Resultat från Grant Thornton Team Challenge 2012
Grant Thornton Challenge
M
Resultatlistan är sorterad efter bruttotider
Bruttotid: Din tid från startskottet.
Nettotid: Din tid från passering av startlinjen.
Pl. |
Namn |
Född |
Förening/Ort/Land |
Kat. |
Underkat. |
# |
Netto |
Brutto |
501 |
» John Tallant
|
|
Cool Runnings |
Mixed Team
|
M
|
361 |
(23:49)
|
24:21
|
502 |
» Alan Moore
|
|
Team Big Al |
Mixed Team
|
M
|
1363 |
(23:32)
|
24:22
|
503 |
» Damien Marshall
|
|
Demonware |
Male Team
|
M
|
422 |
(23:27)
|
24:22
|
504 |
» Conor Kearney
|
|
Scrambled Legs |
Mixed Team
|
M
|
1306 |
(24:13)
|
24:23
|
505 |
» Michael McIlroy
|
|
The Wild E Coyotes |
Mixed Team
|
M
|
1544 |
(22:37)
|
24:23
|
506 |
» Ben Moore
|
|
Team Handsome |
Male Team
|
M
|
1392 |
(22:44)
|
24:24
|
507 |
» Fergal Collins
|
|
Even Faster Ones |
Male Team
|
M
|
543 |
(23:03)
|
24:25
|
508 |
» Paul Mc Donnell
|
|
Newspeed |
Mixed Team
|
M
|
1142 |
(23:35)
|
24:25
|
509 |
» Daniel Mc Connell
|
|
Sunday Indo |
Mixed Team
|
M
|
1335 |
(23:43)
|
24:26
|
510 |
» Conor Murtagh
|
|
The Mobots |
Mixed Team
|
M
|
1506 |
(22:42)
|
24:27
|
511 |
» Jim Baldwin
|
|
Ion Ionizers |
Mixed Team
|
M
|
796 |
(23:15)
|
24:27
|
512 |
» Pat Walsh
|
|
Ergo5 |
Mixed Team
|
M
|
538 |
(23:41)
|
24:27
|
513 |
» Killian Maher
|
|
Cpl Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
368 |
(23:35)
|
24:28
|
514 |
» Filipe Sousa
|
|
Ergo4 |
Mixed Team
|
M
|
536 |
(23:51)
|
24:28
|
515 |
» Anthonty Ocallaghan
|
|
Phonewatch Runners |
Male Team
|
M
|
1182 |
(22:31)
|
24:28
|
516 |
» Graeme Phelan
|
|
Moneymate Team B |
Male Team
|
M
|
1093 |
(23:11)
|
24:29
|
516 |
» Gavin Murphy
|
|
Loreto M |
Mixed Team
|
M
|
1010 |
(22:59)
|
24:29
|
518 |
» Gregorz Stelmach
|
|
Tesco Donabate B Team |
Male Team
|
M
|
1420 |
(22:25)
|
24:29
|
519 |
» Leszek Ciesielski
|
|
Moneymate Team B |
Male Team
|
M
|
1095 |
(23:09)
|
24:29
|
520 |
» Thomas Marcus
|
|
Bearingpoint Pix N Mix |
Male Team
|
M
|
145 |
(24:24)
|
24:30
|
521 |
» Ronan Higgins
|
|
Imagine Communications Group |
Male Team
|
M
|
739 |
(23:43)
|
24:31
|
522 |
» Alex Finale
|
|
Dps |
Male Team
|
M
|
468 |
(23:33)
|
24:31
|
523 |
» Stefan Hagemeister
|
|
Ardagh Runners |
Mixed Team
|
M
|
84 |
(24:28)
|
24:31
|
524 |
» Joe Hammel
|
|
Mercer2 |
Mixed Team
|
M
|
1068 |
(23:23)
|
24:31
|
524 |
» Sungha Park
|
|
Ptools |
Mixed Team
|
M
|
1204 |
(23:02)
|
24:31
|
524 |
» Kevin Foley
|
|
The Piglets |
Male Team
|
M
|
1517 |
(22:47)
|
24:31
|
527 |
» Greg Watkins
|
|
Medlock |
Male Team
|
M
|
1060 |
(23:42)
|
24:32
|
528 |
» Brian Carey
|
|
Dps |
Male Team
|
M
|
467 |
(23:35)
|
24:32
|
529 |
» Cathal Johnston
|
|
Chase Paymentech |
Mixed Team
|
M
|
316 |
(24:14)
|
24:32
|
530 |
