Svenska Sv   English En   Français Fr   Suomi Fi  
FOR RESULTS QUERIES CONTACT SUPPORT@MYRUNRESULTS.COM

Lagresultat från Grant Thornton - Dublin 2018

5km Male

Resultatlistan är sorterad efter nettotider
Placering Lagnamn Netto Brutto
1. Defence Forces A 1:06:00 (1:06:01)
Kenny RODGERS  16:12 (16:12)
Paul  BUCKLEY 16:22 (16:22)
Brian  KELLY 16:34 (16:34)
Pat  BYRNE 16:52 (16:53)
2. Defence Forces B 1:09:58 (1:10:04)
Noel CONWAY 17:08 (17:10)
Derek NUGENT 17:25 (17:27)
Tom MONKS 17:34 (17:35)
David  KELLY 17:51 (17:52)
3. Facebook1 1:10:17 (1:10:34)
Tobias  STOKKE 17:07 (17:12)
Davey DUANE 17:22 (17:25)
Igor  PASHCHENKO 17:45 (17:50)
Joe MCCRACKEN 18:03 (18:07)
4. Furey-us 4 1:11:21 (1:11:35)
Brian FUREY 16:55 (16:55)
Kieran CORCORAN 17:47 (17:48)
Padraig MAHONY 18:14 (18:21)
Cian SHEEHY 18:25 (18:31)
5. HSBC Team D 1:13:13 (1:13:37)
Conor MCCARTHY 16:51 (16:52)
Will BYRNE 17:22 (17:24)
 Ian  MARTIN 19:15 (19:25)
 Edwin   TORRIE 19:45 (19:56)
6. BNY Mellon Team 1 1:13:57 (1:14:11)
Gavin KEOGH 16:50 (16:51)
Eric CHAMP 18:24 (18:28)
Robert BLAKE 19:16 (19:21)
Ddmien MELLON 19:27 (19:31)
7. Davy 1 1:14:40 (1:15:17)
Flor O’DONOGHUE 17:42 (17:48)
Paddy MCCORMACK 18:10 (18:12)
John CLOHISEY 18:39 (18:42)
Shane TOMAN 20:09 (20:35)
8. Deloitte 1 1:15:37 (1:19:12)
Ed HAYES 17:24 (17:27)
Shane GREHAN 18:22 (18:30)
David MCNAMEE 19:37 (21:19)
Colum ROCHE 20:14 (21:56)
9. EIRGRID - PUMAS 1:16:35 (1:16:56)
Brendan KEARNEY 17:46 (17:48)
Tomas BRADLEY 18:58 (19:03)
David REIDY 19:41 (19:49)
Eanna FARRELL 20:10 (20:16)
10. Disordley Exit 1:17:22 (1:17:33)
Kieran LITTLE 16:36 (16:36)
Richard PHELAN 18:55 (18:59)
Maurice KELTER 20:09 (20:13)
Owen MCFEELY 21:42 (21:45)
11. Fideuram 1 1:17:55 (1:22:05)
Mark MCDONALD 17:16 (17:17)
Ricahrd  MURRAY 19:12 (20:34)
Scott  FLEMING 20:26 (21:47)
Clive  CLEARY 21:01 (22:27)
12. CORA 1 1:18:07 (1:24:02)
John  MCMENAMIN 17:06 (17:08)
Paul FARELL 17:32 (17:35)
John  CASEY 21:31 (24:27)
David  MCKELVEY 21:58 (24:52)
13. FINEOS T1 1:18:15 (1:23:46)
John  CANNING 17:08 (17:08)
Alan BROSNAN 20:10 (22:48)
Dermot  HUGHES 20:28 (21:54)
José DE LA FUENTE 20:29 (21:56)
14. Alexion Team 10 1:19:11 (1:21:10)
Eddie GARRY 17:56 (17:58)
Bryan MULCHINOCK 19:22 (19:26)
Garrett BLAKE 20:41 (21:03)
Paul MOONEY 21:12 (22:43)
15. DCC A 1:19:40 (1:20:51)
Enda CURRID 18:31 (18:31)
Fred  KIERNAN 18:35 (18:41)
Daniel LOWE 19:18 (19:51)
Des LYONS 23:16 (23:48)
16. BOI Worst Pace Scenario  1:20:05 (1:27:30)
Senan CUMMINS 18:38 (18:45)
John O'DONNELL 18:41 (18:43)
Eoghan BYRNE 19:27 (19:52)
Neil RANDOLPH 23:19 (30:10)
17. BearingPoint 2 1:20:40 (1:21:40)
Tibor KULICH 18:32 (18:51)
Paul HUTCHINSON 20:21 (20:39)
Maurice LYONS 20:37 (20:42)
Gary MULLANE 21:10 (21:28)
18. FMS Team 1 1:21:12 (1:25:59)
Leon OCONNOR 16:52 (16:54)
Thorsten SCHWARTING  20:33 (20:50)
David O'FARRELL 21:44 (23:24)
Niall GILBRIDE 22:03 (24:51)
19. FAI All Stars 1:21:18 (1:28:10)
Cormac  MOUSSALLY 19:41 (22:25)
Dylan MAGUIRE 19:45 (21:08)
Brian DOYLE 20:14 (21:37)
Andrew  HOLT 21:38 (23:00)
20. MSD Run Wild 1:21:19 (1:31:14)
Niall O'CONNOR 17:51 (17:56)
Kevin GLENNON 17:55 (17:56)
David LAWLOR 20:24 (21:52)
Kevin BENNETT 25:09 (33:30)
21. Goodbody 2 1:21:59 (1:23:16)
Fergal O'DWYER 19:58 (20:18)
Kevin DARCY 20:03 (20:20)
Frank HASSETT 20:42 (21:02)
Dylan BANAHAN 21:16 (21:36)
22. SSC Sports Medicine Team 1 1:22:14 (1:29:58)
Colin GRIFFIN 16:09 (16:09)
Sam  BAIDA 21:02 (22:50)
Luke  HARTE 22:25 (24:14)
Jim  O'DONOVAN 22:38 (26:45)
23. Game On Media 1:22:15 (1:31:28)
Paddy WALSH 17:21 (17:23)
Eoghan NOLAN 21:03 (24:05)
Linas ZEMAITIS 21:26 (24:31)
Denis CORROON 22:25 (25:29)
24. KPMG 2 1:22:33 (1:24:23)
Rob COSTELLO 19:26 (19:26)
Paul DUNNE 19:34 (19:40)
Michael ROONEY 20:00 (20:11)
Richard MURRAY 23:33 (25:06)
25. Deloitte 3 1:22:49 (1:29:35)
David WALSH 19:21 (21:01)
Eoin GALLAGHER 20:38 (22:19)
Conor BRENNAN 21:23 (23:05)
Danny GAFFNEY 21:27 (23:10)
26. Brightwater 1 1:23:25 (1:28:55)
Patrick KEENEY 18:30 (19:52)
Robert PATTERSON 20:36 (21:58)
John  O'DONNELL 20:46 (22:09)
Stephen WATERS 23:33 (24:56)
27. INM Team 2 1:23:45 (1:31:34)
Ryan PRESTON 19:42 (19:46)
Hugh WATTERS 21:11 (25:35)
Kevin MORIARTY 21:24 (23:05)
Peter FLANAGAN 21:28 (23:08)
28. Version 1 Direction 1:23:54 (1:40:19)
Ciaran GOLLOGLY 16:40 (16:42)
Colm MORAN 16:52 (16:52)
