Resultat från Grant Thornton Team Challenge 2012
Grant Thornton Challenge
M
Resultatlistan är sorterad efter bruttotider
Bruttotid: Din tid från startskottet.
Nettotid: Din tid från passering av startlinjen.
Pl. |
Namn |
Född |
Förening/Ort/Land |
Kat. |
Underkat. |
# |
Netto |
Brutto |
751 |
» Gary Thompson
|
|
Medlock |
Male Team
|
M
|
1059 |
(26:12)
|
26:54
|
752 |
» Shane Coleman
|
|
The Running Orders |
Mixed Team
|
M
|
1524 |
(25:24)
|
26:54
|
753 |
» Andrew Bell
|
|
Mo Practice Go Farah |
Mixed Team
|
M
|
1087 |
(25:46)
|
26:55
|
754 |
» Donal Walsh
|
|
Jacobs Creaks |
Male Team
|
M
|
856 |
(25:36)
|
26:55
|
755 |
» Alan Molloy
|
|
National Irish Bank Team 4 |
Mixed Team
|
M
|
1125 |
(25:17)
|
26:56
|
756 |
» Jimmy Scurry
|
|
Phonewatch Joggers |
Male Team
|
M
|
1174 |
(24:58)
|
26:57
|
757 |
» Paddy Turner
|
|
Certus 8 |
Male Team
|
M
|
298 |
(26:32)
|
26:57
|
758 |
» Aoife Bannon
|
|
Irish Sun |
Mixed Team
|
M
|
846 |
(25:53)
|
26:59
|
759 |
» Barry Keane
|
|
Bearingpoint Last Minute Gazelles |
Male Team
|
M
|
134 |
(26:34)
|
26:59
|
760 |
» Gerry Gunning
|
|
Ifa |
Mixed Team
|
M
|
733 |
(25:28)
|
26:59
|
760 |
» Justin Ralph
|
|
Bearingpoint Pix N Mix |
Male Team
|
M
|
146 |
(26:32)
|
26:59
|
762 |
» John Burke
|
|
Competition Authority 1 |
Mixed Team
|
M
|
341 |
(26:14)
|
26:59
|
763 |
» Giles Barrett
|
|
Functional Allowance Team (Fat) |
Male Team
|
M
|
604 |
(26:19)
|
27:00
|
764 |
» Nigel Sylvester
|
|
The Sales Factor |
Mixed Team
|
M
|
1274 |
(25:15)
|
27:01
|
765 |
» Trevor Hyland
|
|
Boi Team 1 |
Male Team
|
M
|
191 |
(26:14)
|
27:01
|
766 |
» Esteben Mendes
|
|
Turbo Team |
Mixed Team
|
M
|
1574 |
(25:02)
|
27:02
|
767 |
» Matt McConnell
|
|
Workfriendsnotrealfriends |
Male Team
|
M
|
1650 |
(26:14)
|
27:03
|
768 |
» David Ruane
|
|
Demonware |
Male Team
|
M
|
424 |
(26:08)
|
27:03
|
769 |
» Kenny Soyingbe
|
|
Leo Pharma G |
Male Team
|
M
|
979 |
(25:40)
|
27:05
|
770 |
» Noel Delaney
|
|
Churchouse |
Mixed Team
|
M
|
320 |
(26:45)
|
27:05
|
771 |
» Tom Kelly
|
|
The Now Factory |
Mixed Team
|
M
|
1512 |
(24:58)
|
27:06
|
772 |
» Noel McGrath
|
|
Heston BlumenthalS Roast Chicken |
Male Team
|
M
|
713 |
(26:41)
|
27:07
|
773 |
» Owen Lynch
|
|
The Now Factory |
Mixed Team
|
M
|
1509 |
(24:57)
|
27:07
|
774 |
» Alan Palmer
|
|
Maggie'S Heros |
Mixed Team
|
M
|
1015 |
(25:41)
|
27:07
|
775 |
» Gavin Fitzgerald
|
|
Zurich 2 |
Male Team
|
M
|
1666 |
(25:09)
|
27:12
|
776 |
» Padraig Fagan
|
|
Wild West |
Mixed Team
|
M
|
1620 |
(25:14)
|
27:13