» Joe Barrett
|
|
The Applegreen Lads! |
Male Team
|
M
|
1429 |
(24:09)
|
24:33
|
531 |
» Conor Daly
|
|
Dillon Eustace Team 2 |
Mixed Team
|
M
|
446 |
(22:27)
|
24:33
|
532 |
» Niall Deegan
|
|
Cbre3 |
Mixed Team
|
M
|
259 |
(24:31)
|
24:33
|
533 |
» Colin Feely
|
|
Team Big Al |
Mixed Team
|
M
|
1361 |
(23:43)
|
24:34
|
534 |
» Eoin Brennan
|
|
Road Runner |
Male Team
|
M
|
1237 |
(24:29)
|
24:35
|
535 |
» David Martin
|
|
Daves Doughnuts |
Mixed Team
|
M
|
396 |
(24:25)
|
24:35
|
536 |
» Philip Doyle
|
|
Leo Pharma C |
Mixed Team
|
M
|
964 |
(23:11)
|
24:36
|
537 |
» Peter Cogan
|
|
Bell Labs Rockets |
Mixed Team
|
M
|
164 |
(23:41)
|
24:36
|
538 |
» Ronan McGoldrick
|
|
Eversheds Team Two |
Male Team
|
M
|
552 |
(22:34)
|
24:36
|
539 |
» Chris Jennings
|
|
Hays It |
Mixed Team
|
M
|
706 |
(23:12)
|
24:36
|
540 |
» Ronan Butler
|
|
Roche Runners |
Mixed Team
|
M
|
1241 |
(22:51)
|
24:37
|
541 |
» Eoin O Leary
|
|
Vodafone |
Mixed Team
|
M
|
1589 |
(22:37)
|
24:37
|
542 |
» Gavin Hydes
|
|
Jdm Motorers |
Male Team
|
M
|
861 |
(23:35)
|
24:37
|
543 |
» Jamie O'Connell
|
|
O'Brien Press |
Mixed Team
|
M
|
1150 |
(23:13)
|
24:38
|
544 |
» Patrick Delcuve
|
|
Ups |
Male Team
|
M
|
1580 |
(22:27)
|
24:38
|
544 |
» Colum McLaughlin
|
|
Legenderry Air |
Mixed Team
|
M
|
944 |
(23:18)
|
24:38
|
546 |
» Shane O'Keeffe
|
|
Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
1357 |
(24:09)
|
24:38
|
547 |
» Daniel McCarthy
|
|
The A Team |
Mixed Team
|
M
|
1423 |
(23:34)
|
24:39
|
548 |
» Ian Walsh
|
|
Gempool |
Mixed Team
|
M
|
626 |
(24:10)
|
24:39
|
548 |
» Connor Jennings
|
|
Zurich 1 |
Male Team
|
M
|
1662 |
(22:35)
|
24:39
|
550 |
» Eddie Whelehan
|
|
Rainmaker |
Male Team
|
M
|
1216 |
(23:05)
|
24:39
|
551 |
» Sean MacHale
|
|
T-Risk |
Mixed Team
|
M
|
1570 |
(23:25)
|
24:40
|
552 |
» Conor McGreevy
|
|
National Irish Bank Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
1114 |
(23:00)
|
24:41
|
552 |
» Adrian Cleary
|
|
Ion Ionizers |
Mixed Team
|
M
|
794 |
(23:30)
|
24:41
|
554 |
» David Gorman
|
|
Airmales |
Male Team
|
M
|
66 |
(24:32)
|
24:41
|
555 |
» Lorcan Malone
|
|
Sage Technologies |
Male Team
|
M
|
1301 |
(22:34)
|
24:42
|
556 |
» Gearoid Duggan
|
|
Irish Dairy Board 1 |
Mixed Team
|
M
|
824 |
(23:24)
|
24:42
|
556 |
» Jonathan Mangan
|
|
Maggie'S Heros |
Mixed Team
|
M
|
1014 |
(23:15)
|
24:42
|
556 |
» James Ducey
|
|
Hays It |
Mixed Team
|
M
|
705 |
(23:14)
|
24:42
|
559 |
» Alex Bogomoletz
|
|
Hfcs Rathcoole |
Mixed Team
|
M
|
717 |
(23:51)
|
24:43
|
560 |
» Darrell Hughes
|
|
Ryanair Rockets |
Mixed Team
|
M
|
1289 |
(23:02)
|
24:43
|
561 |
» Mick Kennedy
|
|
Rps Super Sonic Shin Splints |
Mixed Team
|
M
|
1253 |
(22:53)
|
24:44
|
562 |
