Svenska
English
Français
Suomi
Resultat från Bexhill Link Road 10K UK 2015
Resultat
10k
Resultatlistan är sorterad efter bruttotider
Bruttotid: Din tid från startskottet.
Nettotid: Din tid från passering av startlinjen.
Visar resultat
501 - 750
av totalt
1024
Sida:
<
1
2
3
4
5
>
Pl.
Namn
Född
Förening/Ort/Land
Kat.
Underkat.
#
Netto
Brutto
501
»
Gregg SHEMWELL
Male
Men 18-39
760
(57:52)
58:20
502
»
Britainy RAE
Rye Runners
Female
Ladies 18-39
1162
(57:43)
58:21
503
»
Keith BECKLEY
Male
Men 60-64
278
(58:08)
58:23
504
»
Peter AUSTIN
Male
Men 65-69
518
(57:21)
58:24
505
»
Dawn COBBETT
Worthing Striders
Female
Ladies 55-59
368
(58:05)
58:27
506
»
Joanne VAN HEERDEN
Female
Ladies 40-44
1011
(57:44)
58:30
507
»
Trevor FOSTER
Male
Men 45-49
806
(57:32)
58:30
508
»
Simon IRWIN
Bexhill RC
Male
Men 50-54
106
(57:42)
58:33
509
»
Richard LOCK
Male
Men 18-39
825
(56:09)
58:33
510
»
Lee CARTER
Male
Men 18-39
1092
(56:55)
58:34
511
»
Darren CUMBER
Male
Men 18-39
820
(56:08)
58:34
512
»
Nathaniel LEATHER
Male
Men 18-39
1146
(57:02)
58:34
513
»
Paula CHASE
Female
Ladies 18-39
1073
(57:25)
58:35
514
»
Neil LOOSELEY
Male
Men 18-39
907
(56:30)
58:37
515
»
Katarzyna FORREST
Female
Ladies 18-39
58
(58:20)
58:41
516
»
Elliott BENNETT
Male
Men 18-39
782
(57:22)
58:43
517
»
Robyn BEVIS
Female
Ladies 18-39
448
(57:08)
58:46
518
»
Nick PAXMAN
Male
Men 50-54
625
(57:06)
58:48
519
»
Marco FORTMANN
Eastbourne Rovers AC
Male
Men 50-54
76
(58:47)
58:51
520
»
Melissa BALL
Female
Ladies 18-39
773
(56:51)
58:52
521
»
Joyce BLUNDELL
Henfield Joggers
Female
Ladies 45-49
1120
(57:59)
58:52
522
»
Tim JEFFERYS
Male
Men 55-59
497
(57:53)
58:53
523
»
Ainsley GOODWIN
UK runners
Male
Men 18-39
824
(57:49)
58:53
524
»
Chris WHITE
Rye Runners
Female
Ladies 50-54
330
(58:02)
58:54
525
»
Matt MAURICE
Male
Men 45-49
787
(57:59)
58:55
526
»
Karen HARTLEY
Female
Ladies 50-54
1028
(57:42)
58:55
527
»
Henry BROADHURST
Male
Men 18-39
321
(57:22)
58:55
528
»
Gordon REID
Male
Men 50-54
360
(57:47)
58:55
529
»
Edyta HANDZLIK
Female
Ladies 18-39
812
(58:34)
58:55
530
»
Julie GAUSDEN
Female
Ladies 50-54
173
(56:31)
58:55
531
»
Danny DWYER
Worthing & District Harriers
Male
Men 40-44
1074
(57:49)
58:56
532
»
Kerry TAYLOR
Female
Ladies 45-49
129
(58:29)
58:57
533
»
Michelle HART
Female
Ladies 40-44
450
(58:04)
59:02
534
»
Stuart BURGESS
