Svenska
English
Français
Suomi
Kontaktinformation Racetimer
Resultat från Blodomloppet i Jönköping 2014
Resultat
10 km
Visar resultat
1001 - 1250
av totalt
1864
Sida:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
>
Pl.
Namn
Född
Förening/Ort/Land
Kat.
Underkat.
#
Netto
1001
»
Annacatrin Olsson
KFM Jönköping Elit 1
Damer 10 km
blodgivare
6511
52:31
1002
»
Per Adolfsson
Nefab Lag 2
Herrar 10 km
blodgivare
4397
52:32
1003
»
Maria Eriksson
Iva 1
Damer 10 km
6496
52:32
1004
»
Joakim Walltegen
White House 1
Herrar 10 km
4084
52:33
1005
»
Marcus Wilhelmson
1987
Consid 4
Herrar 10 km
5245
52:35
1006
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
4467
52:36
1007
»
Elin Ljung
1980
Interal #I
Damer 10 km
6013
52:36
1008
»
Karin Stéen
SBK lag 5
Damer 10 km
6598
52:38
1009
»
BENGT SVENSSON
1962
SYSKONEN SVENSSON
Herrar 10 km
blodgivare
4947
52:39
1009
»
Susanne Sjöqvist
Trioplast Blå
Damer 10 km
6601
52:39
1011
»
Bernt hansson
1958
Habo
Herrar 10 km
blodgivare
4118
52:40
1011
»
Mariette Persson
1967
Norrahammar
Damer 10 km
6422
52:40
1013
»
Mattias Nordström
1985
Team Korvsylt
Herrar 10 km
4897
52:40
1014
»
Magnus Arvidsson
1984
Jönköping
Herrar 10 km
4035
52:41
1015
»
Christoffer Werner
1983
Swedoor 2
Herrar 10 km
4922
52:41
1016
»
Karin Gustafsson
1977
Smålandsidrotten 1
Damer 10 km
6240
52:41
1016
»
Kristina Moberg
Barn- och ungdomsenheten lag 3
Damer 10 km
6066
52:41
1018
»
Ola Emanuelsson
NCC
Herrar 10 km
4444
52:41
1019
»
Andreas Olson
1984
The Concatenates
Herrar 10 km
5254
52:42
1020
»
Andreas Carlsson
1985
Semcon 1
Herrar 10 km
4171
52:42
1021
»
Pernilla Bogren
1972
Ulricehamns OK
Damer 10 km
6407
52:42
1021
»
Lina Johannesson
HAPPY FEET
Damer 10 km
6676
52:42
1023
»
Carl Letho
ITAB Jönköping Lag 2
Herrar 10 km
4306
52:43
1024
»
Madelene Gabrielsson
1983
Norrahammars vårdcentral lag 1
Damer 10 km
6518
52:44
1025
»
Anneli Gunhardson
1958
IK Akele Bravo
Damer 10 km
6742
52:45
1026
»
Annelie Alenius
1966
IK Akele Alfa
Damer 10 km
6736
52:45
1027
»
PELLE SVENSSON
1965
SYSKONEN SVENSSON
Herrar 10 km
4948
52:45
1027
»
Mikael Ekberg
EVRY One Ders
Herrar 10 km
4074
52:45
1029
»
Fredrik Fogelström
EY Team 2
Herrar 10 km
4488
52:45
1030
»
Anki Poopuu
Tjejlaget
Damer 10 km
6666
52:45
1031
»
Anneli Edin
61
A-laget
Damer 10 km
6039
52:46
1032
»
Niklas Larsson
Scandinavian Photo 2
Herrar 10 km
4105
52:46
1033
»
Sofia Tidstrand
1980
VoS 12
Damer 10 km
6074
52:48
1034
»
Bosse Bergenholtz
1964
Värnamo
Herrar 10 km
blodgivare
4299
52:49
1035
»
Malin Hellsund
1972
Vår mat
Damer 10 km
blodgivare
