Svenska Sv   English En  
Resultaten är producerade av Racetimer

Resultat från KK-Joggen 2019

Klass 3 Pojkar 2009-2010 2,7 km

Visar alla 77 resultat
Pl. Namn Född Förening/Ort/Land # Resultat
1 » William Daun 2009 Katrineholms SK Friidrott 1336 10:33
2 » Robin Borgedahl 2009 Hässleby SK 1377 10:52
3 » Victor Jacobsson 2010 Österåkersbygdens Friskola 1332 11:01
4 » Vidar Hellqvist 2009 1333 11:12
5 » Felix Sjögren 2009 KSK Fridrott 1354 11:31
6 » Julian Berglund 2009 1345 11:35
7 » Mattias Andersson 2009 Katrineholms SK Friidrott 1321 11:38
8 » Arvid Andersson 2009 Jons Skogsentrepenad AB 1366 11:45
9 » Oliver Rosenlund 2010 KAIK 1353 11:47
10 » Nino Frössevi 2010 Österåkersbygdens Friskola 1324 11:51
11 » Kåre Turesson 2009 Reymersholms IK 1314 11:55
12 » Johan Johannesen 2009 Österåkersbygdens Friskola 1311 11:57
13 » Emilian Edoff 2009 1378 12:02
14 » Edvin Nilsson 2009 KSK Fotboll 1340 12:04
15 » Valer Helminen 2009 Värmbol FC 1382 12:15
16 » Anton Sandell 2010 Bröderna Sandell 1371 12:16
17 » Emil Ankarstrand 2009 1356 12:20
18 » Sebastian Östlund 2010 MX ARENA 1328 12:23
19 » Lucas Geiborg 2010 Valla IF 1319 12:24
20 » Rasmus Gardelin 2009 1327 12:31
21 » Viggo Hanikat 2009 Spårvägen FK 1376 12:31
22 » Elton Magnell 2010 Katrineholms OK 1307 12:44
23 » Christoffer Bonnét 2009 1361 12:45
24 » Kevin Lindström 2010 1313 12:52
25 » Olle Göransson 2010 1326 12:58
26 » Nils Wiklund 2010 Eskilstuna 1337 12:58
27 » Benjamin Eriksson Vikner 2009 1303 13:06
28 » Henrik Mingay 2009 Canada 1352 13:07
29 » Melvin Furén 2009 Värmbol FC 1322 13:23
30 » Ali 2010 1370 13:24
31 » Emanuel Humble 2009 1308 13:24
32 » Edvin Andersson 2010 Julita GoIF 1357 13:38
33 » Theo Turesson 2009 1348 13:45
34 » Theo Nicklasson Rosendahl 2010 1355 13:51
35 » Lucas Back Engen 2009 1368 13:52
36 » Felix Karlsson 2009 Valla IF 1364 13:53
37 » Elias Ardnell 2010 KIB 1338 13:54
38 » Adam Christiansson 2009 KIB 1300 13:56
39 » August Fager 2010 1350 14:02
40 » Charlie Korhonen 2009 1342 14:02
41 » Vincent Halén 2010 Katrineholm Bandy 1349 14:03
42 » Leon Lundborg 2009 Katrineholms SK Friidrott 1316 14:05
43 » Esrom Montero 2009 Katrineholms SK 1309 14:13
44 » Walter Bentholm 2009 KSK Fotboll P-09 1331 14:16
45 » Max Andersson 2010 KIB 1369 14:16
46 » Thexas Hull 2010 1360 14:41
47 » Olof Walderfors 2009 GKKG 1362 14:42
48 » Theodor Lönn 2010 Granheds IF 1373 14:50
49 » Melker Israelsson 2009 Katrineholms Hockey Team 08/09 1351 14:56
50 » Theodore Törngren 2009 1329 15:03
51 » Albin Järperud 2010 Elektrotjänst 1301 15:04
52 » Viggo Knutas 2009 KSK friidrott 1334 15:09
53 » Ludwig Mazanek 2009 Frölunda Hockey 1365 15:11
54 » Max Burell 2010 1367 15:31
55 » Leoh Sällström 2010 1347 15:35
56 » Loke Rosenlund 2010 1318 15:45
57 » John Pedersen 2009 1344 15:45
58 » Viktor Tinins 2010 Katrineholms Kanotklub 1335 15:47
59 » Mitton Claesson 2010 KIB 1372 15:54
60 » Elias Back Palmkvist 2010 Byggline 1343 16:15
61 » Casper Samuelsson 2010 1358 16:32
62 » Noel Karlsson 2010 Valla if 1325 16:56
63 » William Samuelsson 2009 1359 16:58
64 » Elliot Björkman 2010 1306 17:12
65 » Axel Waldenborg 2009 Högsjö BK 1363 17:13
66 » Dennis Larsson 2010 Andersson bil och plåt AB 1374 17:23
67 » Mohamad Abdulla 2012 1381 17:28
68 » Alexander Nystedt 2010 Katrineholms SK Friidrott 1302 17:33
69 » Enzo Nauyen 2010 1379 17:34
70 » Caspain Enayatollah 2010 1304 18:06
71 » Efteranmälan 1339 18:09
72 » Liam Törnvall 2009 1317 18:29
73 » Tor Carlsson 2010 Österåkersbygdens Friskola 1330 18:54
74 » Victor Norén 2010 1346 20:20
75 » Charlie Wretman 2010 KIB 1305 21:31
76 » Johannes Eriksson 2010 1312 22:33
77 » Isak Satten 2010 1310 2:18:16