Male
Men 40-44
473
(58:23)
59:03
535
»
Tom BUCKLEY
Male
Men 18-39
849
(57:43)
59:03
536
»
Vikki TAYLOR MEEK
Female
Ladies 18-39
1095
(58:58)
59:04
537
»
Debra VAN AALST
Hastings Runners
Female
Ladies 55-59
159
(57:50)
59:05
538
»
Helen MUNDAY
Hastings Runners
Female
Ladies 45-49
256
(58:46)
59:08
539
»
Kirstie CARLTON-BLAKE
Female
Ladies 40-44
72
(58:06)
59:08
540
»
Nicholas TAYLOR
Male
Men 50-54
130
(58:43)
59:10
541
»
Sally-Ann BOBIN
Female
Ladies 18-39
409
(57:21)
59:11
542
»
Tamotsu YOSHIDA
Male
Men 65-69
399
(57:57)
59:12
543
»
Lee COSSON
Male
Men 18-39
146
(57:43)
59:13
544
»
Margaret 'mags' BALCH
Female
Ladies 60-64
891
(59:06)
59:20
545
»
Jodie EGLINGTON
Female
Ladies 18-39
377
(57:51)
59:20
546
»
Jordan LOURENCO
Male
Men 18-39
1045
(57:51)
59:20
547
»
Jo BRANDT
Female
Ladies 45-49
542
(57:36)
59:24
548
»
Roberto PROIETTI
Male
Men 65-69
831
(59:09)
59:28
549
»
Rosalino Willins
Female
Ladies 40-44
1192
(58:35)
59:29
550
»
Gavin MCNAUGHTON
Male
Men 60-64
573
(58:51)
59:29
551
»
Edward INNS
Male
Men 18-39
700
(59:16)
59:36
552
»
Serena BERRETT
Female
Ladies 18-39
189
(59:17)
59:37
553
»
David PETTY
Male
Men 45-49
519
(59:23)
59:43
554
»
Deborah WINCHESTER
Female
Ladies 50-54
119
(59:16)
59:44
555
»
Susie HEWER
Road Runners Club
Female
Ladies 55-59
120
(59:11)
59:46
556
»
Ben MURPHY
Male
Men 18-39
875
(58:09)
59:48
557
»
Jo WOODCOCK
Female
Ladies 60-64
449
(58:04)
59:52
558
»
Ken FRENCH
HastingsSub Aqua Cub
Male
Men 50-54
626
(59:03)
59:54
559
»
Karen DAWES
Westerleigh Judo Club
Female
Ladies 40-44
942
(59:07)
59:57
560
»
James STANDEN
Male
Men 18-39
1043
(59:19)
59:59
561
»
Julie LOVELL
Hastings AC
Female
Ladies 18-39
348
(58:49)
1:00:02
562
»
Beverley MORGAN
Bexhill Runners & Triathletes
Female
Ladies 50-54
575
(58:48)
1:00:02
563
»
Angharad MORGAN
Female
Ladies 18-39
576
(58:49)
1:00:03
564
»
Julie TESTER
Eastbourne Rovers AC
Female
Ladies 50-54
163
(58:17)
1:00:05
565
»
Jay WALKER
Female
Ladies 18-39
476
(58:15)
1:00:06
566
»
Donald SANDERSON
Male
Men 70-74
349
(59:56)
1:00:09
567
»
Sophie PETZAL
Female
Ladies 18-39
749
(59:25)
1:00:09
568
»
Karen FISHER
Female
Ladies 40-44
830
(59:20)
1:00:15
569
»
James DENNETT
Male
Men 18-39
854
(59:16)
1:00:18
570
»
Chris ALLEN
Male
Men 18-39
1094
(59:23)
1:00:21
571
»
Ann MCMAHON
Female
Ladies 50-54
633
(58:49)
1:00:24
572
»