6054
52:49
1036
»
Anders Roos
1965
INTEND
Herrar 10 km
4684
52:49
1037
»
Thomas Schröder
Samhall AB
Herrar 10 km
5286
52:50
1038
»
Lennart Holmér
SIEMENS II
Herrar 10 km
4056
52:51
1039
»
Faith Kakembo
Akutlag 1
Damer 10 km
6723
52:51
1040
»
Emma Holmér
1977
Mullsjö
Damer 10 km
6927
52:52
1041
»
Olof Gredegård
Kongsberg 7
Herrar 10 km
5145
52:53
1042
»
Karin Frykfeldt
TipTop
Damer 10 km
6465
52:53
1043
»
Malin Holter
1990
Team Madshus
Damer 10 km
6597
52:53
1044
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
4465
52:54
1045
»
Susanne Malmquist
1966
Damer 10 km
6416
52:55
1046
»
Helena Sjögren
Damer 10 km
blodgivare
6762
52:56
1047
»
Jessica Einarsson
1970
habo
Damer 10 km
6793
52:56
1047
»
Marisel Björkman
Damer 10 km
6944
52:56
1049
»
Stefan Hjertkvist
Proppen
Herrar 10 km
4783
52:57
1050
»
Magdalena Lemke
Klinisk fysiologi 1
Damer 10 km
blodgivare
6469
52:58
1051
»
Elin Ossowicki
Damer 10 km
6652
52:59
1052
»
Therese Jonsson
Hjärngänget 2
Damer 10 km
6313
52:59
1053
»
Maria Strahl
VSM Group Lag 2
Damer 10 km
6618
53:00
1054
»
Christina Lindqvist
White House 2
Damer 10 km
blodgivare
6053
53:00
1055
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
4742
53:01
1056
»
Mikael Scheiner
1974
FourOne
Herrar 10 km
4664
53:02
1057
»
Lars Anders Kjellberg
1957
Huskvarna
Herrar 10 km
blodgivare
5327
53:02
1058
»
Linus Klint
Mediacenter Runners
Herrar 10 km
4498
53:04
1059
»
Martin Liljeberg
1991
Peab Anläggning AB
Herrar 10 km
4779
53:06
1060
»
Jonas Yemane
HAGS Aneby 9
Herrar 10 km
5230
53:06
1061
»
Göran Linnarsson
SOK Unden
Herrar 10 km
5319
53:07
1062
»
Lasse Nilsson
1963
Abrahamssons Järn Lag 4
Herrar 10 km
4159
53:08
1063
»
Ann-Sofie Mortier
1973
Gislaveds gymnasium 1
Damer 10 km
6193
53:09
1064
»
Fredrik Lind
1974
Lättviktarna
Herrar 10 km
4899
53:09
1065
»
Emma Karlsson
1988
Jönköping
Damer 10 km
6507
53:09
1065
»
Anonym
Anonym
Damer 10 km
blodgivare
6344
53:09
1067
»
Viktoria Karlberg
1976
Falköping runners 1
Damer 10 km
6155
53:10
1068
»
Per Hallingberg
1957
Aercrete
Herrar 10 km
5012
53:11
1069
»
Adam Gustafsson
1979
Husqvarna W&T Running Team
Herrar 10 km
4113
53:12
1070
»
Sarah Gustavsson
Kärda igen
Damer 10 km
6838
53:13
1071
»
Caroline Bonnevier
1973
Springflickorna
Damer 10 km
blodgivare
6128
53:14
1072
»
Anders Davidson
KAMMARRÄTTEN LAG 2
Herrar 10 km
4866
53:15
1073
»
Joseph Tornell
1978
Team Korvsylt
Herrar 10 km
4896
53:16
1074
»
Anders Jonzon
1965
SAAB TRAINING 1
Herrar 10 km
4418
53:16
1075
»
Maria Andrén
1986
Kidneybönorna 2
Damer 10 km
6656
53:17
1076
»
Pelle Nordström
