Svenska
English
Français
Suomi
Resultat från Spirit Motor Group Twilight Challenge 2015
Resultat
Följ täten
Mina favoriter
5km
Resultatlistan är sorterad efter bruttotider
Bruttotid: Din tid från startskottet.
Nettotid: Din tid från passering av startlinjen.
Visar resultat
251 - 500
av totalt
590
Sida:
<
1
2
3
>
Pl.
Namn
Född
Förening/Ort/Land
Kat.
Underkat.
#
Netto
Brutto
251
»
Shirley MCMAHON
GO Car
GoCar Team 3
F
MXD
471
(25:40)
25:47
252
»
Margaret MASTERSON
Brookfield Boozers
F
MXD
51
(25:44)
25:49
253
»
Dave LEVINS
CareWorks Limited
CareWorks Team 2
M
MXD
66
(25:19)
25:49
254
»
Niamh CLARKE
Mossdale
Mossdale
F
MXD
269
(25:21)
25:50
255
»
Micheal TOMS
Imagine
Imagine Team B
M
MXD
203
(25:42)
25:50
256
»
Cormac KELLY
Microsoft
The Dynamics
M
MXD
456
(25:37)
25:51
257
»
Oonagh TREBLE
SPIRIT MOTOR GROUP/MAN TRUCKS
The Four Sisters
F
392
(25:42)
25:53
258
»
Rachel KAVANAGH
Aib
Aib Stillorgan Runners
F
MXD
13
(25:50)
25:53
259
»
Grainne MURPHY
ByrneWallace
ByrneWallace
F
MXD
457
(25:53)
25:53
260
»
Seamus LYNCH
Fitzwilliam House Dental Practice
Fitzwilliam Dental Care
M
MXD
129
(25:37)
25:54
261
»
Catherine CORNALL
RUN BMC
RUN BMC
F
MXD
314
(25:46)
25:54
262
»
Aoife MARTIN
Microsoft
L&C MS
F
MXD
234
(25:44)
25:57
263
»
Karen COLGAN
Marvis Properties Ltd
Byrne Colgan
F
MXD
59
(25:56)
25:59
264
»
Julie MCEVOY
THE TRUCKERS
F
MXD
398
(25:53)
25:59
265
»
Dainel LYNCH
Gonzaga
Gonzaga Men
M
147
(25:03)
26:01
266
»
Gavin MCSWEENEY
Arvato
Arvato Sports & Social
M
MXD
26
(25:41)
26:03
267
»
Carol FAHY
Ryan's Daughters
F
MXD
326
(25:52)
26:04
268
»
Antonio LOSCALZO
Microsoft
The Dynamics
M
MXD
455
(25:51)
26:04
269
»
Jeanette WHITE
DLRCC
Treehuggers
F
MXD
412
(25:53)
26:07
270
»
Yoshihiro NAKAJIMA
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
103
(25:42)
26:07
271
»
Stephen FOGARTY
IND
M
IND
750
(25:34)
26:09
272
»
Marian O' CONNOR
University College Dublin
UCD
F
MXD
414
(25:20)
26:09
273
»
Chris PRATT
Spirit Motor Group
F
IND
766
(25:39)
26:15
274
»
Anne HARTE
Taxworld
F
MXD
346
(26:01)
26:17
275
»
Masahiro ONISHI
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
105
(26:10)
26:22
276
»
Jeremy BRITTON
IND
M
IND
608
(25:35)
26:22
277
»
Shane O' REILLY
Shane O' Reilly
M
MXD
336
(25:49)
26:24
278
»
Kathryn POTTERTON
Ryan's Daughters
F
MXD
328
(26:13)
26:25
279
»
Edel HALLISSEY
IND
DSD
F
IND
645
(25:52)
26:27
280
»
Patricia SANTOS