Alan REES
Female
Ladies 55-59
535
(59:04)
1:00:29
573
»
Victoria HARDING
Hastings Runners
Female
Ladies 40-44
264
(59:40)
1:00:31
573
»
Fabien AUCLAIR
Male
Men 40-44
841
(58:43)
1:00:31
575
»
Sophie SHOPLAND
Commando Fitness UK
Female
Ladies 18-39
214
(59:59)
1:00:33
576
»
Zoe BROOKE
E9 Runnerbeans
Female
Ladies 40-44
228
(58:24)
1:00:34
576
»
Lucy SELWOOD
Female
Ladies 40-44
580
(58:39)
1:00:34
578
»
Karyn CHAPPELL
E9 Runnerbeans
Female
Ladies 18-39
229
(58:24)
1:00:34
579
»
Matthew GOUGH
E9 Runnerbeans
Male
Men 40-44
438
(58:24)
1:00:34
580
»
Joanna PIETRONI
Female
Ladies 45-49
204
(1:00:10)
1:00:34
581
»
William PENDER
Bexhill RC
Male
Men 70-74
587
(1:00:01)
1:00:36
582
»
Sally HAYES
Female
Ladies 45-49
293
(59:31)
1:00:39
583
»
Elaine WILLIAMS
Hastings Road Runners
Female
Ladies 60-64
1173
(59:51)
1:00:41
584
»
Helen WAKEFIELD
MEADS RUNNERS
Female
Ladies 18-39
897
(59:46)
1:00:47
585
»
Nathan MUNN
Male
Men 18-39
97
(58:50)
1:00:48
586
»
Claire OVERFIELD
Female
Ladies 40-44
853
(59:03)
1:00:50
586
»
Marisa NIXON
Female
Ladies 18-39
784
(59:03)
1:00:50
588
»
Sue ALABASTER
RPCC
Female
Ladies 55-59
270
(59:18)
1:00:52
589
»
Rachel COMOTTO
Fetch Everyone Running Club
Female
Ladies 18-39
386
(58:36)
1:00:56
590
»
Simon YATES
Male
Men 18-39
1115
(1:00:19)
1:00:58
591
»
Joanne COTE
RPCC
Female
Ladies 18-39
424
(1:00:14)
1:00:59
592
»
Cathy PENNOCK
MEADS RUNNERS
Female
Ladies 40-44
34
(59:59)
1:01:00
593
»
Trevor BEATON
Male
Men 50-54
906
(59:56)
1:01:00
594
»
John STOTT
Female
Ladies 60-64
799
(1:00:04)
1:01:00
595
»
Steve MANWARING
Male
Men 50-54
848
(58:34)
1:01:02
596
»
Tammy GOOCH
Female
Ladies 18-39
430
(1:00:03)
1:01:03
597
»
Phil REYNOLDS
Male
Men 40-44
94
(1:00:09)
1:01:04
598
»
Helen CHIPCHASE
Female
Ladies 40-44
774
(59:18)
1:01:05
599
»
Johad RATNARAJAH
Male
Male U20
557
(58:39)
1:01:05
600
»
Stuart ROBERTSON
Male
Men 55-59
905
(59:49)
1:01:05
601
»
Alice Paine
Female
Men 55-59
1176
(59:27)
1:01:06
602
»
Dave BRADY
Male
Men 18-39
894
(59:02)
1:01:07
603
»
Louise FLETCHER
Female
Ladies 18-39
944
(1:00:31)
1:01:07
604
»
David FLETCHER
Male
Men 18-39
943
(1:00:31)
1:01:07
605
»
Joshua MARKETIS
Male
Men 18-39
113
(1:00:30)
1:01:08
606
»
Anita PELLING
Female
Ladies 45-49
11
(1:00:00)
1:01:09
606
»
Amanda MITCHELL
Female
Ladies 40-44
132
(1:00:00)
1:01:09
608
»
Louise Hunter