IVO 1
Herrar 10 km
4216
53:20
1077
»
Erik Engsbråten
1972
Landstinget Jönköpings län, Värnamo Folkhögskola
Herrar 10 km
5233
53:22
1078
»
Jennie Lindberg
1989
CrossFit Hulk
Damer 10 km
6402
53:22
1079
»
Torbjörn Sélsfors
1965
Medvind
Herrar 10 km
4547
53:22
1080
»
Charlotta karlsson
Sweco 7
Damer 10 km
6222
53:23
1081
»
Carina Werneskog
1969
Mosshaga 2
Damer 10 km
6016
53:23
1082
»
Lars Abrahamsson
Meloner
Herrar 10 km
5009
53:23
1083
»
Thomas Bothzén
1972
Ricoh 1
Herrar 10 km
4140
53:23
1084
»
Anna Pettersson
Akutlag 2
Damer 10 km
6725
53:24
1085
»
Claes Rönnerfors
1975
Paul Hall 1
Herrar 10 km
4532
53:24
1086
»
Ingela Hägg
Team Löparglädje
Damer 10 km
blodgivare
6112
53:24
1087
»
Gustav Esping
1986
Team2 IT-centrum
Herrar 10 km
4874
53:25
1088
»
Viktor Ekman
EVRY One Ders
Herrar 10 km
4076
53:26
1089
»
Christian Damberg
1982
Fulesjömaffian
Herrar 10 km
4047
53:27
1090
»
Anette Lann
1970
Raska fötter
Damer 10 km
6827
53:28
1091
»
Pernilla Blom
1970
LEKAS
Damer 10 km
6419
53:28
1092
»
Henrik Blom
PRC, Huskvarna
Herrar 10 km
blodgivare
4771
53:29
1093
»
Anita Iveljic
1989
Consid 2
Damer 10 km
6874
53:29
1094
»
Anneli Linder
Domstolsverket 1
Damer 10 km
6642
53:31
1095
»
Kornelia Karlsson
1988
Omhändertagarna
Damer 10 km
blodgivare
6531
53:31
1096
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
5036
53:32
1097
»
Madeleine Axelsson
1988
Omhändertagarna
Damer 10 km
blodgivare
6530
53:32
1098
»
Ingvar Hansson
SBK lag 6
Herrar 10 km
4815
53:33
1099
»
Michael Svensson
1983
Peab Bygg Sydost
Herrar 10 km
blodgivare
4543
53:33
1100
»
Görgen Nilsson
1974
NorDan AB 2
Herrar 10 km
4388
53:34
1101
»
Amalia Rundqvist
1996
Sveriges Radio
Damer 10 km
6715
53:36
1101
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
5263
53:36
1103
»
Cecilia Andersson
1972
Wetterhälsan 2
Damer 10 km
6580
53:37
1104
»
Sven-Ingemar Svensson
1962
Humles team
Herrar 10 km
blodgivare
4870
53:37
1105
»
Sofia Ekdahl
Arla Foods 6
Damer 10 km
6476
53:37
1106
»
lasse sand
1970
eksjö
Herrar 10 km
blodgivare
5317
53:40
1107
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
4805
53:41
1108
»
Anonym
Anonym
Damer 10 km
6008
53:42
1109
»
Mia Linnman
x
Damer 10 km
6031
53:42
1110
»
Jenny Roos
Högskolan IT 1
Damer 10 km
6366
53:42
1111
»
Mikael Saarnak
1964
Sogeti 1
Herrar 10 km
4963
53:42
1112
»
Lena Andersson
Arla Foods 6
Damer 10 km
6477
53:43
1113
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
5262
53:43
1114
»
Sören Fransson
1959
IK Akele Foxtrot
Herrar 10 km
5071
53:43
1115
»
Frida Johansson
1983
GO FOR IT!