» Ronan Boylan
|
|
Intuition |
Mixed Team
|
M
|
788 |
(22:29)
|
24:44
|
563 |
» Mark May
|
|
Irish Sun |
Mixed Team
|
M
|
847 |
(23:37)
|
24:44
|
564 |
» Michael Ryan
|
|
Woodies Diy 1 |
Mixed Team
|
M
|
1644 |
(22:40)
|
24:44
|
565 |
» Paul McGrath
|
|
A&L Goodbody |
Mixed Team
|
M
|
27 |
(24:05)
|
24:45
|
566 |
» Brian O'Donohoe
|
|
Imagine Communications Group |
Male Team
|
M
|
738 |
(23:58)
|
24:45
|
566 |
» Colm Duffy
|
|
Information Mosaic 3 |
Mixed Team
|
M
|
776 |
(23:39)
|
24:45
|
568 |
» Stephen Willoughby
|
|
Zurich 1 |
Male Team
|
M
|
1664 |
(22:41)
|
24:47
|
569 |
» Cillian MacDomhnaill
|
|
Law Society Gallopers |
Mixed Team
|
M
|
940 |
(23:28)
|
24:48
|
570 |
» Evin Gaffney
|
|
Never Say My Name |
Male Team
|
M
|
1135 |
(23:14)
|
24:49
|
571 |
» Darren Glover
|
|
Capita Team 4 |
Male Team
|
M
|
218 |
(24:27)
|
24:50
|
572 |
» Jonas Rasumssen
|
|
National Irish Bank Team 4 |
Mixed Team
|
M
|
1127 |
(23:13)
|
24:51
|
572 |
» Andrew Colhurn
|
|
Every Day I'M Shuffling |
Male Team
|
M
|
555 |
(24:13)
|
24:51
|
574 |
» Tim Hennessy
|
|
Axis 2 |
Mixed Team
|
M
|
112 |
(24:44)
|
24:51
|
575 |
» Dermot McNamara
|
|
National Irish Bank Team 2 |
Mixed Team
|
M
|
1117 |
(23:15)
|
24:52
|
575 |
» David McWalter
|
|
Leo Pharma H |
Male Team
|
M
|
982 |
(23:30)
|
24:52
|
577 |
» Alan Wyley
|
|
Connectedtrips Pups |
Mixed Team
|
M
|
349 |
(24:29)
|
24:52
|
578 |
» Peter McVeigh
|
|
Key Capital 4th Floor |
Male Team
|
M
|
904 |
(23:55)
|
24:52
|
579 |
» Alistair Robson
|
|
Grabone A |
Mixed Team
|
M
|
653 |
(24:24)
|
24:52
|
580 |
» Dylan Latimer
|
|
Mason Hayes&Curran (Fs) |
Mixed Team
|
M
|
1027 |
(23:30)
|
24:53
|
581 |
» Barry Moran
|
|
Irish Sun |
Mixed Team
|
M
|
848 |
(23:46)
|
24:53
|
582 |
» Cathal Farrell
|
|
Cathal'S Angels |
Mixed Team
|
M
|
247 |
(24:33)
|
24:53
|
583 |
» Eoin O'Heochaidh
|
|
Elavon Financial Services Limited (1) |
Mixed Team
|
M
|
513 |
(24:08)
|
24:53
|
584 |
» Giovanni Campo
|
|
Rainmaker Ii |
Male Team
|
M
|
1220 |
(23:20)
|
24:54
|
585 |
» Timmy Keaveney
|
|
Working 9 To 5k |
Mixed Team
|
M
|
1656 |
(24:30)
|
24:55
|
586 |
» Malachy Fox
|
|
Competition Authority 2 |
Male Team
|
M
|
347 |
(24:10)
|
24:56
|
587 |
» Daron Ward
|
|
Sage |
Male Team
|
M
|
1295 |
(23:00)
|
24:56
|
588 |
» Ian Sandford
|
|
Lhm Casey Mcgrath - Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
986 |
(23:44)
|
24:57
|
589 |
» Rob Wyse
|
|
Kluwer |
Mixed Team
|
M
|
912 |
(24:26)
|
24:58
|
590 |
» Conor Killeen
|
|
Key Capital Mixed |
Mixed Team
|
M
|
905 |
(23:58)
|
24:58
|
591 |
» Marc Murphy
|
|
Fenergo |
Mixed Team
|
M
|
567 |
(24:53)
|
25:01
|
592 |
» Slawomir Wojton
|
|
Moneymate Team A |
Male Team
|
M
|
1092 |
(23:51)
|
25:03
|
593 |
» James O'Meara