|
777 |
» Barry Sweeney
|
|
Glohealth 1 |
Mixed Team
|
M
|
637 |
(26:08)
|
27:14
|
778 |
» Douglas Keatinge
|
|
Fleishman Flyers |
Mixed Team
|
M
|
581 |
(25:45)
|
27:14
|
779 |
» Darragh Gibbons
|
|
Turbo Team |
Mixed Team
|
M
|
1576 |
(26:59)
|
27:15
|
780 |
» Bernard Mc Loughlin
|
|
The Gimps |
Male Team
|
M
|
1472 |
(25:48)
|
27:15
|
781 |
» Ronan Scott
|
|
Team Pb |
Mixed Team
|
M
|
1399 |
(25:42)
|
27:17
|
782 |
» Simon Dowd
|
|
Sage Technologies |
Male Team
|
M
|
1304 |
(25:10)
|
27:19
|
783 |
» Shane Leonard
|
|
Mixed Shades Of Grey - Lynch Interact |
Mixed Team
|
M
|
1082 |
(26:01)
|
27:19
|
784 |
» Robert Doran
|
|
Ergo3 |
Mixed Team
|
M
|
529 |
(26:35)
|
27:20
|
785 |
» Michael O'Connor
|
|
Dps |
Male Team
|
M
|
465 |
(26:23)
|
27:20
|
785 |
» Jesse Phillips
|
|
Jpec, Inc. |
Mixed Team
|
M
|
872 |
(26:12)
|
27:20
|
787 |
» DáIre Nolan
|
|
The Applegreen Lads! |
Male Team
|
M
|
1432 |
(26:55)
|
27:23
|
788 |
» Michael Deegan
|
|
Itg |
Mixed Team
|
M
|
849 |
(26:20)
|
27:24
|
789 |
» Niall Lynch
|
|
Kluwer |
Mixed Team
|
M
|
909 |
(26:50)
|
27:25
|
790 |
» Gavin McCarthy
|
|
Ion'S Ironic Icons |
Mixed Team
|
M
|
801 |
(26:17)
|
27:28
|
791 |
» Paul Synnott
|
|
Phonewatch Joggers |
Male Team
|
M
|
1175 |
(25:29)
|
27:28
|
792 |
» Nathan Fox
|
|
Permanent Tsb |
Mixed Team
|
M
|
1171 |
(25:58)
|
27:31
|
793 |
» Gary McCormack
|
|
Team Ccd |
Mixed Team
|
M
|
1365 |
(25:27)
|
27:34
|
794 |
» Ciaran Miller
|
|
Rps Rockin Robins |
Mixed Team
|
M
|
1249 |
(25:40)
|
27:34
|
795 |
» Jake Anchell
|
|
The Dream Team |
Mixed Team
|
M
|
1452 |
(25:49)
|
27:36
|
796 |
» Tony Bellew
|
|
Moneymate Team B |
Male Team
|
M
|
1096 |
(26:23)
|
27:40
|
797 |
» Shane Dunne
|
|
Team IDA |
Male Team
|
M
|
1686 |
(25:42)
|
27:45
|
798 |
» Paul Genocchi
|
|
Team Eddie The Eagle'S |
Mixed Team
|
M
|
1384 |
(27:16)
|
27:45
|
799 |
» Alan Lane
|
|
Waka Waka Athletic |
Mixed Team
|
M
|
1593 |
(25:57)
|
27:48
|
800 |
» Geoff Lyons
|
|
Independent Marketing |
Mixed Team
|
M
|
762 |
(26:32)
|
27:50
|
801 |
» Colm Bannan
|
|
Newspeed |
Mixed Team
|
M
|
1144 |
(27:21)
|
27:50
|
802 |
» Paul O'Riordan
|
|
2 Cheetahs, 2 Turtles! |
Mixed Team
|
M
|
1 |
(27:12)
|
27:51
|
803 |
» Donal Boyle
|
|
Cbre1 |
Mixed Team
|
M
|
251 |
(27:37)
|
27:52
|
804 |
» Garvan Walsh
|
|
Kelly Walsh Property Advisers & Agents |
Mixed Team
|
M
|
894 |
(26:46)
|
27:54
|
805 |
» Jeff Ryan
|
|
Southciders |
Male Team
|
M
|
1319 |
(27:05)
|
27:55
|
806 |
» Lee Dunne
|
|
Woodies Diy |
Male Team
|
M
|
1639 |
(25:50)