Damer 10 km
6216
53:43
1116
»
My Liljemark
1986
Värnamo
Damer 10 km
6168
53:44
1117
»
Johan Rickardsson
1993
Tranås
Herrar 10 km
5269
53:46
1118
»
Hannah Carlsson
Fler från Kärda
Damer 10 km
6840
53:47
1119
»
Anna Wadskog
1981
Wetterhälsan 2
Damer 10 km
6581
53:48
1120
»
Mikael Lindqvist
Scandinavian Photo 2
Herrar 10 km
4108
53:48
1121
»
Ann-Helen Söderström
1985
Bor
Damer 10 km
6922
53:48
1122
»
Torbjörn Friberg
1959
Moel 2
Herrar 10 km
4744
53:50
1123
»
Igor Crnoja
1981
Aero Materiel - Piggelinerna
Herrar 10 km
4338
53:51
1124
»
Marie Sjöfors
1967
Moel 1
Damer 10 km
6550
53:51
1125
»
Veronika Johansson
1979
Riksbyggen
Damer 10 km
6699
53:51
1126
»
Emmelie Svensson
1985
Vi Löper
Damer 10 km
6753
53:52
1127
»
Jimmy Frohlund
Rejlers IF Lag 1
Herrar 10 km
5029
53:52
1128
»
Jonna Wiberg
2000
Janne och tjejerna
Damer 10 km
6210
53:52
1129
»
Daniel Claesson
Herrar 10 km
4109
53:53
1130
»
Anton Sandgren
Mullsjö
Herrar 10 km
blodgivare
5275
53:55
1131
»
Ann-Katrine Johansson
1977
Tandkompaniet Skövde
Damer 10 km
6096
53:56
1132
»
Anonym
Anonym
Damer 10 km
6326
53:56
1132
»
Susanne Nyqvist
Barn- och ungdomsenheten lag 2
Damer 10 km
6903
53:56
1134
»
Bernt-Ove Hansson
1971
JÖNKÖPING
Herrar 10 km
4770
53:57
1135
»
Stina Eriksson
Bupmupparna
Damer 10 km
6797
53:58
1136
»
Annika Gustafsson
1980
Swedoor 1
Damer 10 km
6650
53:59
1136
»
Dan-Åke Andersson
1966
Ricoh 3
Herrar 10 km
blodgivare
4142
53:59
1138
»
Bruno Stenmarker
1958
Bankeryd
Herrar 10 km
5252
53:59
1139
»
Marie Brodén
Svenska Kyrkan i Jönköping 2
Damer 10 km
6949
54:00
1140
»
Tova Eriksson
1997
jönköping
Damer 10 km
6105
54:00
1141
»
Ewa Wallenberg
1968
De ystra uttrarna
Damer 10 km
6304
54:02
1142
»
Stefan Eriksson
HAGS Aneby 3
Herrar 10 km
5220
54:02
1143
»
Helena Johansson
Is It - IT Is 1
Damer 10 km
6282
54:02
1144
»
Sofia Johansson
Iva2
Damer 10 km
6501
54:03
1145
»
Mats Vendelius
IVO 1
Herrar 10 km
4214
54:03
1146
»
Sara Fredriksson
1982
Norrahammars vårdcentral lag 1
Damer 10 km
6519
54:03
1147
»
Magnus Runnvall
1956
Erik Dahlbergsgymnasiet Lag 1
Herrar 10 km
4313
54:04
1148
»
Ida Larsson
1977
SEB 1
Damer 10 km
6032
54:04
1149
»
Anonym
Anonym
Damer 10 km
6660
54:04
1150
»
Sara Bergman Lind
1974
Wetterhälsan 1
Damer 10 km
6577
54:05
1151
»
Peter Susi
1981
Vulcans
Herrar 10 km
4491
54:05
1152
»
Anonym
Anonym
Damer 10 km
6777
54:05
1153
»
Christel Löfgren
Arla Foods 6
Damer 10 km
6478
54:06
1153
»
Lena Andersson
Damer 10 km
6333
54:06
1155
»
Jacob Zetterlund
1958
Erik Dahlbergsgymnasiet Lag 1
Herrar 10 km
4312
54:07
1156
»
Maria Carlsson
1981
Lenas tjejer
Damer 10 km
6443
54:07
1157
»
Jenny Albers
1973
Allé, Allé, Allé
Damer 10 km
6083
54:08
1158
»
Christer Jakobsson
1979
Huskvarna
Herrar 10 km
blodgivare
5318
54:10
1159
»
Anneli Svensson
1976
ZickZackarna
Damer 10 km
blodgivare
6604
54:10
1160
»
Hanna Lundström
Kongsberg 7
Damer 10 km
6808
54:10
1161
»
Johan Nilsson