Darren QUIRKE 24:48 (32:59)
Adam FLOOD 25:34 (33:46)
29. Eversheds Sutherland 3 1:24:03 (1:33:03)
Gavin O'FLAHERTY 20:16 (20:32)
Enda CULLIVAN 20:30 (20:45)
Ryan DUGGAN 20:42 (20:58)
Niall COUGHLAN 22:35 (30:48)
30. Polish Runners Club Ireland 1 1:24:07 (1:30:02)
Piotr BERGEL 20:30 (21:59)
Bernard KOWALSKI 20:53 (22:22)
Jerzy SZOŁDRA 21:20 (22:49)
Michal MIKOLAJEWSKI 21:24 (22:52)
31. D15CREW 1:24:08 (1:25:35)
Fintan DAWSON 20:30 (20:36)
Damien O'LEARY 21:12 (21:40)
Jack O'LEARY 21:13 (21:39)
Stephen DEVLIN 21:13 (21:40)
32. Deloitte 4 1:24:11 (1:40:46)
James TREANOR 16:27 (16:27)
Matthew SAMMON 21:21 (26:52)
Paul MOYNIHAN 22:23 (27:51)
Conor MCRITCHIE 24:00 (29:36)
33. SiskTeam Kalix 1:24:12 (1:27:42)
Charlie ROSSINGTON 19:16 (19:22)
Colm MILNER 20:11 (21:40)
Andrew KING 21:13 (21:19)
Derek MEAGHER 23:32 (25:21)
34. Maples FSWe thought you said Rum 1:24:37 (1:28:24)
Paul QUINLAN 19:31 (19:36)
Neil RANDALL 20:07 (20:21)
Mark KELLY 21:12 (22:56)
James MURPHY 23:47 (25:31)
35. Moore Stephens Lilly Whites 1:25:32 (1:28:31)
Aidan  RYAN 19:30 (20:55)
Kevin MURRAY 21:01 (21:33)
Paul MEADE 21:58 (22:29)
Stephen RYAN 23:03 (23:34)
36. Jazz Pharma 3 1:25:38 (1:31:20)
James KELLY 16:54 (16:55)
Conor CROSBIE 20:53 (20:53)
Hugh  KIELY 22:49 (26:52)
Niall O'CARROLL 25:02 (26:40)
37. BBI ONE 1:26:01 (1:42:41)
Andrew GORDAN 19:02 (19:10)
Martin CASS 21:05 (23:53)
Pat MCCORMACK 21:22 (30:57)
Daragh CLOHESSY 24:32 (28:41)
38. Davy 10 1:26:06 (1:44:43)
TBC 19:30 (21:00)
TBC 21:02 (22:32)
Rory DUNNE 21:47 (23:24)
TBC TBC 23:47 (37:47)
39. Platinum 1:26:17 (1:28:13)
Paddy DILLON 19:57 (20:25)
Stephen JACKSON 20:16 (20:45)
Patrick FARRELL 22:44 (23:13)
John LYNCH 23:20 (23:50)
40. Team Avantcard IV 1:26:23 (1:37:40)
Adrian GURN 18:01 (18:07)
Frank WHITNEY 21:53 (22:07)
James FEELEY 22:01 (25:59)
Chris PAUL 24:28 (31:27)
41. Workday Team 20 1:26:27 (1:33:30)
John CLARKE 17:43 (17:44)
Derek ORGAN 20:08 (20:19)
Ciaran DURKIN 22:35 (26:48)
Paul RAOUL 26:01 (28:39)
42. Wolters Kluwer 1 1:27:09 (1:37:37)
Sam MERRICK 20:15 (20:43)
Mike CLARKE 20:16 (22:57)
Fidel VILLAGOMEZ 21:08 (21:37)
Niall LYNCH 25:30 (32:20)
43. Heyes Blue Team 1:27:15 (1:33:23)
Joe OMALLEY 20:10 (21:31)
James MARREN 21:13 (22:50)
Michael KELLY 22:25 (23:59)
Richard HOGAN 23:27 (25:03)
44. Lucky to be here 1:27:24 (1:30:20)
Shane O'NEILL 19:06 (19:06)
Aron FAHEY 21:04 (22:32)
Andrew CUNNINGHAM 22:49 (24:17)
Ros MOONEY 24:25 (24:25)
45. Optum Integrity 1:27:30 (1:35:40)
Killian LONG 20:10 (20:29)
Mark TONGE 21:56 (23:41)
Mark WATTERS 22:01 (25:05)
Shane HEALY 23:23 (26:25)
46. TOP Veterans 1:27:34 (1:34:18)
Conor DEANE 19:48 (21:29)
Brian CREHAN 20:41 (22:22)
Gerard  BOYLAN 22:48 (24:30)
Pat NORRIS 24:17 (25:57)
47. RKD Architects Team 3 1:27:36 (1:36:38)
Donal CROWE 20:42 (22:09)
Mark O NEILL 20:51 (22:13)
Tomasz TRAWINSKI 22:28 (25:34)
Cillian O MALLEY 23:35 (26:42)
48. ALG 7 1:27:55 (1:43:16)
Killian DORNEY 19:03 (19:20)
Carl MURRAY 20:49 (24:47)
James MCCARTHY 22:55 (26:56)
Conor HEALY 25:08 (32:13)
49. Walkers - Velocity 1:27:56 (1:44:04)
Will GREENSMYTH 19:24 (19:27)
Alan PURCELL 20:51 (25:19)
Conor DALY 22:35 (25:47)
Paddy RATH 25:06 (33:31)
50. CBRE 2 1:28:29 (1:38:58)
Gavin COLLINS 20:55 (23:31)
Stephen AHEARNE 21:29 (24:07)
Anthony GLACKIN 23:00 (25:37)
David MCCONNELL 23:05 (25:43)
51. To Vienna and back 1:28:36 (1:40:05)
Tom  MITCHELL 20:39 (22:07)
Patrick BREEN 22:04 (23:52)
Paul MALONE 22:37 (26:43)
Adrian O'MAHONY 23:16 (27:23)
52. Workday Team 6 1:28:54 (1:49:19)
Adam MOSS 18:06 (18:24)
David MCGUINNESS 20:31 (20:47)
Bhréin BRANNICK 22:45 (29:45)
Edwin SALOMONS 27:32 (40:23)
53. St David's B 1:28:56 (1:35:29)
Luke FLYNN 20:15 (21:42)
Keith SHERIDAN 21:47 (23:31)
David DOYLE 23:03 (24:47)
Conal KELLY 23:51 (25:29)
54. Airbus1 1:28:58 (1:35:46)
Yann SCHNORHK 19:50 (21:32)
Nicolas ROSER SANCHEZ 20:57 (22:39)
Kyle BROPHY 21:40 (23:22)
Gonzalo TUDELA RUIZ 26:31 (28:13)
55. NTMA 5 1:29:18 (1:44:34)
Philip  HUGHES 20:12 (21:50)
Maxim  ROMANCOVS 22:39 (22:50)
Liam QUINN 22:53 (29:36)
David  WALSH 23:34 (30:18)
56. Workday Team 4 1:29:28 (1:34:06)
Oisin TIERNAN 19:54 (20:10)
Ben REYNOLDS 22:31 (22:48)
Nico GUEDES 23:31 (26:14)
Richie MCDONOUGH 23:32 (24:54)
57. Wheres the Finiah line? 1:29:51 (1:35:39)
Andrew MCGRATH 19:50 (19:57)