Arvato
Arvato Sports & Social
F
MXD
28
(26:02)
26:27
281
»
Eric NELSON
IND
M
IND
681
(26:05)
26:27
282
»
Michael MORRIS
The Dental Suite
The Dental Suite
M
MXD
480
(26:13)
26:28
283
»
Susan BRENNAN
IND
F
IND
607
(26:20)
26:31
284
»
Diarmuid MOLLIN
ROD
ROD-3 blokes and a sheila
M
MXD
295
(25:53)
26:31
285
»
Katie HABERLIN
Eversheds
Eversheds
F
117
(25:59)
26:32
286
»
Sarah AHERNE
IND
F
IND
600
(26:13)
26:33
287
»
Jessica RYAN
Eversheds
F
IND
699
(25:53)
26:34
288
»
Dean O' REILLY
Taxworld
M
MXD
348
(26:18)
26:36
289
»
Ryan TEEVAN
University College Dublin
UCD
M
MXD
415
(25:52)
26:41
290
»
Declan MCNULTY
Eames Solicitors
Eames Solicitors
M
111
(25:58)
26:42
291
»
Denise MCKENNA
GO Car
GoCar Team 3
F
MXD
470
(26:37)
26:45
292
»
Graham CROSSAN
Miele Runners
M
257
(25:54)
26:46
293
»
Liam BYRNE
IND
M
IND
612
(26:41)
26:46
294
»
Elaine NIC RÉAMOINN
Coláiste Ghlór na Mara
Team Coláiste Ghlór na Mara
F
356
(26:13)
26:50
295
»
Kerri JUDGE
Febvre Wines
We're not going to KAwin
F
427
(26:28)
26:51
296
»
Paula FALLER
Inchicore College
Inchicore College
F
MXD
213
(26:16)
26:52
297
»
ANNE MOFFAT
RUN BMC
RUN BMC
F
321
(26:44)
26:56
298
»
Franceli CARRA
Hostelworld
Hostelworld Team B
F
MXD
153
(26:34)
26:56
299
»
Aileen HICKIE
Brookfield Boozers
F
MXD
49
(26:51)
26:56
300
»
Denise KELLEHER
Febvre Wines
We're not going to KAwin
F
428
(26:32)
26:57
301
»
John BARNEWELL
Temple Motors
Temple Motors
M
IND
433
(26:49)
26:57
302
»
Luke O' LOUGHLIN
Microsoft
L&C EOC
M
MXD
232
(26:51)
26:58
303
»
THERESE REDMOND
RUN BMC
RUN BMC
F
324
(26:47)
26:59
304
»
John TAYLOR
Febvre Wines
Bunch Of Grape Runners
M
MXD
56
(26:34)
26:59
305
»
Maria MCCARTHY
IND
DSD
F
IND
665
(26:56)
26:59
306
»
Rachel CLARKE
THE TRUCKERS
F
MXD
397
(26:56)
27:02
307
»
John O' HANLON
Opportune Trust Limited
Rose Private
M
310
(26:56)
27:02
308
»
Grainne O' CONNOR
IND
F
IND
729
(26:32)
27:04
309
»
Garrett KINSELLA
Havas
Team Havas
M
364
(26:47)
27:05
310
»
Aoife MOONEY
IND
DSD
F
IND
672
(27:02)
27:05
311
»
Jason SCOTT
IND
M
IND
734
(26:47)
27:06
312
»
Mandy LOSCALZO
Microsoft
L&C EOC
F
MXD
231
(27:01)
27:06
313
»
Nigel WALSH
University College Dublin
UCD
M
MXD
416
(26:22)
27:09
314
»
Fiachra ETCHINGHAM
Gonzaga
Gonzaga Men
M
146
(26:15)
27:10
315
»
Marie NI BHRAONAIN
Gonzaga
Gonzaga Ladies
F
143
(26:15)
27:10
316
»
James CARBERRY
IND
M
IND
614
(26:54)
27:17
317
»
Jean SHELLEY
Novartis