|
|
Leo Pharma C |
Mixed Team
|
M
|
963 |
(23:41)
|
25:05
|
594 |
» Sam Hartigan
|
|
The Wild E Coyotes |
Mixed Team
|
M
|
1543 |
(23:21)
|
25:08
|
595 |
» Frank Van Der Vinden
|
|
Cloudcrowd |
Mixed Team
|
M
|
332 |
(24:06)
|
25:08
|
596 |
» Dara Lundon
|
|
Conway Tigers 1 |
Mixed Team
|
M
|
357 |
(24:40)
|
25:08
|
597 |
» Morgan Graham
|
|
Heston BlumenthalS Roast Chicken |
Male Team
|
M
|
716 |
(25:02)
|
25:09
|
598 |
» Fintan Avigan
|
|
Independent Marketing |
Mixed Team
|
M
|
763 |
(23:44)
|
25:09
|
599 |
» Dave Carroll
|
|
Who Ate All The Pei? |
Mixed Team
|
M
|
1610 |
(23:45)
|
25:10
|
600 |
» Hugh Lyons
|
|
Gt Corporate Finance |
Male Team
|
M
|
682 |
(23:33)
|
25:10
|
601 |
» Peter Doyle
|
|
Dalkia 2 |
Mixed Team
|
M
|
392 |
(24:17)
|
25:10
|
602 |
» David Kavanagh
|
|
Srazzl Dazzl |
Male Team
|
M
|
1329 |
(23:27)
|
25:11
|
603 |
» Mark Diamond-Kelly
|
|
Speedy Gonzales |
Mixed Team
|
M
|
1323 |
(24:15)
|
25:11
|
604 |
» Alan Daly
|
|
Southciders |
Male Team
|
M
|
1318 |
(25:06)
|
25:12
|
605 |
» Piotr Kaczmarek
|
|
Awas1 |
Mixed Team
|
M
|
104 |
(24:22)
|
25:15
|
606 |
» Harry Goff
|
|
Risky Business |
Mixed Team
|
M
|
1233 |
(23:46)
|
25:18
|
607 |
» John Reid
|
|
The Only Way Is Ops |
Mixed Team
|
M
|
1516 |
(24:52)
|
25:18
|
608 |
» Garvan Callan
|
|
National Irish Bank Team 5 |
Mixed Team
|
M
|
1131 |
(23:41)
|
25:18
|
609 |
» Soren Tolstrup
|
|
National Irish Bank Team 4 |
Mixed Team
|
M
|
1126 |
(23:40)
|
25:19
|
610 |
» Roberto Miller
|
|
Beef Or Tuna |
Male Team
|
M
|
152 |
(24:41)
|
25:19
|
611 |
» Mike Twomey
|
|
Gerry And The Pacemakers |
Mixed Team
|
M
|
635 |
(24:07)
|
25:20
|
612 |
» John Dooly
|
|
Ryanair Rockets |
Mixed Team
|
M
|
1292 |
(23:39)
|
25:20
|
613 |
» Stephen Byrne
|
|
Foireann BíAtman |
Male Team
|
M
|
586 |
(24:33)
|
25:21
|
614 |
» Mike Darcy
|
|
Malahide Skinnies |
Mixed Team
|
M
|
1020 |
(24:11)
|
25:22
|
615 |
» Shane O Doherty
|
|
Eversheds Team One |
Mixed Team
|
M
|
545 |
(23:10)
|
25:23
|
616 |
» Liam Phillips
|
|
Capita Team 4 |
Male Team
|
M
|
219 |
(25:03)
|
25:23
|
617 |
» John Hebenton
|
|
Moneymate Team A |
Male Team
|
M
|
1089 |
(24:07)
|
25:25
|
618 |
» Dennis Gleeson
|
|
Boi Team 2 |
Mixed Team
|
M
|
193 |
(25:08)
|
25:26
|
619 |
» Neil O'Brien
|
|
Xl Insurance Company Ltd |
Male Team
|
M
|
1659 |
(23:27)
|
25:26
|
620 |
» Sean Greensit
|
|
Tesco Donabate B Team |
Male Team
|
M
|
1417 |
(23:25)
|
25:27
|
621 |
» David O'Dwyer
|
|
Grabone C |
Mixed Team
|
M
|
661 |
(24:58)
|
25:27
|
622 |
» Mark Kenny
|
|
Ergo5 |
Mixed Team
|
M
|
537 |
(24:35)
|
25:27
|
623 |
» Brian Carey
|
|
Dps 1 |
Mixed Team
|
M
|
472 |
(24:33)
|
25:27
|
624 |
» Daniel Kelly
|
|
Irish Dairy Board 2 |
Mixed Team
|
M
|
825 |
(24:13)
|