Enda DUNNE 21:40 (21:47)
John ARIGHO 23:05 (27:05)
Paul MURRAY 25:16 (26:50)
58. AIG 2 1:29:52 (1:46:41)
James WHITE 19:35 (19:46)
Edward  MURPHY 21:11 (26:39)
Carl  MURRAY 24:06 (29:39)
Gary  MC GURK 25:00 (30:37)
59. Cool Runnings 1:29:54 (1:42:37)
Conor MAHON 20:12 (23:21)
JP PUGH 22:41 (25:52)
Eoin MESSITT 22:58 (26:09)
David MORAN 24:03 (27:15)
Michael O'BRIEN 25:10 (29:14)
Tomás CONNOLLY 25:30 (28:44)
Joseph KEANE 28:01 (31:12)
Niall BREHON 29:24 (33:25)
60. Polish Runners Club Ireland 3 1:30:16 (1:38:27)
Miroslaw SWIECKI 20:19 (21:50)
Tomasz ROMANOWICZ 21:51 (23:21)
Artur LOS 23:36 (26:12)
Slawomir GLAZ 24:30 (27:04)
61. Alexion Team 5 1:30:23 (1:48:10)
Eunan CORR 20:30 (23:09)
John HOY 22:41 (24:11)
Michael DONNELLY 23:31 (30:20)
Rory SHELVIN 23:41 (30:30)
62. The Titans 1:30:24 (1:31:29)
Jack FRENCH 21:35 (21:39)
Adrian MCNAMEE 22:25 (22:50)
Michael NEARY 22:59 (23:11)
Patrcik MCINERNEY 23:25 (23:49)
63. The Wolves of Molesworth St 1:30:50 (1:47:21)
Mark CASSIDY 21:06 (25:07)
Cormac  O'REILLY 21:32 (25:58)
Paul COUGHLAN 24:06 (28:08)
Patrick HOLLOWAY 24:06 (28:08)
64. PPB Runners 1:30:53 (1:52:55)
Ciaran CARR 19:50 (25:20)
Sean TWOMEY 22:20 (27:51)
John O'BRIEN 23:25 (28:56)
Mark IRWIN 25:18 (30:48)
65. DCC B 1:31:00 (1:39:13)
Paul HEFFERNAN 20:56 (21:20)
Bruce PHILLIPS 21:21 (21:46)
Martin  SWIFT 21:47 (22:15)
Rory MCGINLEY 26:56 (33:52)
66. Aon19 1:31:30 (1:49:32)
Donal EGAN 19:24 (19:51)
Tomas GRIFFIN 22:00 (22:27)
Gareth MCKENNA 24:31 (33:05)
Aon OTHER 25:35 (34:09)
67. Centaur Financial Limiited A 1:31:44 (1:42:26)
Paul  GANNON 18:34 (18:43)
Neil MAC DONNELL 21:05 (21:26)
Brendan MCGRATH 25:53 (27:27)
Craig GREHAN 26:12 (34:50)
68. Murex Runtime Error 1:31:53 (1:53:32)
Carl DALY 21:07 (22:34)
Colm O'CONGHAILE 22:34 (29:18)
Hugh MAGUIRE 23:43 (30:27)
Frank HEANUE 24:29 (31:13)
69. JPM6 1:31:53 (1:43:14)
David  BERKELEY 22:03 (24:53)
Alan  REILLY 22:15 (25:04)
Stephen  MORETON 23:25 (26:15)
Colum  WHELAN 24:10 (27:02)
70. pm2 1:31:54 (1:44:35)
Neil  O'RIORDAN 20:12 (20:29)
Liam  HYNES 20:34 (20:50)
James GRAHAM 23:30 (27:32)
Dave  EGAN 27:38 (35:44)
71. JPM3 1:32:03 (1:52:18)
Keith   FLYNN 20:41 (24:38)
Brian  BERMINGHAM 22:56 (26:51)
Ross  MC GARRITY 23:43 (30:26)
Dara  BARRY-HAYES 24:43 (30:23)
72. Liam's Walking Group 1:32:17 (1:52:14)
Sean O'SULLIVAN 20:03 (24:34)
Michael LENNON 22:12 (26:43)
Liam O'LEARY 23:45 (29:12)
Tom HICKEY 26:17 (31:45)
73. Alexion Team 6 1:32:20 (1:52:42)
Alan MORRIS 22:18 (24:58)
Brent  WHITSIDE 22:58 (29:48)
Ross THOMPSON 23:04 (25:44)
Robert BYRNE 24:00 (32:12)
74. AIB Bankcentre 1:32:21 (1:52:02)
Conor MURPHY 17:05 (17:13)
John REYNOLDS 22:14 (25:02)
Jerry LARKIN 24:39 (34:28)
Greg HARRISON 28:23 (35:19)
75. Ibec Team 1 1:32:28 (1:41:16)
Thomas BURKE 21:21 (21:42)
Danny MCCOY 22:43 (25:37)
Liam O'DONOGHUE 23:22 (26:01)
Sven SPOLLEN-BEHRENS 25:02 (27:56)
76. The Silver Foxes 1:32:33 (1:35:40)
Paul FOX 20:30 (20:40)
Stephen GENTLEMAN 21:04 (21:13)
Ray CROWE 22:14 (24:53)
Michael CASSERLY 28:45 (28:54)
77. Facebook7 1:32:43 (1:52:07)
Andy SCOTT 20:41 (21:01)
Stuart LAMONT 22:15 (28:55)
Terence CALLAGHAN 23:37 (29:19)
Brian  DOLLARD 26:10 (32:52)
78. ENERCON GmBh 1:32:45 (1:55:09)
Jp WALLACE 21:16 (26:52)
John BRENNAN 22:58 (28:33)
Maurizio BRACALENTE 23:21 (28:59)
Kieran O LEARY 25:10 (30:45)
79. TenderScout Blue 1:32:54 (1:35:49)
Tony CORRIGAN 19:46 (20:15)
Paul CORCORAN 20:07 (20:36)
Adam CLARKE 26:07 (26:36)
Gabriel ALENCAR 26:54 (28:22)
80. CORA 2 1:32:55 (1:39:19)
Joe O'BRIEN 20:46 (21:04)
Joe MEARS 21:56 (22:05)
John  CALLANAN 23:38 (26:40)
Paddy FINNEGAN 26:35 (29:30)
81. Danske Dilly-Dalliers 1:33:05 (1:40:22)
Dermot COFFEY 18:00 (18:04)
Fergal BEIRNE 22:11 (22:22)
Graham DUNNE 25:14 (28:01)
Brian ISHMAEL 27:40 (31:55)
82. BearingPoint 9 1:33:19 (1:48:59)
Sean  FITZGERALD 22:04 (24:48)
Declan LEONARD 22:08 (22:36)
James QUINN 22:51 (30:54)
David MC HUGH 26:16 (30:41)
83. Flat of Feet 1:33:44 (1:50:47)
Colm GROGAN 19:04 (20:27)
Barry CROSSON 20:10 (21:33)
Paul MCMAHON 26:09 (33:16)
Susanta PATTU 28:21 (35:31)
84. Ammeon 1 1:33:49 (1:45:33)
Conor LAVELLE 20:21 (20:30)
Fred JONES 22:12 (22:20)
Brian KELLY 23:30 (28:01)
David HONG-MINH 27:46 (34:42)
85. Hudson Team 3 1:33:53 (1:48:54)
Conor CLANCY 20:00 (20:28)
Simon CARROLL 21:50 (24:31)
Conor BRODERICK 23:08 (23:38)