|
27:55
|
806 |
» Damian Malone
|
|
Team Handsome |
Male Team
|
M
|
1389 |
(26:17)
|
27:55
|
808 |
» Hakan Olsson
|
|
The Now Factory |
Mixed Team
|
M
|
1511 |
(25:46)
|
27:56
|
809 |
» Stephen Redmond
|
|
Capricornventis |
Male Team
|
M
|
237 |
(27:31)
|
27:57
|
810 |
» Conan Norris
|
|
The Usain Screws |
Mixed Team
|
M
|
1538 |
(25:42)
|
27:57
|
811 |
» Jason Maher
|
|
Woodies Diy |
Male Team
|
M
|
1638 |
(25:50)
|
27:58
|
812 |
» Michael Hogan
|
|
Vistatec 1 |
Male Team
|
M
|
1583 |
(25:59)
|
27:59
|
812 |
» Patrick Berthier
|
|
Airmales |
Male Team
|
M
|
67 |
(27:48)
|
27:59
|
814 |
» Alan Crowley
|
|
Information Mosaic 1 |
Mixed Team
|
M
|
767 |
(26:48)
|
28:00
|
815 |
» Ronan Flynn
|
|
Mo Practice Go Farah |
Mixed Team
|
M
|
1088 |
(26:52)
|
28:01
|
816 |
» Jason Brereton
|
|
The Typists |
Mixed Team
|
M
|
1534 |
(25:49)
|
28:02
|
817 |
» Robert Baker
|
|
The Coach Potatoes |
Male Team
|
M
|
1443 |
(28:00)
|
28:03
|
818 |
» Damien Walsh
|
|
Green Dots |
Mixed Team
|
M
|
670 |
(26:51)
|
28:04
|
819 |
» Brian Wallace
|
|
Barclays Corporate Coverage |
Mixed Team
|
M
|
122 |
(27:49)
|
28:06
|
820 |
» Ray McElhinney
|
|
The Second Line Of Defence |
Mixed Team
|
M
|
1528 |
(27:41)
|
28:07
|
821 |
» Radoslaw Czarnecki
|
|
Wincanton Wonders Two |
Mixed Team
|
M
|
1627 |
(26:10)
|
28:08
|
822 |
» Paul Foxton
|
|
Admiral All-Stars |
Mixed Team
|
M
|
50 |
(27:29)
|
28:08
|
823 |
» Darran Bennis
|
|
Glohealth 1 |
Mixed Team
|
M
|
640 |
(27:07)
|
28:10
|
824 |
» Nick Dalmon
|
|
Elavon Financial Services Limited (3) |
Mixed Team
|
M
|
519 |
(26:37)
|
28:11
|
825 |
» Paul Dunne
|
|
Leo Pharma H |
Male Team
|
M
|
983 |
(26:39)
|
28:11
|
826 |
» Simon Fawsitt
|
|
Moneymate Team A |
Male Team
|
M
|
1091 |
(26:53)
|
28:11
|
827 |
» Derek Maguire
|
|
The Piglets |
Male Team
|
M
|
1519 |
(26:28)
|
28:12
|
828 |
» Kenneth Mason
|
|
Morgan Stanley Fund Services Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
1098 |
(26:50)
|
28:14
|
829 |
» David Dooley
|
|
Grabone D |
Mixed Team
|
M
|
667 |
(27:45)
|
28:14
|
830 |
» Paul Ringer
|
|
Boi Team 2 |
Mixed Team
|
M
|
195 |
(27:26)
|
28:16
|
831 |
» Derek Foley
|
|
Leo Pharma B |
Mixed Team
|
M
|
959 |
(26:43)
|
28:17
|
832 |
» Ray Egan
|
|
Also Ran Team |
Male Team
|
M
|
71 |
(28:09)
|
28:23
|
833 |
» Paul Purcell
|
|
Elavon Financial Services (2) |
Mixed Team
|
M
|
510 |
(27:44)
|
28:25
|
834 |
» Kevin Fogarty
|
|
Symantec Team 2 |
Male Team
|
M
|
1349 |
(26:17)
|
28:26
|
835 |
» Hugh Reddy
|
|
Garda Athletic Club C |