Slow-vartis
F
340
(26:38)
27:20
318
»
Judita AGOCSOVA
ICON PLC
ICON PLC
F
IND
177
(26:33)
27:21
319
»
Paddy DEVEREAUX
Transdev
Team LUAS
M
MXD
365
(27:07)
27:21
320
»
Linda HEAVEY
Mossdale
Mossdale
F
MXD
271
(27:25)
27:25
321
»
Mark O' RORKE
CareWorks Limited
CareWorks Team 1
M
MXD
63
(26:57)
27:26
322
»
Naoimh O'DWYER
Microsoft
The Dynamics
F
MXD
453
(27:15)
27:28
323
»
Amy HUGHES
IND
F
IND
728
(27:03)
27:33
324
»
Jesus BARCO
IND
M
IND
603
(26:42)
27:33
325
»
Yohann DELARUE
Hostelworld
Hostelworld Team B
M
MXD
154
(27:14)
27:34
326
»
Carol CASEY
Febvre Wines
We're not going to KAwin
F
426
(27:07)
27:34
327
»
Michael FARRELL
MSPIL
MSPIL - Improving Life
M
MXD
274
(27:22)
27:36
328
»
Barry O' MAHO' NY
St Brigids Bns
St Brigids Bns
M
MXD
343
(27:17)
27:37
329
»
Alan KENNEDY
DLRCC
Treehuggers
M
MXD
410
(27:23)
27:38
330
»
Sarah MACKEN
Coláiste Ghlór na Mara
Team Coláiste Ghlór na Mara
F
353
(27:00)
27:38
331
»
Gordon ROSE
Hostelworld
Hostelworld Team B
M
MXD
156
(27:19)
27:40
332
»
Emer KELLY
IND
Blackrock AC
F
IND
652
(26:50)
27:43
333
»
Brendan LAWLOR
Microsoft
L&C EOC
M
MXD
230
(27:40)
27:44
334
»
Zoe CLEARY
IND
F
IND
617
(27:12)
27:47
335
»
Tony LOCKE
The Undertakers
M
402
(27:37)
27:47
336
»
Joanne O' CONNOR
Mercury Engineering
Mercury 1
F
MXD
251
(27:51)
27:54
337
»
Eoin O' HEOCHAIDH
ICON PLC
ICON PLC
M
MXD
186
(27:06)
27:54
338
»
Alan MOORE
Taxworld
M
MXD
347
(27:40)
27:57
339
»
Lianne FLOOD
Aib
Aib Stillorgan 2
F
MXD
10
(27:35)
27:57
340
»
Colette DEVLIN
IND
F
IND
623
(27:50)
27:58
341
»
Sinead MACKEN
Novartis
Go-vartis
F
MXD
138
(27:22)
28:03
342
»
Linda TORMEY
IND
F
IND
724
(27:34)
28:05
343
»
Magdalena JABLONSKA
University College Dublin
UCD
F
MXD
413
(27:18)
28:07
344
»
Monica COLL
Enable Ireland
The Enable Gals
F
IND
378
(27:47)
28:08
345
»
John KENNY
ROD
ROD-3 blokes and a sheila
M
MXD
294
(27:36)
28:08
346
»
Nicoletta GIUSTI
Hostelworld
Hostelworld Team D
F
MXD
162
(27:33)
28:09
347
»
Susan SHARKEY
Enable Ireland
The Enable Gals
F
IND
380
(27:48)
28:09
347
»
Fiona MCDONALD
Enable Ireland
The Enable Gals
F
IND
379
(27:48)
28:09
349
»
Carly MCCOURT
Coláiste Ghlór na Mara
Team Coláiste Ghlór na Mara
F
355
(27:32)
28:09
350
»
Jamie KAVANAGH
Mercury Engineering
Mercury 2
M
255
(28:06)
28:10
351
»
Michael DOLAN
CareWorks Limited
CareWorks Team 1
M
MXD
62
(27:40)
28:10
352
»
Deirdre MOORE
AIB
AIB
F
MXD
2
(27:31)
28:11