1975
Gislaveds gymnasium 1
Herrar 10 km
4222
54:10
1162
»
Josefin Lönnälv
1982
Värnamo
Damer 10 km
6879
54:11
1163
»
Eleanor Knowles-Rogö
1981
Excelryttarna
Damer 10 km
6886
54:12
1164
»
Christina Andlin
Neonatal lag 2
Damer 10 km
6759
54:12
1165
»
Paula Bergman
Meloner
Damer 10 km
6693
54:12
1166
»
Per-Johan Ask
1966
SEB 3
Herrar 10 km
4040
54:13
1167
»
Julia Forsander
1995
Habo
Damer 10 km
blodgivare
6912
54:13
1167
»
Jörgen Ovinder
Högskolan IT 1
Herrar 10 km
4509
54:13
1169
»
Amanda Nolhage
1989
Lönneberga
Damer 10 km
6914
54:13
1170
»
Malin Hegen
1975
Rehabbrudarna
Damer 10 km
6063
54:15
1170
»
Henrik Larsson
1975
Team Korvsylt
Herrar 10 km
4894
54:15
1172
»
Sara Mattsson
Hok skola 2
Damer 10 km
6558
54:17
1173
»
Jan Lidby
Trafikverket 2
Herrar 10 km
blodgivare
4720
54:17
1174
»
Håkan Arthursson
EVRY One Ders
Herrar 10 km
blodgivare
4073
54:18
1175
»
Susanne Björklund
1962
Jönköping
Damer 10 km
6878
54:18
1176
»
William Bergman
1981
Trollehöjdskolan 1
Herrar 10 km
blodgivare
4212
54:24
1176
»
JONATHAN ANDREN
1991
TEAM ANDREN
Herrar 10 km
4344
54:24
1178
»
Magnus Käll
Team Kjusan 2
Herrar 10 km
blodgivare
4329
54:24
1179
»
Rickard Carlsson
Mediacenter Runners
Herrar 10 km
4500
54:25
1180
»
Maria Andersson
Damer 10 km
6094
54:25
1181
»
Ulrika Laurelii-Elvesjö
1974
Team JULEM
Damer 10 km
6681
54:26
1181
»
Henrik Samuelsson
1973
Combikraft
Herrar 10 km
4730
54:26
1183
»
Krishna Adivi
Kongsberg 4
Herrar 10 km
5131
54:27
1184
»
Henrik Fallegård
SBK lag 5
Herrar 10 km
4810
54:27
1184
»
Sofia Pehrsson
Lagkamraterna 1
Damer 10 km
6122
54:27
1186
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
5007
54:28
1187
»
Andreas Jansson
1976
Team Bianca
Herrar 10 km
4942
54:29
1188
»
Jim Unbeck
1983
CrossFit Baam
Herrar 10 km
4589
54:30
1189
»
Maria Eklund
1987
Kidneybönorna 1
Damer 10 km
6655
54:31
1190
»
Markus Erlandsson
Domstolsverket 3
Herrar 10 km
4910
54:32
1191
»
Jerry Wilhelmsson
Rejlers IF Lag 1
Herrar 10 km
5031
54:32
1192
»
Håkan Wennerholm
Kapsch 5
Herrar 10 km
blodgivare
4995
54:32
1193
»
Anna Svensson
1985
Huskvarna
Damer 10 km
6895
54:32
1194
»
Andreas Magnusson
1983
Malthe Winje Automation AB
Herrar 10 km
5212
54:33
1195
»
Elisabeth Johannesson
Barn- och ungdomsenheten lag 3
Damer 10 km
6362
54:35
1196
»
Lars Ekdahl
1975
Ricoh 3
Herrar 10 km
4141
54:35
1197
»
Helena Nygren
1954
Erik Dahlbergsgymnasiet Lag 3
Damer 10 km
6252
54:36
1198
»
Anna Johnsen
1974
Hälsohögskolan 3
Damer 10 km
6101
54:36
1199
»
Jan Strömberg
Kongsberg 3
Herrar 10 km
5127
54:36
1199
»
Anna Sagerström
1966
Team Rörstorp
Damer 10 km
6145
54:36
1199
»
Jon Borka
1968
Norrahammar
Herrar 10 km
5253
54:36
1202
»
Tom Pettersson
1968
SAAB TRAINING 3
Herrar 10 km
4421
54:36
1203
»
Gustaf Vårenius
Akutlag 2
Herrar 10 km
5053
54:36
1204
»
Lisa Andersson
KFM Jönköping Elit 1
Damer 10 km
6512
54:37
1205
»
Susanne Adamsson
1967
Är ibland på G
Damer 10 km