Female
Ladies 18-39
1203
(58:47)
1:01:10
609
»
Helen HUNNISETT
Female
Ladies 40-44
243
(1:00:48)
1:01:10
610
»
Terry GRIGGS
Male
Men 65-69
242
(1:00:48)
1:01:10
611
»
Gail BARLOW
Hastings Runners
Female
Ladies 45-49
515
(59:49)
1:01:11
612
»
Sam BLACKFORD
Female
Ladies 18-39
694
(59:22)
1:01:11
613
»
Danielle SALMON
Female
Ladies 18-39
693
(59:22)
1:01:12
614
»
Alan HEATH
Male
Men 45-49
1037
(1:00:35)
1:01:13
615
»
Denise DYER
Polegate Plodders
Female
Ladies 45-49
81
(1:00:10)
1:01:15
616
»
Sue LAMBERT
Serpentine RC
Female
Ladies 70-74
428
(1:00:30)
1:01:17
617
»
Laurence MOSS
Male
Men 50-54
258
(1:01:09)
1:01:19
618
»
Karen MAYNARD
Female
Ladies 18-39
357
(1:00:41)
1:01:27
619
»
Charlotte PALMER-JOY
Female
Ladies 18-39
1156
(1:00:53)
1:01:29
620
»
Ben GORING
Male
Men 18-39
440
(1:01:09)
1:01:33
621
»
Liam HUNT
Male
Men 18-39
269
(59:28)
1:01:34
622
»
Kerrie TOLLEY-CLOKE
Almazing
Female
Ladies 18-39
213
(1:00:54)
1:01:42
623
»
Michael REDFERN
Male
Men 18-39
1024
(1:01:07)
1:01:45
624
»
Michael WINCOTT
Male
Men 18-39
627
(1:00:32)
1:01:45
625
»
Philip DORGAN
Hastings Runners
Male
Men 65-69
775
(1:00:21)
1:01:55
626
»
Georgia HIGGINS
Female
Ladies 18-39
172
(1:01:01)
1:02:01
627
»
Jennifer MILNES
Hastings Runners
Female
Ladies 40-44
605
(1:01:11)
1:02:02
628
»
Roger HILTON
Male
Men 55-59
620
(1:00:34)
1:02:02
629
»
Marian LAWRENCE
Female
Ladies 18-39
785
(1:00:56)
1:02:03
630
»
Rosie MCSWEENEY
Has
Female
Ladies 18-39
191
(1:00:53)
1:02:07
631
»
Heather OKINES
Female
Ladies 18-39
832
(1:01:11)
1:02:07
632
»
Claire WOOLFORD
Female
Ladies 18-39
425
(1:01:06)
1:02:08
633
»
Darren DANGERFIELD
Male
Men 18-39
479
(1:00:53)
1:02:12
634
»
Tracey BYFORD
Female
Ladies 40-44
52
(1:00:30)
1:02:14
635
»
Keith TURNBULL
Male
Men 60-64
505
(1:00:40)
1:02:15
636
»
Wesley GARNER
Male
Men 18-39
1058
(1:02:06)
1:02:29
637
»
Susan MANN
Female
Ladies 55-59
382
(1:01:56)
1:02:29
638
»
Verity HEMSLEY
Let's do this for Ollie
Female
Ladies 18-39
717
(1:02:14)
1:02:33
639
»
Tracy JARRETT
Female
Ladies 40-44
771
(1:01:01)
1:02:35
640
»
Justin FOSTER
Male
Men 18-39
493
(1:01:42)
1:02:35
641
»
Rebecca FOSTER
Female
Ladies 18-39
494
(1:01:44)
1:02:38
642
»
Marje COOPER
Female
Ladies 40-44
125
(1:01:08)
1:02:40
643
»
Lee BALLANCORE
Male
Men 40-44
93
(1:01:48)
1:02:42
644
»
Clare HOOTON
Female
Ladies 55-59
209
