03:54)
Chantal Waarboer V 55:41 (1:03:55)
Frank Speigelenberg M 59:55 (1:09:05)
110. HollandZorg 3 2:45:54 (2:54:35)
Vera van Dijk V 45:29 (53:36)
Edita Buinauskaite V 57:50 (58:06)
Daniel Dziubek M 1:02:35 (1:02:53)
111. Filmhuis Keizer+ th. Bouwkunde 4 2:47:15 (3:03:31)
Enrico Spinelli M 49:38 (56:04)
Sonja Tieks V 58:13 (1:05:27)
Peter Drost M 59:24 (1:02:00)
112. Kiers Advocaten & Mediators 3 2:48:10 (3:13:59)
Thomas Spits M 54:28 (1:03:40)
Cora Mur V 56:25 (1:04:44)
Joke van der Lem V 57:17 (1:05:35)
Stijn Kiers M 58:25 (1:07:40)
Myrthe Blokpoel V 1:03:10 (1:11:28)
Monique Blokpoel-Overbeek V 1:05:08 (1:13:25)
113. Deventer Ziekenhuis 16 2:48:29 (3:08:18)
Sita Bergmeijer V 51:56 (57:59)
Ingrid Buitink V 57:31 (1:04:32)
P. Middelkamp M 59:02 (1:05:47)
114. Infense Advocaten B.V. 1 2:49:40 (3:11:42)
Wendy Groen V 54:25 (1:01:42)
Myrna Greven V 56:22 (1:03:49)
Leonie Evers V 58:53 (1:06:11)
Sjoerd Schouten M 59:20 (1:07:27)
115. RPC Promens 4 2:50:47 (3:06:29)
Wouter Wagenaar M 53:25 (58:40)
Peter Heijink M 53:43 (56:33)
Kilian Woortman V 1:03:39 (1:11:16)
Peter Baken M 1:05:14 (1:13:41)
116. Senzora BV 1 2:58:43 (3:25:24)
A.G. J. Slinkman M 58:43 (1:07:37)
M. Van Leeuwen M 58:44 (1:07:37)
F.P. Tijhuis M 1:01:16 (1:10:10)
117. Vaessen-Schoemaker BV 2 3:01:31 (3:24:35)
Jeanine van de Groep V 58:02 (1:05:12)
Jeroen Tromp M 58:59 (1:06:56)
Dré Waelput M 1:04:30 (1:12:27)
118. HollandZorg 4 3:02:14 (3:20:51)
Dennis Massaar M 53:31 (53:51)
Istwan de Boer M 1:04:21 (1:13:30)
Patrick de Boer M 1:04:22 (1:13:30)
119. VHD Alarmcentrale 3 3:04:04 (3:20:55)
Willeke Schöppers V 50:47 (55:36)
Suzanne Kleiboer V 54:20 (59:09)
Rebecca Schaake V 1:18:57 (1:26:10)
120. Salland Zorgverzekeringen 5 3:04:49 (3:31:06)
Yoshi Olthof V 58:59 (1:07:14)
Gijs Boom M 59:05 (1:07:56)
Joop Meijer M 1:06:45 (1:15:56)
121. VDR Bouwgroep B.V. 5 3:07:06 (3:25:32)
Mark de Witte M 56:31 (58:58)
Laurens Potters M 1:05:05 (1:12:56)
Simone Wagner V 1:05:30 (1:13:38)