David HALLEY 28:55 (40:17)
86. Optum Relationships 1:34:03 (1:48:51)
Andrew O'CARROLL 19:33 (19:44)
Oliver POWER 20:03 (20:34)
Evan DOLAN 24:05 (27:08)
Vincente RUBEN DEL PINO RUIZ 30:22 (41:25)
87. CS Consulting Team Alpha 1:34:06 (2:01:18)
Matt CLIFFORD 20:39 (22:20)
David MADDEN 22:56 (31:27)
Martin GOHERY 23:42 (32:12)
Tommy BROWNE 26:49 (35:19)
88. Detail. Design Studio 1:34:11 (1:56:22)
Naoise O CONCHUBHAIR 20:04 (25:36)
Matt THOMPSON 21:37 (27:09)
Eoin CUMMINS 25:38 (31:12)
Ross PHELAN 26:52 (32:25)
89. Citadel Securities 1 1:34:15 (1:48:53)
Edward  KEELING 19:11 (19:30)
Patrick  O'NEILL 23:17 (26:17)
Eoin SPRING 24:21 (31:21)
David  BROWNE 27:26 (31:45)
90. The Fast and the Curious 1:34:25 (1:51:44)
Paul MORAN 19:30 (19:53)
Marc KERHOAS 21:21 (21:44)
Paul ELSTON 24:31 (32:47)
Martin MOREAU 29:03 (37:20)
91. Avolon 5 1:34:26 (1:50:26)
Gary  CLARKE 19:29 (23:30)
Andrew  MCGONIGLE 22:48 (26:48)
Conor KEYES 25:23 (29:22)
Pat  MURPHY 26:46 (30:46)
92. ForcePointAll in to Win 1:34:28 (1:40:12)
Niall MCEVOY 20:55 (22:21)
Michael KILDUFF 22:55 (24:22)
Carl MACNALLY 23:20 (24:44)
Ciaran NIXON 27:18 (28:45)
93. One Group - One Team (OGOT) 1:34:35 (1:41:40)
Chris.Donaghy@Boi.Com DONAGHY 21:07 (22:53)
Kevin MC DONOUGH 21:11 (22:56)
Varadharajan RAMAMOORTHY 25:14 (27:01)
David GOWAN 27:03 (28:50)
94. BAML Team 1 1:34:36 (1:59:13)
Stephen  BOYLE 18:50 (18:54)
Garreth  BRADSHAW  23:00 (31:03)
Liam Patrick DROHAN 24:32 (32:47)
Daragh  BRACKEN 28:14 (36:29)
95. Turner & Townsend Team 1 1:34:50 (1:36:28)
Nick TAAFFE 20:59 (21:23)
Bryn GRIFFITHS 23:23 (23:47)
Damien MCENEANEY 25:13 (25:37)
Brian KEANE 25:15 (25:41)
96. Danone Nutricia Advanced Medical 3 1:34:53 (1:58:48)
Killian BARRY 19:28 (19:37)
Callum HUNT 22:17 (27:51)
Oscar PEERSON 24:02 (29:34)
Kevin HORACE 29:06 (41:46)
97. Workday Scylla 1:35:01 (2:02:54)
David BALAZS 22:08 (29:05)
Fergal SOMERS 23:21 (30:20)
Conor WYSE 24:32 (31:31)
Adrian SMITH 25:00 (31:58)
98. Ellucian1 1:35:03 (1:51:43)
Eoin ROBINSON 21:28 (25:37)
Paul CONNOLLY 24:14 (28:22)
Hari LOGANATHAN 24:29 (28:37)
Conor MCQUAID 24:52 (29:07)
99. Sisk 4 1:35:07 (1:54:36)
Mark  FLOOD 19:57 (20:03)
Paul CAMPION 22:02 (26:13)
Joey GARTLAN 25:31 (31:02)
Mark MCGREEVY 27:37 (37:18)
100. Blueface 1 1:35:09 (1:52:52)
Joe ROCHE 17:33 (17:39)
Sean O'RIORDAN 22:03 (26:03)
Ricky BATESON 23:24 (27:25)
Richard O'CONNOR 32:09 (41:45)
101. BearingPoint 4 1:35:17 (1:58:35)
Eoghan MCCORMACK 21:47 (27:29)
Jack MURPHY 23:31 (27:58)
Mike GUINEY 23:51 (28:22)
Kieran MONKS 26:08 (34:46)
102. FAI All Spice  1:35:23 (1:54:35)
Colm HAND 23:27 (30:18)
Robert  SWEENEY 23:31 (27:36)
Rory  O'CONNOR 24:00 (28:06)
Paul  MARTYN  24:25 (28:35)
103. Greenlight Re 1:35:24 (1:51:53)
Patrick O'BRIEN 22:39 (26:46)
Niall QUINLAN 23:37 (27:45)
Eamon BRADY 23:39 (27:45)
Barry GRIFFIN 25:29 (29:37)
104. Synopsys 1:35:35 (1:44:06)
Brian BALDWIN 20:50 (21:19)
Richard MOLONEY 24:27 (31:31)
Paul CASSIDY 25:09 (25:38)
Andrea GIANARDA 25:09 (25:38)
105. JPM2 1:35:38 (1:53:50)
Aidan  KIVLEHAN 22:12 (22:26)
Louis  CROWE 22:51 (28:26)
Ciaran  CONROY 25:00 (30:40)
Alan  MCGOVERN 25:35 (32:18)
106. FMS Team 2 1:35:52 (1:44:30)
Conal ODRISCOLL 20:39 (22:00)
Ray COLLINS 24:11 (25:39)
Adrian OATES 25:11 (28:05)
Dermot MALONE 25:51 (28:46)
107. Davy 2 1:35:57 (2:04:43)
Joss MURRAY 23:08 (30:19)
Thomas O’ CARROLL 24:02 (31:14)
Ryan HEWITT 24:17 (31:29)
Pat ABBEY 24:30 (31:41)
108. Idiro Analytics 1:36:08 (1:53:22)
Brian SULLIVAN 21:31 (25:48)
Patrick FENTON 22:09 (26:28)
Simon REES 23:09 (27:28)
Eduards VANAGS 29:19 (33:38)
109. Workday Team 21 1:36:19 (1:55:25)
John GAFFNEY 20:40 (23:19)
Killian ORMOND 21:56 (24:35)
Niall CLANCY 22:28 (25:21)
Bart NIESCIORSKI 31:15 (42:10)
110. Easier Said Than Run  1:36:20 (1:50:53)
Peter DOYLE 22:20 (23:52)
Paddy  HANNA 23:02 (26:04)
Patrick O'BRIEN 24:27 (27:30)
Sean  WALSH 26:31 (33:27)
111. Avolon 7 1:36:20 (1:58:06)
Tim  BRICK 21:42 (24:21)
Tom  ASHE 22:11 (27:39)
John  MURPHY 23:58 (33:37)
Tom  LYNCH 28:29 (32:29)
112. Elkstone Cubs 1:36:23 (1:58:29)
Yura KOVALCHUK 22:35 (28:02)
Mike PERRICK 23:49 (29:25)
Dermot FULLER 24:33 (30:00)
Paul GORMAN 25:26 (31:02)
113. Prudential We Thought you Said Rum 1:36:25 (2:04:39)
Alastair MAGEE 22:44 (29:47)
Shane NOLAN 22:45 (29:48)
Vinit MUNDHRA 24:33 (31:37)