Mixed Team
|
M
|
619 |
(27:34)
|
28:27
|
836 |
» Ian Kilcullen
|
|
Key Capital 4th Floor |
Male Team
|
M
|
902 |
(27:31)
|
28:30
|
837 |
» Johnny Mc Kenna
|
|
The Fast Ones |
Mixed Team
|
M
|
1459 |
(26:36)
|
28:30
|
838 |
» Mark Halligan
|
|
Road Runner |
Male Team
|
M
|
1240 |
(28:23)
|
28:31
|
839 |
» Des O Shea
|
|
Srazzl Dazzl |
Male Team
|
M
|
1330 |
(26:49)
|
28:32
|
840 |
» David Duffy
|
|
Edco |
Male Team
|
M
|
506 |
(27:56)
|
28:33
|
841 |
» Stuart King
|
|
Aimd1 |
Mixed Team
|
M
|
54 |
(27:47)
|
28:34
|
842 |
» Eugene Mac Curtain
|
|
Edco |
Male Team
|
M
|
508 |
(27:59)
|
28:34
|
843 |
» Eamon Mc Ginley
|
|
The Dream Team |
Mixed Team
|
M
|
1451 |
(26:53)
|
28:35
|
844 |
» Eamonn Byrne
|
|
Jacobs Creaks |
Male Team
|
M
|
854 |
(27:26)
|
28:36
|
845 |
» David Keenan
|
|
Too Busy |
Mixed Team
|
M
|
1549 |
(27:57)
|
28:39
|
846 |
» Noel Devins
|
|
Fishburns Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
576 |
(28:09)
|
28:40
|
847 |
» Tony Thornbury
|
|
Pre |
Mixed Team
|
M
|
1199 |
(27:01)
|
28:42
|
847 |
» Gerry Baker
|
|
Rps Super Sonic Shin Splints |
Mixed Team
|
M
|
1254 |
(26:52)
|
28:42
|
849 |
» Fergus Mc Donnell
|
|
Sunday Indo |
Mixed Team
|
M
|
1681 |
(28:04)
|
28:46
|
850 |
» Artur Jablonski
|
|
The Four Bolts |
Male Team
|
M
|
1464 |
(26:34)
|
28:47
|
851 |
» Niall Kavanagh
|
|
Moneymate Team B |
Male Team
|
M
|
1094 |
(27:32)
|
28:49
|
852 |
» Aidan Fahy
|
|
Matheson Ormsby Prentice |
Mixed Team
|
M
|
1041 |
(27:31)
|
28:49
|
853 |
» Roisin Cronin
|
|
Irish Runner |
Mixed Team
|
M
|
1705 |
(27:35)
|
28:50
|
854 |
» Manus Mc Kay
|
|
The Piglets |
Male Team
|
M
|
1520 |
(27:07)
|
28:51
|
855 |
» Conor O Reilly
|
|
Spongebob Slowpants |
Mixed Team
|
M
|
1328 |
(27:00)
|
28:54
|
856 |
» Padraig Ryan
|
|
Cpl Team 2 |
Mixed Team
|
M
|
372 |
(27:56)
|
28:55
|
857 |
» Roger Kempers
|
|
Team Deadly |
Mixed Team
|
M
|
1377 |
(28:00)
|
28:56
|
858 |
» Mario Di Bucchianico
|
|
Depfas Non Olympians |
Mixed Team
|
M
|
431 |
(28:18)
|
28:58
|
859 |
» Thomas Kavanagh
|
|
Leo Pharma G |
Male Team
|
M
|
980 |
(27:31)
|
28:58
|
860 |
» Eoin Flood
|
|
Mastercard 2 Fast 2 Furious |
Mixed Team
|
M
|
1029 |
(27:59)
|
28:59
|
861 |
» James Brennan
|
|
Snap Docklands |
Male Team
|
M
|
1315 |
(26:50)
|
29:00
|
862 |
» Paul Clerkin
|
|
Glohealth 1 |
Mixed Team
|
M
|
639 |
(27:58)
|
29:01
|
863 |
» David MacLeod
|
|
Ion Limpers |
Mixed Team
|
M
|
799 |
(27:52)
|
29:02
|
864 |
» Ciaran Breen
|
|
Leo Pharma E |
Mixed Team
|
M
|
971 |
(27:31)
|
29:02
|
864 |