353
»
Keiichi YAMADA
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
108
(27:54)
28:12
354
»
Treasa MC MAHON
Coláiste Ghlór na Mara
Team Coláiste Ghlór na Mara
F
354
(27:35)
28:13
355
»
Amanda DOHERTY
MSPIL
MSPIL - Improving Life
F
MXD
273
(28:04)
28:19
356
»
Philip O' LEARY
ICON PLC
ICON PLC
M
MXD
187
(28:25)
28:25
357
»
Ronan WILLIAMS
IND
M
IND
719
(28:02)
28:28
357
»
Sorin ZAINEA
Arvato
Arvato Team
M
31
(28:03)
28:28
359
»
Aislinn MCKENNA
THE TRUCKERS
F
MXD
399
(28:24)
28:30
360
»
Deirdre WALSH
IND
F
IND
714
(28:11)
28:30
361
»
Rachael BRODY
ICON PLC
ICON PLC
F
MXD
179
(28:32)
28:32
362
»
Linda FITZSIMONS
OMF
Omega Financial Management
F
MXD
282
(27:53)
28:35
363
»
Declan EGAN
OMF
Omega Financial Management
M
MXD
281
(27:53)
28:36
364
»
Andrew FARRELL
IND
MasterCard
M
IND
739
(28:11)
28:38
365
»
Jessica SHERIDAN
Beacon Hotel
Beacon Hotel
F
MXD
437
(28:27)
28:38
366
»
Louise ARCHIBALD
IND
F
IND
722
(28:33)
28:39
367
»
Dermot BOYLE
Microsoft
L&C EOC
M
MXD
229
(28:37)
28:42
368
»
Dana PETERS
IND
ICON running
F
IND
744
(27:55)
28:42
369
»
Alison SHANLEY
Eversheds
Eversheds
F
MXD
123
(28:08)
28:42
370
»
Graham O' CONNOR
OMF
Omega Financial Management
M
MXD
284
(28:07)
28:50
371
»
Jennie SMALL
Fairy Castle Four
F
128
(27:58)
28:51
372
»
Carol MCCREEVY
IND
F
IND
730
(28:23)
28:53
373
»
Charles MEENAN
Law Library
BarFlies Law Library
M
MXD
36
(28:42)
28:58
374
»
Brian LEMASS
Aib
Aib Sandyford
M
MXD
8
(28:36)
29:02
375
»
Alison BYRNE
Febvre Wines
Bunch Of Grape Runners
F
MXD
54
(28:35)
29:02
376
»
Gary HASSETT
Aib
Aib Sandyford
M
MXD
6
(28:37)
29:02
377
»
Marcin CHORDORAWSKI
Aib
Aib Sandyford
M
MXD
5
(28:36)
29:02
378
»
Mary VAN LONKHUYZEN
IND
F
IND
711
(28:26)
29:04
379
»
Orlaith DUFFY
Hostelworld
Hostelworld Team E
F
MXD
166
(28:29)
29:04
380
»
Brian O' DONNELL
IND
M
IND
687
(28:33)
29:08
381
»
Joanna DORAN
IND
F
IND
726
(28:38)
29:10
382
»
Sharon KELLY
ICON PLC
ICON PLC
F
MXD
183
(29:10)
29:10
383
»
Brendan KELLY
ICON PLC
ICON PLC
M
MXD
182
(29:15)
29:15
384
»
Maureen CUMMINS
Fairy Castle Four
F
125
(28:26)
29:18
385
»
Christian EWERT
Hostelworld
Hostelworld Team E
M
MXD
167
(28:58)
29:19
386
»
Conor MCDAID
Dundrum Town Centre Management
DTCM Stars
M
MXD
98
(28:36)
29:23
387
»
Sian HURLEY
Fairy Castle Four
F
127
(28:34)
29:26
388
»
Sharon MCALISTER
The Dental Suite
The Dental Suite
F
MXD
479
(29:13)
29:29
389
»
LIZ EGAN