25:28
|
625 |
» Robert Kinsella
|
|
Independent Advertising Mixed |
Mixed Team
|
M
|
755 |
(24:05)
|
25:30
|
626 |
» Rowan Massey
|
|
Sage Technologies |
Male Team
|
M
|
1302 |
(23:23)
|
25:30
|
627 |
» Joe Purser
|
|
Wind Prospect |
Mixed Team
|
M
|
1630 |
(23:46)
|
25:31
|
628 |
» John Brennan
|
|
Wind Prospect |
Mixed Team
|
M
|
1632 |
(23:46)
|
25:31
|
629 |
» Gordon Harford
|
|
Leo Pharma D |
Male Team
|
M
|
968 |
(24:11)
|
25:32
|
630 |
» Patrick Dillon
|
|
Team Handsome |
Male Team
|
M
|
1390 |
(23:50)
|
25:33
|
631 |
» Michael O Dwyer
|
|
Bearingpoint Masters |
Male Team
|
M
|
140 |
(25:31)
|
25:33
|
632 |
» Michael Guiney
|
|
Bearingpoint Dsp |
Male Team
|
M
|
127 |
(25:06)
|
25:34
|
633 |
» Ger Clarke
|
|
Team Pb |
Mixed Team
|
M
|
1397 |
(23:59)
|
25:34
|
634 |
» Mark O'Dea
|
|
Techrete |
Male Team
|
M
|
1407 |
(23:44)
|
25:35
|
635 |
» Eoin Gantly
|
|
The Dolmen Allstars |
Male Team
|
M
|
1446 |
(23:41)
|
25:36
|
636 |
» Mark Phillips
|
|
Phonewatch Runners |
Male Team
|
M
|
1183 |
(23:39)
|
25:36
|
637 |
» Paul Maguire
|
|
Rainmaker Ii |
Male Team
|
M
|
1218 |
(24:02)
|
25:36
|
638 |
» Michael Fitzgerald
|
|
National Irish Bank Team 2 |
Mixed Team
|
M
|
1120 |
(24:01)
|
25:37
|
639 |
» James Mulligan
|
|
Loreto B |
Mixed Team
|
M
|
1002 |
(24:10)
|
25:38
|
640 |
» John Power
|
|
Gempool |
Mixed Team
|
M
|
625 |
(25:05)
|
25:39
|
641 |
» Dermot Fallon
|
|
Jdm Motorers |
Male Team
|
M
|
863 |
(24:35)
|
25:39
|
641 |
» Tom Donlon
|
|
Ipb Insurance |
Mixed Team
|
M
|
807 |
(24:30)
|
25:39
|
643 |
» John Sexton
|
|
The Sales Factor |
Mixed Team
|
M
|
1273 |
(23:53)
|
25:40
|
644 |
» Duine Eile
|
|
National Irish Bank Team 5 |
Mixed Team
|
M
|
1132 |
(24:03)
|
25:40
|
645 |
» Paul Reid
|
|
Gerry And The Pacemakers |
Mixed Team
|
M
|
633 |
(24:26)
|
25:40
|
646 |
» Frans Van Cauwelaert
|
|
Whpr |
Mixed Team
|
M
|
1613 |
(23:39)
|
25:41
|
647 |
» Dennis Buckley
|
|
Wind Prospect |
Mixed Team
|
M
|
1631 |
(23:54)
|
25:41
|
648 |
» Kieran O'Neill
|
|
Key Capital 3rd Floor |
Male Team
|
M
|
899 |
(24:43)
|
25:42
|
649 |
» Eamon Connaughton
|
|
Running Scared |
Mixed Team
|
M
|
1284 |
(24:05)
|
25:42
|
650 |
» Mark Tonge
|
|
Turbo Team |
Mixed Team
|
M
|
1575 |
(23:44)
|
25:43
|
651 |
» Paul Nagle
|
|
National Irish Bank Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
1113 |
(24:03)
|
25:44
|
652 |
» Alan O'Riordan
|
|
The Mobots |
Mixed Team
|
M
|
1505 |
(23:59)
|
25:44
|
653 |
» Daniel Ahern
|
|
Foireann BíAtman |
Male Team
|
M
|
588 |
(24:57)
|
25:45
|
654 |
» Niall McCoy
|
|
Wind Prospect |
Mixed Team
|
M
|
1629 |
(23:58)
|
25:45
|
655 |
» Kerry O'Connor
|
|
Vistatec 1 |
Male Team
|
M
|
1584 |
(23:47)
|
25:46
|
656 |
» Peter McArdle
|
|
Run Forest Run |