(1:00:33)
1:02:42
645
»
Nicola BRENNAN-WRIGHT
Female
Ladies 45-49
301
(1:02:00)
1:02:43
645
»
Brian ELLIS
Male
Men 18-39
1065
(1:00:44)
1:02:43
647
»
Tracy DAVENPORT
Trail Running Association
Female
Ladies 40-44
572
(1:00:33)
1:02:45
648
»
Sheila O'TOOLE
Portslade HedgeHoppers
Female
Ladies 40-44
496
(1:00:51)
1:02:46
649
»
Helen TWIGG
Female
Ladies 18-39
786
(1:01:43)
1:02:49
650
»
Derick LONGLEY
Male
Men 40-44
123
(1:01:01)
1:02:51
651
»
Helen TICKNER
Hailsham Harriers
Female
Ladies 45-49
156
(1:02:19)
1:02:52
652
»
Sally WESTON
Polegate Plodders
Female
Ladies 50-54
384
(1:01:48)
1:02:53
653
»
Jeremy HERBERT
Male
Men 55-59
472
(1:01:34)
1:02:56
654
»
Joanne MOGER
Female
Ladies 18-39
1036
(1:01:12)
1:03:01
655
»
Zoe GARDHAM
Eastbourne Rovers AC
Female
Ladies 45-49
354
(1:02:30)
1:03:01
656
»
Charlene QUINN
Female
Ladies 18-39
948
(1:02:19)
1:03:03
657
»
Monique LAVERS
Female
Ladies 40-44
991
(1:01:43)
1:03:08
658
»
Frank COOPER
Male
Men 18-39
1060
(1:01:24)
1:03:10
659
»
David STEVENS
Male
Men 50-54
168
(1:01:42)
1:03:13
660
»
Lauren FRY
Female
Ladies 18-39
281
(1:01:58)
1:03:14
661
»
Lisa STEVENS
Female
Ladies 40-44
990
(1:01:48)
1:03:15
662
»
Suzie VINE
Female
Ladies 18-39
1077
(1:01:56)
1:03:15
663
»
Rachel COX
Female
Ladies 18-39
397
(1:03:14)
1:03:16
664
»
Simon DIPPLE
Male
Men 18-39
203
(1:02:10)
1:03:17
665
»
Caroline MEDHURST
Female
Ladies 40-44
1084
(1:02:32)
1:03:19
666
»
Keith COOPER
Male
Men 18-39
413
(1:03:05)
1:03:20
667
»
Sarah FOSTER
Female
Ladies 45-49
807
(1:02:24)
1:03:23
668
»
Edward SHORTTLE
Male
Men 55-59
628
(1:03:16)
1:03:26
669
»
Michael HOLLANDS
Male
Men 18-39
1141
(1:02:08)
1:03:28
670
»
Ian HOLLANDS
Male
Men 55-59
1140
(1:02:08)
1:03:28
671
»
Caroline SKINNER
Polegate Plodders
Female
Ladies 45-49
817
(1:02:27)
1:03:32
672
»
Leeann TAYLFORTH
Bodyshock Fitness
Female
Ladies 18-39
889
(1:03:10)
1:03:36
673
»
John CAVE
Male
Men 60-64
1125
(1:02:47)
1:03:36
674
»
James MURRIN
Male
Men 18-39
414
(1:01:32)
1:03:38
675
»
Mollie FREEMAN
Female
Ladies 18-39
946
(1:02:14)
1:03:38
676
»
Peppy Conrad
Female
Ladies 55-59
1181
(1:03:25)
1:03:39
677
»
Anna LARNER
Petts Wood Runners
Female
Ladies 18-39
1145
(1:03:17)
1:03:42
678
»
Darryl BRADFORD
Male
Men 40-44
1121
(1:01:40)
1:03:43
679
»
Thomas EDIE
Male
Men 18-39
974
(1:01:40)
1:03:46
680
»
Karin GIANNONE