Diarmuid SUGRUE 26:23 (33:27)
114. All in all ingredients Team B 1:36:26 (2:00:15)
Eddie SHIELDS 22:38 (29:45)
Roberto GOMEZ GARCIA 24:15 (31:01)
Sean COLLINS 24:32 (29:01)
Tom HALLIDAY 25:01 (30:28)
115. The Star Newspaper 1:36:27 (1:50:31)
Brian FLANAGAN 20:28 (21:59)
Danny SMYTH 24:15 (26:57)
Eoin BRANNIGAN 24:47 (27:30)
Billy SCANLAN 26:57 (34:05)
116. AF 1:36:49 (2:09:49)
John Joe GORMAN 21:56 (30:10)
Stuart GRAY 22:11 (30:24)
Paul KEELAN 25:14 (33:33)
Adam MORAN 27:28 (35:42)
117. Workday Customer Central 1:36:58 (2:01:50)
Mark NAYLOR 20:34 (28:36)
Ronan MCHUGH 23:19 (24:57)
Diego KELLER 25:40 (32:50)
Cormac CARTY 27:25 (35:27)
118. Fideuram 2 1:37:00 (1:56:17)
Roberto ZINI 22:04 (23:27)
Matteo  CATTANEO 22:53 (24:15)
Paul  ALLISON 24:45 (33:01)
Roberto  MEI 27:18 (35:34)
119. BOI Your pace or mine 1:37:01 (1:44:45)
David KELLY 19:51 (19:58)
Damien SHERIDAN 21:12 (21:39)
David WALSH 24:02 (31:12)
Danny BUCKLEY 31:56 (31:56)
120. New Ireland Team 2  1:37:04 (2:09:53)
Oisin KENNEDY  24:07 (32:19)
Robert ELLIS 24:08 (32:21)
Stephen O DOHERTY 24:17 (32:29)
Edmund  O'NEILL 24:32 (32:44)
121. Workday Team 22 1:37:06 (1:53:14)
Dean FLOOD 22:47 (26:49)
Danilo PICOLOTTO 23:43 (27:45)
Eoin PAYNE 24:35 (28:36)
Andrew CLANCY 26:01 (30:04)
122. Openmind 1:37:15 (1:55:09)
Adrian MAGUIRE 22:52 (27:17)
Jamie RYAN 23:54 (28:22)
Brian KELLY 24:09 (28:38)
Aidan KENNY 26:20 (30:52)
123. RKD Architects Team 5 1:37:16 (1:53:45)
Joe MCNALLY 21:49 (24:56)
Colin TODD 24:01 (27:07)
Tomas WOJCIK 25:08 (28:15)
Seamus GUIDERA 26:18 (33:27)
124. MSDRed Oak 3 1:37:17 (2:04:21)
Ronan SHERIDAN 22:57 (29:42)
Tommy O'DONOGHUE 24:05 (30:51)
Ross SHANLEY 24:24 (31:10)
Alan O'BRIEN 25:51 (32:38)
125. TEKenable 1:37:59 (2:00:45)
Isaac PUNCH 23:20 (29:02)
Keith STRINGER 23:28 (29:10)
Lukasz MUCHA 24:07 (29:49)
Harry CORBALLY 27:04 (32:44)
126. BonsBolts 1:38:11 (2:05:59)
Declan BOYLE 21:59 (23:27)
Ciaran GRIFFIN 22:36 (24:05)
Ahsan MEMON 25:49 (38:14)
Irek  KURAN 27:47 (40:13)
127. Barclay Chemicals 1:38:12 (1:55:54)
Ken RING 22:35 (27:05)
Chris KELLY 24:45 (29:06)
Robert MAJCHRZYK 24:46 (29:07)
David FLOOD 26:06 (30:36)
128. Pepper 2 1:38:20 (1:46:57)
Ian LYONS 21:16 (23:49)
Michael COOPER 23:23 (25:59)
Alan DEIGHAN 26:39 (29:43)
Michael HARNETT 27:02 (27:26)
129. Kenmare 1 1:38:23 (2:02:35)
Joseph COOPER 19:22 (19:43)
Rajan SUBBERWAL 24:58 (31:54)
Cillian MURPHY 26:06 (36:04)
Peter MAGUIRE 27:57 (34:54)
130. Team DCC (A)  1:38:48 (2:05:44)
Niall   O'CONNOR 22:52 (29:38)
Niall   KELLY 23:48 (30:32)
Geoff DANIELS 25:58 (32:39)
JP  O'NEILL 26:10 (32:55)
131. HSBC K 1:39:14 (1:50:55)
Darren BOLAND 22:15 (25:11)
Peter DUFFY 23:58 (26:53)
Derek SUGDEN 26:21 (29:16)
Brian COUGHLAN 26:40 (29:35)
132. Yellow Team 1:39:17 (2:01:49)
John HEALY 19:44 (19:47)
Adrian GROARKE 20:57 (21:22)
Eoin BOYLE 26:08 (35:47)
Jamie GUILDEA 32:28 (44:53)
133. Version 1 Revenue 1:39:23 (2:12:59)
Brendan WARD 24:24 (32:48)
Keith CLARGES 24:48 (33:11)
Daniel PHELAN 24:57 (33:20)
Dan MCELLIGOTT 25:14 (33:40)
134. Avolon 8 1:39:26 (2:03:51)
Matty  O'DONNELL 20:56 (22:46)
Darren  QUIGLEY 22:16 (27:53)
Tom  HAYES 23:55 (29:31)
Camilo  GIRON 32:19 (43:41)
135. Workday Team 5 1:39:33 (1:54:57)
Paul WHELAN 21:31 (21:52)
Gary LEAHY 25:13 (34:46)
Barry MCDAID 25:17 (28:02)
Andy CUMMINS 27:32 (30:17)
136. Elavon - ORM + 1:39:34 (2:05:27)
Cathal KEANE 22:42 (27:05)
Kevin GUIREY 23:04 (27:27)
Christopher CAREY 23:40 (28:02)
Karl MELADY 30:08 (42:53)
137. Polish Runners Club Ireland 4 1:39:35 (1:46:20)
Marcin MAJCHRZAK 20:42 (22:12)
Pawel JANKOWSKI 21:20 (23:58)
Mateusz KOZIOL 27:28 (30:05)
Marcin GERTNER 30:05 (30:05)
138. Stripe 1:39:52 (2:06:50)
Ben BUTLER 21:10 (22:32)
Seadna DERVAN 25:05 (33:38)
Mark MCDONNELL 26:24 (34:56)
Jude DOHERTY 27:13 (35:44)
139. Sisk 8 1:39:54 (1:58:01)
Shane DURKIN 23:49 (28:17)
Brian  MCILROY 24:45 (32:48)
Ian  HYNES 25:17 (28:18)
Ken KENNEDY 26:03 (28:38)
140. Goodbody 6 1:40:04 (1:44:40)
Conor CROWLEY 20:36 (24:35)
Alex SWEENEY 22:11 (22:29)
Patrick DOWNEY 22:17 (22:36)
Eoin MCNAMARA 35:00 (35:00)
141. Tucrun 1:40:20 (2:15:56)
Gavin STOWE 23:40 (34:33)
Dylan STAUNTON 24:19 (31:09)
Dylan LOUGHLIN 24:28 (31:18)
Keith MOSLEY 27:53 (38:56)
142. Bulgari Bulgari Men 1:40:29 (2:00:13)
Henri BROSSIER 24:13 (28:28)
Paolo NICOSIA 24:36 (30:09)