» Owen Whelan
|
|
Certue 4 |
Mixed Team
|
M
|
263 |
(28:15)
|
29:02
|
866 |
» John Stephens
|
|
Too Busy |
Mixed Team
|
M
|
1550 |
(28:21)
|
29:05
|
867 |
» Danny Butler
|
|
Coldwell Banker |
Male Team
|
M
|
336 |
(27:30)
|
29:06
|
868 |
» Oliver O'Connor
|
|
Podji Runners |
Mixed Team
|
M
|
1194 |
(27:26)
|
29:09
|
869 |
» Paul Gorman
|
|
Pioneer'S Pioneers |
Male Team
|
M
|
1185 |
(27:35)
|
29:10
|
870 |
» Eoghain Grant
|
|
Coldwell Banker |
Male Team
|
M
|
335 |
(27:35)
|
29:10
|
871 |
» Emanuele Mannino
|
|
Bitbuzz Uk |
Mixed Team
|
M
|
183 |
(28:37)
|
29:12
|
872 |
» Jonathan Bunce
|
|
Phonewatch Plodders |
Male Team
|
M
|
1177 |
(27:13)
|
29:14
|
873 |
» Colm Paul
|
|
Malahide Skinnies |
Mixed Team
|
M
|
1018 |
(28:02)
|
29:14
|
874 |
» Enda McLoughlin
|
|
Moneymate Team A |
Male Team
|
M
|
1090 |
(27:59)
|
29:15
|
875 |
» Jan Strnadel
|
|
Information Mosaic 3 |
Mixed Team
|
M
|
773 |
(28:10)
|
29:19
|
876 |
» Huw Griffiths
|
|
Ardagh Runners |
Mixed Team
|
M
|
83 |
(29:14)
|
29:19
|
877 |
» Damien McConaghy
|
|
Dalkia 2 |
Mixed Team
|
M
|
389 |
(28:28)
|
29:22
|
878 |
» John Dowd
|
|
Coldwell Banker |
Male Team
|
M
|
333 |
(27:50)
|
29:26
|
879 |
» Steve Saunders
|
|
Certue 4 |
Mixed Team
|
M
|
264 |
(28:57)
|
29:26
|
880 |
» David Duggan
|
|
Capricornventis |
Male Team
|
M
|
240 |
(29:04)
|
29:29
|
881 |
» Barry Robinson
|
|
Also Ran Team |
Male Team
|
M
|
70 |
(29:17)
|
29:29
|
882 |
» Roman Mraz
|
|
Tesco Donabate B Team |
Male Team
|
M
|
1419 |
(27:29)
|
29:31
|
883 |
» Irving Byrne
|
|
The Dolmen Allstars |
Male Team
|
M
|
1447 |
(27:37)
|
29:32
|
884 |
» Neil Walsh
|
|
Curtis And Lees Ltd |
Mixed Team
|
M
|
384 |
(29:10)
|
29:32
|
885 |
» Paul Smyth
|
|
Rabobank Pro4 |
Mixed Team
|
M
|
1210 |
(27:58)
|
29:42
|
886 |
» Robert Albert
|
|
Telefonica Turtles |
Mixed Team
|
M
|
1410 |
(27:46)
|
29:44
|
887 |
» Aengus Burns
|
|
The Piglets |
Male Team
|
M
|
1518 |
(28:02)
|
29:44
|
888 |
» Tom Keane
|
|
Ipb Insurance Team Ii |
Mixed Team
|
M
|
810 |
(28:35)
|
29:45
|
889 |
» George Whyte
|
|
Even Faster Ones |
Male Team
|
M
|
542 |
(28:20)
|
29:48
|
890 |
» Dwayne Williams
|
|
Frkelly |
Mixed Team
|
M
|
596 |
(27:38)
|
29:53
|
891 |
» Ciaran Cullen
|
|
Gt Escapees |
Mixed Team
|
M
|
687 |
(29:32)
|
29:53
|
892 |
» Vinnie Craven
|
|
Four 5k'S Sake |
Mixed Team
|
M
|
592 |
(29:15)
|
29:58
|
893 |
» Martin Counihan
|
|
Aimd2 |
Mixed Team
|
M
|
60 |
(29:13)
|
29:58
|
894 |
» Barney Joyce
|
|
Ptools |
Mixed Team
|
M
|
1203 |
(28:31)
|
30:00
|
895 |
» Michael Shea