6635
54:39
1206
»
Andreas Simonsson
1976
Interal II
Herrar 10 km
4020
54:39
1207
»
Julia Larsson
1981
Gislaveds Gymnasium 5
Damer 10 km
6208
54:41
1207
»
Niklas Järved
1968
Team Järved
Herrar 10 km
4100
54:41
1209
»
Linda Wiberg
1978
Janne och tjejerna
Damer 10 km
6209
54:42
1210
»
Elin Adolfsson
1983
Sex motionärer och Henrik
Damer 10 km
6932
54:43
1211
»
Ing-Marie Persson
1945
IK Akele Charlie
Damer 10 km
6746
54:43
1212
»
Mia Ekebäck-Hultman
Barnarpsskolan 5
Damer 10 km
6089
54:44
1213
»
Josefine Mattsson
TK Lag 8 Avfall
Damer 10 km
6856
54:44
1213
»
Anna Palmgren
1977
Vår mat
Damer 10 km
6055
54:44
1215
»
Henrik Arvidsson
1975
Riksbyggen
Herrar 10 km
5022
54:46
1216
»
Johan Stengel
1959
Hedin bil 1
Herrar 10 km
4838
54:46
1217
»
Peter Eriksson
1959
Sogeti 2
Herrar 10 km
4968
54:46
1218
»
Björn Dahlin
1982
EVRY One 2
Herrar 10 km
4886
54:47
1219
»
Lina Granevik
1986
Mammor på språng
Damer 10 km
6069
54:48
1220
»
Ylva Purfurst
1969
Jordbruksverket team one
Damer 10 km
6590
54:48
1221
»
Madeleine Polsten
IVO 2
Damer 10 km
6180
54:50
1222
»
Ramona Wallin
Barnarpsskolan 1
Damer 10 km
6086
54:50
1223
»
Calle Ljungström
Iva3
Herrar 10 km
4705
54:50
1224
»
Anita Wilhelmson
1967
Bottna 1
Damer 10 km
6554
54:51
1225
»
Marianne Gissy
1974
Bottna 1
Damer 10 km
6553
54:51
1225
»
Anna Flodin
1973
Team 1 IT-centrum
Damer 10 km
6629
54:51
1227
»
Mats Persson
EY Team 1
Herrar 10 km
4483
54:52
1228
»
Daniel Zachrisson
1973
Herrar 10 km
4083
54:52
1229
»
Malin Wiberg
1983
Vi Löper
Damer 10 km
6751
54:52
1230
»
Tina Högstedt
1983
Mammor på språng
Damer 10 km
6068
54:53
1231
»
Johanna Lindström
1987
Jönköping
Damer 10 km
6379
54:54
1232
»
Lina Sandstedt
Barnarpsskolan 7
Damer 10 km
6091
54:54
1233
»
Daniel Jacobsson
Tengbom 1
Herrar 10 km
4310
54:55
1234
»
Stefan Carlsson
White House 1
Herrar 10 km
4086
54:55
1235
»
Ellinor Bengtsson
1976
Fläkt Woods blåser på
Damer 10 km
6390
54:56
1236
»
Fredrik Törnqvist
1970
Team Boarp-Ingeryd
Herrar 10 km
4131
54:57
1237
»
Daniel Persson
1978
Front Automation Lag 1
Herrar 10 km
4850
54:57
1238
»
Agneta Kjellgren
A-laget
Damer 10 km
6040
54:57
1239
»
Anonym
Anonym
Damer 10 km
6398
54:58
1240
»
Anna Östholm
Tengbom 2
Damer 10 km
6939
54:58
1241
»
Ulrika Gustavsson
1976
Medvind
Damer 10 km
6389
55:00
1242
»
Johanna Ekbäck
1980
Aneby
Damer 10 km
6400
55:00
1243
»
Emelie Sjöberg
1988
Psyk F
Damer 10 km
blodgivare
6814
55:01
1243
»
Carina Thalin
1963
Skillingaryd
Damer 10 km
blodgivare
6415
55:01
1245
»
Agneta Brisbo
Med målet i sikte här också
Damer 10 km
6266
55:02
1246
»
Johan Eek
1967
SEB 5
Herrar 10 km
4043
55:02
1247
»
Ingela Lundberg
Kongsberg 3
Damer 10 km
6805
55:03
1248
»
Lena Hultman
1979
Äpple
Damer 10 km
6064
55:04
1249
»
Malin Stensson
1970
Hälsohögskolan 2
Damer 10 km
6099
55:04
1250
»
Anonym
Anonym
Herrar 10 km
4446
55:05
Sida:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
>