Vitaliano MENAGUALE 25:21 (29:34)
Adrien BRAIDY 26:19 (32:02)
143. CurrencyFair Gait Expectations 1:40:31 (1:51:57)
Niall MCCRUDDEN 23:07 (26:00)
Gareth PELLY 25:07 (28:00)
Dave TAYLOR 25:45 (28:32)
Brian FENLON 26:32 (29:25)
144. Prudential The Fat and the Furious 1:40:32 (2:08:23)
Shane DOLAN 19:45 (28:06)
Darragh KENNELLY 25:08 (33:29)
Vince O'FLYNN 26:20 (29:03)
Mark WALL 29:19 (37:45)
145. Siemens Sole Runners 1:40:35 (2:07:46)
Anthony CASSIDY 21:22 (24:25)
Ronan O'DRISCOLL 22:18 (26:50)
Mark DILLON 25:18 (33:21)
Keith JUSTICE 31:37 (43:10)
146. Capstone 1:40:43 (1:52:17)
Brian FITZPATRICK 22:47 (25:41)
Fergus KELLY 24:24 (27:18)
Declan KAVANAGH 24:44 (27:37)
Martin PHELAN 28:48 (31:41)
147. Strata3 Team B 1:40:47 (1:52:55)
Cathal BOYLE 23:41 (26:41)
Fergal LAWLER 25:11 (28:15)
Quentin HEROGUEL 25:39 (28:45)
Ciaran CANAVAN 26:16 (29:14)
148. Workday HRREC 1:40:50 (2:15:05)
JB PAULIN 24:50 (33:24)
Francisco PONT 24:54 (33:28)
Kevin NICHOLSON 25:11 (33:44)
Marcos AMPEZZAN 25:55 (34:29)
149. OEO 1:40:54 (2:03:22)
Eoin CONNOLLY 18:46 (18:49)
Ljupco JOVANOVSKI 23:56 (26:47)
Piotr GIBAS 27:00 (36:47)
Cillin WHELAN 31:12 (40:59)
150. Inneall 1:41:02 (2:02:38)
Ciaran MAC DONNCHA 18:17 (18:27)
Seamas FOGARTY 23:17 (27:34)
Stephen GRAY 26:18 (30:34)
David TATTAN 33:10 (46:03)
151. EIRGRID - RUNNERS 1:41:07 (2:02:36)
Tomas MAHONY 19:19 (19:24)
Brian WILSON 21:47 (25:57)
Jason WALSH 23:13 (27:40)
John ROONEY 36:48 (49:35)
152. Ba Da Boom & Ching 1:41:25 (2:20:02)
Andrew KANE 22:44 (32:23)
Gary NORTON 24:32 (34:10)
Christian ZNIDARCIC 25:37 (35:17)
Daniel LLOYD 28:32 (38:12)
153. DS The Legacy Lopers 1:41:40 (1:52:48)
Nick EGAN 23:33 (26:20)
James FURLONG 25:17 (28:03)
Charlie BRACKEN 25:17 (28:05)
Tim KIRWAN 27:33 (30:20)
154. Nuance 1 1:41:42 (2:15:00)
Tomas MONAGHAN 23:09 (29:56)
Darren QUINN 24:46 (31:33)
Karl GRIFFIN 25:43 (32:30)
Marc TAYLOR 28:04 (41:01)
155. SMBC Aviation Capital 1:41:47 (2:00:56)
Daragh JORDAN 22:32 (25:42)
Jp GILROY 24:44 (27:53)
Damian DELANEY 26:15 (29:17)
Jef OLIVER 28:16 (38:04)
156. APTIV 1:42:07 (2:14:47)
Damien RABEAU 25:29 (33:40)
Sean MCGING 25:30 (33:40)
Jonathan KINGHAN 25:30 (33:40)
Piotr ZALEWSKI 25:38 (33:47)
157. Version 1 Ray Kellys team of greats 1:42:27 (1:59:28)
Raymond KELLY 20:01 (20:27)
Conor OCONNELL 26:13 (29:00)
Elton OLIVEIRA 26:14 (33:08)
Francisco NETO 29:59 (36:53)
158. Sisk 6 1:43:07 (1:58:29)
Paul MCEVOY 20:12 (20:23)
Barry  MURPHY 26:04 (29:02)
Derek GORMLEY 26:09 (28:44)
Tony  TOBIN 30:42 (40:20)
159. BOI Run on the Banks 1:43:08 (2:16:18)
Greg                     SWITZER 22:43 (27:06)
Eoin O’CONNOR                 24:47 (34:21)
David   BURKE 27:31 (37:10)
Brendan BOYLAN  28:07 (37:41)
160. HSBC Team B 1:43:29 (2:13:54)
Conor MC CABE 24:26 (31:34)
Michael DEVINE 26:00 (34:04)
Darren BURKE 26:29 (33:38)
John  PALMER 26:34 (34:38)
161. Ardmac B 1:43:57 (2:01:26)
Cathal O'NEILL 22:38 (26:57)
Darragh WALSH 26:28 (30:53)
Niall O'HAGAN 27:04 (31:27)
Ronan QUINN 27:47 (32:09)
162. BNP Paribas Real Estate Team 2 1:43:57 (2:00:23)
Kenneth ROUSE 22:54 (26:56)
Conor LENNON 24:51 (26:17)
Gary LOWE 27:50 (34:45)
Matt DOYLE 28:22 (32:25)
163. Clancy 2 1:43:59 (1:58:20)
Chris CHAMBERS 21:42 (24:52)
Kieran MARTIN 25:41 (29:40)
Ian SMILLIE 28:05 (31:18)
Pat CLANCY 28:31 (32:30)
164. Clancy 1 1:44:00 (1:59:07)
John O'SHAUGHNESSY 23:03 (26:15)
Anthony WALKER 25:34 (29:32)
Mark CLANCY 27:01 (30:59)
Donnchadh O'HALLORAN 28:22 (32:21)
165. MaplesOld man Dave & the young lads 1:44:02 (2:25:18)
Paul JACQUES 24:01 (33:31)
David GODSIL 24:03 (33:34)
Niall O'MALLEY 25:22 (34:53)
Paul MURTAGH 30:36 (43:20)
166. DS Push It 1:44:33 (2:17:41)
Darren MURPHY 18:55 (18:57)
Peter FERRIS 26:02 (37:03)
Gary MOONEY 28:56 (39:59)
Nitin YADAV 30:40 (41:42)
167. BearingPoint 8 1:44:33 (2:08:00)
Philip CURRAN 22:13 (26:40)
Peter CAHILL 25:26 (33:30)
Martin BECK 25:49 (33:54)
Mark COLFER 31:05 (33:56)
168. Davy 3 1:44:34 (2:13:56)
Neil CONNAUGHTON 21:20 (22:47)
Mark GURLEY 24:56 (33:20)
Colm POWER 28:24 (39:32)
Henry STEVENS 29:54 (38:17)
169. WhatClinic 1:44:34 (2:19:27)
Damien BYRNE 22:43 (29:47)
Paul GALLAGHER 23:35 (30:38)
Thomas O'CONNELL 27:01 (34:02)
Roberto JEANGROS 31:15 (45:00)
170. BOI Challenged Runners 1:44:38 (2:17:46)
Oran BOYLE 20:44 (29:01)
Peter DAVY 26:42 (34:58)
Paul MARTIN 28:06 (36:23)