|
|
Elavon Financial Services (2) |
Mixed Team
|
M
|
509 |
(28:28)
|
30:00
|
896 |
» Alan Cunningham
|
|
The Linford Christy Browns |
Male Team
|
M
|
1486 |
(28:10)
|
30:05
|
897 |
» David Henry
|
|
Vistatec 1 |
Male Team
|
M
|
1582 |
(28:12)
|
30:07
|
898 |
» Tom O'Brien
|
|
T-Risk |
Mixed Team
|
M
|
1569 |
(28:17)
|
30:09
|
899 |
» James Plunkett
|
|
Competition Authority 1 |
Mixed Team
|
M
|
344 |
(29:29)
|
30:14
|
900 |
» James Walker
|
|
Jacobs Creaks |
Male Team
|
M
|
855 |
(28:55)
|
30:16
|
901 |
» Ciaran Mc Govern
|
|
Woodies Diy 1 |
Mixed Team
|
M
|
1642 |
(28:12)
|
30:17
|
902 |
» Urban Monks
|
|
The Lynch Mob |
Male Team
|
M
|
1493 |
(29:08)
|
30:24
|
903 |
» Dermot Moynihan
|
|
Dps |
Male Team
|
M
|
466 |
(29:29)
|
30:27
|
904 |
» Paul Blake-Knox
|
|
Legenderry Air |
Mixed Team
|
M
|
942 |
(29:10)
|
30:31
|
905 |
» Peter Canning
|
|
Tesco Donabate B Team |
Male Team
|
M
|
1418 |
(28:28)
|
30:32
|
906 |
» Ian Devlin
|
|
Eversheds Team Two |
Male Team
|
M
|
551 |
(28:41)
|
30:45
|
907 |
» John Hogan
|
|
Leman P&L |
Mixed Team
|
M
|
949 |
(28:39)
|
30:48
|
908 |
» Robert Kelly
|
|
Ergo4 |
Mixed Team
|
M
|
535 |
(30:01)
|
30:49
|
909 |
» Richard Minchin
|
|
Cpl Team 3 |
Mixed Team
|
M
|
374 |
(29:48)
|
30:50
|
910 |
» Damian Hand
|
|
Kane Tuohy 2 |
Mixed Team
|
M
|
877 |
(30:50)
|
30:56
|
911 |
» Anthony Tennyson
|
|
Even Faster Ones |
Male Team
|
M
|
541 |
(29:32)
|
30:58
|
912 |
» Liam Connolly
|
|
Capricornventis |
Male Team
|
M
|
239 |
(30:37)
|
31:00
|
913 |
» Pat Martin
|
|
Phonewatch Plodders |
Male Team
|
M
|
1179 |
(29:01)
|
31:00
|
914 |
» Ros Madigan
|
|
Grabone A |
Mixed Team
|
M
|
654 |
(30:34)
|
31:03
|
915 |
» Declan O'Leary
|
|
Snap Docklands |
Male Team
|
M
|
1313 |
(28:57)
|
31:05
|
916 |
» Richard Byrne
|
|
Olympus Ireland |
Male Team
|
M
|
1157 |
(29:21)
|
31:07
|
917 |
» Kieran Cuddihy
|
|
The Running Orders |
Mixed Team
|
M
|
1521 |
(29:40)
|
31:08
|
918 |
» Ray Mallon
|
|
The Four Bolts |
Male Team
|
M
|
1462 |
(28:55)
|
31:09
|
919 |
» Gordon Condell
|
|
Mixed Shades Of Grey - Lynch Interact |
Mixed Team
|
M
|
1081 |
(29:51)
|
31:11
|
920 |
» Martin Sexton
|
|
Bearingpoint Dsp |
Male Team
|
M
|
128 |
(30:45)
|
31:15
|
921 |
» Phil Healy
|
|
Glohealth 3 |
Mixed Team
|
M
|
647 |
(30:18)
|
31:20
|
922 |
» Michal Podolski-Czajka
|
|
International Maritime Agencies Limited |
Male Team
|
M
|
784 |
(31:08)
|
31:32
|
923 |
» Neil Kelly
|
|
Bearingpoint One Thing In Common |
Mixed Team
|
M
|
142 |
(31:07)
|
31:34
|
924 |
» Nick Peris