Mixed Team
|
M
|
1263 |
(23:57)
|
25:46
|
657 |
» Pat Norris
|
|
Top Oil |
Male Team
|
M
|
1556 |
(24:42)
|
25:48
|
658 |
» Liam Kenny
|
|
The Mayofia |
Male Team
|
M
|
1501 |
(25:41)
|
25:51
|
659 |
» Brian O'Shea
|
|
Leo Pharma F |
Mixed Team
|
M
|
976 |
(24:26)
|
25:52
|
660 |
» Anthony Cunningham
|
|
Ardagh Group |
Male Team
|
M
|
79 |
(25:50)
|
25:54
|
661 |
» Andre Wieringa
|
|
Ardagh Group |
Male Team
|
M
|
80 |
(25:50)
|
25:55
|
662 |
» Micheal Spillane
|
|
Rps Picasso'S Pumas |
Mixed Team
|
M
|
1246 |
(24:03)
|
25:55
|
663 |
» Michael Doyle
|
|
Team Louise |
Mixed Team
|
M
|
1395 |
(23:50)
|
25:55
|
664 |
» Mark Corr
|
|
The Mary Hinges |
Mixed Team
|
M
|
1498 |
(24:59)
|
25:55
|
665 |
» Brian Curran
|
|
Ecclesiastical - Team Godspeed |
Mixed Team
|
M
|
498 |
(25:41)
|
25:56
|
666 |
» Alistair Hodgett
|
|
Whpr |
Mixed Team
|
M
|
1614 |
(23:54)
|
25:56
|
667 |
» Ciaran Potts
|
|
Xl Insurance Company Ltd |
Male Team
|
M
|
1660 |
(23:54)
|
25:56
|
668 |
» Mark McCleane
|
|
Daves Doughnuts |
Mixed Team
|
M
|
393 |
(25:49)
|
25:57
|
669 |
» Aidan O'Connor
|
|
Behan & Associates A |
Mixed Team
|
M
|
156 |
(25:32)
|
25:58
|
670 |
» Rich Power
|
|
The Dolmen Allstars |
Male Team
|
M
|
1445 |
(24:05)
|
25:59
|
671 |
» Brendan O'Connor
|
|
Airmales |
Male Team
|
M
|
68 |
(25:50)
|
26:00
|
672 |
» Kieth Donohoe
|
|
Imagine Communications Group |
Male Team
|
M
|
740 |
(24:40)
|
26:01
|
673 |
» Paul Heaney
|
|
Rps Rockin Robins |
Mixed Team
|
M
|
1250 |
(24:09)
|
26:01
|
674 |
» Darren Baily
|
|
Runner Bean Counters |
Mixed Team
|
M
|
1272 |
(24:23)
|
26:03
|
674 |
» Andrew Gunne
|
|
Key Capital Mixed |
Mixed Team
|
M
|
906 |
(25:01)
|
26:03
|
676 |
» Garreth Halligan
|
|
Olympus Ireland |
Male Team
|
M
|
1158 |
(24:16)
|
26:03
|
677 |
» Ronan Keys
|
|
Snap Docklands |
Male Team
|
M
|
1316 |
(23:53)
|
26:03
|
678 |
» Neil Heffernan
|
|
Morgan Stanley Fund Services Team 2 |
Mixed Team
|
M
|
1101 |
(24:41)
|
26:04
|
679 |
» Peter Murray
|
|
Woodies Diy 1 |
Mixed Team
|
M
|
1641 |
(23:55)
|
26:04
|
680 |
» Dave Connachy
|
|
Sunday Indo |
Mixed Team
|
M
|
1334 |
(25:22)
|
26:04
|
681 |
» Alan O'Rourke
|
|
Capita Team 5 |
Male Team
|
M
|
221 |
(25:26)
|
26:05
|
682 |
» Donal Twomey
|
|
Fishburns Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
575 |
(25:33)
|
26:06
|
683 |
» Michael Neary
|
|
Gt Corporate Finance |
Male Team
|
M
|
681 |
(24:24)
|
26:07
|
684 |
» John O Kane
|
|
The Second Line Of Defence |
Mixed Team
|
M
|
1525 |
(24:25)
|
26:08
|
685 |
» David Whelan
|
|
Admiral All-Stars |
Mixed Team
|
M
|
49 |
(25:31)
|
26:09
|
686 |
» Eamon McBride
|
|
Vistatec 1 |
Male Team
|
M
|
1581 |
(24:13)
|
26:09
|
687 |
» Tom Carpenter
|
|
Xl Insurance Company Ltd |