Shane O'KEEFFE 29:06 (37:24)
171. Optum Ireland Growth 1:44:49 (2:12:38)
Patrick OBEREMBT 22:15 (25:20)
Cian O'MAHONY 23:58 (27:58)
Stephen CROWE 28:41 (38:29)
Daniel EYRE 29:55 (40:51)
172. Singlepoint2 1:45:35 (2:22:29)
Rob CURLEY 23:10 (28:48)
Alban ESCALIER 23:30 (29:07)
Kevin HOLT 27:14 (39:46)
Gabriel FEARON 31:41 (44:48)
173. Run the Risk 1:45:43 (1:58:15)
Eric ROBINSON 20:09 (24:19)
Eoin RUSSELL 23:04 (27:15)
Stephen O'SHEA 29:18 (33:29)
Michael KELLY 33:12 (33:12)
174. WEST 2 1:45:48 (1:51:38)
Adam NOWAK 19:54 (21:24)
Mateusz WIELOGORSKI 23:14 (24:42)
Pav MIERZWA 31:20 (32:46)
Conor MCDONALD 31:20 (32:46)
175. Sisk 2 1:45:48 (2:09:51)
Brian BIRMINGHAM 19:14 (20:57)
David BRADLEY 26:47 (29:48)
James  ADAMS 28:50 (38:28)
Pat BYRNE 30:57 (40:38)
176. BearingPoint 6 1:46:02 (2:11:30)
Eric CONWAY 22:31 (23:02)
Leslie DUCRAY 22:47 (27:13)
Fidel BENSON 26:14 (34:18)
Derek DUNNE 34:30 (46:57)
177. Blueface 2 1:46:03 (2:06:35)
Conor JOHNSTON 22:08 (26:10)
Jack BYRNE 22:48 (25:41)
Brian DERVAN 28:49 (32:51)
Toni DOMAZET 32:18 (41:53)
178. RKD Architects Team 4 1:46:05 (2:17:01)
Philip VOLSCHENK 22:08 (23:32)
Donal MURPHY 27:24 (37:17)
Jim BYRNE 27:53 (37:43)
Kevin MAGUIRE 28:40 (38:29)
179. OutHaus Group Team 2 1:46:38 (2:22:51)
Eamonn  PHIPPS 22:33 (30:39)
Conan FINN 23:25 (31:32)
Padraic FINN 25:41 (32:33)
Declan O'BRIEN 34:59 (48:07)
180. IFS - The Vin-Al 1:46:40 (2:21:39)
Shane CONATY 24:18 (31:28)
Vincent CROKE 25:54 (33:04)
Rodney DASS 26:35 (33:47)
Alan O'NEILL 29:53 (43:20)
181. Tax Dodgers 1:47:00 (2:19:07)
Gary BYRNE 22:39 (26:38)
Neil PHAIR 24:08 (27:20)
Paschal COMERFORD 28:21 (40:49)
Subhas BHANDARI 31:52 (44:20)
182. Version 1 The Pacemakers  1:47:03 (2:28:25)
Jonathan CLANCY 23:54 (31:59)
James MAGUIRE 24:55 (33:01)
Manos SKORAS 29:04 (41:40)
Barnabas SZKUBY 29:10 (41:45)
183. DBS Team 3 1:47:36 (2:04:33)
Stephen FARRELLY 24:14 (31:16)
Lee RICHARDSON 26:04 (28:43)
Terry BALL 27:12 (27:26)
Brian REID 30:06 (37:08)
184. BAML Team 5 1:47:50 (2:22:50)
Shane O'SHEA 24:15 (32:23)
Eoghan TIERNAN 24:46 (31:47)
Daniel PEREIRA 25:46 (32:49)
Robert O'SULLIVAN 33:03 (45:51)
185. Tesco Trotters 1 1:47:55 (2:10:35)
Ronan MURPHY 23:32 (25:08)
Bohus DUDEK 26:06 (35:46)
Kieran MCLOUGHLIN 28:28 (38:16)
Alan REVILLE 29:49 (31:25)
186. Workday Team 3.14 1:47:58 (2:26:35)
Kieran RYAN 24:26 (37:23)
Brendan CAHILL 24:39 (24:55)
Niall DONEGAN 27:03 (39:44)
Ronan FRENCH 31:50 (44:33)
187. Emydex Team 1 1:48:30 (2:18:27)
Brian DUNNE 23:56 (28:25)
Eamonn CAROLAN 24:04 (28:34)
David MCMAHON 28:58 (40:17)
Dwain CASEY 31:32 (41:11)
188. Optum RX Compassion 1:48:31 (2:15:21)
Deepak MYATI RAJENDRAPPA 20:58 (21:08)
Louis SMITH 23:48 (27:49)
Stuart HUGHES 28:11 (39:29)
Jason JASZEMSKI 35:34 (46:55)
189. Globoforce Team 5 1:48:34 (2:33:13)
Richard JUDGE 23:34 (34:45)
James CAVANAGH 24:44 (35:56)
Vinod MADAN 28:14 (39:25)
Bernardo  VIEIRA CARNEIRO 32:02 (43:07)
190. MSD Slick Sriders 1:48:43 (2:24:29)
Brendan WALSH 22:50 (27:19)
Kieran SHEEDY 24:40 (30:19)
Simon POPE 28:42 (41:11)
John BARRY 32:31 (45:40)
191. Cpl Team 1 1:48:52 (2:22:01)
David MARTINS 22:58 (31:14)
Rodney BEHAN 25:19 (33:33)
Padraic  MCCREESH  27:16 (37:10)
Ritchie  HOGAN  33:19 (40:04)
192. Monston Constrution 3 1:48:53 (2:12:07)
Alan LES 22:34 (26:57)
Brendan O CONNELL 23:25 (26:18)
Mich O SHEA 25:40 (28:31)
Paul GALLAGHER 37:14 (50:21)
193. Workday Team 1 1:49:20 (2:10:30)
Peter TALLON 22:10 (24:55)
Dan WALLACE 23:15 (26:00)
Kevin GALLAGHER 25:19 (29:25)
Tanmoy SIL 38:36 (50:10)
194. ICRAG II: ICRAG Harder 1:50:00 (2:14:48)
Stephen CURTIS 22:51 (27:15)
Marcus CARNEIRO 26:09 (29:00)
David VAN ACKEN 29:34 (42:38)
Conor O'SULLIVAN 31:26 (35:55)
195. Turner & Townsend Team 2 1:50:16 (2:01:19)
Alan DUFFY 22:03 (22:28)
Mark COUGHLAN 23:11 (23:36)
Peter LAMBE 26:18 (26:43)
Richard BUCHANNAN 38:44 (48:32)
196. Blenders 1:50:27 (2:24:38)
David FLUSK 25:38 (34:07)
John HASSETT 25:38 (34:07)
Chris GREGAN 29:35 (38:12)
Graeme MC KIBBIN 29:36 (38:12)
197. Workday Team 8 1:50:50 (2:34:33)
Feng HAN 24:44 (35:38)
Decai JIAO 27:00 (37:57)
Yuwei XIA 28:37 (39:33)
ZhongTao CHEN 30:29 (41:25)
198. Optum Ireland People 1:51:08 (2:10:10)
Stephen O'REILLY 24:26 (27:31)
Stephen LOWE 25:12 (28:16)
Luke COWHIG 28:37 (31:42)
Michael JACKMAN 32:53 (42:41)