|
|
Vistatec 2 |
Mixed Team
|
M
|
1585 |
(29:40)
|
31:36
|
925 |
» Philip Wilson
|
|
Elavon Financial Services Limited (3) |
Mixed Team
|
M
|
517 |
(30:05)
|
31:37
|
926 |
» Gavin Lampkin
|
|
Woodies Diy 2 |
Mixed Team
|
M
|
1646 |
(29:10)
|
31:42
|
927 |
» Conor Lennon
|
|
Beef Or Tuna |
Male Team
|
M
|
150 |
(31:10)
|
31:47
|
928 |
» John Long
|
|
Java Republic |
Mixed Team
|
M
|
859 |
(31:44)
|
31:54
|
929 |
» Barry Donnelly
|
|
|
Male Team
|
M
|
1718 |
(30:28)
|
31:58
|
930 |
» Conor Boyce
|
|
Frkelly 1 |
Mixed Team
|
M
|
599 |
(29:57)
|
32:11
|
931 |
» Ger O'Toole Smith
|
|
The Hatch Street Harriers |
Mixed Team
|
M
|
1474 |
(32:12)
|
32:17
|
932 |
» Thomas Farrell
|
|
Tri Mna Go Fear |
Mixed Team
|
M
|
1566 |
(30:48)
|
32:25
|
933 |
» Alex French
|
|
Bitbuzz |
Male Team
|
M
|
174 |
(31:46)
|
32:26
|
934 |
» Alan Mc Loughlin
|
|
Eccesiastical 2 Fast 2 Furious |
Mixed Team
|
M
|
494 |
(32:10)
|
32:28
|
935 |
» Declan Galwey
|
|
Road Runner |
Male Team
|
M
|
1239 |
(32:07)
|
32:32
|
936 |
» Rob Wood
|
|
Glohealth 2 |
Mixed Team
|
M
|
643 |
(31:45)
|
32:49
|
937 |
» Barry Hand
|
|
Grabone D |
Mixed Team
|
M
|
666 |
(32:07)
|
32:59
|
938 |
» Cliona Mooney
|
|
Irish Times 2 |
Mixed Team
|
M
|
1693 |
(31:54)
|
32:59
|
939 |
» Mauro Iovino
|
|
Srazzl Dazzl |
Male Team
|
M
|
1332 |
(31:16)
|
33:00
|
940 |
» Fintan Mullarkey
|
|
Axis 2 |
Mixed Team
|
M
|
109 |
(32:52)
|
33:01
|
941 |
» Gavin Fitzgerald
|
|
Dillon Eustace Team 4 |
Mixed Team
|
M
|
453 |
(32:50)
|
33:07
|
942 |
» Daragh Scaife
|
|
Intuition |
Mixed Team
|
M
|
785 |
(30:54)
|
33:09
|
943 |
» Ronan Foley
|
|
Ipb Insurance Team Ii |
Mixed Team
|
M
|
809 |
(32:23)
|
33:32
|
944 |
» Howard wiley
|
|
Bitbuzz Uk |
Mixed Team
|
M
|
182 |
(33:01)
|
33:34
|
945 |
» Gavin Fairbrother
|
|
Running On Empty |
Mixed Team
|
M
|
1278 |
(32:08)
|
33:38
|
946 |
» Denis Plesca
|
|
Bitbuzz Girls |
Male Team
|
M
|
177 |
(33:01)
|
33:39
|
947 |
» Paul Hendrick
|
|
Running Scared |
Mixed Team
|
M
|
1283 |
(32:13)
|
33:42
|
948 |
» Joe Fields
|
|
Itg |
Mixed Team
|
M
|
850 |
(32:48)
|
33:57
|
949 |
» Deborah Kilbride
|
|
Ops Olympians |
Mixed Team
|
M
|
1163 |
(32:29)
|
34:00
|
950 |
» Barrry Prendeville
|
|
Foireann BíAtman |
Male Team
|
M
|
587 |
(33:16)
|
34:05
|
951 |
» Niall Keaveney
|
|
The Four Bolts |
Male Team
|
M
|
1463 |
(31:52)
|
34:05
|
952 |
» Marcin Kosowski
|
|
Rainmaker Ii |
Male Team
|
M
|
1219 |
(32:34)
|
34:09
|
953 |
» Ciaran Chambers
|
|
Bitbuzz Girls |
Male Team
|
M
|
178 |
(33:48)
|
34:22
|