Tunbridge Wells Harriers
Female
Ladies 40-44
1015
(1:02:18)
1:03:50
681
»
Ralph TIGWELL
Male
Men 55-59
1054
(1:01:46)
1:03:51
682
»
Katie JACKSON
Female
Ladies 18-39
1103
(1:02:35)
1:03:51
683
»
Harry MARCHANT
Male
Men 60-64
287
(1:02:18)
1:03:55
684
»
Sarah HYLAND
Female
Ladies 50-54
10
(1:03:20)
1:03:57
685
»
Louise PARFITT
Female
Ladies 45-49
668
(1:00:57)
1:03:57
686
»
Vincent Schofield
Male
Men 45-49
1182
(1:02:55)
1:03:59
687
»
Diane HENHAM
Female
Ladies 55-59
460
(1:01:39)
1:04:01
688
»
Kathryn DEEPROSE
Female
Ladies 60-64
85
(1:02:08)
1:04:02
689
»
Michael WOODWARD
Crystal Palace Fun Runners
Male
Men 65-69
297
(1:01:41)
1:04:04
690
»
Teresa MITCHELL
Female
Ladies 45-49
1012
(1:03:23)
1:04:10
691
»
Madeleine ALBERTS
Bodyshock Fitness
Female
Ladies 55-59
318
(1:03:12)
1:04:17
692
»
Leigh CAPON
Male
Men 40-44
536
(1:03:31)
1:04:20
693
»
David OXBROW
Bexhill Runners & Triathletes
Male
Men 65-69
528
(1:02:03)
1:04:25
694
»
Julie VINCENT
Female
Ladies 50-54
340
(1:02:02)
1:04:26
695
»
Lorna FRICKER
Female
Ladies 50-54
188
(1:02:02)
1:04:26
696
»
Jane THOMPSON
Female
Ladies 45-49
60
(1:02:54)
1:04:26
697
»
Liz CLARK
Reigate Priory AC
Female
Ladies 40-44
708
(1:02:38)
1:04:29
698
»
Teresa ROGERS
Female
Ladies 18-39
870
(1:03:09)
1:04:31
698
»
Sarah GOLDSACK
Female
Ladies 40-44
802
(1:02:44)
1:04:31
700
»
Sasha STEVENS
Eastbourne Rovers AC
Female
Ladies 40-44
1056
(1:02:43)
1:04:33
701
»
Jill LEADER
Female
Ladies 55-59
1078
(1:03:12)
1:04:34
702
»
Jo FRENCH
Hastings Runners
Female
Ladies 50-54
714
(1:03:53)
1:04:34
703
»
Darren WARD
Male
Men 18-39
111
(1:02:30)
1:04:38
704
»
Rae EDWARDS
Female
Ladies 18-39
1091
(1:02:28)
1:04:39
705
»
Megan WRIGHT
Female
Ladies 18-39
236
(1:03:16)
1:04:46
705
»
Liam HARGREAVES
Male
Men 18-39
1136
(1:04:22)
1:04:46
707
»
Kyle WHIPP
Male
Men 40-44
160
(1:03:28)
1:04:50
708
»
Sharon WADHAM
Female
Ladies 45-49
1098
(1:03:05)
1:04:51
709
»
Eric HARDWICK
Hastings Runners
Male
Men 70-74
142
(1:04:50)
1:04:52
710
»
Matthew SMITH
Male
Men 18-39
402
(1:03:00)
1:04:55
711
»
George RADANOV
Male
Men 40-44
768
(1:03:33)
1:04:56
712
»
John Etherden
Male
Men 70-74
1186
(1:04:16)
1:04:57
713
»
Natalia LODEJ
Female
Ladies 18-39
1148
(1:04:21)
1:04:57
714
»
Colin WEBSTER
Male
Men 60-64
232
(1:04:08)
1:04:59
715
»
Eleanor HIGGINS
Female
Ladies 18-39
171
(1:04:00)
1:05:00