RUN BMC
RUN BMC
F
315
(29:22)
29:33
390
»
Marcella FLOOD
IND
DSD
F
IND
634
(29:33)
29:33
390
»
Antonio LOPEZ
BoConcept
BoConcept
M
MXD
43
(29:27)
29:33
392
»
Kathryn MATTHEWS
Novartis
Slow-vartis
F
338
(28:56)
29:37
393
»
John MCNEVIN
Imagine
Imagine Team B
M
MXD
202
(29:30)
29:37
394
»
Aoibheann GLEESON
IND
F
IND
640
(29:14)
29:42
395
»
Ruth DEVANEY
Imagine
Imagine Team B
F
MXD
201
(29:49)
29:49
396
»
SHEILA LANGTON
RUN BMC
RUN BMC
F
319
(29:41)
29:52
397
»
Tamil ARASAN
Beacon Hotel
Beacon Hotel
M
MXD
439
(29:43)
29:53
398
»
Lynn WALSH
St Brigids Bns
St Brigids Bns
F
MXD
344
(29:16)
29:53
399
»
Joy HARRIS
ICON PLC
ICON PLC
F
IND
181
(29:23)
29:54
400
»
Shuichi NAKAGAWA
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
102
(29:32)
29:56
401
»
Leonie MACAULEY
Law Library
BarFlies Law Library
F
MXD
35
(29:43)
29:58
402
»
Marie MCART
Hostelworld
Hostelworld Team C
F
MXD
159
(29:22)
29:58
403
»
Greg ZOBER
Arvato
Arvato Team
M
32
(29:36)
30:00
404
»
Jean DISNEY
IND
F
IND
725
(29:31)
30:02
405
»
MARGARET MCLOUGHLIN
IND
F
IND
669
(29:31)
30:03
406
»
Caren CARRUTHERS
Hostelworld
Hostelworld Team E
F
MXD
165
(29:30)
30:05
407
»
Ruth KELLY
IND
F
IND
654
(29:32)
30:06
408
»
Rachel HOLOHAN
Amorys solicitors
Amorys Solicitors 1
F
20
(29:29)
30:06
408
»
Adam PTAK
Team G1
M
360
(29:22)
30:06
410
»
Maria HENNESSY
Hostelworld
Hostelworld Team D
F
MXD
163
(29:48)
30:09
411
»
Ken MCINTOSH
Dundrum Town Centre Management
DTCM Stars
M
MXD
99
(29:22)
30:10
412
»
Amy BYRNE
F
IND
767
(29:23)
30:12
413
»
Tara BYRNE
F
IND
768
(29:22)
30:13
414
»
Aine DUGGAN
IND
F
IND
752
(29:42)
30:17
415
»
Eamonn MCGUIRK
IND
M
IND
668
(29:40)
30:18
416
»
Joanne FAHY
HSE
Phenomenal
F
MXD
285
(29:39)
30:21
417
»
Darragh BRADY
Lansdowne Panthers
Lansdowne Panthers
M
MXD
476
(30:04)
30:25
418
»
Marianne ASTIC
IND
F
IND
601
(30:10)
30:25
419
»
Ciara SCOTT
Brace Yourselves
F
MXD
48
(29:57)
30:26
420
»
Aidan REDEHAN
Brace Yourselves
M
MXD
47
(29:57)
30:26
421
»
Nina DOYLE
DAC Beachcroft Solicitors
DAC Beachcroft Solicitors
F
MXD
76
(29:49)
30:26
422
»
Colum O' KEEFFE
Miele Runners
M
260
(29:38)
30:29
423
»
Maeve DELARGY
Delargy
Delargy
F
86
(30:03)
30:30
424
»
Margaret O' DO' NNELLL
Delargy
Delargy
F
88
(30:03)
30:31
425
»
Rui IKEDA
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
101
(30:07)
30:31
426
»
Kylie WATTERS
Lansdowne Panthers
Lansdowne Panthers
F
MXD
474