954 |
» Keil Selby
|
|
Travelers Broom Wagon |
Mixed Team
|
M
|
1559 |
(32:49)
|
34:49
|
955 |
» Eoin O'Mahoney
|
|
Elavon Financial Services Limited (3) |
Mixed Team
|
M
|
520 |
(33:17)
|
34:51
|
956 |
» Oisin Hurst
|
|
The Brand Union 1 |
Mixed Team
|
M
|
1436 |
(33:09)
|
34:57
|
957 |
» Steve Payne
|
|
The Brand Union 2 |
Mixed Team
|
M
|
1438 |
(33:08)
|
34:57
|
958 |
» Conor Durkin
|
|
Dechert |
Mixed Team
|
M
|
413 |
(33:25)
|
34:58
|
959 |
» Austin Kenny
|
|
Leo Pharma B |
Mixed Team
|
M
|
960 |
(33:33)
|
34:58
|
960 |
» Peter Bellew
|
|
Ryanair Rockets |
Mixed Team
|
M
|
1291 |
(35:11)
|
35:11
|
961 |
» Stephen Power-Mooney
|
|
Morgan Stanley Fund Services Team 3 |
Mixed Team
|
M
|
1106 |
(33:55)
|
35:13
|
962 |
» Conor Lynch
|
|
The Lynch Mob |
Male Team
|
M
|
1496 |
(34:03)
|
35:22
|
963 |
» Stephen Campbell
|
|
Ecclesiastical Speed Racers |
Mixed Team
|
M
|
503 |
(35:12)
|
35:30
|
964 |
» Brendan Murtagh
|
|
Lhm Casey Mcgrath - Team 1 |
Mixed Team
|
M
|
985 |
(34:33)
|
35:45
|
965 |
» Enda Dunne
|
|
Jon And The Jippets |
Mixed Team
|
M
|
867 |
(34:53)
|
36:02
|
966 |
» Frank Nicholl
|
|
Malahide Skinnies |
Mixed Team
|
M
|
1019 |
(35:09)
|
36:22
|
967 |
» Alan Daly
|
|
Intune Networks |
Mixed Team
|
M
|
792 |
(35:10)
|
36:41
|
968 |
» Bronagh Hogan
|
|
Ibts |
Mixed Team
|
M
|
729 |
(36:18)
|
37:02
|
969 |
» Conn Cleary
|
|
Ipb Insurance |
Mixed Team
|
M
|
806 |
(36:00)
|
37:05
|
970 |
» Greg Tobin
|
|
Team Hags |
Mixed Team
|
M
|
1387 |
(35:26)
|
37:06
|
971 |
» Enda Devine
|
|
Ipb Insurance Team Ii |
Mixed Team
|
M
|
811 |
(36:00)
|
37:07
|
972 |
» Conor McInerney
|
|
Key Capital 3rd Floor |
Male Team
|
M
|
900 |
(36:17)
|
37:12
|
973 |
» James Moore
|
|
Dublin City Council |
Mixed Team
|
M
|
1677 |
(35:52)
|
37:14
|
974 |
» John Purdy
|
|
Ergo2 |
Mixed Team
|
M
|
525 |
(36:48)
|
37:26
|
975 |
» John O'Leary
|
|
The Brand Union 2 |
Mixed Team
|
M
|
1437 |
(35:42)
|
37:28
|
976 |
» Paul Mc Can
|
|
Podji Runners |
Mixed Team
|
M
|
1193 |
(35:44)
|
37:29
|
977 |
» Sean Smyth
|
|
Grabone B |
Mixed Team
|
M
|
658 |
(39:01)
|
39:31
|
978 |
» Garrett Harte
|
|
The Running Orders |
Mixed Team
|
M
|
1523 |
(38:23)
|
39:50
|
979 |
» Andrew Wilkinson
|
|
Curtis And Lees Ltd |
Mixed Team
|
M
|
383 |
(40:04)
|
40:29
|
980 |
» Colm Carberry
|
|
Frkelly 1 |
Mixed Team
|
M
|
600 |
(40:03)
|
42:17
|
981 |
» Russell McQuillan
|
|
Bitbuzz Girls |
Male Team
|
M
|
179 |
(43:49)
|
44:25
|
982 |
» Dermot Manley
|
|
Zurich 2 |
Male Team
|
M
|
1667 |
(42:19)
|
44:25
|
|