Male Team
|
M
|
1658 |
(24:08)
|
26:09
|
688 |
» Fintan Tierney
|
|
Dtz Sherry Fitzgerald - Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
473 |
(25:49)
|
26:10
|
689 |
» John Quinlan
|
|
Certus 11 |
Mixed Team
|
M
|
276 |
(25:21)
|
26:10
|
690 |
» Wenhao Fu
|
|
Information Mosaic 4 |
Mixed Team
|
M
|
778 |
(25:01)
|
26:11
|
691 |
» Alan Tierney
|
|
Glohealth 3 |
Mixed Team
|
M
|
645 |
(25:08)
|
26:11
|
692 |
» Ronan Murphy
|
|
Tesco Donabate A Team |
Male Team
|
M
|
1413 |
(24:09)
|
26:13
|
693 |
» Eamon Doyle
|
|
Mastercard Bolt |
Mixed Team
|
M
|
1034 |
(25:13)
|
26:13
|
694 |
» Conor McKenna
|
|
Dalkia 1 |
Mixed Team
|
M
|
385 |
(25:20)
|
26:14
|
694 |
» David Dawson
|
|
Independent Marketing |
Mixed Team
|
M
|
764 |
(24:49)
|
26:14
|
696 |
» Cian Blackwell
|
|
Risky Business |
Mixed Team
|
M
|
1235 |
(24:42)
|
26:15
|
697 |
» David McDowell
|
|
Mastercard Priceless Running |
Mixed Team
|
M
|
1038 |
(25:18)
|
26:15
|
698 |
» Andy Comerford
|
|
The Elite Squad |
Male Team
|
M
|
1454 |
(25:17)
|
26:15
|
699 |
» Stephan Oeynhausen
|
|
Ups |
Male Team
|
M
|
1578 |
(24:04)
|
26:16
|
700 |
» David Breen
|
|
The Kpmg Crew |
Male Team
|
M
|
1477 |
(24:07)
|
26:16
|
701 |
» Kevin Lavin
|
|
Aimd1 |
Mixed Team
|
M
|
56 |
(25:29)
|
26:16
|
702 |
» Graham 'Golden Boy' Dunne
|
|
National Irish Bank Team 5 |
Mixed Team
|
M
|
1129 |
(24:41)
|
26:18
|
703 |
» Eugene Kulabuhov
|
|
Rainmaker |
Male Team
|
M
|
1214 |
(24:41)
|
26:18
|
704 |
» Philip Murphy
|
|
The Lynch Mob |
Male Team
|
M
|
1495 |
(25:00)
|
26:18
|
705 |
» Brian N Farrelly
|
|
Zurich 2 |
Male Team
|
M
|
1668 |
(24:16)
|
26:19
|
706 |
» Tony Dignam
|
|
Fai - 2 |
Mixed Team
|
M
|
564 |
(24:59)
|
26:19
|
707 |
» Gareth Farrell
|
|
Working 9 To 5k |
Mixed Team
|
M
|
1655 |
(25:43)
|
26:19
|
708 |
» Peter Meagher
|
|
Capita Team 4 |
Male Team
|
M
|
220 |
(25:57)
|
26:20
|
709 |
» Andrew Sanders
|
|
Sage |
Male Team
|
M
|
1293 |
(24:14)
|
26:21
|
710 |
» Shane Burke
|
|
Ptools |
Mixed Team
|
M
|
1201 |
(24:53)
|
26:22
|
711 |
» Shane Ryan
|
|
Sage |
Male Team
|
M
|
1294 |
(24:26)
|
26:22
|
712 |
» Nigel Bohill
|
|
Morgan Stanley Fund Services Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
1099 |
(25:04)
|
26:23
|
713 |
» Mal Farrell
|
|
Leo Pharma D |
Male Team
|
M
|
967 |
(25:00)
|
26:24
|
713 |
» Fintan Tait
|
|
Dps 1 |
Mixed Team
|
M
|
469 |
(25:26)
|
26:24
|
715 |
» Fergal Barry
|
|
Intuition |
Mixed Team
|
M
|
787 |
(24:09)
|
26:24
|
716 |
» Brian Hayes
|
|
Phonewatch Joggers |
Male Team
|
M
|
1176 |
(24:26)
|
26:25
|
717 |
» Elio Keller
|
|
Information Mosaic 4 |
Mixed Team
|
M
|
779 |
(25:14)
|
26:26
|
718 |
» Gavin Bluett
|
|
Leman P&L |
Mixed Team
|
M
|
952 |
(25:12)
|
26:27
|
719 |
» Sean Scanlon