199. Sportsfile 1 1:51:10 (1:59:22)
Daire BRENNAN 22:29 (25:12)
David FITZGERALD 24:33 (27:18)
Sam BARNES 25:38 (28:22)
Piaras O'MIDHEACH 38:30 (38:30)
200. The Wolf Pack 1:51:27 (2:25:59)
Paul MC DERMOTT 21:42 (33:13)
Stephen MASON 25:09 (36:40)
Adam TAYLOR 29:49 (41:19)
Terence TAYLOR 34:47 (34:47)
201. OutHaus Group Team 1 1:51:55 (2:29:27)
Paul O'SULLIVAN 22:51 (30:57)
Conor BURKE  24:31 (32:41)
Keith O'SULLIVAN 24:41 (32:49)
Ken O'SULLIVAN 39:52 (53:00)
202. Workday ICP 1:52:03 (2:18:46)
Liviu DANILA 23:40 (30:22)
Massi BIFFI 25:30 (32:10)
Marco BARTOLINI 27:00 (33:39)
Gabriele PICCINNO 35:53 (42:35)
203. Tynan The Fab Four 1:52:23 (2:07:32)
John DILLON 22:00 (23:24)
Conor DILLON 22:03 (24:44)
Liam FARRELL 31:50 (34:32)
Barry DILLON 36:30 (44:52)
204. The Optum Data Models 1:52:45 (2:21:07)
Kenneth BRYAN 23:29 (26:14)
Shane COLL 24:10 (27:15)
David MONAGHAN 29:54 (39:45)
Brian CARTER 35:12 (47:53)
205. Ibec GDPJ 1:52:49 (2:38:47)
Paul KELLY 27:41 (39:11)
Glenn  RUSSELL 27:50 (39:16)
Joe  RYAN 28:34 (40:04)
David  DUFFY 28:44 (40:16)
206. Eagle ALGA 1:52:57 (2:39:44)
Aidan MCDONNELL 22:07 (33:25)
Brendan FURLONG 26:25 (37:50)
Thomas COMBES 28:08 (39:33)
Priyanlca DUBEY 36:17 (48:56)
207. HSBC G 1:53:57 (2:24:02)
John WEEDLE 26:40 (32:16)
Paul HEFFERNAN 28:00 (36:04)
Rafal MORAL SANTIAGO 29:38 (37:51)
Tony MCDONNELL 29:39 (37:51)
208. Hyundai Meade 1:55:21 (2:39:06)
Patrick HILLICK 26:46 (37:40)
Conal O'GORMAN 26:46 (37:40)
Stephen FOLEY 29:24 (40:18)
Derek DEEGAN 32:25 (43:28)
209. IRES 1:56:15 (2:34:43)
Karl SEERY 25:14 (34:50)
Alan KAVANAGH 27:39 (37:16)
Richard GRAY 30:23 (40:00)
Darren O'NEILL 32:59 (42:37)
210. The Hedge Jumpers 1:56:21 (2:27:31)
David GALLAGHER 21:25 (22:56)
Conor HOLMES 22:58 (25:57)
Ross COWAN 31:45 (45:04)
Emma YANG 40:13 (53:34)
211. AspenPharmaEasier said than Run 1:56:59 (2:19:10)
Ben LONG  25:18 (30:50)
Miguel ZAMBRANO  28:55 (34:31)
Declan  O'NEILL 30:40 (36:12)
Anup  KUMAR 32:06 (37:37)
212. DS Cavan 1:57:08 (2:14:57)
Patrick MCPHILLIPS 23:48 (28:15)
Luke BUCKLEY 27:15 (31:42)
Darren FITZPATRICK 31:43 (36:11)
Aaron LEONARD 34:22 (38:49)
213. Workday Team 14 1:57:24 (2:48:18)
Owen MCCORMICK 27:42 (40:25)
Rafael CAPRETZ 28:29 (41:15)
Gavin DALY 28:35 (41:15)
Rafa BERGILLOS 32:38 (45:23)
214. Version 1 Ministry of Speed 1:58:15 (2:41:47)
Martin BARCIELA 28:37 (39:30)
Barry EVANS 29:23 (40:16)
Varvara MURPHY 29:50 (40:43)
John HOWLETT 30:25 (41:18)
215. Pobal1 2:02:11 (2:41:29)
Richard DEANE 24:32 (28:32)
Gary DEMPSEY 27:44 (36:25)
Brian DOCKERY 34:37 (48:01)
Ian CORTINA 35:18 (48:31)
216. Geological Survey Ireland 2:02:58 (2:53:02)
Peter HEATH 23:16 (35:47)
Koen VERBRUGGEN 31:09 (43:41)
Stephen WALSH 31:56 (44:27)
Andrew GAYNOR 36:37 (49:07)
217. SMC B Team 2:06:31 (2:48:38)
Keith BRENNAN 19:15 (20:57)
Fintan BYRNE 28:46 (42:15)
Shaun SWAN 39:15 (52:43)
Martin NOONAN 39:15 (52:43)
218. Escher Group 2 2:06:35 (2:47:30)
Nicolas BANA 24:24 (29:57)
Luis Fernando ZURAVSKI 29:36 (39:26)
Peter MURPHY 33:53 (46:39)
Noel QUINN 38:42 (51:28)
219. Barracuda02 2:10:10 (2:44:59)
Keith TROY 23:13 (25:02)
Peter LALOR 25:02 (36:07)
Aidan  MCGOEY 30:04 (38:35)
Cormac TYNAN 51:51 (1:05:15)
220. Monston Construction 1 2:11:25 (2:50:53)
Mike BROWNE 23:25 (27:49)
David MORAN 27:38 (36:02)
Mick DURKAN 37:13 (50:20)
Mick MURPHY 43:09 (56:42)
221. Team Avantcard I 2:12:18 (3:04:41)
David HORAN 27:01 (39:27)
Emmett FEELEY 34:03 (47:23)
Stephen MORRISON 34:03 (47:22)
Shane MCPHERSON 37:11 (50:29)
222. Rian Automation & Solutions Ltd 2:13:06 (3:06:48)
Jefferson CONTINS 24:47 (38:13)
Douglas TELLES 34:53 (48:19)
Alex GANECO 36:42 (50:06)
Shiguero GANECO 36:44 (50:10)
223. Relate Software 3 2:15:43 (3:00:14)
Aaron MCDONALD 24:47 (35:51)
Craig BRENNAN 35:59 (47:10)
Dave FAY 37:22 (48:33)
Rob KAVANAGH 37:35 (48:40)
224. Open Sores 2:18:41 (2:29:25)
Krzys PLATINSKI 21:17 (23:56)
Anicia MADDEN 38:48 (41:29)
Frank KENDLIN 39:18 (42:00)
Ade ALLI 39:18 (42:00)
225. OutHaus Group Team 3 2:22:59 (3:05:01)
Dave  SODEN 24:27 (31:19)
Bruno BOTTURA 29:17 (37:26)
Ray  COLLINS 44:37 (58:08)
Alan CUNNINGHAM 44:38 (58:08)
226. Barracuda04 2:28:34 (2:58:43)
Denis COLLINS 19:35 (21:25)
Maurice CURRAN 24:56 (26:47)
John MCHALE 51:52 (1:05:15)
Darren MOONEY 52:11 (1:05:16)
FOR RESULTS QUERIES CONTACT SUPPORT@MYRUNRESULTS.COM