(30:13)
30:33
427
»
Gary BYRNE
ByrneWallace
ByrneWallace
M
MXD
458
(30:00)
30:35
428
»
Nickie ROWLEY
IND
BT Runners
F
IND
697
(29:54)
30:36
429
»
Steven MURPHY
IND
M
IND
680
(30:17)
30:38
430
»
Orla RUANE
IND
F
IND
698
(30:03)
30:42
431
»
Zdenka PRIEHODOVA
Dundrum Town Centre Management
DTCM Stars
F
MXD
100
(29:58)
30:45
432
»
Gerry CAHALIN
Dundrum Town Centre Management
DTCM Stars
M
MXD
97
(29:58)
30:45
433
»
Charles WATERHOUSE
Eames Solicitors
Eames Solicitors
M
112
(30:01)
30:46
434
»
Vilma MIKULENAITE
JCDecaux
JCDecaux Runners
F
MXD
224
(30:33)
30:46
435
»
Tim HORGAN
Eames Solicitors
Eames Solicitors
M
110
(30:05)
30:49
436
»
Eimear NUGENT
Brophy Solicitors
Brophy Solicitors
F
774
(30:36)
30:50
437
»
Mags SWEENEY
IND
F
IND
706
(30:26)
30:51
438
»
Lisa DEVANEY
Eversehds
Eversheds
F
116
(30:15)
30:52
439
»
Torrey PURSEL
IND
F
IND
693
(30:16)
31:02
440
»
Julie MULLAN
BHAF
F
IND
769
(31:11)
31:11
441
»
Kieran CORCORAN
Lansdowne Panthers
Lansdowne Panthers
M
MXD
475
(30:52)
31:14
442
»
Ray SHERLOCK
IND
M
IND
701
(30:44)
31:15
443
»
Catriona FITZGERALD
Fairy Castle Four
F
126
(30:24)
31:17
444
»
Gerry MALLON
GO Car
GoCar Team 3
M
MXD
469
(31:11)
31:21
445
»
Sanjay ARORA
Arvato
Arvato Team
M
29
(30:58)
31:23
446
»
Lee. RICHARDSON
Dublin Business School
DBS
M
84
(31:10)
31:27
447
»
Alina CALINESCU
Londis
Londis Sandyford
F
MXD
237
(30:47)
31:33
447
»
Maria ROCIO FEIRRO
Londis
Londis Sandyford
F
MXD
238
(30:47)
31:33
449
»
Rachel GAO
Taxworld
F
MXD
345
(31:18)
31:35
450
»
John CHEATLE
IND
M
IND
616
(31:13)
31:38
451
»
Jackie FITZPATRICK
Aib
Aib Stillorgan 2
F
MXD
9
(31:16)
31:38
452
»
Shirley VANDENBERG
Amorys solicitors
Amorys Solicitors 2
F
24
(31:13)
31:39
453
»
Heather NI MHURICHU
HSE
Phenomenal
F
MXD
286
(31:00)
31:42
454
»
Gerard QUINN
IND
M
IND
694
(30:55)
31:43
455
»
Robert CONLON
IBI
IBI Juniors
M
170
(31:26)
31:44
456
»
Gillian DELANEY-RAE
Eversehds
Eversheds
F
115
(31:06)
31:45
457
»
Katie GREHAN
IND
F
IND
642
(31:24)
31:57
458
»
Pamela PORTER
IND
F
IND
691
(31:25)
31:57
459
»
Dean EVANS
Team G1
M
358
(31:19)
32:01
460
»
Sinead LOFTUS
Shane O' Reilly
F
MXD
334
(31:43)
32:15
461
»
JianXiu GUAN
IND
F
IND
644
(31:54)
32:16
462
»
Deirdre KENNY
The Fast & The Not So Fast
F
383
(31:44)
32:18
463
»
Emma CARROLL
IND
F
IND
737
(31:36)
32:19
464
»
Martin WELLS
IBEC
IBEC
M
MXD
717
(31:41)
32:22
465
»
Sheila TREACY
IBEC
IBEC
F
MXD