716
»
Claire GILES
Burgess Hill Runners
Female
Ladies 18-39
1134
(1:03:04)
1:05:01
717
»
Claire SCARSY
Female
Ladies 18-39
1165
(1:03:34)
1:05:06
718
»
Sara AMIES
Female
Ladies 18-39
135
(1:04:47)
1:05:07
719
»
Gemma GAUTREY
Female
Ladies 18-39
911
(1:04:55)
1:05:11
719
»
Christine SANDERSON
Female
Ladies 70-74
350
(1:04:47)
1:05:11
721
»
Nina RUMSEY
Hailsham Harriers
Female
Ladies 55-59
790
(1:03:25)
1:05:15
722
»
Sue PALMER
Female
Ladies 50-54
69
(1:04:48)
1:05:30
723
»
Lindsay ROFF
MEADS RUNNERS
Female
Ladies 60-64
92
(1:04:37)
1:05:32
724
»
Sarah RICE
Female
Ladies 40-44
976
(1:03:21)
1:05:33
725
»
Fiona SCARSY
HTH Hastings
Female
Ladies 18-39
1035
(1:04:05)
1:05:36
726
»
Grace BELL
Female
Ladies 18-39
616
(1:03:14)
1:05:38
727
»
Daniel RATNARAJAH
Male
Men 45-49
553
(1:03:17)
1:05:43
728
»
Emma RICHARDSON
Run Wednesdays
Female
Ladies 18-39
665
(1:04:33)
1:05:44
729
»
Shirley MOORE
Female
Ladies 60-64
890
(1:04:56)
1:05:46
730
»
Nicole MENDE
Female
Ladies 18-39
40
(1:04:31)
1:05:47
731
»
Ally WHITE
Female
Ladies 40-44
220
(1:04:46)
1:05:55
731
»
Karen OSMOND
Female
Ladies 18-39
78
(1:04:45)
1:05:55
733
»
Vanessa ANSCOMBE
Female
Ladies 55-59
898
(1:04:55)
1:05:57
734
»
Janet HOAD
Female
Ladies 65-69
423
(1:05:17)
1:05:58
735
»
Aisling TIGWELL
Female
Ladies 18-39
973
(1:04:04)
1:06:09
736
»
Nesta COOK
Female
Ladies 55-59
499
(1:04:17)
1:06:10
737
»
Linda FRANKLIN
Female
Ladies 60-64
411
(1:04:26)
1:06:17
738
»
Brian RUSSELL
Male
Men 45-49
910
(1:04:31)
1:06:29
739
»
Gary SIMS
Male
Men 50-54
1047
(1:04:46)
1:06:30
740
»
Heather WALKER
Female
Ladies 45-49
641
(1:04:24)
1:06:34
741
»
Frank KEITH
Hastings Runners
Male
Men 70-74
283
(1:04:35)
1:06:36
742
»
Claire WARD
Female
Ladies 18-39
112
(1:04:32)
1:06:38
743
»
Saskia JUPP
Female
Ladies 18-39
863
(1:04:33)
1:06:44
744
»
Alexandra MULVEY
Female
Ladies 18-39
985
(1:04:33)
1:06:44
745
»
Donna NOVIS
Female
Ladies 18-39
638
(1:05:47)
1:06:48
746
»
Michael SMITH
Male
Men 18-39
730
(1:05:58)
1:06:49
747
»
Nadine CLOKE
Team Almazing
Female
Ladies 18-39
216
(1:06:08)
1:06:56
748
»
Angelika KRITZ-WILSON
Female
Ladies 18-39
936
(1:04:44)
1:06:58
749
»
Dave HUBBARD
Brighton Hash House Harriers
Male
Men 45-49
1143
(1:06:02)
1:07:01
750
»
Jessica WHITEWOOD
Eastbourne Rovers AC
Female
Ladies 18-39
64
(1:05:15)
1:07:05
Sida:
<
1
2
3
4
5
>