|
|
Zurich Life |
Mixed Team
|
M
|
1673 |
(24:38)
|
26:27
|
720 |
» Jason McCormac
|
|
Bearingpoint Dsp |
Male Team
|
M
|
125 |
(26:03)
|
26:28
|
721 |
» Niall McGuinness
|
|
Information Mosaic 4 |
Mixed Team
|
M
|
777 |
(25:17)
|
26:30
|
722 |
» Colm Bryson
|
|
Ipb Insurance |
Mixed Team
|
M
|
805 |
(25:20)
|
26:30
|
723 |
» Artur Los
|
|
Wincanton Wonders One |
Mixed Team
|
M
|
1624 |
(24:39)
|
26:31
|
724 |
» Patrick Marshall
|
|
Pioneer'S Pioneers |
Male Team
|
M
|
1187 |
(24:58)
|
26:32
|
725 |
» George Dowling
|
|
Ergo2 |
Mixed Team
|
M
|
527 |
(25:44)
|
26:33
|
726 |
» Stephen O'Hanlon
|
|
Cpl Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
367 |
(25:34)
|
26:33
|
727 |
» Barry Quinlan
|
|
Information Mosaic 3 |
Mixed Team
|
M
|
775 |
(25:28)
|
26:35
|
728 |
» MicheáL Buckley
|
|
Dillon Eustace Team 3 |
Mixed Team
|
M
|
451 |
(24:27)
|
26:35
|
729 |
» Damien Fallon
|
|
The Aml'Ers |
Mixed Team
|
M
|
1425 |
(25:39)
|
26:36
|
730 |
» Badri Nair
|
|
The Four Bolts |
Male Team
|
M
|
1461 |
(24:27)
|
26:38
|
730 |
» Padraig Reidy
|
|
The Gimps |
Male Team
|
M
|
1471 |
(25:13)
|
26:38
|
732 |
» Michael Griffin
|
|
Foireann BíAtman |
Male Team
|
M
|
585 |
(25:49)
|
26:38
|
733 |
» Gerry Healy
|
|
Gerry And The Pacemakers |
Mixed Team
|
M
|
636 |
(25:21)
|
26:39
|
734 |
» Aidan Ringrose
|
|
The Gimps |
Male Team
|
M
|
1469 |
(25:13)
|
26:40
|
735 |
» Conor Moran
|
|
Key Capital 3rd Floor |
Male Team
|
M
|
898 |
(25:42)
|
26:40
|
736 |
» Gary Smith
|
|
Phonewatch Runners |
Male Team
|
M
|
1184 |
(24:47)
|
26:41
|
737 |
» Tony Hetherton
|
|
Travelers Sales Spoofers |
Mixed Team
|
M
|
1562 |
(24:47)
|
26:43
|
738 |
» Mario Noerenberg
|
|
Ups |
Male Team
|
M
|
1579 |
(24:34)
|
26:43
|
739 |
» Ian McCarthy
|
|
Zurich Life |
Mixed Team
|
M
|
1674 |
(24:55)
|
26:45
|
740 |
» Michael Smith
|
|
Travelers Sales Spoofers |
Mixed Team
|
M
|
1561 |
(24:50)
|
26:45
|
741 |
» Antoine Barrouil
|
|
Woodies Diy |
Male Team
|
M
|
1640 |
(24:42)
|
26:46
|
742 |
» Peter Kenny
|
|
Leo Pharma F |
Mixed Team
|
M
|
975 |
(25:19)
|
26:46
|
743 |
» Larry O'Rourke
|
|
Medlock |
Male Team
|
M
|
1058 |
(26:02)
|
26:47
|
744 |
» Kevin Barrett
|
|
Running On Empty |
Mixed Team
|
M
|
1280 |
(25:24)
|
26:48
|
745 |
» Kevin Sammon
|
|
Team IDA |
Male Team
|
M
|
1685 |
(24:46)
|
26:50
|
746 |
» Guy O'Leary
|
|
The Dolmen Allstars |
Male Team
|
M
|
1448 |
(24:55)
|
26:51
|
747 |
» Patrick Donohue
|
|
Team IDA |
Male Team
|
M
|
1688 |
(24:48)
|
26:52
|
748 |
» David Egan
|
|
Cbre3 |
Mixed Team
|
M
|
260 |
(26:36)
|
26:52
|
749 |
» Robert Kaleta
|
|
Techrete |
Male Team
|
M
|
1408 |
(25:02)
|
26:53
|
750 |
» Kevin Farrell
|
|
Dillon Eustace Team 3 |
Mixed Team
|
M
|
452 |
(24:43)
|
26:54
|
|