707
(31:40)
32:22
466
»
Sam FAOUEL
IND
M
IND
721
(32:17)
32:24
467
»
Adrian VATAMELU
BoConcept
BoConcept
M
MXD
44
(32:25)
32:32
468
»
Geraldine MURPHY
CareWorks Limited
CareWorks Team 2
F
MXD
67
(32:06)
32:35
469
»
Therese LANGAN
Dlrcoco Environment
F
MXD
92
(32:16)
32:45
470
»
Aidan BLIGHE
Dlrcoco Environment
Dlrcoco Environment
M
MXD
89
(32:15)
32:47
471
»
Nerijus BARAUSKAS
IND
Imagine
M
IND
602
(32:50)
32:57
472
»
Tom TREACY
IND
M
IND
708
(32:15)
33:01
473
»
Karen FRANZONI
IND
F
IND
636
(32:15)
33:03
474
»
Gillian SMITH
The Dental Suite
The Dental Suite
F
MXD
478
(32:48)
33:05
475
»
Mary O' TOOLE
Brace Yourselves
F
MXD
46
(32:37)
33:06
476
»
Sinead FITZGERALD
IND
Our Ladys School, Templeogue
F
IND
632
(32:31)
33:07
477
»
Olga TIBEIKO
Microsoft
The Dynamics
F
MXD
454
(33:01)
33:14
478
»
Dee MAGUIRE
IND
F
IND
660
(32:59)
33:36
479
»
Catherine O' REGAN
McGrath McGrane Solicitors
McGrath McGrane Solicitors
F
MXD
248
(33:08)
33:52
480
»
Ivan TUITE
Lansdowne Panthers
Lansdowne Panthers
M
MXD
473
(33:36)
33:56
481
»
Sarah MCDONALD
McGrath McGrane Solicitors
McGrath McGrane Solicitors
F
MXD
245
(33:13)
33:56
482
»
Elaine CAMERON
Novartis
Slow-vartis
F
337
(33:18)
33:59
483
»
Debbie CHAPMAN
The Fast & The Not So Fast
F
381
(33:31)
34:05
484
»
Mary HESKIN
The Fast & The Not So Fast
F
382
(33:32)
34:06
485
»
Kevin FANNIN
Temple Motors
Temple Motors
M
IND
435
(34:03)
34:13
486
»
Emma MCDONAGH
JCDecaux
JCDecaux Runners
F
MXD
223
(34:03)
34:14
487
»
Tracy BROUGHAN
JCDecaux
JCDecaux Runners
F
MXD
221
(34:03)
34:15
488
»
Carina O' CONNELL
HSE
Phenomenal
F
MXD
287
(33:37)
34:19
489
»
Dermot CANAVAN
The Dental Suite
The Dental Suite
M
MXD
477
(34:04)
34:22
490
»
Linda HIGGINS
Inchicore College
Inchicore College
F
MXD
215
(33:55)
34:31
491
»
Ann FLYNN
BoConcept
BoConcept
F
MXD
41
(34:28)
34:35
492
»
Tim DOOLEY
Opportune Trust Limited
Rose Private
M
309
(34:46)
34:52
493
»
Andrew MCCANN
The Undertakers
M
403
(34:48)
34:54
494
»
Brendan RODGERS
IND
M
IND
696
(34:09)
35:01
495
»
Thalia MAREE
Lorna Fahy
F
243
(34:10)
35:01
496
»
Lester VALENCIA
Londis
Londis Sandyford
M
MXD
239
(34:16)
35:01
497
»
Deirdre PENDER
CareWorks Limited
CareWorks Team 1
F
MXD
64
(34:49)
35:17
498
»
Lorna MCNALLY
IND
F
IND
751
(34:45)
35:26
499
»
Niamh GRIFFORD
Dorset Dodgers
F
IND
95
(34:49)
35:28
500
»
Lisa HENDRICK
Dorset Dodgers
F
IND
96
(34:50)
35:28
Sida:
<
1
2
3
>